Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket Bilgileri



Şirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:




İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı



Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,• Banka veya finans kurumlarının operasyon birimlerinde min. 2 yıl iş deneyimi sahibi olan,• MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel - Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dönemsel - Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun,- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış),- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan,- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS Servis DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
    Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Elektronik, Edüstri mühendisliği) mezun, Benzer pozisyonlarda deneyiml, Sigorta kapsamında yapılan onarımlar ile ilgili tecrübeli sahibi, Otomotiv sektörüne ilgili ve otomobilleri seven, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen (tercihen), Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen (tercihen ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS Servis / Garanti Mühendisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS Servis / Garanti MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Elektronik, Edüstri mühendisliği) mezun, Benzer pozisyonda daha önce görev yapmış olması, Elektronik şema takip becerisi, Spor otomobiller konusunda ilgili ve meraklı olması, MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen (tercihen), Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen (tercihen ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL(7AY) - SATIŞ SONRASI İŞ GELİŞTİRME UZMANI Türkiye Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL(7AY) - SATIŞ SONRASI İŞ GELİŞTİRME UZMANITofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği ya da İşletme bölümlerinden mezun,-Satış Sonrası Süreçleri ile ilgili 1-3 yıl saha tecrübesi (Distributor / Bayi) olan,-İyi derecede İngilizce bilen- Sonuç odaklı, insiyatif alabilen,iletişim yetkinliği yüksek, takım çalışmasına yetkinliğine sahip,İletişimi ve ikna gücü yüksek, çözüm üretebilen-MS Office uygulamalarına hakim.   
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri Deneyimi Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Tasarım Mezunu, Otomotiv sektörüne meraklı ve otomobilleri seven, Endüstriyel Tasarım / Hizmet Tasarımı konularında en az 3 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen herhangi bir inovasyon projesinde tecrübe sahibi MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,                                                                                             Süreç ve proje planı yönetimi, müşteri odaklı bakış açısına sahip, Tasarım programlama dillerine hakimiyeti iyi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Sistemler Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Elektronik Sistemler Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri/Makine/Elektrik – Elektronik /İşletme mühendisliklerinden mezun Otomotiv sektöründe Elektrik ve Elektronik Sistem parçaları  ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip Elektrik, elektronik parça Ürün ve Proses bilgisine  sahip İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi olan, Erkek adaylar için askeriğini tamamlamış olan,çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EE Komponent Geliştirme Lideri – Pasif Güvenlik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
EE Komponent Geliştirme Lideri – Pasif GüvenlikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği (tercihen Yüksek Lisans derecesi) bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Araç gövde elektroniği, pasif güvenlik sistemleri (hava yastığı kontrol üniteleri, hava yastıkları, emniyet kemeri gerdiricileri, çarpışma sensörleri, yolcu algılama sensörleri) konularında bilgi sahibi, Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Araç veri ağları konusunda bilgi sahibi, Otomotiv elektronik komponentleri geliştirme ve doğrulama gereklilikleri hakkında bilgi sahibi, Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi, Değişiklik Yönetimi (IBM Change Synergy, Doors) konusunda bilgi sahibi, Algoritma geliştirme ve sistem davranışlarını modelleme amacıyla Matlab-Simulink bilgi sahibi, Analiz ve teşhis kabiliyeti (Vector CANalyzer ve CANoE araçları kullanım bilgisi sahibi), Proje Yönetimi tecrübesi olan çalışma arkadaşları aramakyız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan, Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın, Geribildirimlere açık, Kişisel gelişim hedefi olan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garanti Uzmanı (Kleym) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Garanti Uzmanı (Kleym)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Endüstri, Mekatronik, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomotiv sistemleri hakkında bilgi sahibi Tercihen tanı koyma ve problemlerin çözümüne liderlik etmiş Tercihen ekip yönetme tecrübesi olanadaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Tercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip Tercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
 • Üniversitelerin Endüstri Müh., İşletme Müh. ve İ.İ.B.F.'nin  bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilgisine, tercihen İtalyanca bilgisine sahip,• Üretim sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Bütçe, analiz yatırım, genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve yönetim muhasebesi bilgisi olan,  • Proje yönetim yetkinliği olan, • Takım çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı, insiyatif alabilen,iletişim yetkinliği yüksek, takım çalışmasına yetkinliğine sahip, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Bakım Lideri (Mekanik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Bakım Lideri (Mekanik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlgi Merkezi Yöneticisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlgi Merkezi YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve/veya tecrübe sahibi, Satış tecrübesine sahip, Veritabanı, yazılım, sistem geliştirme, vb. bilgi teknolojileri konularında deneyim sahibi. Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı - Trim/Gövde Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı - Trim/GövdeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Uçak, Otomotiv  ya da Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tanı koyma konusunda bilgili Otomotiv üretim süreçlerinde tecrübeli Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen, Problem çözme teknikleri bilgisi sahibi, Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Araç teknik bilgisi sahibi,  Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HVAC Project Chef Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
HVAC Project ChefTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bachelor's degree in Mechanical Engineering University or Technical Education University Advanced English, preferably Intermediate Italian Benchmarking experience Preferably HVAC product and engineering experience Good communication skills Strong project management skills and experience Preferably Experience with lean product development
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aydınlatma Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Aydınlatma Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Arge Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, UG NX tasarım programını kullanabilen, plastik malzemeler konusunda bilgi sahibi olan, Tercihen Optik, termal, yoğuşma, bağlantı sistemleri ve titreşim gibi analiz raporları yorumlama ve okuma bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp-Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik-Elektonik veya Elektonik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,•MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,•Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip,•Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip,•Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip,•İyi derecede Siemens S7-300/400 PLC bilgisi olan,•İyi derecede Siemens HMI programlama bilgisi olan,•İyi derecede Robot – PLC entegrasyon bilgisi olan,•İyi derecede Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip,•Makine güvenliği konusunda tecrübeli,•AC-DC motor sürücü konusunda bilgili,•Elektrik enerji / tasarruf bilgisine sahip,•Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan,•Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Systems Hardware Architect Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Systems Hardware ArchitectTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
University degree in Electric/Electronics Engineering Minimum 2 years’ experience in hardware design and development Experience/knowledge of Automotive Electronics(architecture, components, network, diagnostic) Excellent verbal and written communication skills in English (must) and Italian(preferable) Good analytical and problem solving skills Highly motivated and self-starter Demonstrated ability to work in a team environment No travel restrictions No military service obligation for male candidates. Reside/Willing to reside in Bursa?İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı