Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.beyazfilokiralama.com

Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş
 

 

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum' da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.
Bugün itibarıyla 7.000'e yakın araç filosu ve 100’ün üzerinde konusunda uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren Beyaz Filo Kiralama, Genel Müdürlüğü Ankara’da, şubesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde yaygın bir müşteri ağına hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, filo kiralama ve yönetimi konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

Beyaz Filo Kiralama operasyonel kiralama hizmetleri ile lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

2006 yılı Ekim ayında, İş Bankası Grubu şirketlerinden İş Girişim Sermayesi ortaklığıyla gücüne güç katan Beyaz Filo Kiralama’ nın hedefi, şirket değerini maksimize ederek dünya standartlarında kurumsal bir şirket kimliği ile sektörün en karlı firmalarından biri haline gelmektir. 2008 yılından bu yana da İş Girişim Sermayesi' nden ayrı olarak aynı ilkelerle yoluna devam etmektedir.
Araç parkının %90’ını filo olarak kurumsal firmalara kiralayan Beyaz Filo Kiralama, giderek artan araç sayısıyla müşterileri için hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

  Flap Tour

1993 yılında Ankara’da FLAP TOUR  Seyahat Acenta adıyla kurulan ve 27.07.2006 tarihinden FLAP Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. adı altında  faaliyetlerini sürdüren firmamız   müşteri memnuniyeti ve  kusursuz hizmet anlayışını kendine ilke edinerek  Turizm sektörü  Kongre Organizasyonu konusunda  en büyük,  saygın  ve tanınmış firmalar arasında yerini almıştır.

FLAP TOUR, kurumsal vizyonu ve profesyonel ekibi sayesinde pekçok organizasyona imzasını atmakla birilikte, 1993 yılından bu yana sürdürdüğü parlak kariyeri ile Kongre Organizasyonu sektöründe söz sahibi bir Marka olmayı  başarmıştır.

FLAP TOUR  kongre , toplantı, seminer ve sempozyum organizasyonları düzenleme alanındaki başarısını, kurulduğu günden bu yana kongre turizmine hizmet ederek her alanda geliştirmekte ve başarıları sonucunda elde ettiği maddi kazançları; nitelikli insan kaynaklarına, donanımlı bir çalışma ortamına ve ülke ekonomisine yatırım yaparak değerlendirmektedir.

Avrupa  Birliği  aday  üyesi  olan  ülkemiz, Uluslararası birçok Dünya ve Avrupa  Kongrelerinin  düzenlenmesi  görevini  üstlenerek  uluslararası  imaj  açısından  önemli fırsatlar yakalamış  bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası Kongre ve Seminer konularındaki her türlü hizmeti en iyi kalitede vermeyi ilke edinmiş olan firmamız, kurumsal kimliği ve tümü profesyonel olan kadrosu ile yaptığı her organizasyonda gerek katılımcıların gerekse işverenlerinin takdir ve teşekkürlerini kazanmıştır. 

Bir çok sertifika ve belgeye sahip olan FLAP TOUR, turizm camiasında çok önemli bir yeri olan Kongre Dergisi’nin her yıl düzenlediği 2000 yılı Kongre Başarı Ödülleri ile başarımız takdir edilmiş olup , Uluslararası Avrupa Birliği Şurası acentamıza yılın  En Başarılı Kongre Özel Etkinlikler Ödülü’nü kazandırmıştır.

FLAP TOUR günden güne hız kazanarak, hedeflerini büyüterek, kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayarak  ve  profesyonelliğini artırarak  müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya  devam etmektedir. 


 Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.