Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Alışan Şirketler Grubu
Üst Düzey Yönetici AsistanıAlışan Şirketler Grubu
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Bostancı'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıllık deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim, Planlama ve organize etme yönü gelişmiş, Yöneticisini ve şiketini temsil edebilme yönü güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
SATINALMA ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, tercihen İşletme, Mühendislik vb bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik sektöründe Satınalma Departmanı'nda deneyim kazanmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim,  Analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Temsil yeteneğine sahip,diksiyonu düzgün, B sınıf ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, 'SATINALMA ELEMANI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİLO PLANLAMA ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
FİLO PLANLAMA ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze Muallimköy' de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere;Lise, tercihen önlisans mezunu olan, Lojistik sektöründe likit nakliye operasyon planlaması konusunda en az 2 yıl deneyimli,Özellikle tanker planlama başlığında tecrübe sahibi, Filo ve sürücü yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, B sınıfı ehliyet sahibi olan, 30-40 yaşları arasında Askerliğini tamamlamış, Tercihen Maltepe, Kartal, Tuzla, Pendik, Gebze çevresinde ikamet eden, "LİKİT FİLO PLANLAMA ELEMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERMODAL OPERASYONLARI MÜDÜR YRD. İstanbul(Avr.), ... Alışan Lojistik. A.Ş.
INTERMODAL OPERASYONLARI MÜDÜR YRD.Alışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Bostancı'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu olan, Lojistik sektöründe uluslararası taşıma operasyonları konusunda en az 8 yıl deneyimli,Intermodal taşımacılık alanında yönetici olarak çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, "INTERMODAL OPERASYONLARI MÜDÜR YRD." aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı