Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Destek Sorumlusu-İzmir İzmir Hidromek
Servis Destek Sorumlusu-İzmirHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu  (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv), Ofis programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Destek Sorumlusu  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere; MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri), İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Teknisyeni- ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum'da görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi mezunu  (tercihen iş makineleri, makine, elektrik bölümleri) İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyenleri  istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Bursa Bursa Hidromek
Servis Teknisyeni- BursaHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Bursa' da görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri), Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Modül Uzmanı Lojistik Ankara Hidromek
SAP Modül Uzmanı LojistikHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  İş Çözümleri Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb ), SAP Lojistik Modülünde en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen  ABAP konusunda bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasının önemine inanan, Sabırlı, olumlu düşünen ve hedef doğrultusunda hareket edebilen, Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,SAP Modül Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- Tarsus Mersin Hidromek
Servis Teknisyeni- TarsusHidromek
 İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Tarsus'ta görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri), Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış,Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Yöneticisi Ankara Hidromek
İhracat Bölge YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İhracat Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’da görev yapacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iş makineleri sektöründe deneyimli, İhracat prosedürlerine hakim, İngilizcenin yanı sıra 2. bir dili (Rusça, İspanyolca, Farsça, Arapça, Fransızca) ileri seviyede bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yurtdışına yoğun seyahat yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İhracat Bölge Yöneticisi istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı Ankara Hidromek
TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş , HEX Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği veya Talaşlı İmalat Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Pro Engineer - Windchill (Tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Makine tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Tasarımcı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı Ankara Hidromek
İhracat Operasyon UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. İhracat Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizcenin yanı sıra 2. bir dili (Rusça, İspanyolca, Farsça, Arapça, Fransızca) ileri seviyede bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası ödeme ve gönderim yöntemlerinde deneyimi olan, MS Office Programlarına hâkim ve tercihen SAP deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İhracat Operasyon Uzmanı alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Ankara Hidromek
Maliyet Muhasebesi UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Maliyet Muhasebesi Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere; Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim (excel ileri seviye), SAP CO ve SAP MM Programını kullanabilen, Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmalarda maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl görev almış, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,Maliyet Muhasebesi Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Muş-Bitlis Bitlis, Muş Hidromek
Satış Yetkilisi-Muş-BitlisHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Elazığ Bölge Müdürlüğü bünyesinde  görev yapacak; Lisans mezunu, MS Office Programlarına hakim,tercihen SAP programını bilen, İş makineleri satışında en az iki yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Muş ya da Bitlis'te ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Uzmanı-İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Hidromek
Gümrük Uzmanı-İstanbul AvrupaHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde  İstanbul Avrupa'da görevlendirmek üzere;·         Lisans (İşletme, Ekonomi) veya MYO (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret) mezunu,·         Gümrük Müşavirliği belgesi olan,·         Gümrük mevzuatı ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli,·         MS Office, Gümrük Impex ve SAP programlarına hakim,       ·         Orta seviyede İngilizce bilen,·         B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan·         Esenyurt ve çevresinde ikamet eden,  Gümrük Uzmanı istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi-Konya Konya Hidromek
Satış Yetkilisi-KonyaHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  Ankara Bölge Satış Yöneticiliği bünyesinde Konya'da görev yapacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Ziraat Mühendisliği) MS Office Programlarına hakim, Konusunda en az iki yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Konya'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokümantasyon Uzmanı Ankara Hidromek
Dokümantasyon UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  SSH Dokümantasyon Müdür Yardımcılığı bünyesinde, Ankara'da görev yapacak, Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, İş makineleri sektöründe el kitabı, broşür gibi teknik dokümanların hazırlanmasında ve çevirisinde en az 2 yıl deneyimli, İngilizce, Rusça,Fransızca, İspanyolca dillerinden en az birine hakim (kullanım-bakım el kitaplarını hazırlayacak derecede), MS Office programlarını ve Adobe Indesing (tercihen) bilen, Yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Dokümantasyon Uzmanı İstihdam edilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Teknik Destek Uzmanı Ankara Hidromek
Bilgi İşlem Teknik Destek UzmanıHidromek
 İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bilgi Sistemleri Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da görevlendirmek üzere,  Üniversitelerin MYO Elektronik/Bilgisayar /(yazılım/donanım) /veya teknik lisans bölümlerinden mezun İlgili konularda uzmanlık sertifikaları (MCP/MCSE/MCSA/MCITP vb.) veya eğitim almış, Sistem Yönetim fonksiyonları alanında minimum  1-2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde /IT bilgisine sahip ( PC Donanım, IP Network, Windows İşletim Sistemleri /server/client/,Ms Office), Desktop Support / Help Desk Tecrübesi olan, Müşteri ve Çözüm odaklı düşünebilen, takım çalışmasına inanan, iş sorumluluğu yüksek, öğrenmeye hevesli, pratik ve takipçi, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve bunu kullanıcı desteğinde kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik Destek Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı