Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FİNANSMAN ELEMANI İstanbul(Asya) Alışan Şirketler Grubu
FİNANSMAN ELEMANIAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimizin Bostancı' da bulunan Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;- Üniversitelerin iktisat, işletme, matematik, istatistik, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,- Tercihen muhasebe veya finans alanında yüksek lisans eğitimi almış,- Yetiştirilmek üzere olmakla beraber, tercihen finans alanında 1 yıl deneyim sahibi,- Temel muhasebe bilgisine sahip,- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,- Öğrenmeye açık ve hevesli,- Çözüm odaklı, analitik düşünen, iletişim ve planlama yeteneğine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- 22-30 yaş arası- Erkek adaylar için askerliğini yapmış,- Anadolu yakasında ikamet eden,                                                                                                                   "FİNANS ELEMANI" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Bostancı'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Ön lisans, tercihen lisans mezunu olan, Lojistik sektöründe uluslararası taşıma operasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen kombine taşımacılık alanında çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
TIR SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Taşıma operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu, İlgili sınıf ehliyete sahip, Tercihen SRC-5 belgesine sahip, İZMİT, DERİNCE, KÖRFEZ, DİLOVASI, GEBZE, KARTAL, PENDİK, TUZLA bölgelerinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayanTANKER TIR ŞOFÖRÜ - TENTELİ TIR ŞOFÖRÜaranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki depolarında görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBUL İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBULAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, müşteri odaklı, Analitik düşünme, analiz yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 'ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ŞEFİ İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ŞEFİAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu (tercihen lojistik, işletme vb. bölümler) Lojistik sektöründe müşteri hizmetleri veya ilişkileri alanında minimum 2 yıllık deneyime sahip olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve temsil becerisi olan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet etden,"MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ  ŞEFİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-GEBZE Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-GEBZEAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gebze'de bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Yeni mezun, tercihen lojistik sektöründe 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, müşteri odaklı, Analitik düşünme, analiz yeteneği gelişmiş, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Kocaeli, Gebze, Kartal, Pendik, Tuzla cicarında ikamet eden 'ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere; En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Sultanbeyli, Samadıra, Sancaktepe, Kurtköy, Pendik,Gebze,Darıca,Körfez,Derince Civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan,REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen ön lisans mezunu, Depo operasyonları alanında 2 yıl deneyimli, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olacak, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, Tercihen RF ve ERP sistemleri kullanabilen, İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.SİSTEM OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; En az meslek lisesi, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen deterjan, ev ve kişisel bakım ürünleri vb. üretim fabrikalarının ambalajlama kalite kontrol faaliyetlerinde en az 2 yıl görev yapmış, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi, Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen 2 yıllık depolama operasyonu deneyimine sahip, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.DEPO ELEMANLARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM SORUMLUSU - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM SORUMLUSU - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen ön lisans mezunu, Depo operasyonları alanında 4 yıl deneyimli, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olacak, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, Tercihen RF ve ERP sistemleri kullanabilen, İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.SİSTEM SORUMLULARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TAKIM LİDERİ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
TAKIM LİDERİ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Depolama operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, El terminali kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.TAKIM LİDERLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LNG SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
LNG SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
İzmir Aliağa ve Silivri' de bulunan ofislerimizde görevlendirmek üzere; En az ilköğretim veya lise mezunu, SRC-5 belgesi olan, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi olan, E+D sınıfı veya 96 yılından önce ehliyet sahibi olan, Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Tekirdağ, İzmir, Manisa, Afyon, Uşak, Balıkesir civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,"LNG SÜRÜCÜLERİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Donanım Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Donanım Destek UzmanıAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Teknik Lise Elektronik veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PC Donanım bilgisi olan, İşletim Sistemleri ve Ofis Programlarına hakim, Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarlar hakkında kullanıcılara donanımsal eğitim ve destek verebilecek, Giriş seviyesinde SQL bilgisine sahip, Tercihen kurumsal bir şirkette donanım destek hizmeti vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“DONANIM DESTEK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı