İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.ipekyolusilver.com.tr

İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti


İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Satış Pazarlama Müdürüİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Firmamızın satış & pazarlama faaliyetlerini yönetmek ve yürütmek üzere;Satış & pazarlama alanında minimum 10 yıl, yönetici pozisyonunda minimum 5 yıl tecrübeli,35-40 yaş aralığında, Minimum MYO mezunu, Liderlik vasıflarına sahip, Operasyon ve organizasyon yönü kuvvetli, 200-250 personel yönetim tecrübesi olan, Kuyumculuk sektörü deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen (2. ve 3. yabancı diller tercih sebebidir), 'Satış & Pazarlama Müdürü' adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Genel Başvuruİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Beyazıt yerleşkesindeki mağazamızda istihdam etmek üzere;En az lise düzeyinde eğitim almış, Yazılı-sözlü iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, gelişime açık Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan. En az %40 engel raporu bulunan,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arapça Bilen Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Arapça Bilen Satış Temsilcisiİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Beyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızın Satış & Pazarlama departmanında görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Arapça bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir),Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimli, Hiperaktif, girişken, seyahat engeli olmayan, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, prezentabl,'Arapça Bilen Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Karşılama Elemanı İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Müşteri Karşılama Elemanıİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Beyazıt yerleşkesinde bulunan firmamızın satış & pazarlama departmanındagörevlendirilmek üzere;Minimum lise mezunu, Güleryüzlü, sıcak kanlı, kolay iletişim kurabilen, İnsan ilişkileri son derece kuvvetli, sosyal, girişken, Tercihen satış tecrübesi olan,  İyi seviyede İngilizce bilen (ek yabancı diller tercih sebebidir),Kişisel görünümüne önem veren, Stresi yönetebilecek, Müşterinin kusursuz ve sıcak karşılanıp ilgili bölüme yönlendirilmesini sağlayabilecek,Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Güleryüzlü 'Müşteri Karşılama Görevlisi' adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusça ve Estonca Bilen Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Rusça ve Estonca Bilen Satış Temsilcisiİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Beyazıt'ta bulunan mağazamızın Satış & Pazarlama bölümünde görevlendirmek üzere; Çok iyi seviyede Rusça ve Estonca bilen,Minimum lise mezunu, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, girişken, heyecanlı, aktif,Satış tecrübesi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
İngilizce Bilen Satış Temsilcisiİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Satış & pazarlama departmanımızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede İngilizce bilen (diğer yabancı diller tercih sebebidir)Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimli,  Hiperaktif, girişken, seyahat engeliolmayan, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, prezentabl,'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetmen İstanbul(Avr.) İpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
İç Denetmenİpekyolu Kuyumculuk ve Değerli Taşlar Ltd. Şti
Beyazıt yerleşkesi ve civarında bulunan şirketlerimizin iç denetimini yapmak üzere; Üniversite mezunu, Minimum 10 yıl gelir/gider denetmenliği tecrübeli, Denetim firmalarında çalışmış, Dikkatli ve araştırmacı'Gelir & Gider Kontrolörü' adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı