Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Ankara Hidromek
Maliyet Muhasebesi UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Maliyet Muhasebesi Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim (excel ileri seviye), SAP CO ve SAP MM Programını kullanabilen,Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmalarda maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl görev almış,Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Maliyet Muhasebesi Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi-İzmir İzmir Hidromek
İnsan Kaynakları Yöneticisi-İzmirHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Ege Serbest Bölge Fabrikası-İzmir’de görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Endüstri Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında, tercihen sanayi sektöründe en az 7 yıl deneyimli, Tercihen serbest bölge deneyimi bulunan ve mevzuatına hakim, İş kanunu, çalışma ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, SAP HR modülünü bilen, raporlama ve bordro uygulamalarına hakim, Entegre yönetim sistemleri (9001, 14001, 18001 ve 27001) konusunda bilgi sahibi ve yönetim sistemi çalışmalarında görev almış,İyi seviyede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan Kaynakları Yöneticisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Ankara Hidromek
Garanti MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Garanti  Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültesi bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü, kararlı ve mücadeleci, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Garanti Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Test Mühendisi Ankara Hidromek
Ar-Ge Test MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. AR-GE Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere;Makine Mühendisliği bölümü mezunu, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen SAP, Creo ve Windchill bilgisi olan, Analitik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İyi seviyede hidrolik ve mekanik bilgisi olan, Test ekipmanı ve elektronik cihaz kullanmaya yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ar-Ge Test Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BI UZMANI Ankara Hidromek
SAP BI UZMANIHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  İş Çözümleri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ),SAP BW sisteminde bilgi sahibi olan, Tercihen SAP Business Objects ve ABAP konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasının önemine inanan, Sabırlı, olumlu düşünen ve hedef doğrultusunda hareket edebilen, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, BI Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Asistanı Ankara Hidromek
Pazarlama AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP programını bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Pazarlama, Pazar araştırma ve CRM alanında en az 3 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Dönemsel çalışabilecek(6-8 ay), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Dönemsel Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı Ankara Hidromek
Pazarlama UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Photoshop programını kullanabilen,  İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin,Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi)Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Yardımcı Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan,Autodesk Alias yüzey modelleme programını en az başlangıç seviyesinde kullanabilen,Otomotive ve otomotiv tasarımına ilgili ve bu ilgiyi portfolyosuna yansıtabilmiş,Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek,Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan,Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi)30 Yaş altı, (öncelikli tercih sebebi) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan,Autodesk Alias yüzey modelleme programını kavramsal model hazırlayacak yetkinlikte kullanabilenÜrün - insan ilişkileri, estetik ve bilgilendirici grafik tasarımı yapabilme bilgi ve beceri sahibi (UI/UX)En az 2 yıllık bir tasarım sektörü tecrübesine sahip, (tercihan otomotiv sektöründe)Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan,Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ( öncelikli tercih sebebi )30 Yaş altı, ( öncelikli tercih sebebi ) Profesyonel yetkinlik derecesinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Animasyon ve Görselleştirme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;İlgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),3DS MAX ortamında ‘’Hard Surface’’ modelleme yapabilen,3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen,3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen,Adobe After Effects programını ileri seviyede kullanabilen,Adobe Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen,Corel Draw programını ileri seviyede kullanabilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış (öncelikli tercih sebebi),Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Kalıp Aparat Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Kalıp Aparat Tasarım ve İmalat Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü, Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İş Makineleri Kalıp Aparat Tasarımı konusunda deneyimli,MS Office Programlarına hakim, SAP bilgisi olan, Autocad çizim programı ve Creo çizim programına hâkim,İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda)İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Depo ve Lojistik Yöneticisi Ankara Hidromek
Malzeme Depo ve Lojistik YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,İş makineleri malzeme ve depo yönetimi alanında deneyimli,Tercihen makine imalatı veya otomotiv sektöründe en az 3 yıl yöneticilik iş deneyimine sahip,MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP, CRM, WM programlarını kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, Liderlik vasfına haiz, sunum yeteneği ve iletişim beceresi yüksek,Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyabilen,Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, Malzeme, Depo ve Lojistik Yöneticisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri), MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP ve CRM Programını kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerliğini tamamlamış,  Özel Müşteriler Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı