Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Elemanı Ankara Hidromek
Depo ElemanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Lojistik Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Depolama ve sevkiyat alanında en az 2 yıl deneyimli, Forklift belgesi ve kullanma deneyimi olan, Tercihen SRC 2-4 belgesine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Etimesgut ve Sincan civarında ikamet eden, Depo Elemanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Hidromek
Depo ElemanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Bursa' da görevlendirilmek üzere; MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim yeteneğine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, SRC-2 ve SRC-4 belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Depo Elemanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarımcı Ankara Hidromek
TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği veya Talaşlı İmalat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Makine tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ya da Teknoloji Fakültelerinden mezun, Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Kaynaklı yapıların ve hidrolik sistemlerinin tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Greyder Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, Teknik Eğitim veya Teknoloji Fakültelerinden mezun,Benzer alanda en az 2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Creo, Catia ve CAD programlarını kullanabilen, Analitik düşünce  kabiliyetine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, İş makinalarının tasarım ve üretimine ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Çözümleri Müdürü Ankara Hidromek
İş Çözümleri MüdürüHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş İş Çözümleri Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (Bilgisayar, Endüstri, Matematik, Yazılım veya MIS, Enformatik vb.)Alanında en az 10 yıl, benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli, SAP Projeleri yönetmiş, tüm fazlarında tecrübe sahibi, SAP ERP’nin tüm modüllerine (Satış, Üretim, Lojistik, Finans & Muhasebe, İK, vd.) hakim,Kurumsal uygulamalar (CRM, PLM, B2B, B2C, Mobil, Analitik Çözümler, İş Akışları, Bütçe Planlama) hakkında bilgi sahibi,Uygulama geliştirme süreçleri, analiz ve test metodolojileri konularına hakim,PMI, COBIT ve ITIL standartlarına hakkında bilgi sahibi, Tedarikçi Yönetiminde deneyimli, Dokümantasyon ve kalite odaklı, Dinamik, yenilikçi ve kendini geliştirmeye açık, Proaktif, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, koordinasyon yeteneği yüksek,İletişim yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İş Çözümleri Müdürü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Ankara Hidromek
Teknik RessamHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Üretim Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, MYO Makine Ressamlığı veya Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon, Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Teknik resim ve tercihen 3D çizim tecrübesi olan, En az 1 yıl tecrübeli, Autocad çizim programı ve tercihen creo çizim programına hâkim,Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Teknik Ressam istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Ankara Hidromek
Garanti MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Garanti  Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültesi bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü, kararlı ve mücadeleci, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Garanti Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara Hidromek
Eğitim UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili (Otomotiv, Elektrik, Makine vb.) bölümlerinden mezun,İş makineleri sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İş makineleri, yeni nesil motorlar, hidrolik ve elektrik sistemler hakkında bilgi sahibi,İngilizce ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen,Raporlama yapabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Hidromek
Kalite Kontrol MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalite Kontrol Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara Hidromek
Üretim MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - İZMİR İzmir Hidromek
Satış Yetkilisi - İZMİRHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş İzmir Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Ziraat Mühendisliği),Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP ve CRM programlarını kullanabilen, Temel seviyede İngilizce  bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İzmir’de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını kavramsal model hazırlayacak yetkinlikte kullanabilenÜrün - insan ilişkileri, estetik ve bilgilendirici grafik tasarımı yapabilme bilgi ve beceri sahibi (UI/UX)En az 2 yıllık bir tasarım sektörü tecrübesine sahip, (tercihan otomotiv sektöründe)Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ( öncelikli tercih sebebi )30 Yaş altı, ( öncelikli tercih sebebi ) Profesyonel yetkinlik derecesinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Yardımcı Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını en az başlangıç seviyesinde kullanabilen,Otomotive ve otomotiv tasarımına ilgili ve bu ilgiyi portfolyosuna yansıtabilmiş,Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) 30 Yaş altı, (öncelikli tercih sebebi) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin, Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı