Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.En az ön lisans mezunu, Tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettiren,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 7/24 vardiyalı çalışmaya açık, Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hayata pozitif bakabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU) Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU)Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan TAKIM LİDERİ arkadaşları aramaktayız. Ordu’da ikamet eden, Çağrı merkezi ve satış  alanında deneyimi bulunan, En az ön lisans mezunu, Çalışma saatleri konusunda esnek, Banka projelerinde görev alabilecek, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak,Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, yönetim kabiliyeti yüksek olmak, Müşteri ve Müşteri Temsilcileri ile etkili iletişim kurma becerisine sahip olmak,Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip,  Dahili ve harici yazışmaları sorunsuz gerçekleştirebilmek, Analitik düşünebilmek, proaktif olmak, MS Office uygulamalarına  hakim olmak,Yatılı ve günü-birlik seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi - Düzce Düzce Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi - DüzceSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir. Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, DÜZCE'de yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.  Minimum lise mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen bankacılık alanında Çağrı Merkezi deneyimine sahip, İyi derecede MS Ofis programları ve hızlı klavye kullanımı becerisi olan, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, iletişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisine sahip, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Düzce Düzce Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - DüzceSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşlarıaramaktayız.En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Ordu Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - OrduSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.  Ordu-Merkez 'de ikamet eden, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık.  *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part time Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Ordu Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Part time Müşteri Hizmetleri Temsilcisi OrduSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul/Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir. Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. Kurumsal yapımızda görev almak isteyen, öğrenci, yeni mezun veya esnek çalışma saatlerini tercih eden aşağıdaki kriterlere sahip takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz. Ordu-Merkez 'de ikamet eden, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Veri Giriş Operatörü - Back Office Birimi Kocaeli Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Veri Giriş Operatörü - Back Office BirimiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.Minimum lise mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hızlı klavye kullanım becerisi olan, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Problem çözme becerisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İngilizce Bilen Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
İngilizce Bilen Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Kartal’da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. İleri seviyede İNGİLİZCE bilen, Minimum lise mezunu, Tercihen çağrı merkezi tecrübesine sahip olan, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Problem çözme becerisine sahip, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı