Autoliv 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


"Otomotiv'de güvenliği biz yönlendiriyoruz"

Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan İsveç kökenli global bir şirketiz. Dünyanın önde gelen otomobil ve taşıt üreticisi tüm ana sanayi firmalarına yaklaşık 70.000 kişiye varan çalışan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Güvenlik sistemleri konusunda en ileri ve güncel teknolojileri üreten ve araştırmalara büyük önem veren Autoliv; otonom sürüş ile bütünleşmiş geleceğin otomobili için güvenlik sistemlerinin lider tedarikçisi olmak misyonu ile halen yoğun olarak çalışmaktadır.

                                  Başlıca yerel ve uluslararası müşteriler;

 OYAK RENAULT MERCEDES BENZ BMC
 TOFAŞ – FIAT OTOKAR CHRYSLER
 FORD - OTOSAN OTOYOL MAN
 KARSAN PEUGEOT / CITROEN HONDA
 ANADOLU ISUZU HYUNDAI ASSAN TOYOTA

Türkiye'de üretilen ürünlerimiz ;
* Emniyet Kemerleri
* Emniyet Kemeri Elemanları
* Direksiyon Simidi
* Hava Yastıkları

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.autoliv.comAutoliv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PLC Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
PLC UzmanıAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri ve hava yastığı olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz içinPLC Uzmanı aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik veya Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Çözüm üretebilen, sonuç odaklı, analitik düşünme ve yorumlama kabiliyeti yüksek,Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Muhasebe Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Kıdemli Muhasebe UzmanıAutoliv
Otomotiv sektörüne başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çok çeşitli güvenlik ürünleri, çözümleri üreten ve sunan %100 yabancı sermayeli Türkiye organizasyonumuz için Muhasebe Uzmanı aramaktayız.•4 yıllık üniversite mezunu,•Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,•MS Office programlarını ve SAP kullanan,•Mali işler bölümlerinde en az 3 yıl çalışmış(tercihen üretim  şirketlerinde)•Vergi mevzuatına hakim•Tercihen vergi denetim tecrübesi olan•Bilanço ve gelir tablosu kalemlerine hakim•İstanbul Anadolu yakası ya da Kocaeli bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Purchasing SpecialistAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We are currently accepting applications for our plant in Gebze where we produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2800 highly competitve employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position, Engineer (Mechanical or Industrial is preferable) Min  2 years of experience in Automotive or similar Industries Purchasing experience and commercial skills Fluent in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) Autoliv
Human Resources SpecialistAutoliv
Autoliv Cankor is a wholly owned subsidiary of Autoliv, the world leader in the production of automotive safety systems. We produce and market airbags, seatbelts and steering wheels with 2500 highly competitive employees. If you want to be a team member in our company and have the required background, please apply to this position;Bachelor's degree preferably from Social Sciences, Industrial or Management Engineering,Min. 2 years of HR related work experience, Fluency in English, Good command of MS Office applications Good team player, Analytical minded, open to changes, excellent communication and self disciplineLiving in Gebze; Kocaeli or Anatolian side of Istanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı