Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 38
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan G PlusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu aramaktadır.Tercihen Üniversitelerin ilgili İ.İ.B.F. bölümlerinden mezun (Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,  İşletme vd.)Turizm Otelcilik sektöründe en az 2 yıl İnsan Kaynakları alanında deneyim sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, Ücretlendirme, seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, bordrolama ve özlük süreçlerini yönetecek,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, Detaylara önem veren ve iş takibi konusunda başarılı, Ulaşım problem olmayan, Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Sevkiyat Uzmanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Uzmanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Alan Görevlisi (Engelli) - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Genel Alan Görevlisi (Engelli) - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Engelli Genel Alan Görevlisi arıyor.Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,%40 ve üzeri engelli sağlık kurul raporu bulunan, Benzer pozisyonda deneyim sahibi olan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bedenen çalışmasında bir sakınca olmayan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Vardiya düzeninde çalışabilecek. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul City İstanbul(Avr.) Divan
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi takım arkadaşı arıyor. Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Sektörde 4-5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl satış alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera sistemini kullanmış olan, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, Aktif sales call / müşteri ziyaretleri yapacak, Kariyerine satış alanında yön veren, Takım çalışmasına inanan, Etkin iletişim kurabilme, ikna ve satış becerilerine sahip, Genç ve dinamik, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Divan Bursa Bursa Divan
Garson - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Liselerinden mezun,Minimum 1 yıl A'la Carte servis deneyimine sahip, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezentabl Kariyerine Turizm sektöründe yön vermek isteyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu - Divan İstanbul(Asya) Divan
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu - DivanDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu takım arkadaşı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Bordrolama ve Özlük İşleri süreçlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işleri kapsamındaki yasal bildirimlerin takip edilmesinde aktif rol alacak,4857 sayılı İş Kanunu, SGK ve Gelir Vergisi mevzuatlarına hakim ve takip eden,Tercihen İngilizce bilen, Detaylara önem veren, Analitik düşünme ve raporlama becerilerine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, SAP bilen, MS Office progamlarını aktif kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Bursa Bursa Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - BursaDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Bursa'da hizmet veren Divan Bursa Otel'de görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi  arıyor.İlgili Lise veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen 4 - 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,  Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Hostesi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Restoran Hostesi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Restoran Hostesiaramaktadır.  - Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, - İyi seviyede İngilizce bilen, - Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, - Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, - Stres yönetimi konusunda başarılı ve çözüm odaklı, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Minibar Görevlisi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Minibar Görevlisi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Minibar Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Garson-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Room Service Order Taker İstanbul(Avr.) Divan
Room Service Order TakerDivan
Divan İstanbul is looking for Room Service Order Taker.Minimum 1 year experience in a similar position, Strong communication skills, Ability to focus attention on details and be able to organize, prioritize and follow up,Fluency in English, Male candidates should be completed military service or 2 years postponed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sushi Chef-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Sushi Chef-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan İstanbul Oteli'nde görevlendirilmek üzere Sushi Chef aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 25 yaşını aşmamış, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barista-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Barista-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Barista aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Divan İstinye Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Divan İstinye PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePastane Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli, Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Housekeeper-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Executive Housekeeper-Divan İstanbulDivan
This role involves managing the Housekeeping organization by maintaining the highest standards of cleanliness / maintenance and housekeeping related services primarily within public areas, all banqueting & meetings spaces of the hotel, restaurants, bars and the guest rooms, suites, corridors, when required. The Executive Housekeeping will manage an efficient department ensuring that good lines of communication both internally and externally are achieved with all hotel team members and clients. The successful candidate will have previous experience within a similar role within a Housekeeping department, will be a very hands-on manager, will be an excellent communicator, possess both administration and financial skills and will have a flexible approach to their work schedule.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans,Bütçe Planlama & Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Divan
Finans,Bütçe Planlama & Raporlama Uzman YardımcısıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere ''Finans, Bütçe Planlama ve Raporlama Uzman Yardımcısı'' aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Bankacılık, Finans vb) bölümlerinden mezun,Finans/Muhasebe/Bütçe/Raporlama alanlarının hepsinde ya da en az birinde 1-2 yıl deneyim sahibi,Genel muhasebe işleyişi, Mizan, Vergi ve Mali mevzuat konusunda bilgi sahibi,Tercihen SAP programını ve MS Office programlarını bilen, İngilizce bilen, İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, sorumluluk sahibi, Kariyerine finans alanında yön vermek isteyen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Alan Görevlisi - Divan Bomonti Residence İstanbul(Avr.) Divan
Genel Alan Görevlisi - Divan Bomonti ResidenceDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Residence Bomonti'de çalışacak ''Genel Alan Görevlisi'' takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler:Temizlik hizmetleri alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Halı yıkama ve binicili makine kullanmayı bilen, Titiz çalışmayı benimsemiş ve iş takibi konusunda başarılı, Kişisel hijyenine ve dış görünümüne özen gösteren, Güleryüzlü ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışan, Bedenen çalışmasına sakıncası olmayan, Ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Gece Sorumlusu Gaziantep Divan
Gece SorumlusuDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere Gece Sorumlusu aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep oteli bünyesinde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi aramaktadır. Deneyimli veya deneyimsiz, En az Ortaöğrenim veya Lise mezunu,Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden,Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünüşüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Resepsiyonist - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzereResepsiyonist aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Opera kullanabilen, Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan erkek adaylar, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep Otel'de görevlendirmek üzere Yiyecek İçecek Müdürü aramaktadırÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum aynı pozisyonda 10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip koordinasyonunda güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak, Çoklu görevler arasında zamanını organize edip iş yükünü planlayabilen, Etkin iletişim yeteğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Revenue & Reservation Supervisor İstanbul(Avr.) Divan
Revenue & Reservation SupervisorDivan
Divan İstanbul is looking for Revenue & Reservation SupervisorMinimum University graduate, Minimum two years experience in a similar position,Ability to communicate in English and Turkish with all caller, to their understanding,Previous Reservation / Revenue experience, Knowledge of Opera system, Working knowledge of Excel and Word, Ability to ascertain caller’s needs and comply with such to ensure caller’s satisfaction.Ability to process incoming calls in a timely manner.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan Cizre Şırnak Divan
Satış Yetkilisi - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Cizre de açılacak olan  Divan Cizre otelinde görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,En az 1 yıl otelcilik sektöründe satış deneyimine sahip,Seyahat engeli olmayan, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek,Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezentablAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi - RMK Müze İstanbul(Avr.) Divan
Komi - RMK MüzeDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Rahmi M. Koç Müzesi'inde görevlendirmek üzere Komi aramaktadır.Tercihen MYO, Üniversite veya bu alanda eğitim veren sanat merkezlerinden mezun,Sektörde yükselmeyi hedefleyen ve gelişime açık, İş disiplinine sahip, azimli ve istekli. Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef de Partie - RMK Müze İstanbul(Avr.) Divan
Demi Chef de Partie - RMK MüzeDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Rahmi M. Koç Müzesi'nde görevlendirmek üzere Demi Chef de Partie aramaktadır.En az Lise ve dengi okullardan mezun, Minimum 2 yıl Ala Carte mutfaklarda aşçılık deneyimine sahip, Tercihen Aşçılık (ustalık-kalfalık) ve Hijyen belgelerini almış, Gıda güvenliği ve hijyeni konusunda bilgi sahibi, Misafir memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmayı benimsemiş, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli ve takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve sistemli çalışan Erkek adaylar için askerlik hizmretini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Komi- Divan G PlusDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus'ta görevlendirilmek üzere Komi (Servis Elemanı) aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist - Divan Istanbul İstanbul(Avr.) Divan
Receptionist - Divan IstanbulDivan
Divan İstanbul is looking for Receptionist. University degree. Fluency in English. Arabic language is preferable. Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous.Ability to focus attention on details and be able to organize, prioritize and follow up.Minimum 2 year experience in a similar position. Knowledge of MS Office programs, Opera knowledge is a must.Good team player, working well with other departments and coworkers.Ability to promote positive relationship with all guests.Good problem solving skills. Training and supervisory skills. Organization skills. Strong communication skills. Able to comply with working on shifts.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation Agent - Divan Istanbul İstanbul(Avr.) Divan
Reservation Agent - Divan IstanbulDivan
Divan İstanbul is looking for a Reservation Agent.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi  arıyor.İlgili Lise veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen 4 - 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,  Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunan Eataly'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Micros programını kullanabilen, Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi, Zincirlikuyu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Divan City Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - Divan City PastaneDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan City Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePastane Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu , Özellikle gıda alanında satış ya da servis yapmış, konusunda tecrübeli,Micros kasa sistemini bilen, Tercihen İngilizce bilen , Genç, dinamik, prezentabl, Güleryüzlü ve çalışkan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan)Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Elmadağ Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Elmadağ PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan GrubuDivan Elmadağ Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi - Divan Bursa Bursa Divan
Güvenlik Görevlisi - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Güvenlik Amiri aramaktadır.Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıllık tecrübeye sahip, Misafirlerin ve çalışma arkadaşlarının talep ve sorularına yanıt verecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Diğer departmanlarla ve çalışanlarla uyumlu bir biçimde çalışabilen,Problem çözümü & misafir dilek ve ihtiyaçlarının karşılanması ya da ilgili departmanlara aktarılması konusunda tecrübeli,Detaylara dikkat eden, iş takibini en iyi şekilde yaparak ve gerektiğinde insiyatif kullanarak sorunlara çözüm getiren,Kamera sistemleri hakkında gerekli bilgi ve donanımına sahip,Yangın algılama, ikaz ve söndürme sistemleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip,Can ve mal güvenliğini konusunda sorumluluk sahibi olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen - Divan Bursa Bursa Divan
Teknisyen - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Teknisyen aramaktadır.Meslek Lisesi / MYO ilgili Elektrik veya Mekanik bölümlerinden mezun,  Minimum 2 yıl AVM, Hastane veya Otelcilik sektöründe deneyim sahibi, Bina işletiminin mekanik ve elektrik alanına hakim,  Periyodik kontrolleri sağlayabilir, Takım çalışmasına inanan, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Bursa'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu - Divan Bursa Bursa Divan
Teknik İşler Sorumlusu - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Otel'de görevlendirmek üzere Teknik İşler Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme projelerini yönetebilecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmalarında proje yürütebilir ve fizibilite yapabilir,Bütçe çalışmaları ve raporlama yapabilir, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Bursa'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing & Corporate Communications Group Manager İstanbul(Asya) Divan
Marketing & Corporate Communications Group ManagerDivan
Minimum:Bachelor’s degree in communications,marketing or business related field 10 years of experience in marketing communications in retail and/or  service industry5 years of experience managing a marketing communications team Required Knowledge, Skills & Abilities: Demonstrates creative and critical thinking skills Strong business analytics, relationship management, strategy development, project management, problem solving and change management skills.Professional and positive approach, self motivated, team player, dynamic, creative with the ability to work on own initiative.Excellent communicator with ability to influence and persuade across all levels of the organizationDemonstrates strong oral and written communication skills including the ability to clearly present recommendations and ideas to summarize complex issues in Turkish and English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Kalamış Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Kalamış BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Kalamış Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı