Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
REACHSTACKER OPERATÖRÜ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHSTACKER OPERATÖRÜ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; En az ilkokul mezunu, İş makinesi kullanma ehliyetine sahip, Reachstacker kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen 25 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. REACHSTACKER OPERATÖRÜ alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM TEKNİSYENİ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
BAKIM TEKNİSYENİ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen üniversitelerin elektrik, mekanik vb. ön lisans programlarından mezun, Mekanik ve elektrik bakım ve onarımı alanında en az 5 yıllık deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. BAKIM TEKNİSYENİ alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON UZMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
OPERASYON UZMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen makine veya kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, Tesis operasyonlarında en az  2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olabilecek, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. OPERASYON UZMANI alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YIKAMA ELEMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
YIKAMA ELEMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Ortaokul, tercihen lise mezunu, Tercihen temizleme ve yıkama alanında deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.  YIKAMA ELEMANLARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
YAZILIM UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın raporlama araçları, lojistik yazılımları ve mobil çözümler üreten Bilgi Teknolojileri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;  Dört yıllık üniversitelerin Mühendislik Bölümleri , tercihen Bilgisayar Mühendisliği, veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun Kurumsal bir şirkette Visual Studio (C#, ASP.NET MVC) ile en az 3 yıllık uygulama geliştirmiş İyi derecede SQL bilgisine sahip (Oracle PL-SQL) Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıf ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“YAZILIM UZMANI” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜHENDİSİ Kocaeli Alışan Şirketler Grubu
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜHENDİSİAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze Bölgesinde bulunan Lojistik Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyimli, Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, ISO 9001 İç Denetçi sertifikasına sahip, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine ve tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Dilovası, Darıca, Çayırova, Körfez, Derince, İzmit bölgelerinde ikamet eden, "SEÇ-K MÜHENDİSİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Donanım Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Donanım Destek UzmanıAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Teknik Lise Elektronik veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PC Donanım bilgisi olan, İşletim Sistemleri ve Ofis Programlarına hakim, Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarlar hakkında kullanıcılara donanımsal eğitim ve destek verebilecek, Giriş seviyesinde SQL bilgisine sahip, Tercihen kurumsal bir şirkette donanım destek hizmeti vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“DONANIM DESTEK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Bostancı'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Ön lisans, tercihen lisans mezunu olan, Lojistik sektöründe uluslararası taşıma operasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen kombine taşımacılık alanında çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
TIR SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Taşıma operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu, İlgili sınıf ehliyete sahip, Tercihen SRC-5 belgesine sahip, İZMİT, DERİNCE, KÖRFEZ, DİLOVASI, GEBZE, KARTAL, PENDİK, TUZLA bölgelerinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayanTANKER TIR ŞOFÖRÜ - TENTELİ TIR ŞOFÖRÜaranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki depolarında görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBUL İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBULAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, müşteri odaklı, Analitik düşünme, analiz yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 'ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-GEBZE Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-GEBZEAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gebze'de bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Yeni mezun, tercihen lojistik sektöründe 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, müşteri odaklı, Analitik düşünme, analiz yeteneği gelişmiş, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Kocaeli, Gebze, Kartal, Pendik, Tuzla cicarında ikamet eden 'ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere; En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Sultanbeyli, Samadıra, Sancaktepe, Kurtköy, Pendik,Gebze,Darıca,Körfez,Derince Civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan,REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı