Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Merkez Servis Teknisyeni ( Bodrum) Muğla VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Teknisyeni ( Bodrum)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Elektronik ürünler ile ilgili bakım, onarım, montaj deneyimi olan Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kimya MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, İnsiyatif kullanabilen, sistematik çalışma prensibine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Giriş Kalite Kontrol Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Giriş Kalite Kontrol MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli,  Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VTS Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
VTS Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz; Üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti gelişmiş, etkin iletişim becerilerine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Üretim MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya, Makine, Elektrik-Elektronik veya Elektronik  Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Yüzey Teknolojileri ( Boya, PVD Krom Kaplama, Hot Stamping, Silk Printing,)konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Üretim yönetim tecrübesi olan, Yenilikçi, araştırmacı, geçmiş yılların tecrübelerinden yararlanıp gelecekte fark yaratacak üretim yeniliklerine imza atmak isteyen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz, İstatistiki süreç kontrolü yapabilme yeteneğine sahip olan, Planlama, koordinasyon ve yönetim  becerisine sahip, Takımı koordine edebilen, iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpları ve/veya plastik enjeksiyon üretimi konusunda bilgi sahibi, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Unigraphics, Pro-Engineer, Solidworks, Catia, İdeas, vs.) konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Kontrol&Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Bütçe Kontrol&Raporlama UzmanıVESTEL A.Ş
VESTEL TİCARET A.Ş. İstanbul Şubesi bünyesinde Bütçe Kontrol ve Raporlama Departmanı ekibimiz içerisinde görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İktisat,Ekonometri veya İstatistik bölümlerinden mezun, Bütçe raporlama ve fiyatlandırma alanlarında en az 1-2 yıl tecrübeli, Tercihen denetim tecrübesine sahip, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen ve ileri düzeyde Excel bilgisine sahip, Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi, Tekdüzen hesap planına vakıf, İyi derecede iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,analitik yönü kuvvetli,detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Destek ve Teşvikler Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Proje Destek ve Teşvikler Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel Beyaz A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerinin Fizik,Kimya,Matematik,Biyoloji bölümlerinden  mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi olan , MS Office programlarına hakim, İyi derecede iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan,  İzmir veya Manisa’da ikamet eden/edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alan Vestel Beyaz Eşya Tasarım Müdürlüğü biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Shopper Marketing Specialist İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Shopper Marketing SpecialistVESTEL A.Ş
Bachelor’s degree in Business Administration, Industrial Design, Interior Design, Economics, or relevant disciplines, from a reputable university. At least 2-3 years of experience in shopper marketing, retail marketing, and marketing. Eager to create communicational and heuristic structurest to attract shoppers. Excellent creative and at the same time analytical look with a strong rational approach. Project management and process improvment expertise for customer experience design. Familiar with quantitative research tecniques and interpretation of results. Proven analytical and quantitative skills combined with an sense of aesthetics. Creative, and innovative approach to solving problems.  Candidate should bring new perspectives and ideas and  can look through the eyes of the customers. Ability to work quickly and accurately on multiple projects concurrently. Strong time management skills with the ability to work to tight deadlines and handle the pressure of last minute requests. Excellent communication and collaboration skills with audience sensitivity. Ability to function as a team member and get along with others. Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel  A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli,  Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fikri Haklar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Fikri Haklar MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Arge biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun İleri seviyede ingilizce bilen Analiz yeteneği güçlü Araştırmacı ve gelişime açık Koordinasyon ve iletişim becerisi gelişmiş Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vergi Müdürü İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Vergi MüdürüVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı görevlendirilmek üzere vergi müdürü arayışımız bulunmaktadır. İngilizce eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, 4 büyük denetim firmasında en az 5 yıl deneyime sahip, SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Pazar Araştırma UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Pazar Araştırmaları konusunda tercihen minimum 1-3  yıl arası  deneyimli, Araştırma projesi yönetiminde görev almış ve raporlamalarını yapmış, Çözüm odaklı,takipçi, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, AdHoc, Panel ve Tracking araştırma projelerinde etkin rol almış, araştırma türleri, teknikleri ve istatistiki analiz modelleri konusunda deneyim sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve özenli, değişime açık, Detaylardan sıkılmayan, araştırmacı, Ms Office programlarına hakim, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, SPSS / SAP / STATA programlarından birini etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Müdürü İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Bakım MüdürüVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Bakım alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Beyaz Eşya sektör tecrübesi olan (Tercihen Buzdolabı işletmelerinde çalışan), Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Planlama , koordinasyon ve yönetim  becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takımı koordine edebilen, iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalıp Tasarım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Meslek Yüksek Okulu Makina, Endüsriyel Kalıpçılık, Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Solidworks, Unigraphics, Pro-Engineer, Catia - Tercihen Solidworks) konusunda bilgi sahibi, Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları konusunda tecrübeli (tercih sebebidir), Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli (tercih sebebidir), Mekanik, hidrolik ve pnömatik tasarım konusunda bilgi sahibi (tercih sebebidir), MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Manisa ve İzmir’de ikamet edebilecek,            Askerliğini yapmış    çalışma arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Freze Operatörü Manisa VESTEL A.Ş
Cnc Freze OperatörüVESTEL A.Ş
CNC Freze operatörü   Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Makine, Kalıp ,Torna- Tesviye ,CNC bölümü mezunu   CNC freze tezgahını aktif olarak kullanabilen   En az bir CAD programını iyi seviyede kullanabilen (Solidworks tercih sebebidir) Herhangi bir CAM programını iyi seviyede kullanabilen (Tercih sebebidir) (Auton,Pro-engineer tercih sebebidir)       Endüstriyel disiplinine ve takım çalışmasına önem veren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sağlık sorunu olmayan,   Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan  Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalıp TeknisyeniVESTEL A.Ş
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Makine, Kalıp ,Torna- Tesviye bölümü mezunu Çıraklık okulundan Ustalık belgesi olan Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan     Endüstriyel disiplinine ve takım çalışmasına önem veren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sağlık sorunu olmayan, Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıphane MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli  Mekanik, hidrolik ve pnömatik tasarım konusunda bilgi sahibi, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Solidworks, Unigraphics, Pro-Engineer, Catia - Tercihen Solidworks) konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Regal Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş
Regal Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip: Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Proje Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon Proje MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz; Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Elektrik/Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Bilgisayar işletim sistemleri, internet  ve EPLAN, SCADA, Driver, PLC programlama tecrübesine sahip ve Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley PLC’lerden en az bir tanesini kullanmış, (Tercihen belirtilen PLC modellerinden yeterlilik durumunu bildiren sertifika sahibi) Endüstriyel Otomasyon konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim -  Montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Planlı bakım –TPM konularında çalışma yapmış, Tercihen bakım konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış, B ehliyetine sahip erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Yöneticisi/Yönetmeni Ankara, Elazığ... VESTEL A.Ş
Depo Yöneticisi/YönetmeniVESTEL A.Ş
MYO‘larının Lojistik veya Ulaştırma bölümlerinden mezun, MS Office ( Özellikle Excel , Word , PPT ) programlarına hakim, Problem çözebilen , koordinasyon ve yöneticilik yetkinliklerine sahip, Disiplinli , düzenli , hızlı ve analitik çalışma becerisine sahip, Tercihen temel düzeyde de olsa SAP ve DİVA programlarını kullanmış, Genel olarak 2-4 yıllık sevkiyat depo yöneticiliği ve / veya Lojistik Aktarma Merkezi deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Merkez Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya, klima ve elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektrik, Elektrik Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bakım konusunda 1-2 tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel Savunma Sanayi A.Ş.’nde projelerin STANAG 4671'e uygun insansız hava aracı tasarımı gerçekleştirmek için gerekli sertifikasyon çalışmalarında görev almak üzere Sistem Mühendisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Samsun) Samsun VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Samsun)VESTEL A.Ş.
Üniversitelerin meslek yüksek okulu ya da  4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi ve Risk Yönetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Kredi ve Risk Yönetim Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş.
VESTEL TİCARET A.Ş. İstanbul Şubesi bünyesinde Kredi ve Risk Yönetim Departmanı ekibimiz içerisinde görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz.·       Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan,·       Finansal Kurumların şube veya genel müdürlüklerinde Bireysel Krediler bölümünde en az 2-3 yıl görev yapmış,·       Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen,·       Bireysel Kredi Analizi bilgi/tecrübesine sahip,·       Tercihen scorecard ve bireysel krediler değerlendirmesi üzerinde çalışmış,·       MS Office uygulamalarına hakim,·       Seyahat engeli olmayan,·       B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
High Power Inverter/Converter HW Design Expert İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
High Power Inverter/Converter HW Design ExpertVESTEL A.Ş.
Vestel Electronics R&D invites power hardware design experts to join Power Electronics Design Group for inverter / converter projects.  Ph.D. degree in Electrical/Electronics Engineering from a reputable university, especially focused on power electronics topics related to inverter / AC-DC converters Experienced in designing and developing solar / ups inverters, AC-DC converters Experience in the design and evaluation of switch mode power supplies Background in embedded software design Maintain up to date knowledge of new techniques and technologies Self motivated and disciplined Strong analytical and problem solving skills Excellent teamwork and collaboration skills Fluency in both written and spoken English No restriction in travelling abroad
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı muhasebe departmanında değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, İthalat-ihracat işlemlerinde ve genel muhasebe konusunda en az 3-4 yıl deneyime sahip, SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, UFRS ve TFRS bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Researcher in Material Science and Engineering İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in Material Science and EngineeringVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant. PhD degree in Material Science and Engineering, Metallurgical and Materials Engineering,  Mechanical Engineering with research in material or related field, At least 5 years of experience in either technical, professional or academic, Strong academic publications or patents in relevant field Excellent command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction, Living or able to live in İzmir or Manisa.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Researcher in Computer Vision and Machine Learning İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in Computer Vision and Machine LearningVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant. PhD degree in Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering or equivalent/related field, At least 5 years of experience in either technical, professional or academic, C, C++, OpenCV, Matlab programming skills Excellent command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction, Living or able to live in İzmir or Manisa.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Ürünler Teknisyeni/Teknikeri İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Dijital Ürünler Teknisyeni/TeknikeriVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Aksaray) Aksaray VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Aksaray)VESTEL A.Ş
En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Beylikdüzü) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Beylikdüzü)VESTEL A.Ş
Beylikdüzü VS Outlet mağazamızda görevlendirmek üzere ; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren  Vestel mağazaları için aşağıdaki kriterlere uygun Mağaza Satış Temsilcileri aramaktayız; En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek Gerekli durumlarda insiyatif alıp karar verebilecek Ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim becerisi olan Öğrenmeye ve yeniliklere açık Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Otel&İnşaat) Ankara, İstanbul(Avr.)... VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi (Otel&İnşaat)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, Satış alanında, tercihen inşaat&otel proje satışlarında en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Operasyonları Uzmanı(VAN) Ağrı, Bitlis, ... VESTEL A.Ş.
Servis Operasyonları Uzmanı(VAN)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Mühendislik veya Teknik Öğretmenlik Bölümlerinden mezun, Yetkili servis yönetiminde tecrübeli, Beyaz Eşya ve Elektronik sektöründe tecrübeli, Seyahat engeli  olmayan, sık seyahat edebilecek, gerektiğinde mobil çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, İş bitirici ve çözüm geliştirebilen, Analitik düşünebilen, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Yönetici AsistanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektornik A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun Yönetici asistanlığı deneyimine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Yeniliklere kolay uyum sağlayabilen ve gelişime açık Organizasyon ve iş planlama becerisi kuvvetli İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip İnsan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İzmir / Manisa' da ikamet eden veya edebilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Makine TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Teknik Ressamlık,Makine Teknikerliği veya Makine Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tasarım konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, uyumlu, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Teknik Ressamlık,Makine Teknikerliği veya Makine Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpçılığı ve metal kalıp konusunda bilgi ve tecrübeli, Mekanik Tasarım konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, uyumlu, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satış Destek Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Güçlü insan ilişkilerine sahip ve yoğun iş temposuna uyum gösterebilen İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Uygulama Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İhracat Uygulama Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz : Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. den mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACCOUNT MANAGER(LED Light) Ankara VESTEL A.Ş
ACCOUNT MANAGER(LED Light)VESTEL A.Ş
A major in Engineering or Business Administration, Economics degree  from a reputable university, Sales experience of minimum 2 years,     A persuasive nature and self-motivation, Analytical mind and strong negotiation skills, Excellent communication skills, No military obligation for male candidates, No travel restrictions, Must have a valid driver’s license,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (istanbul) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (istanbul)VESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri HekimiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip, Vardiyalı ve tam gün çalışabilecek Tercihen Aile Hekimliği ve İlkyardım Eğitimi Sertifikası olan Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for embedded software engineers to join our highly skilled software team in İstanbul, developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).Good technical degree in software engineering, computer science, electronics or related discipline, or proven experience.Required SkillsExperience in commercial, embedded, software development. A deep understanding of a ‘constrained' target environment (small processor, limited memory, no virtual memory, etc.) is essential. Excellent C/C++. High technical competence. Good understanding of multitasking target systems and RTOSs. No military obligation for male candidates. Fluency in English. Experience of different targets - compilers, debuggers, OS's, etc. Advantageous SkillsDVB experience a major advantage. Experience of Platform Integration. Embedded GUI development in C++. Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods. Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS) General CharacteristicsStrong team player - very collaborative, open, and approachable. Good communicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised; aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Seferihisar) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Seferihisar)VESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Seferihisar) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Seferihisar)VESTEL A.Ş
En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (İzmir) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (İzmir)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız  En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Karabük) Karabük VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Karabük)VESTEL A.Ş
En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Karabük) Karabük VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Karabük)VESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Ankara)VESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi (Ankara)VESTEL A.Ş
En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de  Elektronik Grubu- Ar-Ge Departmanında görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip Part Time Test  Mühendisi arıyoruz.;  Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencisi olan Analitik düşünebilen,takım çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışabilecek        Takım arkadaşları arıyoruz.          
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Aviyonik Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Aviyonik Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
  Üniversitelerin Elektrik/Elektronik/Bilgisayar/Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Aviyonik üzerine Sistem Mühendisliği faaliyetlerinde tecrübe sahibi olmak, Tercihen Savunma Sanayii/Havacılık sektöründe tecrübeli olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etmek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,Pozisyona Özgü İlave Özellikler Gereksinim tanımlama, analiz ve doğrulama süreçlerine hakim olmak, Sertifikasyon ve kalifikasyon süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak, Emniyet Değerlendirmeleri hakkında bilgi sahibi olmak, İlgili standartlar (STANAG 4671, SAE ARP4754, SAE ARP 4761, MIL-STD-461, MIL-STD-810 vb..) hakkında bilgi sahibi olmak, Sistem mühendisliği modelleme dili SysML hakkında bilgi/deneyim sahibi olmak, Diğer mühendislik disiplinleriyle koordineli olarak çalışabilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Uçak/Uzay veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, En az 3 yıl İHA sistemleri üzerinde Sistem Mühendisliği faaliyetlerinde tecrübe sahibi olmak, Tercihen Savunma Sanayii/Havacılık sektöründe tecrübeli olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etmek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PhD Level R&D Engineers İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
PhD Level R&D EngineersVESTEL A.Ş.
We are looking for  engineers to join our highly skilled engineers teams.  The positions will be located in our Manisa location. Required qualifications are:University degree in Software, Computer, Electrical/Electronic disciplines...  Phd Degree in Engineering disciplines, Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates Proactive,enthusiastic,self-confident Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, The candidates should have no travel restrictions,  Living or able to live in İzmir or Manisa
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Uzman Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Uzman Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Tasarım ve Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Görsel Tasarım ve Medya UzmanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Görsel İletişim, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun, Görsel, özellikle web ve mobil arayüz tasarımlarında deneyimli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Macromedia Freehand, Indesign, Flash vb tasarım programlarına hakim, Video işleme konularında bilgili, Fotoğraf makinası, kamera gibi dijital kayıt cihazlarını etkin kullanabilen, 360 derece fotoğraflar çekebilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Tasarımda yetenekli, yaratıcı fikirleri olan, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİVESTEL A.Ş
  Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Otomasyon, Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Bilgisayar ağları konusunda ve bilgisayar donanımı konusunda bilgisi olan, tercihen CCNA, almış olan, MS Ofis programlarına hakim Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Yabancı dil (tercihen İnglizce) bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Satış Geliştirme ve Raporlama UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bütçe, finans ya da satış raporlama konularında en az 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen, Tercihen SAP bilen, Analitik yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft yazılım dillerine ve yazılım geliştirme ortamlarına hakim (VS.NET, C#.Net, ASP.NET), MS SQL veritabanı kullanmış ve T-SQL dilini bilen, Nesneye yönelik analiz ve tasarım bilgisine sahip, HTML,CSS ve javascript kodlama konusunda deneyimli,       Tercihen ASP.NET C# ,HTML ve javascript kullanılan en az bir web uygulaması  projesi içinde aktif yer almış ve projeyi sonuçlandırmış olmak, En az 2 yıl askerlik engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Uygulama Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Mobil Uygulama Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin bilgisayar veya elektronik bölümlerinden mezun, Nesne temelli yazılım geliştirme konularında bilgi sahibi olan, IOS, Android platformlarına hakim,  Objective C, Java programlama dillerini uzman düzeyde kullanabilen, Tercihen mobil uygulama geliştirme projelerinde çalışmış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş.
Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş İyi derecede C ve C++ bilen Gerçek zamanlı işletim sistemleri konusunda tecrübe sahibi Gömülü yazılımlar, Kart Destek Paketleri (BSP) ve sürücü yazılımları konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olan Endüstriyel ve askeri veri iletişim protokolleri ( Ethernet, CAN, UART/RS232-422-485, MIL-STD1553B vs.) konusunda deneyim sahibi Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibi Konfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olan Linux ve Windows ortamlarında çalışabilecek İyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Farklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden İletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in the VESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on a part-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.  
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı