Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalibrasyon Teknikeri (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kalibrasyon Teknikeri (Dönemsel)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversite Hastanesi Klinik Mühendisliği Bölümü'nde görevlendirmek üzere ''Biyomedikal Teknikeri (Dönemsel)'' arayışımız bulunmaktadır. Teknik Lise, MYO Biyomedikal veya MYO Elektronik Bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe (kalibrasyon süreçlerinde) en az 3 yıl deneyim sahibi olan,Medikal cihazların kalibrasyon işlemlerinin yapılmasında yetkili belgeye/sertifikaya sahip olan,Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi (Dönemsel) İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Hasta Temsilcisi (Dönemsel)Amerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi‘nde çalışmak üzere ‘’Dönemsel Hasta Temsilcisi’’arayışımız bulunmaktadır.İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe gibi önlisans bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen tıbbi terminolojiye hakim, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin ilgili lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen Pazarlama, İşletme, Sağlık Yönetimi vb…),Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda 3 yıl tecrübesi olan, Hastane süreçleri hakkında bilgisi olan, ilgili mevzuatlara hakim,Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli, "Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, "Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Başhekimlik Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Başhekimlik Koordinasyon Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi Başhekimlik Koordinasyon Ofisinde görevlendirilmek üzere "Başhekimlik Koordinasyon Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Hastane süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Üniversitelerin İşletme / İktisat / Endüstri Mühendisliği / Sağlık Yönetimi lisans bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Laboratuvar TeknikeriAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Laboratuvar Ön Lisans ya da tercihen Biyoloji bölümünden mezunu,En az 2 yıl deneyim sahibi,MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı,"Laboratuvar Teknikeri / Biyolog” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pediatri Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Pediatri UzmanıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında uzmanlığı olan, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,  "Pediatri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Denetim UzmanıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Elektronik Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgi Teknolojileri ile ilgili bir bölümünden mezun olmuş,Sağlık sektöründe HIS,ERP veya BI projelerinde görev almış, Tecihen İş Sürekliliği projelerinde bulunmuş, Uluslararası şirketlerde veya yurtdışında çalışmış, Tercihen BT sektöründe 6 yıl deneyimli, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, bu bilgisini belgelendirebilen,COBIT, ITIL, CMMI ve benzeri BT yönetim süreç ve çerçeveleri konusunda bilgi sahibi, tercihen sertifikalı,Stratejik planlama, yönetişim ve yönetim metodolojilerini kullanarak BT’nin iş birimlerine sunabileceği katkılar ve bu kapsamda BT’nin sahip olması gereken fonksiyonlar konusunda bilgi sahibi,Tercihen CISA, CISM, CISSP veya benzeri sertifikalara sahip, Sözel ve yazılı iletişimi kuvvetli, proje yönetimi, organizasyon, planlama, dokümantasyon, problem çözme, bağımsız muhakeme ve yaratıcılık becerilerine sahip,Çok iyi derecede MS Office, MS Project ve Visio kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Halkla İlişkiler, İletişim vb. bölümlerinden mezun, PR/Halkla İlişkiler konusunda 2 yıl tecrübeli, IELTS puanı 7 / TOEFL puanı 100 olan, Dijital pazarlama alanında tecrübeli, Kurumsal sosyal medya hesabı yönetmiş, Bilgisayar / MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın adaylar.*Adayların görüşmeye davet edilebilmesi için IELTS ve TOEFL puanlarını belgelemesi gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurum Anlaşmaları Takip Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Kurum Anlaşmaları Takip Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere ''Kurum Anlaşmaları Takip Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen ön lisans mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Sağlık mevzuatına hakim ve değişiklikleri sürekli takip eden, Özel Sağlık Sigortası ve faturalandırma süreçlerine hakim, İletişim becerileri güçlü, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
EczacıAmerikan Hastanesi
• Eczacılık Fakültesi mezunu,• Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya yapmakta olan,• Tercihen en az 1 yıl hastane eczacılığı, eczane eczacılığı tecrübesi olan veya eczacılık fakültelerinde akademisyenlik tecrübesi olan,• İleri derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yemekhane Görevlisi İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Yemekhane GörevlisiAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi Yemekhanesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise mezunu, İletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Yemek dağıtımı ve yemekhanenin genel düzeninden sorumlu olacak, "Yemekhane Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Mobil Uygulama Geliştirme UzmanıAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun,Mobil uygulama geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, IOS ve/veya Android işletim sistemlerinde native uygulama geliştirme tecrübesi olan,IOS işletim sisteminde Objective-C ve/veya Swift programlama konusunda bilgi sahibi,Android işletim sisteminde Java programlama konusunda bilgi sahibi, Mobil yazılım geliştirme akışı hakkında bilgi sahibi arayüz tasarım kurallarına hakim,TFS, Git vb. source control mekanizmaları hakkında bilgi sahibi, IOS ve/veya Android işletim sistemlerinde farklı versiyon ve ekran çözünürlüklerine göre uygulama dizayn edebilen,Android işletim sisteminin ekosistemine hakim ve popüler 3rd Party kütüphaneler (Retrofit, Eventbus, vs.) konusunda bilgi sahibi,IOS işletim sisteminde UIKit, Core Data, Core Animation, Core Graphics, Core Text konularında bilgi sahibi,Mobil uygulamalarda offline depolama, threading ve performans konularında bilgi sahibi,REST servisler üzerinden JSON ve XML haberleşmesinde tecrübeli, Object Oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde deneyimli, Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren, Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Nükleer Tıp Teknikeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Nükleer Tıp TeknikeriAmerikan Hastanesi
Sizleri bizlerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Amerikan Hastanesi Nükleer Tıp Bölümü'nde görevlendirilmek üzere ''Nükleer Tıp Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Teknikerliği ya da Nükleer Tıp Teknikerliği bölümü mezunu,Tercihen alanında en az 1 yıl tecrübeli, Vardiya sisteminde haftanın yedi günü çalışabilecek, Prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,"Hasta Temsilcisi" pozisyonunda ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli),Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen, Fulya lokasyonundaki ofisimiz için"Çağrı Merkezi Temsilcisi" pozisyonuna takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arapça Tercüman İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Arapça TercümanAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin “Arap Dili ve Edebiyatı” bölümünde okuyan ya da ilgili bölümden mezun olan,Tam zamanlı çalışabilecek, Türkçe-Arapça / Arapça-Türkçe tercüme yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, sunum, temsil ve ikna yeteneği yüksek aday arayışımız bulunmaktadır.*** T.C. vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime uygun olan pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Diyetisyen İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
DiyetisyenAmerikan Hastanesi
MedAmerikan Tıp Merkezi’nde, Beslenme & Diyet Bölümü’nde görevlendirilmek üzere Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun, En az 5 yıllık deneyime sahip, Poliklinik tecrübesi olan, Toplu beslenme sistemleri konusunda deneyimli, menü planlama ve denetimi bilgisi olan,Hastalıklarda diyet tedavileri konusunda bilgili, İleri seviyede İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Finansman Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta Finansman Koordinasyon Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi'nde görevlendirimek üzere "Hasta Finansman Koordinasyon Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun, İleri derecede ingilizce bilen ( tercihen ikinci yabancı dil bilen) MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Hizmet sektöründe tecrübeli, Sağlık sektörü ve ilgili alanda 2 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi Ekip çalışmasına yatkın, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünce sistemine sahip, Müşteri memnuniyetinin önemini bilen, hızlı ve etkili karar verme yeteneğine sahip,Müşteri memnuniyetine çözümsel yaklaşımlar sunabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
İnsan Kaynakları Ofis Görevlisi (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan,  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, İnsan Kaynakları tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta İlişkileri Görevlisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta İlişkileri GörevlisiAmerikan Hastanesi
Atatürk Havalimanın’da çalışmak üzere; Lisans mezunu (tercihen Mütercim – Tercümanlık vb. Bölüm mezunu) Çok iyi derecede sözlü - yazılı İngilizce bilen, Tercihen ikinci yabancı dili olan, ( Arapça vb.) İnsan ilişkilerini yönetmek konusunda yetenekli, Çalışma azmi ve motivasyonu yüksek, Dinamik, aktif ve sorumluluk sahibi, Uluslararası Hasta Programları departmanına bağlı olarak çalışacak “Hasta İlişkileri Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kardiyoloji Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Kardiyoloji Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Kardiyoloji Bölümü’nde Aile Hekimi Uzmanı olarak görev yapacak, Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
HemşireKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi cerrahi ve dahiliye servislerindeçalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Liderlik ve yönetim becerilerine sahip, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Güvenlik GörevlisiKoç Üniversitesi Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, En az Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, "Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıKoç Üniversitesi Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi Medikal Direktörlük / Başhekimlik Bölümü’nde çalışmak üzere, Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Nöbet sisteminde çalışabilecek, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen ‘Aile Hekimi Uzmanı’ doktorlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları birim ve servislerinde çalışmak üzere;Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak, deneyimli ya da yeni mezun hemşire olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi polikliniklerinde çalışmak üzere;  Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Gündüz çalışmayı tercih eden, Mesleki profesyonel davranışlara sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, aktif hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Girişimsel Alan Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Girişimsel Alan HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi’nde kateter laboratuarı, nöroanjiyo, endoskopi, bronkoskopi, excimer lazer girişimsel alanlarında çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, İlgili alanlarda en az 1 yıl hemşire olarak çalışmış, Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek, Mesleki profesyonel davranışlara sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Koç Üniversitesi Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiKoç Üniversitesi Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi Hastanesi ameliyathanesinde çalışmak üzere;Hemşirelik lisans mezunu, En az 2 yıl Ameliyathane Hemşiresi olarak çalışmış, Gündüz çalışmayı tercih eden ve gerektiğinde nöbete kalabilecek, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek hemşireler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiAmerikan Hastanesi
Sizleri Amerikan Hastanesi’nde çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...·         Hemşirelik lisans mezunu,·         Tercihen en az 2 yıl Ameliyathane Hemşiresi olarak çalışmış,·         Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İletişim yeteneği kuvvetli,·         Dinamik,·         Gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,“Ameliyathane Hemşiresi” ekip arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı