Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 37
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Görevlisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Depo Görevlisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Komi- Divan G PlusDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus'ta görevlendirilmek üzere Komi (Servis Elemanı) aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Depo Görevlisi - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM içerisnde bulunan EATALY'de görevlendirmek üzere Depo Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Paketleme Elemanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Taşdelen Üretim Tesisin'degörevlendirilmek üzere Unlu Mamüller bölümünePaketleme Elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Komiaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fırınlar - Saha Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Divan
Fırınlar - Saha Destek UzmanıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Inbakerybünyesindegörevlendirilmek üzereSaha Destek Uzmanıaramaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe veya zincir mağazalarda satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,Ekip yönetme becerisine sahip, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Komi- EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Eataly'de  görevlendirilmek üzere Komi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı - Divan İstanbul(Asya) Divan
Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı - DivanDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, Çok katmanlı yazılım mimarilerinde tecrübeli, Nesne tabanlı tasarım ve modelleme bilgisine sahip, NET platformuna hakim, ASP.NET - C# ile uygulama geliştirmiş, MVC, WPF, Web Servis, WCF, XML ,BOOTSTRAP konularına hakim,  MSSQL yapısında  (Function, Procedure, View, Trigger, Tablevs vb) programlama tecrübesine sahip,Versiyon kontrol sistemleri ile çalışmış (GIT, TFS), Analitik düşünme becerisine sahip, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın,Öğrenme ve kendini geliştirme  yeteneğine ve isteğine sahip, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisi olan, İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan InbakeryDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Bağdat Caddesin'de açılacak olanDivan Inbakery'de görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kat Hizmetleri Görevlisi-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Engelli Kat Hizmetleri Görevlisi-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görevlendirmek üzere Engelli Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkınAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Garson-Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Minibar Görevlisi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Minibar Görevlisi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirmek üzere Minibar Görevlisi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Muhasebe Sorumlusu - Divan G PlusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan G Plus Otel'de görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aramaktadır.         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, Otel sektöründe tecrübeli, Logo Tiger programını bilen, Opera ve Micros programını bilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Kdv 1, Kdv 2 , BABS ve Beyanname konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını, özellikle Excel’i etkin olarak kullanabilen, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek mesai problemi olmayan Finansal planlama ve kontrol, finansal risk yönetimi, bütçe raporlama, nakit akışı, kredi ve banka işlemleri konularında bütün süreçleri aktif olarak yürütebilecek,Dönemsel mali tablo ve raporları hazırlayabilecek, Etkin yöneticilik ve liderlik özelliklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Etkinlik Satış Temsilcisi - Divan İstanbul(Avr.) Divan
Etkinlik Satış Temsilcisi - DivanDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Vodafone Park Etkinlik Alanı'ndaki banket operasyonları için Etkinlik Satış Temsilcisi aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Banket satış alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Kariyerine satış alanında yön vermek isteyen, gelişim odaklı, Planlı ve titiz çalışan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü, Sunum ve ikna yeteneğine sahip olduğuna inanan, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunan Eataly'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Micros programını kullanabilen, Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi, Zincirlikuyu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan Cizre Şırnak Divan
Satış Yetkilisi - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Cizre de açılacak olan  Divan Cizre otelinde görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi aramaktadır. Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, En az 1 yıl otelcilik sektöründe satış deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü ve prezentabl Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Engelli Personel - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Engelli Personel arıyor.Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,%40 ve üzeri engelli sağlık kurul raporu bulunan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Bedenen çalışmasında bir sakınca olmayan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Vardiya düzeninde çalışabilecek. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Sous Chef-Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Executive Sous Chef-Divan İstanbulDivan
Divan İstanbul Hotel is looking for the Executive Sous Chef with the qualifications as follows; Minimum two years experience in a similar position, Previous A La Carte Restaurant operation experience, Creativity and passion to produce innovative dishes and enhance overall dining experience in the hotel restaurants,Ability to keep up with industry trends, Good level of English, Ability to focus attention on details and be able to organize, prioritize and follow up,Strong knowledge about sanitation and hygiene standards, Strong supervisory skills, Strong problem solving skills, Excellent communication and organization skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Engelli Personel-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzereEngelli personel aramaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson- Divan Sütlüce Pastane İstanbul(Avr.) Divan
Garson- Divan Sütlüce PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Sütlüce Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Garsonaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Elmadağ Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Elmadağ PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu Divan Elmadağ Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Muhasebe Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmet veren Divan Cizre otelinde görevlendirmek üzereMuhasebe Müdürü aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Muhasebe departmanının tüm süreçlerinde deneyimli,  Raporlama konusunda tecrübeli,  Tercihen SMMM Belgesine sahip, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,  Etkin iletişim becerisine sahip,  Sorumluluk sahibi,  Takım çalışmasına inanan, takım yönetebilen yönetici vasıflarına sahip, İnsan ilişkilerinde güçlü ve etkin kriz yönetimi yapabilen,  5 yıldızlı otellerde min.5 yıllık yöneticilik deneyimi ve otel tecrübesi olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sorumlusu - Divan Genel Müdürlük İstanbul(Asya) Divan
Bilgi İşlem Sorumlusu - Divan Genel MüdürlükDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere Bilgi İşlem Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojileri alanında en az 5 yıl deneyimli, Microsoft Exchange Server, Active Directory, GPO ve DHCP yönetimi konularında bilgi sahibi sahibi,TCP/IP, LAN-WAN ve network konularında bilgili, PC ve çevre birimleri konusunda donanım problemlerini giderebilen, Son kullanıcı sorunlarıyla ilgili çözümler üreterek, uygulayabilecek, Tercihen Routing ve Switching konularında bilgili, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihan İngilizce bilen. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Çukurhan Ankara Divan
Resepsiyonist - Divan ÇukurhanDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çukurhan Otel'de görevlendirmek üzere Resepsiyonist arıyor.MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İyi seviyede İngilizce bilen,  4 veya 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Opera programını aktif olarak kullanabilen,  Kariyerinde bu alanda ilerlemeyi hedefleyen, Ankara'da ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,  Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket Satış Yetkilisi - Divan Bursa Bursa Divan
Şirket Satış Yetkilisi - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Şirket Satış Yetkilisi arıyor. Üniversiltelerin ilgili turizm otelcilik, işletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun,4 ve 5 yıldızlı otellerde şirket satış tecrübesine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen Aktif satış ziyaretleri konusunda deneyimli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü, prezentabl, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Banket Satış Yetkilisi - Divan Bursa Bursa Divan
Banket Satış Yetkilisi - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Oteli'nde görevlendirmek üzere Banket Satış Yetkilisi arıyor. Üniversiltelerin ilgili turizm otelcilik, işletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun,4 ve 5 yıldızlı otellerde banket satış tecrübesine sahip,İyi derecede ingilizce bilen, İkna ve organizasyon kabiliyeti yüksek,Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilen Aktif satış ziyaretleri konusunda deneyimliMisafir memnuniyeti odaklı çalışan, İletişimi güçlü, dinamik, güleryüzlü, prezentabl,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayanAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere dönemsel Kat Hizmetleri Görevlisi  takım arkadaşı arıyor.En az Lise mezunu,  Tercihen 4 - 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyim sahibi, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen - Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Teknisyen - Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde görevlendirmek üzere ''Teknisyen'' takım arkadaşı arıyoruz.Otel, AVM, Hastane vb. işletmelerde elektrik alanında deneyim sahibi, Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili ''Elektrik'' bölümlerinden mezun,Elektrik alanında gerekli mesleki sertifikaya sahip (kalfalık, ustalık), Vardaylı sistemde çalışabilir, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM içerisnde bulunan EATALY'de görevlendirmek üzere satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery Hilltown İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery HilltownDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Hilltown Macro Divan Inbakery reyonunda görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery Uphill İstanbul(Asya) Divan
Fırın Satış Temsilcisi - Divan Inbakery UphillDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Uphill Migros Divan Inbakery reyonunda görevlendirilmek üzereFırın Satış Temsilcisi  aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul City İstanbul(Avr.) Divan
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi takım arkadaşı arıyor. Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Sektörde 4-5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl satış alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera sistemini kullanmış olan, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, Aktif sales call / müşteri ziyaretleri yapacak, Kariyerine satış alanında yön veren, Takım çalışmasına inanan, Etkin iletişim kurabilme, ikna ve satış becerilerine sahip, Genç ve dinamik, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Sorumlusu Gaziantep Divan
Gece SorumlusuDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere Gece Sorumlusu aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep oteli bünyesinde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi aramaktadır. Deneyimli veya deneyimsiz, En az Ortaöğrenim veya Lise mezunu,Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden,Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünüşüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Resepsiyonist - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzereResepsiyonist aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Opera kullanabilen, Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan erkek adaylar, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Yiyecek İçecek Müdürü - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep Otel'de görevlendirmek üzere Yiyecek İçecek Müdürü aramaktadırÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum aynı pozisyonda 10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip koordinasyonunda güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak, Çoklu görevler arasında zamanını organize edip iş yükünü planlayabilen, Etkin iletişim yeteğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan G PlusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli'nde görev alacak Kat Hizmetleri Görevlisi arıyoruz.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı