Amerikan Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1920


VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİ

VKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezidir. 1920 yılında Amiral Mark L. Bristol tarafından kurulan hastane, Türkiye'de kâr amacı gütmeyen ilk özel hastanedir.

VKV Amerikan Hastanesi hemşirelik mesleğine daima katkıda bulunmuştur. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu ve Semahat Arsel Hemşirelik Eğitim ve Araştırma Merkezi (SANERC) bu desteğe iki örnek teşkil eder. Amiral Bristol Hemşirelik Okulu 1999 yılında Koç Üniversitesi'ne transfer olarak Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adını almıştır. Koç Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, 4 yıllık lisans eğitimi vermek üzere 1999 yılında ilk öğrencilerini almıştır. Okulun hedefi; öğrencileri profesyonel hemşirelik mesleğine hazırlamanın yanı sıra, eleştirel düşünen, evrensel değerlere sahip, akademik üstünlük ve araştırma öğelerini birleştiren bir anlayışta bireyler yetiştirmektir.

Hastane ve Hemşirelik Okulu, 1995 yılında işletmenin New York'taki ilk sahibi American Hospital of Istanbul Inc. şirketinin yönetim kurulu kararıyla Vehbi Koç Vakfı'na devredilmiştir. VKV Amerikan Hastanesi, tıptaki gelişmelere paralel olarak inşa ve restore ettiği binaları ve teknolojik donanımıyla gerek yataklı hasta gerekse ayakta tedavi servislerini geliştirerek büyümektedir. Hastanenin renovasyon çalışmalarının temelinde; nitelikli hekimlik, deneyimli ve eğitimli personelin yanı sıra en yeni tıp teknolojisi eşliğinde sürekli bakım hizmeti sunma misyonu bulunmaktadır. Hastane; Nişantaşı'ndaki sağlık kompleksi ile birlikte Anadolu yakasında yer alan MedAmerikan Tıp Merkezi ile hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında bir Tıp Merkezi

İstanbul'un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren ihtisas dalları bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Amerikan Hastanesi'nde uygulanan modern yönetim anlayışı, tüm çalışanların, yöneticilerin ve hekimlerin sürekli eğitim almaları esasına dayanmaktadır. İnsan Kaynaklarını daha da geliştirme hedefine yönelik sürdürülen yatırımlar ve yenilenen teknoloji sayesinde hastane, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamda tıbbi hizmet sağlamaktadır.

Amerikan Hastanesi, uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli tıbbi bakım sağlayabilmek için “Sürekli Kalite Geliştirme Programları” uygulamaktadır. Bu kapsamda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 2 Ekim 2000 tarihinde, hasta bakımı ve güvenliği alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilen Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ni 15 Aralık 2002 tarihinde aldıktan sonra, 20 Şubat 2004 tarihinde de, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk ve tek özel hastane olmuştur. Son olarak ise, 2014 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi belgelendirme çalışmaları ile yine sağlık sektöründe bu alanda belge alan ilk kuruluş olmuştur. Hastanemiz Türkiye’de LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu çalışmalarına başlamış olup, Enerji Star belgesini de Mart 2015 tarihinde alarak Türkiye’de Enerji Star Belgesi almaya hak kazanan ilk hastane unvanını almıştır.

 

Amerikan Hastanesi bununla birlikte;

- Kardiyoloji Akreditasyonu – EAE Laboratory Accreditation in TTE, TEE

- Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Surgeon - Center of Excellence belgelendirmesi

- LEED Sertifikasyonu – Enerji Star Belgesi

- Uyku Laboratuvarı Akreditasyonu

- Bebek Dostu Hastane unvanlarını almaya hak kazanmış, uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış bir hastanedir.

Kurum içerisinde sistemlere yönelik ve iyileştirmeye açık alanlar belirlenip, bölümlerle birlikte süreçleri sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar devam etmekte olup,  belgelerin güncelliği ve devamlılığı sağlanmaktadır.

Bölümlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Ünitesi
Alerji - İmmünoloji
Ameliyathane
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Deri Hastalıkları)
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji ve Hepatoloji
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Hematoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Laboratuvar
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi
Medikal Onkoloji
Nefroloji
Nöroloji
Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme
Odyoloji
Oftalmoloji (Göz Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyasyon Onkolojisi
Radyoloji
Romatoloji
Uyku Bozuklukları Ünitesi
Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF - Tüp Bebek)
Üroloji
Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi)
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.amerikanhastanesi.org


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Bölümlere göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAmerikan Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta TemsilcisiAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,• En az önlisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.)• Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen tıbbi terminolojisi iyi,• Microsoft Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,• Yaratıcı, analitik düşünebilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli,"Hasta Temsilcisi" pozisyonunda ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaz Stajyeri İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yaz StajyeriAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi olmak üzere üç farklı lokasyonda yaklaşık 2500 çalışanı ile Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren tam teşekküllü sağlık merkezleridir.Kuruluşlarımızdan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere staj başvurularını almaya başlıyoruz !Tıbbi ve İdari alanlardaki bölüm ve uygulamalarımızı daha yakından gözlemlemek ve aldığın eğitimi pratik deneyimlerle desteklemek istiyorsan,Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Eczacılık, Radyoterapi / Radyoloji, Mühendislik, Sosyal ve İdari alanlarında okuyorsan,Ön lisans 2. sınıf veya Lisans 3. / 4. sınıf öğrencisiysen, Staj süren boyunca Iş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası okulun tarafından karşılanıyorsa,         Ve kariyerine ilk adımı sağlıkla atmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz !Başvuru Tarihleri17.01.2017 – 30.04.2017Staj Dönemleri1.Dönem: 19.06.2017 - 01.08.20172.Dönem: 31.07.2017 - 14.09.2017
Stajyer        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Agent İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Çağrı Merkezi AgentAmerikan Hastanesi
Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim, Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli),Diksiyonu düzgün, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı, analitik düşünen, "Çağrı Merkezi Agent" pozisyonuna takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pediatri Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Pediatri UzmanıAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında uzmanlığı olan,Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,Etik değerlere bağlı olan, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, "Pediatri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yazılım UzmanıAmerikan Hastanesi
Bilgi Teknolojileri Departmanı Yazılım ekibinde görev alacak,Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,.Net platformunda C# ile program geliştirmiş,Web tabanlı uygulama geliştirmede tecrübeli,HTML, CSS, Javascript konularında bilgili,SQL Server, T-SQL bilgisi olan, Tercihen Oracle, PL/SQL ve VBScript bilgisi olan,Yazılım alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan,Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın, Sorumluluk duygusu yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,Dokümantasyonu seven, yaptığı işi raporlayabilen,İş sürekliliğini her şartta sağlayan, Bilgi Güvenliğini ihmal etmeyen, sorunlara proje odaklı yaklaşan, çözüm yeteneği gelişmiş,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,"Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Büro Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
Büro Elemanı (Engelli Kadro)Amerikan Hastanesi
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,· Tercihen en az lise mezunu,· Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,· Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış,· Temel bilgisayar uygulamalarına hakim,· Takım çalışmasına yatkın,· İnsan ilişkilerinde başarılı,· Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden adaylar. Başvuruda bulunan adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Bu Genel Başvuru ilanı olup belirli bir pozisyonla ilgili yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
TercümanAmerikan Hastanesi
Uluslararası Hasta Programları Bölümü’nde değerlendirilmek üzere,Ön Lisans / Lisans mezunu, Yabancı uyruklu ise; çalışma izni alabilecek özelliklere sahip olan, Rusça / Arapça / Romence / Arnavutça ve Boşnakça / Bulgarca dillerinden birini ve tercihen ikinci dil olarak İngilizceyi iyi düzeyde hakim olan,Organizasyon yeteneği, kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerilerinin gelişmiş,"Tercüman" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hakları Psikolog İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Hasta Hakları PsikologAmerikan Hastanesi
Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun, Hasta Hakları ve uygulamaları hakkında bilgili, Şikayet yönetimi deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve analitik düşünme konusunda yetkin, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Hasta Hakları Ofisi’nde çalışacak "Psikolog" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyasyon Onkolojisi Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Radyasyon Onkolojisi HemşiresiAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Üniversitelerin Lisans Hemşirelik bölümü mezunu, Rasyasyon Onkolojisi alanında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, "Radyasyon Onkolojisi Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
DanışmaAmerikan Hastanesi
Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere,Sağlık veya otelcilik sektöründe müşteri ilişkileri konusunda en az 1 yıllık iş tecrübesi olan,Üniversitelerin İşletme,Sosyal Bilimler, Halkla İlişkiler veya Sağlık Yönetimi bölümlerinden en az önlisans mezunu,MS Office bilgisi olan, Prezentabl, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Shift çalışmasına uyum sağlayabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, "Danışma" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Tıbbi SekreterAmerikan Hastanesi
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli,Tıbbi terminolojiye, ICD 10 tanı kodlarına, genel olarak tıbbi süreçlere hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, Hasta ve iletişim odaklı, Diğer sağlık çalışanları ile birlikte çalışmaktan ve hastalara yardımcı olmaktan mutluluk duyan,Analitik düşünen, Tercihen İngilizce bilen, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Satınalma UzmanıAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, İşletme, Makine ve Malzeme Mühendisliği),Tercihen satınalma alanında en az 2 yıllık tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, "Satınalma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Güvenlik ElemanıAmerikan Hastanesi
Sizleri Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, En az Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Dinamik, En az 1 yıl deneyimli, 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, "Güvenlik Elemanları" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Koç Üniversitesi Hastanesi  Ameliyathane Bölümünde çalışmak üzere;Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ünivesitelerin Lisans Hemşirelik bölümünden mezun,En az 2 yıl Ameliyathane Hemşiresi olarak görev yapmış, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak  "Ameliyathane Hemşiresi" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.), ... Amerikan Hastanesi
HemşireAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle  çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz...Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları birim ve servislerinde çalışmak üzere;Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu 12 saatlik nöbetler halinde çalışacak, deneyimli ya da yeni mezun hemşire olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yardım Masası (Help Desk) İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Yardım Masası (Help Desk)Amerikan Hastanesi
Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar, Elektronik vb. bölümlerinden mezun,Bilgisayar donanımları ve MS İşletim Sistemleri konusunda uzman,BT donanımlarının (Pc, Laptop, IpPhone, Video Konferans,Yazıcı, Projeksiyon, Mobil Cihazlar vs.) arızası durumunda uzaktan veya yerinde destek verebilecek,Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek,Ticket sistemi üzerinden gelen talepleri önceliklendirip, zamanında müdehale edebilecek, Tablet ve akıllı telefon konusunda kullanıcı desteği sağlamış,Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş,MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen,İyi derecede Teknik İngilizce bilgisine sahip,Genel network bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Çalışma saatlerinde esnek ve vardiya düzeninde çalışabilecek,"Sistem Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Teknisyeni İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Eczane TeknisyeniAmerikan Hastanesi
Sizleri bizlerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Koç Üniversitesi Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, (Tercihen önlisans), İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 3 yıl Hastane eczacılığı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, (Gece vardiyası mevcuttur) "Eczane Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Clinical Application Specialist İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Clinical Application SpecialistAmerikan Hastanesi
Minimum 2 years experience within hospital/healthcare system, Change management experience with the ability to develop, modify and implement clinical policies and procedures for clinical users to support their current internal change processes,Troubleshooting and critical thinking skills required. Comfort with medical technology,Speaks, writes and presents effectively utilizing correct English, Good communication/presentation skills, Team player with a positive, professional, energetic and flexible attitude.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyolog İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
BiyologAmerikan Hastanesi
Eczane Bölümü’nde değerlendirmek üzere,Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun,Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, MS Office bilgisi olan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (Gece vardiyası mevcuttur),Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,"Biyolog" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Başhekimlik Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Başhekimlik Koordinasyon Uzman YardımcısıAmerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi Başhekimlik Koordinasyon Ofisinde görevlendirilmek üzere;Hastane süreçlerinde en az 1 yıl tecrübesi olan, Üniversitelerin İşletme / İktisat / Endüstri Mühendisliği / Sağlık Yönetimi lisans bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Temsil yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Aile Hekimi UzmanıAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları'nda çalışmak üzere,Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini son beş yıl içinde tamamlamış,Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, "Aile Hekimi Doktor" aranmaktadır. * Başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Raportörü İstanbul(Asya) Amerikan Hastanesi
Radyoloji RaportörüAmerikan Hastanesi
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde MedAmerikan Tıp Merkezi’ndegörevlendirilmek üzere,Üniversitelerin önlisans bölümlerinden mezun (Tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik),Radyoloji Raportörü olarak en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tıbbi terminolojiye hakim, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Takım çalışmasına yatkın, hasta ve iletişim odaklı, "Radyoloji Raportörü" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Elemanı İstanbul(Avr.) Amerikan Hastanesi
Lojistik ElemanıAmerikan Hastanesi
Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.Hastane’nin Merkez Deposu’nda görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin önlisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,• MS Office uygulamalarına hakim,• Stoklama ve depolama konusunda en az 1 yıl deneyimli,• Diksiyonu düzgün ve iyi iletişim kurabilen,• Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın,• Sorumluluk duygusu yüksek,• İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı