AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ 

Şirket Bilgileri

http://www.akgunreklam.com.tr

AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
 

         Açık Hava Reklamcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan AKGÜN REKLAM, Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile çalışmalarını kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde devam ettirmektedir.

         AKGÜN REKLAM, kurulduğu günden bu yana, adım adım, iz bırakarak hep ileriye ilkesi ile sektörünün lider firmalarından biri olmayı hedef seçmiştir.

         Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri, en uygun şartlarda sunma prensibi ile yola çıkan AKGÜN REKLAM, sektördeki gelişen ve değişen teknolojik koşullara paralel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Reklam sektöründe öncü olmayı misyon edinen AKGÜN REKLAM, konusunda uzman tasarım ekibi ile farklı materyallerde, fark yaratmaktadır. Müşteri odaklı vizyonumuz, bugüne dek elde etmiş olduğumuz başarımızın, ilerlememizin en büyük sırrıdır.

         Yapmış olduğumuz tüm işlerde, müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz, ilkinde ve her defasında doğru şekilde üretmeyi, taleplere en kısa zamanda, güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak karşılamayı amaçlar ve bu amaç doğrultusunda da üretimlerimizi gerçekleştiririz. Üretim tesislerimizde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli, kalifiye personel görevlendirilmiş olup, makine parkurumuzda son derece gelişmiş ve modern tezgahlardan meydana gelmiştir.

         Üretimimizle; yurtiçine ve yurtdışına kurmuş olduğumuz akaryakıt istasyonları ile firmaların kurumsal kimliklerine uygun çalışmalarımızla ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Fuar standları, ürün display standları gibi özel tasarım gereken çalışmalar, firmaların kimliklerini yansıtacak biçimde gerçekleştirilir.

Kurumsal firmalar için her türlü ışıklı-ışıksız cephe, çatı tabelaları, firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan çeşitli araç kaplamaları ile her türlü dijital baskı çeşitleri, mağaza iç dekorasyonları, anahtar teslim mağaza projeleri ve dış cephe kaplamalarının imalatı yapılmaktadır.
AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Misafir Karşılama Elemanı İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Misafir Karşılama ElemanıAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Açık Hava Reklamcılığı sektöründe Fırüzköy/Avcılarda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere  sahip KARŞILAMA ELEMANI aranmaktadır. Tercihen Avcılar,Esenyurt bölgesinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan,Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,Daha önce güvenlik firmalarında çalışmış,25-30 yaşları arasında Bay,Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş,Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış,          yazılı krıterlere uymayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞEKİLLENDİRME ELEMANI İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
ŞEKİLLENDİRME ELEMANIAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Tercihen Açık Hava Reklamcılığı sektöründe tecrübeli, Mesai sisteminde, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Şirket tanımında yer alan, ürün portföyümüzde gerçekleştirmiş olduğumuz imalat biriminde çalışacak,Hafif metal büküm,şekillendirmede deneyimli elemanlar aranmaktadır.• Abkant metal şekillendirme tezgahında en az 2-5 yıl deneyimli ,• Teknik resim okuma bilgisi olan,• Askerliğini yapmış,• İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Satış TemsilcisiAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Üniversite mezunu, 28-35 yaş arasında, Tercihen Açık Hava Reklamcılığı sektöründe tecrübeli, Satış alanında tecrübeli, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde ve iş takibinde başarılı, İkna kabiliyeti ve enerjisi yüksek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) AKGÜN İNŞAAT MİM.PROJE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Şoför/SürücüAKGÜN İNŞAAT MİM.PROJE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Lise veya en az İlköğretim mezunu,E sınıfı ehliyete sahip,src2,src4,piskoteknik belgesi sahibi ,Şehir içi ve Şehir dışı seyahat engeli olmayan,Tercihen daha önce üretim sektörü ve Mobilya Montaj işinde çalışmış,Güvenilir, işine sadık, verilen işi düzgün ve zamanında yapabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Uzun süre aynı işte çalışmayı hedefleyen,Askerlikle ilişiği olmayan,Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,(Avcılar,Esenyurt,B.Çekmece,Mimarsinan)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖLÇÜ KEŞİF ELEMANI İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
ÖLÇÜ KEŞİF ELEMANIAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Teknik Lise Mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Reklam sektöründe ve montaj uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli Saha uygulamalarında keşif yapıp,ölçü alabilecek ve aldığı ölçüleri proje bölümüne aktarabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ayrıntılara önem veren, Proje ve Teknik Resim Okuma becerisi olan,B sınıfı Aktif sürücü ehliyetine sahip,Seyahat engeli ve adaylar için askerlik ilişiği olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Avrupa yakasında ikamet eden (B.evler,Bağcılar,K.çekmece,Avcılar,B.düzü)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı