Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır,Viaport Venezia (İstanbul),Novada (Tokat), Festiva (Uşak), Viaport Tuzla Marina AVM (İstanbul), Forum Kapadokya AVM, Erzincan Park AVM, Van AVM, 14 Burda AVM(Bolu), Kuşadası Pasaj( Aydın), Park 23 (Elazığ), Çorlu Trend Arena (Tekirdağ), Novada Manavgat (Antalya), Nazilli Bamboo (Aydın), Orhangazi Oksijen AVM (Bursa), Gebze Oksijen AVM (Kocaeli)


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 7400

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stok Kontrol Sorumlusu İzmir Özdilek / AVM
Stok Kontrol SorumlusuÖzdilek / AVM
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Tercihen perakende-mağazacılık sektöründe stok kontrol operasyonlarında deneyimli,·        Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip,·        Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli,·        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·        Tercihen SAP bilen,·        Raporlama ve analiz yönü güçlü,·        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ass. Chef de Partie (Pastane) İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Ass. Chef de Partie (Pastane)Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen turizm otelcilik / aşçılık meslek lisesi / meslek yüksek okulu mezunu, Uluslararası mutfak deneyimi olan, Beş yıldızlı otellerde en az 4 yıl aynı görevde çalışmış, Takım çalışmasına önem veren, Kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Bursa Özdilek / Holding
Teknik MüdürÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen ilgili pozisyonda deneyim sahibi,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bowling Personeli Bursa Özdilek / AVM
Bowling PersoneliÖzdilek / AVM
En az lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik,güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bowling Müdürü Bursa Özdilek / AVM
Bowling MüdürüÖzdilek / AVM
Bowling veya Yiyecek İçecek sektöründe çalışmış,Tercihen üniversite mezunu,Yöneticilik tecrübesi olan,Personel takibi ve stok yönetimi yapabilecek,Vardiyalı sistemde çalışabilecek,MS Ofis programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın,dinamik,güler yüzlü,prentabl,iletişimi güçlü,Tercihen bay. (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kuaför Bursa Özdilek / AVM
KuaförÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İplik Dokuma Vardiya Amiri Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik Dokuma Vardiya AmiriÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Mühendislik , Teknik Eğitim  fakültelerinden veya  İşletme bölümünden mezun ,- Vardiyalı çalışabilecek ,- İnsan ilişkileri kuvvetli ,- Sevk ve idare yeteneğine sahip ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- 30 yaşını aşmamış ,- İnegöl'de ikamet eden / edebilecek ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paket Servis Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Paket Servis ElemanıÖzdilek / AVM
-A2 ehliyetine sahip,-Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,-Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,-Trafik kurallarına dikkat eden,-Takım çalışmasına uyumlu,-Dinamik ve çalışkan,-Müşteri memnuniyetine özen gösteren,-Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Mali İşler Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen SAP programlarını kullanmış,- Bay ve Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Asistanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Asistanı (İstanbul)Özdilek / AVM
- Tercihen üniversitelerin Pazarlama veya Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,- Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,- İnsan ilişkileri başarılı,prezantabl, diksiyonu düzgün,- Çözüm odaklı,- Tercihen İngilizce bilen,- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- 30 yaşını aşmamış,- Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Avr.), ... Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat ŞefiWyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,- Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,- Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,- Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,- Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,- MS Office ve HK ( Fidelio, Opera vb.) paket programlarını kullanabilen,- İyi derecede ingilizce bilen,-  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gelirler Sorumlusu İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Gelirler SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, İleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahip ve MS office programlarına hakim, (Tercihen Opera PMS Ve EZYield kullanmayı bilen), Gelir yönetimi, piyasa performans raporlamada deneyimli ve bütçe hazırlamada bilgi sahibi, Misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, denetimi seven ve meslek edinmek isteyen, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik(Tercihen Endüstri,Tekstil) bölümlerinden mezun, Tercihen bayi yönetimi veya şirketlerin İç Denetim bölümünde deneyim sahibi, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan, ERP üzerinde cari hareketler,  stok takibi vb. konularda tecrübeli, gerektiğinde eğitim verebilecek, (Tercihen Mikro, SAP) Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, MS. Office programlarını iyi kullanabilen, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı Bursa Özdilek / Holding
Satınalma Yönetici AdayıÖzdilek / Holding
- Lisans mezunu,(Tercihen İİBF) - İyi derecede ingilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Temizlik Görevlisi-DüzceÖzdilek / AVM
 - Tercihen temizlik konusunda deneyimli,-Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek,- Düzce'de ikamet eden,- Bay ,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek
Yönetici AdayıÖzdilek
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / DüzceÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Düzce'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Depo Elemanı / DüzceÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Unlu Mamüller Ustası-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Unlu Mamüller Ustası-DüzceÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Düzce'de ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İmalat usta ve usta yardımcıları(baklava,pasta,börek,mayalı,ekmek),- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Pasta Ustası / DüzceÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,- Düzce'de ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Desinatör (İnegöl) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Desinatör (İnegöl)Özdilek / Ev Tekstil
- En az lise mezunu,- İyi derecede photoshop kullanabilen,- Baskı(emprime) desinatörlüğü alanında deneyimli,- Bursa veya İnegöl'de ikamet eden,(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Kasiyer / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Garson-DüzceÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - Düzce Düzce Özdilek / AVM
Aşçı - DüzceÖzdilek / AVM
- Düzce'de ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sinema Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Sinema Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- 27 yaşını aşmamış,- Ekip çalışmasına yatkın,- Pozitif ve güleryüzlü,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi Bursa Özdilek / Holding
Dış Ticaret Müşteri TemsilcisiÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,- İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip ,- Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan ,- Problem çözme , analitik düşünme , sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip ,- MS Office programlarına hakim,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- 30 yaşını aşmamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Şefi İzmir Özdilek
Kat ŞefiÖzdilek
Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip, Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış, Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren, MS Office ve Fidelio, Opera vb. paket programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Spa Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
En az ilkokul mezunu, 20-35 yaşları arasında, Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip, Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış, Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı, Vardiyalı çalışabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
- En az ilkokul mezunu,- 20-35 yaşları arasında,- 5 yıldızlı otellerde tecrübesi olan,- Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,- Bay & Bayan adaylar(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,- 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl aynı görevde çalışmış olmak,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Şefi ( Gebze ) Kocaeli Özdilek / AVM
Reyon Şefi ( Gebze )Özdilek / AVM
- MYO veya Lise mezunu , - Mağazacılık sektöründe deneyimli ,- Reyon ve ürün  yönetimi konusunda deneyimli , - Dinamik , güleryüzlü , - Müşteri memnuniyeti odaklı ,- Takım çalışmasına yatkın ,- Bay & bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise mezunu, 20-30 yaş arasında, Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen, Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde) 5188 sayılı kanuna tabi olan, Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Estetisyen - Masöz İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Estetisyen - MasözÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise veya meslek yüksek okullarının tercihen ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Bayan, İzmir'de ikamet eden, Ustalık veya kalfalık belgesi sahibi,  Cilt bakımı ve masaj uygulamalarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel -UŞAK Uşak Özdilek / AVM
Engelli Personel -UŞAKÖzdilek / AVM
Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir, Kocaeli Özdilek / AVM
Elektrik MühendisiÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Enerji yönetim sertifika sahibi,- Alanında tecrübeli , - MS Office programlarını etkin kullanabilen,- AVM, yüksek yapılar vb. alanlardaki süreçlerde deneyim sahibi,- Seyahat engeli olmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Reyon Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Özdilek / AVM
Market Reyon Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Bay&Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,- Bay .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
Dijital Pazarlama UzmanıÖzdilek / Holding
-Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun,-İyi derecede İngilizce bilen,-Dijital pazarlama veya e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli,-Google Adwors ve Google Analytics süreçlerine hakim,-SEO çalışmalarını yürütebilecek,-Sosyal medya yönetimi tecrübesi olan,-MS Office uygulamalarına ve internet kullanımına iyi derecede hakim,-Pazarlama, ve reklam alanlarında tecrübeli,-Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,-Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden,(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Bursa, Düzce Özdilek / AVM
Stok Kontrol SorumlusuÖzdilek / AVM
MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derece Excel bilgisine sahip Tercihen bezer pozisyonlarda tecrübeli Tercihen SAP bilen İletişimi kuvvetli ve Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı