Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Montaj Operatörü Ankara Hidromek
Montaj OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi  Motor, Makine, Otomotiv, İş Makineleri bölümünden mezun, Montaj alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden,Montaj Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Uzmanı-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Gümrük Uzmanı-İstanbul AvrupaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde  İstanbul Avrupa'da görevlendirmek üzere;·         Lisans (İşletme, Ekonomi) veya MYO (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret) mezunu,·         Gümrük Müşavirliği belgesi olan,·         Gümrük mevzuatı ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli,·         MS Office, Gümrük Impex ve SAP programlarına hakim,       ·         Orta seviyede İngilizce bilen,·         B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan·         Esenyurt ve çevresinde ikamet eden,  Gümrük Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı-Gaziantep Gaziantep Hidromek
Satış Asistanı-GaziantepHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Tarsus Bölge Müdürlüğü bünyesinde Gaziantep'te görevlendirilmek üzere; MYO mezunu, MS Office ve SAP Programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Doküman yönetimi, takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Asistanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Adana Adana Hidromek
Satış Yetkilisi-AdanaHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Tarsus Bölge Müdürlüğü bünyesinde Adana'da görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim tercihen SAP programını bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Adana'da  ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Gaziantep Gaziantep Hidromek
Satış Yetkilisi-GaziantepHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Tarsus Bölge Müdürlüğü bünyesinde Gaziantep'te görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim tercihen SAP programını bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Gaziantep'te  ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Hidromek
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-İstanbul AnadoluHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu, (İşletme,İktisat,Muhasebe,Maliye), Kurumsal firmalarda muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP veya ERP Programını kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-Erzurum Erzurum Hidromek
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Erzurum Bölge bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu, (İşletme,İktisat,Muhasebe,Maliye), Kurumsal firmalarda muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP veya ERP Programını kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-Kayseri Kayseri Hidromek
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-KayseriHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Kayseri Bölge Yöneticiliği bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu, (İşletme,İktisat,Muhasebe,Maliye), Kurumsal firmalarda muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP veya ERP Programını kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı-İstanbul AvrupaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu, (İşletme,İktisat,Muhasebe,Maliye), Kurumsal firmalarda muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP veya ERP Programını kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Satış Destek Uzmanı-İstanbul AvrupaHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu, MS Office ve SAP Programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Doküman yönetimi, takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Destek Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Ankara Hidromek
Stok Kontrol SorumlusuHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere; MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Depolama ve sevkiyat alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve SAP programlarını bilen, Forklift belgesi olan, Aktif araç kullanabilen(Tercihen E sınıfı ehliyete sahip), SRC-2 ve SRC-4 belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış,Stok Kontrol Sorumlusu istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi Ankara Hidromek
Test MühendisiHidromek
   İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. AR-GE Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Makine Mühendisliği bölümü mezunu, Hidrolik sistemler, titreşim ve akustik konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Test ekipmanı ve elektronik ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP, Creo ve Windchill bilgisine sahip, Analitik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,AR-GE Test Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Antalya Antalya Hidromek
Satış Yetkilisi-AntalyaHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Antalya Bölge Yöneticiliği bünyesinde Antalya'da görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim tercihen SAP programını bilen, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Antalya'da  ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-İstanbul/Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Satış Yetkilisi-İstanbul/AvrupaHidromek
İş Makineleri Sektörünün önde gelen kuruluşu HİDROMEK A.Ş. İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak; Lisans mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim, İyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Hidromek
Yönetici AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde  Ankara'da  görev yapmak üzere, Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az üç yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, diksiyonu düzgün,SSH Müdür Asistanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Ankara Bölge Satış Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görev yapacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Ziraat Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Erzurum Erzurum, Kars, ... Hidromek
Satış Yetkilisi-ErzurumHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Erzurum Bölge bünyesinde  görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim,tercihen SAP programını bilen, İş makineleri satışında en az iki yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Erzurum, Kars  ya da Iğdır'da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Teknisyeni- ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum'da görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi mezunu  (tercihen iş makineleri, makine, elektrik bölümleri) İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyenleri  istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Sorumlusu Ankara Hidromek
Eğitim SorumlusuHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere;  Teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden (otomotiv, mekatronik, elektronik öğretmenliği) mezun, Tercihen iş makineleri sektöründe  deneyimli, MS Office programlarına hâkim, Öğrenmeye ve gelişime meraklı, İngilizce ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, Raporlama yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Eğitim Sorumlusu istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara Hidromek
Eğitim UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik/Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İş makineleri sektöründe en az 5 yıl deneyimli, İş makineleri, yeni nesil motorlar, hidrolik ve elektrik sistemler hakkında bilgi sahibi, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen, İngilizce ders anlatabilecek düzeyde ingilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen, Raporlama yapabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,Eğitim Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı Ankara Hidromek
İhracat Operasyon UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İhracat Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce ve İspanyolca bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası ödeme ve gönderim yöntemlerinde deneyimi olan, MS Office Programlarına hâkim ve tercihen SAP deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İhracat Operasyon Uzmanı alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Servis Teknisyeni- İstanbul AvrupaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasında görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri) Askerlik hizmetini tamamlamış, İş makineleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen tercihen SRC belgesine sahip,Satış Sonrası Hizmetler Servis Teknisyenleri (Motor Elektrik, Hidrolik, Şase konularında görev yapacak) istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Elazığ Elazığ, Muş Hidromek
Satış Yetkilisi-ElazığHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Elazığ Bölge Müdürlüğü bünyesinde  görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim,tercihen SAP programını bilen, İş makineleri satışında en az iki yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Elazığ ya da Muş'da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Kalıp Aparat Tasarım ve İmalat Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü, Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Kalıp Aparat Tasarımı konusunda deneyimli, MS Office Programlarına hakim, Autocad çizim programı ve Creo çizim programına hâkim, İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi Ankara Hidromek
Üretim Geliştirme MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Üretim Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim Geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hakim, İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Üretim Geliştirme Mühendisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Modelleme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey Modelleme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Tasarım Stüdyo Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, Yüzey modelleme konusuna hakim, tercihen Alias ortamında A Class 3D yüzey modelleme yapabilen, Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim, Gelişime açık, yenilikçi, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Yüzey Modelleme Tasarımcısı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görselleştirme ve Animasyon Tasarımcısı Ankara Hidromek
Görselleştirme ve Animasyon TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Tasarım Stüdyo Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu), 3DS MAX ortamında hard surface modelleme yapabilen, 3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen, 3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Görselleştirme ve Animasyon Tasarımcı istihdam edilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni-İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Hidromek
Servis Teknisyeni-İstanbul AnadoluHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Anadolu Bölge Yöneticiliğinde görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu mezunu, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip, (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv bölümleri) Askerlik hizmetini tamamlamış, İş makineleri bakım onarım konusunda en az 3 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen tercihen SRC belgesine sahip,Servis Teknisyeni istihdam edilecektir.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı