SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Antalya Havalimanına 40 km,  Belek şehir merkezine 3 km. uzaklıkta yer alan tesisimiz; Türkiye’nin en büyük Demir Çelik ve Enerji Şirketi İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. nin %100 Öz Sermaye kullanılan yatırımı olarak, 2007 yılının Ağustos ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Belek İskele Mevkiinde 90.000m2 üzerine kurulmuş olan tesisimizde 13 oda tipinde, 554 oda mevcuttur, Ultra Herşey Dahil Sistem ile 12 ay hizmet vermektedir.

Adıyla da su dünyası olduğunu hissettiren tesisimizde farklı kapasitelerde 5 adet açık havuz, 2 kapalı havuz, 5 adet çocuk havuzu ve aquapark mevcuttur. 1 ana restoran, 1 adult restoranı, 6 a'la carte restoran, snack restoranlar, food cornerlar ve 11 adet barı ile sürekli yiyecek&içecek hizmeti sunulmaktadır.

Akdeniz bölgesinin Kongre alanındaki en donanımlı otellerinden biri olan tesisimiz toplamda 6600m2 büyüklüğünde bir kongre merkezine ve futbol takımlarını ağırlayabileceği 3 adet profesyonel futbol sahasına sahiptir.

4500 M2 alan üzerine kurulu olan Spa merkezinde Türk Hamamı, sauna ,buhar banyosu dışında cilt bakım odaları ve masaj salonları mevcuttur.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: VARDİYALI ÇALIŞMA


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneSUSESİ LUXURY RESORT HOTEL İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Müdürü Antalya SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Satınalma MüdürüSUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Antalya'nın BELEK bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "SATINALMA  MÜDÜRÜ" aramaktayız 5 yıldızlı otellerde ya da 1.nci sınıf tatil köylerinde, Satınalma Müdürü olarak en az 5 yıl çalışmış olmak, Tercihen İngilizce bilen, Tedarikçi ilişkileri yönetiminde başarılı, Raporlama becerisi gelişmiş, Piyasa araştırması yapan ve güncel gelişmeleri takip eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim yeteneğine sahip,müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MEMURU Antalya SUSESİ LUXURY RESORT OTEL
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MEMURUSUSESİ LUXURY RESORT OTEL
Antalya'nın BELEK bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde  takım arkadaşları aramaktayız Tercihen üniversitelerin, turizm otelcilik veya halkla ilişkiler bölümünden mezun Konusunda en az 3 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, ALMANCA dilini iyi derecede konuşabilen Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişim ve temsil kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne önem veren ,prezantable,  Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Teknisyeni Antalya SUSESİ LUXURY RESORT OTEL
Havuz TeknisyeniSUSESİ LUXURY RESORT OTEL
Antalya'nın BELEK bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde  takım arkadaşları aramaktayız 5 Yıldızlı Otelde benzer pozisyonda görev almış, Havuz Operatörlüğü belgesine sahip, Otelcilik sektöründe en az 2 yıl iş tecrübesi olan Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Detaylı ve dikkatli çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı