Hidromek 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Hidromek

 HİDROMEK HAKKINDA:
 
Kurulmuş olduğu 1978’den beri, sürekli büyüyen Hidromek firması kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gamını kendi markası altında Ankara, İzmir ve Bangkok’da yerleşik tesislerinde üretmektedir. Türkiye’nin iş makinesi pazarında lider konumda olan Hidromek, ürünlerini 100’den fazla bayi dağıtım kanalı ile 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yurtdışı operasyonlarına destek olarak Barcelona - İspanya, Krasnodar - Rusya ve Bangkok - Tayland’da yerleşik kendine ait Satış ve Satış Sonrası Hizmet merkezi de bulunmaktadır. Hidromek, 1700 çalışanı ile 2013 yılında US$381 milyon ciroya ulaşmıştır. Türkiye de ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 124. sırada yer almaktadır. Hidromek, KHL yayın gurubu tarafından oluşturulan ‘Dünyadaki en büyük 50 İş Makinası Üreticisi’ listesindeki 46. sıradaki yerini daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. HİDROMEK bu prestijli listeye girmeyi başaran ilk ve tek Türk firmasıdır.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Metal Sanayi

Firma web sitesi: www.hidromek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Hidromek İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yüzey Tasarımcısı Ankara Hidromek
Yüzey TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun ve/veya bu alanda yüksek lisans yapmış, (öncelikli tercih sebebi)Autodesk Alias Programı ile yüzey modelleme konusunda yetkin,Kompozit, sac şekillendirme, plastik enjeksiyon gibi üretim yöntemlerine hakim,Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın,Profesyonel çalışma yetkinliği seviyesinde İngilizce bilen, (öncelikli tercih sebebi)Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, (öncelikli tercih sebebi) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi)Yüzey Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Yardımcı Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan,Autodesk Alias yüzey modelleme programını en az başlangıç seviyesinde kullanabilen,Otomotive ve otomotiv tasarımına ilgili ve bu ilgiyi portfolyosuna yansıtabilmiş,Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek,Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan,Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, (öncelikli tercih sebebi)30 Yaş altı, (öncelikli tercih sebebi) İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yardımcı Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Ankara Hidromek
Endüstriyel TasarımcıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans ya da yüksek lisans mezunu,Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan,Geleneksel ve dijital çizim yetenekleri yeterli seviyede olan,Autodesk Alias yüzey modelleme programını kavramsal model hazırlayacak yetkinlikte kullanabilenÜrün - insan ilişkileri, estetik ve bilgilendirici grafik tasarımı yapabilme bilgi ve beceri sahibi (UI/UX)En az 2 yıllık bir tasarım sektörü tecrübesine sahip, (tercihan otomotiv sektöründe)Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan,Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ( öncelikli tercih sebebi )30 Yaş altı, ( öncelikli tercih sebebi ) Profesyonel yetkinlik derecesinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Endüstriyel Tasarımcı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı Ankara Hidromek
Animasyon ve Görselleştirme TasarımcısıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş’nin Teknoloji ve Ar-Ge Merkezinde faaliyet gösteren “Tasarım Stüdyo Yöneticiliği” bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;İlgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),3DS MAX ortamında ‘’Hard Surface’’ modelleme yapabilen,3DS MAX ortamında temel mekanik rig’ler kullanarak hareketli animasyonlar oluşturabilen,3DS MAX ile V-ray render motoru kullanarak ileri derece görselleştirme yapabilen,Adobe After Effects programını ileri seviyede kullanabilen,Adobe Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen,Corel Draw programını ileri seviyede kullanabilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, mükemmeli hedefleyen,İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış (öncelikli tercih sebebi),Profesyonel çalışma yetkinliğinde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Animasyon ve Görselleştirme Tasarımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Kalıp Aparat Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Kalıp Aparat Tasarım ve İmalat Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü, Teknik Eğitim Fakültelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İş Makineleri Kalıp Aparat Tasarımı konusunda deneyimli,MS Office Programlarına hakim, SAP bilgisi olan, Autocad çizim programı ve Creo çizim programına hâkim,İnsan İlişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalıp Aparat Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt İçi Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli, (servis veya benzer işkolunda) İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim, Tercihen SAP Programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt İçi Teknik Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi Ankara Hidromek
Yurt Dışı Teknik Destek MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İş Makineleri alanında en az 2 yıl tecrübeli,(servis veya benzer işkolunda)İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hâkim,  Tercihen SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt Dışı Teknik Destek Mühendisi istihdam edecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Depo ve Lojistik Yöneticisi Ankara Hidromek
Malzeme Depo ve Lojistik YöneticisiHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,İş makineleri malzeme ve depo yönetimi alanında deneyimli,Tercihen makine imalatı veya otomotiv sektöründe en az 3 yıl yöneticilik iş deneyimine sahip,MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP, CRM, WM programlarını kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, Liderlik vasfına haiz, sunum yeteneği ve iletişim beceresi yüksek,Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyabilen,Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, Malzeme, Depo ve Lojistik Yöneticisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi Kütahya-Uşak Kütahya, Uşak Hidromek
Satış Yetkilisi Kütahya-UşakHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Bursa Bölge  Müdürlüğü bünyesinde Kütahya veya Uşak'ta görev yapacak;Lisans mezunu (tercihen Makine Mühendisliği),Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,MS Office Programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,Prezantabl, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya veya Uşak'ta  ikamet eden, Satış Yetkilisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Sorumlusu-Ankara Ankara Hidromek
İhracat Operasyon Sorumlusu-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler  Yedek Parça Yurt Dışı Satış Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görev yapacak,Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri) İleri seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası ödeme ve gönderim yöntemlerinde deneyimi olan, MS Office Programlarına hâkim ve tercihen SAP VE CRM deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  İhracat Operasyon Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni- İzmir İzmir Hidromek
Servis Teknisyeni- İzmirHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde, İzmir' de görevlendirilmek üzere;MYO, Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Belgesine sahip (tercihen iş makineleri, motor, otomotiv, elektrik bölümleri),İş makineleri bakım-onarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Servis Teknisyeni  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Ankara Hidromek
Maliyet Muhasebesi UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Maliyet Muhasebesi Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim (excel ileri seviye), SAP CO ve SAP MM Programını kullanabilen,Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmalarda maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl görev almış,Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Maliyet Muhasebesi Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Operatörü Ankara Hidromek
Montaj OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi Motor, Makine, Otomotiv, İş Makineleri bölümlerinden mezun veya Makine Montajcısı Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip,Montaj alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden, Montaj Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Montaj Operatörü Ankara Hidromek
Elektrik Montaj OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Motor, Otomotiv, Elektrik bölümlerinden mezun veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip,Konusunda en az 3 yıl deneyimli, İş makineleri, otomobil veya ağır vasıta elektrik arızalarının tespiti ve giderilmesi konusunda bilgi sahibi,Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden, Elektrik Montaj Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Hidromek
Kalite Kontrol MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kalite Kontrol Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Ankara Hidromek
Üretim MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Ankara Hidromek
Tasarım MühendisiHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Ankara Üretim Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Mühendislik Fakültelerinin Makine, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun, alanında yüksek lisans yapmış,En az iki yıl benzer sektör deneyimine sahip, Dişli çarklar ve dişli çark mekanizmalarının tasarımı ve mühendislik hesaplamaları konusunda deneyimli,Dişli çarkların üretim yöntemleri, ısıl işlemleri ve kalite kontrolü konusunda deneyimli,Üç boyutlu bilgisayar destekli tasarım programlarını (tercihen Pro-Engineer) kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tasarım Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Operatörü Ankara Hidromek
Boya OperatörüHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Montaj ve Boya Yöneticiliği bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi ve MYO Boya bölümlerinden mezun, boya üzerine mesleki yeterlilik belgesi olan,Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Oto kaporta boyama ve yaş boyama işinde bilgi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan civarında ikamet eden, Boya Operatörü istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-Ankara Ankara Hidromek
Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara'da görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (tercihen mühendislik bölümleri), MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP ve CRM Programını kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerliğini tamamlamış,  Özel Müşteriler Yedek Parça ve Servis Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Ankara Hidromek
Pazarlama SorumlusuHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin İşletme, İletişim Fakültesi veya Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,·        MS Office uygulamalarına hâkim,·        Adobe Indesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen, ·        İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,·        Tercihen SAP Programlarını bilen,·        Alanında en az 3 yıl tecrübeli,·        Takım çalışmasına yatkın,·        İnsan ilişkilerinde başarılı,·        Araştırmacı, yenilikleri takip eden,·        Organizasyon ve temsil yeteneği olan,·        Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Sorumlusu istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Uzmanı Ankara Hidromek
Reklam UzmanıHidromek
İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde, Ankara’ da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İletişim Fakültesi ya da Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hâkim, Adobe Indesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen,  İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Tercihen SAP Programlarını bilen, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Reklam ajansı deneyimi olan, Yaratıcı, Metin / bülten yazma konusunda deneyimli, Dijital pazarlama konusunda tecrübeli, İletişim yeteneği yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Reklam Uzmanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi-Ankara Ankara Hidromek
Servis Mühendisi-AnkaraHidromek
İş makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  En az 3 yıl deneyimli, (tercihen iş makineleri)  MS Office Programlarına hâkim, tercihen SAP bilen,  İyi seviyede İngilizce bilen,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Servis Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı