VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları  

Şirket Bilgileri

http://www.vsy.com.tr 

VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
 
      Varlıbaş Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları, oftalmoloji (göz bilimi) alanında ülkemizin lider kuruluşudur.

VSY bugün, alanında tek olan zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Türk oftalmologlarının göz alanında dünya teknolojisini takip edip, uygulamalarına büyük katkı sağlamaktadır.

Uzun yıllar dünya oftalmolojisindeki yenilikleri ve gelişmiş teknolojileri Türkiye’ye taşıyan VSY, sahip olduğu deneyim ve sektörde kurduğu sağlam ilişkilerden aldığı güç ile küresel oyuncu olmak için 2008 yılında VSY Biotechnology firmasını kurarak, 2009 yılında göz içi lensi (katarakt ameliyatlarında kullanılan intraoküler lens) üretimine başlamıştır.

Temelleri Ar-Ge üzerine kurulan VSY Biotechnology, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2010 yılında düzenlenen 9. Teknoloji Ödülleri’nde yarışarak Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Kazandığı başarıyla Ar-Ge çalışmalarına daha da hız veren VSY Biotechnology, küresel oyuncu olmak yolunda iddialı adımlar atmaya devam etmektedir. VSY Biotechnology 50’den fazla ülkede kurduğu distribütörlük ağı ile tüm dünyanın göz sağlığını korumak ve iyileştirmek için çalışmaktadır.

Sorumluluk üstlenen ve uzmanlık alanlarında sürekli kendilerini geliştiren çalışanları, tek bir ekip olarak hareket eden organizasyonu, gelişmelere karşı hızlı hareketi destekleyen süreçleri, yüksek katma değerli, kaliteli ve butik üretimi mümkün kılan teknolojisi, tamamlayıcı ürün portföyü ve bilimsel alandaki güçlü ilişkileriyle VSY hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Elemanı_Engelli İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Üretim Elemanı_EngelliVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde ve Ataşehir'de yer alan fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip engelli elemanlar aramaktayız.  20-35 yaş aralığında kadın/erkek adaylar Üretimde çalışabilen İŞKUR’a kayıtlı ve engelli sağlık raporu bulunan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Vardiyalı çalışabilecek adaylar tercih edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Mikrobiyoloji Uzman YardımcısıVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda çalışacak Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı aramaktayız. MYO veya lisans eğitimi veren okulların Biyoloji bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe en az 2 yıl mikrobiyoloji tecrübesi olan Tamilatalara uyan Disiplinli ve düzenli, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, pratik çözümler üretebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ms Ofifice programlarını kullanabilen, Raporlama yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askarliğini tamamlamış. Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Teknisyeni İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Mikrobiyoloji TeknisyeniVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda çalışacak Mikrobiyoloji Teknisyeni aramaktayız. MYO Labotuvar Teknoloji veya Meslek Liselerin Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe en az 1 yıl mikrobiyoloji tecrübesi olan Tamilatalara uyan Disiplinli ve düzenli, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, pratik çözümler üretebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ms Ofifice programlarını kullanabilen, Raporlama yapabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden. Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askarliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
'Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Tuzla lokasyonunda Kalite Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak Kalite Kontrol Teknisyeni/Teknikeri  aramaktayız. Kimya  Meslek Lisesi, Meslek yüksek Okulu veya Lisans mezunu, 1-3 yıl tecrübesi olan  (tercihen ilaç sektöründe), Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, sorumluluk sahibi, Problem çözme konusunda beceri sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda, tercihen Tuzla'ya yakın ikamet eden, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
''Önce İnsan Sağlığı'' sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızda Kalite Güvence Bölümüne bağlı olarak çalışmalarda bulunacak, Üniversitelerin  Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyoloji bölümlerinden mezun, 3 ile 5 yıl Kalite Güvence tecrübesi olan (Medikal cihaz/İlaç sektörü tercih sebebidir), ISO 13485/GMP, genel Kalite Güvence uygulamaları (Değişiklik kontrolü, Validasyon ve Dokümantasyonda, denetim, şikayetler) deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ms Ofis programlarına hakim, İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, proaktif hareket edebilen,problem çözme konusunda beceri sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Gelişime açık, Sigara kullanmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan.Kalite Güvence Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi_İstanbul İstanbul(Asya) VSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
Satış Temsilcisi_İstanbulVSY Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi A.Ş.
"Önce İnsan Sağlığı' sloganı ile Oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider firma olan VSY Biyoteknoloji, Oftalmoloji alanında da faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Oftalmoloji Medikal Sistemler bölümünde çalışacak Satış Temsilcisi  aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl satış deneyimine sahip, MS Ofis programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Özellikle Oftalmoloji ve medikal alanlarda deneyim sahibi,  Erkek adayların askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Üretim OperatörüVSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları
Önce İnsan Sağlığı sloganı ile oftalmoloji (göz bilimi) alanında kurulan ve sektörünün liderlerinden olan VSY Biyoteknoloji firmamızın Tuzla lokasyonunda Hidrofobik Lens, Kartuş Enjektör ve Viskoelasik Likit üretim proseslerinde çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız. Enaz Lise, Teknik Kimya Lisesi veya Kimya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Disiplinli ve düzenli, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, pratik çözümler üretebilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Fazla mesai ve vardiyali çalışma sistemine uyabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı