Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dış Trim Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dış Trim Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilen  (tercihen İtalyanca)• Otomotiv ürün geliştirme ve plastik parça tasarımı  konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,• 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarım tecrübesine sahip,• Tercihen ileri seviyede Unigraphics tasarım programı kullanabilen ve  TeamCenter PDM sistemi bilgisi olan• Tüm ofis uygulamalarını (excell, word, power point,ms project vb.) ileri seviyede kullanabilen• 35 yaşını aşmamış,     • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Analitik düşünce yapısına sahip,• Problem çözme yetkinliği olan,• Takım çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı, yoğun tempoda disiplinli ve inisiyatif alarak çalışabilen,•Otomobil Dış Trim grubu plastik parçaların tasarımında çalışacak ve bu parçaların üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan,•Tasarımını yapacağı parçanın doğru malzeme seçimi yapabilecek seviyede malzeme bilgisine sahip,•İyi seviyede plastik enjeksiyon veya saç metal kalıp bilgisine sahip,•Süreç (plastik enjeksiyon prosesi, plastik kaynak teknolojisi) bilgisi sahibi, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Mühendisi (Sac Parça) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet Mühendisi (Sac Parça)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv endüstrisinde en az 5 yıl deneyimli,Sac şekillendirme üretim ve kalıp teknolojisine hakim,Parça ve kalıp maliyetlerinin hesaplası konusunda bilgi sahibi,İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilen İyi seviyede AutoCad ve Ofis programları bilgisine sahip Talaşlı imalat ve kaynak konusunda bilgi sahibi Otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimi olan Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Garanti (Kleym) Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Garanti (Kleym) UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Uçak ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip,Tanı koyma konusunda bilgili, Satış sonrası süreçlerde tecrübeli (servis ve/veya satış sonrası ağı),Otomobil Sistemleri ve Üretim süreçlerinde tecrübeliProblem çözme teknikleri konusunda tecrübeli Veri Analiz ve Raporlama konusunda tecrübeli Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Termik Santral İşletme Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Termik Santral İşletme LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce bilen,•Isı makineleri, ısı transferi veya enstrümantasyon (proses kontrol) konularında deneyime sahip,•Kazan, kompresör, demineralize su gibi tesislerin yatırım, devreye alma veya işletme faaliyetleri konusunda deneyimli,•WCM (5S ve/veya AM) uygulamalarında deneyimli,•SAP sistemlerine hakim,•Vardiya düzeninde çalışabilecek,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Lojistik Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Planlama ve Lojistik MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Planlama ve MRP Yöneticiliği'ne bağlı olarak çalışacak;- Endüstri, İşletme Mühendisliği mezunu- Tercihen lojistik alanında çalışmış olmak- Tercihen ekip yönetim deneyimi- Analitik düşünen, iletişimi kuvvetli, - İleri seviye İngilizce bilgisine sahip, tercihen İtalyanca bilgisine sahip- MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış- Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlgi Merkezi Yöneticisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlgi Merkezi YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve/veya tecrübe sahibi, Satış tecrübesine sahip, Veritabanı, yazılım, sistem geliştirme, vb. bilgi teknolojileri konularında deneyim sahibi.Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji) İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü, Satış Sonrası İş Geliştirme Yöneticiliğine bağlı,Üniversite mezunu (Mühendislik veya ilgili bölümler),Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Satış sonrası hizmetler ve süreçler konusunda tecrübeli, tercihen otomotiv üretici, distribütör veya bayi tecrübesiMüşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Teknoloji Projeleri yönetimi tecrübesi,İyi seviyede İngilizce bilgisi, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Süreç ve İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite mezunu (Mühendislik veya ilgili bölümler),Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Satış sonrası hizmetler ve süreçler konusunda tecrübeli, tercihen otomotiv üretici, distribütör veya bayi tecrübesiProje yönetimi ve iş geliştirme konusunda tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisi, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektörü deneyimli) Otomotiv sektörüne ilgili Multi-task becerisi ve güçlü analitik yetenekler Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen Etkin iş ilişkileri kurabilen ve koordinasyon sağlayabilme yetkinliğine sahip Analitik, analiz sonuçlarını aksiyona dönüştürebilme yetkinliğine sahip Etkili sunum hazırlama ve sunuş yapabilme yeteneğine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisi İyi derecede ofis programları bilgisi Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Teknik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede İtalyanca bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Fiat marka araçlara ait motor, vites kutusu, elektronik sistemleri ve üretim süreçleriyle ilgili teknik bilgiye sahip, Satış Sonrası süreçleri bilgisine sahip, Üretim ve kalite süreçleri bilgisine sahip, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri-Antalya Afyon, Antalya... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri-AntalyaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Antalya veya Konya'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Malzeme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yardımcı Malzeme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce bilen,•Minimum 2 yıl bakım tecrübesine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ücretlendirme ve Yan Haklar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•         Üniversitelerin tercihen İİBF bölümlerinden mezun,•         Bordro, ücret yönetimi konusunda tecrübeli,•         Tercihen SAP HCM deneyimine sahip,•         Üst orta seviyede İngilizce bilen,•         Sonuç odaklı, detay oryantasyonu yüksek,•         Takım çalışmasına yatkın,•         MS ofis programlarını etkin kullanabilen,•         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),•         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Kalite Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yan Sanayi Kalite Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen kauçuk enjeksiyon, kauçuk ekstruzyon, blow molding parça üretim proseslerinden en az biri hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,•Programlama dillerinden en az birini etkin şekilde kullanıyor olmak, (Visual Basic, C, C++ vb)•Teknik resim bilgisine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Soft Trim Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Soft Trim Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,3 boyutlu Tasarım programlarını kullanarak ürün tasarımı yapma konusunda istekli,Analitik düşünce yapısına sahip, İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip,Problem çözme yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgiliTercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahipTercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezunİleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahipTercihen bakım ve otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli veya ilgili konularda uzun dönem staj/proje yapmışSaha ve ofis ortamında çalışabilecek Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL (9 Ay) - Müşteri Deneyimi Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL (9 Ay) - Müşteri Deneyimi Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Tasarım Mezunu, Otomotiv sektörüne meraklı ve otomobilleri seven, Endüstriyel Tasarım / Hizmet Tasarımı konularında en az 3 yıl tecrübeliİyi derecede İngilizce bilen, Tercihen herhangi bir inovasyon projesinde tecrübe sahibi MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,                                                                                            Süreç ve proje planı yönetimi, müşteri odaklı bakış açısına sahip,Tasarım programlama dillerine hakimiyeti iyi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Komponentleri Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponentleri Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve haberleşme ağları (CAN, LIN, vb) konusunda bilgi sahibi,Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayide çalışmış, konusunda 3 yıl tecrübeli,Proje Yönetimi deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Analiz ve teşhis becerisi güçlü, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Sistem Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Sistem MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunOtomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme ağları, mimari, sistemler ve parçaları)  konusunda bilgi sahibiTercihen Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda çalışmışSistem mühendisliği ve gereksinim analizi konusunda deneyimi olanFonksiyonel güvenlik, ISO26262 konusunda bilgi sahibiTercihen IBM Doors, Rhapsody, SysML, CANalyzer tecrübesi olanGüçlü iletişim yeteneğine sahip Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan İleri seviyede İngilizce bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Proses İyileştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kaynak Proses İyileştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine, Malzeme/Metalurji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce bilen İyi seviyede Autocad ve MS Ofis programları bilgisi olan (excel, powerpoint) Yalın üretim süreçleri (tercihen WCM) konusunda bilgi sahibi  Otomotiv sektöründe, kaynak proseslerinde en az 2 yıl tecrübeli Robotik kaynak ve kaynak fikstür bilgisine sahip Tahribatlı/tahribatsız kaynak kontrol yöntemlerinde tecrübeli Tercihen kaynak koordinasyon personeli ve/veya kaynak mühendisliği sertifikalarına sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan Yurt dışı seyehat engeli bulunmayan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROVA Proje Stajyeri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
PROVA Proje StajyeriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kendinizi geliştirmek için istekli, sonuca ulaşmak için motivasyon sahibiyseniz, sınıf ortamlarında elde edilmesi zor olan vizyonerlik, iletişim, bütünsel bakış ve sürekli iyileştirme gibi becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, tüm yaz boyunca sürecek olan TOFAŞ’ta PROVA programına katılabilirsiniz. PROVA, sadece bir staj programı değil, herkesin kazandığı bir gelişim ortaklığı projesidir. Bu program ile sizler otomotiv sektörünün en iyileri ile çalışarak kendinizi geliştirirken, biz de otomotiv tutkumuzu paylaşacak arkadaşlar kazanacağız. PROVA ile TOFAŞ için önem taşıyan projelerde çalışma imkanı elde edeceksiniz. PROVA sürecinde, ilgi alanlarınız ve becerilerinizi göz önünde bulundurarak projelerimizde sizlere önemli görevler vereceğiz. Bir takıma ait olmanın, birlikte başarmanın hazzını prova edeceksiniz ve iş dünyasında arkadaşlığın ne demek olduğunu yaşayarak öğreneceksiniz. Bu esnada elde edeceğiniz proje yönetimi becerilerini  de yaşamınız boyunca kullanacağınızdan eminiz. PROVA PROGRAMIÜniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans son sınıfa geçmiş olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen (iyi derecede İtalyanca tercih sebebidir), Kümülatif not ortalaması 2,5/4 ve üzeri (veya muadili) olan, İlgi alanı ve becerileri öngörülen proje beklentilerine uyum sağlayan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, öğrenmeye istekli, sorumluluk almak isteyen arkadaşlar arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Banko Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Banko Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test ve tanı koyma alanında deneyimli, HIL test sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Nitelikler: - Üniversitelerin Endüstri/Makine/Metalurji/İşletme mühendisliklerinden mezun,- Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az  2 yıl tecrübeli- Otomotiv sektöründe Metal ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip,- Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip,- Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip,- İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi olan,- Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,- Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, sonuç odaklıçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Denetleme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Denetleme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Direktörlüğü, Malzeme Kalite Yöneticiliği bölümünde rol alacak, Üniversitelerin Makine veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Akıcı seviyede İngilizce bilen, Üretim, Kalite, Ar-Ge veya Yansanayi Kalite departmanlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp-Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik-Elektonik veya Elektonik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,•MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,•Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip,•Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip,•Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip,•İyi derecede Siemens S7-300/400 PLC bilgisi olan,•İyi derecede Siemens HMI programlama bilgisi olan,•İyi derecede Robot – PLC entegrasyon bilgisi olan,•İyi derecede Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip,•Makine güvenliği konusunda tecrübeli,•AC-DC motor sürücü konusunda bilgili,•Elektrik enerji / tasarruf bilgisine sahip,•Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan,•Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/Elektronik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/ElektronikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv ana sanayi-yan sanayi otomasyon uygulamaları projelerinde görev almış Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibi PLC, SCADA, Operatör Paneli, Kontrol ve MCC Panoları ve otomasyon sistemleri  konularında bilgi ve tecrübe sahibi Autocad veya E-plan çizim programlarını kullanabilen Saha elektrik tesisat  ve  aydınlatma  uygulamaları konularına  hakim Tercihen araç elektrik ve elektronik sistemleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi Tercihen programlama dillerinden en az birini etkin seviyede kullanan (Visual basic, C, C++) Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım ve Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yatırım ve Hizmet Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik  Bölümleri’nden  mezun, Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 2 yıl satınalma deneyimi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Maliyet analiz bilgisi olan, Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olmak, Pazarlık ve müzakere yapabilme becerisine sahip olan, sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bursa'da ikamet eden yada edecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - Bursa Balıkesir, Bolu... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Bursa'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Dijital Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Dijital pazarlama konusunda tecrübe sahibi ve Dijital gündemi takip eden, Analitik muhakeme yeteneği sahibi, Tercihen satış ve/veya satış sonrası müşteri/sadakat yönetimi hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı