Autoliv 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


"Otomotiv'de güvenliği biz yönlendiriyoruz"

Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 70.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik sistemleri konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv; otonom sürüş ile bütünleşmiş geleceğin otomobili için güvenlik sistemlerinin lider tedarikçisi olmak misyonu ile halen yoğun olarak çalışmaktadır.

                                  Başlıca yerel ve uluslararası müşteriler;

 OYAK RENAULT MERCEDES BENZ BMC
 TOFAŞ – FIAT OTOKAR CHRYSLER
 FORD - OTOSAN OTOYOL MAN
 KARSAN PEUGEOT / CITROEN HONDA
 ANADOLU ISUZU HYUNDAI ASSAN TOYOTA

Türkiye'de üretilen ürünlerimiz ;
* Emniyet Kemerleri
* Emniyet Kemeri Elemanları
* Direksiyon Simidi
* Hava Yastıkları

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.autoliv.comAutoliv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalıphane Formeni Kocaeli Autoliv
Kalıphane FormeniAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Kalıp Bakım Formeniaramaktayız.EML  ya da MYO mezunu olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen progresif kalıp bilgisi olan, Kalıp bakımı konusunda deneyimli Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Human Resources SpecialistAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2500 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;Bachelor's degree preferably from Social Sciences, Industrial or Management Engineering,Min. 2 years of HR related work experience, Fluency in English, Good command of MS Office applications Good team player, Analytical minded, open to changes, excellent communication and self disciplineLiving in Gebze; Kocaeli or Anatolian side of Istanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) AUTOLIV
Kalıphane MühendisiAUTOLIV
Otomotiv sektörüne emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için Kalıphane Mühendisiaramaktayız.Üniversite mezunu (Endüstri, Makine ya da Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ya da Kalıpçılık Öğretmenliği mezunu),En az 2-3 yıl kalıphane deneyimi olan, MS Office Programlarını kullanmayı bilen, Prograsive kalıp bilgisi ve tecrübesi (tercihen) 3D modelleme programları hakkında bilgi sahibi olan İyi derecede İngilizce bilen (tercihen) İnsan ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Formeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Bakım FormeniAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için, Bakım Formeniaramaktayız.Üretim hatları bakım tecrübesi olan, EML , MYO Elektrik / Elektronik mezunu olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Elektrik yüksek voltaj ve benzeri eğitim ve belgelerinin olması (trafo - jeneratör, doğalgaz vb.)Elektrik, elektronik, mekanik, hidrolik ve pnömatik bilgisi olan, Tercihen PLC ve otomasyon sistemlerinde tecrübeli, Tercihen TPM bilgisi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen orta seviye İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı