Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 90
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Sistem Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun,Tercihen digital görüntü işleme konusunda tecrübeli,Fotoğrafçılık terminolojisi ve kalite parametreleri hakkında bilgili,Ekran teknolojileri ve görüntü kalibrasyonları konularında bilgiliTercihen Linux ve android işletim sistemleri tecrübesi olan,Tercihen kamera ve fotoğrafçılık konularına ilgisi olan,İleri düzey ingilizceye sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Optical System Design Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerVESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerWe are searching for talented candidates who would like to affect Next generation Flat Panel Display Optical System Design by joining our R&D Department. The ideal candidate should have below mentioned qualifications; Graduated from Physics Engineering department of universities preferable with BSc, MSc or PhD, or graduated from Electrical Electronics Engineering department but focus on optical design subjects,Fluency in written and spoken English, Good communications and interpersonal relationship skills for effective teamwork,Availability to travel world-wide, No military obligation for male candidates, Ready to learn optical systems related with display panels, Easy with engineering tools and practical applications, Some optical application knowledge preferable, At least one optical design and simulation tool usage preferable, Product development knowledge preferable.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Tedarik Zinciri MühendisiVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin  Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Satış Operasyon Uzmanı (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip;Üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş,Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Project Manager İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Customer Project ManagerVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Customer Project Manager to be employed in Vestek R&D Department.Graduated from Engineering or equivalent/related field,At least 2 years of professional experience as a project manager or similar position,Excellent command of written and verbal English,No military obligation for male candidates,Ability to operate successfully in a matrix organization,Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,Have self-motivated, self-driven and enthusiastic personality.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İhracat UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz :Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezunİhracat uygulama ve planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Grafik Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Part Time Grafik TasarımcıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde Ar-Ge departmanına bağlı part time Grafik Tasarım elemanı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölmlerinde  3. veya 4.sınıfta öğrenim görmekte olan; Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, vb)Yaratıcı ve özgün tasarım yeteneğine sahip Görsel ve sözel iletişim becerileri gelişmiş Orta derecede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kalıp Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpları ve/veya plastik enjeksiyon üretimi konusunda bilgi sahibi,3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Unigraphics, Pro-Engineer, Solidworks, Catia, İdeas, vs.) konusunda bilgi sahibiİyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Manisa) Manisa VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Manisa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ürün Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Teknik Ürün SorumlusuVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin Elektrik Elektronik ve Makine Mühendisliği bölümünden mezun Dayanıklı Tüketim sektöründe kalite ve ürün geliştirme birimlerinde min. 2 yıl deneyimliMs Office programlarına hakim, tercihen ileri excel bilgisi olan İyi derecede İngilizce bilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Uygulama MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, Kontrol, Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Mersin) Mersin VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Mersin)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz: Üniversitelerin ilgili mühendislik fakülterinden mezun, (Tercihen Elektronik Mühendisliği bölümleri),Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü,İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süreç Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Süreç MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Vestel Elektronik AŞ. Operasyonel Projeler Geliştirme Grubu bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmayan      İyi derecede iletişim becerisine sahip Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz. Üniversitelerin  Kimya Müh.İşletme Müh., Endüstri Müh.,Makine Müh., vb. Müh.bölümlerinden mezunÜstleneceği satınalma fonksiyonunda min 2 yıl sektör tecrübesine sahip Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlüİleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek Ürün maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kimya MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, İnsiyatif kullanabilen, sistematik çalışma prensibine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alanVestel Beyaz Eşya Tasarım Müdürlüğü biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi)Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeliSeyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibiMS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Ümraniye) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Ümraniye)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Müşteri Hizmetleri alanında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Merkez Servis UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruzDayanaklı tüketim malları satış sonrası hizmetler bölümünde çeşitli kademelerde görev almış en az 5 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu tercihen Makina yada Elektrik - Elektronik Mühendisliği mezunu,Merkez servisin idari ve operasyonel yönetimini sağlayacak, yetkili servis yöneticiliği konusunda deneyimli,Ekip yönetebilecek. Src belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Tercihen  Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Klima, Elektronik ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip,Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek, Ms Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Pazarlama biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Araştırma yapmaktan ve data analizleri yapmaktan keyif alan, Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi(Erzurum,Erzincan,Kars,Van) Erzincan, Erzurum... VESTEL A.Ş
Bayi Satış Temsilcisi(Erzurum,Erzincan,Kars,Van)VESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobile App Developer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Mobile App DeveloperVESTEL A.Ş
Graduated from Computer Engineering  Gather requirements from different parties Develop innovative/high quality mobile applications for iOS and Android Research and development of current and emerging mobile and mobile web technologies Skills;Experience on any of the mobile platforms such as Android or iOS Experience on developing in “Objective-C, X Code, Swift” or “Java” and an understanding of web services APIs and technologiesExperience on using WebKit, JavaScript, AJAX, Json, HTML, CSS Experience on developing HTML for mobile platforms is a plus Good command of English, both written and spoken Eagerness for research and improvement Advanced problem solving skills Knowledge about Agile software development is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Network & Cloud Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Senior Network & Cloud EngineerVESTEL A.Ş.
Our Senior Network & Cloud Engineers play a critical role in the success of our products All successful candidates will possessa high degree of self-management, personal accountability, strong communication and business acumen continual knowledge transfer, training and mentoring of more junior staff is expected.In addition, successful candidates for the Senior Network & Cloud Engineer Position should possess the following:Minimum 3 years Linux and/or Windows System administration and engineering experienceHands-on experience with in Microsoft .NET technologies and tools, including C#, ASP.NET, MVC,Entity Framework, LINQ, WCF, MSSQL server and Visual Studio.Well versed in internet architectures, including web, application, and database components such as IIS, memcache, MSSQLHaving good knowledge of web services (REST, SOAP, XML, JSON etc.) Experience with Jquery Framework, HTML, Javascript, Ajax. Familiarity with virtualization and cloud platforms, especially AWS and VMwareFamiliarity with continuous deployment methodology and other common tools Scripting skills in languages such as Bash, Python, Ruby, PHP, etc. Experience with implementation / integration of standardized protocols such as MQTTS, AMQPS, HTTPS and Websockets.Understanding of firewalls, NAT and packet filtering (specifically IPtables) Experience with application load balancing solutions for scaling and High AvailablityFoundational knowledge in networking technologies with advanced debugging vision (Layer 2 & 3 switches, TCP/IP, SNMP, etc.)Advanced packet sniffing capabilities with Wireshark Strong interpersonal communication skills and the ability to communicate with all levels of the organization
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beyaz Eşya Teknisyeni ( İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Beyaz Eşya Teknisyeni ( İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeliSeyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibiMS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak,Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Bayi Satış Temsilcisi (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. İstanbul Levent ve Ataşehir’de bulunan ofislerimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, Satış alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen) İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Çok iyi ve akıcı derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip,Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Kredi Risk Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kıdemli Kredi Risk UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz:Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,İlgili alanlarda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip,Finans alanında bilgi sahibi, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen,İletişim yönü kuvvetli, Askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş /yükümlü olmayan,Tercihen SAP bilen çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kalite Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunTakım çalışmasına uyumlu Koordinasyon yeteneği güçlü Takip, denetleme ve iyileştirme yönü kuvvetli İletişim ve sunum becerileri yüksek, diksiyonu düzgün Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek olan Analiz etme, bütünü görebilme becerilerine sahip                             İnsiyatif kullanabilen Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fikri Haklar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Fikri Haklar MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Arge birimlerinde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik Elektronik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen patent hukuku hakkında bilgi sahibi olan, İleri seviyede ingilizce bilen, Müzakere teknikleri becerisine sahip, Koordinasyon ve iletişim becerisi gelişmiş, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahet engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Krediler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Bireysel Krediler UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olan, Finansal Kurumların Bireysel Krediler/Bireysel Kredi Tahsis departmanlarında en az 1-2 yıl görev yapmış,Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen, Scoring sistemleri ve bireysel krediler tahsis konuları üzerinde çalışmış MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi ve Risk Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Kredi ve Risk Yönetim UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olan, Finansal Kurumların Ticari Krediler/Kredi Tahsis departmanlarında en az 2-3 yıl görev yapmış,Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen, Kredi Tahsis Süreçlerinde yeralmış,Mali Analiz Kredi Değerleme ve Kredi Analizi Kredi Dosyası Hazırlanması Kredi Komitesine Hazırlık ve Sunum Mali Analiz bilgi/tecrübesine sahip, Rating sistemleri ve değerlendirmesi üzerinde çalışmış, Tercihen Alacak Sigortası konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Sistem Geliştirme UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , En az 1 yıl sektör tecrübesi olan Sürekli gelişime açık,yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen Ekip çalışmasına yatkın ,koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip Analitik düşünebilen İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim ,raporlama ve sunum becerisine sahip Seyahat engeli bulunmayan MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Proje Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon Proje MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Elektrik/Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Bilgisayar işletim sistemleri, internet  ve EPLAN, SCADA, Driver, PLC programlama tecrübesine sahip ve Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley PLC’lerden en az bir tanesini kullanmış, (Tercihen belirtilen PLC modellerinden yeterlilik durumunu bildiren sertifika sahibi) Endüstriyel Otomasyon konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim -  Montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Planlı bakım –TPM konularında çalışma yapmış, Tercihen bakım konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış, B ehliyetine sahip erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for embedded software engineers to join our highly skilled software team in İstanbul, developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).Good technical degree in software engineering, computer science, electronics or related discipline, or proven experience.Required SkillsExperience in commercial, embedded, software development. A deep understanding of a ‘constrained' target environment (small processor, limited memory, no virtual memory, etc.) is essential. Excellent C/C++. High technical competence. Good understanding of multitasking target systems and RTOSs. No military obligation for male candidates. Fluency in English. Experience of different targets - compilers, debuggers, OS's, etc.Advantageous SkillsDVB experience a major advantage. Experience of Platform Integration. Embedded GUI development in C++. Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods. Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS)General CharacteristicsStrong team player - very collaborative, open, and approachable. Good communicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised; aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Erzurum) Erzurum VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Erzurum)VESTEL A.Ş
Üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Product ManagerVESTEL A.Ş.
2-5 years product management experience in leading white goods companies, Graduated from the departments of Electrical and Elektronic Engineering or Mechanical Engineering of well known universities in Turkey and abroad,Excellent English knowledge in speaking ,writing and reading, Fluency in  oral and written communications, Work systematically, quick, analitical and disciplined, Excellent using of MS office programmes, Fluency in solving problem and coordination.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Satış Operasyon Uzmanı (Ankara)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip;Üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş,Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Firmalar Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kurumsal Firmalar Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal Satış alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesi ve kurumsal müşteri portföyüne sahip olmak,(tercih sebebidir)Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VRF Sistemleri Proje Tasarımcısı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
VRF Sistemleri Proje TasarımcısıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. MYO bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC - özellikle VRF Sistemleri- projesi çizimi yapmış en az 1-2 yıl tecrübeli,İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Auto-Cad bilen, Daha önce VRF dizayn programları ile çalışmış, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri ve sonuç odaklı, analitik özellikleri gelişmiş, Multi-task (çoklu görev) ortamında çalışmaya uygun, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VRF Sistemleri Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
VRF Sistemleri Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Makina Mühendisliği, iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC - özellikle VRF Sistemleri- satış ya da HVAC teknik servis alanlarından en az birinde 1-2 yıl tecrübeli,İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri ve sonuç odaklı, analitik özellikleri gelişmiş, Multi-task (çoklu görev) ortamında çalışmaya uygun, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Mersin) Mersin VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Mersin)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vesto Mağazalar Yetkilisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Vesto Mağazalar YetkilisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Gıda sektöründe mağaza kanalı yönetiminde en az 5 yıl deneyime sahip, Gıda sektörü saha operasyonları, mağaza ve kanal yönetimi, nokta ciro ve kampanya optimizasyonu gibi konularda bilgi sahibiAnalitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve  değişime kolay adapte olabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office ve tercihen SAP bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İzmir) İzmir VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İzmir)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (Adana) Adana VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (Adana)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VRF Sistemleri Satış Temsilcisi (İzmir) İzmir VESTEL A.Ş
VRF Sistemleri Satış Temsilcisi (İzmir)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Makina Mühendisliği, iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC - özellikle VRF Sistemleri- satış ya da HVAC teknik servis alanlarından en az birinde 1-2 yıl tecrübeli,İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri ve sonuç odaklı, analitik özellikleri gelişmiş, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Adana) Adana VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Adana)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Görevlisi (İstanbul- Beşiktaş) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Kasa Görevlisi (İstanbul- Beşiktaş)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Kasa Görevlisi '' aramaktayızEn az lise mezunu Tercihen minimum 1 yıl kasa işlemleri konusunda tecrübeli, Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Elektronik Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Klima Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Klima Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-Beylikdüzü İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-BeylikdüzüVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Teknisyeni Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Test TeknisyeniAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin Sincan Organize Sanayii Bölgesi tesislerinde üretilen elektronik devre kartlarının testlerinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Test Teknisyeni/Teknikeri arıyoruz: Meslek Lisesi (Tercihen Anadolu Teknik Lisesi/Teknik Lise) ya da Meslek Yüksekokulundan (Tercihen Meslek Lisesi Çıkışlı) mezun Teknisyen/Tekniker olmak.Yüzey monte Dijital elektronik kartları ile çalışmış; kartların test ve hata bulma/giderme konularında tecrübeli olmak.Temel Elektrik Elektronik test ekipmanlarını tanımak ve kullanabilmek, Temel PC kullanım bilgisine sahip olmak, Ehliyet sahibi olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun İyi iletişim kurabilmek, sorumluluk alabilmek, sürekli öğrenmeye ve iyileştirmeye açık olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Elektronik Teknisyeni (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Elektronik Teknisyeni (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Klima Teknisyeni (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Klima Teknisyeni (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Klima ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Diyarbakır) Diyarbakır VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Diyarbakır)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Müşteri Hizmetleri alanında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-Samsun Samsun VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-SamsunVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamıziçin aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamu Satış Temsilcisi (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Kamu Satış Temsilcisi (Ankara)VESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen, Kamu satışlarında en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip,KİK ihale tecrübesi olan, IT ürünleri (PC, Tablet, IP TV, Video Wall,bilgilendirme ekranları) konusunda teknik bilgisi olan,Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip,Seyahat etmeye engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen),Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Test EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı (Bursa) Bursa VESTEL A.Ş.
Depo Elemanı (Bursa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Depo Elemanı '' aramaktayızEn az lise mezunu, Tercihen depo deneyimi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen (SAP biliyor olması tercih nedenidir), Dikkatli, düzenli ve titiz çalışan, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Genç, dinamik ve enerjik
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir-Menemen) İzmir VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir-Menemen)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan Tercihen  askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,En az 5 yıl Savunma Sanayii projelerinde Sistem Mühendisi olarak çalışmış Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
AS9100 ve CMMI ML3 firması olan şirketimizin yazılım kalite grubunda görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:·         Üniversitelerin tercihen Yazılım, Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         2-4 yıl yazılım geliştirme projelerinde çalışmış,·         Savunma sanayii ve havacılık alanlarında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Yazılım geliştirme metodolojileri konularında bilgi ya da deneyim sahibi,·         AS9100 ve/veya CMMI hakkında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Emniyet-Kritik projelerde (DO-178) bilgi ya da deneyim sahibi,·         Değişiklik, gereksinim ve Konfigürasyon yönetimi araçları hakkında bilgi ve deneyim sahibi (DOORS, JIRA, SVN vb.)·         Sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, takım çalışmasına uygun, iletişim ve problem çözme yeteneği kuvvetli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tercihen tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Trabzon VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalite TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Kalite departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen, tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere tecrübesiz  çalışma arkadaşları arıyoruz.Meslek Yüksekokulu veya Teknik Liselerin "Makine, Elektrik/Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Laboratuvar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme" bölümlerinden mezun,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,            MS Office programlarında bilgili,              Vardiyalı Çalışabilecek,               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,            Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, istekli,            Ekip çalışmasına yatkın,               İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:  ·         Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         C/C++ dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Adana) Adana VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Adana)VESTEL A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli) Kocaeli VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara VESTEL A.Ş
Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Kamu satışlarında en az 4 sene aktif iş tecrübesine sahip,KİK ihale tecrübesi olan, IT ürünleri (PC, Tablet, IP TV, Video Wall,bilgilendirme ekranları) konusunda teknik bilgisi olan,Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Seyahat etmeye engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen),Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) Ankara VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl satış tecrübesi olan, İngilizce bilen, İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Seyahat engel durumu olmayan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Bakım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Vestel Beyaz Eşya A.Ş. Bakım bölümünde çalışacak, yüksek motivasyonlu, sorumluluk almaya istekli, ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENLERİ aranmaktadır. -MYO veya meslek liselerinin elektrik, elektronik, mekatronik, elektronik haberleşme veya benzeri bölümlerinden mezun, çok iyi düzeyde bilgisayar kullanan,-Üretim yapan bir tesiste min. 5 yıl bakım tecrübesine sahip,-Elektromekanik sistemlerde bakım ve arıza arama konusunda tecrübeli,  tercihen ileri düzey pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,-Elektrik projelerini okuyabilen, proje üzerinden arıza takibi yapabilecek,-Asenkron ve servo motorların sürülmesi konusunda bilgi sahibi,-PLC ve HMI konusunda bilgili, LADDER/STL/FBL programlama dillerini bilen, iyi düzeyde S7 Simatic Manager, Microwin, Tia Portal, Wincc Flexible, Simotion, Scout yazılımlarına ve bu yazılımlarla ilgili ürünlere hakimiyeti olan,-Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, kendini geliştirmeye istekli ve ekip çalışmasına değer veren,-Tercihen alçak gerilim ve orta gerilim hücrelerinde trafo, kesici ve kompanzasyon bakımları konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Eğitim Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş
GENEL NİTELİKLER“VESTEL TİCARET A.Ş. İstanbul Şubesi bünyesinde yeni yapılanmakta olan Vestel Perakende Akademisi Projemiz kapsamında görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.”Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Organizasyon becerileri gelişmiş  ve takipçi,eğitim ve mesleki gelişim programlarının hazırlanmasına destek olabilecek,İnsanlarla kolay ve etkin iletişim kurabilen, İç motivasyonu güçlü, sorumluluk alma konusunda istekli ve proaktif, Yaratıcı, yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem  veren, Aktif ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı