SİGORTA CİNİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 8 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 8 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 6 ildeki 19 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.sigortacini.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Haftaiçi Genel Merkez için Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 19.00 arasında esnek çalışma saatleri. Mağazalar için ise hafta içi-hafta sonu 10:00 ile 22:00 arasında değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Kaza Sigortası
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


SİGORTA CİNİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı (Giresun) Giresun SİGORTA CİNİ
Satış Danışmanı (Giresun)SİGORTA CİNİ
Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,Sigorta satış veya teknik operasyonda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Tercihen sigorta şirketi ekranlarını kullanabilen, Kendisine ait bir portföyü olan, SEGEM sertifikası olan ve tercihen BES Aracılık belgesine sahip, Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Danışmanı (İstanbul/Anadolu) İstanbul(Asya) SİGORTA CİNİ
Sigorta Satış Danışmanı (İstanbul/Anadolu)SİGORTA CİNİ
Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,Sigorta satış veya teknik operasyonda en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen sigorta şirketi ekranlarını kullanabilen. Tercihen kendisine ait küçük bir portföyü olan. SEGEM sertifikası olan ve tercihen BES Aracılık belgesine sahip Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklıErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Pendik Şube) İstanbul(Asya) SİGORTA CİNİ
Satış Danışmanı (Pendik Şube)SİGORTA CİNİ
Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun,Sigorta satış veya teknik operasyonda en az 4 yıllık deneyim sahibi, Tercihen sigorta şirketi ekranlarını kullanabilen, Kendisine ait bir portföyü olan, SEGEM sertifikası olan ve tercihen BES Aracılık belgesine sahip, Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Tele-Satış UzmanıSİGORTA CİNİ
·         Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi,·         Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek·         Ms Office Programlarına hakim·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan·         Diksiyonu düzgün, Türkçe'ye ve dil kurallarına hakim,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·         Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen,·         Kurum kültürmüzü benimseyen·         Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz prensiplerimizi paylaşabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Direkt Satış Yöneticisi Afyon, Ankara, ... SİGORTA CİNİ
Direkt Satış YöneticisiSİGORTA CİNİ
İlgili bölümlerden mezun, Segem sertifikasına sahip, Sigorta sektöründe deneyimli, Kendisine ait elementer sigortacılık dalında portföy sahibi, Mevcut elementer sigorta portföyünü büyütmeyi hedefleyen, 25 – 50 yaş aralığında,Tüm sigorta branşlarındaki tecrübelerimizden ve uzmanlığımızdan yararlanma imkanlarıyla, hızla büyüyen şirketimizde yükselme olanaklarını değerlendirecek, "Direkt Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Uzmanı (Engelli Personel) İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Tele-Satış Uzmanı (Engelli Personel)SİGORTA CİNİ
Şirketimizde görevlendirilmek üzere, Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek, Ms Office Programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan, Diksiyonu düzgün, Türkçe'ye ve dil kurallarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Kurum kültürmüzü benimseyen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz prensiplerimizi paylaşabilecek, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı