Alışan Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

 

http://www.alisangroup.com

Alışan Şirketler Grubu

Alışan Şirketler Grubu, uluslararası taşımacılık, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gümrükleme, dökme sıvı ve toz kimyevi madde taşımacılığı, yurtiçi dağıtım, sigortacılık, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hizmet çeşitleri

Taşımacılık:

Uluslararası taşımacılık: Avrupa standartlarına uygun düz, jumbo ve özel cam taşıyıcı araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında hem grupaj hem de komple olarak ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti veriyor. Taşımacılıkta, ağır nakliye ve proje yüklemeleri de Alışan Uluslararası Taşımacılık'ın uzmanlaştığı bir diğer konu.

Yurtiçi dağıtım: Yurtiçi dağıtımda sevkıyatları, Türkiye'nin yerel ve genel coğrafyasını iyi özümsemiş profesyonel trafik yöneticileri tarafından, gerektiğinde dağıtım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış yöntemlerle, mobil iletişim sistemleri, elektronik harita ve sevkiyat programlarını kullanarak yapıyor.

Kimyasal madde taşımacılığı: Sıvı kimyevi madde tankeleri ve  toz kimyevi madde silobasları ile her türlü toz ve sıvı kimyevi madde taşımacılığı yapıyor.

Gümrükleme: İthalat ve ihracat hizmetini her türlü prosedürüyle birlikte veriyor.

Depolama:

Gümrüklü : Gebze Dilovası tesislerinde tehlikeli madde depolama izni  bulunan toplam 8,000 paletlik gümrüklü depolama kapasitesine sahip.

Gümrüksüz: Farklı ürün gruplarını depolama imkanına sahip kapalı ve açık  alanda depolama hizmeti verilen  toplam 28,000 palet kapasiteli depolar Gebze, Dilovası, Hadımköy ve Adana da bulunmakta. Ayrıca Gebze Güzeller Organize Sanayi sitesinde 8,000 m2 üzerinde ambalajlama, shirinkleme ve paketleme imkânlarına sahip.

Sigorta: 1985 yılında kurulan Alışan Sigorta Aracılık Hizmetleri AŞ, Axa-Oyak Sigorta A.Ş. ve Garanti Sigorta A.Ş.'nin elementer branşında A tipi acentesi olarak (sağlık ve hayat sigortaları hariç) faaliyet gösteriyor.

www.alisangroup.com

 Alışan Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TAKIM LİDERİ-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
TAKIM LİDERİ-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Depolama operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office (word-excel) programları bilgisine sahip, El terminali kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden. TAKIM LİDERLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
DEPO ELEMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze bölgesindeki depolarında görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip, Depo tecrübesi olan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Askerliğini tamamlamış, Gebze bölgesinde ikamet eden, DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
KALİTE KONTROL ELEMANI - KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi, tercihen ön lisans veya lisans mezunu,Tercihen deterjan, ev ve kişisel bakım ürünleri vb. üretim fabrikalarının ambalajlama kalite kontrol faaliyetlerinde en az 2 yıl görev yapmış,ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi,Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü,Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIR SÜRÜCÜSÜ Afyon, Balıkesir... Alışan Lojistik. A.Ş.
TIR SÜRÜCÜSÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Taşıma operasyonlarımızda görevlendirilmek üzere;En az ilköğretim mezunu, İlgili sınıf ehliyete sahip, Tercihen SRC-5 belgesine sahip, İZMİT, DERİNCE, KÖRFEZ, DİLOVASI, GEBZE, KARTAL, PENDİK, TUZLA bölgelerinde ikamet eden,Askerlik ile ilişiği olmayan TANKER TIR ŞOFÖRÜ - TENTELİ TIR ŞOFÖRÜaranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REACHTRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
REACHTRUCK OPERATÖRÜAlışan Lojistik. A.Ş.
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Gebze'de bulunan depomuzda görevlendirilmek üzere;En az ilkokul mezunu, Forklift kullanma ehliyetine sahip, Reachtruck kullanımı ile ilgili en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen 22 - 40 yaş arası, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Mal üzerinde bulunan etikette yazanları okuyabilecek ve anlayabilecek,Kurtköy, Pendik,Gebze,Darıca,Körfez,Derince Civarında ikamet eden,Askerlik ile ilişiği olmayan, REACHTRUCK  OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YIKAMA ELEMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
YIKAMA ELEMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmakta olan tesisinde görevlendirilmek üzere;Ortaokul, tercihen lise mezunu, Tercihen temizleme ve yıkama alanında deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden.  YIKAMA ELEMANLARI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Elemanı İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
Kalite ElemanıAlışan Lojistik. A.Ş.
-En az Lise mezunu-Benzer Pozisyonda en az 2 yıl deneyimli-Uyumlu, takım çalışmasına yatkın,-MS Office (Word-excel) programları bilgisine sahip-Vardiyalı çalışabilecek-Tuzla, Pendik, Velibaba, Darıca, Gebze, bölgesinde ikamet eden-Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE NETWORK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM VE NETWORK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Ön lisans veya lisans mezunu, Network altyapıları (LAN,WAN,TCP/IP,VLAN,NPS konfigürasyonları) konularında bilgi sahibi, Switch (Brocade, Hp, Cisco) , Router, Wifi, genel network konularında bilgi sahibi, Firewall yönetimi (Checkpoint) konusunda deneyimli, ISO 27001 hizmet sunum süreçleri konusunda bilgi sahibi, tercihen ISO 27001 bilgisi olan. Windows işletim sistemleri kurulum ve yapılandırılmasında bilgi sahibi, (DNS, DHCP, Group Policy, WSUS vs.) Sektörel literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce (okuma - yazma) bilen Tercihen kurumsal bir şirkette bu konuda hizmet vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“SİSTEM VE NETWORK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DONANIM DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) Alışan Lojistik. A.Ş.
DONANIM DESTEK UZMANIAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Teknik Lise Elektronik veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden, tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PC Donanım bilgisi olan, İşletim Sistemleri ve Ofis Programlarına hakim, Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarlar hakkında kullanıcılara donanımsal eğitim ve destek verebilecek, Giriş seviyesinde SQL bilgisine sahip, Tercihen kurumsal bir şirkette donanım destek hizmeti vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden“DONANIM DESTEK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜHENDİSİ Kocaeli Alışan Şirketler Grubu
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜHENDİSİAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Gebze Bölgesinde bulunan Lojistik Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyimli, Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, ISO 9001 İç Denetçi sertifikasına sahip, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine ve tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Dilovası, Darıca, Çayırova, Körfez, Derince, İzmit bölgelerinde ikamet eden, "SEÇ-K MÜHENDİSİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI - KONYA Konya Alışan Şirketler Grubu
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI - KONYAAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda bulunan şirketimizin Konya /Selçuklu'da yer alan bölge ofisinde, Merkez İnsan Kaynakları Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen işletme, iktisat, çalışma ekonomisi bölümlerinden mezun Başta özlük İşlemleri olmak üzere diğer insan kaynakları süreçleri konusunda en az 8 yıl tecrübeli İş Kanunu, SGK ve çalışma mevzuatına ilişkin yasal düzenlemelere vakıf Tercihen lojistik sektör tecrübesi olan MS Office programlarına hakim Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli ve takipçi Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Konya/Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden, "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI-KONYA Konya Alışan Lojistik. A.Ş.
SİSTEM DESTEK UZMANI-KONYAAlışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik sektöründe lider konumda bulunan şirketimizin Konya / Selçuklu' da yer alan bölge ofisinde, Merkez Bilgi Teknolojileri Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının Elektronik veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden, tercihen ilgili lisans bölümlerinden mezun, PC Donanım bilgisi olan, İşletim Sistemleri ve Ofis Programlarına hakim, Network altyapıları (LAN,WAN,TCP/IP,VLAN,NPS konfigürasyonları) konularında bilgi sahibi, Switch (Brocade, Hp, Cisco) , Router, Wifi, genel network konularında bilgi sahibi, Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarlar hakkında kullanıcılara donanımsal eğitim ve destek verebilecek, Terminal Server, printserver, RF Terminal ortamları konusunda deneyimli Tercihen kurumsal bir şirkette sistem destek hizmeti vermiş, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye ve öğretmeye yetenekli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Konya/Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden“SİSTEM DESTEK UZMANI” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜH-KONYA Konya Alışan Şirketler Grubu
SEÇ-K (SAĞLIK-EMNİYET-ÇEVRE-KALİTE) MÜH-KONYAAlışan Şirketler Grubu
Lojistik sektöründe lider konumda bulunan şirketimizin Konya / Selçuklu' da yer alan bölge ofisinde, Merkez SEÇ-K Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyimli, Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, ISO 9001 İç Denetçi sertifikasına sahip, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine ve tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Konya/Selçuklu bölgesi ve civarında ikamet eden, "SEÇ-K MÜHENDİSİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Depo Takım Lideri Kocaeli Alışan Lojistik. A.Ş.
Lojistik Depo Takım LideriAlışan Lojistik. A.Ş.
Firmamızın Güzeller OSB Depolarında görevlendirilmek üzere;-En az Lise mezunu-Depo operasyonları alanında en az 2 yıl deneyimli-MS Office (Word-excel) programları bilgisine sahip-El terminali kullanabilen-Vardiyalı çalışabilecek-İzmit, Derince, Körfez, Dilovası, Gebze, Darıca, Çayırova, Pendik, Kartal, Maltepe, bölgelerinde ikamet eden,-Askerliğini yapmış-Bay Personellerİstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı