Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Alfred Concierge Services;

Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.

İstanbul'da yer alan projelerimizde, Rezidans, AVM ve İş Merkezi misafirlerinin hayatlarını kolaylaştıracak kişisel asistanları olarak, yaşam merkezlerine, misafirlerimizin hayatlarına değer katıyoruz. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Hizmet

Firma web sitesi: www.alfred.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatleri lokasyonlara/projelere göre farklılık göstermektedir. AVM ve rezidanslarda vardiyalı, ofis ve iş merkezlerinde ise gündüz çalışılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane

Diğer: Tüm çalışanlara net ücret verilmekte, yemek ve yol ücreti imkanı sunulmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Digital Marketing Executive İstanbul(Avr.) ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Digital Marketing ExecutiveALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
University degree in a relevant discipline, At least 4 years of related experience, Experience with marketing communications and agency management, Experience with SEO, Google Analytics, Adwords, web / mobile / social media accounts, content marketing, e-mailing. Having experience in managing projects.Strong interest in new marketing trends and developments in the digital world,Innovative and creative, Ability to trends in technology and customer experience, Ability to effective time management, result oriented and teamwork Fluent in English, Proficiency in MS Office program.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Görevlisi (Emaar Square) İstanbul(Asya) ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Misafir İlişkileri Görevlisi (Emaar Square)ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, AVM, Otel ve Plazalara 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Özel Şoför, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Emaar Square projesinde görevlendirilmek üzere Misafir İlişkileri Görevlisi aramaktayız. Tercihen üniversite mezunu, İnsan ilişkilerine dayalı işlerde (Misafir - Müşteri İlişkileri, Resepsiyon, Asistanlık, vb.) tecrübesi olan veya bu tarz işlerde kariyerini ilerletmek isteyen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, Prezentabl, iletişimine ve insan ilişkilerine güvenen,  Hizmet kültürü gelişmiş, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,  Tercihen Anadolu yakasında yaşayan veya Emaar Square Avm'ye ulaşım problemi yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
İnsan Kaynakları UzmanıALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, AVM, Otel ve Plazalara 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Özel Şoför, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme başta olmak üzere temel İnsan Kaynakları uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İnsan ilişkileri ve ilişki yönetimi konusunda kendine güvenen, Dikkatli, sorumluluk sahibi, disiplinli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  Maslak bölgesine ulaşım problemi yaşamayacak,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı