SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Antalya Havalimanına 40 km,  Belek şehir merkezine 3 km. uzaklıkta yer alan tesisimiz; Türkiye’nin en büyük Demir Çelik ve Enerji Şirketi İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. nin %100 Öz Sermaye kullanılan yatırımı olarak, 2007 yılının Ağustos ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Belek İskele Mevkiinde 90.000m2 üzerine kurulmuş olan tesisimizde 13 oda tipinde, 554 oda mevcuttur, Ultra Herşey Dahil Sistem ile 12 ay hizmet vermektedir.

Adıyla da su dünyası olduğunu hissettiren tesisimizde farklı kapasitelerde 5 adet açık havuz, 2 kapalı havuz, 5 adet çocuk havuzu ve aquapark mevcuttur. 1 ana restoran, 1 adult restoranı, 6 a'la carte restoran, snack restoranlar, food cornerlar ve 11 adet barı ile sürekli yiyecek&içecek hizmeti sunulmaktadır.

Akdeniz bölgesinin Kongre alanındaki en donanımlı otellerinden biri olan tesisimiz toplamda 6600m2 büyüklüğünde bir kongre merkezine ve futbol takımlarını ağırlayabileceği 3 adet profesyonel futbol sahasına sahiptir.

4500 M2 alan üzerine kurulu olan Spa merkezinde Türk Hamamı, sauna ,buhar banyosu dışında cilt bakım odaları ve masaj salonları mevcuttur.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: VARDİYALI ÇALIŞMA


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneSUSESİ LUXURY RESORT HOTEL İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Müdürü Antalya SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Satınalma MüdürüSUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Antalya'nın BELEK bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "SATINALMA  MÜDÜRÜ" aramaktayız 5 yıldızlı otellerde ya da 1.nci sınıf tatil köylerinde, Satınalma Müdürü olarak en az 5 yıl çalışmış olmak, Tercihen İngilizce bilen, Tedarikçi ilişkileri yönetiminde başarılı, Raporlama becerisi gelişmiş, Piyasa araştırması yapan ve güncel gelişmeleri takip eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim yeteneğine sahip,müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE MÜDÜRÜ Antalya SUSESİ LUXURY RESORT
KALİTE MÜDÜRÜSUSESİ LUXURY RESORT
Antalya'nın BELEK bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip KALİTE MÜDÜRÜ aramaktayız.  ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 22000:2005 Yönetimi sistemlerine hakim ve en az 3 yıl deneyimli, Otelcilik sektörü ile ilgili yasal mevzuata hakim ve mevzuatı takip edebilecek, Konusu ile ilgili eğitimler verebilecek, Üniversitelerin mühendislik Fakültelerinden mezun, (tercihen Gıda Mühendisi) Analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen NOT: Başvurular gizli tutulacak olup, fotoğraflı başvurular öncelikli olarak değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı