Faik Çelik Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.fcenerji.com.tr 

Faik Çelik Holding
  
Faik Çelik Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEST OPERATÖRÜ Bursa ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
TEST OPERATÖRÜÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
ŞİRKETİMİZİN KOMBİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN  ÜRETİM TESİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   TEST OPERATÖRÜ ALINACAKTIR   En az Teknik Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu ,     Kombi sektöründe en az iki yıl tecrübeli,         Tercihen kombi servis elamanı olarak çalışmış,       Ürünlerin arıza tespitini, tamirini ve bakımını gerçekleştirebilen,   Tanımlanan görevlere ait tüm süreçleri organize , takip ve kontrol edebilen, Excel ve Word programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,       Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,         23-35 Yaş aralığında ,             Bay.            
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
 Kombi üretimi yapan fabrikamızın İstanbul Ataşehir Ofisinde görevlendirmek üzere; "Ar-Ge Mühendisi" alınacaktır. Üniversitelerin  Makine , Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Isıtma sektöründe , kombi ve gazlı cihazlar üzerine Ar-Ge süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, İngilizceyi sözlü ve yazılı iletişimde etkin kullanabilen, INVENTOR programının mantığına hakim, yeterli seviyede kullanabilen, MS-OFFİCE programlarına hakim, İstanbul da ikametgah edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Teknik RessamÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
KOMBİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZIN İSTANBUL ATAŞEHİR OFiSİNDE GÖREVLENDİRLEMEK ÜZERE TEKNİK RESSAM ALINACAKTIR. Tercihen Teknik eğitim mezunu veya ilgili bölümlerden mezun, Kombi kazan çizimi yapabilecek, Teknik çizim ve tasarım programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) ÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
Tasarım MühendisiÇELİKPAN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş
 Kombi üretimi yapan fabrikamızın İstanbul Ataşehir Ofisinde görevlendirmek üzere; "Tasarım Mühendisi" alınacaktır. Üniversitelerin  iligili Mühendislik bölümlerinden  mezun, İngilizceyi sözlü ve yazılı iletişimde etkin kullanabilen, INVENTOR programının mantığına hakim, yeterli seviyede kullanabilen, MS-OFFİCE programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı