Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Ankara Hidromek
Maliyet Muhasebesi UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Maliyet Muhasebesi Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim (excel ileri seviye), SAP CO ve SAP MM Programını kullanabilen,Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmalarda maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl görev almış,Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Maliyet Muhasebesi Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Uzmanı Ankara Hidromek
Reklam UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İletişim Fakültesi ya da Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Indesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen,  İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Tercihen SAP Programlarını bilen, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Reklam ajansı deneyimi olan, Yaratıcı, Metin / bülten yazma konusunda deneyimli, Dijital pazarlama konusunda tecrübeli, İletişim yeteneği yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Reklam Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Operatörü-Ankara Ankara Hidromek
Bakım Onarım Operatörü-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bakım Onarım Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;MYO  mezunu   (Elektrik,Otomasyon) AVOmeter, Pens Ampermetre’yi etkin kullanabilen. Pano Elektrik projesini okuyan, PLC içeren pano içerisinde arıza tespiti yapabilecek, PLC çevrim  mantığını kavrayabilecek, Op_panel, PLC, NC gibi program içeren elektronik ünitelerden kaynaklanan arızaların tespitini yapabilecek,ROBOT , CNC gibi Özel elektronik devreler içeren cihazlarda arıza hususunda yetiştirilmeye yatkın.CNC tezgah, tavan vinci , konveyor mekanik arıza tespitinde tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden, Bakım Onarım Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi-Ankara Ankara Hidromek
Servis Mühendisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri)  MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP bilen,  İyi seviyede İngilizce bilen,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Yetkilisi-İzmir İzmir Hidromek
Yedek Parça Satış Yetkilisi-İzmirHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Yöneticiliği bünyesinde İzmir'de görev yapacak,Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri) Orta seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hâkim ,SAP ve  CRM programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yedek Parça Satış Yetkilisi  alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere;MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri),İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Sorumlusu-Ankara Ankara Hidromek
İhracat Operasyon Sorumlusu-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler  Yedek Parça Yurt Dışı Satış Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görev yapacak,Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri) İleri seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası ödeme ve gönderim yöntemlerinde deneyimi olan, MS Office Programlarına hâkim ve tercihen SAP VE CRM deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  İhracat Operasyon Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi Kütahya-Uşak Kütahya, Uşak Hidromek
Satış Yetkilisi Kütahya-UşakHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bursa Bölge  Müdürlüğü bünyesinde Kütahya veya Uşak'ta görev yapacak; Lisans mezunu (tercihen Makine Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya veya Uşak'ta  ikamet eden,Satış Yetkilisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Operatörü Ankara Hidromek
Montaj OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor, Makine, Otomotiv, İş Makineleri bölümlerinden mezun veya Makine Montajcısı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip, Montaj alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden,Montaj Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri), MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP ve CRM Programını kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Özel Müşteriler Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı