Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurt İçi Satın Alma Uzmanı Ankara Hidromek
Yurt İçi Satın Alma UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Yurt İçi Satın Alma Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görev yapacak,Mühendislik Fakültelerinin Makine, Endüstri ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ya da Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Ekonomi bölümlerinden mezun,Satın alma konusunda 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP MM programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt İçi Satın Alma Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı Ankara Hidromek
Pazarlama UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İletişim Fakültesi ya da Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen Adobe Indesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen,  İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Metin / bülten yazma konusunda deneyimli, Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli, İletişim yeteneği yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Yaratıcı, araştırmacı ve yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Hidromek
Yönetici AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde  Ankara'da  görev yapmak üzere,Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim (Tercihen ileri seviyede Excel kullanabilen), İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az iki yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yönetici Asistanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Yedek Parça Satış Yetkilisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Yedek Parça Satış YetkilisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu, İş makinaları yedek parça satışı üzerine en az 2 yıl deneyimli, SAP ve CRM programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İyi seviye İngilizce bilgisine sahip, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Takip ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Yedek Parça Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Yedek Parça Satış Sorumlusu Ankara Hidromek
Yurt Dışı Yedek Parça Satış SorumlusuHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen Mühendislik Fakültesi) İleri seviyede İngilizce bilen, İkinci yabancı dil olarak ileri seviyede Fransızca veya İspanyolca bilen, Yedek parça satış ve dış ticaret üzerine en az 2 yıl tecrübeli, SAP ve CRM Programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt Dışı Yedek Parça Satış ve Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Satın Alma Sorumlusu Ankara Hidromek
Yurt İçi Satın Alma SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen teknik bölümlerden), İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarına hakim, Satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, SRC2/SRC4 belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt İçi Satın alma Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu Ankara Hidromek
Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği , Makina Mühendisliği veya Teknik Eğitim Makine bölümlerinden mezun, Malzeme ve depo yönetimi üzerine tecrübeli, İş makineleri sektöründe en az 2 yıl  deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, SAP ve CRM Programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi yüksek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Asistanı Ankara Hidromek
Pazarlama AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdür Yardımcılığı bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Photoshop programını kullanabilen,  Tercihen İngilizce bilgisi olan, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere;MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri),İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Mühendisi Ankara Hidromek
Montaj MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Üretim Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, SAP-PP modülünü kullanabilen, BSC / KPI / Aksiyon ve raporlama bilgisine sahip, Mobil Hidrolik bilgisine sahip, Teknik resim değerlendirme yapabilen, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 sistem bilgisine sahip,Montaj ve Eol sürekli akışının sağlanması konusunda deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Montaj Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Mühendisi Ankara Hidromek
Boyahane MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Üretim Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, SAP-PP modülünü kullanabilen, Boya öncesi yüzey hazırlama bilgisine sahip, Yağ ,Toz boya ve Kataforez uygulama bilgisine sahip, Boya robotik uygulamaları ve programlama bilgisine sahip, Teknik döküman değerlendirme yapabilen, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 sistem bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Boyahane Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Satış Yetkilisi-İstanbul AvrupaHidromek
İş Makineleri Sektörünün önde gelen kuruluşu HİDROMEK A.Ş. İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak;Lisans mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Yetkilisi-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Yedek Parça Satış Yetkilisi-İstanbul AvrupaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Avrupa Bölgede görev yapacak,Ön Lisans veya Lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Takip ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Yedek Parça Satış Yetkilisi  alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı Ankara Hidromek
İhracat Operasyon UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İhracat Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görev yapacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, (tercihen) İhracat mevzuatı, ödeme ve gönderim yöntemlerinde deneyimli, (tercihen) İleri seviyede İngilizce bilen, İkinci yabancı dil olarak; Fransızca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince dillerinden birini ileri sevide bilen, (tercihen)MS Office Programlarına hâkim ve tercihen SAP bilen, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İhracat Operasyon Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Yöneticisi Ankara Hidromek
İhracat Bölge YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İhracat Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görev yapacak;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, (tercihen) İhracat prosedürlerine hakim, İleri seviyede  İngilizce bilen, İkinci yabancı dil olarak; Fransızca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince dillerinden birini ileri sevide bilen, (tercihen)MS Office uygulamalarına hakim, Üst düzeyde iletişim yeteneği ve temsil kabiliyetine haiz, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İhracat Bölge Yöneticisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Ankara Hidromek
Garanti MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Garanti  Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültesi bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü, kararlı ve mücadeleci, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Garanti Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP SD, MM Modül Uzmanı Ankara Hidromek
SAP SD, MM Modül UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ),SAP SD, MM Modülünde bilgi sahibi olan, Tercihen ABAP konusunda bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasının önemine inanan, Sabırlı ve hedef doğrultusunda hareket edebilen, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SAP SD, MM Modül Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP PP, QM Modül Uzmanı Ankara Hidromek
SAP PP, QM Modül UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri vb.)SAP PP, QM Modülünde bilgi sahibi olan, Tercihen ABAP konusunda bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SAP PP, QM Modül Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP CRM Uzmanı Ankara Hidromek
SAP CRM UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü  bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ),SAP CRM modülünde bilgi sahibi olan, Tercihen ABAP uygulama geliştirme konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SAP CRM Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP CO, FI Modül Uzmanı Ankara Hidromek
SAP CO, FI Modül UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ),SAP CO, FI, BPC  modüllerinde bilgi sahibi olan, Tercihen ABAP konusunda bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SAP CO, FI Modül Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BI Uzmanı Ankara Hidromek
SAP BI UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemler vb.),SAP BW, BO sisteminde bilgi sahibi olan,Tercihen SAP Business Objects ve ABAP konusunda bilgili,İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasının önemine inanan, Sabırlı ve hedef doğrultusunda hareket edebilen, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, SAP BI Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - İZMİR İzmir Hidromek
Satış Yetkilisi - İZMİRHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş İzmir Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Ziraat Mühendisliği),Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP ve CRM programlarını kullanabilen, Temel seviyede İngilizce  bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,İzmir’de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Bursa Bursa Hidromek
Servis Teknisyeni- BursaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Bursa' da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri),Tercihen elektrik bilgisi olan, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Son Kullanıcı Destek Uzmanı Ankara Hidromek
Son Kullanıcı Destek UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirmek üzere, Üniversitelerin MYO Elektronik/Bilgisayar /(yazılım/donanım) /veya teknik lisans bölümlerinden mezun,İlgili konularda uzmanlık sertifikalarına (MCP/MCSE/MCSA/MCITP vb.) sahip, Yazılım ve donanım teknik destek konularında en az 3 yıl tecrübeli, PC Donanım, IP Network, Windows İşletim Sistemleri, yedekleme teknolojileri konusunda yeterli derecede teknik bilgi sahibi,MS Exchance, AD domain, DNS, DHCP, IIS yönetimi konularında bilgi sahibi, Sonuç odaklı aynı zamanda hızlı karar alabilen, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve bunu kullanıcı desteğinde kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Son Kullanıcı Destek Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Ankara Hidromek
İş Güvenliği UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuata hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli,Minimum 2 yıl tehlikeli/çok tehlikeli sınıfta endüstriyel bir tesiste İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmış,OHSAS 18001 standardı konusunda tecrübeli, Analitik düşünen, iletişim yetkinliği yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İş Güvenliği Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin, Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara Hidromek
MimarHidromek
İş makineleri sektörünün lider kuruluşu Hidromek A.Ş. bünyesinde, Ankara’da, fabrika inşaatlarında görevlendirilmek üzere;·       Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,·       En az 5 yıl tecrübe sahibi, (tercihen üretim alanları mimarisi konusunda)·       Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·       Detaycı ve sonuç odaklı,·       Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·       Mesleki çizim programlarını kullanabilen,·       Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,·       Askerlik hizmetini tamamlamış,·       Seyahat engeli bulunmayanMimar istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi - Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Mühendisi - ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum' da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri) MS Office Programlarına hâkim, tercihen CRM ve SAP bilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda) İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara Hidromek
Eğitim UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili (Otomotiv, Elektrik, Makine vb.) bölümlerinden mezun,İş makineleri sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İş makineleri, yeni nesil motorlar, hidrolik ve elektrik sistemler hakkında bilgi sahibi,İngilizce ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen,Raporlama yapabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ ve Güvenlik Sistem Uzmanı Ankara Hidromek
Ağ ve Güvenlik Sistem UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin lisans ilgili bölümlerinden mezun, Ağ ve Güvenlik Uzmanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Windows, Linux (UX) işletim sistemleri konusunda deneyimli, Sanal ortamlar, mobil ortamlar, yeni BT teknolojileri, Web / Uygulama Sunucuları konusunda bilgi sahibi,Enterprise seviyede firewall yönetimi konusunda deneyimli, Network ve güvenlik konusunda CCNA ve tercihen CEH sertifika sahibi olan veya gerekli eğitimleri almış olan,BT Alt Yapı Güvenlik ürünleri ve bileşenleri konusunda bilgili, BT Ağ protokolleri, servisleri, erişim kontrol yönetimi konusunda bilgili, Tercihen güvenlik süreçleri ve teknolojileri hakkında bilgili, (Penetrasyon Testi, Stres Testi, Siem sistmeleri,Firewall, IPS, Zaafiyet Tarama Sistemleri, DLP, Antivirüs, Web , E-posta ve Network Güvenliği, VPN teknolojileri vb.)ISO 27001 Süreçleri konusunda çalışma deneyimi olan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık,Problem çözme, analiz etme, planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan,Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ağ ve Güvenlik Sistem Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İzmir Hidromek
Depo SorumlusuHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İzmir' de görevlendirilmek üzere;Lise veya MYO mezunu, Depolama ve sevkiyat alanında en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarına hakim, SAP ve CRM programlarına hakim (tercihen), İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim yeteneğine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Forklift ve SRC 2-4 belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yedek Parça Depo Sorumlusu istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem ve Yedekleme Uzmanı Ankara Hidromek
Sistem ve Yedekleme UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin lisans ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux isletim sistemlerinin yönetiminde deneyimli, Sanallaştırma platforları konusunda deneyimli, Tercihen Kurumsal yedekleme yazılım ve donanımlarının yönetiminde deneyimli, Yedekleme ve replikasyon (MS DPM,Acronis, Veeam) konularında deneyimli, Storage ürün yönetimi konusunda deneyimli tercihen Netapp ürünlerinde bilgi ve tecrübe sahibi,SAN Switch ürünleri hakkında bilgi sahibi, Microsoft Windows Sunucu işletim sistemleri ve uygulamaları konularında deneyimli ve tercihen sertifika sahibi, (MCITP, MCSE/MCSA)Yüksek erişilebilirlik,  İş Sürekliliği, felaket kurtarma konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen Storage & SAN sertifikalarına sahip, Temel Network bilgi ve becerilerine sahip,(Sanal Switch, VLAN,pVLAN) Windows Server platformlarının kurulum, yönetim ve bakımı konusunda deneyimli,Sanallaştırma platformlarının ve bu platformlar üzerindeki sanal sistemlerin kurulum, yönetim ve bakımıFiziksel ve Sanal Teyp Kütüphane yönetiminde deneyimli, Nas Disk Sistemleri kurulumu ve yönetiminde deneyimli, Microsoft SQL sistemlerinin yönetim ve yedekleme konusunda deneyimli, ISO 27001 süreçleri konusunda çalışma ve deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetleri yüksek,  insan ilişkileri kuvvetli,Mail arşivleme sistemleri yönetimi konusunda deneyimli, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, Yeni teknolojileri yakından takip eden, öğrenmeye, yenilikçi yaklaşımlara ve kendini geliştirmeye açık,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yedekleme Sistemi Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Teknisyeni- ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum'da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi mezunu  (tercihen iş makineleri, makine, elektrik bölümleri)İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı