Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE MÜHENDİSİ-KONYA Konya Alışan Şirketler Grubu
KALİTE MÜHENDİSİ-KONYAAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıllık deneyimli, Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden, "KALİTE MÜHENDİSİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE OPERATÖRÜ-KONYA Konya Alışan Şirketler Grubu
MAKİNE OPERATÖRÜ-KONYAAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;Tercihen teknik lise mezunu, Paketleme, üretim makinası kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Ürün üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet edeN, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, PAKETLEME MAKİNA OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
FORKLİFT OPERATÖRÜ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, En az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, FORKLİFT  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Tercihen 2 yıllık depolama operasyonu deneyimine sahip, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.DEPO ELEMANLARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TAKIM LİDERİ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
TAKIM LİDERİ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Depolama operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, El terminali kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. TAKIM LİDERLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM OPERATÖRÜ - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;Lise, tercihen ön lisans mezunu, Depo operasyonları alanında 2 yıl deneyimli, Müşteri ile yazılı ve gerektiğinde sözlü iletişim içinde olacak,MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip,Tercihen RF ve ERP sistemleri kullanabilen,İletişim ve temsil yönü güçlü Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.SİSTEM OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen deterjan, ev ve kişisel bakım ürünleri vb. üretim fabrikalarının ambalajlama kalite kontrol faaliyetlerinde en az 2 yıl görev yapmış,ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi,Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RENKLENDİRME OPERATÖRÜ Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
RENKLENDİRME OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki deposunda görevlendirilmek üzere;Meslek lisesi (kimya, boya vb.) mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, RENKLENDİRME OPERATÖRÜ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ İŞLETME UZMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
ARAÇ İŞLETME UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze Muallimköy' de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere;Önlisans, tercihen Üniversite mezunu olan, Lojistik sektöründe nakliye operasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Filo ve sürücü tecrübesi olan, İyi derecede bilgisayar program bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Maltepe, Kartal, Tuzla, Pendik, Gebze çevresinde ikamet eden, "ARAÇ İŞLETME UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE MERKEZİ PROJE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Alışan Şirketler Grubu
ARGE MERKEZİ PROJE MÜHENDİSİAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz bünyesinde kurulmakta olan Ar-Ge Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik (Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği vb.) bölümlerinden mezunTercihen lojistik, tedarik zinciri yönetimi vb. alanlarda deneyim sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik ve yaratıcılık yönü gelişmiş İnsan ilişkileri ve ilişki yönetimi yönü güçlü MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek AR-GE MERKEZİ PROJE MÜHENDİSLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DONANIM DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
DONANIM DESTEK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;En az Teknik Lise Elektronik veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,PC Donanım bilgisi olan, İşletim Sistemleri ve Ofis Programlarına hakim, Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarlar hakkında kullanıcılara donanımsal eğitim ve destek verebilecek,Giriş seviyesinde SQL bilgisine sahip, Tercihen kurumsal bir şirkette donanım destek hizmeti vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden “DONANIM DESTEK UZMANI” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE NETWORK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM VE NETWORK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Ön lisans veya lisans mezunu, Network altyapıları (LAN,WAN,TCP/IP,VLAN,NPS konfigürasyonları) konularında bilgi sahibi,Switch (Brocade, Hp, Cisco) , Router, Wifi, genel network konularında bilgi sahibi,Firewall yönetimi (Checkpoint) konusunda deneyimli, ISO 27001 hizmet sunum süreçleri konusunda bilgi sahibi, tercihen ISO 27001 bilgisi olan.Windows işletim sistemleri kurulum ve yapılandırılmasında bilgi sahibi, (DNS, DHCP, Group Policy, WSUS vs.)Sektörel literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce (okuma - yazma) bilen Tercihen kurumsal bir şirkette bu konuda hizmet vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden “SİSTEM VE NETWORK UZMANI” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Yalova Alışan Şirketler Grubu
Forklift OperatörüAlışan Şirketler Grubu
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Yalova' da bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere;En az ortaokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck ve forklift kullanımı ile ilgili en az 2 yıl tecrübesi olan,Tercihen 22 - 35 yaş arası, Farklı vardiyalarda çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek,Yalova' da ikamet edilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Bostancı'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Ön lisans, tercihen lisans mezunu olan, Lojistik sektöründe uluslararası taşıma operasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimli,Tercihen kombine taşımacılık alanında çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk bilinci yüksek, İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, "INTERMODAL TAŞIMACILIK UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA ELEMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
SATINALMA ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere;Lisans, tercihen Mühendislik bölümleri mezunu, Tercihen lojistik firmaları Satınalma Departmanı'nda deneyim kazanmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim,  Analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Temsil yeteneğine sahip,diksiyonu düzgün, B sınıf ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, 'SATINALMA ELEMANI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ŞEFİ İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ŞEFİAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (tercihen lojistik, işletme vb. bölümler)Lojistik sektöründe müşteri hizmetleri veya ilişkileri alanında minimum 5 yıllık deneyime sahip olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve temsil becerisi olan, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet etden, "MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ  ŞEFİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LİKİT VE ENERJİ OPERASYON UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Şirketler Grubu
LİKİT VE ENERJİ OPERASYON UZMANIAlışan Şirketler Grubu
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Lojistik bölümlerinden mezun, • Tercihen Lojistik sektöründe taşıma operasyonlarında deneyim sahibi, • MS Office programlarına hakim,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,• Takım çalışmasına yatkın,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, • İyi iletişim kurabilen, dışa dönük, yaratıcı,• Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için),• Anadolu yakasında ikamet eden"LİKİT VE ENERJİ OPERASYON UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Alışan Şirketler Grubu
KALİTE MÜHENDİSİAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyimli, Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, ISO 9001 İç Denetçi sertifikasına sahip, Tercihen C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine ve tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip,Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  "KALİTE MÜHENDİSİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ Kocaeli Alışan Şirketler Grubu
ELEKTRİK TEKNİSYENİAlışan Şirketler Grubu
Depo Operasyonları departmanımızda görevlendirilmek üzere;  En az lise / meslek lisesi mezunu, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Orta ve yüksek gerilim tesisatından iyi derecede anlayan,Projelendirme yapabilecek ve uygulayabilecek,Otomasyon sistemleri hakkında bilgiye sahip,Güvenlik ve alarm sistemleri hakkında bilgili,Mesleğinin gerektirdiği gerekli teknik bilgi ve beceriye sahip,Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluklarının bilincinde olan,Tercihen Gebze-Kocaeli civarında ikamet eden,B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek,Seyahat engeli olmayan,Askerlikle ilişiği olmayan,  “ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
TIR SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Taşıma operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere;En az ilköğretim mezunu, İlgili sınıf ehliyete sahip, Tercihen SRC-5 belgesine sahip, İZMİT, DERİNCE, KÖRFEZ, DİLOVASI, GEBZE, KARTAL, PENDİK, TUZLA bölgelerinde ikamet eden,Askerlik ile ilişiği olmayan TANKER TIR ŞOFÖRÜ - TENTELİ TIR ŞOFÖRÜaranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki depolarında görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere;En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek, Kurtköy, Pendik,Gebze,Darıca,Körfez,Derince Civarında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı