AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ 

Şirket Bilgileri

http://www.akgunreklam.com.tr

AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ
 

         Açık Hava Reklamcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan AKGÜN REKLAM, Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile çalışmalarını kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde devam ettirmektedir.

         AKGÜN REKLAM, kurulduğu günden bu yana, adım adım, iz bırakarak hep ileriye ilkesi ile sektörünün lider firmalarından biri olmayı hedef seçmiştir.

         Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri, en uygun şartlarda sunma prensibi ile yola çıkan AKGÜN REKLAM, sektördeki gelişen ve değişen teknolojik koşullara paralel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Reklam sektöründe öncü olmayı misyon edinen AKGÜN REKLAM, konusunda uzman tasarım ekibi ile farklı materyallerde, fark yaratmaktadır. Müşteri odaklı vizyonumuz, bugüne dek elde etmiş olduğumuz başarımızın, ilerlememizin en büyük sırrıdır.

         Yapmış olduğumuz tüm işlerde, müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz, ilkinde ve her defasında doğru şekilde üretmeyi, taleplere en kısa zamanda, güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak karşılamayı amaçlar ve bu amaç doğrultusunda da üretimlerimizi gerçekleştiririz. Üretim tesislerimizde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli, kalifiye personel görevlendirilmiş olup, makine parkurumuzda son derece gelişmiş ve modern tezgahlardan meydana gelmiştir.

         Üretimimizle; yurtiçine ve yurtdışına kurmuş olduğumuz akaryakıt istasyonları ile firmaların kurumsal kimliklerine uygun çalışmalarımızla ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Fuar standları, ürün display standları gibi özel tasarım gereken çalışmalar, firmaların kimliklerini yansıtacak biçimde gerçekleştirilir.

Kurumsal firmalar için her türlü ışıklı-ışıksız cephe, çatı tabelaları, firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan çeşitli araç kaplamaları ile her türlü dijital baskı çeşitleri, mağaza iç dekorasyonları, anahtar teslim mağaza projeleri ve dış cephe kaplamalarının imalatı yapılmaktadır.
AKGÜN REKLAM SANAYİ VE DIŞ TİC LTD ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ABKANT ŞEKİLLENDİRME USTASI İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
ABKANT ŞEKİLLENDİRME USTASIAKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Tercihen Endüstri Meslek lisesi metal işleri mezunu,Teknik resim okuyabilen, Durmazlar abkant makinada çalışmış tecrübeli,Tercihen Açık Hava Reklamcılığı sektöründe tecrübeli, Mesai sisteminde, esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlikle ilişiği olmayan,Avrupa yakasında tercihen B.evler,K.çekmece,Avcılar,Esenyurt bölgelerinde ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
GrafikerAKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
      Freehand - Adobe Photoshop - CorelDraw - Adobe Illustrator  iyi derecede kullanabilen ,      PC ve Mac ortamında çalışacak,      Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,      Tercihen araç giydirme,kaplama konusunda deneyimli,      Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,      İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasında başarılı ,      Avrupa yakasında ikamet eden,      Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) AKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Satın Alma Sevkiyat ElemanıAKGÜN REKLAM SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
 Avcılar Firüzköy'de Açık Hava Reklamcığı alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere DEPO SEVKİYAT ELEMANI aramaktayız.En az lise mezunu,E sınıfı ehliyet sahibi,Aktif araç kullanabilen,Tercihen Src,Piskoteknik belge sahibi,Benzer pozisyonda 1-3 yıl deneyimli,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Ms Office programlarına hakim,Tercihen Avcılar bölgesinde ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış Bay, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı