SİGORTA CİNİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 12 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 12 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 11 ildeki 28 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.sigortacini.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Hafta içi Genel Merkez için Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 19.00 arasında esnek çalışma saatleri. Mağazalar için ise hafta içi 09:00-18:00,hafta sonu Cumartesi günü 09:00 ile 13:00.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Kaza Sigortası
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


SİGORTA CİNİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sigorta Danışmanı (Engelli Personel) İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Sigorta Danışmanı (Engelli Personel)SİGORTA CİNİ
Şirketimizde görevlendirilmek üzere,Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek, Ms Office Programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan, Diksiyonu düzgün, Türkçe'ye ve dil kurallarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Kurum kültürmüzü benimseyen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz prensiplerimizi paylaşabilecek, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
AvukatSİGORTA CİNİ
·         İlgili üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, ·         Başta Sigorta Hukuku olmak üzere; Ticaret Hukuku, Borçlar ve Sözleşmeler Hukuku ile birlikte Regülasyon alanında en az 3 yıl tecrübeli,·         İngilizce bilgisi ileri düzeyde,·         Müzakere becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı,·         Yurtdışına raporlama tecrübesi mevcut,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Tele-Satış UzmanıSİGORTA CİNİ
·         Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi,·         Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek·         Ms Office Programlarına hakim·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan·         Diksiyonu düzgün, Türkçe'ye ve dil kurallarına hakim,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·         Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen,·         Kurum kültürmüzü benimseyen·         Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz prensiplerimizi paylaşabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel (Genel Başvuru) İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Engelli Personel (Genel Başvuru)SİGORTA CİNİ
Şirketimizin çeşitli departmanında görevlendirilmek üzere;En az Ön Lisans, tercihen üniversitelerin örgün öğretim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun,Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını kullanabilen, Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Engelli Personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Direkt Satış Yöneticisi (Bodrum) Muğla SİGORTA CİNİ
Direkt Satış Yöneticisi (Bodrum)SİGORTA CİNİ
Elementer ve / veya Hayat – Bes  branşlarında portföy sahibi, Mevcut  sigorta portföyünü Sigorta Cini markası ve tecrübesinin gücü ile büyütmeyi hedefleyen,İlgili bölümlerden mezun, Segem sertifikasına sahip, Sigorta sektöründe en az 3 yıl deneyime sahip, 25 – 50 yaş aralığında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Operasyon MüdürüSİGORTA CİNİ
• Üniveristelerin Sigortacılık ve/veya ilgili disiplinlerden mezun,•Hayat dışı sigortalar ile ilgili en az 5 yıllık deneyime sahip olan,•Teknik ve operasyon ekipleri yönetiminde deneyimli,• İyi derecede İngilizce bilgisi olan,•Analitik düşünme ve problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı•Proaktif ve sonuç odaklı çalışma yeteneği gelişmiş,•Etkili iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı