ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 37
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Strategic Media Planning Assistant VP İstanbul(Avr.) ING Bank
Strategic Media Planning Assistant VPING Bank
University graduate (preferably Communication / Marketing  fields), Master is a plus Minimum 5 years of experience in media with experience of TV campaign planning, generating creative work, media planning and buying either at client-side or in a senior management at an agency Strong analytic thinking MS Office applications. Excellent presentation skills English: Advanced level Understanding of the Finance sector Media industry research and tools knowledge. Good understanding of customer, media strategy and planning issues
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Destek Elemanı (Engelli) İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Destek Elemanı (Engelli)ING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa Yakası Bölgemize bağlı Şubelerimizde ve Genel Müdürlük pozisyonlarında çalışabilecek, En az Lise mezunu En az % 40 engel raporu olan Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen İletişimi kuvvetli Sonuç odaklı çalışan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Bireysel Bankacılık Satış YöneticisiING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Şubelerimizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Bireysel Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Bölgelerimize bağlı şubelerimizde çalışabilecek, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli, KOBİ & Ticari Bankacılık İş Kollarında deneyim sahibi, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif satış yapabilen, Bankamıza yeni müşteri kazandıracak, Takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gişe Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
ING Bank A.Ş. Gaziantep şubelerimizde çalışabilecek, 1989 ve üzeri doğumlu , En az lisans mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun , Erkek adaylar için askerliğini yapmış İkna kabiliyeti yüksek, Satışa yatkın, Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ING Faktoring/Ihracat Müşteri İlişkileri Yetkilisi İstanbul(Asya) ING Bank
ING Faktoring/Ihracat Müşteri İlişkileri YetkilisiING Bank
  Tercihen üniversitelerin İktisadi İdari Birimler bölümlerinden mezun, İhracat faktoring alanında  minimum 2 yıl deneyimli, FCI ve ihracat faktoringi mevzuatına hakim, Tercihen FCI Foundation Course diplomasınsa sahip, Tercihen müşteri ilişkileri tecrübesi olan, MS Office ve Internet uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/Yetkilisi İstanbul(Asya) ING Bank
ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/YetkilisiING Bank
En az lisans mezunu, Bankacılık veya finans (leasing/factoring) sektöründe, Kurumsal/Ticari/İşletme Müşteri İlişkileri, Pazarlama Yönetimi'nde yetkili için en az 2 yıl, yönetmen için en az 5 yıl deneyimli, Mali/Finansal Analiz ve kredi değerlendirme konularında temel bilgi sahibi, En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Eleman İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yarı Zamanlı ElemanING Bank
ING Bank İstanbul Şubelerinde part-time gişe yetkili yardımcısı (yarı zamanlı) çalışabilecek, Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde okuyan ve/veya mezun olmuş, Lisans devam veya lisans mezunu, İkametgahı ihtiyaç olunan şubelere uygun adaylar değerlendirilecektir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
ING Menkul Değerler/Yetkili YardımcısıING Bank
Örgün Eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık iktisat,işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun ya da 4. sınıf öğrencisi olan, devam zorunluluğu bulunmayan, SPK Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey/Temel Düzey/Türev Araçlar Lisansı olan, Haftanın en az 4 günü çalışabilecek, Finans alanında kariyer hedefleyen ve bu alanda kendini yetiştirmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Satış becerisine güvenen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karabük Şubesi Mikro Bankacılık Portföy Yetkilisi Karabük ING Bank
Karabük Şubesi Mikro Bankacılık Portföy YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Karadeniz  Bölgesi, Karabük Şubesi'nde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli; Mikro/İşletme Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LAWYER İstanbul(Avr.), ... ING Bank
LAWYERING Bank
Bachelor’s degree in law with bar admission, LL.M. degree is preferred. 5 years of experience, preferably as in-house counsel in the finance sector or banking&finance department of a           reputable law firm. Strong proficiency in spoken and written Turkish and English. Strong ability to research and follow up, attention to detail, analysis and reporting skills, High organizational, follow-up and time-management skills. Analytical mind with an ability to pro-actively resolve problems. Proven ability to work individually as well as part of a team.  No military obligations. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Direkt Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Direkt Satış Temsilcisi - İstanbulING Bank
 ING BANK MOBİL SATIŞ YETKİLİ YARDIMCISI Lise, Önlisans veya Lisans programlarından mezun, İstanbul ilinde ikamet eden  30 yaşını aşmamış, Kariyer hedefi  Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek olan, Saha Satış deneyimine sahip veya Saha Satış alanında deneyim kazanmak isteyen, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Dinamik, enerjik ve iç motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İşkur'un finanse ettiği işbaşı eğitim programına katılmak isteyen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Direkt Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İller Adana, Ankara, ... ING Bank
Direkt Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İllerING Bank
      ING BANK MOBİL SATIŞ YETKİLİ YARDIMCISI Lise, Önlisans veya Lisans programlarından mezun, 30 yaşını aşmamış, Kariyer hedefi  Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek olan, Saha Satış deneyimine sahip veya Saha Satış alanında deneyim kazanmak isteyen, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Dinamik, enerjik ve iç motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya ve Denizli  illerinde ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Antalya ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniING Bank
ING Bank A.Ş. Akdeniz Bölgemize bağlı Manavgat Şubesinde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; KOBİ Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Yetkilisi Afyon ING Bank
Bireysel Bankacılık YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Afyonkarahisar Şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Bireysel Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi Muğla ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YetkilisiING Bank
Marmaris Şubemiz için Bankacılık deneyimi olan (en az 2 yıl) Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Muğla/Marmaris lokasyonunda ikamet eden Satış ve pazarlama alanında deneyimi olan Hedef odaklı adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ NAKİT YÖNETİMİ SİSTEM ANALİSTİ İstanbul(Asya) ING Bank
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ NAKİT YÖNETİMİ SİSTEM ANALİSTİING Bank
Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen Sonuç odaklı çalışan Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen Bankacılık Sektöründe en az 3 yıl deneyimli Tercihen Nakit Yönetimi Ürünleri’ne hakim Temel SQL bilgisine sahip İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Dokümantasyon Yönetimi Yetkilisi İstanbul(Asya) ING Bank
Kalite ve Dokümantasyon Yönetimi YetkilisiING Bank
4 yıllık lisans programlarından mezun Analitik bakış açısına sahip, Etkli iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Koordinasyon yeteneğine sahip ve takipci, Gelişime açık, İyi derecede yazılı ve sözlü  İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Mimari Yöneticisi İstanbul(Asya) ING Bank
Kurumsal Mimari YöneticisiING Bank
BS or MS in Computer Science or related degree from an accredited university. Experience with architecting, designing and building open systems solutions with .Net technologies. Experience with large scale mobile applications, web applications, system architectures and data architectures Demonstrated ability to understand, analyze and apply abstract architectural concepts. Expert in OO design and design patterns. Deep understanding of SOA principles and Web Services technologies: REST & SOAP. Ambitious to learn about emerging technologies and to keep their self up to date. Strong presentation and persuasion skills Prefered Qualifications Work experience related to banking domain  Architecture Certification (TOGAF/Zachman/other) Fluent in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Application Administrator İstanbul(Asya) ING Bank
Application AdministratorING Bank
University Degree Level Education within computing or relevant field Minimum 2 years experience. Experience in Web Applications and Middleware Softwares (Microsoft IIS, Oracle WebLogic, Tomcat/Apache, IBM WebSphere, Oracle Fusion, JBOSS, TIBCO etc.) in installation, management, support, monitoring and capacity- performance management Experience in SSL Based Infrastructure Thorough understanding of Disaster Recovery Concept and high-availability solutions Experience in Windows Operating Systems (2008 – 2012). Linux Operating System experience is preferred Strong verbal and written communication skills including fluency in English Strong documentation and troubleshooting skills Ability to handle multiple tasks, be flexible and work under stress and pressure Strong team work Problem solver, proactive, result oriented and analytic thinker No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT - Hazine ve Dış Ticaret Yazılım Geliştirme İstanbul(Asya) ING Bank
BT - Hazine ve Dış Ticaret Yazılım GeliştirmeING Bank
·       Tercihen üniversitelerin Bilgisayar veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun·       İyi düzeyde ASP .Net/ JavaScript / CSS bilgisi olan. Önyüz yazılım geliştirme yapmış.·       Oracle PL/SQL bilgisine sahip·       Tercihen Veribranch framework bilen·       Tercihen C# tecrubesi olan·       Tercihen Ansi C tecrubesi olan·       Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek·       Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen·       Sonuç odaklı çalışan·       Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş·       Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen·       Gerektiğinde stres altında ve yoğun çalışma temposunda etkin olarak görevini sürdürebilen·       Dökümantasyon alışkanlığına sahip·       İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (yazışma ve konuşma),·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Krediler Değerlendirme Yön./Yet./Yet.Yrd. İstanbul(Avr.) ING Bank A.Ş.
Ticari Krediler Değerlendirme Yön./Yet./Yet.Yrd.ING Bank A.Ş.
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Ticari Krediler Değerlendirme Bölümü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Yönetmen/Yetkili/Yetkili Yardımcısı pozisyonları için eleman aranmaktadır; Üniversitelerin İktisadi İdari Birimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Mali tahlil / Kredi Tahsis konularında deneyimli (Yetkili ve Yetkili yardımcısı pozisyonları için en az 2 yıllık, yönetmen pozisyonu için en az 5 yıllık) Mali analiz bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Network Security Engineer İstanbul(Asya) ING Bank
Senior Network Security EngineerING Bank
Role & Responsibilities Participation to the creation and analysis of complex network designs and diagnosis of network security problems. Defining and updating network standards and ensuring the conformity to defined standards. Realization of network security projects Creation of simple, repetitive deployment processes that improve end-user experience. High-level, out-of-the-box thinking, analytical reasoning, creative problem solving skills. Strong communication skills and team player attitude.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARI İstanbul(Asya) ING Bank
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARIING Bank
·       Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri vb. ilgili bölümlerinden mezun,·       Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgili·       Tercihen bankacılık/finans sektörü tecrübesi olan,·       Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip,·       Araştırmacı, girişken ve kendi kendine öğrenebilen,·       Alanındaki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip edecek,·       Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen,·       Sonuç odaklı çalışan,·       Gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek,·       Dokümantasyon alışkanlığına sahip,·       İyi derecede İngilizce bilen, En az bir yıl deneyimli,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Üst Düzey Yönetici AsistanıING Bank
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun ve stresli iş temposuna uyum sağlayabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Non - Financial Risk Management AVP (Temporary) İstanbul(Avr.) ING Bank
Non - Financial Risk Management AVP (Temporary)ING Bank
Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English, in social sciences, economics, business administration, banking & finance,  international relations, information technology,  law, statistics, mathematics or other relevant fields to today’s finance and banking secto Minimum 2 years’ relevant work experience High level interpersonal and communication skills Passion for impact and learning Fluent in English and Turkish (knowledge of Dutch is considered a plus) Exceptional problem-solving skills Skills in risk monitoring, statistical analysis, analytics, management reporting, advisory and consultancy, project management and similar areas Experience from working in international teams is an asset Experience in risk management or control functions (experience in Operational Risk Management, Internal or External Audit, İnternal Control in Banking and/or Financial Services sector is a plus)  Male candidates are required to have completed their military service 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Information Risk Management Specialist (Temporary) İstanbul(Avr.) ING Bank
Information Risk Management Specialist (Temporary)ING Bank
Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English Advanced knowledge of key information risk management and security related standards including ISO 2700x series, PCI-DSS, COBIT, EU Data Security and Privacy Acts and NIST standards. Holding at least one of preferred industry certifications (CISA, CISM, CISSP, CEH, ISO27001 LA, ITIL) Strong program and engagement management skills Passion for impact and learning Fluent in English and Turkish (knowledge of Dutch is considered a plus) Exceptional interpersonal and communication skills, problem-solving skills, presentation skills Banking & Finance industry and systems knowledge and experience is an asset as well as experience in international teams Knowledge of Enterprise Risk Management concepts and techniques and successful track record of effectively working with functions and organizations associated with them. 5+ years providing information risk management and security solutions both business and technology audiences in high technology and/or financial services organizations. 2+ years experience in Information Risk Management and Security Strong background in providing information risk management and security consulting services to both business and technology audiences within high technology organizations. Male candidates are required to have completed their military service or postponed at least for 2 years
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Analytics Associate İstanbul(Avr.) ING Bank
Risk Analytics AssociateING Bank
Has BSc or Masters degree with proven academic record in Computer Engineering, Informatics, MIS, Industrial Engineering, Mathematics Engineering or related fields from top universities Ability to clearly communicate at all levels of an organization Excellent analytical skills Eager to learn new concepts High attention to detail and working diligently Has ambition to work in a collaborative and non-hierarchical environment Enjoys being a team member Strong communication skills in English (speaking, writing and listening) Experience using SAS, SQL or relevant statistical tools (preferred but not a requirement) Work experience in Credit Risk Analytics, Business Intelligence, Data Mining, CRM or IT related is preferred for experienced candidates 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Danışmanı İstanbul(Asya) ING Bank
Yazılım DanışmanıING Bank
Minimum 5 years experience in .NET/C# programming. Asp.Net Forms, Javascript, JQuery experience is a must. Strong knowledge in HTML5, CSS3, Bootstrap, AngularJs is  a plus. Web services experience (REST, WCF, WebAPI). Experience in ORM Tools (like EntityFramework, and Linq ). Strong understanding of object oriented development, use of design patterns. Oracle experience is a must. MSSQL technologies knowledge is  a plus. Experience with using of Source Control (TFS - Microsoft Team Foundation Server). Knowledge in all phases of Agile Software Project Management, especially Scrum Methodology, Very good command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Team Leader İstanbul(Asya) ING Bank
Network Team LeaderING Bank
Qualifications  At least 10 years prior experience. University Degree (BS/MS) in Engineering (Computer, Electronics or equivalent) Having work experience in similar position at multinational and/or financial companies will be considered as advantage. Broad technical skills in IP internetworking, LAN Switching, WAN protocols and IP Routing protocols as well as data center solutions, security solutions, virtualization concepts and projects surrounding their planning, design, implementation, operation and optimization. Deep technical knowhow on DWDM, 802.2/3, 802.1d VLANs/STP, IPv4 & IPv6, TCP (internals & flow control), BGP, OSPF, IGRP, EIGRP, ISIS, HSRP/GLBP, PIMv2, IGMP, TACACS, IPSEC & VPNs, Netflow, DNS, HTTP, HTTPS Rich Experience of working on Nexus and Catalyst series product families and SDN technologies. Strong understanding of building HA, DR systems. Fluent language skill in English speaking and written. Basic understanding of the UNIX/LINUX operating systems. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) certification will be considered as advantage. Strong coordination, organization, team-work and communication abilities. Ability to work under pressure and with time constraints. Ability to provide end-to-end solutions in coordination with related stakeholders. Ability to learn and support new solutions. Ability to work effectively concentrating on the given priorities and objectives by assuming full responsibility.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi Kocaeli ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YetkilisiING Bank
İzmit Şubemiz için Bankacılık deneyimi olan (en az 2 yıl) Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Kocaeli/İzmit lokasyonunda ikamet eden Satış ve pazarlama alanında deneyimi olan Hedef odaklı adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Şube Dönüşüm Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) ING Bank
BT Şube Dönüşüm Yazılım Geliştirme UzmanıING Bank
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi düzeyde ASP .Net/ JavaScript / CSS bilgisi olan. Önyüz yazılım geliştirme yapmış. Tercihen Veribranch framework bilen Analitik düşünebilen Oracle PL/SQL bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen Sonuç odaklı çalışan Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Yönetimi Yetkilisi/Yetkili Yrd. İstanbul(Avr.) ING Bank
Müşteri Deneyimi Yönetimi Yetkilisi/Yetkili Yrd.ING Bank
Müşteri Odaklılığı yüksek ve çözüm odaklı çalışan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu)  Müşteri Deneyimi ile ilgili birimlerde en fazla 3 yıllık iş tecrübesine sahip ( Tercihen bankacılık alanında süreç dizayn - geliştirim konularında  tecrübeli)  Sözlü ve yazılı ileri derece İngilizce bilgisine sahip, Empatik ve İletisim becerileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve hızlı karar alabilme becerisi taşıyan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gişe Elemanı İstanbul(Avr.) ING Bank
Gişe ElemanıING Bank
İstanbul Avrupa 2 Bölge Müdürlüğü Şubelerinde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere Part Time (yarı zamanlı) Gişe yetkili yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversiteye devam edenHaftada en az 3 gün çalışabilecekİstanbul'da ikamet edenSatışa yatkın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Mersin ING Bank
Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiING Bank
NG Bank A.Ş. Çukurova  Bölgemize bağlı Mersin Şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 3 yıl deneyimli; TİCARİ Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Hedef odaklı çalışma prensiplerine sahip, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Process Management Developer İstanbul(Asya) ING Bank
Business Process Management DeveloperING Bank
Candidates should have the following minimum levels of experience and education: • B.S. in Computer Science, Engineering or equivalent degree; or equivalent industry experience• Minimum of 3 years experience in a software implementation environment• Experience with SOA, SOAP, REST, WSDL• Experience with BPM Tools• Demonstrable experience with at least one of the leading database products (e.g. Oracle, MS SQL Server)• Experience in process design or process re-engineering• Ability to rapidly learn new programming concepts and techniques 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kahramanmaraş ING Bank
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiING Bank
En az önlisans mezunu 28 yaşını aşmamış 7/24 vardiyalı çalışma sisteminde çalışmaya istekli ve uyum gösterebilecek İletişim becerileri yüksek Kendisine güvenen Satış ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı çalışan Diksiyonu düzgün Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli İşkur'un finanse ettiği işbaşı eğitim programına katılmak isteyen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı