Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Montaj Operatörü Ankara Hidromek
Montaj OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor, Makine, Otomotiv, İş Makineleri bölümlerinden mezun veya Makine Montajcısı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip, Montaj alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden,Montaj Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı-Kayseri Kayseri Hidromek
Satış Destek Uzmanı-KayseriHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Kayseri Bölge Yöneticiliği bünyesinde, Kayseri'de görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu, MS Office ve SAP Programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Doküman yönetimi, takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Destek Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Ankara Hidromek
Kalite Güvence MüdürüHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Kalite Güvence Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisliği) 5 yılı yöneticilik olmak üzere en az 10 yıl iş deneyimine sahip, (Otomotiv, seri imalat ve üretim firmalarında) Kalite yönetim süreçlerine ve standartlarına hâkim, Kesim, büküm, kaynak ve işleme gibi imalat süreçlerine ve gerektirdiği kalite kontrol standartlarına hâkim, Kalite kontrol teknikleri, istatistiksel yöntemler bilgi ve deneyim sahibi, Sac, döküm ve dövme gibi malzemelerin kontrollerinde deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office ve tercihen SAP kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Kalite Güvence Müdürü istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Ankara Hidromek
Maliyet Muhasebesi UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Maliyet Muhasebesi Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim (excel ileri seviye), SAP CO ve SAP MM Programını kullanabilen, Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmalarda maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl görev almış, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Maliyet Muhasebesi Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni-İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Hidromek
Servis Teknisyeni-İstanbul AnadoluHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Anadolu Yakasında görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv bölümleri) Askerlik hizmetini tamamlamış, İş makineleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen tercihen SRC belgesine sahip,Satış Sonrası Hizmetler Servis Teknisyenleri istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokümantasyon Uzmanı Ankara Hidromek
Dokümantasyon UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  SSH Dokümantasyon Müdür Yardımcılığı bünyesinde, Ankara'da görev yapacak, Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, İş makineleri sektöründe el kitabı, broşür gibi teknik dokümanların hazırlanmasında ve çevirisinde en az 2 yıl deneyimli, İngilizce, Rusça,Fransızca, İspanyolca dillerinden en az birine hakim (kullanım-bakım el kitaplarını hazırlayacak derecede), MS Office programlarını ve Adobe Indesing (tercihen) bilen, Yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Dokümantasyon Uzmanı İstihdam edilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Ankara Bölge Satış Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görev yapacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Jeoloji Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi Ankara Hidromek
Kalite Kontrol YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Kalite Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görev yapacak; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, (tercihen Makine Mühendisliği) En az 5 yılı yöneticilik olmak üzere 10 yıl iş deneyimine sahip,(tercihen makine imalatı veya otomotiv sektöründe) Kalite kontrol teknikleri, istatistiksel yöntemler hakkında bilgi ve deneyim sahibi, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office ve tercihen SAP kullanabilen, Liderlik vasfına haiz, İletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın,Kalite Kontrol Yöneticisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Destek Sorumlusu-İzmir İzmir Hidromek
Servis Destek Sorumlusu-İzmirHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu  (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv), Ofis programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Destek Sorumlusu  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere; MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri), İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Bursa Bursa Hidromek
Servis Teknisyeni- BursaHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Bursa' da görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri), Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Modül Uzmanı Lojistik Ankara Hidromek
SAP Modül Uzmanı LojistikHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  İş Çözümleri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ), SAP Lojistik Modülünde en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen  ABAP konusunda bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasının önemine inanan, Sabırlı, olumlu düşünen ve hedef doğrultusunda hareket edebilen, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,SAP Modül Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı