Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Spa Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Spa Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre Otel'de görevlendirilmek üzere SPA Müdürü arıyor.5 yıldızlı Otellerin Fitness-Spa Satışında minimum 2 yıl görev almış, Üniversite mezunu, Yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Misafir odaklı,diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Performansı yüksek, ekip yönetmiş, ikna kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Kalamış Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Kalamış BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Kalamış Brasserie'de  yaz sezonunda (Mayıs - Eylül) görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Brasserie vb. restoranlarda Garson pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi- Divan İstanbul Otel İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi- Divan İstanbul OtelDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda  görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi aramaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, Gıda Sektöründe üretim alanında 1-3 yıl tecrübeli, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, Haftada 6 gün 06:30 -15:00 vardiyasında çalışacak İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Yetkilisi - Divan Çorlu Tekirdağ Divan
Kurumsal Satış Yetkilisi - Divan ÇorluDivan
GENEL NİTELİKLERTürkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Çorlu'da hizmet veren Divan Çorlu Otel'i için Satış Departmanında görevlendirilecek Kurumsal Satış Yetkilisi / Temsilcisi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Ingilizce bilen, En az 2 yıl otelcilik sektöründe satış deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Opera S&C bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezantabl.Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan Çorlu Tekirdağ Divan
Garson - Divan ÇorluDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çorlu bünyesinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.·         Lise veya Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,·         Min. 1-3 yıl Turizm sektöründe Garsonluk tecrübesi olan,·         A'lacarte bilgisine sahip ve yiyecek içecek işleyişine hakim,·         Misafir memnuniyeti ve kaliteli servis hizmeti sunma odaklı çalışmayı ilke edinen,·         Mesleği ile ilgili kariyer hedefleri olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),·         Çorlu'da ikamet eden,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Divan City Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Divan City PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePastane Satış Temsilcisi aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli, Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Kalamış Divan Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı-Kalamış Divan PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Kalamış Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Erenköy Pastane İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı - Erenköy PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Erenköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzereSatış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, konusunda tecrübeli ya da satış yapabileceğini düşünen,Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Erenköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Divan İstinye Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Divan İstinye PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePastane Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli, Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Sorumlu - Mahall Ankara Divan Residence Ankara Divan
Teknik Sorumlu - Mahall Ankara Divan ResidenceDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Ankara'da hizmete açılacak Mahall Ankara Divan Residence'ta görevlendirmek üzere Teknik Sorumlu aramaktadır.MYO / Üniversitelerin ilgili elektrik, mekanik bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme süreçlerini yönetecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Komiaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banket Satış Temsilcisi - Rahmi Koç Müzesi İstanbul(Avr.) Divan
Banket Satış Temsilcisi - Rahmi Koç MüzesiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Rahmi Koç Müzesinde  görevlendirilmek üzere Banket Satış Temsilcisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Suites İstanbul G Plus otelinde görevlendirmek üzere Garson ekip üyesi arıyor. Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Komi- Divan G PlusDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus'ta görevlendirilmek üzere Komi (Servis Elemanı) aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Alan Görevlisi İstanbul(Avr.) Divan
Genel Alan GörevlisiDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Engelli Personel arıyor.Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,%40 ve üzeri engelli sağlık kurul raporu bulunan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Bedenen çalışmasında bir sakınca olmayan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Vardiya düzeninde çalışabilecek. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Komi- EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Eataly'de  görevlendirilmek üzere Komi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Mahall Ankara Divan Residence Ankara Divan
Genel Başvuru - Mahall Ankara Divan ResidenceDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Ankara'da hizmete açılacak Ankara Mahall Divan Rezidans bünyesinde yer almak isteyen adaylarımız için yayınlanan ilanımız Genel Başvuru niteliğindedir. En az Lise ve dengi okullardan mezun, Tercihen Otel, Rezidans, AVM, Hastane vb. tesislerde deneyim sahibi, Kariyerine Turizm sektöründe yön vermek isteyen, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet Odaklı, Erkek adaylarımız için askerliğini yapmış veya min. 2 yıl tecilli olan, Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Resepsiyonist - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzereResepsiyonist aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Opera kullanabilen, Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan erkek adaylar, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Müdürü - Divan Adana Adana Divan
Spa Müdürü - Divan AdanaDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzere SPA Müdürü arıyor.5 yıldızlı Otellerin Fitness-Spa Satışında minimum 2 yıl görev almış, Üniversite mezunu, Yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Misafir odaklı,diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Performansı yüksek, ekip yönetmiş, ikna kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan Bursa Bursa Divan
Garson - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Liselerinden mezun, Minimum 1 yıl A'la Carte servis deneyimine sahip, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezentabl Kariyerine Turizm sektöründe yön vermek isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda  Kalitedepartmanında görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi aramaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümünden Mezun, Gıda Sektöründe kalite alanında 1-2 yıl tecrübeli, Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatına hakim, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemlerine hakim,Haftada 6 gün 06:30 -15:00 vardiyasında çalışacak İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunan Eataly'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Micros programını kullanabilen, Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi, Zincirlikuyu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırınlar Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Divan
Fırınlar YöneticisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Inbakerybünyesinde görevlendirilmek üzere Fırınlar Yöneticisiaramaktadır.Tercihen üniversitelerin Mühendislik,İktisat,İşletme bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıllık yöneticilik olmak üzere toplamda en az 7 yıllık iş deneyimine sahipMS Office programlarını özellikle MS Excel’i iyi kullanan, sektörel analiz ve raporlama yapabilecekAnalitik bakış açısına sahip Güçlü iletişim becerilerine sahip ,satış ve başarı odaklı Proaktif davranan ve problem çözme yetkinliğine sahip  Müzakere gücü yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş Ekip yönetiminde tecrübeli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırınlar - Saha Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Divan
Fırınlar - Saha Destek UzmanıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Inbakerybünyesindegörevlendirilmek üzereSaha Destek Uzmanıaramaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe veya zincir mağazalarda satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Ekip yönetme becerisine sahip, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Muhasebe Uzmanı-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktadır.MYO veya Üniversitelerin ilgili İşletme, Muhasebe bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen otelcilik sektöründe deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce konuşabilen, SAP ve Opera programlarını kullanabilen, MS Office programlarına hakim (Word-Excel), Arşiv ve dökümantasyon süreçlerinde de rol alabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen, muhakeme ve iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gelirler ve Rezervasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Divan
Gelirler ve Rezervasyon SorumlusuDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Rezervasyon ve Gelirler Yetkilisi arıyor.Rezervasyon departmanının operasyonunun eksiksiz ilerlemesini sağlamak,Gelirlerin yükseltilmesi (tüm satış kanalları) için belirlenmiş olan fiyatların doluluk durumuna göre uygulanmasını sağlamak,Rezervasyonların sisteme girişini yapmak ve giriş gününden önce kontrollerini sağlamak,Online rezervasyonların sisteme girişlerini ve ödeme takiplerini yapmak,Gelir akışlarının arttırılmasını sağlamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Specialist (Corporate) İstanbul(Asya) Divan
Marketing Specialist (Corporate)Divan
Divan Group is looking for Marketing Specialist (with corporate experience)Bachelor's degree in related fields Minimum 3 years of experience in Marketing Departments of corporate companiesFluent in spoken and written English Proficient in MS Office applications Excellent written and verbal communication and presentation skills Excellent interpersonal skills Self-motivated with a positive attitude Ability to work under pressure and to deadlines Team player and Multi-Tasker Competent at planning and coordination For male candidates, military service should have been completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sous Chef - Divan Cizre Şırnak Divan
Sous Chef - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmet veren Divan Cizre Otel'inde görevlendirilmek üzere Sous Chef aramaktadır.Daha önce turizm sektöründe beş yıldızlı otellerde Sous Chef düzeyinde en az 3 yıl deneyim sahibi,Uluslararası zincir otelllerde çalışmış, Türk ve Dünya mutfağına hakim, Ala'carte restoran tecrübesi olan, HACCP, Gıda Güvenliği ve Hijyen hususlarında bilgi sahibi, Bütçe ve maliyet yapılanmasında planlama ve uygulama süreçlerine hakim, Organizasyon ve planlama süreçlerinde aktif görev alabilen, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmeti benimsemiş, Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına inanan ve ekip yönetiminde başarılı Motivasyon, yönlendirme ve koordinasyon becerilerine sahip Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Garson-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Minibar Görevlisi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Minibar Görevlisi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Minibar Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Specialist (Retail) İstanbul(Asya) Divan
Marketing Specialist (Retail)Divan
Divan Group is looking for Marketing Specialist (with retail experience)Graduated from related departments of the universities, (Communication, Marketing)Has a minimum 3 years marketing experience in the retail sector, Product and service - experienced in sales and marketing, Follows developments in the sector and innovations in the field, develops itself continuously,Competent at planning and coordination Researcher who can think analytically; data collection, reporting and analysis capabilities are strong,High oral and written communication skills, Self-motivated with a high energy Fluent in spoken and written English Proficient in MS Office applications Male candidates must have completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery Uphill İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery UphillDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Uphill Migros Divan Inbakery reyonunda görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, B sınıfı ehliyete sahip olan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef d Partie İstanbul(Avr.) Divan
Chef d PartieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Chef de Partiearıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson - Divan İstanbul City İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Divan İstanbul CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan İstanbul Cityotelinde görevlendirmek üzere Garson ekip üyesi arıyor. Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İngilizce bilen, Micros kasa sistemini kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket Satış Yetkilisi - Divan Bursa Bursa Divan
Şirket Satış Yetkilisi - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Şirket Satış Yetkilisi arıyor. Üniversiltelerin ilgili turizm otelcilik, işletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun,4 ve 5 yıldızlı otellerde şirket satış tecrübesine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen Aktif satış ziyaretleri konusunda deneyimli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü, prezentabl, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sushi Chef-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Sushi Chef-Divan İstanbulDivan
Divan İstanbul Hotel is looking for the Sushi Chef with the qualifications as follows; • Minimum 3 years experience in similar Japanese kitchen area in 5 star hotels,• Preferably graduated from Gastronomy or Culinary Schools,• Experienced in food safety and hygiene areas,• Focus on details about quest satisfaction and quality subjects,• Dynamic, creative and well-disciplined,• Male candidates should have completed military service or 2 years postponed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson- Divan Sütlüce Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Garson- Divan Sütlüce PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Sütlüce Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Garsonaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Elmadağ Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Elmadağ PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu Divan Elmadağ Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Elemanı - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM içerisnde bulunan EATALY'de görevlendirmek üzere satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Bursa Bursa Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan BursaDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Bursa'da hizmet veren Divan Bursa Otel'de görevlendirmek üzere engelli Kat Hizmetleri Görevlisi  arıyorTercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,En az %40 engelli olduğunda dair sağlık kurul raporuna sahip, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı