Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 83
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
TEKNİK DESTEK UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği veya Fizik bölümünden en az lisans derecesiyle mezun olmak Fabrikaların yüksek teknolojili  üretim cihazlarının bakımında veya hastanelerin öncelikli Radyaloji ve/veya diğer hizmet departmanlarındaki cihazların teknik destek ve bakımında  en az 1 -2 yıl  deneyimine sahip olmak İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek / edebilecek olmak Seyahat engeli bulunmamak Üretimin sürekliliği esası adına kurgulanan farklı vardiya düzenlerinde çalışmaya yaktın olmak
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin işletme, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, endüstri mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü) mezun,Tercihen ilgili alanda tecrübe sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen,SAP ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen,Tercihen envanter modelleme konusunda bilgi sahibi olan,Takım çalışmasına yatkın olan ve iletişim becerileri kuvvetli olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Ürün Uygulama Sorumlusu Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital Ürün Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Cam/Seramik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen, En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan, Vardiyalı çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - DİYARBAKIR Diyarbakır ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - DİYARBAKIRECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen• İyi derecede ingilizce bilen• Seyahate engel durumu bulunmayan• Aktif sürücülük deneyimine sahip• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversitelerin ilgili lisans veya önlisans bölümlerinden mezun, İşyeri Hemşireliği belgesine sahip, İşyeri Hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı, üç vardiyalı çalışabilecek İzmir'de ikamet edenadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (KOCAELİ / YARI ZAMANLI) Kocaeli ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (KOCAELİ / YARI ZAMANLI)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Ayda 57 saat kısmi zamanlı hizmet verebilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin mühendislik, işletme, lojistik bölümlerinden mezun•             Lojistik operasyon / satış veya satın alma konularında minumum 3 yıl deneyim sahibi olmak•             Çok iyi derecede İngilizce bilen•             MS Ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•             Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ACİL TIP TEKNİSYENİ (ÇİFTELER) Eskişehir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
ACİL TIP TEKNİSYENİ (ÇİFTELER)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Acil Tıp Teknisyeni ve ya Paramedik Bölümleri'nden mezun, Tercihen ambulansta çalışmış, Ambulans kullanımına uygun sürücü belgesine sahip, ambulansla ilgili uygun sertifikasyonu bulunan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı, üç vardiyalı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM İŞÇİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM İŞÇİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise mezunu, tercihen Endüstri Meslek Lisesi  mezunu Vardiyalı çalışabilecek, Seri üretim temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,        Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISIİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış Hızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Satış geliştirme, satış gücü etkinliği, satış operasyonları yönetimi alanlarında minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Memuru Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Depo MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Depo yönetimi ve iade ürün süreci konusunda min. 2 yıl deneyimli, SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Benzer görevlerde en 7 yıl, SAP lojistik modüllerinde en az 4 yıl tecrübeli Tercihen üretim yönetim sistemleri konusunda tecrübeli Proje ve ekip yönetimi konularında tecrübeli Güçlü iletişim yetkinlikleri olan Analitik bakış açısına sahip, inisiyatif alabilen İyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 1 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak ya da pazarlama / ürün yönetimi alanında staj yapmış olmak,  Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTMENİ (VAN) Van Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTMENİ (VAN)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitimeni olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun ve ya İlgili bölümlerden önlisans ya da lisans mezunu ve sağlık sektöründe deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü,Takım çalışmasına yatkın, adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTMENİ (ELAZIĞ) Elazığ Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
DİYABET EĞİTMENİ (ELAZIĞ)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitmeni olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun ve ya İlgili bölümlerden önlisans ya da lisans mezunu ve sağlık sektöründe deneyimli , Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli,  MS Office, Autocad ve Photoshop kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME UYGULAMA SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin, yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli,  MS Office, Autocad, 3D çizim programlarını kullanabilen,  Tercihen SAP bilgisi, deneyimi olan,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış- Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli- Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş- Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,•Tercihen satış konusunda deneyimli,•Autocad kullanabilen,•İyi derecede İngilizce bilen,•Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,•Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
USTA (SOLÜSYON) Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
USTA (SOLÜSYON)Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
·         Lise mezunu, tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu·         Kimyasal üretim yapan fabrikaların karışım hazırlama bölümünde çalışmış ( ıslak mendil karışım bölümü tercih sebebidir )·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Seri üretim temposuna ayak uydurabilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MARKA YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama ya da işletme alanında yüksek lisans derecesine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri veya Bilgisayar Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, SAP BASIS konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ITILve COBIT standartlarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, İletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
Satış Temsilcisi (İstanbul)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun• Tercihen Hızlı Tüketim Ürünleri veya İlaç sektöründe satış deneyimi olan• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen• Tercihen iyi derecede ingilizce bilen• Seyahate engel durumu bulunmayan• Aktif olarak araç kullanan• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,UFRS bazlı raporlama konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR ARAŞTIRMA UZMANI/SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR ARAŞTIRMA UZMANI/SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen işletme, psikoloji veya sosyoloji bölümlerinden mezun Tüketici araştırmaları planlama, uygulama ve yorumlama konusunda minimum üç yıl deneyimi olan Proje yönetimi deneyimi olan İyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Satış muhasebesi alanında en az 2  yıl tecrübesi olan,SAP konusunda deneyimli,Ms Office programlarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahipDetaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan Özellikler:  Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, MS Office, Autocad ve Photoshop kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İşletme, iletişim veya pazarlama bölümlerinden lisans mezunu ya da MBA, pazarlama bölümlerinden yüksek lisans mezunu, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Excel ve Powerpoint programlarını ileri seviyede ve hızlı kullanabilen. Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSMAN UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSMAN UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Finansman alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi seviyede excel bilgisine sahip, SAP kullanabilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu’nun Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan modern ve yeni dağıtım merkezinde görevlendirilmek üzere; Endüstri, İşletme, Sistem, Üretim Mühendisliği bölümlerinden mezun, Lojistik planlama ve depo yönetimi konusunda minimum 5 yıl deneyimi bulunan, İstanbul Anadolu Yakası ya da Gebze'de ikamet eden, SAP kullanıcısı olan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, WMS çalışma prensipleri konusunda bilgili, tercihen Axata kullanıcısı olan, Analitik, müşteri odaklı ve planlama yeteneği yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STOK KONTROL SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
STOK KONTROL SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Stok yönetimi konusunda min. 3 yıl deneyimli, SAP kullanıcısı olan, WMS çalışma prensipleri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze lokasyonunda ikamet eden / edebilecek, Analitik, müşteri odaklı ve planlama yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM SORUMLU UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe minimum 5 yıl Üretim Mühendisliği deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP sistemi kullanımı konusunda deneyimli, Analitik düşünce ve iletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Metalurji, Kaynak Mühendisliği veya İşletme bölümlerinden mezun, Benzer sektörde ürün yönetimi konusunda minimum 3-4 sene tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun. Tercihen SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi. MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ STAJYERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ STAJYERİECZACIBAŞI HOLDİNG
Bilgi Teknolojilerine ilgi duyan ve iş süreçlerinin teknolojiye adaptasyon projelerinde yer almak isteyen Üniversitelerin endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri (MIS), informatik, işletme gibi bölümlerinin 3. sınıflarında öğrenim gören Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarını kullanabilen Haftada 3 gün çalışabilecek Etkin iletişim yeteneği olan
Stajyer        İlan Detayı
SATIŞ PERFORMANS VE VERİMLİLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ PERFORMANS VE VERİMLİLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun• Satış operasyon/verimlilik/etkinliği alanlarında tercihen 3 yıl deneyim sahibi• Çok iyi derecede İngilizce bilen• MS Office programlarını etkin kullanabilen• Analitik ve rakamlarla çalışmayı seven• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
•             Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•             Alanında  min 5 yıl deneyimli (yöneticilik deneyimi & piyasa bilgisi),•             Çok iyi derecede İngilizce bilen,•             İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine, ekip yönetimi tecrübesine sahip olan SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BÖLGE SATIŞ DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen raporlama veya analiz konularında 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen, rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
KURUMSAL İLETİŞİM UZMANIECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (tercihen fen-edebiyat veya sosyal bilimler fakültelerinden), Tercihen yüksek lisans derecesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen STK tecrübesine sahip, Tercihen kurumsal iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, sosyal medya vb. konularda 2-3 yıl deneyimli, İletişimci olmaktan heyecan duyan ve bu heyecanı çevresindekilere taşıyabilen, İletişimde yeni teknolojiler kadar, geleneksel araç ve yöntemlere değer veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSU Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
- En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak- Tercihen 3 yıllık şoförlük deneyimine sahip olmak- B sınıfı ile birlikte C, D veya E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak- Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak- Esnek çalışma saatlerine ve vardiya düzenine uyum gösterebilmek- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
YÖNETİCİ ASİSTANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl yönetici asistanı olarak deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü Yazışma tekniklerine hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen SAP sistemini kullanımı konusunda deneyimli, MS Office programlarını hakim, Sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı Holding ve Lincoln Electric ortaklığında, kaynak elektrod ve tellerinin üretimini, kaynak ürünlerinin ve kaynak makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan kuruluşumuzun Marmara bölge satış ofisinde (Tuzla) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji-Malzeme Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen işletme veya pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Uluslararası satış veya pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SANTRAL GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
SANTRAL GÖREVLİSİECZACIBAŞI HOLDİNG
Tercihen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi veya Sekreterlik bölümü mezunu Tercihen benzer pozisyonda deneyimli İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Yazılım Geliştirme UzmanıEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Microsoft Visual Studio 6.0 veya .NET ortamında tecrübeli C /C++ /C# programlama dillerinden en az birine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen, GSM sistemleri ve Sim kart uygulamaları konusunda gelişime açık ve öğrenmeye hevesli Proje geliştirmeye ve yönetmeye istekli, İnisiyatif alabilen, Problem çözme ve karar verme yönü gelişmiş, İç ve dış müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ROBOTİK VE OTOMASYON SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ROBOTİK VE OTOMASYON SATIŞ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler veya dış ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen dış satın alma konusunda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisi bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ TEDARİK YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ TEDARİK YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezunİlgili alanda en az 8-10 yıl deneyimi bulunanKaro sektörü hakkında detaylı bilgi ve iş tecrübesi olanÇok iyi derecede İngilizce bilenSAP ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilenTercihen Seramik ya da Metalurji alanında uzmanlığı bulunanEkip Yönetimi, Problem Çözme ve İletişim yetkinliği kuvvetli olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSUİPEK KAĞIT
Üniversitelerin 4 yıllık öğrenim veren ilgili bölümlerinden mezun. İhracaat Uygulamaları, nakliye, gümrük, sigorta, bankacılık, teşvik uygulamaları konusunda en 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO MEMURU Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans eğitimini üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler bölümlerinde tamamlamış, Tercihen konusunda iki yıl deneyim sahibi, SAP-R3 modülü uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde tamamlamış, - Tercihen konusuyla ilgili 2 yıl deneyimli,- İyi düzeyde İngilizce bilen,- MS Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen SAP Malzeme Yönetimi Modülü konusunda bilgi sahibi,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden, edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 6 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı Manisa TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tedarik Zinciri UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,- Tercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan,- Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,- Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Üretim Planlama Modülleri konusunda bilgi sahibi,- MS Office programlarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Manisa, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik, Satın Alma, Sevkiyat, Depo vb. gibi tedarik zinciri faaliyetlerinde min.1 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen SAP ana veri uygulamalarında aktif rol almış olmak Rakamlar ile çalışma ve yorumlama becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA) Adana Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Dönemsel Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,·         Öncelikle Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun,·         Seyahat engeli olmayan,·         Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Yalova İPEK KAĞIT
Mekanik Bakım UstasıİPEK KAĞIT
- Ön lisansını üniversitelerin makine ve mekatronik bölümlerinde tamamlamış,- Tercihen konusunda 2 yıl tecrübeli,- Planlı bakım, kestirimci bakım, yağlama konularında bilgi sahibi,- MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Yalova İPEK KAĞIT
MEKANİK BAKIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIİPEK KAĞIT
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıEczacıbaşı Bilişim
  Tercihen üniversitelerin işletme, iktisat, maliye ve çalışma ekonomisi bölümlerinden mezun olmak Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az beş yıl deneyim sahibi olmak Tercihen Humanist Bordro programını bilmek MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
Yarı zamanlı / Part Time         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Marmara) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Marmara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Dermatoloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Finansal raporlama, denetim, solo/konsolide raporlama, SPK ve halka açık kuruluşlar hakkında en az 2-3 yıl deneyimli, UFRS ve Mali mevzuat konularında (Vergi, Ar-Ge, teşvikler) bilgi sahibi, SAP ve Hyperion programlarını kullanabilen, Topluluk bünyesinde ERP ortamında kurulu UFRS raporlama sistemini (MIRROR) kontrol ve takip edebilmek için bu konudaki uygulamalara hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM SORUMLUSU Malatya Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
- Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesiyle mezun olmak- Tercihen en az 2 yıllık ilaç sektöründe iş deneyimine sahip olmak- Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak- Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- Malatya'da ikamet etmek/ edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrol Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Finansal Kontrol Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Denetim ve finansal kontrol ve planlama süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli, Tercihen SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Kalite Sistemleri ve/veya kontrolleri konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programları'na hakim, Ölçüm Cihazları kullanımı konusunda deneyimli (Kumpas, Mikrometre, Profilprojeksiyon, vb.)Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe; tercihen kutu, kapak, ambalaj satın alması deneyimine sahibi olmak Ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Proje ve tasarım konusunda deneyimli,• İleri düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen,• Tercihen REVİT, SKETCH UP kullanabilen, 3D Animasyon yapabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan,• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,• Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı