Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Teknisyeni- Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Teknisyeni- ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum'da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi mezunu  (tercihen iş makineleri, makine, elektrik bölümleri)İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Satın Alma Sorumlusu Ankara Hidromek
Yurt Dışı Satın Alma SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarına hakim, Yurt Dışı Satın Alma konusunda en az 2 yıl deneyimli,Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt Dışı Satın Alma Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Satın Alma Sorumlusu Ankara Hidromek
Yurt İçi Satın Alma SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen teknik bölümlerden), İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarına hakim, Satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, SRC2/SRC4 belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt İçi Satın alma Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu Ankara Hidromek
Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği , Makina Mühendisliği veya Teknik Eğitim Makine bölümlerinden mezun, Malzeme ve depo yönetimi üzerine tecrübeli, İş makineleri sektöründe en az 2 yıl  deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, SAP ve CRM Programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi yüksek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yedek Parça Planlama ve Stok Kontrol Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Greyder Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, Teknik Eğitim veya Teknoloji Fakültelerinden mezun,Benzer alanda en az 2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Creo, Catia ve CAD programlarını kullanabilen, Analitik düşünce  kabiliyetine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, İş makinalarının tasarım ve üretimine ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Yedek Parça Satış Yetkilisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Yedek Parça Satış YetkilisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu, İş makinaları yedek parça satışı üzerine en az 2 yıl deneyimli, SAP ve CRM programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İyi seviye İngilizce bilgisine sahip, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Takip ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Yedek Parça Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Yedek Parça Satış Sorumlusu Ankara Hidromek
Yurt Dışı Yedek Parça Satış SorumlusuHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen Mühendislik Fakültesi) İleri seviyede İngilizce bilen, İkinci yabancı dil olarak ileri seviyede Fransızca veya İspanyolca bilen, Yedek parça satış ve dış ticaret üzerine en az 2 yıl tecrübeli, SAP ve CRM Programlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Sunum yeteneği ve etkili iletişim becerisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurt Dışı Yedek Parça Satış ve Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz Mühendisi Ankara Hidromek
Analiz MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ar-Ge Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’da bulunan Ar-Ge Merkezimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Hesaplamalı akışkanlar dinamiği analiz programlarına hâkim, Tercihen Ansys Fluent programında tecrübeli, Creo ve / veya benzeri katı modelleme programlarını bilen, İleri düzeyde Excel kullanabilen, Tercihen bir programlama dili kullanabilen,  İyi derecede teknik İngilizce bilen, Analitik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Sürekli kendini geliştiren, Ekip çalışmasına yatkın, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları prosedüre uygun bir şekilde raporlayabilen,Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analiz Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin ulusal ve uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip ekibi “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde“Kabin yapısal tasarım Uzmanlığı” konusunda çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu CAD yazılımında (tercihan Creo) plastik, sac baskı, trim, kaynaklı konstrüksiyon parça ve montajları ile mekanizma tasarımları konusunda uzmanlığı olanKabin ve yapısal tasarım konusunda tecrübeli Gelişime açık, yenilikçi, üretken, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen Düzenli, iş takip ve raporlama yeteneği olan Seyahat engeli olmayan Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’ nin ulusal ve uluslararası birçok tasarım ödülüne sahip ekibi “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde “Değişiklik ve Yayın Yönetimi uzmanlığı” konusunda çalışacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, CAD yazılımında (tercihan Creo) karmaşık montaj ve kaynaklı komplelerin teknik resimlerini hazırlayabilen,Ürün reçetesi, ürün ağaçları BOM listesi sistematiği ve hazırlanması ile ilgili tecrübe sahibi,PDM ve PLM yazılımları (tercihan Windchill) ile ERP (Tercihan SAP) konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Düzenli, iş takip ve raporlama yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Ar-Ge Destek MühendisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ar-Ge Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Proje Yönetimi ve Ar-Ge Teşvikleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim ve SAP bilen, MS Project veya Primavera programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ar-Ge Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere;MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri),İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi Ankara Hidromek
Satış YetkilisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Ankara Bölge Satış Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görev yapacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Jeoloji Mühendisliği),Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Yardımcı Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını en az başlangıç seviyesinde kullanabilen,Otomotive ve otomotiv tasarımına ilgili ve bu ilgiyi portfolyosuna yansıtabilmiş,Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) 30 Yaş altı, (öncelikli tercih sebebi) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan, Autodesk Alias yüzey modelleme programını kavramsal model hazırlayacak yetkinlikte kullanabilenÜrün - insan ilişkileri, estetik ve bilgilendirici grafik tasarımı yapabilme bilgi ve beceri sahibi (UI/UX)En az 2 yıllık bir tasarım sektörü tecrübesine sahip, (tercihan otomotiv sektöründe)Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ( öncelikli tercih sebebi )30 Yaş altı, ( öncelikli tercih sebebi ) Profesyonel yetkinlik derecesinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Animasyon ve Görselleştirme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;İlgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),3DS MAX ortamında ‘’Hard Surface’’ modelleme yapabilen, 3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen,3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen,Adobe After Effects programını ileri seviyede kullanabilen, Adobe Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen, Corel Draw programını ileri seviyede kullanabilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış (öncelikli tercih sebebi), Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara Hidromek
Üretim MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı Ankara Hidromek
TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği veya Talaşlı İmalat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Makine tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara Hidromek
Eğitim UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili (Otomotiv, Elektrik, Makine vb.) bölümlerinden mezun,İş makineleri sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İş makineleri, yeni nesil motorlar, hidrolik ve elektrik sistemler hakkında bilgi sahibi,İngilizce ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen,Raporlama yapabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Ankara Hidromek
Teknik RessamHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Üretim Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, MYO Makine Ressamlığı veya Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon, Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Teknik resim ve tercihen 3D çizim tecrübesi olan, En az 1 yıl tecrübeli, Autocad çizim programı ve tercihen creo çizim programına hâkim, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Teknik Ressam istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin, Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi) Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ya da Teknoloji Fakültelerinden mezun, Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Kaynaklı yapıların ve hidrolik sistemlerinin tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda) İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi - Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Mühendisi - ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum' da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri) MS Office Programlarına hâkim, tercihen CRM ve SAP bilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara Hidromek
MimarHidromek
İş makineleri sektörünün lider kuruluşu Hidromek A.Ş. bünyesinde, Ankara’da, fabrika inşaatlarında görevlendirilmek üzere;·       Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,·       En az 5 yıl tecrübe sahibi, (tercihen üretim alanları mimarisi konusunda)·       Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·       Detaycı ve sonuç odaklı,·       Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·       Mesleki çizim programlarını kullanabilen,·       Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,·       Askerlik hizmetini tamamlamış,·       Seyahat engeli bulunmayanMimar istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Son Kullanıcı Destek Uzmanı Ankara Hidromek
Son Kullanıcı Destek UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirmek üzere, Üniversitelerin MYO Elektronik/Bilgisayar /(yazılım/donanım) /veya teknik lisans bölümlerinden mezun,İlgili konularda uzmanlık sertifikalarına (MCP/MCSE/MCSA/MCITP vb.) sahip, Yazılım ve donanım teknik destek konularında en az 3 yıl tecrübeli, PC Donanım, IP Network, Windows İşletim Sistemleri, yedekleme teknolojileri konusunda yeterli derecede teknik bilgi sahibi,MS Exchance, AD domain, DNS, DHCP, IIS yönetimi konularında bilgi sahibi, Sonuç odaklı aynı zamanda hızlı karar alabilen, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve bunu kullanıcı desteğinde kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Son Kullanıcı Destek Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı