VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları  

Şirket Bilgileri

http://www.vsy.com.tr 

VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
 
      Varlıbaş Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, oftalmoloji (göz bilimi) alanında ülkemizin lider kuruluşudur.

VSY bugün, alanında tek olan zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Türk oftalmologlarının göz alanında dünya teknolojisini takip edip, uygulamalarına büyük katkı sağlamaktadır.

Uzun yıllar dünya oftalmolojisindeki yenilikleri ve gelişmiş teknolojileri Türkiye’ye taşıyan VSY, sahip olduğu deneyim ve sektörde kurduğu sağlam ilişkilerden aldığı güç ile küresel oyuncu olmak için 2008 yılında VSY Biotechnology firmasını kurarak, 2009 yılında göz içi lensi (katarakt ameliyatlarında kullanılan intraoküler lens) üretimine başlamıştır.

Temelleri Ar-Ge üzerine kurulan VSY Biotechnology, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2010 yılında düzenlenen 9. Teknoloji Ödülleri’nde yarışarak Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Kazandığı başarıyla Ar-Ge çalışmalarına daha da hız veren VSY Biotechnology, küresel oyuncu olmak yolunda iddialı adımlar atmaya devam etmektedir. VSY Biotechnology 50’den fazla ülkede kurduğu distribütörlük ağı ile tüm dünyanın göz sağlığını korumak ve iyileştirmek için çalışmaktadır.

Sorumluluk üstlenen ve uzmanlık alanlarında sürekli kendilerini geliştiren çalışanları, tek bir ekip olarak hareket eden organizasyonu, gelişmelere karşı hızlı hareketi destekleyen süreçleri, yüksek katma değerli, kaliteli ve butik üretimi mümkün kılan teknolojisi, tamamlayıcı ürün portföyü ve bilimsel alandaki güçlü ilişkileriyle VSY hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Bakım Onarım TeknisyeniVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Medikal sektöründe lider firma olan firmamızın Tuzla'da bulunan lokasyonuna Bakım Teknisyeni aramaktayız. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Tercihen İngilizce bilen, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Vardiyalı ve mesaili çalışma şartlarında çalışabilen, B sınıfı ehliyeti olan, Takipçi ve sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü_Ataşehir İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Üretim Operatörü_AtaşehirVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Ataşehir lokasyonunda çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız. Enaz Lise mezunu, Üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Bayan, Mesai yapabilen, Bostancı-Tuzla arası ikamet eden, 35 yaşını aşmamış. Üretim hattında çalışmış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Assistant Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
R&D Assistant SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for our wide range of patients around the globe.VSY Biotechnology focuses on cataract products and developing improvements to existing intraocular lens models. We deliver our technologies through two complementary product lines, each providing specific solutions to address ophthalmologist's and patients' needs.We are looking for an  R&D Assistant Specialist who will work in Tuzla/ İstanbul.  University degree, graduated from Chemisty, Biology, Physics, Chemical Engineering, Biomedical Divisions Preferable one or two year experience in R&D department or laboratory, High level of computer proficiency including MS Word, Excel, PowerPoint, Self-starter with the ability to work both independently and in a team environment, Preferable 1-2 years experience in R&D department.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MS Dynamics NAV (Navision) Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
MS Dynamics NAV (Navision) Yazılım UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider olan firmamızın merkez ofisinde çalışacak MS Dynamics NAV (Navision) Yazılım Uzmanı aramaktayız: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Sistem mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri veya Navision iş ortaklarında ERP projeleri içerisinde görev almış, ERP projelerinde yazılım geliştirmiş, iş uygulamaları hakkında bilgi sahibi. Microsoft Dynamics NAV (Navision) programlama konusunda tercihen en az 2 yıl deneyimli,  Çok katmanlı mimari ve Nesne Tabanlı Programlama konusunda deneyimli (Microsoft. NET platformu, tercihen C#, MS Visual Studio bilgisi olan)  MS SQL Server Veri Tabanı Yönetimi konusunda deneyimli MS SQL Server Raporlama konusunda deneyimli Çok iyi İngilizce veya en azından Teknik literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Analitik düşünebilen, geliştirme talebini yaparken anlamadığı yerlerde veya kötü analizlerde geri dönüş yapan. Meraklı, yenilikleri öğrenmeye hevesli, yaptığı işi seven Erkek adaylardan askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Teknik Satınalma UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider olan firmamızın merkez ofisinde çalışacak Teknik Satınalma Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin  Biyoloji, Biyomedikal, Kimya Mühendisliği Fakülteleri ya da ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İlaç ve Oftalmoloji sektöründe, yurtiçi ve yurtdışı teknik satın alma süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İleri düzeyde İngilizce bilen, En az 5 yıllık satın alma deneyime sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Takipçi ve sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızda Kalite Güvence Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak, Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyoloji bölümlerinden mezun, 3 ile 5 yıl Kalite Güvence tecrübesi olan (Medikal cihaz/İlaç sektörü tercih sebebidir), ISO 13485/GMP, genel Kalite Güvence uygulamaları (Değişiklik kontrolü, Validasyon ve Dokümantasyonda, denetim, şikayetler) deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ms Ofis programlarına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, proaktif hareket edebilen,problem çözme konusunda beceri sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Gelişime açık, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan.Kalite Güvence Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı