Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Alfred Concierge Services;

Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.

İstanbul'da yer alan projelerimizde, Rezidans, AVM ve İş Merkezi misafirlerinin hayatlarını kolaylaştıracak kişisel asistanları olarak, yaşam merkezlerine, misafirlerimizin hayatlarına değer katıyoruz. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Hizmet

Firma web sitesi: www.alfred.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatleri lokasyonlara/projelere göre farklılık göstermektedir. AVM ve rezidanslarda vardiyalı, ofis ve iş merkezlerinde ise gündüz çalışılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane

Diğer: Tüm çalışanlara net ücret verilmekte, yemek ve yol ücreti imkanı sunulmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Kurumsal Satış YöneticisiALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, AVM, Otel ve Plazalara 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Özel Şoför, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Yöneticisi aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal satış alanında tercihen hizmet veya gayrimenkul sektöründe en az 4 yıl deneyimli, Tercihen tesis yönetimi, güvenlik, temizlik vb. hizmetlerin satışı üzerine çalışmış, AVM, Rezidans, Ofis ve benzeri yaşam alanlarıyla ilgili portföyü olan,  İlişki yönetimi, ikna ve etkileme kabiliyetine güvenen,  Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı