AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ 

Şirket Bilgileri

http://www.akgunreklam.com.tr

AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
 

         Açık Hava Reklamcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan AKGÜN REKLAM, Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile çalışmalarını kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde devam ettirmektedir.

         AKGÜN REKLAM, kurulduğu günden bu yana, adım adım, iz bırakarak hep ileriye ilkesi ile sektörünün lider firmalarından biri olmayı hedef seçmiştir.

         Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri, en uygun şartlarda sunma prensibi ile yola çıkan AKGÜN REKLAM, sektördeki gelişen ve değişen teknolojik koşullara paralel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Reklam sektöründe öncü olmayı misyon edinen AKGÜN REKLAM, konusunda uzman tasarım ekibi ile farklı materyallerde, fark yaratmaktadır. Müşteri odaklı vizyonumuz, bugüne dek elde etmiş olduğumuz başarımızın, ilerlememizin en büyük sırrıdır.

         Yapmış olduğumuz tüm işlerde, müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz, ilkinde ve her defasında doğru şekilde üretmeyi, taleplere en kısa zamanda, güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak karşılamayı amaçlar ve bu amaç doğrultusunda da üretimlerimizi gerçekleştiririz. Üretim tesislerimizde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli, kalifiye personel görevlendirilmiş olup, makine parkurumuzda son derece gelişmiş ve modern tezgahlardan meydana gelmiştir.

         Üretimimizle; yurtiçine ve yurtdışına kurmuş olduğumuz akaryakıt istasyonları ile firmaların kurumsal kimliklerine uygun çalışmalarımızla ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Fuar standları, ürün display standları gibi özel tasarım gereken çalışmalar, firmaların kimliklerini yansıtacak biçimde gerçekleştirilir.

Kurumsal firmalar için her türlü ışıklı-ışıksız cephe, çatı tabelaları, firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan çeşitli araç kaplamaları ile her türlü dijital baskı çeşitleri, mağaza iç dekorasyonları, anahtar teslim mağaza projeleri ve dış cephe kaplamalarının imalatı yapılmaktadır.
AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Teknik RessamAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilgili alanda ve Açık Hava Reklamcılık sektöründe en az 10 yıl deneyime sahip,İyi derecede Autocad ve SolidWorks programlarını kullanabilen,Proje yönetiminde tecrübeli,Çelik Konstrüksiyon,cephe giydirme ve açık hava reklamcılığı konusunda tecrübeli,Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları,Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ( B.Evler,K.Çekmece,Avcular,B.düzü,B.çekmece) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
SATIŞ DİREKTÖRÜAKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
Üniversite mezunu,Tercihen açık hava reklamcılığı satış konusunda  3 yıl deneyimli,Geniş müşteri portföyüne sahip,müşteri ilişkileri kuvvetli,İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip,Min. 30  yaşını geçmiş,Max. 40 yaşından büyük olmayan,Geçmişte satış ekibi yönetmiş,yönetebilecek olan sorumluluk alabilen,Yoğun çalışma temposuna uyumlu,satış odaklı düşünen,Yazılı sözlü iletişim yeteneği,organizasyon planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli ikna ve temsil yeteneği olan,prezentablB sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif araç kullanan ,Bay adayların askerliğini tamamlamış,Avrupa yakasında ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı