Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.dorce.com.tr/

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

ALÇE ŞİRKETLER GRUBU; modüler prefabrik yapılar, yaşam konteynerleri, ön-üretimli çelik konstrüksiyon yapıları ve GSM Kabinleri üreten iki firma ile, ticaret yapan diğer iki firmayı kapsamaktadır.
Üretici firmalardan ALÇE ve DORÇE toplam 87.000m2 açık alanda, 25.000m2 kapalı alana sahip olan fabrikasında üretimlerini sürdürmektedir.

1984 yılında kurulan ALÇE PREFABRİK ÇELİK YAPI SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. ve 1989 yılında kurulan DORÇE PREFABRİK YAPI VE İNŞAAT SANAYİİ TİCARET A.Ş. hem ana yüklenici olarak, hemde mühendislik, inşaat, petrol ve gaz, askeri kamp ve acil birim konularında iş yapan uluslararası firmaların alt yüklenicisi olarak; Irak, Ürdün, Katar, Türkiye, Arnavutluk, Bosna Hersek, Makedonya, Moldova, Romanya, İrlanda, İngiltere, Kosova, Afganistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Nepal, Rusya, Sahalin Adası, Ukrayna, Tacikistan, Özbekistan, Nijerya, Libya, Kongo, Cezayir, Sudan, Ekvador Gine, vb. ülkelerde birçok Anahtar Teslimi Kamp İşleri tamamlamıştır.

Müşterilerin özel taleplerine göre projeler; mimari ve teknik tasarımları Auto CAD ve SAP2000 son sürümleri kullanılarak tasarım grubu tarafından çözümlenir.

Çevresel hassasiyet üretim grubumuzun bir parçasıdır. DORÇE kullandığı tüm ham maddelerin ve ürünlerinin çevreyle dost olduğunu ve uluslararası standartlara uygunluğunu garanti eder.

Ürünlerin üretim ve montaj aşamalarında iş sağlığı ve güvenliği DORÇE için büyük önem taşımaktadır.

DORÇE, çalışan haklarına ve insan haklarına saygı gösterir. Çalıştırdığı elemanlar arasında ayırımcılık yapmaz, sadece profesyonel kriterleri göz önünde bulundurur.

DORÇE SERTİFİKALAR:

TSE-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Gost Sertifikası (Rusya)

Gost Yangın Setifikası (Rusya)

Gost Hijyen Sertifikası (Rusya)

Gost PVC Yer Kaplaması Hijyen Sertifikası (Rusya)

DORÇE Duvar Panelleri, İç ve Dış Kapı Yangına Dayanım Sertifikası (Türkiye)

Üretim yöntemimiz, ham maddelerin girişinden, bitmiş ürünlerimize kadar, kalite kontrol sistemiyle iç içedir. Bu süreç tamamlandıktan sonra ürünler müşteriye teslim edilmektedir. Bu koşulsuz müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi göstergesidir.

Ticari grubumuza ait diğer 2 firmamız olan D.N.S. DIŞ TİCARET İNŞAAT SANAYİİ VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ ve DOST SERVİS İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LTD. ŞTİ. ise; muhtelif inşaat malzemelerinin satışlarını yapmaktadır.

 
Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net