Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır,Viaport Venezia (İstanbul),Novada (Tokat), Festiva (Uşak), Viaport Tuzla Marina AVM (İstanbul), Forum Kapadokya AVM, Erzincan Park AVM, Van AVM, 14 Burda AVM(Bolu), Kuşadası Pasaj( Aydın), Park 23 (Elazığ), Çorlu Trend Arena (Tekirdağ), Novada Manavgat (Antalya), Nazilli Bamboo (Aydın), Orhangazi Oksijen AVM (Bursa), Gebze Oksijen AVM (Kocaeli)


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 7400

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 38
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ziraat Mühendisi ( Yenişehir ) Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Ziraat Mühendisi ( Yenişehir )Özdilek / Tabiat Tarım
- Üniversitelerin ziraat fakültelerinin ziraat mühendisliği bahçe bitkileri, tarla bitkileri veya  bitki koruma bölümlerinden mezun,- Tarım ve hayvancılık konusunda çalışmaya istekli,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bursa Yenişehir ilçesinde ikamet edebilecek,- Aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel - Wyndham Otel İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Engelli Personel - Wyndham OtelÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİ Kocaeli Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Kocaeli'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine bölümünden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Seyahat engeli bulunmayan,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Araştırmacı, yeniliklere açık, - İnegöl'de İkamet eden, edebilecek -  Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Izgara Ustası Bursa Özdilek / AVM
Izgara UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Bursa'da ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Kasiyer / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Unlu Mamüller Ustası-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Unlu Mamüller Ustası-DüzceÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Düzce'de ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İmalat usta ve usta yardımcıları(baklava,pasta,börek,mayalı,ekmek),- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Ustası / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Pasta Ustası / DüzceÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,- Düzce'de ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Garson-DüzceÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Depo Elemanı / DüzceÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Balık Reyon Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Balık Reyon ElemanıÖzdilek / AVM
- Tercihen Lise Mezunu,- Balık çeşitleri konusunda bilgili ve tercihen satışı konusunda deneyimli,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kuru Temizleme Ustası Bursa Özdilek / AVM
Kuru Temizleme UstasıÖzdilek / AVM
-Kuru Temizleme-Ütü alanında deneyimli,-Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-En az lise mezunu,-35 yaşını aşmamış,-Askerlik hizmetini tamamlamış.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Sinema GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- 27 yaşını aşmamış,- Ekip çalışmasına yatkın,- Pozitif ve güleryüzlü,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu/ İskenderun Hatay Özdilek / Ev Tekstil
Satış Sorumlusu/ İskenderunÖzdilek / Ev Tekstil
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- İskenderun'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Apartman Görevlisi Bursa Özdilek / İnşaat
Apartman GörevlisiÖzdilek / İnşaat
- Apartman veya site görevlisi olarak daha önce çalışmış,- Evli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Tercihen, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesi ile  Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip- 35 yaşını aşmamış,- Bursa-İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI-YENİŞEHİR Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
AŞÇI-YENİŞEHİRÖzdilek / Tabiat Tarım
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay , Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,- Bay .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Teknik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- MYO veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik ve Makine bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Mekanik tesisat işleri , mekanik sistem, arıza, elektrik bakım alanlarında çalışmış, ercihen AVM tecrübesi olan.- Takım çalışmasına yatkın,- En az 2yıl tecrübeli,- Askerlik hizmetini tamamlamış.- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Depo ElemanıÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer Bursa Özdilek / AVM
KasiyerÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Unlu Mamüller Ustası Bursa Özdilek / AVM
Unlu Mamüller UstasıÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Bursa'da ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İmalat usta ve usta yardımcıları(baklava,pasta,börek,mayalı,ekmek),- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Bursa Özdilek / AVM
AşçıÖzdilek / AVM
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Müdür Bursa Özdilek / Holding
Teknik MüdürÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen ilgili pozisyonda deneyim sahibi,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bowling Personeli Bursa Özdilek / AVM
Bowling PersoneliÖzdilek / AVM
En az lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik,güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuaför Bursa Özdilek / AVM
KuaförÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paket Servis Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Paket Servis ElemanıÖzdilek / AVM
-A2 ehliyetine sahip,-Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,-Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,-Trafik kurallarına dikkat eden,-Takım çalışmasına uyumlu,-Dinamik ve çalışkan,-Müşteri memnuniyetine özen gösteren,-Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı