SİGORTA CİNİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 8 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 8 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 6 ildeki 19 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.sigortacini.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Haftaiçi Genel Merkez için Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 19.00 arasında esnek çalışma saatleri. Mağazalar için ise 10:00 ile 19:00 arasında, AVM mağazaları için shift düzenindedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Kaza Sigortası
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


SİGORTA CİNİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... SİGORTA CİNİ
Satış DanışmanıSİGORTA CİNİ
·         Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,·         Alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi·         BES Aracılık belgesine sahip ve tercihen SEGEM sertifikası olan·         Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Operasyon ElemanıSİGORTA CİNİ
Lise veya üniversite mezunu, Tercihen sigorta sektöründe deneyimli, Elementer sigorta branşlarına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Proje Yönetimi Uzman YardımcısıSİGORTA CİNİ
Yetiştirilmek üzere Üniversite mezunu (tercihen endüstri mühendisliği, ekonomi, işletme, istatistik, matematik ya da benzeri bölümler)  İyi derecede İngilizce bilen, Planlı, sorumluluk sahibi, problemlere analitik ve çözüm odaklı yaklaşan,dikkatli , detaylara önem veren, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Öğrenmeye açık, pratik zekalı, hızlı öğrenen,  MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ & OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... SİGORTA CİNİ
SATIŞ & OPERASYON UZMANISİGORTA CİNİ
·         Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,·         Alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi·         BES Aracılık belgesi veya SEGEM sertifikası olan·         Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı·         Erkek adayların için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı