Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Uzmanı (Arge) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Planlama Uzmanı (Arge)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezunTercihen ürün geliştirme ve tasarım süreçleri bilgisi olan, Rakamlarla çalışmayı seven, İleri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışması ve iletişim yetkinliklerine güvenen, Analitik düşünce yapısına ve sistem bakışına sahip, Etkili müzakere becerisine sahip, Bursa’da ikamet eden ya da edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun / tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun• Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli• MTM-UAS (veya MTM standart bilgiler) analiz metodu bilgi ve tecrübesine sahip• Yalın üretim araçlarını iş deneyimlerinde kullanmakta olan• İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen İtalyanca bilgisine sahip• Erkek adaylar için askerliğini yapmış• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun,- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış),- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan,- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fon Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fon Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Lisans mezunu,-Tercihen otomotiv sektöründe mali alanda en az 5 yıllık deneyim,-İleri derecede İngilizce bilen.-İiş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanımı gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İleri seviyede ingilizce bilen,MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanamabilen,Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için),Araç teknik bilgi sahibi,Proje yönetimi, koordinasyon ve takım çalışmasına yatkın olmak ve bu konularda tecrübeli olmak,Metod tanımlama ve iş süreçlerinde metodik geliştirme konularında tecrübeli olmak,Otomotiv sektöründe en az 3 yıl tecrübeli olmak,Müşteri Deneyimi iş süreçlerinin metodlarına hakim olmak,Bayi/Yetkili Servis ilişki yönetimi konusunda 3 yıl tecrübeli olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-    Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,-    İyi derecede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen-    Tercihen SAP bilen-    İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın-    Analitik düşünen ve sonuç odaklı-    Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) çalışma arkadaşları arıyorz.''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Mühendisi(Süspansiyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Test Mühendisi(Süspansiyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi,• Yorulma ve dayanım alanında çalışmış,• Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip(veri toplama , işleme)• Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek,• İleri seviyede İngilirce, tercihen talyanca bilen çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
ERP Yazılım Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörlüğü ekibi içerisinde yer alacak ve sunduğu çözümleri kapsayan SAP sistemleri (SAP ECC, SAP BW, SAP PI, SAP Portal, SAP BO, SAP HR vb.) anlamında- Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- SAP ABAP programlama konusunda en az 3 yıl görev almış, tercihen ABAP sertifikalarına sahip olan;- Tercihen SAP PI konularında tecrübeli olan;  - Min. üst orta seviyede İngilizce konuşabilen;  - Teknolojik gelişmelere ve öğrenmeye açık, yenilikleri takip eden; - Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip olan; - Güçlü iletişim becerisine sahip ve olumlu iş ilişkileri oluşturan; -  Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyutsal Mühendislik ve Tolerans Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boyutsal Mühendislik ve Tolerans UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ar-Ge direktörlüğü Araç entegrasyon Müdürlüğü Malzeme ve Algılanan Kalite Mühendislik Yöneticiliğine bağlı olarak çalışacak;• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip• 3 Boyutlu tasarım programlarını kullanabilen• Otomotiv ile ilgili üretim süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli• Tercihen, proje yönetimi konusunda bilgili• Analitik düşünce yapısında sahip• Problem çözme yetkinliği olan• Takım çalışmasına yatkın• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Algılanan Kalite Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Algılanan Kalite UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ar-Ge direktörlüğü Araç entegrasyon Müdürlüğü Malzeme ve Algılanan Kalite Mühendislik Yöneticiliğine bağlı olarak çalışacak,?• Üniversitelerin Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun• İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip• Malzeme ve üretim teknolojileri konusunda bilgili• Tercihen, otomotiv konusunda en az 2 yıl deneyimli• Tercihen, proje yönetimi konusunda bilgili• Analitik düşünce yapısında sahip• Problem çözme yetkinliği olan• Takım çalışmasına yatkın• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Kalite Fizik Laboratuvar Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Kalite Fizik Laboratuvar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak   - Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olan (Metalurji alanında iyi derecede akademik altyapıya sahip); - Laboratuvar tecrübesi bulunan (Elektron mikroskobu, CT cihazı kullanımı ve bilgisi);   - Metal malzemelerin özelliklerini bilen ve yorumlayan;    - Metal malzeme testleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan;    - Fonksiyonel parçalarda ilgili testler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan;   - Hasar analizi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan (hasarlanmaların malzeme özellikleri ile ilişkisinin kurulması);  - İş alanı ile ilgili bilgi teknoloji kaynaklarının etkin kullanımını sağlayan;   - Üst orta düzeyde İngilizce konuşabilen;    - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;    - Problem çözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;  - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Devreye Alma Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Devreye Alma MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Tercihen üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun  Benzer bir pozisyonda en az yıl deneyimli Devreye alma, Odm ve değişiklik süreçleri, teknik resim, CODEP/RTM/DGM/Kurumsal Portal/Sisvil/POINT/MAPS, ürün ağacı ve ürün yön temel süreç bilgisi olanLojistik, malzeme temin ve depo yönetimi süreçleri ve temel sourcing süreci hakkında bilgi sahibi olanİyi seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL - 9 AY Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL - 9 AY Talep Hazırlık ve Operasyon UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite mezunu olmakAlt orata seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis ve internet uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen,Araştırma ve iş takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı,Esnek ve uyumlu,Takım çalışmasına uygun,İletişim becerileri güçlü.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Yerli Direkt Malzeme Temin Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Yerli Direkt Malzeme Temin UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tedarik Zinciri Direktörlüğü, Montaj Yerli Malzeme Temin Yöneticiliği ekibi içerisinde görev alacak,Endüstri Mühendisliği mezunu Tercihen otomotiv sektöründe asgari 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma vb alanlarda tecrübesi olanTercihen malzeme tedarik sistemleri hakkında tecrübe sahibi (MRP (SAP) – Kanban – JIT/JIS)Çok iyi derecede Office uygulamaları bilgisi, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Analiz ve problem çözme becerilerine sahip Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen Takım çalışması, iletişim ve azim yetkinlikleri güçlü adaylar aranmaktadır.  "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri HekimiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
TOFAŞ İstanbul Genel Müdürlük bünyesinde çalışacakTıp Fakültesi mezunu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikası olan,İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı olan ve doğru karar verme yetisine sahip,08.00 - 17.30 saatleri arasında  çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bütçe Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,• Bütçe Kontrol, Maliyet Analizi, Finansal Kontrol veya benzeri alanlarda tecrübeli,• İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Analitik düşünen, özgüveni ve iletişim yetkinliği yüksek, zaman baskısı altında çalışabilen,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hack-Auto Kariyer Kampı Bursa, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Hack-Auto Kariyer KampıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otomotiv sektörünün temel dinamiklerini öğrenebileceğin, ticari ve finansal kararlar alıp, tüm iş süreçlerini yönetebileceğin ve kendi potansiyelini keşfedebileceğin eşsiz bir deneyime hazır mısın?
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Nitelikler: - Üniversitelerin Endüstri/Makine/Metalurji/İşletme mühendisliklerinden mezun,- Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az  2 yıl tecrübeli- Otomotiv sektöründe Metal ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip,- Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip,- Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip,- İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi olan,- Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,- Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, sonuç odaklıçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Kazandırma ve İşveren İletişimi Yöneticisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yetenek Kazandırma ve İşveren İletişimi YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Yetenek Yönetimi ve İşe Alım Müdürlüğüne Bağlı olarak görev alacak,•    Sosyal Bilimler, İdari Bilimler ve/veya Mühendislik mezunu•    İyi derecede İngilizce bilgisine sahip•    Yetenek Kazandırma ve İşveren Markası konularında en az 5 yıl deneyimli•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tedarikçi Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli, çalışma arkadaşları arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv ürün geliştirme ve metal parça tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarım tecrübesine/yekinliğine sahip,Tercihen ileri seviyede Unigraphics tasarım programı kullanabilen ve TeamCenter PDM sistemi bilgisi olan,Tüm ofis uygulamalarını (excell, word, power point,ms project vb.) ileri seviyede kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, yoğun tempoda disiplinli ve inisiyatif alarak çalışabilen, Otomobil torpido traversi (ağırlıklı olarak metal parça) parçalarının tasarımında çalışacak ve bu parçaların üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan,Tasarımını yapacağı parçanın doğru malzeme seçimi yapabilecek seviyede malzeme bilgisine sahip,İyi seviyede saç metal kalıp bilgisine sahip, Süreç (metal parçaların birleştirilmesi) bilgisi sahibi,  çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden (tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği) mezun,Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Veriler ile çalışabilen, Bursa'da ikamet edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli adaylar arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süspansiyon Sistemleri Satın Alma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Sistemleri Satın Alma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine/Endüstri/Otomotiv/ İşletme/Metalurji /Kimya mühendisliklerinden mezun• Otomotiv sektöründe Metal, Şasi ,  Dövme/ Döküm/İşleme  ve Kauçuk ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip• Otomotiv sektöründe minimum 2 yıllık deneyime sahip.• Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip• Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma  bilgisine  sahip• İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi• Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü• Bursa’da ikamet eden/edebilecek• Erkek adaylar için askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbul İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbulTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden  mezun Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 3 yıl  satınalma deneyimi   olan,Otomotiv sektörü ürün hatlarında komponent, malzeme, üretim ve proses bilgisine sahip olan,Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler bilgisine sahip olan, Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip olan, Genel tedarik zinciri ve kalite süreçleri bilgisi olan, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan,Proje yönetimi, teknik ve üretim bazlı müzakere yapabilme yeteneğine haiz olan,İyi derecede İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Metod Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun• İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip• Tercihen, proje yönetimi konusunda bilgili• Tercihen, bütçe hazırlama ve yönetim tecrübesi olan• Tercihen, metot ve planlama konusunda deneyimli• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·     Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun,·     Java / JEE programlama dilini bilen, Spring, JPA kullanabilen,·     Servis yönelimli mimari kavram ve teknolojilerini bilen,·     Bootstrap, jQuery, AngularJS ön yüz geliştirme teknolojileri ile çalışmış,·     Eclipse, IntelliJ, GitHub / TFS gibi yazılım geliştirme araçlarını etkin kullanabilen,·     Yazılım detay tasarımı ve birim test konularında bilgili,·     İlişkisel veritabanlarını bilen, temel seviye SQL yazabilen,·     Güvenli yazılım geliştirme kavramlarını bilen,·     Mobil uygulama geliştirme konusunda bilgili,·     Analitik düşünme, problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,·     Zaman yönetiminde başarılı,·     Takım çalışması ve işbirliği yetkinliklerine sahip,·     İngilizce bilen,·     Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Süspansiyon Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Süspansiyon Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak,·         Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen·        Tercihen aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış·        Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip·         Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip·         İleri seviyede İngilizce bilen·         Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan       ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış·         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otonom Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otonom Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan;    WCM metodolojisi ve sürekli iyileştirme sistematiğinde tecrübe sahibi olan;    En az 2 yıl Pres/Kalıp tesis-proses bilgi ve tecrübesine sahip olan;    İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin olarak kullanabilen;   Min. üst orta seviyede İngilizce konuşabilen;     MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;     Problem çözme yetkinliğine sahip, yenilikçi ve yalın bakış açısını benimseyen, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip olan; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Finansal Alan Modül Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP Finansal Alan Modül UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;SAP Finansal modüllerinde en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi ve/veya modül sorumlusu olarak görev almış, tercihen SAP FI/CO sertifikalarına sahip olan;ABAP dili kullanarak çözüm üretme konusunda deneyimli olan; Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip olan;Min. üst orta seviyede İngilizce konuşabilen; Problem çözme kabiliyeti, sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerisine sahip olan; Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olan çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Yönetimi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yetenek Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Yetenek Yönetimi ve İşe Alım Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak;Üniversitelerin sosyal bilimler bölümlerinden mezun Tercihen ICF onaylı koçluk sertifikasına sahip rehberlik, danışmanlık veya koçluk deneyimi olan,Yetenek Yönetimi süreçlerinde -en az 2 yıl- danışmanlık veya kurumsal şirket deneyimi olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)ekip arkadaşları arıyoruz. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Teknolojileri Eğitmeni Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otomobil Teknolojileri EğitmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Tofaş çatısı altında faaliyet gösteren Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalarının hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, modellerimizin teknik eğitim ve gelişim programlarını oluşturup, eğitimleri aktarabilecek Satış Sonrası Teknik Gelişim Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.  Lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen Otomotiv ve teknolojileri konusunda üniversite veya yüksek lisans seviyesinde eğitim almış olanTercihen şirketlerin Eğitim ve Gelişim bölümlerinde veya Eğitim Danışmanlık firmalarında en az 2 yıl deneyime sahip olanTercihen Satış Sonrası Servis ve Otomotiv teknik eğitim programları konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim vermiş olanTecihen Otomobil ve ticari araçların alt yapılarını ve sistemlerini bilen , diyagnoz ve tanı koyma konularında tecrübe sahibi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti Ve Çözüm Mimarı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Analisti Ve Çözüm MimarıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Lisans seviyesinde tercihen Bilgisayar/Matematik/Endüstri bölümlerinden birinde mühendislik eğitimini tamamlamış olmak,Orta-üst düzeyde İngilizce,MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin kullanım, aynı zamanda orta-üst düzeyde donanım bilgisi,Esnek ve uzun çalışma saatlerine uyumlu çalışabilme, otomobil endüstrisine yakın ve meraklı olmak.IT projelerinde en az 2 yıllık iş analistliği, proje yöneticiliği, yazılım mühendisliği ve/veya sistem analistliği deneyimine sahip olmak,Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,İyi derecede İş analiz bilgisine sahip olmak. İş Analiz ve Test araç/ tekniklerini bilmek ve en az bir tanesini uygulayabiliyor olmak.İyi derecede sistem analiz ve çözüm teknikleri bilgisine sahip olmak ve uygulayabilmek.Temel seviyede uygulamaların programlama yapısı,  uygulama ve çözüm mimarisine hakim olmak.Problem Çözümüne katkıda bulunmak. Çözüme destek sağlayabilecek kişilerle iletişime geçmek ve Problemin çözüm aşamalarını takip etmek.Sorumlu olduğu alanlarla ilgili iyi seviyede, şirket genelindeki iş süreçleri ile ilgili temel seviyede süreç bilgisine sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı