SİGORTA CİNİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 8 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 8 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 6 ildeki 19 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık

Firma web sitesi: www.sigortacini.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Haftaiçi Genel Merkez için Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 19.00 arasında esnek çalışma saatleri. Mağazalar için ise hafta içi-hafta sonu 10:00 ile 22:00 arasında değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Kaza Sigortası
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


SİGORTA CİNİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tele-Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Tele-Satış UzmanıSİGORTA CİNİ
·         Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi,·         Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek·         Ms Office Programlarına hakim·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan·         Diksiyonu düzgün, Türkçe'ye ve dil kurallarına hakim,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek·         Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen,·         Kurum kültürmüzü benimseyen·         Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz prensiplerimizi paylaşabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Portföy Yöneticileri Afyon, Ankara, ... SİGORTA CİNİ
Sigorta Portföy YöneticileriSİGORTA CİNİ
En Az Lise / Tercihen Üniversite Mezunu, Segem Sertifikasına Sahip, Sigorta Sektöründe Deneyimli, Kendisine Ait Elementer Sigortacılık Dalında Portföy Sahibi, Mevcut Elementer Sigorta Portföyünü Büyütmeyi Hedefleyen, 25 – 50 Yaş Aralığında Direkt Satış Yöneticileri Arıyoruz, Tüm Sigorta Branşlarındaki Tecrübelerimizden ve Uzmanlığımızdan Yararlanma İmkanlarıyla, Hızla Büyüyen Şirketimizde Yükselme Olanaklarını Değerlendirecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
İnsan Kaynakları UzmanıSİGORTA CİNİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az iki yıl deneyimli, Sistematik ve analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş, Tempolu ve takipçi ilişki ortamına uyum sağlayabilecek,iç müşteri memnuniyeti odaklı, Bordro ve personel özlük süreçleri konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.) SİGORTA CİNİ
Business Development SpecialistSİGORTA CİNİ
Bachelors degree from a reputable university in Turkey or abroad Minimum 3-5 years of experience in nonlife insurance companies and/or insurance brokers in marketing, product development, business development or channel development areas Experienced in preparing a business plan and market analysis Excellent written and spoken communication skills in English Excellent command of MS Office applications, especially Excel and Powerpoint Strong sense of analytical thinking, detail-oriented and eager to learn Excellent  communication and teamwork skills No military obligation for male candidates Commercial capabilities to engage external parties and to be able to deliver on commercial targets Project management skills Strong execution capabilities “get’s the job done” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... SİGORTA CİNİ
Sigorta Satış Danışmanı (İstanbul)SİGORTA CİNİ
Dört yıllık üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun, Sigorta satış veya teknik operasyonda en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen sigorta şirketi ekranlarını kullanabilen. Tercihen kendisine ait küçük bir portföyü olan. SEGEM sertifikası olan ve tercihen BES Aracılık belgesine sahip Temsil becerisi yüksek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı