VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları  

Şirket Bilgileri

http://www.vsy.com.tr 

VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
 
      Varlıbaş Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, oftalmoloji (göz bilimi) alanında ülkemizin lider kuruluşudur.

VSY bugün, alanında tek olan zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Türk oftalmologlarının göz alanında dünya teknolojisini takip edip, uygulamalarına büyük katkı sağlamaktadır.

Uzun yıllar dünya oftalmolojisindeki yenilikleri ve gelişmiş teknolojileri Türkiye’ye taşıyan VSY, sahip olduğu deneyim ve sektörde kurduğu sağlam ilişkilerden aldığı güç ile küresel oyuncu olmak için 2008 yılında VSY Biotechnology firmasını kurarak, 2009 yılında göz içi lensi (katarakt ameliyatlarında kullanılan intraoküler lens) üretimine başlamıştır.

Temelleri Ar-Ge üzerine kurulan VSY Biotechnology, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2010 yılında düzenlenen 9. Teknoloji Ödülleri’nde yarışarak Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Kazandığı başarıyla Ar-Ge çalışmalarına daha da hız veren VSY Biotechnology, küresel oyuncu olmak yolunda iddialı adımlar atmaya devam etmektedir. VSY Biotechnology 50’den fazla ülkede kurduğu distribütörlük ağı ile tüm dünyanın göz sağlığını korumak ve iyileştirmek için çalışmaktadır.

Sorumluluk üstlenen ve uzmanlık alanlarında sürekli kendilerini geliştiren çalışanları, tek bir ekip olarak hareket eden organizasyonu, gelişmelere karşı hızlı hareketi destekleyen süreçleri, yüksek katma değerli, kaliteli ve butik üretimi mümkün kılan teknolojisi, tamamlayıcı ürün portföyü ve bilimsel alandaki güçlü ilişkileriyle VSY hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İthalat Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji
İthalat UzmanıVSY Biyoteknoloji
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, Oftalmoloji alanında da faaliyet göstermektedir. Merkezimizde görevlendirilmek üzere İthalat Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren tercihen İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ithalat, gümrük, lojistik alanlarında çalışmış olan,  MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,  Anadolu Yakası'nda ikamet eden,  Takipçi ve sonuç odaklı çalışabilecek,  Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Teknik Servis TeknisyeniVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider olan VSY Biyoteknoloji firmamızın merkezinde, Oftalmoloji (göz bilimi) medikal cihazlarıyla ilgili teknik servis hizmeti verecek, Teknik Servis Teknisyeni aramaktayız. MYO veya Endüstri Meslek Liselerinin tercihen elektronik veya biyomedikal bölümlerinden mezun. Medikal cihazların elektronik ve elektromekanik aksamlarıyla ilgili montaj, bakım,ayar, kalibrasyon, arıza tespiti ve tamir yapabilecek, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, planlı, disiplinli, dikkatli ve iş takip yeteneği olan, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Katalog ve manuel takip edebilecek derecede İngilizce bilgisi tercih nedenidir, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Aktif araç kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan. İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Destek Elemanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Operasyon Destek ElemanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Biyoteknoloji, Oftalmoloji alanında faaliyet göstermektedir. Merkezimizde görevlendirilmek üzere, Operasyon Destek Elemanı aramaktayız. Lise mezunu, Tercihen İdari işler, depo ve sevkiyat konularında tecrübeli,   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, SRC belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış bay.Not : Bayan adayların başvurmaması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Clinical Research Associate İstanbul(Avr.), ... VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Clinical Research AssociateVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for our wide range of patients around the globe.VSY Biotechnology focuses on cataract products and developing improvements to existing intraocular lens models. We deliver our technologies through two complementary product lines, each providing specific solutions to address ophthalmologist's and patients' needs.We are looking for an  Clinical Research Specialist  who will work in our R&D center in Tuzla/ İstanbul. University, Master or PhD degree in Sciences (Pharmacy, Biology, Chemistry, Genetics, Medicine or related field), At least 5 years experience in clinical trial monitoring, Advanced English language skills, Good knowledge of MS Office applications, Strong project management skills together with teamwork, Organised, creative and confident with good communication skills, Good time management, Excellent presentation, planning and organisation skills, Readiness to travel extensively, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü_Ataşehir İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Üretim Operatörü_AtaşehirVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Ataşehir lokasyonunda çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız. Enaz Lise mezunu, Üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Erkek personel için vardiyali çalışma sistemine uyabilecek, Mesai yapabilen, Bostancı-Tuzla arası ikamet eden, 35 yaşını aşmamış. Askerliğini tamamlamış, Üretim hattında çalışmış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi_Ankara Ankara VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Satış Temsilcisi_AnkaraVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, Oftalmoloji alanında da faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kontakt Lens Satış Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Satış Temsilcisi  aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl satış deneyimine sahip, MS Ofis programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Kontakt lens veya Optik alanlarında tecrübe sahibi,  Erkek adayların askerliğini yapmış, Ankara' da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Danışma GörevlisiVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Biyoteknoloji, Oftalmoloji alanında faaliyet göstermektedir. Ataşehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Danışma Elemanı aramaktayız. Lise mezunu, Tercihen Danışma/Santral konusunda tecrübeli,   Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini tamamlamış bay.Not : Bayan adayların başvurmaması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Analytical Method Development Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Analytical Method Development SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
General Qualifications VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for our wide range of patients around the globe.VSY Biotechnology focuses on cataract products and developing improvements to existing intraocular lens models. We deliver our technologies through two complementary product lines, each providing specific solutions to address ophthalmologist's and patients' needs.We are looking for an  Analytical Method Development Specialist  who will work in Tuzla/ İstanbul. Degree in Chemistry, Chemical Engineering or relevant fields. Min 3 years experience in R&D dept. preferably in analitical methods  development of new products ,characterization of raw materials and quality control. Excellent command of written and spoken English Flexible, dynamic and self-motivated, Excellent coordination & communication skills and analytical thinking personality     Advanced MS Office knowledge, Familiarity with Design of Experiment, No military obligation for male candidates Residence in Asian side
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bacterial Fermentation Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Bacterial Fermentation SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
General Qualifications VSY Biotechnology is a progressive and innovative company that focuses on customer satisfaction by creating superior state of the art ophthalmology products designed and manufactured to greatly enhance and improve vision for our wide range of patients around the globe.VSY Biotechnology focuses on cataract products and developing improvements to existing intraocular lens models. We deliver our technologies through two complementary product lines, each providing specific solutions to address ophthalmologist's and patients' needs.We are looking for an  Bacterial Fermentation Specialist who will work in Tuzla/ İstanbul. Qualified to at least degree level in a relevant subject area – chemical/biochemical engineering, fermentation science, industrial microbiology. Experience of microbial fermentation preferably gained within GMP biopharmaceutical environment Good understanding of core principles of bioprocess equipment Good project management skills Min 5 years experience  Excellent command of written and spoken English Flexible, dynamic and self-motivated, Excellent coordination & communication skills and analytical thinking personality     Advanced MS Office knowledge, Familiarity with Design of Experiment, No military obligation for male candidates Residence in Asian side
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Qualification-Validation Specialist İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Qualification-Validation SpecialistVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
General Qualifications The person reporting to Quality Manager will be responsible for Tuzla and Ataşehir plant acitivitiesWork location will be Tuzla. Graduate degree from Chemical Engineering, Mechanical Engineering or related departments 2-3 years experience in medical/pharma industry Knowledge about GMP and medical device applications Experience about production and laboratory equipment (cleanroom HVAC, gas and water systems) Experience about validation of sterilizators (steam, dry air, ethylene oxide) and temperature-controlled areas, mold, process Experience on cleaning and computer system validation Experience on GMP and/or ISO 13485 authority inspections Able to work flexibly Ability for team work Proactive Use of MS Office applications High level in English written and verbal Having responsibility, result-oriented Living in Anatolian side of Istanbul Completion of military service for men Non-smoking
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Satış Destek Uzman YardımcısıVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, Oftalmoloji ilaç alanında da faaliyet göstermektedir. Yeni açılan gruplar için Satış Destek Uzman Yardımcısı aramaktayız. Meslek Yüksekokulu / Lisans mezunu, Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun, ERP uygulamaları, Microsoft Office Programlarına hakim, İngilizce bilen, Erkekler için askerliğini tamamlamış, Bay veya Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Tuzla lokasyonunda Kalite Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak, Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyoloji bölümlerinden mezun, 3 ile 5 yıl Kalite Güvence tecrübesi olan (Medikal cihaz/İlaç sektörü tercih sebebidir), ISO 13485/GMP, genel Kalite Güvence uygulamaları (Değişiklik kontrolü, Validasyon ve Dokümantasyonda, denetim, şikayetler) deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ms Ofis programlarına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, proaktif hareket edebilen,problem çözme konusunda beceri sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Gelişime açık, Sigara kullanmayan, Anadolu yakasında, tercihen Tuzla'ya yakın ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan.Kalite Güvence Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı