Ören Kablo 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.orenkablo.com 

Türkiye' nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan ÖREN KABLO, 1979 yılında İstanbul' da kuruldu. İleri teknolojinin tüm imkanlarına sahip donanımlı üretim hatları, uzman kadrosu ve gelişime açık yapısıyla da kısa sürede sektörün önemli şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı.

?ÖREN KABLO bugün İstanbul Silivri' de yer alan ve 9.000m2 kapalı alana sahip olan üretim tesislerinde 104 çalışanı ile sektöre kalite ve yenilik sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Merkez satış müdürlüğü İstanbul Perpa' da bulunan kuruluşumuz İzmir, Ankara ve Adana ile birlikte toplam 4 ayrı noktada müşterileri ile ilişkilerini yürütecek organizasyonu sağlıyor.

?Sektörün lider firmalarından ÖREN KABLO, Koaksiyel kablolar, Kontrol - Kumanda Kabloları, Halogen Free Flame Reterdant  / Yangına Dayanıklı Kablolar, Bilgi İletişim Kabloları, Kapalı Devre Kamera Sistem (CCTV) Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Dahili Telefon Kabloları, Bus Kablolar, Enerji Kabloları, Özel/ Bileşik Kablolar gibi zayıf akım kabloları üretimiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

?ÖREN KABLO Türkiye pazarındaki başarısının yanı sıra, üretiminin %40 lık bölümünü de 50 den fazla ülkeye ihraç ederek ülkemizi dünya pazarlarında başarıyla temsil ediyor.

?ÖREN KABLO; ürün kalitesini ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemine titizlikle uyum göstererek gerçekleştirdiği üretim ile kanıtlıyor. Üstün standartlar için yangın kablolarında Alman VDE ve Tüv Rheinland, diğer ürün gruplarında ise TSE ve TSEK sertifikalarına sahip bulunuyor.

?Ürünlerini, hizmetlerini ve üretim yöntemlerini durmaksızın yenileyerek daima sektöre öncülük etme anlayışı ile hareket eden ÖREN KABLO, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlama ilkesine sadık kalarak hedeflerine hız kesmeden ilerliyor.

 


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Kablo ve Tel

Firma web sitesi: www.orenkablo.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÖren Kablo İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Ören Kablo
Kalite Kontrol MühendisiÖren Kablo
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ  Kablo Üretimi ve Satışı alanında, Selimpaşa  / Silivri   Ortaköy bölgesinde faaliyet gösteren Fabrikamız için; aşağıda belirtilen nitelikler de“  KALİTE KONTROL  MÜHENDİSLERİ” arıyoruz.* Üniversitelerin Elektrik, Elektronik ve Fizik   Mühendisliği bölümlerinden mezun* Tercihen kablo üretiminde en az iki yıllık tecrübe sahibi,* Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,* Yoğun iş ortamında çalışabilecek, gerektiğinde fazla mesai yapabilecek,* Etkin bilgisayar kullanıp (Tercihen ERP ye hakim), raporlama yapabilen,* İyi derecede İngilizce bilen,konuşma dahil* İnsan ilişkileri kuvvetli, * Gelişime ve yeniliklere açık, öğrenmeyi seven, * Analitik ve stratejik düşünme yeteneği olan, planlı, sorgulayıcı ve müşteri odaklı,* İnisiyatif kullanabilen, Kurumsal yapıya uygun,* Kariyer hedefi  olan,                                                                                                                                                   * Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan* 27-35 yaşları arasında, * İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece  veya Silivri lokasyonlarında ikamet eden veya taşınabilecek..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı