Faik Çelik Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.fcenerji.com.tr 

Faik Çelik Holding
  
Faik Çelik Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Montaj Operatörü Bursa ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Montaj OperatörüÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
PANEL RADYATÖR ÜRETİMİ KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZINÜRETİM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;Genel Niteliklerİlköğretim-ortaokul-lise Mezunları,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Ekip çalışmasına yatkın,Vardiyalı çalışabilecekTecrübeli veya yetiştirilmek üzere,35 yaşını aşmamış,En az %40 engel durumu olanBay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Operatörü Bursa ÇelikForm Otomotiv A.Ş
Gazaltı Kaynak OperatörüÇelikForm Otomotiv A.Ş
Faik Çelik Holding bünyesinde otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren şirketimizde,Gazaltı Kaynak Operatörü  olarak görev alacak;                                 Meslek Lisesi / Çıraklık Eğitim Merkezi Metal İşleri, Makine, Döküm, Otomotiv    bölümlerinden mezun olmuş Gazaltı Kaynağı Konusunda En Az Bir Yıl Deneyimli Vardiyalı Olarak Çalışabilecek Ekip Çalışmasına Yatkın Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, Askerlik Görevini Tamamlamış, 35 Yaşını Aşmamış, Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Tasarım MühendisiÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
 Kombi üretimi yapan fabrikamızın İstanbul Ataşehir Ofisinde görevlendirmek üzere; "Tasarım Mühendisi" alınacaktır. Üniversitelerin  iligili Mühendislik bölümlerinden  mezun, İngilizceyi sözlü ve yazılı iletişimde etkin kullanabilen, INVENTOR programının mantığına hakim, yeterli seviyede kullanabilen, MS-OFFİCE programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu Bursa ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Satınalma SorumlusuÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Tercihen Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği gibi ilgili bölümlerinden mezun, Sac şekillendirme, plastik, elektriksel parçalar satın alma konularında deneyimli, Tercihen iklimlendirme (ısıtma,soğutma , hvac )sektöründe çalışmış, Satın alma, lojistik, planlama ve raporlama konusunda  tecrübeli, Araştırma ve pazarlık yapma yeteneği olan, girişimci, Sözleşme hukuku alanında bilgili ve deneyimli, Şirketimizi alt yükleniciler ve tedarikçiler nezdinde üst düzey temsil edebilecek, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, ileri seviyede excel bilen, iyi derecede İngilizce bilen, Hedeflerle çalışmayı benimseyen ve projeksiyon yapabilen, Sorumluluk sahibi, iş takibi olan ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa’da ikamet eden, Bay.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Teknik RessamÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
KOMBİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZIN İSTANBUL ATAŞEHİR OFiSİNDE GÖREVLENDİRLEMEK ÜZERE TEKNİK RESSAM ALINACAKTIR. Tercihen Teknik eğitim mezunu veya ilgili bölümlerden mezun, Kombi kazan çizimi yapabilecek, Teknik çizim ve tasarım programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
 Kombi üretimi yapan fabrikamızın İstanbul Ataşehir Ofisinde görevlendirmek üzere; "Ar-Ge Mühendisi" alınacaktır. Üniversitelerin  Makine , Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Isıtma sektöründe , kombi ve gazlı cihazlar üzerine Ar-Ge süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, İngilizceyi sözlü ve yazılı iletişimde etkin kullanabilen, INVENTOR programının mantığına hakim, yeterli seviyede kullanabilen, MS-OFFİCE programlarına hakim, İstanbul da ikametgah edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Üretim MühendisiÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
 Isıtma & soğutma sektöründe; kombi cihazları ve bu cihazlara ait sistem çözümleri sunan firmamızın gelişen organizasyon yapısı içinde görev alacak 'Üretim Mühendisi' , 'Bakım Mühendisi' ,'Kalite Mühendisi'  aranmaktadır; Makina , Elektrik Mühendisliği veya benzeri bölümlerden  mezun olmak Tercihen kombi, ısıtma  konusunda teknoloji, sistem, ürün ve saha  bilgisine sahip olmak Ürün ve teknoloji geliştirme konusunda deneyimli Kalite metodlarında deneyimli İleri düzeyde İngilizce  MS Office programlarını iyi bir şekilde kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı? Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay & Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı