Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Teknik Destek UzmanıSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.Bilişim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimizin Helpdesk operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. Minimum teknik ön lisans mezunu (Bilgisayar, Sistem, Donanım), Temel IT Bilgisine sahip (Windows, Domain, DOS İşletim Sistemleri, MS Office, PC Donanım, Yazıcı, Networking),1-2 yıl Desktop Destek / Help Desk Tecrübesi (Tercih Sebebi),Orta veya iyi derecede İngilizce bilen (Tercih sebebi),7/24 vardiya sisteminde çalışabilecek,İstanbul Asya yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Düzce Düzce Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - DüzceSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşlarıaramaktayız.En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık. *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Traction Power Engineer İstanbul(Avr.), ... SIMTEC Sistem Hizmetleri
Traction Power EngineerSIMTEC Sistem Hizmetleri
SIMTEC having approximately 2500 employees, its headquarters being situated in Istanbul / Kartal and with its other branches in three separate locations, serves and delivers business solutions to the leading companies in the industry. Provides prestigious job opportunities to thousands of people, thus being an important step in the career path.We are in search of a legible candidate to take part at our corporate customer’s projects’ and should bare the below indicated qualifications; Must hold a bachelor of science in electrical engineering (BSEE) or equivalent combination of education and experience leading traction power design work (Professional Engineering License is preferred).Familiarity with specific design requirements related to AC/DC traction power systems and with associated rail road systems and interface.Experience with the design, installation, testing and commissioning of electrical power systems.Experienced and knowledgeable of industry standards associated with railway design and operation.Knowledgeable in mathematical theory regarding AC/DC load flow simulations, short-circuit calculations, and protection relay coordination studies.Knowledgeable in electrified AC railway substation and power distribution system designs (DC knowledge will be advantage),  transformers, cables, circuit breakers, surge arresters, catenary, third rail, MV switchgears, UPS, Battery Charger, UPS  and protective relaying equipment. Experienced in using electrical distribution modeling software such as Sincal.Having experience in traction power with 750 V and 1500 V dc third rail and overhead; 25 kV, 50 HzExcellent technical writing and good verbal communications skills in the English language.Capable of working within and communicating across multi-disciplinary teams. For male candidates, the military service must be completed and/or postponed a minimum of 2 years.Ability to provide technical advice regarding the design, construction, or program modifications and repairs and able write factory and field-test procedures when applicable.Ability to assist with technical proposals for new projects and help develop cost proposals based on client specifications.Capable of mentoring junior staff and assisting in building a positive image for company by developing and managing good client relations for both existing and new clients in the public transportation and the rail industryAgreeing to work according to fixed-term employment contract. Holding a class b drivers license.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Eskişehir Eskişehir Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - EskişehirSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.En az ön lisans mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, İletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettiren,7/24 vardiyalı çalışmaya açık, Hayata pozitif bakabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Ordu Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - OrduSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.  Ordu-Merkez 'de ikamet eden, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanma becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Özgüveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, Kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve gelişime açık.  *Pozisyonumuzda deneyim zorunluluğu yoktur, deneyim sahibi olan başvuruları da memnuniyetle bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSimtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, yaklaşık 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı bölgedeki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  Binlerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.BANKACILIK sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,çağrı merkezi operasyonunda görev almak üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.En az ön lisans mezunu, Tercihen 1 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettiren,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 7/24 vardiyalı çalışmaya açık, Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hayata pozitif bakabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU) Ordu Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri(ORDU)Simtec Sistem Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SIMTEC, 2500 çalışanı, merkezi İstanbul Kartal ve 2 ayrı lokasyondaki şubeleri ile sektöründe öncü firmalara hizmet vermektedir.  1000'lerce kişiye prestijli iş imkanı sunarak, kariyer yolunda önemli bir basamak olmaktadır.42 ülkede 78.500 çalışanı ile Dünya’nın öncü IT hizmetleri şirketi olan ATOS Bilişim Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 'nin, Banka / Finans sektörü odaklı, ORDU'da yürütülmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan TAKIM LİDERİ arkadaşları aramaktayız. Ordu’da ikamet eden, Çağrı merkezi ve satış  alanında deneyimi bulunan, En az ön lisans mezunu, Çalışma saatleri konusunda esnek, Banka projelerinde görev alabilecek, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak,Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, yönetim kabiliyeti yüksek olmak, Müşteri ve Müşteri Temsilcileri ile etkili iletişim kurma becerisine sahip olmak,Liderlik, planlama, organizasyon ve motivasyon becerilerine sahip,  Dahili ve harici yazışmaları sorunsuz gerçekleştirebilmek, Analitik düşünebilmek, proaktif olmak, MS Office uygulamalarına  hakim olmak,Yatılı ve günü-birlik seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı