VİKO by Panasonic 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


Viko

 

VİKO by Panasonic, İstanbul Sancaktepe’de 56.000 metrekare kapalı alana sahip Türkiye’nin sektöründeki en büyüğü olarak tanımlanan endüstriyel tesislerinde elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir.

 

Viko by Panasonic’in ürün gamı içerisinde elektrik anahtar ve prizleri, grup prizler, sigorta kutuları, aksesuarlar, alçak gerilim şalt ürünleri, elektronik elektrik sayaçları, OSOS (Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri), sayaç otomasyon çözümleri, Thea IQ Bina Otomasyon Sistemleri ve profesyonel el aletleri yer almaktadır. Viko by Panasonic, Türkiye pazarındaki liderliğini korurken, üretiminin  % 45’ini 70’den fazla ülkeye yaptığı ihracaat ile gerçekleştirerek, Türkiye’yi dünya pazarlarında başarıyla temsil etmektedir.

 

Yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi bulunan Viko by Panasonic, müşteri beklentilerini öngören çözümler üretmek ve çok sayıda yenilikçi ürünü piyasaya sunmak için; Ar-Ge, inovasyon, tasarım ve yeni yatırım çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Sektöründe Turquality kapsamına alınan ilk kuruluş olup, tanınmış marka statüsüne sahiptir.  

 

Ayrıca, "Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" içerisinde yer almakta  ve sektörünün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk Ar-Ge Merkezine sahip bulunmaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim,  ISO 14001 Çevre Yönetim OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerine sahiptir.

 

Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan Viko by Panasonic, 1998 yılından bu yana bugüne ve geleceğe değer katan Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.

 

Sürdürülebilirliği temel değerleri içerisinde tanımlayan Viko by Panasonic; üründe, üretimde, bina yönetiminde ve sosyal sorumluluk projelerinde kaynaklarımızın verimli kullanımını öncelikli sorumluluğu olarak ele almaktadır. Başarının ancak tüm kuruluşun sahiplenmesi ile gerçekleşeceğine inanan ve bu doğrultuda bir takım anlayışı ile hareket eden Viko by Panasonic, insan hayatını kolaylaştıracak çözümlerin tasarımı, üretimi ve sunumu süreçlerindeki üstün teknolojik gücünü, çalışanlarının dinamizmi ve sürekli gelişimleri ile birleştirmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.viko.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Üretim çalışanları vardiyalı olarak çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


VİKO by Panasonic İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Metal Kesme Teknisyeni İstanbul(Asya) VİKO by Panasonic
Metal Kesme TeknisyeniVİKO by Panasonic
MYO ve/veya Meslek Liselerinin Metal Teknolojisi bölümlerinden mezun Üretim bölümlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan Tercihen H ve C tipi eksantrik preslerinin kullanımına hakim Metal kesme kalıplarında sökme, takma ve devreye alma konularında bilgi sahibi MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
General Application İstanbul(Asya) VİKO by Panasonic
General ApplicationVİKO by Panasonic
This is a General Application to be evaluated for the vacant positions may occur in the future in VİKO.Please add a cover letter including the department which you want to work in.Candidates should have the following qualifications; Bachelor’s or master degree from a reputable university with a relevant background Good command of English both written and spoken Interpersonal and communication skills and the ability to work well in a team Preferably have completed military obligations (for male candidates) Residence in the Asian side of Istanbul or willing to relocate
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Lehimleme / Rework Elemanı İstanbul(Asya) VİKO by Panasonic
Malzeme Lehimleme / Rework ElemanıVİKO by Panasonic
En az lise; tercihen endüstri meslek lisesi mezunu Elektronik üretimde gözle kontrol konusunda en az 1 yıl tecrübeli Havya kullanımına hâkim, hassas elektronik komponentlerin lehimini yapabilen Dikkatli, titiz, ekip çalışmasına yatkın Fazla mesai yapabilecek Vardiyalı çalışabilecek Daha önce dizgi yapmış olması tercih sebebi Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı