Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 109
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Samsun Mağaza Satış Temsilcisi Samsun VESTEL A.Ş
Samsun Mağaza Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Samsun Mağaza Sorumlusu Samsun VESTEL A.Ş
Samsun Mağaza SorumlusuVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu" aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, Üniversitelerin, iktisat, işletme, maliye bölümlerinden iyi derece ile mezun olan,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine göre çalışabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme özelliğine sahip ve gerektiğinde raporlama tekniklerini kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Tercihen SMMM ruhsatına sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Haklar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Fikri Haklar MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alanArge biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Elektirik- Elektronik, Makine, Uçak ve Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezunİleri seviyede ingilizce bilen Analiz yeteneği güçlü Araştırmacı ve gelişime açık Koordinasyon ve iletişim becerisi gelişmiş Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Uygulama MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Tedarik Zinciri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin  Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan,Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecekTercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İthalat Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
İthalat Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Perakende Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Sistem Geliştirme UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , En az 1 yıl sektör tecrübesi olan Sürekli gelişime açık,yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen Ekip çalışmasına yatkın ,koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip Analitik düşünebilen İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim ,raporlama ve sunum becerisine sahip Seyahat engeli bulunmayan MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Sistem Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen digital görüntü işleme konusunda tecrübeli, Fotoğrafçılık terminolojisi ve kalite parametreleri hakkında bilgili, Ekran teknolojileri ve görüntü kalibrasyonları konularında bilgili Tercihen Linux ve android işletim sistemleri tecrübesi olan, Tercihen kamera ve fotoğrafçılık konularına ilgisi olan, İleri düzey ingilizceye sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Eğitim UzmanıVESTEL A.Ş
İnsan Kaynakları Eğitim Biriminde görevlendirilmek üzere;İnsan Kaynakları Eğitim Biriminde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji, Sosyoloji, İletişim, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun,Alanında minumum 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Kişisel Gelişim eğitimleri verebilme becerisine sahip, Eğitim etkinliği ölçümlemesi yapabilen, İnovatif projeler üretebilen, Eğitim içeriği oluşturabilecek , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı Manisa VESTEL A.Ş
Grafik TasarımcıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.;Üniversitelerin grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı yada ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen yazılım odaklı bir ortamda ekran arayüz tasarımı konusunda tecrübeli,Öncelikle Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop kullanımında ve tercihen diğer destekleyici programlarda (ör: kullanıcı arayüzü prototipleme programları) yetkin,Sunum yeteneğine sahip ve sunum programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, farklı disiplinlerden bireylerle iletişim becerileri yüksek,İyi derecede İngilizce bilen Tercihen askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REGAL Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
REGAL Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip:Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Test EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Optical System Design Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerVESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerWe are searching for talented candidates who would like to affect Next generation Flat Panel Display Optical System Design by joining our R&D Department. The ideal candidate should have below mentioned qualifications; Graduated from Physics Engineering department of universities preferable with BSc, MSc or PhD, or graduated from Electrical Electronics Engineering department but focus on optical design subjects,Fluency in written and spoken English, Good communications and interpersonal relationship skills for effective teamwork,Availability to travel world-wide, No military obligation for male candidates, Ready to learn optical systems related with display panels, Easy with engineering tools and practical applications, Some optical application knowledge preferable, At least one optical design and simulation tool usage preferable, Product development knowledge preferable.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Yüksekokullarının Makina, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alanVestel Beyaz Eşya Tasarım Müdürlüğü biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi)Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Proje Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon Proje MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen, Bilgisayar işletim sistemleri, internet  ve EPLAN, SCADA, Driver, PLC programlama tecrübesine sahip ve Siemens/Beckhoff/Omron/Allen Bradley PLC’lerden en az bir tanesini kullanmış, (Tercihen belirtilen PLC modellerinden yeterlilik durumunu bildiren sertifika sahibi) Endüstriyel Otomasyon konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamalarında ve saha çalışmalarında aktif olarak bulunmuş, Üretim -  Montaj hatları ve makine yakınında çalışmaya istekli, Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Planlı bakım –TPM konularında çalışma yapmış, Tercihen bakım konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış, B ehliyetine sahip erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Yazılım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Elektronik Grubu Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen yarı zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde4. sınıf öğrencisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  Haftanın en az 2 günü işe devam edebilecek  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  İzmir veya Manisa da ikamet eden          Takım arkadaşları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz: Üniversitelerin ilgili mühendislik fakülterinden mezun, (Tercihen Elektronik Mühendisliği bölümleri),Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü,İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İhracat UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz :Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezunİhracat uygulama ve planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Muhasebe UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Şirketler Grubu bünyesinde Mali İşler Koordinatörlüğüne bağlı muhasebe departmanında değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin iktisat, işletme ve maliye bölümlerinden mezun, İthalat-ihracat işlemlerinde ve genel muhasebe konusunda en az 3-4 yıl deneyime sahip,SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, UFRS ve TFRS bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, Raporlama becerisi yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İzmir veya Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel  A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de Vestel A.Ş. bünyesinde Tedarik Zinciri bölümüne bağlı Talep Planlama, Üretim Planlama, Tedarik Planlama, Satın Alma, İthalat  gibi çeşitli birimlerinde değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan,Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli,Zaman ve iş edtüdlerine merakı olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecekTercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Tasarım Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Kıdemli Mekanik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makine, Kalıp, Konstrüksiyon vb. Meslek Yüksek Okullarından mezun,2D AutoCAD programına hakim. 3D tasarım programı kullanabilen (Tercihen PTC Creo).Alüminyum enjeksiyon döküm proses ve süreçlerine hakim.Alüminyum enjeksiyon döküm kalıp tasarımı alanında minimum 3 yıl tecrübeli.Analitik düşünce yapısına sahip. Pozitif yönlü iletişim kurma konusunda başarılı. Takım çalışmasını seven. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan. Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Yazılı ve sözlü olarak orta/ileri seviyede İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Tasarım Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Kıdemli Mekanik Tasarım UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun.2D AutoCAD programına hakim. 3D tasarım programı kullanabilen (Tercihen PTC Creo).Alüminyum enjeksiyon döküm proses ve süreçlerine hakim.Alüminyum enjeksiyon döküm kalıp tasarımı alanında minimum 3 yıl tecrübeli.Analitik düşünce yapısına sahip. Pozitif yönlü iletişim kurma konusunda başarılı. Takım çalışmasını seven. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan. Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Yazılı ve sözlü olarak orta/ileri seviyede İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for software engineers to join our highly skilled software team in Manisa, developing leading edge Digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).You’ll be working with a world-class team of engineers who are passionate about what they do- and we expect no less from you. You should have an insatiable hunger for learning new things and improving existing ones. If you’re the right one for us you pay attention to details and take great pride in your work. Education and Experiences: Bachelor or Master degree of computer science, technologies, electronics or related discipline, or proven experience.General Requirements:Produce well structured, documented and maintainable code to meet project goals,Provide maintenance support for existing products to ensure prompt rectification of problems,Ensure proper tests, debug and verification of designs prior to release as requested,Contribute and adhere to disciplines, process and tools in line with Vestel product development process.Qualifications, Skills & Experience:Excellent problem solving skills and analysis,Excellent interpersonal, communication, presentation and reporting skills,Strong C++ programming language, and object orientated design,Good understanding of multitasking target systems and RTOSs,Experience of compilers, debuggers, OS's, etc.Fluency in English. Advantageous Skills: Experience on Android, Experience on Java, HTML, JS, Knowledge on embedded systems and programming,DVB experience a major advantage, Experience of Platform Integratio, GUI development in C++, Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods,Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS),           Familarity with test scripting in order to support design verification,Familarity with unit test methodoligies, component tests, code review.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Kıdemli Uzmanı / SAP Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
SAP Kıdemli Uzmanı / SAP UzmanıVESTEL A.Ş
?Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun (Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği,Yönetim Bilişim Sistemleri),SAP BW altyapısı ve SAP BO platformu ve araçları konusunda deneyimli,Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip, analitik düşünebilen, müşteri ilişkileri güçlü,İyi derecede İngilizce bilen, seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın, İzmir ya da Manisa'da ikamet edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Operatörü Manisa VESTEL A.Ş
Kalıphane OperatörüVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.; Meslek Yüksek Okul Makine, Kalıp bölümü mezunu, Meslek lisesi Torna Tesviye, Makine, Kalıp bölümü mezunu, Çıraklık okulundan Ustalık belgesi olan, Torna, Freze, Taşlama, Matkap tezgahlarını aktif olarak kullanabilen, Kalıp bilgisi olan ve en az 2 yıl Kalıpçı bir firmada çalışmış olan (tercih sebebidir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Departman Asistanı (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş
Departman Asistanı (Ankara)VESTEL A.Ş
Vestel Ankara Bölge Müdürlüğü'nde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl bölüm sekreterliği deneyimi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Çok iyi planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip olan,Motivasyonu yüksek, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Pazarlama biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Araştırma yapmaktan ve data analizleri yapmaktan keyif alan, Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Gaziantep) Gaziantep VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (Gaziantep)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az lisesi mezunu Müşteri Hizmetleri alanında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Satış Geliştirme ve Raporlama UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bütçe, finans ya da satış raporlama konularında en az 2-3 yıl deneyimli,MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen,Tercihen SAP bilen, Analitik yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (Gaziantep) Gaziantep VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (Gaziantep)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Mersin) Mersin VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu (Mersin)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Ankara-Balgat) Ankara VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(Ankara-Balgat)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Balgat Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir-Menemen) İzmir VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi( İzmir-Menemen)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Anadolu Yakası) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Anadolu Yakası)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı) Sakarya VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli) Kocaeli VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi(Kocaeli)VESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Adana) Adana VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Adana)VESTEL A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Manisa) Manisa VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Manisa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Ankara-Bahçelievler) Ankara VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Ankara-Bahçelievler)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Ankara-Bahçelievler) Ankara VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Ankara-Bahçelievler)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Rekabet Uyum Analisti İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Rekabet Uyum AnalistiVESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde, rekabet uyumu alanında görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.5 yıl Rekabet Uygulamaları alanında deneyimi olan, Rekabet Uygulamaları uyum çalışmalarında görev almış, Üniversitelerin İktisat, İşletme, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden mezun,Tercihan Rekabet Hukuku alanında yüksek lisans yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Mağazalar Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Mağazalar Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, Öğrenmeye açık ve değişime çaık, Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, ikna edici Sunum, dökümantasyon hazırlama ve sunma kabiliyetine sahip Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, hedef odaklı Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Sorumlusu-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmir İzmir VESTEL A.Ş
Mağaza Satış Temsilcisi-İzmirVESTEL A.Ş
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Manisa) Manisa VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Manisa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Java programlama dili ve ekosistemi ile yazılım geliştirme deneyimine sahipLinux işletim sistemi üzerinde yazılım geliştirme konusunda deneyime sahipMySQL ya da PostgreSQL gibi bir ilişkisel veritabanları konusunda bilgi sahibiGüçlü problem çözme ve analitik becerilerine sahipYazılım tasarım örüntüleri konusunda bilgi sahibiTercihen Ant, Maven ya da Gradle gibi araçlar konusunda deneyime sahipTercihen DOORS, JIRA, SVN araçlarını kullanma deneyimi olmakTercihen Spring Framework ile geliştirme deneyimine sahipTercihen Hibernate ya da JPA gibi bir ORM ile geliştirme deneyimine sahipTercihen sürekli entegrasyon araçları konusunda deneyime sahipİyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vestel Teknoloji Çözümleri Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş.
Vestel Teknoloji Çözümleri Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen satış alanında tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti gelişmiş, etkin iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Trabzon VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Firmalar Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kurumsal Firmalar Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal Satış alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesi ve kurumsal müşteri portföyüne sahip olmak,(tercih sebebidir)Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak. Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Süreç MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de yer alan Vestel Elektronik AŞ. Operasyonel Projeler Geliştirme Grubu bünyesinde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,      İyi derecede iletişim becerisine sahip,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İzmir veya Manisa’da ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Metod Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Metod MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Elektronik A.Ş.'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz;Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek,MS Office programlarına hakim ve tercihen Autocad bilen,Zaman ve iş etüdlerine merakı olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Öğrenme ve araştırmaya istekli, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Mekanik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu - Makine bölümünden mezun Autocad ve 3D tasarım programlarını kullanabilen Ms Office programlarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Manisa veya İzmir'de ikamet eden Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Perakende Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
•Perakende süreçlerine hakim;  rakip analizi yapabilecek•Mevcut pazarlama tekniklerine hakim, doğru ürünü doğru müşteriyle buluşturmak•Mağazalar arası koordinasyonu sağlayarak gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri yaptıracak,•Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı,•Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen,•Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip,•Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kurumsal Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)  Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Teknik RessamVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de Fırın fabrikası Arge biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz:Meslek Yüksek Okullarının Makina Resim Konstrüksiyonluk bölümüden mezun3D tasarım programlarını aktif kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz. Üniversitelerin  Kimya Müh.İşletme Müh., Endüstri Müh.,Makine Müh., vb. Müh.bölümlerinden mezunÜstleneceği satınalma fonksiyonunda min 2 yıl sektör tecrübesine sahip Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlüİleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek Ürün maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Destek Yetkilisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Ürün Destek YetkilisiVESTEL A.Ş
Avrupa´ nın teknoloji üssü VESTEL CITY´ de yer alan Müşteri Hizmetleri biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek yüksek okullarının elektronik, elektrik , haberleşme bölümlerinden mezun.Tercihen Televizyon , cep telefonu ve tablet  ürünlerin yetkili servis tecrübesine sahip.Hedef ve çözüm odaklı çalışabilen. Takip, hızlı aksiyon alma özellikleri gelişmiş. Ms Office programlarını iyi derece kullanabilen. Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü.Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş. Yoğun çalışma şatlarına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Geliştirme ve Etki Değerlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Eğitim Geliştirme ve Etki Değerlendirme UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office bilgisine sahip, Sürekli gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Çatışmayı yönetebilen, problem çözmede etkin olan, Eğitim alanında en az 2-3  yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
CRM UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünme yeteneğine sahip ve rakamlarla çalışmayı seven İletişim yönü kuvvetli Müşteri Analitiği, Segmentasyon, Veri Madenciliği, Kampanya Yönetimi bilgisine sahipRaporlama becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerliği tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Laboratuvar MühendisiVESTEL A.Ş
·         Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya kimya bölümünden mezun,·         Tercihen boya laboratuvarında 2-3 yıl tecrübeli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Yenilikçi, araştırmacı, aktif, sorgulayıcı, öz güven sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü,·         Tercihen   ISO14001, OHSAS18001, APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA konularına vakıf,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·         İzmir veya Manisa’da ikamet eden, edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aerodinamik Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Aerodinamik MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Uçak Mühendisliği veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezunAerodinamik, uçuş performans, uçak stabilite kontrolü, uçuş testi konularında bilgi sahibiAlanında yüksek lisans veya doktora eğitimi almış, veya devam edenAskerlik görevini yapmış veya en az 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VRF SİSTEMLERİ PROJE TASARIM UZMANI İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
VRF SİSTEMLERİ PROJE TASARIM UZMANIVESTEL A.Ş
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin  Makine Mühendisliği bölümlerinden  mezun, Yeni mezun ya da satış destek,proje tasarımı alanlarında 1-2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  İyi derece de Autocad bilen,  Tercihen SAP bilen,  Takip yeteneği gelişmiş, sonuç ve çözüm odaklı,  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitmen İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
EğitmenVESTEL A.Ş
Yeni yapılanmakta olan Vestel Perakende Akademisi Projemiz kapsamında satış kanallarımızın eğitim ve gelişim süreçlerinde görevlendirilmek üzere Eğitmen takım arkadaşlarımızı bekliyoruz. Sizinle birlikte VESTEL bayi çalışanlarına / merch ekiplerine destek olacağız. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office bilgisine sahip, Sürekli gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Çatışmayı yönetebilen, problem çözmede etkin olan, Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Product ManagerVESTEL A.Ş.
2-5 years product management experience in leading white goods companies,Graduated from the departments of Electrical and Elektronic Engineering or Mechanical Engineering of well known universities in Turkey and abroad,Excellent English knowledge in speaking ,writing and reading,Fluency in  oral and written communications, Work systematically, quick, analitical and disciplined,Excellent using of MS office programmes, Fluency in solving problem and coordination.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssüVestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin Mühendislik Fakülteleri’nden mezun olmuş,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,30 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen) İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış Uzmanı (Rusça bilen)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Çok iyi ve akıcı derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip,Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de Yurtdışı Satış birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İİBF fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,35 yaşını aşmamış, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli,Araştırmacı ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurtdışı seyahatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Sistem Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kalite Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunTakım çalışmasına uyumlu Koordinasyon yeteneği güçlü Takip, denetleme ve iyileştirme yönü kuvvetli İletişim ve sunum becerileri yüksek, diksiyonu düzgün Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek olan Analiz etme, bütünü görebilme becerilerine sahip                             İnsiyatif kullanabilen Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Web Uygulama Yazılımları Geliştirme MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestek A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin  Bilgisayar ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Web tabanlı uygulama geliştirme projelerinde görev almış, web teknolojileri konusunda bilgili, yazılım geliştirme ortamlarına hakimPython, C#, PHP programlama dillerinden en az biriyle geliştirme yapmış, MS SQL ve/veya MYSQL veritabanlarını kullanmış ve SQL dilini bilen, Nesneye yönelik analiz ve tasarım bilgisine sahip, HTML,CSS ve javascript kodlama konusunda deneyimli,       Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, En az 2 yıl askerlik engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul-Avrupa Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İstanbul- Anadolu Yakası)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (İzmir) İzmir VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (İzmir)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Sistem MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan Tercihen  askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,En az 5 yıl Savunma Sanayii projelerinde Sistem Mühendisi olarak çalışmış Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Bilgi Teknolojileri UzmanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Sanallaştırma, Firewall, Yedekleme Sistemleri ve Network yönetimi konusunda uzman,Windows Masaüstü ve Sunucu ailesi sistemlerine hakim, Tercihen Microsoft MCSE/MCP/MCITP ve/veya CISCO CCNA/CCNP sertifikalarına sahip,Tercihen ISO 27001 belgelendirme sürecinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, yenilikçi, öğrenmeye ve gelişmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı)VESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl satış tecrübesi olan, İngilizce bilen, İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Seyahat engel durumu olmayan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Elemanı (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Saha Operasyon Elemanı (Ankara)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik ürünlere ilgisi olan, Çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Researcher in IoT and Cloud Computing İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in IoT and Cloud ComputingVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant.PhD degree in Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering or equivalent/related field,At least 5 years of experience in either technical, professional or academic,Knowledge and proficiency inof modern software architectures and programming languagesExperience in Web application and development Experience in big data technologies are preferred (Hadoop, Java Map/Reduce, Hive, Spark SQL)Excellent command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Ability to operate successfully in a matrix organization, Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills, No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için,aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar,Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezunC#,Java dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri HekimiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip,Vardiyalı ve tam gün çalışabilecek Tercihen Aile Hekimliği ve İlkyardım Eğitimi Sertifikası olan Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Kalite TeknisyeniVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Kalite departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen, tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere tecrübesiz  çalışma arkadaşları arıyoruz.Meslek Yüksekokulu veya Teknik Liselerin "Makine, Elektrik/Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Laboratuvar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme" bölümlerinden mezun,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,            MS Office programlarında bilgili,              Vardiyalı Çalışabilecek,               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,            Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, istekli,            Ekip çalışmasına yatkın,               İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya) Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunC++, C#, Java yazılım dillerinden birisine hakim, Yazılım Geliştirme süreçlerine hakim, 0-3 Yıllık tecrübeye sahip Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneğine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dizgi Elemanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Dizgi ElemanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
SMT Dizgi Elemanı Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Şirketimiz’in Üretim Bölümü’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz: SMT dizgi makinalarında en az 5 yıl tecrübeli  Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak Takım çalışmasına uygun olmak Vardiya düzenine uymak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üretim MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Şirketimiz’in Üretim Bölümü’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik/Elektronik veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kablaj / Elektromekanik Şase üretimlerinde mevcut prosedürlerin uygulanmasını sağlayacak ve Üretim ve Test süreçlerinin geliştirilmesinde görev alacak,Tercihen IPC-A-610 ve IPC-WHMA-620 konularında bilgi sahibi, 1-2 yıl iş deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Takım içinde iyi iletişim kurabilen, sinerjik yaklaşımlar sergileyen, sorumluluk üstlenebilen ve sürekli iyileştirmeye açık olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kalite MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
AS9100 ve CMMI ML3 firması olan şirketimizin yazılım kalite grubunda görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:·         Üniversitelerin tercihen Yazılım, Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         2-4 yıl yazılım geliştirme projelerinde çalışmış,·         Savunma sanayii ve havacılık alanlarında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Yazılım geliştirme metodolojileri konularında bilgi ya da deneyim sahibi,·         AS9100 ve/veya CMMI hakkında bilgi ya da deneyim sahibi,·         Emniyet-Kritik projelerde (DO-178) bilgi ya da deneyim sahibi,·         Değişiklik, gereksinim ve Konfigürasyon yönetimi araçları hakkında bilgi ve deneyim sahibi (DOORS, JIRA, SVN vb.)·         Sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, takım çalışmasına uygun, iletişim ve problem çözme yeteneği kuvvetli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tercihen tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tel Erezyon Operatörü Manisa VESTEL A.Ş
Tel Erezyon OperatörüVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz;Yüksek Okulların Makine, Kalıp bölümlerinden veya Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makine, Kalıp bölümlerinden mezun,Tel erezyon tezgahını aktif olarak kullanabilen (Tercihen Makino tezgahlarını kullanmış),Autocad ve Esprit programlarına hakim, En az 2 yıl tel erezyon operatörlüğünde tecrübe sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek,  Sağlık sorunu olmayan, İzmir veya Manisa‘da ikamet eden, 22-30 yaş aralığında erkek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC FREZE OPERATÖRÜ Manisa VESTEL A.Ş
CNC FREZE OPERATÖRÜVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.; Yüksek Okul Makine, Kalıp bölümü  yada Meslek lisesi Torna Tesviye, Makine, Kalıp, CNC bölümü mezunu,CNC freze tezgahını aktif olarak kullanabilen, Herhangi bir CAD programını en az iyi seviyede kullanabilen (Solidworks tercih edilir)Herhangi bir CAM programını en az iyi seviyede kullanabilen (tercih sebebidir) (Auton, Pro-engineer tercih edilir)En az 2 yıl  CNC freze tecrübesi olan, Endüstriyel disiplinine ve takım çalışmasına önem veren,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış, Sağlık sorunu olmayan, Vardiyalı çalışabilecek , İzmir ve Manisa ‘da ikamet edebilecek  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
IPTV SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİSYENİVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik müh. Elektronik Haberleşme Müh, Bilgisayar Müh. veya ilgili bölümlerinden mezun,Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Otomasyon, Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun,Bilgisayar ağları konusunda ve bilgisayar donanımı konusunda bilgisi olan, tercihen CCNA, almış olan,MS Ofis programlarına hakim Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahipYeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açıkAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Yabancı dil (tercihen İnglizce) bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama ve Analiz Sorumlusu İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Finansal Raporlama ve Analiz SorumlusuVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz:Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Dört büyük denetim firmasında en az 3 yıl denetim tecrübesi, ilgili alanlarda toplamda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip,Muhasebe ve finans alanlarında bilgi sahibi, Finansal veri analizi konusunda yetkin, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Konsolidasyon, UFRS, SPK mevzuatı, uluslararası denetim standartları konularında bilgi sahibi,Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, Askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş /yükümlü olmayan, Tercihen SAP bilen, Tercihen SMMM belgesine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
EMC Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
EMC MühendisiVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için,aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar,Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezunC#,Java dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Girişimci Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part Time Girişimci TemsilcisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar ve Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümü 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencisi olan,Yazılım bilgisi ve mobil uygulamalar konusunda bilgisi/ilgisi olan,Sunum hazırlayabilen, raporlama yapabilen ve kaynak tarama becerisi olan, Girişimcilik, girişim yatırımcılığı ve yeni iş fikirleri konularına ilgili, Yeni ve teknolojik iş fikirlerini araştırmaya, incelemeye merak duyan, Sonuç odaklı, detaylara hakim ve içsel motivasyonu yüksek, İletişimi güçlü,  Yüksek organizasyon kabiliyeti olan, İngilizce yazışma & konuşma becerilerine sahip,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in theVESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on apart-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Bakım Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
Bakım TeknisyeniVESTEL A.Ş
Vestel Beyaz Eşya A.Ş. Bakım bölümünde çalışacak, yüksek motivasyonlu, sorumluluk almaya istekli, ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENLERİ aranmaktadır. -MYO veya meslek liselerinin elektrik, elektronik, mekatronik, elektronik haberleşme veya benzeri bölümlerinden mezun, çok iyi düzeyde bilgisayar kullanan,-Üretim yapan bir tesiste min. 5 yıl bakım tecrübesine sahip,-Elektromekanik sistemlerde bakım ve arıza arama konusunda tecrübeli,  tercihen ileri düzey pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,-Elektrik projelerini okuyabilen, proje üzerinden arıza takibi yapabilecek,-Asenkron ve servo motorların sürülmesi konusunda bilgi sahibi,-PLC ve HMI konusunda bilgili, LADDER/STL/FBL programlama dillerini bilen, iyi düzeyde S7 Simatic Manager, Microwin, Tia Portal, Wincc Flexible, Simotion, Scout yazılımlarına ve bu yazılımlarla ilgili ürünlere hakimiyeti olan,-Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, kendini geliştirmeye istekli ve ekip çalışmasına değer veren,-Tercihen alçak gerilim ve orta gerilim hücrelerinde trafo, kesici ve kompanzasyon bakımları konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for embedded software engineers to join our highly skilled software team in İstanbul, developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).Good technical degree in software engineering, computer science, electronics or related discipline, or proven experience.Required SkillsExperience in commercial, embedded, software development. A deep understanding of a ‘constrained' target environment (small processor, limited memory, no virtual memory, etc.) is essential. Excellent C/C++. High technical competence. Good understanding of multitasking target systems and RTOSs. No military obligation for male candidates. Fluency in English. Experience of different targets - compilers, debuggers, OS's, etc.Advantageous SkillsDVB experience a major advantage. Experience of Platform Integration. Embedded GUI development in C++. Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods. Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS)General CharacteristicsStrong team player - very collaborative, open, and approachable. Good communicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised; aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LED Aydınlatma Part Time Pazarlama Elemanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
LED Aydınlatma Part Time Pazarlama ElemanıVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin son sınıf öğrencileri, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli, İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi,Seyahat engeli olmayan, Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen, Haftanın 3 günü işe devam edebilecek,  Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ARGE Laboratuvarı Teknisyeni Manisa VESTEL A.Ş
ARGE Laboratuvarı TeknisyeniVESTEL A.Ş
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu Makina, Elektrik-Elektronik , İklimlendirme-Soğutma,  Ev Cihazları,Bilgisayar  bölümlerinden mezun,Manisa ve İzmir’de ikamet eden,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,Askerliğini yapmış bay adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Laboratuvar MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara) Ankara VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Ankara)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Merkez Servis Beyaz Eşya Teknisyeni(İstanbul)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeliSeyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibiMS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekErkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Ümraniye) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Müşteri Temsilcisi (İstanbul-Ümraniye)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Müşteri Hizmetleri alanında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Uzmanı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Merkez Servis UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruzDayanaklı tüketim malları satış sonrası hizmetler bölümünde çeşitli kademelerde görev almış en az 5 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu tercihen Makina yada Elektrik - Elektronik Mühendisliği mezunu,Merkez servisin idari ve operasyonel yönetimini sağlayacak, yetkili servis yöneticiliği konusunda deneyimli,Ekip yönetebilecek. Src belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Tercihen  Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Klima, Elektronik ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip,Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek, Ms Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı