Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama Asistanı Ankara Hidromek
Pazarlama AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdür Yardımcılığı bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Photoshop programını kullanabilen, Tecihen İngilizce bilgisi olan, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin ulusal ve uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip ekibi “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde“Kabin yapısal tasarım Uzmanlığı” konusunda çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunuCAD yazılımında (tercihan Creo) plastik, sac baskı, trim, kaynaklı konstrüksiyon parça ve montajları ile mekanizma tasarımları konusunda uzmanlığı olanKabin ve yapısal tasarım konusunda tecrübeli Gelişime açık, yenilikçi, üretken, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen Düzenli, iş takip ve raporlama yeteneği olan Seyahat engeli olmayan Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’ nin ulusal ve uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip ekibi “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde “Değişiklik ve Yayın Yönetimi uzmanlığı” konusunda çalışacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu,CAD yazılımında (tercihan Creo) karmaşık montaj ve kaynaklı komplelerin teknik resimlerini hazırlayabilen,Ürün reçetesi, ürün ağaçları BOM listesi sistematiği ve hazırlanması ile ilgili tecrübe sahibi,PDM ve PLM yazılımları (tercihan Windchill) ile ERP (Tercihan SAP) konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Düzenli, iş takip ve raporlama yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz Mühendisi Ankara Hidromek
Analiz MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ar-Ge Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’da bulunan Ar-Ge Merkezimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Hesaplamalı akışkanlar dinamiği analiz programlarına hâkim,Tercihen Ansys Fluent programında tecrübeli, Creo ve / veya benzeri katı modelleme programlarını bilen, İleri düzeyde Excel kullanabilen, Tercihen bir programlama dili kullanabilen,  İyi derecede teknik İngilizce bilen, Analitik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Sürekli kendini geliştiren, Ekip çalışmasına yatkın, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları prosedüre uygun bir şekilde raporlayabilen,Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analiz Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Son Kullanıcı Destek Uzmanı Ankara Hidromek
Son Kullanıcı Destek UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirmek üzere, Üniversitelerin MYO Elektronik/Bilgisayar /(yazılım/donanım) /veya teknik lisans bölümlerinden mezun,İlgili konularda uzmanlık sertifikalarına (MCP/MCSE/MCSA/MCITP vb.) sahip, Yazılım ve donanım teknik destek konularında en az 3 yıl tecrübeli, PC Donanım, IP Network, Windows İşletim Sistemleri, yedekleme teknolojileri konusunda yeterli derecede teknik bilgi sahibi,MS Exchance, AD domain, DNS, DHCP, IIS yönetimi konularında bilgi sahibi, Sonuç odaklı aynı zamanda hızlı karar alabilen, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve bunu kullanıcı desteğinde kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Son Kullanıcı Destek Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Kalite Mühendisi Ankara Hidromek
Ürün Kalite MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ürün Kalite Yöneticiliği bünyesinde görevlendirilmek üzere; Mühendislik Fakültelerinin Makine, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,İş makineleri veya otomotiv sektöründe tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ürün Kalite Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Hidromek
Kalite Kontrol MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Kalite Kontrol Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat veya Dişli İmalatı kalite kontrolünde en az 3 yıl tecrübeli,Kaynaklı İmalat kalite kontrolü için Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip,İyi seviyede İngilizce bilen,MS Office Programlarına hâkim,Analitik düşünce yapısına sahip,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisleri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Bursa Bursa Hidromek
Servis Teknisyeni- BursaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Bursa' da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri),Tercihen elektrik bilgisi olan, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi - Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Mühendisi - ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum' da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri) MS Office Programlarına hâkim, tercihen CRM ve SAP bilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda) İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni-İstanbul İstanbul(Asya) Hidromek
Servis Teknisyeni-İstanbulHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Anadolu Bölge Yöneticiliğinde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi, MYO mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv bölümleri)Askerlik hizmetini tamamlamış, İş makineleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen tercihen SRC belgesine sahip,Servis Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Animasyon ve Görselleştirme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;İlgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),3DS MAX ortamında ‘’Hard Surface’’ modelleme yapabilen, 3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen,3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen,Adobe After Effects programını ileri seviyede kullanabilen, Adobe Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen, Corel Draw programını ileri seviyede kullanabilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış (öncelikli tercih sebebi), Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Kalıp Aparat Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Kalıp Aparat Tasarım ve İmalat Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü, Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İş Makineleri Kalıp Aparat Tasarımı konusunda deneyimli, MS Office Programlarına hakim, SAP bilgisi olan, Autocad çizim programı ve Creo çizim programına hâkim, İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Yardımcı Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını en az başlangıç seviyesinde kullanabilen,Otomotive ve otomotiv tasarımına ilgili ve bu ilgiyi portfolyosuna yansıtabilmiş,Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) 30 Yaş altı, (öncelikli tercih sebebi) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını kavramsal model hazırlayacak yetkinlikte kullanabilenÜrün - insan ilişkileri, estetik ve bilgilendirici grafik tasarımı yapabilme bilgi ve beceri sahibi (UI/UX)En az 2 yıllık bir tasarım sektörü tecrübesine sahip, (tercihan otomotiv sektöründe)Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ( öncelikli tercih sebebi )30 Yaş altı, ( öncelikli tercih sebebi ) Profesyonel yetkinlik derecesinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin, Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı