Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Eskişehir Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
 SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul olan ve 3 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.  En az ön lisans mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen satış deneyimi olan, İletişim yeteneği güçlü, Telefonda satış yapabilecek, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İnsan Kaynakları AsistanıSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC İnsan Kaynakları' ında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. • Minimum lise mezunu• Hızlı klavye kullanımı becerisi olan• Şehir dışı seyahatlerinde esnek olabilecek• Tercihen "İnsan Kaynakları" departmanında tecrübesi olan• Diksiyonu düzgün• İletişim becerisi kuvvetli• Problem çözme becerisine sahip• Müşteri odaklı• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek• Çalışma yeri Ordu  olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İnsan Kaynakları AsistanıSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC İnsan Kaynakları Kartal lokasyonunda İşe Alım ekibinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.Minimum lise mezunu,Hızlı klavye kullanımı becerisi olan,Tercihen 'İnsan Kaynakları' departmanında tecrübesi olan,Diksiyonu düzgün,İletişim becerisi mükemmel,Problem çözme becerisine sahip,Müşteri ve sonuç odaklı,Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Dönemsel çalışmaya açık,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Ordu Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - OrduSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı projelerinde, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.   Ordu-Merkez 'de ikamet eden, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Düzce Düzce Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - DüzceSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı projelerinde görevlendirilmek üzere,   En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık.*Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi - İstanbul İstanbul(Asya) SIMTEC Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Elektrik Mühendisi - İstanbulSIMTEC Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çözüm ortağımız olan firmanın projelerinde görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları arıyoruz. Bina otomasyonu sistemleri konusunda, proje ve şantiye kısmında görev alacak, Tridium ve proglamlaması konusunda bilgi sahibi olan, MCC ve KUMANDA devreleri konusunda bilgi sahibi olan,  Bilgisayar ve yazılım dilleri konusunda deneyim sahibi olan, En az 2 yıl   yukarıdaki konularda tecrübe sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip İstanbul Anadolu yakasındai ikamet eden .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. En az ön lisans mezunu, Tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettiren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 7/24 vardiyalı çalışmaya açık, Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hayata pozitif bakabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı