Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Agent İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi AgentAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli), Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemodiyaliz Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hemodiyaliz HemşiresiAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları birim ve servislerinde çalışmak üzere; Üniversitelerin Hemşirelik Bölümü’nden mezun olan, Hemodiyaliz Sertifikasına sahip, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak,Deneyimli Hemodiyaliz Hemşiresi olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Sistem Destek UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen MCSE eğitimi almış, MCDST  (Microsoft Certified Desktop Support Technician) sertifikasına sahip, Bilgi Teknolojileri alanında kariyer hedefleri olan, 7/24 çalışan bir ortam içerisinde ve yüksek stres altında verimli çalışabilecek, Son kullanıcılara 1. seviye destek verecek, İkna kabiliyeti yüksek, hizmet odaklı çalışan, Dinamik, sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Dökümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen, Sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm üretebilen, İyi derecede İngilizce bilen,"Sistem Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Tıbbi Sekreterlik / Faturalandırma / Müşteri İlişkileri / Turizm alanlarında en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yemekhane Görevlisi İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Yemekhane GörevlisiAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi Yemekhanesi’nde çalışmak üzere; Lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Yemek dağıtımı ve yemekhanenin genel düzeninden sorumlu olacak, "Yemekhane Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Güvenlik ElemanıAmerikan Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz... Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az Lise mezunu, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,"Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Büro Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
Büro Elemanı (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,· Tercihen en az lise mezunu,· Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,· Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış,· Temel bilgisayar uygulamalarına hakim,· Takım çalışmasına yatkın,· İnsan ilişkilerinde başarılı,· Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden adaylar. Başvuruda bulunan adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Bu Genel Başvuru ilanı olup belirli bir pozisyonla ilgili yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
• Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,• Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,• Microsoft Office programlarını kullanabilen,• 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen,• Hasta ve iletişim odaklı,• Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,• Analitik düşünen,• Tercihen İngilizce bilen Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kemik İliği Transplantasyon Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kemik İliği Transplantasyon HemşiresiAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi'nde çalışmak üzere;• Kök hücre uygulaması alanında tecrübesi olan,• Tercihen Terapötik Aferez Sertifikası olan,• Ekip çalışmasına yatkın,• Gelişime açık,• İletişimi kuvvetli,Hemşire olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Sorumlusu İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Biyomedikal SorumlusuAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Elektronik veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, “Biyomedikal Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Finansman Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta Finansman Koordinasyon Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
• Üniversitelerin işletme, ekonomi ve sağlık yönetimi bölümlerinden mezun,• İleri derecede ingilizce bilen,• MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen,• Hizmet sektöründe tecrübeli,• Sağlık sektörü ve ilgili alanda 3 yıl tecrübeli,• Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,• İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,• Analitik düşünce sistemine sahip,• Müşteri memnuniyetinin önemini bilen, hızlı ve etkili karar verme yeteneğine sahip,• Müşteri memnuniyetine çözümsel yaklaşımlar sunabilen,"Hasta Finansman Koordinasyon Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
StajyerAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü sağlık merkezleridir.Kuruluşlarımızdan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere kış dönemi staj başvurularını almaya başlıyoruz ! Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi veya Yapı Meslek Lisesi’nden birinde son sınıf öğrencisiyseniz, Staj süreniz boyunca Iş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası okulunuz tarafından karşılanıyorsa, İdari alanlardaki bölüm ve uygulamalarımızı daha yakından gözlemlemek ve aldığınız eğitimi pratik deneyimlerle desteklemek istiyorsanız,Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşlarına başvurmanın tam zamanı !Başvuru Tarihleri:30.06.2016 – 15.07.2016
Stajyer        İlan Detayı
Çevre Yönetim Sistem Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çevre Yönetim Sistem Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde çalışmak üzere; Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, “Çevre Görevlisi Belgesi”ne sahip, “İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi”ne sahip, “Çevre” ve “İş Sağlığı ve Güvenliği” mevzuatı konularında bilgili, ISO 14001 ve / veya ISO 9001 İç Denetçi Sertifikası olan, Tercihen çevre yönetimi sistemi ve standardizasyon çalışmalarında en az 1 yıl tecrübesi olan, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Proje yönetimi ve takibi konusunda yetkin, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve öğrenmeye açık,"Çevre Yönetimi Sistem Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yazılım Geliştirme UzmanıAmerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Departmanı Yazılım ekibinde görev alacak, Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 3 yıl tecrübe sahibi, .Net platformunda C# ile program geliştirmiş, Web tabanlı uygulama geliştirmede tecrübeli, HTML, CSS, Javascript konularında bilgili, SQL Server, T-SQL bilgisi olan, Oracle, PL/SQL ve VBScript bilgisi olan, Yazılım alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan, Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Dökümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen, İş sürekliliğini her şartda sağlayan, Bilgi Güvenliğini ihmal etmeyen, sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm yeteneği gelişmiş, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,"Yazılım Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arayüz Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Arayüz Uygulama Geliştirme UzmanıAmerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Departmanı yazılım ekibinde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl tecrübesi olan, W3C standartlarına göre kod geliştiren, İyi derecede HTML5, XHTML, CSS3, JavaScript, jQuery, AJAX kodlama tecrübesi olan, Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, Responsive design konusunda tecrübeli, SEO dinamiklerine göre kod yazabilen, kod optimizasyonu yapabilen, Tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi gibi görsel tasarım prensiplerinde bilgi sahibi olan, Tercihen kullanıcı deneyimi (UX) konusunda fikir sahibi, Alanındaki yeni teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve analitik düşünme becerisine sahip, Tercihen .Net platformunda C# ile program geliştirmiş, Tercihen MVC mimarisine ve frameworklerine hakim, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,"Arayüz Uygulama Geliştiricisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Klinik Asistanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Diş Hekimi Klinik AsistanıAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz... Üniversitelerin Ağız ve Diş Sağlığı Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilgisine sahip,"Diş Hekimi Klinik Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.*** Üniversitelerin Ağız ve Diş Sağlığı Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Odyometrist İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
OdyometristAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;•Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri bölümünden mezun,•Odyometri test ve ölçümleme yöntemleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip,•Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,•Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi,•Dinamik ve takım çalışmasına yatkın,"Odyometrist" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Radyoloji HemşiresiAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere;   Nöroanjio/Girişimsel Radyoloji alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lisans Hemşirelik mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takipçi ve sorumluluk sahibi , Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Problem çözme yeteneğine sahip, Nöroanjio Hemşiresi olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları birim ve servislerinde çalışmak üzere; Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak,deneyimli ya da yeni mezun hemşire olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi - Göğüs Hastalıkları Bölümü İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Poliklinik Hemşiresi - Göğüs Hastalıkları BölümüAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz... Lisans Hemşirelik Bölümü mezunu, Göğüs Hastalıkları bölümünde çalışacak, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Gündüz vardiya düzeninde çalışacak,"Poliklinik Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oracle Software Specialist İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Oracle Software SpecialistAmerikan Hastanesi
Bachelor's degree preferably in computer sciences or engineering, 5+ years of professional experience developing on the Oracle eBusiness Suite Modules,(R12) Experience with Oracle development tools will be an asset (PL/SQL, Forms/Reports, XML Publisher, Discoverer, Workflow, etc..)  (Java, ADF, OAF, Oracle BI experience is a plus) Knowledge and expertise in APPS Interface Tables and APIs will be an asset, Knowledge of ERP functionalities and business processes, Knowledge of Agile Methodologies is a plus, Knowledge of ITIL or experience working with Change Management Software is a plus, (e.g., Manage Engine, JIRA) Strong analytical skills and problem-solving abilities, Excellent client relationship, communication and interpersonal skills, Very Good Command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
• Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,• İleri derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Hasta Programları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Uluslararası Hasta Programları Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları departmanlarında değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme,Sosyal Bilimler, Halkla İlişkiler, Sağlık Yönetimi vb. bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun, Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimli, Rusya ve CİS ülkeler pazar bilgisine hakim, İyi seviyede İngilizce, Rusça ve Ukraynaca bilen, Hasta hakları konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, İyi bir dinleyici olup; yaratıcı,çabuk ve analitik çözümler üretebilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,"Uluslarararası Hasta Programları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyolog İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
BiyologAmerikan Hastanesi
Eczane Bölümü’nde değerlendirmek üzere, Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun, Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, MS Office bilgisi olan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (Gece vardiyası mevcuttur), Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere, Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen,"Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı