Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Ekip Lideri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi Ekip LideriAmerikan Hastanesi
Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Çağrı Merkezi Takım Lideri pozisyonunda 3 yıl deneyimli, 10 kişi ve üzeri ekip yönetmiş, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Proaktif, fikir ve proje geliştirebilen, Ekip yönetimi ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi ve gelişime açık, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ingilizce bilen (min.intermediate), Tercihen avaya cms uygulamasında tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları birim ve servislerinde çalışmak üzere;Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak, deneyimli ya da yeni mezun hemşire olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ücret Bilgilendirme Ofisi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ücret Bilgilendirme Ofisi Uzman YardımcısıKoç Üniversitesi Hastanesi
En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)Tıbbi Sekreterlik / Faturalandırma / Müşteri İlişkileri / Turizm alanlarında en az 1 yıl deneyimli,Hasta kabul – çıkış bölümlerinde çalışmış, Tercihen tıbbi terminolojisi iyi, SGK, SUT kodlarına hakim, Fiyatlandırma konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünebilen, Tercihen İngilizce bilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli "Ücret Bilgilendirme Ofisi Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi ameliyathanesinde çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl ameliyathane hemşiresi olarak çalışmış,Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek,Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Girişimsel Alan Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Girişimsel Alan HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi’nde kateter laboratuarı, nöroanjiyo, endoskopi, bronkoskopi, excimer lazer girişimsel alanlarında çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, İlgili alanlarda en az 1 yıl hemşire olarak çalışmış,Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek,Mesleki profesyonel davranışlara sahip,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi polikliniklerinde çalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Gündüz çalışmayı tercih eden, Mesleki profesyonel davranışlara sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, aktif hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
HemşireKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi cerrahi ve dahiliye servislerindeçalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Liderlik ve yönetim becerilerine sahip, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Onkoloji - Hemataloji Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Onkoloji - Hemataloji HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi Onkoloji ve Hematoloji servislerindeçalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl onkoloji veya hematoloji ünitelerinde hemşire olarak çalışmış,Liderlik ve yönetim becerilerine sahip,Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası (Help Desk) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yardım Masası (Help Desk)Amerikan Hastanesi
Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar, Elektronik vb. bölümlerinden mezun,Bilgisayar donanımları ve MS İşletim Sistemleri konusunda uzman, BT donanımlarının (Pc, Laptop, IpPhone, Video Konferans,Yazıcı, Projeksiyon, Mobil Cihazlar vs.) arızası durumunda uzaktan veya yerinde destek verebilecek,Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, Ticket sistemi üzerinden gelen talepleri önceliklendirip, zamanında müdehale edebilecek, Tablet ve akıllı telefon konusunda kullanıcı desteği sağlamış, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede Teknik İngilizce bilgisine sahip, Genel network bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Çalışma saatlerinde esnek ve vardiya düzeninde çalışabilecek, "Sistem Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Yoğun Bakım HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitelerinde çalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, Yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip,En az 2 yıl Genel Yoğun Bakım / Pediatri Yoğun Bakım / Yeni Doğan Yoğun Bakım / Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım / Koroner Yoğun Bakımünitelerinde hemşire olarak çalışmış, Liderlik ve yönetim becerilerine sahip,Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Büro Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
Büro Elemanı (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Tercihen en az lise mezunu, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış,Temel bilgisayar uygulamalarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Başvuruda bulunan adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime uygun olan pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Teknisyeni İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Eczane TeknisyeniAmerikan Hastanesi
Sizleri bizlerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, (Tercihen önlisans), İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 3 yıl Hastane eczacılığı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, (Gece vardiyası mevcuttur) "Eczane Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen Pazarlama, İşletme, Sağlık Yönetimi vb…),Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen hastane süreçleri hakkında bilgisi olan ilgili mevzuatlara hakim,Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli,"Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen Pazarlama, İşletme, Sağlık Yönetimi vb…),Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda 3 yıl tecrübesi olan, Hastane süreçleri hakkında bilgisi olan, ilgili mevzuatlara hakim,Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli,"Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Raportörü İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Radyoloji RaportörüAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde MedAmerikan Tıp Merkezi’ndegörevlendirilmek üzere,Üniversitelerin önlisans bölümlerinden mezun (Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik),Radyoloji Raportörü olarak en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tıbbi terminolojiye hakim, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Takım çalışmasına yatkın, hasta ve iletişim odaklı, "Radyoloji Raportörü" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, "Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
• Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,• İleri derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Clinical Application Specialist İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Clinical Application SpecialistAmerikan Hastanesi
Minimum 2 years experience within hospital/healthcare system, Change management experience with the ability to develop, modify and implement clinical policies and procedures for clinical users to support their current internal change processes,Troubleshooting and critical thinking skills required. Comfort with medical technology,Speaks, writes and presents effectively utilizing correct English, Good communication/presentation skills, Team player with a positive, professional, energetic and flexible attitude.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arapça Tercüman İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Arapça TercümanAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin “Arap Dili ve Edebiyatı” bölümünde okuyan ya da ilgili bölümden mezun olan,Tam zamanlı çalışabilecek, Türkçe-Arapça / Arapça-Türkçe tercüme yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, sunum, temsil ve ikna yeteneği yüksek aday arayışımız bulunmaktadır.*** T.C. vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Yönetici AsistanıAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi’nde değerlendirilmek üzere;Lisans mezunu, Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon becerisi iyi olan, "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,"Hasta Temsilcisi" pozisyonunda ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaz Stajyeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yaz StajyeriAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi olmak üzere üç farklı lokasyonda yaklaşık 2500 çalışanı ile Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü sağlık merkezleridir.Kuruluşlarımızdan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere staj başvurularını almaya başlıyoruz !Tıbbi ve İdari alanlardaki bölüm ve uygulamalarımızı daha yakından gözlemlemek ve aldığın eğitimi pratik deneyimlerle desteklemek istiyorsan,Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Eczacılık, Radyoterapi / Radyoloji, Mühendislik, Sosyal ve İdari alanlarında okuyorsan,Ön lisans 2. sınıf veya Lisans 3. / 4. sınıf öğrencisiysen, Staj süren boyunca Iş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası okulun tarafından karşılanıyorsa,         Ve kariyerine ilk adımı sağlıkla atmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz !Başvuru Tarihleri17.01.2017 – 30.04.2017Staj Dönemleri1.Dönem: 19.06.2017 - 01.08.20172.Dönem: 31.07.2017 - 14.09.2017
Stajyer        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Agent İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi AgentAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli),Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen, "Çağrı Merkezi Agent" pozisyonuna takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pediatri Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Pediatri UzmanıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında uzmanlığı olan,Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, "Pediatri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yazılım UzmanıAmerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Departmanı Yazılım ekibinde görev alacak,Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,.Net platformunda C# ile program geliştirmiş,Web tabanlı uygulama geliştirmede tecrübeli,HTML, CSS, Javascript konularında bilgili,SQL Server, T-SQL bilgisi olan, Tercihen Oracle, PL/SQL ve VBScript bilgisi olan,Yazılım alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan,Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,Dokümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen,İş sürekliliğini her şartta sağlayan, Bilgi Güvenliğini ihmal etmeyen, sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm yeteneği gelişmiş,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,"Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
TercümanAmerikan Hastanesi
Uluslararası Hasta Programları Bölümü’nde değerlendirilmek üzere,Ön Lisans / Lisans mezunu, Yabancı uyruklu ise; çalışma izni alabilecek özelliklere sahip olan, Rusça / Arapça / Romence / Arnavutça ve Boşnakça / Bulgarca dillerinden birini ve tercihen ikinci dil olarak İngilizceyi iyi düzeyde hakim olan,Organizasyon yeteneği, kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerilerinin gelişmiş,"Tercüman" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hakları Psikolog İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta Hakları PsikologAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, Hasta Hakları ve uygulamaları hakkında bilgili, Şikayet yönetimi deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve analitik düşünme konusunda yetkin, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Hasta Hakları Ofisi’nde çalışacak "Psikolog" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı