Migros Ticaret A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.migroskurumsal.com 
Migros Ticaret A.Ş 

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap, kaset ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerinin önünde ve talebe yakın duran Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır. Her geçen gün hizmet verdiği il sayısını yeni mağazalarla genişleten Migros, Türkiye’nin öncü perakendecisidir.  Migros Ticaret A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KURUMSAL ARAŞTIRMALAR PROJE STAJYERİ İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
KURUMSAL ARAŞTIRMALAR PROJE STAJYERİMigros Ticaret A.Ş
- Üniversitelerin tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinde 3. Sınıfta öğrenim gören, gelecek yıl 4. Sınıfta da devam edebilecek,- Okul döneminde haftada en az 3 tam gün devam edebilecek.- Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen ileri seviyede Ms Excel ve Ms Powerpoint bilgisi bulunan,- İngilizce kaynak araştırabilecek,- Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, - Veri analizine ilgisi olan, grafik okumayı seven,- İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, - Dinamik, pratik ve hızlı aksiyon alabilen,- Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu,- Enerjisi ve iç motivasyonu yüksek,- İş süreçlerinde sabırlı çalışmaya yatkın olan, detaylarla uğraşmayı seven,- Araştırmayı seven, sonuç odaklı ve sorumluluk alabilen,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PAZARLAMA PROJE STAJYERİ İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
PAZARLAMA PROJE STAJYERİMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik, Matematik, İstatistik vb. bölümlerinde 3. sınıf öğrencisi,Hızlı ve analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, disiplinli, Kariyerine Pazarlama alanında devam etmek isteyen, İyi düzeyde İngilizce bilen.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
DENİZLİ BÖLGE YÖNETİCİ ADAYLARI Denizli Migros Ticaret A.Ş
DENİZLİ BÖLGE YÖNETİCİ ADAYLARIMigros Ticaret A.Ş
Minimum Lisans mezunu, Tercihen İşletme , İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun, Perakendenin dinamizmine ayak uydurabilecek, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Müşteri odaklı yaklaşıma sahip Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (hafta sonu çalışılarak, hafta içi izin kullanılmaktadır)Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri/Teknisyeni İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
Gıda Teknikeri/TeknisyeniMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, Hareketli ve dinamik depo ortamında görev alabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANKARA İLİ YETİŞTİRİLMEK ÜZERE M/S PERSONELİ Ankara Migros Ticaret A.Ş
ANKARA İLİ YETİŞTİRİLMEK ÜZERE M/S PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Meyve Sebze personeli için,Konusunda deneyimli ya da deneyimsiz, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,   çalışma arkadaşları arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
STOK & SEVKİYAT PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
STOK & SEVKİYAT PLANLAMA YÖNETİCİSİMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Endüstri Mühendiliği, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Sipariş, stok yönetimi, planlama alanlarında deneyim sahibi, Analitik bakış açısına sahip, İyi seviyede Excel kullanabilen ve diğer Microsoft Office programlarına hakim,Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Tercihen erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE MERKEZİNDE ÇALIŞACAK DOKTORA ÖĞRENCİSİ İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
ARGE MERKEZİNDE ÇALIŞACAK DOKTORA ÖĞRENCİSİMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin mühendislik fakültesi Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans mezunu veya doktora öğrencisi,Bilgisayarlı görme üzerine çalışmakta olan, Tercihen bu konuda yayın çalışması yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Kalite Uzmanı İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
Dönemsel Kalite UzmanıMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin, tercihen Gıda Mühendisliği ve ya benzer bölümlerinden mezun,,Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında özellikle İSO 9001 eğitimi almış, Tercihen OHSAS 18001, İSO 14001, İSO 10002 Kalite Sistemleri konusunda bilgi sahibi,İş Güvenliği ve Çevre Güvenliği konusunda bilgi sahibi,Raporlama becerileri kuvvetli,Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sorumluluk alabilecek,İleri derecede Excel kullanabilen, MS office programlarına hakim,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
BATI AKDENİZ BÖLGE MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI Afyon, Antalya... Migros Ticaret A.Ş
BATI AKDENİZ BÖLGE MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
En az Lisans mezunu, 30 Yaşını aşmamış, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak(hafta sonu çalışılarak, hafta içi izin kullanılmaktadır.),Mobilite engeli olmayan, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
KURUMSAL SATIŞ UZMANIMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Kurumsal Satış deneyimine sahip, Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip, Müşteri ve hedef odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TOKAT İLİ MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI Tokat Migros Ticaret A.Ş
TOKAT İLİ MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
·         Minimum Lisans mezunu,·         Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen·         İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı,·         Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek·         Müşteri odaklı yaklaşıma sahip·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (hafta sonu çalışılarak, hafta içi izin kullanılmaktadır)·         Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Departman Destek Elemanı İstanbul(Avr.), ... Migros Ticaret A.Ş
Dönemsel Departman Destek ElemanıMigros Ticaret A.Ş
Minimum Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen 1 yıl benzer bir pozisyonda deneyim sahibi,Ofis programlarına hakim, Dikkatli, titiz çalışma yaklaşımına sahip, Sorumluluk sahibi, Dönemsel çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
CRM PROJE STAJYERİ İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
CRM PROJE STAJYERİMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve benzeri bölümlerinde 3. Sınıf öğrencisi, Haftada minimum 3 gün çalışabilecek, CRM alanında kariyer hedefi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Analitik bakış açısına sahip, Analiz ve raporlama becerileri güçlü, Çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, İnsan İlişkileri kuvvetli, etkin iletişim kurabilen,
Stajyer        İlan Detayı
İş Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Migros Ticaret A.Ş
İş Geliştirme Uzman YardımcısıMigros Ticaret A.Ş
-Üniversitelerin Endüstri/Matematik/İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,-Problem çözme ve iletişim becerisi yüksek,-Proje bazlı çalışmaktan keyif alan -İleri düzeyde Excel kullanabilen,-İyi derecede İngilizce bilen,-Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİVAS İLİ TEZGAHTAR PERSONELİ Sivas Migros Ticaret A.Ş
SİVAS İLİ TEZGAHTAR PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Tezgahtar personeli için,En az lise öğrencisi/mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİVAS İLİ KASİYER PERSONELİ Sivas Migros Ticaret A.Ş
SİVAS İLİ KASİYER PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Kasiyer personeli için,En az lise öğrencisi/mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİVAS İLİ ŞARKÜTERİ PERSONELİ Sivas Migros Ticaret A.Ş
SİVAS İLİ ŞARKÜTERİ PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Şarküteri personeli için,Konusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİVAS İLİ KASAP PERSONELİ Sivas Migros Ticaret A.Ş
SİVAS İLİ KASAP PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Kasap personeli için,Konusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MECRA SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
MECRA SATIŞ SORUMLUSUMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İstatistik bölümlerinden mezun,2 yıl satış deneyimine sahip, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Sürücü belgeli ve çok iyi derecede binek araç kullanabilen,  MS Office progamlarını iyi derecede kullanabilen (özellikle ileri düzeyde Excel bilgisi olan),Seyahat engeli olmayan, İletişim ve temsil yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA BÖLGE MİGROS MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI Bursa Migros Ticaret A.Ş
BURSA BÖLGE MİGROS MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
Üniversiteden yeni mezun olmuş veya maksimum 2 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen İşletme, İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun, Perakendenin dinamizmine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Ekip çalışmasından keyif alan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış        adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSTANBUL MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI İstanbul(Avr.), ... Migros Ticaret A.Ş
İSTANBUL MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
Üniversiteden yeni mezun olmuş ve son 3 ay sigorta primi yatmamış,Tercihen İşletme, İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun, Perakendenin dinamizmine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Ekip çalışmasından keyif alan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış        adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİVAS İLİ MEYVE SEBZE PERSONELİ Sivas Migros Ticaret A.Ş
SİVAS İLİ MEYVE SEBZE PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Meyve Sebze personeli için,Konusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,   çalışma arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma ve Pazarlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
Satınalma ve Pazarlama Uzman YardımcısıMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği ve ya benzeri bölümlerinden yeni mezun olmuş, Satınalma ve pazarlama süreçlerinde kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı düşünebilen, bireysel motivasyonu yüksek, sonuç odaklı Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIRKÖY BÖLGE MAĞAZA PERSONELİ İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
BAKIRKÖY BÖLGE MAĞAZA PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
En az lise öğrenci, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SARIYER BÖLGE MAĞAZA PERSONELİ İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
SARIYER BÖLGE MAĞAZA PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
En az lise öğrenci, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞİŞLİ BÖLGE MAĞAZA PERSONELİ İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
ŞİŞLİ BÖLGE MAĞAZA PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
En az lise öğrenci, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LEVENT BÖLGE MAĞAZA PERSONELİ İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
LEVENT BÖLGE MAĞAZA PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
En az lise öğrenci, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama İş ve Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
Pazarlama İş ve Ürün Geliştirme UzmanıMigros Ticaret A.Ş
·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,·         Pazarlama, iş geliştirme departmanlarında 1-2 yıl staj / iş tecrübesi bulunan,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         İyi derecede Excel kullanabilen,·         Araştırma ve analiz yapmayı seven,·         Ticari farkındalığı yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ERZURUM MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI Erzurum Migros Ticaret A.Ş
ERZURUM MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
En az Lisans mezunu, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Mobilitesi yüksek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OSMANİYE MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI Osmaniye Migros Ticaret A.Ş
OSMANİYE MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYIMigros Ticaret A.Ş
En az Lisans mezunu, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BURSA BÖLGE MİGROS KASİYER/TEZGAHTAR Bursa Migros Ticaret A.Ş
BURSA BÖLGE MİGROS KASİYER/TEZGAHTARMigros Ticaret A.Ş
En az lise mezunu, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İÇ ANADOLU VE ORTA-BATI KARADENİZ M/S PERSONELİ Ankara Migros Ticaret A.Ş
İÇ ANADOLU VE ORTA-BATI KARADENİZ M/S PERSONELİMigros Ticaret A.Ş
Meyve Sebze personeli için,Konusunda deneyimli, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,   çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Zekası ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Migros Ticaret A.Ş
İş Zekası ve Raporlama UzmanıMigros Ticaret A.Ş
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Matematik, İstatistik vb. bölümlerinden mezunVeri ambarı tasarımı ve geliştirme konusunda (Teradata, Oracle) en az 2 yıl tecrübeliİyi derecede PL/SQL bilgisine sahip BI/Analiz toolları hakkında bilgi sahibi (Tercihen Microstrategy) Veri Madenciliği ve/veya Büyük Veri konusunda deneyimli (SPSS, SAS, R, Hadoop vb)Analitik düşünce yapısına sahip, yeniliklere açık İş kalitesine ve dökümantasyona önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Migros Ticaret A.Ş
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSUMigros Ticaret A.Ş
Migros Toptan Satış Kanalında görev alacak Catering ve Horeca Kanalı Satış Sorumlusu aramaktayız.Minimum Lisans  mezunu Hızlı Tüketim sektöründe Ev Dışı Tüketim  veya Gıda Dağıtım Firmalarında Satış ve Müşteri Yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi Risk ve Tahsilat Yönetimi konularında tecrübeli Ticari farkındalığı yüksek İletişim becerisi kuvvetli Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Istanbul Avrupa yakasında ikamet eden Aktif araç kullanabilen adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DENİZLİ,BALIKESİR,MUĞLA VE İZMİR YÖNETİCİ ADAYLARI Balıkesir, Denizli... Migros Ticaret A.Ş
DENİZLİ,BALIKESİR,MUĞLA VE İZMİR YÖNETİCİ ADAYLARIMigros Ticaret A.Ş
Minimum Lisans mezunu, Tercihen İşletme , İktisat ve Yönetim Bilimleri bölümlerinden mezun, Perakendenin dinamizmine ayak uydurabilecek, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Müşteri odaklı yaklaşıma sahip Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (hafta sonu çalışılarak, hafta içi izin kullanılmaktadır)Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı