Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Kalite Mühendislik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Ürün değerlendirme süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,- Tercihen otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,- İyi seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen, çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Kalite Mühendislik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Üretim ve/veya Üretim Kalite süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli,• İleri seviyede İngilirce, tercihen talyanca bilen çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Lojistik Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Lojistik Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tedarik Zinciri Geliştirme Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun  İyi derecede İngilizce bilen Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli WCM/WPI çalışmalarında deneyimli Proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili Lojistik süreçleri ve lojistik teknolojileri alanında dünyadaki uygulamaları ve yenilikleri takip edecek vizyona sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbul İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbulTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden  mezun Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 3 yıl  satınalma deneyimi   olan,Otomotiv sektörü ürün hatlarında komponent, malzeme, üretim ve proses bilgisine sahip olan,Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler bilgisine sahip olan, Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip olan, Genel tedarik zinciri ve kalite süreçleri bilgisi olan, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan,Proje yönetimi, teknik ve üretim bazlı müzakere yapabilme yeteneğine haiz olan,İyi derecede İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SQE (Dış Trim) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SQE (Dış Trim)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği ve/veya Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkynda en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen Dış Trim grubu plastik parça üretim prosesleri (Plastik enjeksiyon, plastik üzeri boya v.b.) hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- ileri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Yönetim Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Yönetim Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Mühendislik ve İşletme, Ekonomi veya benzer programlardan lisans diplomasına sahip olmak.-Analiz ve raporlama konusunda deneyimli olmak,-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Tercihen bayi ilişkisi yönetimi, otomotiv bayi insan kaynakları yönetimi konusunda tecrübeli olmak,-İleri derecede MS Office kullanımı,-Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen, otomotiv Sektöründe pres veya kalıp üretim/mühendislik birimlerinde çalışmış olmak,Tercihen, sac parça geometri yorumlama bilgisine sahip Tercihen, WCM FI, QC, WPI faaliyetlerinde bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun / tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun• Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli• MTM-UAS (veya MTM standart bilgiler) analiz metodu bilgi ve tecrübesine sahip• Yalın üretim araçlarını iş deneyimlerinde kullanmakta olan• İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen İtalyanca bilgisine sahip• Erkek adaylar için askerliğini yapmış• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Komponentleri Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponentleri Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve haberleşme ağları (CAN, LIN, vb) konusunda bilgi sahibi,Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayide çalışmış, konusunda 3 yıl tecrübeli,Proje Yönetimi deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Analiz ve teşhis becerisi güçlü, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü, Yedek Parça Ürün Yöneticiliği’ne bağlı olarak;-Fiat & Alfa Romeo markalarının sorumlusu olduğu ürün gruplarındaki yedek parçalarının fiyatlandırılmasından, kampanya ve pazar konumlandırmasıyla ilgili politikalarının ve pazarlama faaliyetlerinin oluşturulmasından ve uygulamasından-Pazarlama yaklaşımlarını inceleyerek mevcut ürün ve/veya hizmetlerin geliştirilmesini sağlayacak projeler geliştirilmesinden,-Şirket stratejileri doğrultusunda yeni potansiyel iş alanlarının araştırılmasından, kapsamlı pazar ve sektör analizinden,-Potansiyel iş alanlarına yönelik yeni ürün ve/veya hizmet önerilerin getirilmesinden, bu önerilerin projelendirilmesinden ve proje sürecinin yönetilmesinden,-Sorumlusu olduğu proje ve ürünlere yönelik satış, karlılık, müşteri memnuniyeti hedeflerine ulaşılmasından,-Rakiplerin ve pazarın takip edilerek benchmark yapılmasından, bu bilgilerin analizi & yorumlanmasından, bu analizler sonucu aksiyon alınmasından sorumlu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Talep ve Dağıtım Lideri (Gövde Depo) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Talep ve Dağıtım Lideri (Gövde Depo)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Malzeme Lojistik Operasyonları Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen endüstri/makine mühendisliği mezunu)İyi seviyede İngilizce bilen, tercihten ek olarak İtalyanca bilgisine sahip MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen Temel seviyede AutoCad, SAP bilgisine sahip Tercihen, lojistik akışlar hakkında bilgi sahibi olan (itme-çekme sistemleri, JIT/JIS, Kan-ban)Tercihen WCM WO, CD, PD, FI ve lojistik pillarlarında en az, ''destek alarak yapan'' seviyesinde yetkinliğe sahip olanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Geliştirme Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses Geliştirme MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Montaj Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Makine/Mekatonik/Otomotiv mühendisliği bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen otomotiv sektöründe mühendislik veya üretim departmanlarında çalışmışTercihen teknik resim bilgisine sahip Tercihen problem çözme yetkinliğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS - Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS - Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Lisans mezunu (Örgün öğretim)-Tercihen SMMM ruhsatına sahibi veya stajını yapıyor olmak.-MS Office(İleri Excel),-Muhasebe Bilgisi (Tek düzen hesap planı, Bilanço, Gelir Tablosu ve Mizan bilgisi, UFRS,TMS) olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyonları Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Lojistik Operasyonları UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Malzeme Planlama ve Kontrol Müdürlüğü ekibi içerinde yer alacak,Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun İleri seviye İngilizce bilgisine sahip Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli Nakliye planlama ve takip süreçlerinde tecrübeli Proje yönetimi, fizibilite hazırlama konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Kalite Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Kalite LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin Makine Mühendisliği/Teknik Öğretmelik bölümlerinden mezun- Akıcı olarak İngilizce konuşabilen-Üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi,-Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli-Tercihen mavi yaka yönetim tecrübesi olan-Sorumluluk alabilen, analitik düşünen ve inisiyatif alabilen-Bursa'da yaşayan ya da yaşayabilecek olançalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Finansal Alan Modul Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP Finansal Alan Modul UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP Finansal modullerinde en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi ve/veya modül sorumlusu olarak görev almış, tercihen FI/CO sertifikalarına sahip,ABAP dili kullanarak çözüm üretme konusunda deneyimli,Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı, Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,Üst Orta seviyede İngilizce bilen, İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış , çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kablo Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kablo Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan,• Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış,• Tercihen UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan,• Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan,• İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi(Süspansiyon & Bağlantı Elamanları ) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Test Mühendisi(Süspansiyon & Bağlantı Elamanları )Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi,• Yorulma ve dayanım alanında çalışmış,• Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip(veri toplama , işleme)• Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek,• İleri seviyede İngilirce, tercihen talyanca bilen çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Nitelikler: - Üniversitelerin Endüstri/Makine/Metalurji/İşletme mühendisliklerinden mezun,- Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az  2 yıl tecrübeli- Otomotiv sektöründe Metal ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip,- Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip,- Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip,- İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi olan,- Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,- Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, sonuç odaklıçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Süspansiyon Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Süspansiyon Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak,·         Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen·        Tercihen aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış·        Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip·         Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip·         İleri seviyede İngilizce bilen·         Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan       ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış·         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Değerlendirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Değerlendirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin mühendislik veya teknik öğretmenlik bölümlerinden mezun olan,- İleri derecede İngilizce, tercihen üst orta derecede İtalyanca bilgisi olan,- MS ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Otomobil  Sistemleri Bilgisi olan,- Otomotiv Üretim süreçlerinde tecrübeli,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bütçe Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,• Bütçe Kontrol, Maliyet Analizi, Finansal Kontrol veya benzeri alanlarda tecrübeli,• İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Analitik düşünen, özgüveni ve iletişim yetkinliği yüksek, zaman baskısı altında çalışabilen,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şasi Motor Sistemleri Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şasi Motor Sistemleri Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine/Endüstri/Otomotiv/ İşletme/Metalurji /Kimya mühendisliklerinden mezun• Otomotiv sektöründe Metal, Şasi,  Kauçuk ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip• Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip• Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma  bilgisine  sahip• İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi• Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,• Erkek adaylar için askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Çevresel Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Çevresel Sistemler Yöneticiliği'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen uluslararası bir şirkette en az 2 yıl iş deneyimi olan, Yönetim sistemleri konularına hakim (ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001), Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon, ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, etkin iletişim, analitik düşünme, problem çözme becerilerine sahip,Seyehat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan ''ÇEVRESEL SİSTEMLER UZMANI'' takım arkadaşımızı arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Metod Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun• İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip• Tercihen, proje yönetimi konusunda bilgili• Tercihen, bütçe hazırlama ve yönetim tecrübesi olan• Tercihen, metot ve planlama konusunda deneyimli• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun,Java programlama dilini ve Java SE 8 özelliklerini bilen,Spring MVC, JPA arka plan geliştirme frameworklerini kullanmış,Servis yönelimli mimari kavram ve teknolojilerini bilen,Bootstrap, jQuery, AngularJS ön yüz geliştirme teknolojileri ile çalışmış,Eclipse / IntelliJ, GitHub / TFS gibi yazılım geliştirme araçlarını etkin kullanabilen,Yazılım detay tasarımı ve birim test, test yönelimli geliştirme (TDD) konusunda bilgili,İlişkisel veritabanlarını (tercihan Oracle) bilen, temel seviye SQL- PL/SQL yazabilen,Güvenli yazılım geliştirme kavramlarını bilen,Native ve cross-platform mobil uygulama geliştirme konusunda gelişime istekli,NoSQL, AI / ML, IoT, Containerization, DevOps, BigData gibi teknolojilerden en az biri üzerinde denemeler yapmış olup bu konulara ilgi duyan,Analitik düşünme, problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı, Takım çalışması ve işbirliği yetkinliklerine sahip,İngilizce bilen, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dünya Klasında Tedarikçi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dünya Klasında Tedarikçi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yalın üretim sistemlerinin hayata geçirilmesi, endüstriyel alanda yapılan iyileştirme çalışmaları konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,Endüstriyel alan dışındaki yalın yönetim uygulamaları ile ilgili deneyime sahip olmak tercih sebebidir,Üretim, lojistik ve/veya kalite alanlarındaki sürekli iyileştirme çalışmalarına liderlik etmiş veya çalışmalara katılmış olan,WCM metodolojisi ve hakkında bilgi sahibi olan, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Takım çalışması ve iletişim becerileri yüksek, Problem çözme yetkinliği olan, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,•Programlama dillerinden en az birini etkin şekilde kullanıyor olmak, (Visual Basic, C, C++ vb)•Teknik resim bilgisine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda deneyimli En az bir adet CAD programını (tercihen UG & ROBCAD) ileri seviyede kullanabilenTemel seviyede teamcenter, vis mock-up ve AutoCAD bilgisine sahip Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip İleri seviyede ingilizce tercihen İtalyanca bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek adaylar aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama deneyimi sahibi olan,Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan, Yedek Parça ürün bilgisine sahip olan, Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisine sahip olan, Finansal konularda (kar/zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek yetkinlik düzeyinde olan,Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları konusunda pazar bilgisi sahibi olan,İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atl Pazarlama İletişimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Atl Pazarlama İletişimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen  Üniversitelerin İşletme, İletişim, Pazarlama Bölümlerinden mezun,-İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Tercihen kreatif ve medya planlama ajansı tecrübesine sahip-MS Ofis programları, özellikle ileri derecede Excel ve Powerpoint kullanım becerisine sahip,-Otomotiv pazarını ve müşteri segmentini tanıması,-Premium veya binek araç markalarının pazarlama iletişimi konusunda tecrübesi,-Reklam ve medya satın alma ajanslarının yönetilmesine destek verebilecek,-Daha önceki işlerinde yaratıcı projelerin ve işlerin başarı ile hayata geçirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti Ve Çözüm Mimarı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Analisti Ve Çözüm MimarıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen Endüstri/Bilgisayar/Matematik Mühendisliğinden mezun,-Minimum orta düzeyde İngilizce (yazılı,sözlü) bilgisine sahip,-MS Access, Excel, Word, Powerpoint ve proje yönetimi araçları kullanımı konusunda tecrübeli, -Esnek ve uzun çalışma saatlerine uyumlu çalışabilme, otomobil endüstrisine yakın ve meraklı olunması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lancıa, Alfa Romeo, Jeep Bölge Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Lancıa, Alfa Romeo, Jeep Bölge Satış YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversite mezunu olmak,-En az üç yıl Saha ve Satış tecrübesine sahip,-Otomotiv Sektör Bilgisine sahip,-Bütçe / İş planı yönetimi bilgisine sahip,-Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip,-MS Access, Excel, Word ve Powerpoint ve ilgili Tofaş yazılımlarının etkin kullanımına sahip,-Seyahat edebilirlik; B sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanımı,-Finansman / Muhasebe bilgisine sahip,-Yerel Pazarlama bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aksesuar Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Aksesuar Ürün UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisi,-Takım çalışmasına uygun ve sonuç odaklı çalışan,-Aksesuar Ürün ve Pazar Bilgisine sahip,-Ürün Fiyatlandırma ve Kampanya  Bilgisine sahip,-Teşvik Sistemi Yönetimine sahip,-Yeni Ürün Geliştirme ve Görsel Algı Yeteneğine sahip,-Ürün Lansman Yönetimi Bilgisine sahip,-Bütçe ve P&L (Kar ve Zarar) Yönetimine sahip,-Lojistik Süreçleri Bilgisine sahip,-Tedarikçi Bilgisi sahip,-Proje Yönetimi Bilgisi sahip,-Standart, Yönetmelik ve Yasal Mevzuatlar Bilgisi sahip,-Dijital pazarlama ve sosyal medya kullanım bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı