Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Ordu Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - OrduSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.  Ordu-Merkez 'de ikamet eden, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık.  *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.En az ön lisans mezunu, Tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettiren,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 7/24 vardiyalı çalışmaya açık, Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hayata pozitif bakabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Helpdesk Uzmanı İstanbul(Asya) SIMTEC Sistem Hizmetleri
Helpdesk UzmanıSIMTEC Sistem Hizmetleri
ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.'nin kurumsal müşterilerine teknik destek hizmeti vermek üzere;Min. teknik lise mezunu yada 2 yıllık MYO (Bilgisayar, Elektronik) veya 4 yıllık Üniversite mezunuTemel IT Bilgisine sahip (Windows, DOS İşletim Sistemleri, MS Office, PC Donanım, Yazıcı, Networking)2-3 yıl Desktop Destek/Help Desk Tecrübesi (Tercih Sebebi) Orta veya iyi derecede   İngilizce bilen İstanbul Asya yakasında ikamet eden. Vardiyalı çalışabilir ve dönemsel çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Düzce Düzce Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - DüzceSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Giriş Takım Lideri(GEBZE) Kocaeli, İstanbul(Asya) SIMTEC Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Veri Giriş Takım Lideri(GEBZE)SIMTEC Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka –Veri Giriş projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan TAKIM LİDERİ arkadaşları aramaktayız. İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze/Kocaeli'nde ikamet eden, Tercihen banka veri girişi alanında deneyimi bulunan, En az ön lisans mezunu, Çalışma saatleri konusunda esnek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak,Veri-Giriş dinamiklerine hakim, yönetim kabiliyeti yüksek olmak, Müşteri ve Takım üyeleri ile etkili iletişim kurma becerisine sahip olmak, Teknik konularda analiz yapma yetkinliğine sahip,  Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip,  Dahili ve harici yazışmaları sorunsuz gerçekleştirebilmek, Analitik düşünebilmek, proaktif olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Yatılı ve günü-birlik seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU) Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU)Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan TAKIM LİDERİ arkadaşları aramaktayız. Ordu’da ikamet eden, Çağrı merkezi ve satış  alanında deneyimi bulunan, En az ön lisans mezunu, Çalışma saatleri konusunda esnek, Banka projelerinde görev alabilecek, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak,Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, yönetim kabiliyeti yüksek olmak, Müşteri ve Müşteri Temsilcileri ile etkili iletişim kurma becerisine sahip olmak,Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip,  Dahili ve harici yazışmaları sorunsuz gerçekleştirebilmek, Analitik düşünebilmek, proaktif olmak, MS Office uygulamalarına  hakim olmak,Yatılı ve günü-birlik seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BULGARCA Bilen Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) SIMTEC Sistem Hizmetleri
BULGARCA Bilen Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSIMTEC Sistem Hizmetleri
ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.'nin Shell projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız; •        Çok iyi/anadil seviyesinde Bulgarca bilen,•        Minimum lise mezunu,•        Diksiyonu düzgün,•        İletişim becerisi kuvvetli,•        Problem çözme becerisine sahip,•        Araştırmacı kişiliği ön planda olan, •        Müşteri odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İnsan Kaynakları AsistanıSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Genel Nitelikler *SIMTEC İnsan Kaynakları Kartal lokasyonunda İşe Alım ekibinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 'İnsan Kaynakları' departmanında tecrübesi olan,Tercihen çok iyi düzeyde ingilizce bilen,  Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,  İnsan ilişkileri iyi, analiz yeteneği yüksek, Dikkatli, proaktif ve sonuç odaklı, Çok iyi derecede MS Office programlarına hakim,  Müşteri ve sonuç odaklı, Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dönemsel çalışmaya açık, Yurtiçi yatılı ya da günü-birlik seyahat engeli olmayan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı