Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 50
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Endüstri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde Tedarik Zinciri bölümüne bağlı Talep Planlama, Üretim Planlama, Tedarik Planlama, Satın Alma, İthalat  gibi çeşitli birimlerinde değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Türkiye’nin önde gelen Teknik Üniversitelerinin  Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli, Zaman ve iş edtüdlerine merakı olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Teknisyeni ( Bodrum) Muğla VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Teknisyeni ( Bodrum)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Elektronik ürünler ile ilgili bakım, onarım, montaj deneyimi olan Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri HekimiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip, Vardiyalı ve tam gün çalışabilecek Tercihen Aile Hekimliği ve İlkyardım Eğitimi Sertifikası olan Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıphane Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıphane MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli  Mekanik, hidrolik ve pnömatik tasarım konusunda bilgi sahibi, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Solidworks, Unigraphics, Pro-Engineer, Catia - Tercihen Solidworks) konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp Tasarım SorumlusuVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpları ve/veya plastik enjeksiyon üretimi konusunda bilgi sahibi, 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Unigraphics, Pro-Engineer, Solidworks, Catia, İdeas, vs.) konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel  A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli,  Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gaz Tasarım Güvenlik & Onay Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Gaz Tasarım Güvenlik & Onay MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in the VESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on a part-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.  
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Merkez Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Merkez Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya, klima ve elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektrik, Elektrik Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bakım konusunda 1-2 tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Regal Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş
Regal Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip: Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek), Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Kontrol Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Giriş Kalite Kontrol MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli,  Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vergi Müdürü İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Vergi MüdürüVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı görevlendirilmek üzere vergi müdürü arayışımız bulunmaktadır. İngilizce eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, 4 büyük denetim firmasında en az 5 yıl deneyime sahip, SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Proje Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon Proje MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz; Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Elektrik/Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Bilgisayar işletim sistemleri, internet  ve EPLAN, SCADA, Driver, PLC programlama tecrübesine sahip ve Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley PLC’lerden en az bir tanesini kullanmış, (Tercihen belirtilen PLC modellerinden yeterlilik durumunu bildiren sertifika sahibi) Endüstriyel Otomasyon konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim -  Montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Planlı bakım –TPM konularında çalışma yapmış, Tercihen bakım konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış, B ehliyetine sahip erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı muhasebe departmanında değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, İthalat-ihracat işlemlerinde ve genel muhasebe konusunda en az 3-4 yıl deneyime sahip, SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, UFRS ve TFRS bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Researcher in Computer Vision and Machine Learning İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in Computer Vision and Machine LearningVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant. PhD degree in Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering or equivalent/related field, At least 5 years of experience in either technical, professional or academic, C, C++, OpenCV, Matlab programming skills Excellent command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction, Living or able to live in İzmir or Manisa.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Researcher in Material Science and Engineering İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in Material Science and EngineeringVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant. PhD degree in Material Science and Engineering, Metallurgical and Materials Engineering,  Mechanical Engineering with research in material or related field, At least 5 years of experience in either technical, professional or academic, Strong academic publications or patents in relevant field Excellent command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction, Living or able to live in İzmir or Manisa.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (İstanbul)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl satış tecrübesi olan, İngilizce bilen, İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Seyahat engel durumu olmayan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satış Destek Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Güçlü insan ilişkilerine sahip ve yoğun iş temposuna uyum gösterebilen İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PhD Level R&D Engineers İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
PhD Level R&D EngineersVESTEL A.Ş.
We are looking for  engineers to join our highly skilled engineers teams.  The positions will be located in our Manisa location. Required qualifications are:University degree in Software, Computer, Electrical/Electronic disciplines...  Phd Degree in Engineering disciplines, Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates Proactive,enthusiastic,self-confident Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, The candidates should have no travel restrictions,  Living or able to live in İzmir or Manisa
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Operasyonlar Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Ticari Operasyonlar UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office ve Access bilgisine sahip, Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve  değişime kolay adapte olabilen, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Ekip yönetimi konusunda yetkin, planlama, koordinasyon, denetleme becerilerine sahip olmak, Zincir mağazalarla iletişimde olduğu benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanan, Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek Gerekli durumlarda insiyatif alıp karar verebilecek Ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim becerisi olan Öğrenmeye ve yeniliklere açık Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Uygulama Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İhracat Uygulama Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz : Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. den mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen) İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi ve akıcı derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı (Fransızca bilen) İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış Uzmanı (Fransızca bilen)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi ve akıcı derecede İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Bilgisayar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Bilgisayar MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Elektronik Grubu Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen yarı zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde lisans 3. sınıf veya son sınıf öğrencisi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  Haftanın en az 2 veya 3 günü işe devam edebilecek  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  İzmir veya Manisa da ikamet eden         Takım arkadaşları arıyoruz.  
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Servis Eğitmeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Servis EğitmeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Müşteri Hizmetleri bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz; Üniversitelerin Elektrik- Elektronik, Elektrik, Makina Mühendisliği veya Teknik Öğretmen Bölümleri mezunu Tercihen Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe bakım-onarım, satış sonrası hizmetler ya da eğitim alanında bilgi ve tecrübe sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Diksiyonu düzgün seyahat engeli  olmayan, sık sehayat edebilecek Takım çalışmasına uyumlu Organizasyon ve planlama yeteneği olan Analitik düşünebilen İletişim ve sunum becerileri yüksek MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen Manisa ya da İzmir’de ikamet eden/edebilecek B sınıfı sürücü belgeli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Pazarlama biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.       Üniversitelerinin mühendislik veya İİBF bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS office (özellikle excel ve PPT) programlarına hakim, Problem çözebilme ve koordinasyon yetkinliklerine sahip, Disiplinli, düzenli, hızlı ve analitik çalışma becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşaret Dili Tercümanlığı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İşaret Dili TercümanlığıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan  iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. En az ön lisans veya lisans mezunu olan Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İşaret Dili Tercümanlığı sertifikası sahibi Tercihen daha önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde işaret dili çevirmenliği yapmış İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren Takım çalışmasına yatkın, takipçi ve iletişim becerileri gelişmiş İzmir / Manisa' da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi( Çeşme) İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi( Çeşme)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız  En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Takım Lideri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Çağrı Merkezi Takım LideriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Müşteri Hizmetleri bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezunu Daha önce çağrı merkezi takım liderliği deneyimi olan Raporlama, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş Çağrı merkezi teknoloji ve operasyonel süreçlerine hâkim Ekibini başarı için geliştiren ve hedeflere yöneltebilen İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, Rakiplerle değil gelecekle yarışan Mutluluğu ekibine yayabileceğine inanan, Dinamik ve yoğun tempoya ayak uydurabilen Uzun vadeli ve çok çalışmayı ilke edinen Sorumluluk sahibi, hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa, developing leading edge Digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).You’ll be working with a world-class team of engineers who are passionate about what they do- and we expect no less from you. You should have an insatiable hunger for learning new things and improving existing ones. If you’re the right one for us you pay attention to details and take great pride in your work. Education and Experiences: Bachelor or Master degree of computer science, technologies, electronics or related discipline, or proven experience.General Requirements: Produce well structured, documented and maintainable code to meet project goals, Provide maintenance support for existing products to ensure prompt rectification of problems, Ensure proper tests, debug and verification of designs prior to release as requested, Contribute and adhere to disciplines, process and tools in line with Vestel product development process.Qualifications, Skills & Experience: Excellent problem solving skills and analysis, Excellent interpersonal, communication, presentation and reporting skills, Strong C++ programming language, and object orientated design, Good understanding of multitasking target systems and RTOSs, Experience of compilers, debuggers, OS's, etc. Fluency in English.Advantageous Skills: Experience on Android, Experience on Java, HTML, JS, Knowledge on embedded systems and programming, DVB experience a major advantage, Experience of Platform Integratio, GUI development in C++, Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods, Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS),            Familarity with test scripting in order to support design verification, Familarity with unit test methodoligies, component tests, code review.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Bilgisyar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telco Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Telco EngineerVESTEL A.Ş
        We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa. BS degree in Computer, Electronics, or Telecommunication Engineering. MS degree desirable. At least 5 years of experience in networking system and protocol software development. At least 5 years of experience in communications network element development. Significant experience on 3G and 4G mobile communication technologies. Strong understanding of IP network architectures, including 3GPP/LTE networks Good intuitive understanding of software, hardware, and systems. Able to work with little direction and be able to multi-task, handle changing priorities, and meet aggressive customer schedules and requirements. Able to make good decisions and execute even when faced with ambiguous or missing requirements. Excellent planning, organizational, and communication skills Competency in programming with C and C++, and Python or other scripting languages Experience with architectural modeling and higher level design tools Solid knowledge of:- Wireless networking architecture and protocols,- Fundamentals of routing concepts and interfaces,- Fundamentals of traffic management and load balancing concepts,- System management (SNMP, Netconf, DMTF, UML/Object models, CLI/GUIs, etc.),- Software configuration management tools,- Switching & packet processing silicon and programming models,- Linux kernel & user space architecture, key packages, drivers- Embedded software development Good understanding of SW processes. Familiarity with Agile is a plus.Aptitude & experience working with customers
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for embedded software engineers to join our highly skilled software team in İstanbul, developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).Good technical degree in software engineering, computer science, electronics or related discipline, or proven experience.Required SkillsExperience in commercial, embedded, software development. A deep understanding of a ‘constrained' target environment (small processor, limited memory, no virtual memory, etc.) is essential. Excellent C/C++. High technical competence. Good understanding of multitasking target systems and RTOSs. No military obligation for male candidates. Fluency in English. Experience of different targets - compilers, debuggers, OS's, etc. Advantageous SkillsDVB experience a major advantage. Experience of Platform Integration. Embedded GUI development in C++. Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods. Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS) General CharacteristicsStrong team player - very collaborative, open, and approachable. Good communicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised; aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Laboratuvar TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Müşteri Hizmetleri bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz  Meslek liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik, elektronik veya makine bölümünden mezun Tercihen laboratuvar alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi( Samsun) Samsun VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi( Samsun)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız  En az lise mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Uzman Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
·         Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Test terminolojisi ve test süreçleri konusunda tecrübe sahibi,·         Siyah (BlackBox) ve Beyaz Kutu (WhiteBox) test yöntemleri konusunda çalışmış/bilgi sahibi,·         Farklı seviyelerde (Birim test, Entegrasyon testi, Yük/Performans testi vb.) test deneyimi olan,·         Savunma sanayii projelerinde 3-6 yıl arası deneyimli,·         Java ve C++ benzeri programlama dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Test Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım Test MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
·         Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Test terminolojisi ve test süreçleri konusunda tecrübe sahibi,·         Siyah (BlackBox) ve Beyaz Kutu (WhiteBox) test yöntemleri konusunda çalışmış/bilgi sahibi,·         Farklı seviyelerde (Birim test, Entegrasyon testi, Yük/Performans testi vb.) test deneyimi olan,·         Savunma sanayii projelerinde 0-3 yıl arası deneyimli,·         Java ve C++ benzeri programlama dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında 1-3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Windows masaüstü ve sunucu ailesi sistemlerine hakim, Tercihen Linux işletim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen son kullanıcı destek pozisyonununda deneyim sahibi, Tercihen Microsoft MCSE/MCP/MCITP ve/veya CISCO CCNA/CCNP sertifikalarına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, yenilikçi, öğrenmeye ve gelişmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiziki Güvenlik Elemanı İzmir, Manisa Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Fiziki Güvenlik ElemanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Fiziki Güvenlik Elemanı için aranan nitelikler: Bay – Bayan, Askerlik yapmış (bay adaylar için) En az lise mezunu 20 - 35 yaş arası, Manisa veya İzmir de ikamet eden, Silahlı veya Silahsız Güvenlik Kartı olan, Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi ve Risk Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Kredi ve Risk Yönetim UzmanıVESTEL A.Ş
  Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olan, Finansal Kurumların Ticari Krediler/Kredi Tahsis departmanlarında en az 2-3 yıl görev yapmış, Analitik düşünebilen ve kolay iletişim kurabilen, Kredi Tahsis Süreçlerinde yeralmış, Mali Analiz Kredi Değerleme ve Kredi Analizi Kredi Dosyası Hazırlanması Kredi Komitesine Hazırlık ve Sunum Mali Analiz bilgi/tecrübesine sahip, Rating sistemleri ve değerlendirmesi üzerinde çalışmış, Tercihen Alacak Sigortası konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Haklar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Fikri Haklar MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Arge biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun İleri seviyede ingilizce bilen Analiz yeteneği güçlü Araştırmacı ve gelişime açık Koordinasyon ve iletişim becerisi gelişmiş Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı