SİGORTA CİNİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 12 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 12 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 11 ildeki 28 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.sigortacini.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Hafta içi Genel Merkez için Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 19.00 arasında esnek çalışma saatleri. Mağazalar için ise hafta içi 09:00-18:00,hafta sonu Cumartesi günü 09:00 ile 13:00.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Kaza Sigortası
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


SİGORTA CİNİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Direkt Satış Yöneticisi (Bodrum) Muğla SİGORTA CİNİ
Direkt Satış Yöneticisi (Bodrum)SİGORTA CİNİ
Elementer ve / veya Hayat – Bes  branşlarında portföy sahibi, Mevcut  sigorta portföyünü Sigorta Cini markası ve tecrübesinin gücü ile büyütmeyi hedefleyen,İlgili bölümlerden mezun, Segem sertifikasına sahip, Sigorta sektöründe en az 3 yıl deneyime sahip, 25 – 50 yaş aralığında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
AvukatSİGORTA CİNİ
·         İlgili üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, ·         Başta Sigorta Hukuku olmak üzere; Ticaret Hukuku, Borçlar ve Sözleşmeler Hukuku ile birlikte Regülasyon alanında en az 3 yıl tecrübeli,·         İngilizce bilgisi ileri düzeyde,·         Müzakere becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı,·         Yurtdışına raporlama tecrübesi mevcut,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Direkt Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... SİGORTA CİNİ
Direkt Satış YöneticisiSİGORTA CİNİ
İlgili bölümlerden mezun, Segem sertifikasına sahip, Sigorta sektöründe deneyimli, Kendisine ait elementer sigortacılık dalında portföy sahibi, Mevcut elementer sigorta portföyünü büyütmeyi hedefleyen, 25 – 50 yaş aralığında, Tüm sigorta branşlarındaki tecrübelerimizden ve uzmanlığımızdan yararlanma imkanlarıyla, hızla büyüyen şirketimizde yükselme olanaklarını değerlendirecek, "Direkt Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
İş AnalistiSİGORTA CİNİ
·         Üniversitelerin Matematik, Endüstri Mühendisliği,  Bilgisayar Mühendisliği veya eş değer bölümlerden mezun,·         Min. 3 yıl deneyimli, sigortacılık ürün ve süreçlerine hakim,·         Yazılım süreçleri, analiz ve test metodolojileri konusunda bilgi sahibi,·         SQL bilgisi iyi ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Analitik, sonuç ve kalite odaklı, iletişim becerisi yüksek,·         Araştırmacı, yaratıcı yeni fikir üretebilen,·         Tercihen IIBA(International Institute of Business Analysis), CBAP veya CCBA sertifikalarına sahip,·         Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sigorta Cini Yazılım Entegrasyon ekibi adına; İş Analisti olarak görev yapacak, sigortacılık sektöründe hızla büyümekte olan şirketimizde hedeflerimize bağlı olarak geliştirdiğimiz projelerimizde aktif rol alabilecek, sigortacılık konusunda tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti (Yetiştirilmek Üzere) İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
İş Analisti (Yetiştirilmek Üzere)SİGORTA CİNİ
·         Üniversitelerin Matematik, Endüstri Mühendisliği,  Bilgisayar Mühendisliği veya eş değer bölümlerden mezun,·         Yeni mezun veya tercihen 1 yıl deneyimli, sigortacılık ürün ve süreçleri hakkında bilgi sahibi,·         Yazılım süreçleri, analiz ve test metodolojileri konusunda bilgi sahibi,·         SQL bilgisi olan ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Analitik, sonuç ve kalite odaklı, iletişim becerisi yüksek,·         Araştırmacı, yaratıcı yeni fikir üretebilen,·         Tercihen IIBA(International Institute of Business Analysis), CBAP veya CCBA sertifikalarına sahip,·         Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sigorta Cini Yazılım Entegrasyon ekibi adına; İş Analisti olarak görev yapacak, sigortacılık sektöründe hızla büyümekte olan şirketimizde hedeflerimize bağlı olarak geliştirdiğimiz projelerimizde aktif rol alabilecek, sigortacılık konusunda tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Portföy YöneticisiSİGORTA CİNİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigorta sektöründe 5-10 yıl arası deneyime sahip olan, BES Aracılık Lisans belgesine sahip, Microsoft Office Programlarını aktif olarak kullanabilen, Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Manager İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Human Resources ManagerSİGORTA CİNİ
·         University degree preferably from related faculties,·         Min 5 years of experience in all funtions of HR·         Good knowledge of Turkish Labor Law & SGK (Social Security) regulations·         Strong in both written and spoken English,·         Excellent communication skills·         Proficiency in MS Office applications (advanced level of MS Excel),·         Result oriented personality with strong planning and analytical skills,·         High sense of responsibilities and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,·         No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel (Genel Başvuru) İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Engelli Personel (Genel Başvuru)SİGORTA CİNİ
Şirketimizin çeşitli departmanında görevlendirilmek üzere;En az Ön Lisans, tercihen üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun,Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını kullanabilen, Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Engelli Personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Çanakkale) Çanakkale SİGORTA CİNİ
Satış Danışmanı (Çanakkale)SİGORTA CİNİ
Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,Sigorta satış veya teknik operasyonda en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen sigorta şirketi ekranlarını kullanabilen, Kendisine ait bir portföyü olan, SEGEM sertifikası olan, Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı