Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 47
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Personel Aşçısı Mersin Divan
Personel AşçısıDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mersin'de hizmet veren Divan Mersin Oteli'nde görevlendirilmek üzere Personel Aşçısı aramaktadır.En az lise mezunu,Aşçılık ve toplu yemek servisi konusunda 5 yıl deneyimli,Türk mutfağı konusunda bilgi sahibi,Hijyen belgesine sahip,Gıda güvenliği konusunda bilgili,Mutfak ekipmanlarını kullanma konusunda tecrübeli ve pişirme teknik bilgilerine sahip,Güleryüzlü, işini severek yapan,Planlı, organize ve hızlı,Tertipli ve düzenli çalışma prensibi olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Aşçısı- Divan Mersin Mersin Divan
Personel Aşçısı- Divan MersinDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mersin'de hizmet veren Divan Mersin Oteli'nde görevlendirilmek üzere Personel Aşçısı aramaktadır.En az lise mezunu,Aşçılık ve toplu yemek servisi konusunda 5 yıl deneyimli,Türk mutfağı konusunda bilgi sahibi,Hijyen belgesine sahip,Gıda güvenliği konusunda bilgili,Mutfak ekipmanlarını kullanma konusunda tecrübeli ve pişirme teknik bilgilerine sahip,Güleryüzlü, işini severek yapan,Planlı, organize ve hızlı,Tertipli ve düzenli çalışma prensibi olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Satınalma Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Bodrum otelinde yaz sezonunda görevlendirmek üzere dönemsel Satın Alma Görevlisi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,Otelcilik sektöründe Satın Alma süreçlerinde deneyim sahibi,Tedarikçi firmalar ile satın alma süreçlerinde aktif iletişim kuracak,Depo ve stok takibini sağlayabilecek, Microsoft Office, Material Control (MC), Sap sistemlerini bilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen,Yoğun çalışma temposunda uyum sağlayabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Rahmi M.Koç Müzesi İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Rahmi M.Koç MüzesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Rahmi M. Koç Müzesi Halat Restaurant'ta görevlendirilecek ''Garson'' takım arkadaşı arıyoruz.Genel Nitelikler:Minimum 3 yıl ''Garson'' pozisyonunda deneyim sahibi, Misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışmayı ilke edinen, Güleryüzlü ve dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi Adana Divan
Depo GörevlisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelinde görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aramaktadır. Benzer posizyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Detaylara özen gösteren, organizasyon ve iş takibi konularında kuvvetli,Tedarikçi firmalarla iyi ilişkiler kuran,Ekip çalışmasına önem veren,Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Adana Divan
ResepsiyonistDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.En az önlisans ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İstanbul(Asya) Divan
Çevre MühendisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Genel Müdürlük'te görevlendirmek üzere‘'Çevre Mühendisi’’ aramaktadır.Genel NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi belgesi olan, (Tercihen İş Güvenliği belgesine de sahip)Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Atık Yönetimi, Atık Sahası Çalışma kurallarına hakim,Çevre Mevzuatına hakim, Hızlı Planlama, problem çözme ve karar alma becerisine sahip,İletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanan, Askerlik engeli bulunmayan (Erkek adaylar için) Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi - FB Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Temizlik Görevlisi - FB Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yaz sezonunda çalışacak ''Temizlik Görevlisi'' takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler:Tercihen benzer işlerde minimum 2 yıl deneyim sahibi, Bedenen çalışmasına sakıncası olmayan, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İstanbul(Avr.), ... Divan
Genel Başvuru - EngelliDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu bünyesindeki birimlerde ihtiyaç dahilinde görevlendirmek üzere Engelli adaylarımız için ilanımız Genel Başvuru niteliğindedir. % 40 ve üzerinde engelli sağlık kurul raporu bulunan, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, (Ofis düzeyinde olmayan pozisyonlar için)Ekip çalışmasına uyumlu, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - FB Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Aşçı - FB Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yaz sezonunda çalışacak ''Aşçı'' takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler:Minimum 3 yıl sektörde Aşçılık deneyimine sahip, Misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışmayı ilke edinen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Garson - FB Faruk Ilgaz Tesisleri İstanbul(Asya) Divan
Garson - FB Faruk Ilgaz TesisleriDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yaz sezonunda çalışacak ''Garson'' takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler:Minimum 2 yıl ''Garson'' pozisyonunda deneyim sahibi,Misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı çalışmayı ilke edinen,Güleryüzlü ve dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ulaşım problemi olmayan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Şırnak Divan
ResepsiyonistDivan
 Divan Grubu, Cizre'de hizmet veren Divan Cizre Oteli'nde görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli,   Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,  Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,MS Office uygulamalarını kullanabilen,? Opera programı kullanabilen Uzun vadeli kariyer planı olan Stres yönetimi konusunda kendine güvenen, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti gözeten hizmeti benimsemiş, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Mekanik Teknisyeni - Divan CityDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City otelinde görevlendirilmek üzere "Mekanik Teknisyeni" aranmaktadır.Meslek lisesi veya yüksek okul mezunu, HVAC, ısıtma-soğutma sistemleri, buhar sistemi, pnömatik sistemler, mekanik sistemlerin kurulum, işletme, periyodik bakım - arıza konularında bilgi sahibi / tecrübeli,Bina otomasyonu konusunda bilgili, Mekanik malzeme bilgisi olan, Hijyen çalışma koşulları ve İş güvenliği konularında bilgili,İş planlaması ve organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, gerektiğinde liderlik edebilecek,Depo takibi yapabilecek / Teknik satınalma yapabilecek,Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Rezervasyon Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Rezervasyon Görevlisi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Opera, MS Office vd. uygulamalara hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve etkin iletişim becerisine sahip, Dikkatli, titiz ve planlı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Bodrum Muğla Divan
Resepsiyonist - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve Etkin İletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front Office Manager - Divan Bodrum Muğla Divan
Front Office Manager - Divan BodrumDivan
Divan Bodrum Palmira Hotel is looking for a ''Front Office Manager'' with the qualifications as follows: Minimum 3 years experience as a Front Office Supervisor/Manager in a deluxe or chain hotel operation.University degree Fluency English is a must Leadership for multitasked teams, Good team player, working well with other departments and co-workersGood knowledge of Opera , MS Office applications Strong communication skills No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Komiaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Adana Divan
Yiyecek İçecek MüdürüDivan
Türkiye’de turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelde görevlendirmek üzere Yiyecek İçecek Müdürü aramaktadır Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum aynı pozisyonda 10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip koordinasyonunda güçlü, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, Yöneticilik ve liderlik vasıflarına sahip olmak, Çoklu görevler arasında zamanını organize edip iş yükünü planlayabilen, Etkin iletişim yeteğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Mersin Divan
ResepsiyonistDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Mersin'de hizmet veren Divan Mersin Oteli'nde görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.  İyi derecede İngilizce bilen,  Konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli,   Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,MS Office uygulamalarını kullanabilen, Uzun vadeli kariyer planı olan, Stres  yönetimi konusunda kendine güvenen, Opera programı kullanabilen, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti gözeten hizmeti benimsemiş,                                                                                                                                                                                                                        Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Tekirdağ Divan
BellboyDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çorlu Otel'de görevlendirilmek üzereBellboy aramaktadır.En az önlisans ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 1 yıl deneyim sahibi, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Tekirdağ Divan
ResepsiyonistDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Çorlu Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.En az önlisans ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Sorumlusu Şırnak Divan
Spa SorumlusuDivan
SPA & FİTNESS MÜDÜRÜ Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen markamız için görevlendirilmek üzere SPA Müdürü arıyor.5 yıldızlı Otellerin Fitness-Spa Satışında minimum 3-4 yıl görev almış, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Misafir odaklı,diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Performansı yüksek, ekip yönetmiş, ikna kabiliyeti yüksek Şırnak Cizre de ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu - Divan Cizre Şırnak Divan
Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu Cizre Divan Otelinde görevlendirilmek üzere ‘Bilgi İşlem Sorumlusu' aramaktadır. •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu  Bilgisayar Teknolojisi veya Programlama bölümlerinden mezun, •Bilgi teknolojileri alanında en az 3 yıl deneyimli,•Microsoft Exchange Server, Active Directory, GPO ve DHCP yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi,•TCP/IP ve LAN-WAN konularında bilgili,•PC ve çevre birimleri konusunda donanım problemlerini giderebilen,•Son kullanıcı sorunlarıyla ilgili çözümler üreterek, uygulayabilecek,•Tercihen Routing ve Switching konularında deneyimli,•Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, çözüm odaklı,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Adayların askerliğini yapmış olması tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Satış Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Cizre Otel'de görevlendirmek üzere Satış Müdürü arıyor.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Satış Müdürü pozisyonunda en az 5 sene deneyimi bulunan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Opera programlarını kullanabilen,• Mevcut misafir portföyünü geliştirerek yeni hedefler yaratabilme potansiyeli olan,• Etkin liderlik vasıflarına ve koordinasyon becerisine sahip,• İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,• Prezantabl ve diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Şırnak Cizre' de ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Divan Cizre Otel Şırnak Divan
Genel Başvuru - Divan Cizre OtelDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Cizre'de hizmete açılacak 5 yıldızlı Divan Cizre Oteli bünyesinde yer almak isteyen adaylarımız için yayınlanan ilanımızGenel Başvuru niteliğindedir. En az Lise ve dengi okullardan mezun, Uzman seviyesindeki pozisyonlar için alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Kariyerine Turizm sektöründe yön vermek isteyen, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet Odaklı, Erkek adaylarımız için askerliğini yapmış veya min. 2 yıl tecilli olan, Cizre'de ikamet eden / edebilicek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Satınalma Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Satınalma bölümünde görevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Demi Chef de Partie İstanbul(Avr.) Divan
Demi Chef de PartieDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul otelinde görevlendirilmek üzere Demi Chef de Partie aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Elmadağ Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Elmadağ PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Yeni açılacak olan Divan Elmadağ Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Barmen - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Barmen - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Barmen takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Kalamış Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Kalamış BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Kalamış Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Beyoğlu Brasserie İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Beyoğlu BrasserieDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Beyoğlu Brasserie'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Bahçeşehir PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Yeni açılacak olan Divan Bahçeşehir Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu Ankara Divan
Teknik İşler SorumlusuDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Ankara'daki Rezidans projesinde görevlendirmek üzere Teknik İşler Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Makina ve  Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Otel, Hastane ve AVM işletmelerinde benzer pozisyonlarda tecrübe sahibi,Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme projelerini yönetebilecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmalarında proje yürütebilir ve fizibilite yapabilir,Bütçe çalışmaları ve raporlama yapabilir, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Ankara'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu - Divan Bursa Bursa Divan
Teknik İşler Sorumlusu - Divan BursaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bursa Otel'de görevlendirmek üzereTeknik İşler Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl teknik servis alanında yönetici pozisyonlarında tecrübe edinmiş,Bina ve tesis yönetimi konusunda üst düzey bilgi sahibi, Elektrik, mekanik ve iklimlendirme projelerini yönetebilecek, İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine hakim, Teknik açıdan ihtiyaç duyulan yatırım çalışmalarında proje yürütebilir ve fizibilite yapabilir,Bütçe çalışmaları ve raporlama yapabilir, Liderlik ve ekip yönetimi konularında kendine güvenen, İletişim kurma ve insan ilişkilerini yönetme konusunda başarılı, Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Bursa'da ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Stajyeri - Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Kalite Stajyeri - Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Kalite bölümünde görevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Stajyeri-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi Muhasebe bölümündegörevlendirilmek üzereStajyer aramaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Garson - Koç Üniversitesi Sports Cafe İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Koç Üniversitesi Sports CafeDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Sarıyer'de Koç Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Sports Cafe'de  görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor.En az Lise mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi,Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayanAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pişirici-Erenköy Divan Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Pişirici-Erenköy Divan PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu  Divan Erenköy Pastanesi'nde görevlendirilmek üzerePişirici aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı - Divan Genel Müdürlük İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Uzman Yardımcısı - Divan Genel MüdürlükDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük’te görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun,Kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, gelişim odaklı, Araştırmacı ve iş takibinde başarılı, Detaylara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışmayı benimseyen, Öncelikleri belirleyebilen, planlı çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi programlarından en az birini kullanan (SAP sistemi bilmek  tercih sebebidir.),İyi bir ekip çalışanı olan; diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu,Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli) İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli)Divan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük’te görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun,Kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, gelişim odaklı, Araştırmacı ve iş takibinde başarılı, Detaylara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışmayı benimseyen, Öncelikleri belirleyebilen, planlı çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi programlarından en az birini kullanan (SAP sistemi bilmek  tercih sebebidir.),İyi bir ekip çalışanı olan; diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu,Problem çözme yeteneğine sahip, Engel derecesi %40 ve üzeri olan (sürekli engelli raporuna sahip) Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pastry Demi Chef -Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pastry Demi Chef -Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Demi Chef De Partie aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Divan
MimarDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, projelerde görevlendirmek üzere ‘’Mimar’’ aramaktadır.Genel NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye projelerinde minimum 5 yıl deneyim sahibi, İnce işler alanında tecrübeli, Projenin hedeflerine uygun hareket ederek gerekli koordinasyonu sağlayacak, Şantiyede tüm süreçleri üst yönetime sunarak düzenli raporlama yapabilecek, Dikkatli ve titiz çalışan, Sonuç odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Anadoluhisarı Pastanesi İstanbul(Asya) Divan
Satış Elemanı-Divan Anadoluhisarı PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Anadoluhisarı Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Osmanbey Pastanesi İstanbul(Avr.) Divan
Satış Elemanı-Divan Osmanbey PastanesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Osmanbey Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane satış elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Depo Elemanı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Garson - EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Zincirlikuyu Zorlu AVM'de bulunanEataly'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
İnsan Kaynakları Uzmanı - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünce yapısına sahip, iş takibi kuvvetliDış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün,Detaylara önem veren, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Gaziantep'te ikamet eden. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı