VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları  

Şirket Bilgileri

http://www.vsy.com.tr 

VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
 
      Varlıbaş Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, oftalmoloji (göz bilimi) alanında ülkemizin lider kuruluşudur.

VSY bugün, alanında tek olan zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Türk oftalmologlarının göz alanında dünya teknolojisini takip edip, uygulamalarına büyük katkı sağlamaktadır.

Uzun yıllar dünya oftalmolojisindeki yenilikleri ve gelişmiş teknolojileri Türkiye’ye taşıyan VSY, sahip olduğu deneyim ve sektörde kurduğu sağlam ilişkilerden aldığı güç ile küresel oyuncu olmak için 2008 yılında VSY Biotechnology firmasını kurarak, 2009 yılında göz içi lensi (katarakt ameliyatlarında kullanılan intraoküler lens) üretimine başlamıştır.

Temelleri Ar-Ge üzerine kurulan VSY Biotechnology, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2010 yılında düzenlenen 9. Teknoloji Ödülleri’nde yarışarak Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Kazandığı başarıyla Ar-Ge çalışmalarına daha da hız veren VSY Biotechnology, küresel oyuncu olmak yolunda iddialı adımlar atmaya devam etmektedir. VSY Biotechnology 50’den fazla ülkede kurduğu distribütörlük ağı ile tüm dünyanın göz sağlığını korumak ve iyileştirmek için çalışmaktadır.

Sorumluluk üstlenen ve uzmanlık alanlarında sürekli kendilerini geliştiren çalışanları, tek bir ekip olarak hareket eden organizasyonu, gelişmelere karşı hızlı hareketi destekleyen süreçleri, yüksek katma değerli, kaliteli ve butik üretimi mümkün kılan teknolojisi, tamamlayıcı ürün portföyü ve bilimsel alandaki güçlü ilişkileriyle VSY hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji
Depo UzmanıVSY Biyoteknoloji
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan firmamızın Ataşehir lokasyonunda çalışacak Depo Uzmanı aramaktayız. En az Lise mezunu Stok takibi, depolama konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 35 yaşını aşmamış Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analytical Method Development Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Analytical Method Development SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
General Qualifications VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for our wide range of patients around the globe.VSY Biotechnology focuses on cataract products and developing improvements to existing intraocular lens models. We deliver our technologies through two complementary product lines, each providing specific solutions to address ophthalmologist's and patients' needs.We are looking for an  Analytical Method Development Specialist  who will work in Tuzla/ İstanbul. Degree in Chemistry, Chemical Engineering or relevant fields. Min 3 years experience in R&D dept. preferably in analitical methods  development of new products ,characterization of raw materials and quality control. Excellent command of written and spoken English Flexible, dynamic and self-motivated, Excellent coordination & communication skills and analytical thinking personality     Advanced MS Office knowledge, Familiarity with Design of Experiment, No military obligation for male candidates Residence in Asian side
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızda Kalite Güvence Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak, Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyoloji bölümlerinden mezun, 3 ile 5 yıl Kalite Güvence tecrübesi olan (Medikal cihaz/İlaç sektörü tercih sebebidir), ISO 13485/GMP, genel Kalite Güvence uygulamaları (Değişiklik kontrolü, Validasyon ve Dokümantasyonda, denetim, şikayetler) deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ms Ofis programlarına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, proaktif hareket edebilen,problem çözme konusunda beceri sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Gelişime açık, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan.Kalite Güvence Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Support Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Sales Support SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for wide range of patients around the globe. Product portfolio includes intra ocular lens technologies to treat cataracts and refractive errors like presbyopia, astigmatism and ocular problems, as well as ophthalmic knives, viscoelastics, balanced salt solutions, injector and cartridge systems.  We are looking for a Sales Support Specialist who has strong analytical capabilities with good communication skills. The person should be able to perform in a highly dynamic  environment requiring multitasking including organizing the business trips of the team and the transfers of the visitors of VSY. In this position, you will be assisting export sales processes and support decision making with accurate reporting to enable sales team to achieve sales targets. You will be also preparing the sales reports. General Qualifications: University degree from a reputable university, (preferably business administration and economy related fields) 1-3 years of experience in sales, import-export, customs & logistics fields, Strong Excel skills and general knowledge of ERP systems, Fluency in English, No military obligation, Excellent interpersonal skills, Administrative, record-keeping, and clerical skills, Focus and goal-oriented disposition, Attention to detail, Excellent organizational skills, Strong analytical and problem-solving skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü_Ataşehir İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Üretim Operatörü_AtaşehirVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Ataşehir lokasyonunda çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız. Enaz Lise mezunu, Üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Erkek personel için vardiyali çalışma sistemine uyabilecek, Mesai yapabilen, Bostancı-Tuzla arası ikamet eden, 35 yaşını aşmamış. Askerliğini tamamlamış, Üretim hattında çalışmış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü_Ataşehir İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Üretim Operatörü_AtaşehirVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Ataşehir lokasyonunda çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız. Enaz Lise mezunu, Üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Bayan, Mesai yapabilen, Bostancı-Tuzla arası ikamet eden, 35 yaşını aşmamış. Üretim hattında çalışmış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıVSY Biyoteknoloji
'Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Tuzla lokasyonunda Kalite Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı  aramaktayız. Kimya  Meslek Lisesi, Meslek yüksek Okulu veya Lisans mezunu, 1-3 yıl Kalite kontrol laboratuvarı tecrübesi olan  (tercihen ilaç sektöründe), Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, sorumluluk sahibi, Problem çözme konusunda beceri sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda, tercihen Tuzla'ya yakın ikamet eden, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı