ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Hizmet Merk. Yönetmeni/Yetkilisi İstanbul(Avr.) ING Bank
İnsan Kaynakları Hizmet Merk. Yönetmeni/YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi Bölümü’nde görev yapmak üzere;·       Tercihen İK Ortak Hizmet Merkezi dönüşüm projelerinde görev almış,·       İK süreçlerine hakim,·       Performans ve Kalite Takip, Süreç yönetimi, İş Geliştirme konularında deneyimli,·       Konusunda en az 3 yıl deneyimli·       Analitik, sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü,·       İyi derecede İngilizce bilen.·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlama Modelleri İş Yöneticisi İstanbul(Avr.) ING Bank
Fiyatlama Modelleri İş YöneticisiING Bank
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun Bankaların veya benzer sektörlerin Analitik CRM ekiplerinde en az 5 yıl deneyimli,İstatistik modelleme teknikleri konusunda ileri düzey bilgi sahibi,Tercihen fiyatlama modelleri konusunda deneyimli Tercihen SAS EG ve SAS Miner uygulamalarında tecrübe sahibiAnalitik düşünme yeteneğini, pazarlama vizyonu ile harekete geçirebilenTercihen SQL bilgisi olan, Veri Analizi konusunda deneyimli,Problem çözme ve planlama becerileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen,  Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya minimum 2 yıl tecilli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
ING Menkul Değerler/Yetkili YardımcısıING Bank
Örgün Eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık iktisat,işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun,SPK Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey/Temel Düzey/Türev Araçlar Lisansı olan,Finans alanında kariyer hedefleyen ve bu alanda kendini yetiştirmek isteyen,Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Satış becerisine güvenen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Zekası Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
İş Zekası Yönetimi Uzman YardımcısıING Bank
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, SQL sorgulamaları konusunda bilgi sahibi olup, veriler arası ilişkiler ile anlamlı sonuçlar üretebilen,MS Office programlarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, Hızlı karar verme yeteneğine sahip, Sistematik çalışabilen, planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş,Etkili iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yazılım UzmanıING Bank
Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb Mühendislik bölümlerinden mezunTercihen Kampanya Yönetimi uygulamaları, CRM konusunda deneyim sahibiJ2EE teknolojilerine hakim Oracle, PL/SQL konularında deneyiml Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebile Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri geliişmiş Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen Analitik düşünen Sonuç odaklı çalışan Gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek İyi derecede İngilizce konuşan ve yazan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM ve Müşteri Analitiği İş Yöneticisi İstanbul(Avr.) ING Bank
CRM ve Müşteri Analitiği İş YöneticisiING Bank
Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin MIS, İşletme mühendisliği, Endüstri mühendisliği, Enformatik gibi bölümlerinden mezunMinimum 6 yıl iş tecrübesine sahip CRM, Pazarlama , süreç tasarımı, müşteri deneyiminin geliştirilmesi konularında deneyim sahibiKampanya yönetimi ve Satış Gücü Otomasyon araçları, Müşteri kazanım süreçleri, Müşteri veriambarı geliştirme üzerinde projeler yapmışProblem çözmeyi ve olaylara çok boyutlu yaklaşmayı seven Planlama, iletişim ve ikna yetenekleri güçlü, takım yönetimi tecrübesi olanİyi derecede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik yapılmış ya da en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya) ING Bank
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili YardımcısıING Bank
  Tercihen üniversitelerin İktisadi İdari Birimler bölümlerinden mezun, Dş ticaret, ihracat faktoring alanında  minimum 1 yıl deneyimli, FCI ve ihracat faktoringi mevzuatına hakim, Tercihen FCI Foundation Course diplomasınsa sahip, Tercihen müşteri ilişkileri tecrübesi olan, MS Office ve Internet uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Eleman İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yarı Zamanlı ElemanING Bank
ING Bank İstanbul Şubelerinde part-time gişe yetkili yardımcısı (yarı zamanlı) çalışabilecek, Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde okuyan ve/veya mezun olmuş, Lisans devam veya lisans mezunu, İkametgahı ihtiyaç olunan şubelere uygun adaylar değerlendirilecektir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Aydın Şubesi Mikro Portföy Yetkilisi Aydın ING Bank
Aydın Şubesi Mikro Portföy YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Ege  Bölgesi, Aydın Şubesi'nde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli; Mikro/İşletme Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARI İstanbul(Asya) ING Bank
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARIING Bank
·       Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri vb. gibi bölümlerinden mezun,·       Tercihen bankacılık/finans sektörü tecrübesi olan,·       Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip,·       Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen,·       Gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek,·       Dokümantasyon alışkanlığına sahip,·       Oracle SQL ve PL/SQL konularında uzman ( en az dört yıl deneyimli ),·       İyi derecede İngilizce bilen,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analisti İstanbul(Asya) ING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş AnalistiING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analizi ekibinde görev yapacak; • Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Matematik Mühendislikleri., MIS, İstatistik veya benzeri bölümlerinden mezun,• İleri düzeyde İngilizce bilen,• Bilgisayar programlarını kullanmaya yatkın,• Tercihen Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık alanlarında deneyimli,• Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Antalya) Antalya ING Bank
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Antalya)ING Bank
Antalya Özel Bankacılık şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar Lisansına sahip, Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,  Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı