Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - BODRUM Muğla TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - BODRUMTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimliTercihen iyi İngilizce bilenAktif olarak araç kullananErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ön lisans seramik bölümünden mezun, İletişim becerisi yüksek, İnovatif düşünebilen, Tercihen Photoshop bilgisine sahip, Endüstriyel şartlarda kullanılan makinaların kullanım bilgisine sahip, Endüstriyel denemesi yapılmış ürün denemesinin doğrulanması ve standartlaştırılması için ilk üretim bilgisi olan,MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Malzeme/Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Kalite sistemleri, TPM, 6 Sigma, Yalın gibi konularda çalışmış veya eğitim almış,MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
E-TİCARET UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Matematik bölümlerinden mezun,E-ticaret alanında en az 2 yıl tecrübeli (çok kanallı bir yapıda e-ticaret deneyimi tercih sebebi)Dijital pazarlama ve analiz (E-mail Marketing, Affiliate Marketing, Google Adwords, Google Analytics) araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve gelişmeleri yakından takip eden,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE DENETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE DENETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Artema Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Denetim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Tercihen Makine Mühendisliği bölümünden) mezun,Kalite Denetim konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ürün standartlarını okuma, anlama, yorumlama konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen pazar geliştirme ve/ya satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MYO/ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler alanında minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
HAZİNE UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
HAZİNE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun - tercihen bu alanlarda yüksek lisans yapmış,Finansman alanında 2-3 yıl deneyimli, Türev ürünler ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Hizmetleri Uygulama Sorumlusu İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazarlama Hizmetleri Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu, En az iki yıl deneyime sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP program bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan nitelikler:Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın Süreç geliştirme becerisine sahip Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip Tedarik Zinciri alanında deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.2-3 yıl deneyimli. (tercihen yönetim danışmanlığı/yatırım bankacılığı konularında)Şirket finansalları ve kurumsal finansman konularında bilgi sahibi.Çok iyi derecede İngilizce bilen.MS Office uygulamalarına hakim.Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KATEGORİ FİNANS SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KATEGORİ FİNANS SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Finansal analiz konusunda 4 yıl deneyimli, SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel ve Powerpoint programını etkin kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
FİYATLANDIRMA VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİYATLANDIRMA VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen fiyatlandırma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Almanca bilen, SAP ve MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir rolde 2-3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
VitrA KARO Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun, (tercihen mühendislik bölümlerinden mezun)İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALISTECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bachelor’s Degree from a reputable University, master degree is a plus 3 – 5 years of Organizastional Development and/or HR practices experience Advanced knowledge of MS Office applications. Excellent command of English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bakım Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans programından mezun,Tercihen 2 yıl deneyimli, Autocad, MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen İletişim, planlama ve organize etme becerileri güçlü, Sürekli öğrenmeye açık, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan.• En az lise mezunu.• Askerlik hizmetini tamamlamış.• Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Makine, Kimya veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda en az 7 yıl tecrübeye sahip, ISO 9001, 14001, 18001, 50001, 27001 Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen TPM, Yalın Üretim konularında tecrübeli, Şirket içi ve şirket dışı iletişimde olduğu kişilerle etkin iletişim sağlayabilen,Koçluk becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Farklı fonksiyonları yönetebilecek ve geliştirebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ve Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Autodesk Inventor kullanabilen, Tercihen Siemens Nx ve Creo kullanabilen, Müşteri odaklı çalışabilen, Analiz ve planlama yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Manisa ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Mekanik Bakım UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan İyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP PM modülü konusunda tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa veya İzmir'de ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Kocaeli, Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Mekanik Bakım UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olanİyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP PM modülü konusunda tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova, Karamürsel, veya Değirmendere’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen satış konusunda deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (Alanya) Antalya Eczacıbaşı İntema
Satış Sorumlusu (Alanya)Eczacıbaşı İntema
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Alanya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamış Tercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az iki yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Çok iyi derecede Excel kullanan, tercihen SAP konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamışKonusuyla ilgili tercihen 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibiErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Karamürsel, Yalova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUM HEKİMİ (KISMİ ZAMANLI) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
KURUM HEKİMİ (KISMİ ZAMANLI)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Tıp Fakültesi mezunu, Tercihen kurum hekimliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan İyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova, Karamürsel veya Değirmendere’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları Yöneticisi/YönetmeniECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarında insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Planlama Sorumlu Uzmanı / Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazar Planlama Sorumlu Uzmanı / UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip, Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Uzman Mühendisi İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AR-GE Uzman MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Min 5 years of experience in R&D of consumer goods, automotive or similar sector,Experience in Embedded Electronic CardProgramming “at least” in “C”, experience in Python ve Android Studio is a plus,Experience in electronic components, Experience in sensors, Experience in Bluetooth, Wi-Fi and similar communication protocols and standards,Electronics lab basic test and development equipment’s knowledge, Experience in EMC and LVD tests, M.Sc. or Ph.D degree is preferred, Strong analytical thinking skills coupled with attention to details, Motivation for activities that involve research, theories and the application of technical information,Capacity to work with deadlines, Ability to work independently and as a team member, Ability to identify and resolve problems / creativity in problem solving, Advanced English language skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Kimya, Metalurji/Malzeme veya Seramik mühendisliği bölümlerinin birinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen TPM uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Bozüyük’de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,İlgili alanda en az 7 yıl tecrübeye sahip, Yüksek gerilim konusunda ileri derecede bilgiye sahip, Otomasyon sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Teknik resim okuma yetkinliğine sahip, SCADA yazılımının ana mantığına hâkim, Tercihen TPM projesi yürütme tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, İyi derece İngilizce bilen, Tercihen SAP kullanabilen, Bozüyük'te ikamet edebilecek, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı olarak Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere ücret ve yan haklardan sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.Çalışanlarının özlük haklarını İnsan Kaynakları El Kitabı, Personel Yönetmeliği, Toplu İş Sözleşmesi Hükümleri ve yasal yükümlülükler doğrultusunda takip etmek,Sosyal Güvenlik Kanunu, İş Kanunu hükümleri ve diğer yasal yükümlülükleri takip etmek ve uygulamak,İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’ndeki verilerin güncel ve eksiksiz tutulmasını sağlamak,Personel bilgi, belge ve yönetim raporlama taleplerini karşılamak, İnsan kaynakları uygulamalarının diğer süreçlerine destek vermek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL-ÜNİTE) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL-ÜNİTE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Ünite'de Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane deneyimine sahip Tam zamanlı 08.00/17.30 çalışma saatleri arasında olarak görev yapabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
Satış TemsilcisiEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun olmak Min. 2 yıl ilaç veya medikal sektörde satış saha deneyimine sahip olmak Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Aktif araç klullanabilen ve seyahat engeli olmamak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ LOJİSTİK DESTEK SORUMLUSU (DÖNEMSEL) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ÇAĞRI MERKEZİ LOJİSTİK DESTEK SORUMLUSU (DÖNEMSEL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü'nde Hastalık Yönetimi projeleri kapsamında Çağrı Merkezi'nde Hemşire olarak görevlendirilmek üzere,  Hemşirelik Bölümü mezunu Yeni mezun veya konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Telefonda etkin iletişim kurabilen Kavacık merkez ofisimizde hafta içi 08.00-17.30 saatleri arasında çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde engelli kadroda görevlendirilmek üzere “Bölüm Asistanı” aranmaktadır. Lise ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans mezunu, En az 1 yıl bölüm asistanı olarak görev yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, İstanbul’da ikamet eden, adaylarımızın başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA-KISMİ ZAMANLI) Konya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA-KISMİ ZAMANLI)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Operasyonlar Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Operasyonlar YöneticisiESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ücretlendirme ve yan haklar alanında en az 7 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan MS Office programlarına hakim Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı