Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Spa Terapisti Muğla Divan
Spa TerapistiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Spa Terapist aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Rezervasyon Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Rezervasyon Görevlisi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Opera, MS Office vd. uygulamalara hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve etkin iletişim becerisine sahip, Dikkatli, titiz ve planlı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Bodrum Muğla Divan
Resepsiyonist - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve Etkin İletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Adana Adana Divan
Resepsiyonist - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Cizre Şırnak Divan
Resepsiyonist - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, yakın zamanda Şırnak Cizre'de hizmete açılacak Divan Cizre Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl otelcilik sektöründe Resepsiyonist tecrübesine sahip, İngilizce bilen, Güler yüzlü ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Opera ve MS Office programlarını bilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) - Divan Adana Adana Divan
Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelinde görevlendirmek üzere Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) aramaktadır.* Cilt bakım uygulama ve ürünleri ile ilgili deneyimli* Bölüm ile ilgili okuldan mezun veya Meb onaylı sertifika sahibi* En az 2 yıllık tecrübe sahibi* İletişimi kuvvetli, Satış yeteneği olan* Alanındaki son teknolojileri takip eden* İngilizce bilgisi olan* Bilgisayar kullanabilen,* Sigara kullanmayan* Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Komiaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi - Divan Adana Adana Divan
Kat Hizmetleri Şefi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelinde görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Şefi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İngilizce bilen, (mesleki düzeyde) MS Office programlarına hakim, Misafir memnuniyeti, hizmet ve kalite odaklı, Problem çözme, zaman ve stres yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına uyumlu, Ekip gelişimini destekleyen ve departman için eğitim verebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi - Divan Cizre Şırnak Divan
Komi - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre de hizmet veren Divan Cizre Otel'inde görevlendirmek üzereKomi aramaktadır.Tercihen MYO, Üniversite veya bu alanda eğitim veren sanat merkezlerinden mezun,Sektörde yükselmeyi hedefleyen ve gelişime açık, İş disiplinine sahip, azimli ve istekli. Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef de Partie - Divan Cizre Şırnak Divan
Demi Chef de Partie - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmet verecek Divan Cizre Oteli'nde görevlendirilmek üzere Demı Chef de Partie (Pastry) aranmaktadır. Tercihen lise veya MYO aşçılık ve pastacılık bölümlerinden mezun  Otel ve restoran pastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli  Türk ve uluslararası lezzetler konusunda tecrübeli  Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren  Haccp ve / veya Iso 22000 kurallarını uygulayabilen  Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen  İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen  Vardiyalı sistemde çalışabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Administrative Assistant İstanbul(Avr.) Divan
HR Administrative AssistantDivan
We are looking for "Human Resources Administrative Assistant" for Divan Istanbul Hotel.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Gaziantepotelde görevlendirmek üzere Yiyecek İçecek Müdürü aramaktadır Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum aynı pozisyonda 10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip koordinasyonunda güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak, Çoklu görevler arasında zamanını organize edip iş yükünü planlayabilen, Etkin iletişim yeteğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Divan Adana Adana Divan
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Adana’da hizmet veren Divan Adana Otel’de görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları Yöneticisi aramaktadır. Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,  İnsan Kaynakları, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinden mezun,Turizm Otelcilik sektöründe en az 5 yıl İnsan Kaynakları alanında deneyim sahibi, Ücretlendirme, Seçme ve yerleştirme, Performans değerlendirme, Kariyer planlaması, Bordro ve Özlük işleri süreçlerini yönetecek,Ms Offfice programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, iş takibi son derece güçlü ve pozitif olan, Detaylara özen gösteren, sorumluluk bilinci olan, Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM içerisnde bulunan EATALY'de görevlendirmek üzere satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunanEataly'de görevlendirilmek üzere Garsonaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Doorman - Divan Adana Adana Divan
Doorman - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana'da görev alacak Doorman arıyoruz. Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Güleryüzlü, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve prezantabl, İletişim becerisi yüksek,gelişime açık. Vardiya düzeninde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Sevkiyat Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Uzmanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul City İstanbul(Avr.) Divan
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi takım arkadaşı arıyor. Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Sektörde 4-5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl satış alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera sistemini kullanmış olan, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, Aktif sales call / müşteri ziyaretleri yapacak, Kariyerine satış alanında yön veren, Takım çalışmasına inanan, Etkin iletişim kurabilme, ikna ve satış becerilerine sahip, Genç ve dinamik, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Terzi - Divan Adana Adana Divan
Terzi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana'da görev alacak Terzi arıyoruz. Ekip çalışmasına uygun Kişisel bakıma önem veren En az 3 yıl deneyim sahibi Çalışma saatleri esnek İletişim becerileri yüksek güleryüzlü Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Görevlisi - Divan Adana Adana Divan
Kat Görevlisi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana'da görev alacak Kat Hizmetleri Görevlisi arıyoruz.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Karşılama Elemanı (Hostes) - Divan Adana Adana Divan
Misafir Karşılama Elemanı (Hostes) - Divan AdanaDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzereMisafir Karşılama Elemanı (Hostes) aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan Adana Adana Divan
Garson - Divan AdanaDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Beylikdüzü Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Beylikdüzü PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Pastane Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu ,Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli,Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Beylikdüzü bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fitness & Spa Resepsiyonist - Divan Cizre Şırnak Divan
Fitness & Spa Resepsiyonist - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre de hizmet veren Divan Cizre otelinde görevlendirilmek üzereFitness & Spa Resepsiyonist aramaktadır. Otel misafir ilişkileri konusunda deneyimli Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen Diksiyonu düzgün Rezervasyon sistemleri konusunda deneyimli Raporlama yapabilen Dış görünümüne önem veren, gelişime açık Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Masöz - Divan Cizre Şırnak Divan
Masöz - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmet veren Divan Cizre Oteli'nde görevlendirilmek üzere Masöz aramaktadır. Minimum 608 saatlik terapist sertifikası bulunan, Otelcilik sektöründe Spa alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Çeşitli masaj türleri hakkında bilgi ve tecrübesi bulunan, Diksiyonu düzgün ve İletişim becerisi yüksek,  Güleryüzlü ve Misafir memnuniyetine önem veren, Dış görünümüne ve Kişisel temizliğine özen gösteren, Takım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma temposuna yatkın ve dinamik, Uzun soluklu çalışma isteği olan, Güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ses Işık Teknisyeni- Divan Mersin Divan
Ses Işık Teknisyeni- DivanDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mersin'de hizmet veren Divan Mersin Oteli'nde görevlendirilmek üzere Ses Işık Teknisyeni aramaktadır.Elektrik veya Elektrik- Elektronik bölümü mezunu, Konferans sistemi kurulum ve takibinde tecrübeli, Bilgisayar ve sunum programlarını kullanmayı bilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Mersin de ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Kaptanı - Divan Cizre Şırnak Divan
Restoran Kaptanı - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre otelinde görevlendirmek üzere Restoran Kaptanı aramaktadır. Lise veya Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Min. 3 yıl Yiyecek İçecek alanında deneyim sahibi olmak, Turizm sektöründe Kaptanlık seviyesinde pozisyon tecrübesi edinmiş,Yiyecek İçecek departman işleyişine ve ekip yönetimi konularında hakim, Misafir memnuniyeti ve kaliteli servis hizmeti sunma odaklı çalışmayı ilke edinen,Mesleği ile ilgili kariyer hedefleri olan, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Yeni açılacak olan Divan Bahçeşehir Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Elmadağ Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Elmadağ PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Yeni açılacak olan Divan Elmadağ Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap Şırnak Divan
KasapDivan
DİVAN CİZRE AÇILIYOR!!Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, yakın zamanda hizmete açılacak 5 yıldızlı Divan Cizre oteli için Mutfak Departmanında görev alacak Kasaplar arıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward Şefi - Divan Cizre Şırnak Divan
Steward Şefi - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre Oteli'nde görevlendirmek üzere Steward Şefi aramaktadırEn az Lise ve dengi okullardan mezun, Otelcilik sektöründe en az 2 yıl şeflik deneyimine sahip, Ekip yönetimi ve etkin iletişim becerisine sahip, Hijyen ve kullanılan kimyasallar konusunda uzman, Hijyen belgesine sahip (MEB onaylı), Zayiat raporu, sayım, iş takibi konularında hakim ve eğitim verebilir, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward - Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Steward - Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yaz sezonunda çalışacak ''Bulaşıkhane Elemanı (Steward)'' takım arkadaşları arıyoruz.Benzer pozisyonda deneyim sahibi olan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik Hijyenine önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Anadolu Yakası'nda ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görev alacak Kat Hizmetleri Görevlisi arıyoruz.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist - Divan Istanbul İstanbul(Avr.) Divan
Receptionist - Divan IstanbulDivan
Divan İstanbul is looking for Receptionist. University degree. Fluency in English. Arabic language is preferable. Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous.Ability to focus attention on details and be able to organize, prioritize and follow up.Minimum 2 year experience in a similar position. Knowledge of MS Office programs, Opera knowledge is a must.Good team player, working well with other departments and coworkers.Ability to promote positive relationship with all guests.Good problem solving skills. Training and supervisory skills. Organization skills. Strong communication skills. Able to comply with working on shifts.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Engelli Personel - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzereEngelli Personelaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Hat Operatörü- Divan Taşdelen İstanbul(Asya) Divan
Üretim Hat Operatörü- Divan TaşdelenDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda Çikolata bölümünde yetiştirilmek üzereÇikolata Üretim Hattı Operatörü aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Komi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Komi - Divan CityDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mecidiyeköy'de hizmet veren Divan İstanbul City Otel'inde görevlendirmek üzereKomi aramaktadır.Tercihen MYO, Üniversite veya bu alanda eğitim veren sanat merkezlerinden mezun,Sektörde yükselmeyi hedefleyen ve gelişime açık, İş disiplinine sahip, azimli ve istekli. Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Resepsiyonist - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Resepsiyonist arıyor.MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İyi seviyede İngilizce bilen,  4 veya 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,  Opera programını aktif olarak kullanabilen,  Kariyerinde bu alanda ilerlemeyi hedefleyen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden,   Vardiyalı sistemde çalışabilir, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sous Chef - Divan Mersin Mersin Divan
Sous Chef - Divan MersinDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mersin'de hizmet veren Divan Mersin Otel'inde görevlendirilmek üzere Sous Chef aramaktadır.Daha önce turizm sektöründe beş yıldızlı otellerde Sous Chef düzeyinde en az 3 yıl deneyim sahibi,Uluslararası zincir otelllerde çalışmış, Türk ve Dünya mutfağına hakim, Ala'carte restoran tecrübesi olan, HACCP, Gıda Güvenliği ve Hijyen hususlarında bilgi sahibi, Bütçe ve maliyet yapılanmasında planlama ve uygulama süreçlerine hakim, Organizasyon ve planlama süreçlerinde aktif görev alabilen, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmeti benimsemiş, Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına inanan ve ekip yönetiminde başarılı Motivasyon, yönlendirme ve koordinasyon becerilerine sahip Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Ataköy Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Ataköy PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Ataköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzereSatış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, konusunda tecrübeli ya da satış yapabileceğini düşünen,Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Ataköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Temsilcisi - Divan Adana Adana Divan
Satış ve Pazarlama Temsilcisi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Adana'da hizmet veren Divan Adana otelinde görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktadır. Minimum 2 yıl deneyim sahibi olan Turizm&Otelcilik Satış Departmanı alanında deneyimli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü, prezentabl İngilizce bilen Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı