Watsons 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005Watsons
 

A.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4600'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsonslarda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

 

Watsons Türkiye, 50'den fazla şehirde yer alan 180'in üzerinde mağazası ile Türkiyenin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 1700'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kozmetik,Perakende

Firma web sitesi: www.watsons.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Watsons İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ - AVRUPA YAKASIWatsons
İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA mevcut veya açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak. Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜZELLİK DANIŞMANI- ANKARA ARMADA AVM Ankara Watsons
GÜZELLİK DANIŞMANI- ANKARA ARMADA AVMWatsons
ANKARA ARMADA AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Güzellik Danışmanı' aramaktayız. Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız,başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - UŞAK FESTIVA OUTLET Uşak Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ - UŞAK FESTIVA OUTLETWatsons
UŞAK FESTIVA OUTLET AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.  Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - MUĞLA RÜYA PARK AVM Muğla Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ - MUĞLA RÜYA PARK AVMWatsons
MUĞLA RÜYA PARK AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.  Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL AKASYA ACIBADEM AVM İstanbul(Asya) Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL AKASYA ACIBADEM AVMWatsons
İSTANBULACIBADEM AKASYA  AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.  Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜZELLİK DANIŞMANI- İSTANBUL ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Watsons
GÜZELLİK DANIŞMANI- İSTANBUL ANADOLU YAKASIWatsons
İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda bulunan mağazalarımızda değerlendirilmek üzere 'Güzellik Danışmanı' aramaktayız. Kozmetik veya ilgili bir alanda eğitim aldıysanız (Lise, MYO veya sertifika programı), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 2 yıllık deneyiminiz varsa, Uzun süreli bir iş arıyorsanız, Takım çalışmasına yatkınsanız ve müşteri ilişkilerinde başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, Dinamik ve kendini geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı arıyorsanız,başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ -KADIKÖY BAHARİYE CADDE İstanbul(Asya) Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ -KADIKÖY BAHARİYE CADDEWatsons
KADIKÖY BAHARİYE CADDESİ'nde açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.  Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL CAPITOL AVM İstanbul(Asya) Watsons
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İSTANBUL CAPITOL AVMWatsons
İSTANBUL CAPITOL AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak.  Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SUPPLY CHAIN DEVELOPMENT & ANALYSIS UNIT MANAGER İstanbul(Avr.), ... Watsons
SUPPLY CHAIN DEVELOPMENT & ANALYSIS UNIT MANAGERWatsons
University degree in Business Administration, Industrial Engineering or related discipline At least 5 years experience in a related field preferably in retail sector, Demonstrated success working in fast-paced, highly competitive, deadline oriented environment, Excellent command of both written and spoken English, Proficiency in MS Office applications, Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented, Strong analytical and negotiation skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
STOCK MANAGEMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
STOCK MANAGEMENT SPECIALISTWatsons
University degree in Business Administration, Industrial Engineering or related discipline, At least 1-2 years experience in a related field (inventory planning, supply planning,etc.) preferably in a multinational retail company, Automated Procurement System experience is a plus, Excellent command of both written and spoken English, Proficiency in MS Office applications and knowledge of ERP systems, Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented, Strong analytical and negotiation skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR HR INFORMATION SYSTEMS AND REPORTING SPEC. İstanbul(Avr.), ... Watsons
SENIOR HR INFORMATION SYSTEMS AND REPORTING SPEC.Watsons
Bachelor's degree from industrial Engineering, business administration, economy, statistics or other related departments, Minimum 4 years of experience in a similiar position, Fluency in English, Highly capable of using Excell, Experience on ERP applications and/or HR software packages, Enjoys working with numbers, analyze and interpret the numerical data in a complicated state, Strong reporting and analyzing skills, Dominate the business process of Human Resources Information Systems (HRIS) and knowing the software language such as SQL, Preferably, dominate to budgeting and reporting tools who have worked in the finance department or the relevant infrastructure, Keep up with the intense pace of work, Completed military service for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
STOCK PLANNING SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
STOCK PLANNING SPECIALISTWatsons
Company information:We are a leading multinational retail group currently looking for a ‘STOCK PLANNING SPECIALIST' to join our team in Turkey.  University degree in Business Administration, Industrial Engineering or related discipline, At least 2-3 years experience in a related field (inventory planning, supply planning, etc.) in a multinational company, Import experience is a plus, Excellent command of both written and spoken English, Proficiency in MS Office applications and knowledge of ERP systems, Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented, Strong analytical and negotiation skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ALAN SÜPERVİZÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Watsons
ALAN SÜPERVİZÖRÜWatsons
  Üniversite mezunu, 2 yılı yönetimsel pozisyonda olmak üzere en az 5 yıl perakende deneyimli, Liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Takipçi, dikkatli, analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ALAN MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Watsons
ALAN MÜDÜRÜWatsons
  Üniversite mezunu, 3 yılı yönetimsel pozisyonda olmak üzere en az 7 yıl perakende deneyimli, Liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Takipçi, dikkatli, analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR DIGITAL CONTENT SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
SENIOR DIGITAL CONTENT SPECIALISTWatsons
Bachelor’s degree from a related department, Minimum 3 year experience in content production and planning for social media, web and mobile, Excellent command of written and spoken English, Proficiency in MS Office Applications, Active user of social media platforms (Youtube, Twitter, Facebook, Instagram, Periscope, Snapchat, Scorp etc.), Copywriting experience is a must, Photography or video production experience is a plus, Experience in creating content projects with bloggers, Ability to work with content producers and production companies, Experience with content management systems and web content management preferred, Experience with picture editing tools is a plus, Having successful planning skills, Result oriented, Creative approach, Problem solving skills, Ability to work across functions, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA TASARIM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Watsons
MAĞAZA TASARIM UZMANIWatsons
Önlisans veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl iş tecrübesine sahip (Tercihen mağaza & alışveriş merkezi projelerinde görev almış), İleri düzeyde Autocad ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Watsons
DEPO ELEMANIWatsons
Gebze'de bulunan Dağıtım Merkezi'miz için Depo Ekip Üyesi aramaktayız. En az lise mezunu (Tercihen MYO Lojistik veya Kozmetik Bölümü mezunu), Depo veya nakliye bölümlerinde görev almış, sipariş toplama tecrübesi olan, Giriş seviyesinde MS Office bilgisine sahip, İletişim yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına ayak uydurabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER İstanbul(Avr.), ... Watsons
JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERWatsons
Proactive, rigorous, result and service orientated,  Excellent communication skills,  Strong project management skills,  Prior experience in Health & Beauty or Cosmetic industry desirable,  University graduate or equivalent with strong commercial skills,  2 to 4 years' experience in project management/sourcing, preferably in an international retail environment,  Proficient with MS Office,  Excellent spoken and written English. Knowledge of German and Russian are desirable. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
CRM SPECIALISTWatsons
University degree, MBA is a plus, 1-2 years of CRM and campaign management experience, Excellent command of written and spoken English, Good command of MS Office applications, Strong communication and analytical skills, Result-oriented and proactive, Customer-centric approach.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LEASE PORTFOLIO SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
LEASE PORTFOLIO SPECIALISTWatsons
University degree, Minimum 3 years of experience, (preferably in retail), Excellent command of both written and spoken English, Proficiency in MS Office applications, Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented, Strong analytical and reporting skills, Must have driving license and actively driving, All male candidates must have completed their military services. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Watsons
İNŞAAT TEKNİKERİWatsons
 Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,  Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen mağaza projelerinde görev almış)  MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,  Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli,  Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR SOFTWARE DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... Watsons
SENIOR SOFTWARE DEVELOPMENT SPECIALISTWatsons
 * Bachelor's degree from Computer Engineering, Information Systems Engineering, Mathematics Engineering and other related departments,* Minimum 5 years of experience in a similiar position,* Experience on Oracle & PL/SQL is a must,* Development Experience on  ASP.Net & C# platforms,* Experience on ERP applications, Oracle forms & reports, OBIEE and Qlikview is an asset,* Fluency in English,* Excellent analytical and communication skills,* Strong reporting and analyzing skills,* Completed military service for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Watsons
İDARİ İŞLER ASİSTANIWatsons
En az lise mezunu, Minimum 1 yıl benzer iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerisi gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cilt Bakım Uzmanı İstanbul(Asya) Watsons
Cilt Bakım UzmanıWatsons
İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA açılacak olan mağazalarımızda yer alan Cilt Bakım Ünitesinde cilt analizi yaparak, müşterilere cilt yapısına uygun ürünleri sunacak;  Kozmetik ve cilt bakımı alanında eğitim almış (Tercihen Estetisyen sertifikası ya da diploması olan), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 5 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, güleryüzlü ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve özgüveni yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ISTANBUL ANADOLU YAKASI SAĞLIKLI YAŞAM UZMANI İstanbul(Asya) Watsons
ISTANBUL ANADOLU YAKASI SAĞLIKLI YAŞAM UZMANIWatsons
 İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda açılacak olan yeni mağazalarıız için 'Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı' arayışındayız. * Sağlıklı yaşam tarzını benimsemiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen,* Dengeli beslenme, diyet, detox, zindelik, spor  konularında bilgi ve deneyim sahibi,* Tercihen perakende sektöründe deneyimli,* İletişim yeneteneği güçlü,* Güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA PERSONELİ (ENGELLİ)–İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Watsons
MAĞAZA PERSONELİ (ENGELLİ)–İSTANBULWatsons
  İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Ayakta çalışmaya engel bir durumunuz yoksa, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,    başvurunuzu bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA PERSONELİ-ENGELLİ PERSONEL(BURSA) Bursa Watsons
MAĞAZA PERSONELİ-ENGELLİ PERSONEL(BURSA)Watsons
·         Bursa'da ikamet ediyorsanız,·         Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız,·         İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,·         Ayakta çalışmaya engel bir durumunuz yoksa,·         Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA PERSONELİ -ENGELLİ PERSONEL(İZMİR) İzmir Watsons
MAĞAZA PERSONELİ -ENGELLİ PERSONEL(İZMİR)Watsons
·         İzmir'de ikamet ediyorsanız,·         Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız,·         İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,·         Ayakta çalışmaya engel bir durumunuz yoksa,·         Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ MERKEZİ SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Watsons
KIDEMLİ MERKEZİ SATINALMA UZMANIWatsons
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün ve hizmet satınalma konularında minimum 3 yıl tecrübeli (Tercihen perakende veya hızlı tüketim sektöründe), İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Etkin iletişim becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIBRIS ŞEHİTLERİ CADDESİ SAĞLIKLI YAŞAM UZMANI İzmir Watsons
KIBRIS ŞEHİTLERİ CADDESİ SAĞLIKLI YAŞAM UZMANIWatsons
 Perakende sektöründe öncü firmamız için 'Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı' arayışındayız. * Sağlıklı yaşam tarzını benimsemiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen,* Dengeli beslenme, diyet, detox, zindelik, spor  konularında bilgi ve deneyim sahibi,* Tercihen perakende sektöründe deneyimli,* İletişim yeneteneği güçlü,* Güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA DENETİM VE STOK SAYIM UZMANI-İZMİR Aydın, İzmir, ... Watsons
SAHA DENETİM VE STOK SAYIM UZMANI-İZMİRWatsons
En az lise mezunu, İzmir ve çevre illerde ikamet edebilecek, En az 2 yıl perakende sektöründe deneyimli, İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dikkatli, çözüm odaklı, analitik yönü kuvvetli, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EMLAK GELİŞTİRME UZMANI Türkiye, İstanbul(Avr.)... Watsons
EMLAK GELİŞTİRME UZMANIWatsons
Üniversite mezunu, Gayrimenkul-emlak araştırma ve geliştirme; emlak danışmanlığı alanında en az 3 yıl tecrübeli (Tercihen perakende sektöründe) İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen ve raporlama yapabilen, Müzakere yeteneği olan, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Asya) Watsons
MUHASEBE UZMANIWatsons
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende Mağazalar Muhasebesi konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, Tercihen Oracle ERP bilgisine sahip, Perakende mağazalar muhasebesi tecrübesi olan, Tercihen hesap planına vakıf olan, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı