Koç Üniversitesi Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


Koç Üniversitesi Hastanesi

2010 – 2011 eğitim yılında ilk öğrencileriyle öğretim yaşamına başlayan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde klinik tıp anlayışına sahip doktorlar yetiştirmektedir. Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin araştırma ve eğitim hastanesidir. 

2012 yılında hastanenin temel atma töreni gerçekleştirilmiş, Eylül 2014’te projenin birinci etabı tamamlanmıştır. Bu etap bitiminde hastane, Kuzey Amerika standartlarında 24 yatak kapasiteli 8 servis ile toplamda 192 tek kişilik hasta odası, 12 ameliyathane, 55 yatak kapasiteli (16 genel, 16 çocuk, 8 kalp cerrahisi ve 15 yeni doğan) yoğun bakım ünitesi, 14 kemik iliği transplantasyon yatağı ve 49 yataklı anestezi girişim ve ameliyat öncesi & sonrası bakım ünitesiyle hizmete açılmıştır.

10.000 m2’lik bir alanda yer alan çocuk hastanemiz ise, yatan hasta servislerini, kemik iliği transplantasyon ünitesini, çocuk yoğun bakım servisini, yeni doğan yoğun bakım servisini ve poliklinikleri içermektedir. 

2. Etap inşaat süreci de Kasım 2014’te başlamış olup, 220.000 m2’lik kullanım alanlı kompleksin Mayıs 2016’da tamamlanması planlanmaktadır. Kampüs; hastane grubu, eğitim ve araştırma alanları, ileri düzey simülasyon & uygulama merkezi, oditoryum, sınıflar ve sosyal alanları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Vehbi Koç Vakfı

Türkiye'deki geçmişi eskilere dayanan ancak unutulmaya yüz tutmuş vakıf geleneğini canlandırmak amacıyla kurulan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk vakıflarından biri olan Vehbi Koç Vakfı, 17 Ocak 1969'da Vehbi Koç tarafından hayata geçirildi. Çağdaş ve gelişen bir Türkiye için; yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermeye başlayan Vakıf, kuruluşundan itibaren hayırseverlere örnek oldu. Okul, yurt, kütüphane ve klinik gibi tesisler kurarak bunları ilgili kamu kuruluşlarına devretti. Kâr amacı gütmeden kurduğu ve yönettiği eğitim, sağlık ve kültür kurumlarında önemli ilklere imza attı. Maddi imkanları kısıtlı binlerce yetenekli gence eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla burs verdi.

Vakıf yönetimi 1980'li yılların başında, faaliyet gösterdiği alanlarda kaynağı sağlanmış, iyi organize edilmiş projeler gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma sürecine girdi. Tecrübeler, bir eserin meydana getirilmesi kadar, yaşatılmasının da önemli olduğunu gösteriyordu. Vakıf en ince ayrıntısına kadar planlayarak kurduğu tesislerin işletme sorumluluğunu da üstlenecek ve böylelikle bu kuruluşların sunduğu hizmetin kalitesini hep üst düzeyde tutabilecekti. Her biri mükemmellik merkezi haline getirilen kuruluşlarıyla topluma örnek modeller sunacaktı. Bu anlayışla kurulan Vakıf Kuruluşları Türkiye’de eğitim, sağlık ve kültür dünyasına ışık tutmak hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Vehbi Koç Vakfı; varlık sebebine hizmet eden kuruluşlarının yanı sıra eğitim, sağlık ve kültür alanındaki geniş çaplı proje destekleriyle de topluma hizmet ediyor.

Vehbi Koç Vakfı yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında yönetimini üstlendiği kurumlar, desteklediği projeler ve düzenli programlar aracılığıyla Türkiye’nin daha hızlı gelişmesine destek olmayı; tüm faaliyetlerinde “en iyiye” örnek olarak, sürdürülebilir ve tekrarlanabilir modellerle Türkiye’ye fayda sağlamayı amaçlıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: https://kuh.ku.edu.tr/tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı
Bireysel EmeklilikÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Non-Medical Purchasing Specialist İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Non-Medical Purchasing SpecialistKoç Üniversitesi Hastanesi
Bachelor’s degree in engineering departments (mechanical, industrial and metallurgy engineerings are prefered),2 years of experience in purchasing area. Excellent command of English, both written and spoken, High level of proficiency and systems experience with ERP Systems, Microsoft Office (Oracle ERP experience is an asset),Excellent negotiation skills, knowledge of RFQ and RFI processes,contract management and competitive bidding,Detail-oriented, self-motivated and challenge the business with high energy, Ability to take initiative and responsibility, Able to keep up with busy working environment, Strong analytical and interpersonal skills, open-minded.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Medikal Satınalma UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Biyomedikal, Kimya, Endüstri),Tercihen sağlık sektöründe satın alma alanında en az 2 yıllık tecrübesi olan,İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, "Medikal Satın Alma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Teknisyeni İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Eczane TeknisyeniKoç Üniversitesi Hastanesi
Sizleri bizlerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tercihen ön lisans mezunu, İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 3 yıl Hastane Eczacılığı tecrübesi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, (Gece vardiyası mevcuttur)"Eczane Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Tıbbi SekreterKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
VKV Sağlık Kuruluşları, Koç Üniversitesi Hastanesi Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi’nde çalışmak üzere;  Hemşirelik bölümü lisans mezunu, Radyasyon Yönetmeliği’ne uygun çalışabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arapça - Fransızca Tercüman İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Arapça - Fransızca TercümanKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Uluslararası Hasta Programları Bölümü’nde değerlendirilmek üzere,Tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu, Arapça ve Fransızca diline çok iyi düzeyde hakim olan,Tercihen hastane tecrübesi olan, Tercihen TC Vatandaşı, Yabancı uyruklu ise; çalışma izni alabilecek özelliklere sahip olan,Organizasyon yeteneği, kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerilerinin gelişmiş,Dikkatli, detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen,Mesleğini seven, çalışma azmi olan, araştırmacı ve sorumluluk sahibi, "Arapça - Fransızca Tercüman" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Romence Tercüman İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Romence TercümanKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Uluslararası Hasta Programları Bölümü’nde değerlendirilmek üzere,Tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu, Romence ve İngilizce diline çok iyi düzeyde hakim olan, tercihen Rusça da bilen,Tercihen hastane tecrübesi olan, Tercihen TC Vatandaşı, Yabancı uyruklu ise; çalışma izni alabilecek özelliklere sahip olan,Organizasyon yeteneği, kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerilerinin gelişmiş,Dikkatli, detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen,Mesleğini seven, çalışma azmi olan, araştırmacı ve sorumluluk sahibi, "Romence Tercüman" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kardiyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kardiyoloji UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Kardiyoloji Bölümü’nde Uzman Doktor olarak görev yapacak, Uzmanlık eğitimini tamamlamış ve alanında en az 2 yıl deneyimli, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen “Kardiyoloji Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Koç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış,MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, ''Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)'' arayışımız bulunmaktadır.Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime uygun olan pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı