Divan 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1956


http://www.divan.com.tr

 
1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.divan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Çalışma yeri ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.


Divan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Engelli Personel-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Engelli Personel-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda görevlendirilmek üzereEngelli personel aramaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Sorumlusu - Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Kalite Sorumlusu - Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda  görevlendirilmek üzere Kalite Sorumlusuaramaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Alan Görevlisi (Engelli) - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Genel Alan Görevlisi (Engelli) - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Engelli Genel Alan Görevlisi arıyor.Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,%40 ve üzeri engelli sağlık kurul raporu bulunan, Benzer pozisyonda deneyim sahibi olan, Düzenli, sistematik, verilen işi zamanında yapabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bedenen çalışmasında bir sakınca olmayan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Vardiya düzeninde çalışabilecek. Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Hat Operatörü- Divan Taşdelen İstanbul(Asya) Divan
Üretim Hat Operatörü- Divan TaşdelenDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Fabrikası’nda Çikolata bölümünde yetiştirilmek üzereÇikolata Üretim Hattı Operatörü aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen - Rahmi M. Koç Müzesi İstanbul(Avr.) Divan
Teknisyen - Rahmi M. Koç MüzesiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Rahmi M. Koç Müzesi'nde görevlendirilecek ''Teknisyen' takım arkadaşı arıyoruz.Otel, AVM, Hastane vb. işletmelerde elektrik alanında deneyim sahibi, Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili ''Elektrik'' bölümlerinden mezun,Elektrik alanında gerekli mesleki sertifikaya sahip (kalfalık, ustalık), Vardaylı sistemde çalışabilir, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan G PlusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli'nde görev alacak Kat Hizmetleri Görevlisi arıyoruz.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul City İstanbul(Avr.) Divan
Satış Yetkilisi - Divan İstanbul CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenenDivan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Satış Yetkilisi takım arkadaşı arıyor. Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Sektörde 4-5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl satış alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera sistemini kullanmış olan, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, Aktif sales call / müşteri ziyaretleri yapacak, Kariyerine satış alanında yön veren, Takım çalışmasına inanan, Etkin iletişim kurabilme, ikna ve satış becerilerine sahip, Genç ve dinamik, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan G Plus İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan G PlusDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul G Plus Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 25 yaşını aşmamış, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, B sınıfı ehliyete sahip olan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson - Koç Üniversitesi Hastanesi Kafeterya İstanbul(Avr.) Divan
Garson - Koç Üniversitesi Hastanesi KafeteryaDivan
Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, yakın zamanda hzimete açılacak Topkapı Koç Üniversitesi Hastanesi Kafeterya'da görevlendirmek üzere Garson takım arkadaşları arıyor. En az Lise mezunu, Alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, Micros kasa sistemini kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gplus İstanbul(Avr.) Divan
Resepsiyonist - Divan GplusDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Suites İstanbul Gplus Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.En az Lise ve dengi okullardan mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Opera programını bilen, Genç ve dinamik, Prezantabl ve Etkin iletişim becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Ulaşım problemi olmayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi- Eataly İstanbul(Avr.) Divan
Komi- EatalyDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Eataly'de  görevlendirilmek üzere Komi aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Misafir ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek-İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere dönemsel Kat Hizmetleri Görevlisi  takım arkadaşı arıyor.En az Lise mezunu,  Tercihen 4 - 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyim sahibi, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Müdür Yardımcısı - Divan İstabul İstanbul(Avr.) Divan
Güvenlik Müdür Yardımcısı - Divan İstabulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görev alacak Güvenlik Müdür Yardımcısı arıyoruz. Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıllık tecrübeye sahip, Misafirlerin ve çalışma arkadaşlarının talep ve sorularına yanıt verecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Diğer departmanlarla ve çalışanlarla uyumlu bir biçimde çalışabilen,Problem çözümü & misafir dilek ve ihtiyaçlarının karşılanması ya da ilgili departmanlara aktarılması konusunda tecrübeli,Detaylara dikkat eden, iş takibini en iyi şekilde yaparak ve gerektiğinde insiyatif kullanarak sorunlara çözüm getiren,Kamera sistemleri hakkında gerekli bilgi ve donanımına sahip,Yangın algılama, ikaz ve söndürme sistemleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip,Can ve mal güvenliğini konusunda sorumluluk sahibi olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Kızılay Pastane Ankara Divan
Satış Elemanı-Divan Kızılay PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Kızılay Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane Satış Elemanı aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı-Divan Koçkule Pastane Ankara Divan
Satış Elemanı-Divan Koçkule PastaneDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Koç Kule Pastanesi'nde görevlendirilmek üzere Pastane Satış Elemanıaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan City İstanbul(Avr.) Divan
Bellboy - Divan CityDivan
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul City Otel'de görevlendirmek üzere Bellboy arıyor.İlgili MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya öğrenimine devam eden,İyi seviyede İngilizce bilen, 4-5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 25 yaşını aşmamış, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) - Divan Adana Adana Divan
Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) - Divan AdanaDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana otelinde görevlendirmek üzere Cilt Bakım Uzmanı (Estetisyen) aramaktadır.* Cilt bakım uygulama ve ürünleri ile ilgili deneyimli* Bölüm ile ilgili okuldan mezun veya Meb onaylı sertifika sahibi* En az 2 yıllık tecrübe sahibi* İletişimi kuvvetli, Satış yeteneği olan* Alanındaki son teknolojileri takip eden* İngilizce bilgisi olan* Bilgisayar kullanabilen,* Sigara kullanmayan* Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli) İstanbul(Asya) Divan
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli)Divan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Genel Müdürlük’te görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktadır.Üniversitelerin ilgili İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun,Kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, gelişim odaklı, Araştırmacı ve iş takibinde başarılı, Detaylara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışmayı benimseyen, Öncelikleri belirleyebilen, planlı çalışmayı prensip edinmiş, Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi programlarından en az birini kullanan (SAP sistemi bilmek  tercih sebebidir.),İyi bir ekip çalışanı olan; diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu,Problem çözme yeteneğine sahip, Engel derecesi %40 ve üzeri olan (sürekli engelli raporuna sahip) Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Müdürü - Divan Cizre Şırnak Divan
Güvenlik Müdürü - Divan CizreDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, yakın zamanda Cizre'de hizmete açılacak Divan Cizre Oteli'nde görev alacak Güvenlik Müdürü arıyoruz. Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıllık tecrübeye sahip,  Misafirlerin ve çalışma arkadaşlarının talep ve sorularına yanıt verecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Diğer departmanlarla ve çalışanlarla uyumlu bir biçimde çalışabilen, Problem çözümü & misafir dilek ve ihtiyaçlarının karşılanması ya da ilgili departmanlara aktarılması konusunda tecrübeli,Detaylara dikkat eden, iş takibini en iyi şekilde yaparak ve gerektiğinde insiyatif kullanarak sorunlara çözüm getiren,Kamera sistemleri hakkında gerekli bilgi ve donanımına sahip, Yangın algılama, ikaz ve söndürme sistemleri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip,Can ve mal güvenliğini konusunda sorumluluk sahibi olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan İstanbul İstanbul(Avr.) Divan
Kat Hizmetleri Görevlisi - Divan İstanbulDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan İstanbul Oteli'nde görev alacak Kat Hizmetleri Görevlisi arıyoruz.Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Detaylara özen gösteren, Konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak, Takım çalışmasına yatkın, Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist - Divan Istanbul İstanbul(Avr.) Divan
Receptionist - Divan IstanbulDivan
Divan İstanbul is looking for Receptionist. University degree. Fluency in English. Arabic language is preferable. Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous. Ability to focus attention on details and be able to organize, prioritize and follow up.Minimum 2 year experience in a similar position. Knowledge of MS Office programs, Opera knowledge is a must. Good team player, working well with other departments and coworkers. Ability to promote positive relationship with all guests. Good problem solving skills. Training and supervisory skills. Organization skills. Strong communication skills. Able to comply with working on shifts.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Muhasebe Elemanı - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktadır.MYO veya Üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun, (Muhasebe, İşletme vb.) Muhasebe alanında minimum 1 yıl deneyim sahibi, Opera, MC, Logo ve Micross programlarına vakıf, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Resepsiyonist - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep Otel'de görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Opera kullanabilen, Genç ve dinamik, Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan erkek adaylar,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Bellboy - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,Divan Gaziantep otelinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri departmanında görev alacak Bellboy aramaktadır. Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili Turizm bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Tercihen 2 yıl deneyim sahibi, 28 yaşını aşmamış, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Problem çözme becerisine sahip, Konuklarla olumlu ilişkiler kurabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Temsilcisi-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
İhracat Temsilcisi-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Taşdelen Üretim Tesisi bünyesinde görevlendirilmek üzere "İhracat Temsilcisi " aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen benzer sektörlerde deneyimi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Tercihen SAP bilgisi olan, Müşteri ilişkileri yönetimi konularında bilgili, İletişimi kuvvetli, istekli, dinamik ve güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PBX Operator İstanbul(Avr.) Divan
PBX OperatorDivan
We are looking for PBX Operator for Divan Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Terapisti - Divan Bodrum Muğla Divan
Spa Terapisti - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Spa Terapist takım arkadaşı arıyor. En az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Çeşitli masajlar konusunda bilgi sahibi, İlgili yasal sertifikalara sahip, Prezantabl, iyi bir ekip çalışanı, Diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Görevlisi - Divan Bodrum Muğla Divan
Rezervasyon Görevlisi - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Rezervasyon Görevlisi aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, Opera, MS Office vd. uygulamalara hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve etkin iletişim becerisine sahip, Dikkatli, titiz ve planlı çalışan, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - Divan Bodrum Muğla Divan
Resepsiyonist - Divan BodrumDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Bodrum Otel'de yaz sezonunda görevlendirmek üzere Resepsiyonist aramaktadır.Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Prezentabl ve Etkin İletişim becerisine sahip, Çözüm odaklı ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı sistemde çalışabilir, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim Tesisi İstanbul(Asya) Divan
Pasta Usta Yardımcısı-Divan Taşdelen Üretim TesisiDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu,  Taşdelen Üretim  Fabrikası’nda Pasta Turta bölümünde görevlendirilmek üzere Komiaramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - Divan Gaziantep Gaziantep Divan
Aşçı - Divan GaziantepDivan
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Gaziantep Oteli'nde görev alacak Aşçı arıyoruz.Tercihen otelcilik sektöründe mutfak deneyimine sahip, Gıda güvenliği (HACCP) uygulamaları konusunda deneyimli, Dış görünüşüne ve kişisel hijyene önem veren, Güler yüzlü çalışma şeklini kendine ilke edinmiş ve insan ilişkilerinde başarılı,Takım çalışmasına yatkın, Prosedürlere ve talimatlara uygun çalışma disiplinine sahip Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı