Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 53
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbul İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbulTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden  mezun Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 3 yıl  satınalma deneyimi   olan,Otomotiv sektörü ürün hatlarında komponent, malzeme, üretim ve proses bilgisine sahip olan,Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler bilgisine sahip olan,Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip olan,Genel tedarik zinciri ve kalite süreçleri bilgisi olan,MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan,Proje yönetimi, teknik ve üretim bazlı müzakere yapabilme yeteneğine haiz olan,İyi derecede İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji) İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü, Satış Sonrası İş Geliştirme Yöneticiliğine bağlı,Üniversite mezunu (Mühendislik veya ilgili bölümler), Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Satış sonrası hizmetler ve süreçler konusunda tecrübeli, tercihen otomotiv üretici, distribütör veya bayi tecrübesiMüşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Teknoloji Projeleri yönetimi tecrübesi, İyi seviyede İngilizce bilgisi, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SQE (Dış Trim) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SQE (Dış Trim)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği ve/veya Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkynda en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen Dış Trim grubu plastik parça üretim prosesleri (Plastik enjeksiyon, plastik üzeri boya v.b.) hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- ileri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Yönetmeni Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Geliştirme YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Otomotiv sektörüne özel ilgi duyan, otomobiller konusunda bilgi sahibi olan,-Endüstriyel alanda deneyim sahibi,-Pazarlama/Satış alanında deneyim sahibi,-Seyahat engeli olmayan,-Pazarlama-Satış-Müşteri Odaklılık konularına ilgi duyan,-İyi seviyede İngilizce bilgisi ,-Tercihen İtayanca bilgisi sahibi,-MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezunMinimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahipOtomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimliTercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeliTercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahipTercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgiliSiemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezunİleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Tercihen bakım ve otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli veya ilgili konularda uzun dönem staj/proje yapmışSaha ve ofis ortamında çalışabilecek Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Otomotiv ya da Makina Mühendisliği (tercihen Yüksek Lisans derecesi) bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,Fren sistemi ve komponentleri   ile  ilgili tasarım , üretim , kalite çalışmaları vb aktivetelerde bulunmuş tecrübe sahibi,Üç boyutlu tasarım mantığına hakim, tercihen UG Nx ve tasarım programları hakkında bilgi sahip olan,Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek çalışma arkadaşları aramakyız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süspansiyon Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilen İyi seviyede AutoCad ve Ofis programları bilgisine sahip Talaşlı imalat ve kaynak konusunda bilgi sahibi Otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimi olan Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İç Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Endüstri Mühendisliği mezunu Tercihen otomotiv sektöründe 1 yıl planlama tecrübesine sahip İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Adana, Adıyaman... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversiteden yeni mezun olduysan,Kariyerine otomotiv sektöründe başlamak istiyorsan,Müşterinin ihtiyaçlarını iyi analiz eder, yoğun ilişki yönetimi yürütebilirim diyorsan,Kişisel gelişimine katkı sağlamayı hedefliyorsan,Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatıp, “vay be!” dedirtmeye hazırsan”Haydi başvur!
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Endirekt Malzeme&Özel İmalatlar Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endirekt Malzeme&Özel İmalatlar Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik ve Teknik Bölümleri’nden mezun,Otomotiv sektöründe satınalma tecrübesi ve satınalma süreci bilgisi, Maliyet analiz bilgisi, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü, sonuç odaklı, Tofaş'ı şirket dışında ve firma üst yönetimlerine karşı temsil edebilecek özelliklere sahip,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Trim Kalıp Kalite Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Plastik Trim Kalıp Kalite MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,•Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli,•Plastik enjeksiyon proses bilgi ve tecrübesine sahip,•CAD / CAM / Plastik Enjeksiyon Simülasyon CAE Analiz tecrübesi olan,•Plastik hammadde ve  kalıp konstrüksiyon malzemeleri ve konstrüksiyon alt sistemleri bilgisine sahip,•Talaşlı imalat ve kalıphane bilgi ve tecrübesi olan,•Otomotiv plastik parçalarını ve üretim proseslerini tanıyan•İleri seviyede teknik İngilizce ve tercihen teknik İtalyanca bilen,•İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü,•Stres altında karar alabilen,•Sonuç odaklı etkin kaynak yönetimi yapabilen,•Yurt içi, yurt dışı, kısa/uzun süreli seyahat engeli bulunmayan, aktif olarak araç kullanabilen•Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Malzeme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yardımcı Malzeme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce bilen,•Minimum 2 yıl bakım tecrübesine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Sistemleri Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Sistemleri Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine/Endüstri/Otomotiv/ İşletme/Metalurji /Kimya mühendisliklerinden mezun• Otomotiv sektöründe Metal, Şasi ,  Dövme/ Döküm/İşleme  ve Kauçuk ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip• Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip• Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma  bilgisine  sahip• İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi• Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü• Bursa’da ikamet eden/edebilecek• Erkek adaylar için askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süspansiyon Mekanik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Mekanik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Makine mekanik tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli WCM Profesyonel Bakım alanında en az 2 yıl tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj İthal Direkt Malzeme Temin Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj İthal Direkt Malzeme Temin UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İç Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen min 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma vb alanlarda tecrübeliErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İK Operasyonları ve Zaman Yönetimi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İK Operasyonları ve Zaman Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Çalışan Hizmetleri ve İK Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan kaynakları alanında çalışmış olmak, ya da yönetsel deneyimi olmak,Sonuç odaklı, detaylara hakim, İletişimi kuvvetli, Üst orta düzeyde MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen SAP HR modülünü kullanabilen, Erkek adaylar çin askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kablo Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kablo Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan,• Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış,• Tercihen UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan,• Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan,• İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KISA DÖNEM STAJYER Bursa, İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KISA DÖNEM STAJYERTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KISA DÖNEM STAJYERÜniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulları'nın son sınıfına geçmiş olan, Stajı zorunlu olan, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye istekli, dinamik, sorumluluk almak isteyen arkadaşlar
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
E&E Komponent Geliştirme Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponent Geliştirme LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans öğrenimini tamamlamış veya öğrenimine devam eden,• İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,• Araç gövde elektroniği (gövde bilgisayarı, araç elektronik mimarisi, cybersecurity, güvenlik geçidi, RF anahtarlar, anahtarsız giriş/çalıştırma, yağmur/aydınlık sensörü, immobilizer, lastik basınç algılama sistemi, alarm, adaptif farlar) konularında bilgi sahibi,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, konusunda en az 3 yıl tecrübeli,• Araç veri ağları konusunda bilgi sahibi,• Otomotiv elektronik komponentleri geliştirme ve doğrulama gereklilikleri hakkında bilgi sahibi,• Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,• Değişiklik Yönetimi (IBM Change Synergy, Doors) konusunda bilgi sahibi,• Algoritma geliştirme ve sistem davranışlarını modelleme amacıyla Matlab-Simulink bilgi sahibi,• Analiz ve teşhis kabiliyeti yüksek (Vector CANalyzer ve CANoE araçları kullanım bilgisi sahibi),• Proje Yönetimi tecrübesi olan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Sistem Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Sistem MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme ağları, mimari, sistemler ve parçaları)  konusunda bilgi sahibiTercihen Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda çalışmış Sistem mühendisliği ve gereksinim analizi konusunda deneyimi olan Fonksiyonel güvenlik, ISO26262 konusunda bilgi sahibi Tercihen IBM Doors, Rhapsody, SysML, CANalyzer tecrübesi olan Güçlü iletişim yeteneğine sahip Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan İleri seviyede İngilizce bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E&E Komponentleri Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponentleri Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve haberleşme ağları (CAN, LIN, vb) konusunda bilgi sahibi,Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayide çalışmış, konusunda 3 yıl tecrübeli,Proje Yönetimi deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Analiz ve teşhis becerisi güçlü, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Lojistik Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Lojistik Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tedarik Zinciri Geliştirme Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimliWCM/WPI çalışmalarında deneyimli Proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgiliLojistik süreçleri ve lojistik teknolojileri alanında dünyadaki uygulamaları ve yenilikleri takip edecek vizyona sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti ve Çözüm Mimarı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Analisti ve Çözüm MimarıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-İş Analistliği Tecrübesi (BABOK bilgisi, UML, Use case yazımı, Gereksinim yönetimi; önceliklendirme ve sınıflandırma)-Yazılım ve Veri Teknolojileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak-Temel seviyede SQL bilgisi (PLSQL, MSSQL)-Sistem geliştirme Süreçleri bilgisi (Waterfall, Agile vs.)-Çözüm Mimarisi Bilgisi ( SOA )-İş ve proje yönetimi bilgisi  ( ROI hesaplama, efor tahminleme, kapsam yönetimi, Risk Yönetimi, Paydaş Yönetimi, İletişim yönetimi)-İş süreçleri bilgisi (Ar-Ge, Teknoloji, Satınalma, Kalite, Finans, Üretim vs.)-Mühendislik Eğitimi almış olmak.- Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,-Analitik düşünme, problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,-Zaman yönetiminde başarılı,-Ekip çalışmasına yatkın ve şirket dinamiklerine uyum sağlayabilecek,-Üst Orta seviyede İngilizce bilen,-Güçlü iletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinliklerine sahip,-Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,-Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fonksiyonel Diyagnoz Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Diyagnoz UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Uçak, Otomotiv, Mekatronik Mühendisliği yada Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,• Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Tanı koyma konusunda bilgili• Otomotiv üretim süreçlerinde tecrübeli• Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli• Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yönetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proje Yönetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak,- İleri derecede İngilizce, tercihen üst orta derecede İtalyanca bilgisi,- MS ofis programlarını etkin olarak kullanmak,- Proje yönetimi yetkinliği,- Satınalma ve ürün geliştirme süreçlerini tanımak.- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EE Systems Functional Safety Specialist Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
EE Systems Functional Safety SpecialistTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- University degree in Electric/Electronics Engineering- Experience/knowledge in Automotive Electronics(functions, components, network, diagnostic)- Working knowledge of Road Vehicles Functional Safety standard ISO 26262 or similar Functional Safety standards (e.g. IEC EN 61508, ISO 13849, US RTCA DO-178B, US RTCA DO-254, IEC EN 62304, etc.) is preferable- Good knowledge of the reliability prediction models for electronics components (FIDES 2009, IEC TR 62380, MIL… etc.) is preferable- Good understanding of Reliability discipline and solid understanding of electronics (ideally: automotive electronics) is preferable- Proficiency in English- Ability to work in multi-cultural teams- Strong communication skills in writing and presenting- Good self-organization and analytical skills- No travel restrictions- No military service obligation for male candidates.- Reside/Willing to reside in Bursa"İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Koltuk Analiz Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Arge Koltuk Analiz MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Otomotiv, Uçak-Uzay, Gemi İnşa veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun,Sonlu elemanlar modelleri için Hypermesh veya Ansa yazılımlarından birine hakim olan,Abaqus, Ls-Dyna veya Radioss çözücülerinden birinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Ekip çalışmasına ve araştırmaya yatkın, İleri seviyede İngilizce tercihen İtalyanca bilen çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Çevresel Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Çevresel Sistemler Yöneticiliği'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen uluslararası bir şirkette en az 2 yıl iş deneyimi olan, Yönetim sistemleri konularına hakim (ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001), Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon, ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, etkin iletişim, analitik düşünme, problem çözme becerilerine sahip,Seyehat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan ''ÇEVRESEL SİSTEMLER UZMANI'' takım arkadaşımızı arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Banko Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Banko Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test ve tanı koyma alanında deneyimli, HIL test sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İleri Araştırmalar Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İleri Araştırmalar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak;• Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,• Tercihen Mühendislik bölümlerinde yüksek lisans mezuniyetini almış ya da öğrenimine devam eden,• Proje yönetimi ve raporlama konularında deneyimli,• Üretim süreçleri, Endüstri 4.0, dijital teknolojiler alanlarında kariyer yapmaya ilgi duyan,• Tercihen bilgisayar programlama dillerinden en az birini bilen,• İleri seviyede İngilizce sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip,• İletişim, sunum ve ikna becerileri olan,• Bursa’da ikamet eden / edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yan Sanayi Kalite Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yan Sanayi Kalite Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen Metal parça üretim proseslerinden (Sac şekillendirme, punta kaynak, gazaltı kayak v.b.) en az biri hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,-Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Proses Uzmanı (Şasi) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Proses Uzmanı (Şasi)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,- Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Araç dinamiği ve şasi konularında  uzman olarak kendisini yetiştirmek isteyen, gelişime/öğrenmeye istekli- Tercihen Talaşlı imalat / Kaynak / Sıkım proseslerinde deneyim sahibi- Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı- Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşe Alım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen otomotiv sektöründe, seçme yerleştirme konusunda en az 3 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel insan kaynakları sistemleri (kariyer yönetimi, gelişim planlama ve eğitim, performans yönetimi, yetkinlik değerlendirme, çalışan memnuniyeti, motivasyon yönetimi) konularında kurum veya danışmanlık deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen koçluk sertifikası sahibi ve koçluk tecrübesi olan Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen İletişimi güçlü, ikna etme yeteneği gelişmiş Analitik bakış açısına sahi, müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gelişim Danışmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gelişim DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun ya da ICF onaylı koçluk sertifikasına sahip rehberlik, danışmanlık veya koçluk deneyimi olan,Yetenek Yönetimi süreçlerinde danışmanlık şirketi ya da HRBP pozisyonlarında kurumsal şirket deneyimi olan,Kişisel farkındalığı ve motivasyonu yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, ikna edebilen, Araştırmayı, okumayı seven ve öğrenmeye istekli, İlişki geliştirme ve müşteri odaklılık yetkinlikleri güçlü, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)ekip arkadaşları arıyoruz. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İç Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip MS Ofis programlarını etkin kullanabilen Asgari C sınıfı iş güvenliği uzmanı olan Standart, yönetmelik ve yasal mevzuata hakim OHSAS 18001 iç denetçisi Makine, ekipman, hat iş güvenliği bilgisine sahip Tercihen minimum 2 yıl iş güvenliği ve ergonomi konusunda çalışmış Uluslararası / yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinliğe sahipBilgi teknolojileri kaynaklarını kullanabilecek yetkinliğe sahip Lojistik iş süreçlerine hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat Auto Lojistik Sorumlusu Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat Auto Lojistik SorumlusuTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Dış Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun• Minimum 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma, mali ve idari işler gibi alanlarda tecrübesi olan• Çok iyi derecede Office uygulamalarını kullanabilen• Tercihen orta düzeyde SAP bilgisi olan• İleri seviyede İngilizce bilen• Analiz ve problem çözme becerilerine sahip• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda deneyimli En az bir adet CAD programını (tercihen UG & ROBCAD) ileri seviyede kullanabilenTemel seviyede teamcenter, vis mock-up ve AutoCAD bilgisine sahip Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip İleri seviyede ingilizce tercihen İtalyanca bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek adaylar aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-Mekanik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-MekanikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine mühendisliği bölümünden mezun Otomotiv sektöründe Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibiMakine, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış, En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen, Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip, Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olanadaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Süspansiyon Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Süspansiyon Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak,·         Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen·        Tercihen aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış·        Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip·         Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip·         İleri seviyede İngilizce bilen·         Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan       ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış·         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Uçak veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilen  (tercihen İtalyanca)• Otomotiv sektöründe tasarım ve proje deneyimi olan veya proje koordinasyonu hakkında bilgili,• Araç kokpit parçalarının (kapı paneli, torpido, torpido traversi ve orta konsol) tasarımları ve üretim prosesleri hakkında teknik bilgisi olan,• Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gümrük Operasyonları Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gümrük Operasyonları UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Dış Ticaret Operasyon Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,B sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 5 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olanDoğrudan Temsil Kriterlerine haiz Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen  Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış  Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Beyanname Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İhracat Beyanname Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Dış Ticaret Operasyon Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olanB sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 8 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan,İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olanDoğrudan Temsil Kriterlerine haiz olan Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Atl Pazarlama İletişimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Atl Pazarlama İletişimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen  Üniversitelerin İşletme, İletişim, Pazarlama Bölümlerinden mezun,-İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Tercihen kreatif ve medya planlama ajansı tecrübesine sahip-MS Ofis programları, özellikle ileri derecede Excel ve Powerpoint kullanım becerisine sahip,-Otomotiv pazarını ve müşteri segmentini tanıması,-Premium veya binek araç markalarının pazarlama iletişimi konusunda tecrübesi,-Reklam ve medya satın alma ajanslarının yönetilmesine destek verebilecek,-Daha önceki işlerinde yaratıcı projelerin ve işlerin başarı ile hayata geçirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanuni Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kanuni Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu,•Kanuni takip konusunda minimum 2 yıl iş deneyimi sahibi,•Profesyonel nezaket çerçevesinde telefonda tahsilat sağlama becerisi,•Cari hesap okuma ve faiz hesabı bilgisi,•Tüketici koruma kanunu ve tüketici finansmanı mevzuat bilgisi,•Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak telefonda çözüm üretebilme becerisi,•Zor müşterilerle başa çıkma becerisi,•İstihbarat Ekranları Bilgisi (KKB).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Mühendislik ve İşletme, Ekonomi veya benzer programlardan lisans diplomasına sahip olmak.-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Proje geliştirme, finansal yönetim süreçleri ve bütçeleme konularında tecrübe sahibi olmak,-İleri derecede MS Office kullanımı,-Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü, Yedek Parça Ürün Yöneticiliği’ne bağlı olarak;-Fiat & Alfa Romeo markalarının sorumlusu olduğu ürün gruplarındaki yedek parçalarının fiyatlandırılmasından, kampanya ve pazar konumlandırmasıyla ilgili politikalarının ve pazarlama faaliyetlerinin oluşturulmasından ve uygulamasından-Pazarlama yaklaşımlarını inceleyerek mevcut ürün ve/veya hizmetlerin geliştirilmesini sağlayacak projeler geliştirilmesinden,-Şirket stratejileri doğrultusunda yeni potansiyel iş alanlarının araştırılmasından, kapsamlı pazar ve sektör analizinden,-Potansiyel iş alanlarına yönelik yeni ürün ve/veya hizmet önerilerin getirilmesinden, bu önerilerin projelendirilmesinden ve proje sürecinin yönetilmesinden,-Sorumlusu olduğu proje ve ürünlere yönelik satış, karlılık, müşteri memnuniyeti hedeflerine ulaşılmasından,-Rakiplerin ve pazarın takip edilerek benchmark yapılmasından, bu bilgilerin analizi & yorumlanmasından, bu analizler sonucu aksiyon alınmasından sorumlu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - Bursa Balıkesir, Bolu... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Bursa'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama deneyimi sahibi olan,Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan, Yedek Parça ürün bilgisine sahip olan, Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisine sahip olan, Finansal konularda (kar/zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek yetkinlik düzeyinde olan,Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları konusunda pazar bilgisi sahibi olan,İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun,- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış),- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan,- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Lojistik Uzmanı Bursa, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Lojistik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,Lojistik işletim yönetimi bilgisine sahip,     Finans ve stok planlaması bilgisi sahibi,     İthalat/ihracat bilgisi sahibi, Tercihen iyi seviyede İtalyanca dil bilgisi sahibi,     Temel mekanik sistemleri çalışma prensipleri hakimiyeti sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Bölge Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Bölge YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen Mühendislik Fakültesinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında en az 3 yıl deneyimli,Finans ve Mikromarketing bilgisine sahip, Sonuç odaklı, iletişimi güçlü, iş ve ilişki yönetimi konusunda yetkin, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı