Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Kalıp Aparat Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Kalıp Aparat Tasarım ve İmalat Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü, Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İş Makineleri Kalıp Aparat Tasarımı konusunda deneyimli, MS Office Programlarına hakim, SAP bilgisi olan, Autocad çizim programı ve Creo çizim programına hâkim, İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Animasyon ve Görselleştirme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;İlgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),3DS MAX ortamında ‘’Hard Surface’’ modelleme yapabilen, 3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen,3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen,Adobe After Effects programını ileri seviyede kullanabilen, Adobe Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen, Corel Draw programını ileri seviyede kullanabilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış (öncelikli tercih sebebi), Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni-İstanbul İstanbul(Asya) Hidromek
Servis Teknisyeni-İstanbulHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde İstanbul Anadolu Bölge Yöneticiliğinde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi, MYO mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv bölümleri)Askerlik hizmetini tamamlamış, İş makineleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen tercihen SRC belgesine sahip,Servis Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi-Tarsus Mersin Hidromek
Servis Mühendisi-TarsusHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Tarsus'ta görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri)  MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP bilen  İyi seviyede İngilizce bilen,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Sürücü ehliyeti olan,  Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi - Erzurum Erzurum Hidromek
Servis Mühendisi - ErzurumHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Erzurum' da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  bölümünden mezun,En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri) MS Office Programlarına hâkim, tercihen CRM ve SAP bilen,İyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Asistanı-İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Hidromek
Bölge Satış Asistanı-İstanbul AnadoluHidromek
İş Makineleri Sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş.  İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde, görevlendirilmek üzere;Önlisans mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office ve SAP Programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Telefonda iletişim becerisi yüksek, Doküman yönetimi, takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Prezentabl, güleryüzlü, Dönemsel çalışabilecek (6-8 ay), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bölge Satış Asistanı istihdam edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni-Tarsus Mersin Hidromek
Servis Teknisyeni-TarsusHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, Tarsus'ta görevlendirilmek üzere;MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik, metal işleri bölümleri),Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olan (B/G sınıfı), Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda) İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Depo ve Lojistik Yöneticisi Ankara Hidromek
Malzeme Depo ve Lojistik YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İş makineleri malzeme ve depo yönetimi alanında deneyimli, Tercihen makine imalatı veya otomotiv sektöründe en az 3 yıl yöneticilik iş deneyimine sahip,MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP, CRM, WM programlarını kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, Liderlik vasfına haiz, sunum yeteneği ve iletişim beceresi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Malzeme, Depo ve Lojistik Yöneticisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri), MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP ve CRM Programını kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış,  Özel Müşteriler Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı Ankara Hidromek
Pazarlama UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Photoshop programını kullanabilen,  İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Test Mühendisi Ankara Hidromek
Ar-Ge Test MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. AR-GE Teknik Destek Yöneticiliği bünyesinde, Ankara’da görevlendirilmek üzere;Makine Mühendisliği bölümü mezunu, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen SAP, Creo ve Windchill bilgisi olan, Analitik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İyi seviyede hidrolik ve mekanik bilgisi olan, Test ekipmanı ve elektronik cihaz kullanmaya yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ar-Ge Test Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara Hidromek
Eğitim UzmanıHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Müdür Yardımcılığı bünyesinde Ankara’da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili (Otomotiv, Elektrik, Makine vb.) bölümlerinden mezun,İş makineleri sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İş makineleri, yeni nesil motorlar, hidrolik ve elektrik sistemler hakkında bilgi sahibi,İngilizce ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bilgisayar ortamında kullanılan test, ölçüm ve ayarlama cihazlarını kullanabilen,Raporlama yapabilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Ankara Hidromek
Pazarlama SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin İşletme, İletişim Fakültesi veya Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,·        MS Office uygulamalarına hâkim,·        Adobe Indesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen, ·        İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,·        Tercihen SAP Programlarını bilen,·        Alanında en az 3 yıl tecrübeli,·        Takım çalışmasına yatkın,·        İnsan ilişkilerinde başarılı,·        Araştırmacı, yenilikleri takip eden,·        Organizasyon ve temsil yeteneği olan,·        Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Sorumlusu istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Asistanı Ankara Hidromek
Pazarlama AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdür Yardımcılığı bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İletişim Fakültesi ya da Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim, İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Yaratıcı, İletişim yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Dönemsel çalışabilecek (6-8 ay), Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Dönemsel Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı Ankara Hidromek
TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği veya Talaşlı İmalat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen,Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Makine tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş, Ekskavatör Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ya da Teknoloji Fakültelerinden mezun, Pro Engineer - Windchill (tercihen) tasarım programlarını kullanabilen, Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Kaynaklı yapıların ve hidrolik sistemlerinin tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Ankara Hidromek
Garanti MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Garanti  Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültesi bölümünden mezun,MS Office Programlarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü, kararlı ve mücadeleci, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Garanti Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Asistanı Ankara Hidromek
Pazarlama AsistanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP programını bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Pazarlama, Pazar araştırma ve CRM alanında en az 3 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Dönemsel çalışabilecek(6-8 ay), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Dönemsel Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı