Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KFK - Bayi Bilgi Hattı Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KFK - Bayi Bilgi Hattı UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite mezunu,Minimum alt orta düzeyde İngilizce bilen,         MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin kullanan,         Finans sektöründe minimum 2 yıl iş deneyimi olan,Esnek ve uzun çalışma saatlerine uyumlu çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,•Makine/Tesis projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli,•Elektrik/Elektronik arıza diyagnoz yeteneğine sahip,•Saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip PLC temel bilgisi olan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine,İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv endüstrisinde en az 3 yıl deneyimli, Plastik enjeksiyon üretim ve kalıp teknolojisine hakim, Parça ve kalıp maliyetlerinin hesaplası konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizceve/veya İtalyanca bilen, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek, çalışma arkadaşları aramaktayız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Eğitim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Teknik Eğitim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin makina, elektrik ve elektronik, otomotiv mühendislikleri veya otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak, Otomotiv sektörünü tanımak ve otomotiv satış, satış sonrası operasyonlarında tercihen en az 2 yıl tecrübeli olmak, Eğitim sunumunu hazırlamış ve eğitim vermiş olmak aynı zamanda eğitim etkinliğini arttırmaya yönelik çalışmalarda da bulunmuş olmak, Kişisel farkındalığı, motivasyonu yüksek ve öğrenmeye istekli, İlişki geliştirme ve müşteri odaklılık yetkinlikleri güçlü, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,-Üniversitelerin Makine, Endüstri, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üst orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Asgari C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip,-Standart, yönetmelik ve yasal mevzuata hakim,-OHSAS 18001 iç denetçisi,-Makine, ekipman, hat iş güvenliği bilgisine sahip,-Tercihen minimum 2 yıl iş güvenliği ve ergonomi konusunda çalışmış olmak,-Uluslararası / yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinlikte olmak,-Bilgi teknolojileri kaynaklarını kullanabilecek yetkinlikte olmaktır.-Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-Mekanik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-MekanikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış, Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip, Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sanayi tecrübesi olan Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknolojisi Uzmanı (Elektrik&Elektronik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknolojisi Uzmanı (Elektrik&Elektronik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektronik Müh. ya da Mekatronik Müh. bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Ingilizce bilen, Otomotiv sektöründe tecrübeli, Tercihen 2 yıl fabrika otomasyonu tecrübesi olan, Tercihen robot ve robotik prosesler konusunda bilgi sahibi, Proje yönetimi konusunda deneyimli, İletişimi kuvvetli, dinamik, hedeflere yönelik takım çalışmasına yatkın, Bursada ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak, Üniversitelerin Makine / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunu İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip Tercihen otomotiv sektöründe, boya prosesleri konusunda en az 3 yıl deneyimli İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen Kalite standartları hakkında genel bilgi sahibi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olanTakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 3. Bölge Ağrı, Amasya, ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 3. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Trabzon'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya ve Kalite Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya ve Kalite Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin Mekatronik/Elektronik/Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,-İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Tercihen PLC, Siemens, HMI, Scada bilgisine sahip,-Elektrik şeması hazırlama ve yorumlama tecrübesi olan,-Tercihen robot (ABB/DURR) programlama bilgisine sahip,-Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp-Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik-Elektonik veya Elektonik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,•MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,•Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip,•Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip,•Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip,•İyi derecede Siemens S7-300/400 PLC bilgisi olan,•İyi derecede Siemens HMI programlama bilgisi olan,•İyi derecede Robot – PLC entegrasyon bilgisi olan,•İyi derecede Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip,•Makine güvenliği konusunda tecrübeli,•AC-DC motor sürücü konusunda bilgili,•Elektrik enerji / tasarruf bilgisine sahip,•Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan,•Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KFK Satış ve Pazarlama Uzmanı (DÖNEMSEL 9 AY) İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KFK Satış ve Pazarlama Uzmanı (DÖNEMSEL 9 AY)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,bankacılık sektöründe; satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,•Tüketici kredileri alanında finans bilgisine sahip,•Rekabet-ürün-müşteri kitlesi konularında bilgi ve deneyim sahibi,•İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarının etkin kullanımı,•Raporlamalarda yer alan rakamları yorumlama becerisi ve analitik düşünme yeteneğine sahip,•MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknolojisi Uzmanı (Mekanik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknolojisi Uzmanı (Mekanik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin makine mühendisliği ya da uçak mühendisliği bölümlerinden mezun En az 1 adet CAD programını (tercihen UG & ROBCAD) ileri seviyede kullanabilen, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisi Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip İleri seviyede ingilizce bilen Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/Elektronik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/ElektronikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv ana sanayi-yan sanayi otomasyon uygulamaları projelerinde görev almış Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibi PLC, SCADA, Operatör Paneli, Kontrol ve MCC Panoları ve otomasyon sistemleri  konularında bilgi ve tecrübe sahibi Autocad veya E-plan çizim programlarını kullanabilen Saha elektrik tesisat  ve  aydınlatma  uygulamaları konularına  hakim Tercihen araç elektrik ve elektronik sistemleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi Tercihen programlama dillerinden en az birini etkin seviyede kullanan (Visual basic, C, C++) Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Yerli Direkt Malzeme Temin Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Yerli Direkt Malzeme Temin UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (Tercihen;İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği mezunu,·         Tercihen otomotiv sektöründe asgari 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma vb alanlarda tecrübesi olan·         Çok iyi derecede Office uygulamaları bilgisi, en az orta düzeyde SAP bilgisi (tercihen)·         Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,·         İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen·         Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·         Analiz ve problem çözme becerilerine sahip·         Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen·         Takım çalışması, iletişim ve azim yetkinlikleri güçlü adaylar aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Dökümantasyon Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gümrük Dökümantasyon UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite Lisans Eğitimi 2-3  yıl muhasebe deneyimi SAP sistemlerini kullanabilmek GİB /  E fatura portalına hakimiyet Ofis programlarına hakim olmak İşin niteliğine uygun Vergi Usul Kanunu ve Dış Ticaret Mevzuat bilgisine sahip olmak. Tercihen İngilizce / İtalyanca bilmek Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektörü deneyimli) Otomotiv sektörüne ilgili Multi-task becerisi ve güçlü analitik yetenekler Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen Etkin iş ilişkileri kurabilen ve koordinasyon sağlayabilme yetkinliğine sahip Analitik, analiz sonuçlarını aksiyona dönüştürebilme yetkinliğine sahip Etkili sunum hazırlama ve sunuş yapabilme yeteneğine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisi İyi derecede ofis programları bilgisi Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Talep ve Dağıtım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Talep ve Dağıtım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin İktisat, işletme, Lojistik, Endüstri Mühendisliği gibi lisans bölümlerinden mezun olan,·         Lojistik, Depo Yönetimi, Dağıtım gibi alanlarda iş tecrübesine sahip,·         3 Yıl insan ve ekipman yönetim tecrübesi olan,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,·         MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen adaylar.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan, Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın, Geribildirimlere açık, Kişisel gelişim hedefi olan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ticari Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi Bilimler veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Finansal analiz bilgisi ve deneyimi sahibi, Tercihen otomotiv sektöründe finans, muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe ve benzeri alanlarda iş tecrübesi sahibi, Analiz, raporlama ve sunum bilgisi sahibi, SAP, MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Hareketli Parçalar Tasarım Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Hareketli Parçalar Tasarım MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık/Uçak, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, 3D tasarım yazılımlarından en az birine hakim, tercihen UG NX tecrübesi olan Tercihen otomotiv ürün geliştirme alanında tecrübeli, Teknik problem çözme yetkinliğine ve analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı ve inisiyatif alabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa’da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Filo ve Hasar Yöneticisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Filo ve Hasar YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,- Finans Bilgisine sahip,- Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyim sahibi,- Satış sonrası süreçleri ve garanti süreçleri bilgisi sahibi,- Ürün teknik bilgisi sahibi,- Finansman ve iş geliştirme bilgisine sahip,- İleri seviyede İngilizce bilgisi sahibi,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),- B2 sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Kalite Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yan Sanayi Kalite Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Kimya, Makine, Elektronik Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli,- Metal parça üretim proseslerinden (Sac şekillendirme, punta kaynak, gazaltı kaynak v.b.) en az biri hakkında bilgi sahibi olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Malzeme Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Arge Malzeme MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, Elektrokimya prosesleri ve korozyondan korunma işlemleri konusunda bilgi sahibi, XRF, SEM , COLOSCOPE vb.  yüzey işlem analiz cihazları hakkında kullanım tecrübesi veya bilgi sahibi olan, Metal malzeme korozyon testleri , hata tipi ve analizleri konusunda tecrübeli, Otomotiv Sektöründe min. 2 yıl tecrübeli; Tercihen tasarım süreçleri ve ürün devreye alma süreçlerinde bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce tercihen İtalyanca bilen, İşbirliği geliştirmeye yatkın ve sonuç odaklı, B Sınıf Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen. Bursa'da ikamet eden veya edebilecek, çalışma arkadaşları aramaktayız?“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlgi Merkezi Yöneticisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlgi Merkezi YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve/veya tecrübe sahibi, Satış tecrübesine sahip, Veritabanı, yazılım, sistem geliştirme, vb. bilgi teknolojileri konularında deneyim sahibi. Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Test Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Test MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, sinyal işleme hasar analizi iterasyon konularında deneyimli (RpcPro, GlyphWorks, Tecware), Tercihen Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi ve/veya deneyimli, Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip (veri toplama , işleme), Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sonuç Odaklı çalışmayı benimsemiş olan, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma akadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ ve Güvenlik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ağ ve Güvenlik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, Bilişim ağları alanında en az 5 sene aktif tecrübeye sahip IP network ve protokollerine hakim, Bilişim Ağları, ( TCP/IP, DNS, DHCP, Voip, Router ,Switch LAN, WAN, WLAN, VLAN, RFID ve GPRS , GSM , PBX, ISDN, Telsiz Haberleşmesi)   konularında tecrübeli Kurumsal ağ ve güvenlik çözümleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Ağ erişim kontrol yazılımları (NAC, NAP) bilgisi Bilgi Güvenliği Bileşenleri Tecrübesi (Antivirus, Firewall, Proxy server, SSL VPN bilgisi, URL filtreleme  bilgisi Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibi (ISO 27001, COBIT vb.) İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Banko Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Banko Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test ve tanı koyma alanında deneyimli, HIL test sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecekçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak, Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi Siemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Tercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip Tercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Soft Trim Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Soft Trim Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 3 boyutlu Tasarım programlarını kullanarak ürün tasarımı yapma konusunda tecrübesi olan, Otomotiv ürün geliştirme alanında en az 1 yıl tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Problem çözme yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GövdeTasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
GövdeTasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
 • Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakülteleri ile Meslek Yüksek Okullarının ilgili  bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip,• Otomotiv ürün geliştirme alanında en az 1 yıl tecrübesi olan,• 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarımı tecrübesine sahip,• 35 yaşını aşmamış,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Analitik düşünce yapısına sahip,• Problem çözme yetkinliği olan,• Takım çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı, inisiyatif alabilen,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mekanik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Kimya, Makine, Otomotiv veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimine sahip Tercihen boyahane prosesleri konusunda deneyimli Ekip yönetim deneyimine sahip Toplam Kalite Yönetimi / KKY / WCM araçları bilgisine sahip Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Powertrain Entegrasyon Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Powertrain Entegrasyon UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otomotiv sektöründe proje deneyimi olan veya proje koordinasyonu hakkında bilgili, Motor, transmisyon ve motor kontrol sistemleri hakkında bilgisi olan, Powertrain uygulamaları hakkında bilgisi olan, TEYDEB/TÜBİTAK projelerinde deneyimli ve bu tür projelerde aktif rol almaya hevesli, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Motor Sistemleri Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Motor Sistemleri Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Üç boyutlu tasarım mantığına hakim, herhangi bir CAD programını uzman seviyede kullanabilen ve UG Nx programına hızlıca adapte olabilecek   Motor sistemleri parçalarının araç üzerindeki fonksiyonun bilen ve bu parçaların mevcut-gelecek trendleri hakkında görüşlerini ifade edebilecek Otomotiv sektöründe proje ekibinde yoğun, değişkenlik oluşturacak iş temposunda çalışmaya istekli, sorumluluk alabilecek, işe odaklanma yönü ile hevesli Teknik problemleri analitik yaklaşımla çözebilecek (geçmiş iş tecrübesinde veya bitirme tezini yaparken karşılaştığı teknik problemleri nasıl çözdüğünü ifade etmesi gereklidir) Sanal analiz sonuçlarını yorumlayabilecek seviye de  yapısal analiz  veya  CFD konusunda bilgili ve bu tür araçların kullanımı ile gelen geri bildirimi 3 boyutlu tasarım iyileştirmesinde kullanabilecek Plastik enjeksiyon ve saç parça tasarım mantığına hakim / imalat konusunda fikir sahibi TEYDEB/TÜBİTAK projelerinde aktif rol almaya hevesli, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Sonuç odaklı, mühendislik bakış açısına sahip ve takım içinde rol almaya istekli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Otomotiv ya da Makina Mühendisliği (tercihen Yüksek Lisans derecesi) bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan, Fren sistemi ve komponentleri   ile  ilgili tasarım , üretim , kalite çalışmaları vb aktivetelerde bulunmuş tecrübe sahibi, Üç boyutlu tasarım mantığına hakim, tercihen UG Nx ve tasarım programları hakkında bilgi sahip olan, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek çalışma arkadaşları aramakyız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asbis ve Uygunluk Belgesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Asbis ve Uygunluk Belgesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin teknik eğitim veya teknoloji fakültelerinden, tercihen Otomotiv bölümünden mezun, Bilgi teknolojileri kaynaklarını çok etkin kullanabilen, Otomobildeki sistemler ve işlevleri hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İşbirliği geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz..      "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır." 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Tahsis Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kredi Tahsis UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu olan (Tercihen İşletme,Ekonomi,Maliye,Bankacılık Bölümlerinden),•Kredi tahsis konusunda minimum 3 yıl iş deneyimi sahibi olan,•İstihbarat ekranları (Merkez Bankası, Kredi Kayıt Bürosu, ssk.gov.tr,vb.) bilgisine sahip olan,•Kredi operasyon ,mali analiz ve tahsis bilgisine sahip olan,•Sosyoekonomik göstergeler bilgisine sahip olan,,•MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı