Koç Üniversitesi Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


Koç Üniversitesi Hastanesi

2010 – 2011 eğitim yılında ilk öğrencileriyle öğretim yaşamına başlayan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde klinik tıp anlayışına sahip doktorlar yetiştirmektedir. Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin araştırma ve eğitim hastanesidir. 

2012 yılında hastanenin temel atma töreni gerçekleştirilmiş, Eylül 2014’te projenin birinci etabı tamamlanmıştır. Bu etap bitiminde hastane, Kuzey Amerika standartlarında 24 yatak kapasiteli 8 servis ile toplamda 192 tek kişilik hasta odası, 12 ameliyathane, 55 yatak kapasiteli (16 genel, 16 çocuk, 8 kalp cerrahisi ve 15 yeni doğan) yoğun bakım ünitesi, 14 kemik iliği transplantasyon yatağı ve 49 yataklı anestezi girişim ve ameliyat öncesi & sonrası bakım ünitesiyle hizmete açılmıştır.

10.000 m2’lik bir alanda yer alan çocuk hastanemiz ise, yatan hasta servislerini, kemik iliği transplantasyon ünitesini, çocuk yoğun bakım servisini, yeni doğan yoğun bakım servisini ve poliklinikleri içermektedir. 

2. Etap inşaat süreci de Kasım 2014’te başlamış olup, 220.000 m2’lik kullanım alanlı kompleksin Mayıs 2016’da tamamlanması planlanmaktadır. Kampüs; hastane grubu, eğitim ve araştırma alanları, ileri düzey simülasyon & uygulama merkezi, oditoryum, sınıflar ve sosyal alanları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Vehbi Koç Vakfı

Türkiye'deki geçmişi eskilere dayanan ancak unutulmaya yüz tutmuş vakıf geleneğini canlandırmak amacıyla kurulan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk vakıflarından biri olan Vehbi Koç Vakfı, 17 Ocak 1969'da Vehbi Koç tarafından hayata geçirildi. Çağdaş ve gelişen bir Türkiye için; yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermeye başlayan Vakıf, kuruluşundan itibaren hayırseverlere örnek oldu. Okul, yurt, kütüphane ve klinik gibi tesisler kurarak bunları ilgili kamu kuruluşlarına devretti. Kâr amacı gütmeden kurduğu ve yönettiği eğitim, sağlık ve kültür kurumlarında önemli ilklere imza attı. Maddi imkanları kısıtlı binlerce yetenekli gence eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla burs verdi.

Vakıf yönetimi 1980'li yılların başında, faaliyet gösterdiği alanlarda kaynağı sağlanmış, iyi organize edilmiş projeler gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma sürecine girdi. Tecrübeler, bir eserin meydana getirilmesi kadar, yaşatılmasının da önemli olduğunu gösteriyordu. Vakıf en ince ayrıntısına kadar planlayarak kurduğu tesislerin işletme sorumluluğunu da üstlenecek ve böylelikle bu kuruluşların sunduğu hizmetin kalitesini hep üst düzeyde tutabilecekti. Her biri mükemmellik merkezi haline getirilen kuruluşlarıyla topluma örnek modeller sunacaktı. Bu anlayışla kurulan Vakıf Kuruluşları Türkiye’de eğitim, sağlık ve kültür dünyasına ışık tutmak hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Vehbi Koç Vakfı; varlık sebebine hizmet eden kuruluşlarının yanı sıra eğitim, sağlık ve kültür alanındaki geniş çaplı proje destekleriyle de topluma hizmet ediyor.

Vehbi Koç Vakfı yaşamın en temel gereksinimleri olan eğitim, sağlık ve kültür alanlarında yönetimini üstlendiği kurumlar, desteklediği projeler ve düzenli programlar aracılığıyla Türkiye’nin daha hızlı gelişmesine destek olmayı; tüm faaliyetlerinde “en iyiye” örnek olarak, sürdürülebilir ve tekrarlanabilir modellerle Türkiye’ye fayda sağlamayı amaçlıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: https://kuh.ku.edu.tr/tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Lojman
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı
Bireysel EmeklilikÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
VKV Sağlık Kuruluşları, Koç Üniversitesi Hastanesi Radyoaktif İyot Tedavi Ünitesi’nde çalışmak üzere;  Hemşirelik bölümü lisans mezunu, Radyasyon Yönetmeliği’ne uygun çalışabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Tıbbi SekreterKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fakülte İdari Asistan İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Fakülte İdari AsistanKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere "Fakülte İdari Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan, Asistanlık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan,Takipçi, planlama ve raporlama becerisi yüksek olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kat Hizmetleri ŞefiKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Şefi arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun (İşletme, Turizm Otelcilik, Sağlık Yönetimi, vb),• Tercihen sağlık veya otelcilik sektöründe olmak üzere en az 2 yıllık Kat Şefliği deneyimi olan,• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Tercihen İyi derecede ingilizce bilen,• Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip,• Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi,• İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,• Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Görevlisi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Lojistik GörevlisiKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere '' Lojistik Görevlisi'' arayışımız bulunmaktadır.Önlisans (tercihen Lojistik bölümü) mezunu,MS Office uygulamalarına hakim, Stoklama ve depolama konusunda en az 1 yıl deneyimli,Diksiyonu düzgün ve iyi iletişim kurabilen,Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi yüksek ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Sistem Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
BT Sistem UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere ''Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimi olan,Microsoft sunucu sistemlerinin (Active Directory, Server&Client Ailesi, System Center, SQL, Sharepoint, Exchange vb) kurulum ve yönetiminde uzman seviyede bilgi sahibi,Office 365 ve Azure tecrübesi olan, Veri tabanları hakkında bilgi sahibi, tercihen SQL ve Oracle veri tabanlarıyla çalışmış,SAN ve Merkezi yedekleme altyapıları, High Availabilty, Disaster Recover tecrübesi olan,Çok yönlü çalışmaya yatkın, iç ve dış müşterilerle etkin iletişim kurabilen,Hyper-v ,Vmware Sanallaştırma altyapısı ile Cluster ortamında çalışmış,EMC,SAN, Networker,Veeam Backup uygulamaların da tecrübe sahibi,Log yönetimi projesi gerçekleştirmiş, ITIL veya COBIT standartlarına uyum konusunda deneyimli,Tedarikçiler ile yapılan “5x8” ve “7x24” bakım ve yönetim sözleşme şartlarını, şirket prosedürleri kapsamında yerine getirmek, planlanmış periyodik bakımlar ile arıza önleyici tedbirler almak,7/24 çalışan bir ortamda gerçek zamanlı izleme yapabilecek ve müdahelede bulunabilecek,Dokümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen,İş sürekliliğini her şartta sağlayan, Sorunlara proje odaklı yaklaşan, Çözüm yeteneği gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı