Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Alfred Concierge Services;

Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.

İstanbul'da yer alan projelerimizde, Rezidans, AVM ve İş Merkezi misafirlerinin hayatlarını kolaylaştıracak kişisel asistanları olarak, yaşam merkezlerine, misafirlerimizin hayatlarına değer katıyoruz. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Hizmet

Firma web sitesi: www.alfred.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatleri lokasyonlara/projelere göre farklılık göstermektedir. AVM ve rezidanslarda vardiyalı, ofis ve iş merkezlerinde ise gündüz çalışılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane

Diğer: Tüm çalışanlara net ücret verilmekte, yemek ve yol ücreti imkanı sunulmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Alfred Concierge Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Misafir İlişkileri Görevlisi (Emaar Square) İstanbul(Asya) ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Misafir İlişkileri Görevlisi (Emaar Square)ALFRED CONCIERGE HIZMETLERI
Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, AVM, Otel ve Plazalara 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Özel Şoför, Doorman ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Emaar Square projesinde görevlendirilmek üzere Misafir İlişkileri Görevlisi aramaktayız. Tercihen üniversite mezunu, İnsan ilişkilerine dayalı işlerde (Misafir - Müşteri İlişkileri, Resepsiyon, Asistanlık, vb.) tecrübesi olan veya bu tarz işlerde kariyerini ilerletmek isteyen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, Prezentabl, iletişimine ve insan ilişkilerine güvenen,  Hizmet kültürü gelişmiş, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,  Tercihen Anadolu yakasında yaşayan veya Emaar Square Avm'ye ulaşım problemi yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı