DIESEL 

Şirket Bilgileri

http://www.ozlenir.com.tr

Özlenir Giyim


DIESEL İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
VIAPORT DIESEL OUTSET SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) DIESEL
VIAPORT DIESEL OUTSET SATIŞ DANIŞMANIDIESEL
VIAPORT AVM'de bulunan VIAPORT DIESEL OUTSET mağazamız için , mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, işinden heyecan duyan, sonuç odaklı, insan ilişkisi kuvvetli ve ANADOLU YAKASINDA ikamet eden UZMAN SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Tercihen jeans / spor giyim deneyimli, Yüksek okul veya lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BODRUM MARİNA GLOCAL BAYAN SAT. DANIŞMANI Muğla DIESEL
BODRUM MARİNA GLOCAL BAYAN SAT. DANIŞMANIDIESEL
BODRUM MARİNA'da içerisinde yer alan GLOCAL mağazamız için bayan giyimi konusunda tecrübeliMağazacılığı meslek olarak benimsemiş Değişime ve gelişime açık Diksiyonu düzgün Görünüşüne özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli marka satışı konusunda deneyimli tercihen yabancı dile sahip olan BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANADOLU YAKASI DIESEL/JEANSLAB MAĞ. MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) DIESEL
ANADOLU YAKASI DIESEL/JEANSLAB MAĞ. MÜDÜRÜDIESEL
İstanbul Anadolu yakasındaki mağazalarımızda çalışmak üzere giyim sektöründe çalışmış ve lüks marka tecrübesi bulunan   MAĞAZA İÇERİSİNDE AKTİF ROL ALABİLECEK,SATIŞ BECERİSİ YÜKSEK,SATIŞ ODAKLI  Mağaza Müdürleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ASYA DIESEL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) DIESEL
ASYA DIESEL SATIŞ DANIŞMANIDIESEL
DIESEL Mağazalarımız için , mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, işinden heyecan duyan, sonuç odaklı, insan ilişkisi kuvvetli ve ANADOLU YAKASINDA ikamet eden UZMAN SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Tercihen jeans / spor giyim deneyimli, Yüksek okul veya lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİT UZMAN SATIŞ DANIŞMANI/JEANSLAB Kocaeli JEANSLAB
İZMİT UZMAN SATIŞ DANIŞMANI/JEANSLABJEANSLAB
Satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Müşterilerimize marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek,Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, Güleryüzlü , iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Erkek adayların askerlik dahil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAPÇA BİLEN UZMAN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... DIESEL
ARAPÇA BİLEN UZMAN SATIŞ DANIŞMANIDIESEL
Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş Değişime ve gelişime açık Diksiyonu düzgün Görünüşüne özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli marka satışı konusunda deneyimli ARAPÇA BİLEN UZMAN SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... DIESEL
ÜRÜN SORUMLUSUDIESEL
•          Moda ve trendleri takip eden; giyinmeyi ve giydirmeyi seven•          Araştırmacı, yenilikçi, hırslı, öğrenmeye açık•          Analitik düşünme yeteneğine sahip•          Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip•          Üniversite mezunu•          İyi derecede İngilizce bilen•          Microsoft Office programlarına hakim•          Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JEANSLAB UZMAN SATIŞ DANIŞMANI(GALLERY LAFAYETTE) İstanbul(Asya) JEANSLAB
JEANSLAB UZMAN SATIŞ DANIŞMANI(GALLERY LAFAYETTE)JEANSLAB
Yeni açılacak olan EMAAR SQUARE AVM'DE bulunan  ve GALLERY LAFAYETTE içinde yer alacak olanJEANSLAB markamız için giyim sektöründe çalışmış ve lüks marka tecrübesi bulunan tercihen anadolu yakasında ikamet eden UZMAN SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASYA JEANSLAB MAĞ. YÖNETİCİSİ(GALLERY LAFAYETTE) İstanbul(Asya) JEANSLAB
ASYA JEANSLAB MAĞ. YÖNETİCİSİ(GALLERY LAFAYETTE)JEANSLAB
Yeni açılacak olan EMAAR SQUARE AVM'DE bulunan  ve GALLERY LAFAYETTE içinde yer alacak olanJEANSLAB markamız için  giyim sektöründe çalışmış ve lüks marka tecrübesi bulunan tercihen anadolu yakasında ikamet eden MAĞAZA YÖNETİCİSİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı