Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Barmen - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Barmen - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Barmen takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Kalamış Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Kalamış BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Kalamış Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Elemanı İstanbul(Avr.) Divan
Fırın Satış ElemanıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Fırın satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Yeni açılacak olan Divan Bahçeşehir Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fırın Satış Elemanı İstanbul(Avr.) Divan
Fırın Satış ElemanıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Fırın satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Yetkilisi - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Kurumsal Satış Yetkilisi - Divan G PlusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Güneşli'de hizmet veren Divan Suites İstanbul G Plus oteli için Satış Departmanında görevlendirilecek Kurumsal Satış Yetkilisi aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Ingilizce bilen, En az 2 yıl otelcilik sektöründe satış deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Opera S&C bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezantabl.Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gplus İstanbul(Avr.) Divan
Resepsiyonist - Divan GplusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul Gplus Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.En az Lise ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ulaşım problemi olmayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İstanbul(Asya) Divan
Çevre MühendisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere‘'Çevre Mühendisi’’ aramaktadır.Genel NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi belgesi olan, (Tercihen İş Güvenliği belgesine de sahip)Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Atık Yönetimi, Atık Sahası Çalışma kurallarına hakim,Çevre Mevzuatına hakim, Hızlı Planlama, problem çözme ve karar alma becerisine sahip,İletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanan, Askerlik engeli bulunmayan (Erkek adaylar için) Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu Ankara Divan
Teknik İşler SorumlusuDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Ankara'daki Rezidans projesinde görevlendirmek üzere Teknik İşler Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Makina ve  Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Otel, Hastane ve AVM işletmelerinde benzer pozisyonlarda tecrübe sahibi,Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme projelerini yönetebilecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmalarında proje yürütebilir ve fizibilite yapabilir,Bütçe çalışmaları ve raporlama yapabilir, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Ankara'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Satış Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre Otel'de görevlendirmek üzere Satış Müdürü arıyor.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Satış Müdürü pozisyonunda en az 5 sene deneyimi bulunan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Opera programlarını kullanabilen,• Mevcut misafir portföyünü geliştirerek yeni hedefler yaratabilme potansiyeli olan,• Etkin liderlik vasıflarına ve koordinasyon becerisine sahip,• İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,• Prezantabl ve diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu - Divan Bursa Bursa Divan
Teknik İşler Sorumlusu - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Otel'de görevlendirmek üzereTeknik İşler Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme projelerini yönetebilecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmalarında proje yürütebilir ve fizibilite yapabilir,Bütçe çalışmaları ve raporlama yapabilir, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Bursa'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Divan Cizre Otel Şırnak Divan
Genel Başvuru - Divan Cizre OtelDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Cizre'de hizmete açılacak 5 yıldızlı Divan Cizre Oteli bünyesinde yer almak isteyen adaylarımız için yayınlanan ilanımız Genel Başvuru niteliğindedir. En az Lise ve dengi okullardan mezun, Uzman seviyesindeki pozisyonlar için alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,Kariyerine Turizm sektöründe yön vermek isteyen, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip,Takım çalışmasına yatkın, Hizmet Odaklı, Erkek adaylarımız için askerliğini yapmış veya min. 2 yıl tecilli olan,Cizre'de ikamet eden / edebilicek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Adana Divan
Yiyecek İçecek MüdürüDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelde görevlendirmek üzere Yiyecek İçecek Müdürü aramaktadır Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum aynı pozisyonda 10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip koordinasyonunda güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak, Çoklu görevler arasında zamanını organize edip iş yükünü planlayabilen, Etkin iletişim yeteğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Temsilcisi - Divan Adana Adana Divan
Satış ve Pazarlama Temsilcisi - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Adana'da hizmet veren Divan Adana otelinde görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktadır. Minimum 2 yıl deneyim sahibi olan Turizm&Otelcilik Satış Departmanı alanında deneyimliMisafir memnuniyeti odaklı çalışan İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü, prezentabl İngilizce bilen Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilenErkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü - Divan Adana Adana Divan
Satış Müdürü - Divan AdanaDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirmek üzere Satış Müdürü arıyor.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Satış Müdürü pozisyonunda en az 5 sene deneyimi bulunan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Opera programlarını kullanabilen,• Mevcut misafir portföyünü geliştirerek yeni hedefler yaratabilme potansiyeli olan,• Etkin liderlik vasıflarına ve koordinasyon becerisine sahip,• İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,• Prezantabl ve diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Stajyeri - Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Kalite Stajyeri - Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Kalite bölümünde görevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Muhasebe bölümündegörevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satınalma Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Satınalma Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Satınalma bölümünde görevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Garson - Koç Üniversitesi Sports Cafe İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Koç Üniversitesi Sports CafeDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Sarıyer'de Koç Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Sports Cafe'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi,Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayanAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pişirici-Erenköy Divan Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Pişirici-Erenköy Divan PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu  Divan Erenköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePişirici aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı - Divan Genel Müdürlük İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Uzman Yardımcısı - Divan Genel MüdürlükDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük’te görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun,Kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, gelişim odaklı, Araştırmacı ve iş takibinde başarılı, Detaylara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışmayı benimseyen, Öncelikleri belirleyebilen, planlı çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi programlarından en az birini kullanan (SAP sistemi bilmek  tercih sebebidir.),İyi bir ekip çalışanı olan; diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu,Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli) İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli)Divan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük’te görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun,Kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, gelişim odaklı, Araştırmacı ve iş takibinde başarılı, Detaylara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışmayı benimseyen, Öncelikleri belirleyebilen, planlı çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi programlarından en az birini kullanan (SAP sistemi bilmek  tercih sebebidir.),İyi bir ekip çalışanı olan; diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu,Problem çözme yeteneğine sahip, Engel derecesi %40 ve üzeri olan (sürekli engelli raporuna sahip) Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pastry Demi Chef -Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pastry Demi Chef -Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Demi Chef De Partie aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Divan
MimarDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, projelerde görevlendirmek üzere ‘’Mimar’’ aramaktadır.Genel NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye projelerinde minimum 5 yıl deneyim sahibi, İnce işler alanında tecrübeli, Projenin hedeflerine uygun hareket ederek gerekli koordinasyonu sağlayacak, Şantiyede tüm süreçleri üst yönetime sunarak düzenli raporlama yapabilecek, Dikkatli ve titiz çalışan, Sonuç odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Anadoluhisarı Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı-Divan Anadoluhisarı PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Anadoluhisarı Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Osmanbey Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Osmanbey PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Osmanbey Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Depo Elemanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunanEataly'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Erenköy Pastane İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı - Erenköy PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Erenköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktadır. Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, konusunda tecrübeli ya da satış yapabileceğini düşünen,Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Erenköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
İnsan Kaynakları Uzmanı - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünce yapısına sahip, iş takibi kuvvetliDış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,Detaylara önem veren, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Gaziantep'te ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Engelli Personel - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzereEngelli Personelaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Gıda Mühendisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda  görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reachtruck Operatörü İstanbul(Asya) Divan
Reachtruck OperatörüDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Taşdelende bulunan Üretim Merkezi'nde görevlendirilmek üzereReachtruck Operatörü aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı