Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Alışan Şirketler Grubu
SATINALMA ELEMANIAlışan Şirketler Grubu
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Merkezinde Engelli Kadrosunda görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen lojistik ya da nakliye firmaları Satınalma Departmanlarında deneyim kazanmış, MS Ofis uygulamalarına hakim,  Analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneği ile zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Temsil yeteneğine sahip,diksiyonu düzgün, 25 - 30 yaş arası B sınıf ehliyet sahibi, Askerlikle ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden,'SATINALMA ELEMANI' aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Reachtruck Operatörü İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Reachtruck OperatörüAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere; En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Farklı vardiyalarda çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Kurtköy bölgelerinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan,REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Depo Takım Lideri İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik Depo Takım LideriAlışan Lojistik. A.Ş.
-En az Lise mezunu-Depo operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli-MS Office (Word-excel) programları bilgisine sahip-El terminali kullanabilen-Vardiyalı çalışabilecek-Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Kurtköy bölgelerinde ikamet eden,-Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YIKAMA ELEMANI Kocaeli Alışan Denhartogh
YIKAMA ELEMANIAlışan Denhartogh
Kimyasal Temizleme sektöründe tek ve lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze - Muallimköy' de bulunan Tanker ve Tank Konteyner yıkama tesisimizde görevlendirilmek üzere;  En az ilköğretim mezunu, Tercihen aynı pozisyonda deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, kolay iletişim kurabilen, Kocaeli Gebze, Dilovası, Darıca bölgesinde ikamet eden, Endüstriyel temizlik tecrübesi bulunan, Askerlik görevini tamamlamış,'YIKAMA ELEMANI' aranmaktadır.       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIR SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
TIR SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Taşıma operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu, İlgili sınıf ehliyetlere sahip, SRC-5 belgesine sahip, KOCAELİ ve İSTANBUL bölgelerinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayanTANKER TIR ŞOFÖRÜ - TENTELİ TIR ŞOFÖRÜaranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere; En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Farklı vardiyalarda çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Pendik,Gebze,Darıca,Körfez,Derince Civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan,REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Müşteri İlişkileri Müdür YardımcısıAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu (tercihen lojistik, işletme vb. bölümler) Lojistik sektöründe müşteri hizmetleri veya ilişkileri alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve temsil becerisi olan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet etden,"MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ  MÜDÜR YRD." aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki depolarında görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBUL İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İSTANBULAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, müşteri odaklı, Analitik düşünme, analiz yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 'ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
ENGELLİ PERSONELAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Kocaeli Gebze bölgesinde bulunan tesislerinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen lojistik ya da nakliye firmalarında görev yapmış,  Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, 22- 40 yaş arası, Askerlikle ilişiği olmayan, Kocaeli Gebze,Çayırova, Darıca, Körfez, Derince bölgesinde, İstanbul Pendik, Tuzla bölgelerinde ikamet eden,Engelli 'ÇALIŞMA ARKADAŞLARI' aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıAlışan Lojistik. A.Ş.
-En az Lise mezunu-Benzer Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli-Uyumlu, takım çalışmasına yatkın,-MS Office (Word-excel) programları bilgisine sahip-Vardiyalı çalışabilecek-Tuzla, Pendik, Velibaba, Darıca, Gebze, bölgesinde ikamet eden-Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıAlışan Lojistik. A.Ş.
Şirketimizin Gebze Muallimköy' deki Garajında görevlendirilmek üzere; Ağır vasıta mekanik fren ustası olarak görev yapmış Tamir bakım ve konusunda deneyim sahibi, Kaynak bilgisi ve deneyimine sahip Dorse tamiratında deneyim sahibi, Tercihen SRC 1 ve SRC3 belgelerine sahip, Tercihen E+D ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen Gerektiğinde yolda kalan arızalı araçlara müdahaleye gidebilecek Askerliğini tamamlamış, Maltepe - Gebze - İzmit civarında ikamet eden   "TAMİR BAKIM ELEMANI" aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE NETWORK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM VE NETWORK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Ön lisans veya lisans mezunu, Network altyapıları (LAN,WAN,TCP/IP,VLAN,NPS konfigürasyonları) konularında bilgi sahibi, Switch (Brocade, Hp, Cisco) , Router, Wifi, genel network konularında bilgi sahibi, Firewall yönetimi (Checkpoint) konusunda deneyimli, ISO 27001 hizmet sunum süreçleri konusunda bilgi sahibi, tercihen ISO 27001 bilgisi olan. Windows işletim sistemleri kurulum ve yapılandırılmasında bilgi sahibi, (DNS, DHCP, Group Policy, WSUS vs.) Sektörel literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce (okuma - yazma) bilen Tercihen kurumsal bir şirkette bu konuda hizmet vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“SİSTEM VE NETWORK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Tercihen 2 yıllık depolama operasyonu deneyimine sahip, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.DEPO ELEMANLARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK ELEMAN - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
TEKNİK ELEMAN - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen üniversitelerin elektrik, mekanik vb. ön lisans programlarından mezun, Mekanik ve elektrik bakım ve onarımı alanında en az 2 yıllık deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.TEKNİK ELEMANLAR alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM SORUMLUSU - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM SORUMLUSU - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen ön lisans mezunu, Depo operasyonları alanında 4 yıl deneyimli, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olacak, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, Tercihen RF ve ERP sistemleri kullanabilen, İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.SİSTEM SORUMLULARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Lise, tercihen ön lisans mezunu, Depo operasyonları alanında 2 yıl deneyimli, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olacak, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, Tercihen RF ve ERP sistemleri kullanabilen, İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.SİSTEM OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VAS PROJE ŞEFİ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
VAS PROJE ŞEFİ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Ön lisans, tercihen lisans mezunu, VAS (Katma Değerli Hizmetler) veya üretim operasyonları yönetiminde, personel sevk ve idaresinde en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında genel bilgi ve deneyime sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.VAS PROJE ŞEFİ alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ŞEFİ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
KALİTE KONTROL ŞEFİ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Kimya, Çevre ve Makine Müh. vb.) mezun, Tercihen deterjan, ev ve kişisel bakım ürünleri vb. üretim fabrikalarının ambalajlama kalite kontrol faaliyetlerinde 5 yıl deneyimli, bunun en az 2 yılında yönetici olarak görev yapmış,  ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Orta derecede İngilizce bilen, Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.KALİTE KONTROL ŞEFİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; En az meslek lisesi, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen deterjan, ev ve kişisel bakım ürünleri vb. üretim fabrikalarının ambalajlama kalite kontrol faaliyetlerinde en az 2 yıl görev yapmış, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi, Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TAKIM LİDERİ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
TAKIM LİDERİ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Depolama operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, El terminali kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.TAKIM LİDERLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LNG SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
LNG SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
İzmir Aliağa ve Silivri' de bulunan ofislerimizde görevlendirmek üzere; En az ilköğretim veya lise mezunu, SRC-5 belgesi olan, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi olan, E+D sınıfı veya 96 yılından önce ehliyet sahibi olan, Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Tekirdağ, İzmir, Manisa, Afyon, Uşak, Balıkesir civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,"LNG SÜRÜCÜLERİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı