Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
IT Infrastructure Supervisor İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
IT Infrastructure SupervisorAmerikan Hastanesi
Position Requirements • Four-year university degree required, preferably in the field of computer science or other related academic fields.• 5 years of relevant work/management experience.Knowledge & Experience • 5 years of experience managing and configuring enterprise-wide LANs, WANs, WLANs, VPNs, etc.• 2 years successful leadership of an infrastructure team.• Excellent knowledge of current protocols and standards, including Active Directory, Group Policies, MS Exchange, Office365, SCCM, EMC, Core Switching/Routing, SSL/IPSec, SAN, Virtualization, Business Continuity, Disaster Recovery.• Experience in virtulization technologies (Vmware, HiperV)• Hands-on experience troubleshooting hardware such as servers, routers, bridges, switches, and so on.• Knowledge and understanding of system flow charts, data processing concepts, and telecommunications principles.Personal Attributes • Demonstrated leadership and personnel management skills.• Good understanding of the organization’s goals and objectives.• Strong interpersonal, written, and oral communication skills.• Ability to perform general mathematical calculations for the purpose of creating needs assessments, budgets, and forecasting.• Ability to prioritize and execute tasks in a high-pressure environment and make sound decisions in emergency situations.• Ability to present ideas in a user-friendly language.• Highly self-motivated and directed.• Proven analytical and problem-solving abilities.• Strong customer service orientation.• Experience working in a team-oriented, collaborative environment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Görevlisi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Lojistik GörevlisiKoç Üniversitesi Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.• Önlisans (tercihen Lojistik bölümü) mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Stoklama ve depolama konusunda en az 1 yıl deneyimli,• Diksiyonu düzgün ve iyi iletişim kurabilen,• Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın,• Sorumluluk duygusu yüksek,• İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi polikliniklerinde çalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Gündüz çalışmayı tercih eden, Mesleki profesyonel davranışlara sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, aktif hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası (Help Desk) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yardım Masası (Help Desk)Amerikan Hastanesi
Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar, Elektronik vb. bölümlerinden mezun,Bilgisayar donanımları ve MS İşletim Sistemleri konusunda uzman, BT donanımlarının (Pc, Laptop, IpPhone, Video Konferans,Yazıcı, Projeksiyon, Mobil Cihazlar vs.) arızası durumunda uzaktan veya yerinde destek verebilecek,Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, Ticket sistemi üzerinden gelen talepleri önceliklendirip, zamanında müdehale edebilecek, Tablet ve akıllı telefon konusunda kullanıcı desteği sağlamış, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede Teknik İngilizce bilgisine sahip, Genel network bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Çalışma saatlerinde esnek ve vardiya düzeninde çalışabilecek, "Sistem Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Girişimsel Alan Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Girişimsel Alan HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi’nde kateter laboratuarı, nöroanjiyo, endoskopi, bronkoskopi, excimer lazer girişimsel alanlarında çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, İlgili alanlarda en az 1 yıl hemşire olarak çalışmış, Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek, Mesleki profesyonel davranışlara sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi ameliyathanesinde çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl ameliyathane hemşiresi olarak çalışmış, Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Teknisyeni İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Eczane TeknisyeniAmerikan Hastanesi
Sizleri bizlerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, (Tercihen önlisans), İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 3 yıl Hastane eczacılığı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, (Gece vardiyası mevcuttur) "Eczane Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Raportörü İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Radyoloji RaportörüAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde MedAmerikan Tıp Merkezi’ndegörevlendirilmek üzere,Üniversitelerin önlisans bölümlerinden mezun (Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik),Radyoloji Raportörü olarak en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tıbbi terminolojiye hakim, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Takım çalışmasına yatkın, hasta ve iletişim odaklı, "Radyoloji Raportörü" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen Pazarlama, İşletme, Sağlık Yönetimi vb…),Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda 3 yıl tecrübesi olan, Hastane süreçleri hakkında bilgisi olan, ilgili mevzuatlara hakim, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, "Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, "Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
• Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,• İleri derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Kurumsal İletişim UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Üniversitelerin Halkla İlişkiler, İletişim vb. bölümlerinden mezun, PR/Halkla İlişkiler konusunda 3 yıl tecrübeli, IELTS puanı 7 / TOFEL puanı 100 olan, Dijital pazarlama alanında tecrübeli, Kurumsal sosyal medya hesabı yönetmiş, Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın adaylar.*Adayların görüşmeye davet edilebilmesi için IELTS ve TOFEL puanlarını belgelemesi gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen Pazarlama, İşletme, Sağlık Yönetimi vb…),Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen hastane süreçleri hakkında bilgisi olan ilgili mevzuatlara hakim, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, "Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Halkla İlişkiler, İletişim vb. bölümlerinden mezun, PR/Halkla İlişkiler konusunda 2 yıl tecrübeli, IELTS puanı 7 / TOFEL puanı 100 olan, Dijital pazarlama alanında tecrübeli, Kurumsal sosyal medya hesabı yönetmiş, Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın adaylar.*Adayların görüşmeye davet edilebilmesi için IELTS ve TOFEL puanlarını belgelemesi gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
GrafikerAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Grafik,Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun,Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen,Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Tasarım ve baskı teknikleri konusunda tecrübeli,Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, aktif ve sorumluluk sahibi,Yoğun tempoda çalışabilecek, Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık,İletişim becerileri güçlü, Daha önce yapmış olduğu çalışmaları referans olarak sunabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Grafik Tasarımcı/Grafiker aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Sorumlusu İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Bilgi Güvenliği SorumlusuAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Bilgi Teknolojileri Departmanı’nda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,Bilgi Teknolojileri Güvenlik Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli,İlgili mevzuat, standart ve kanunlara uyum konusundaki çalışmalara liderlik edecek,Sızma testleri konusunda tecrübeli, Tercihen ekip yönetimi yapmış, Güvenlik teknolojilerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, İleri düzeyde İngilizce bilen, ISO27001 LA ve CEH uzmanlık sertifikalarına sahip, "BT Güvenlik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Yönetici AsistanıAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi’nde değerlendirilmek üzere;Lisans mezunu, Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon becerisi iyi olan, "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arapça Tercüman İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Arapça TercümanAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin “Arap Dili ve Edebiyatı” bölümünde okuyan ya da ilgili bölümden mezun olan,Tam zamanlı çalışabilecek, Türkçe-Arapça / Arapça-Türkçe tercüme yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, sunum, temsil ve ikna yeteneği yüksek aday arayışımız bulunmaktadır.*** T.C. vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,"Hasta Temsilcisi" pozisyonunda ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Agent İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi AgentAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli),Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen, "Çağrı Merkezi Agent" pozisyonuna takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pediatri Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Pediatri UzmanıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında uzmanlığı olan, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,  "Pediatri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Mimarı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
BT MimarıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Elektronik Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgi Teknolojileri ile ilgili bir bölümünden mezun olmuş,Sağlık sektöründe HIS,ERP veya BI projelerinde görev almış,Tecihen İş Sürekliliği projelerinde bulunmuş,Uluslararası şirketlerde veya yurtdışında çalışmış,Tercihen BT sektöründe 6 yıl deneyimli,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, bu bilgisini belgelendirebilen,COBIT, ITIL, CMMI ve benzeri BT yönetim süreç ve çerçeveleri konusunda bilgi sahibi, tercihen sertifikalı,Stratejik planlama, yönetişim ve yönetim metodolojilerini kullanarak BT’nin iş birimlerine sunabileceği katkılar ve bu kapsamda BT’nin sahip olması gereken fonksiyonlar konusunda bilgi sahibi,Tercihen CISA, CISM, CISSP veya benzeri sertifikalara sahip,Sözel ve yazılı iletişimi kuvvetli, proje yönetimi, organizasyon, planlama, dokümantasyon, problem çözme, bağımsız muhakeme ve yaratıcılık becerilerine sahip,Çok iyi derecede MS Office, MS Project ve Visio kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, İnsan Kaynakları tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Proje UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar, İşletme, Endüstri ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen CMMI konusunda bilgi sahibi, Tercihen PMP sertifikasına sahip, BT Proje yönetimi konusunda deneyim sahibi,Tercihen ITIL ve COBIT konusunda bilgi sahibi, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Müşteri ve hizmet odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına-işbirliğine yatkın, insan ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı İş Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yurt Dışı İş Geliştirme ve Pazarlama UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nda değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce, Arapça ve Fransızca bilen,Tercihen en az 3 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Güvenlik ElemanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, En az Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, "Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı