Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 70
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM SORUMLUSU Malatya Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
- Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesiyle mezun olmak- Tercihen en az 2 yıllık ilaç sektöründe iş deneyimine sahip olmak- Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak- Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- Malatya'da ikamet etmek/ edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İşletme, iletişim veya pazarlama bölümlerinden lisans mezunu ya da MBA, pazarlama bölümlerinden yüksek lisans mezunu, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Excel ve Powerpoint programlarını ileri seviyede ve hızlı kullanabilen. Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM SORUMLU UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe minimum 5 yıl Üretim Mühendisliği deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP sistemi kullanımı konusunda deneyimli, Analitik düşünce ve iletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrol Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Finansal Kontrol Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Denetim ve finansal kontrol ve planlama süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli, Tercihen SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİK İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİKECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Yüksek seviyede analitik bakış açısı- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme- Takım çalışmasına yatkınlık- Süreç geliştirme- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde tamamlamış, - Tercihen konusuyla ilgili 2 yıl deneyimli,- İyi düzeyde İngilizce bilen,- MS Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen SAP Malzeme Yönetimi Modülü konusunda bilgi sahibi,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden, edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO MEMURU Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans eğitimini üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler bölümlerinde tamamlamış, Tercihen konusunda iki yıl deneyim sahibi, SAP-R3 modülü uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Memuru Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Depo MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Depo yönetimi ve iade ürün süreci konusunda min. 2 yıl deneyimli, SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen SAP sistemini kullanımı konusunda deneyimli, MS Office programlarını hakim, Sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin mühendislik, işletme, lojistik bölümlerinden mezun•             Lojistik operasyon / satış veya satın alma konularında minumum 3 yıl deneyim sahibi olmak•             Çok iyi derecede İngilizce bilen•             MS Ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•             Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Satış geliştirme, satış gücü etkinliği, satış operasyonları yönetimi alanlarında minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış- Tercihen benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli- Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş- Takım çalışmasına yatkın- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az önlisans mezunu İnsan kaynakları süreçlerinde 3 yıl deneyim sahibi olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TOPLU İŞLER (ANKARA MAĞAZA) Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TOPLU İŞLER (ANKARA MAĞAZA)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Sürücü belgesine sahip olmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
YÖNETİCİ ASİSTANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl yönetici asistanı olarak deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü Yazışma tekniklerine hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STOK KONTROL SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
STOK KONTROL SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Stok yönetimi konusunda min. 3 yıl deneyimli, SAP kullanıcısı olan, WMS çalışma prensipleri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze lokasyonunda ikamet eden / edebilecek, Analitik, müşteri odaklı ve planlama yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSMAN UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSMAN UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Finansman alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi seviyede excel bilgisine sahip, SAP kullanabilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM İŞÇİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM İŞÇİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise mezunu, tercihen Endüstri Meslek Lisesi  mezunu Vardiyalı çalışabilecek, Seri üretim temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,        Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen lisans olmak üzere eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek, Enerjik, hızlı çözüm üretebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Kalite Sistemleri ve/veya kontrolleri konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programları'na hakim, Ölçüm Cihazları kullanımı konusunda deneyimli (Kumpas, Mikrometre, Profilprojeksiyon, vb.)Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Manisa TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Benzer pozisyonda iki yıl deneyim sahibi, Tercihen lisans mezunu MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri veya Bilgisayar Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, SAP BASIS konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ITILve COBIT standartlarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, İletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe; tercihen kutu, kapak, ambalaj satın alması deneyimine sahibi olmak Ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı Manisa TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tedarik Zinciri UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,- Tercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan,- Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,- Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Üretim Planlama Modülleri konusunda bilgi sahibi,- MS Office programlarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Manisa, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK MEMURU/SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
SATIŞ DESTEK MEMURU/SORUMLUSUECZACIBAŞI GİRİŞİM
Tercihen 4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun Raporlama ve analiz konularında minimum 1 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim planlama, satın alma veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM modülleri konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
UFRS RAPORLAMA UZMANI / UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun olmak, • Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak,• Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak,• Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak,• SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak,• Çok iyi derece İngilizce bilen,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu’nun Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan modern ve yeni dağıtım merkezinde görevlendirilmek üzere; Endüstri, İşletme, Sistem, Üretim Mühendisliği bölümlerinden mezun, Lojistik planlama ve depo yönetimi konusunda minimum 5 yıl deneyimi bulunan, İstanbul Anadolu Yakası ya da Gebze'de ikamet eden, SAP kullanıcısı olan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, WMS çalışma prensipleri konusunda bilgili, tercihen Axata kullanıcısı olan, Analitik, müşteri odaklı ve planlama yeteneği yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı Holding ve Lincoln Electric ortaklığında, kaynak elektrod ve tellerinin üretimini, kaynak ürünlerinin ve kaynak makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan kuruluşumuzun Marmara bölge satış ofisinde (Tuzla) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Tercihen ihracat operasyonları ve raporlama konularında deneyimli olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çok derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Özel Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
  En az lise mezunu. Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip. Askerlik hizmetini tamamlamış. (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (SAMSUN) Samsun Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (SAMSUN)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Proje ve tasarım konusunda deneyimli,• İleri düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen,• Tercihen REVİT, SKETCH UP kullanabilen, 3D Animasyon yapabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan,• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,• Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen perakende sektöründe deneyimli, Perakende satış kanalı için mevcut durumun analiz ve raporlaması ile; ileriki dönemlerin satış ve memnuniyet artırıcı süreç değişikliklerinin planlanması ve uygulanmasına katkıda bulunmak, Satış artırıcı aktivitelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak, Mağaza verilerinin izlenmesi ve gelişim alanlarının belirlenmesine katkıda bulunmak, Intema Mağazalarının yıllık bütçe hedeflerinin hazırlanması ve satış rakamlarının bu hedeflere göre takip edilmesine katkıda bulunmak, Mağazaların iletişimde olduğu diğer departmanlar ile koordineli çalışarak ; gelişim alanlarına yönelik yönlendirmelere katkıda bulunmak, Bölgesel ve kanal bazlı analizlerle perakende kanalın yönlendirilmesine katkıda bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TALEP PLANLAMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TALEP PLANLAMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik bölümlerinden mezun, Tercihen konusunda 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HAZİNE UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
HAZİNE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda master yapmış,• Minimum 2-3 yıl şirketlerin finansman bölümlerinde çalışmış, bankacılık ürünleri hakkında bilgili,• Forward, opsiyon, vb...türev ürünler konusunda bilgi sahibi, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP bilgisi olan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA) Konya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Öncelikle Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 6 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler, mühendislik veya sosyal bilimler fakültelerinden mezun,Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans veya MBA yapmış,Tercihen seçme yerleştirme uygulamaları konusunda 1-2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONSEPT UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KONSEPT UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
                                                                                                                                                                                                                                                            Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad ve 3ds Max  çizim programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Perakende mağazacılıkta, benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSU Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
- En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak- Tercihen 3 yıllık şoförlük deneyimine sahip olmak- B sınıfı ile birlikte C, D veya E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak- Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak- Esnek çalışma saatlerine ve vardiya düzenine uyum gösterebilmek- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölüm Asistanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Bölüm AsistanıECZACIBAŞI HOLDİNG
• En az lise mezunu,• Konuyla ilgili deneyim sahibi,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme ya da Yönetim Bölümlerinden mezun İlgili alanda en az 8 yıl deneyimi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilen SAP ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen Müşteri İletişimi ve Takip Becerisi yüksek olan Ekip Yönetimi tecrübesine sahip olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Raporlama Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve/ya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak, Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak, SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak, Çok iyi derece İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
 •  Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.•   1-2 yıl deneyimli. (tercihen danışmanlık/yatırım bankacılığı konularında)•   Çok iyi derecede İngilizce bilen.•   MS Office uygulamalarına hakim.•   Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Uzmanı Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Elektrik Elektronik Bakım UzmanıİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, elektronik haberleşme) tamamlamış, Tercihen konusuyla ilgili 2 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen SAP Bakım Modülü konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
*Üniversitelerin işletme veya iktisat bölümlerinden mezun*Çok iyi derecede İngilizce bilen*En az 5yıl finansal raporlama,bütçe planlama konusunda tecrübeli*IFRS raporlama konusunda bilgili*Ms Office uygulamalarında yetkin, ileri derecede bilgili*Bilgisayar bilgisi ve becerisi yüksek, Hyperion-Microstrategy ve SAP sistemlerinde tecrübe sahibi, sistem kurulumu projesinde görev almış key user görevi üstlenmiş, sistem kurulum tecrübesi olan*Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA) Adana Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Dönemsel Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,·         Öncelikle Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun,·         Seyahat engeli olmayan,·         Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Onkoloji- Ankara) Ankara Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Onkoloji- Ankara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Onkoloji alanında en az 2 yıl tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ OPERASYONLARI UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIŞ OPERASYONLARI UZMANIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesinde mezun olmak Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak Ofis uygulamalarını etkin kullanmak Tercihen SAP kullanmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
BASKI ÖNCESİ OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
BASKI ÖNCESİ OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Lisans mezunu, Matbaacılık, baskı hazırlık ve reprodüksiyon konusunda en az 2 yıl tecrübeli, CTP, Film banyo makinası, Film pozlama, Adobe Illustrator, Mac, Photoshop, Freehand programlarını kullanabilen, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı