ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Risk Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.) ING Bank
Satış Risk Yönetimi YönetmeniING Bank
·        4 yıllık eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme, Matematik, istatistik, Ekonometri veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Operasyonel Risk Yönetimi, Uyum, Süreç Geliştirme, İş Analizi departmanlarında görev almış·        Kontrol, denetim konularına hakim, kapsam oluşturabilecek, spot denetimler yapabilecek·        proje lideri veya ekip üyesi olarak projelerde görev almış; proje talebi yazabilecek, kullanıcı kabul testi yapabilecek·        Bankacılık  ürün ve hizmetleri ile ilgili ürün ve süreç bilgisi sahibi, süreçleri analiz edebilecek·        Raporlama ve üst düzey sunuma yapabilme kabiliyetlerine sahip·        İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İngilizce sunum yapabilecek·        Etkili iletişim becerileri olan, insan ilişkileri güçlü·        Yetkili için en 3 Yıl, Yönetmen için En az 5 yıl tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama İletişimi Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Pazarlama İletişimi YönetmeniING Bank
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve etkin olarak kullanan, Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, yaratıcı, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, koordinasyon ve takip yetisi yüksek, Banka ve reklam ajansların İletişim Bölümünde minimum 5 yıl deneyime sahip olan, İletişim ve pazarlama alanında gelişmelere hakim,  yeniliklerini takip eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Teknolojileri Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Eğitim Teknolojileri YönetmeniING Bank
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim tasarımı ve geliştirmesi, eğitim sistemleri alanlarında tercihen bankacılık sektöründe en az 5 yıl tecrübesi bulunan, E-öğrenme teknolojileri ve uygulamaları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Öğrenme teknolojilerini ve trendleri yakından takip eden, MS Ofis, Adobe Captivate, Premier, Photoshop uygulamalarına hakim, Video Çekim, montaj konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Yenilikçi ve gelişime açık, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı ve proaktif, Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Piyasalar Operasyon Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
Finansal Piyasalar Operasyon Yetkili YardımcısıING Bank
·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         Tecrübesiz veya az tecrübeli,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ,·         Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,·         Sistemli ve düzenli çalışma yetkinliğine sahip, ·         Dikkatli, çözüm odaklı, analitik düşünebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LAWYER İstanbul(Avr.), ... ING Bank
LAWYERING Bank
Bachelor’s degree in law with bar admission, LL.M. degree is preferred. 5 years of experience, preferably as in-house counsel in the finance sector or banking&finance department of a           reputable law firm. Strong proficiency in spoken and written Turkish and English. Strong ability to research and follow up, attention to detail, analysis and reporting skills, High organizational, follow-up and time-management skills. Analytical mind with an ability to pro-actively resolve problems. Proven ability to work individually as well as part of a team.  No military obligations. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... ING Bank
AvukatING Bank
Mesleğinde en az 3 yıl deneyimi bulunan Tercihen Banka Hukuk Müşavirliği tecrübesi bulunan  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen, Office programlarına hakim, Hukuk Müşavirliği bünyesinde “Dava” grubunda çalışacak  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya) ING Bank
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili YardımcısıING Bank
  Tercihen üniversitelerin İktisadi İdari Birimler bölümlerinden mezun, İhracat faktoring alanında  minimum 1 yıl deneyimli, FCI ve ihracat faktoringi mevzuatına hakim, Tercihen FCI Foundation Course diplomasınsa sahip, Tercihen müşteri ilişkileri tecrübesi olan, MS Office ve Internet uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
ING Menkul Değerler/Yetkili YardımcısıING Bank
Örgün Eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık iktisat,işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun ya da 4. sınıf öğrencisi olan, devam zorunluluğu bulunmayan, SPK Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey/Temel Düzey/Türev Araçlar Lisansı olan, Haftanın en az 4 günü çalışabilecek, Finans alanında kariyer hedefleyen ve bu alanda kendini yetiştirmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Satış becerisine güvenen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hazine Kontrol ve Teknoloji Yetkili / Yetkili Yard İstanbul(Avr.) ING Bank
Hazine Kontrol ve Teknoloji Yetkili / Yetkili YardING Bank
         En az iki yıl deneyimli,          Şu anda Yetkili/Yetkili Yardımcısı ünvanı ile görev yapan,          İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek,          Neden sonuç ilişkisi kurabilen ve analitik düşünebilen,          Çok iyi seviyede yazılı/sözlü İngilizce bilgisine sahip ve İngilizce raporlama yapabilen,           Bireysel çalışma becerisinin yanı sıra ekip çalışmasında da son derece başarılı olan,          Araştırma yapma ve öğrenme isteği yüksek seviyede olan,          İnisiyatif alabilen,          İyi derecede Microsoft Office program bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Yetkilisi Muğla ING Bank
Bireysel Bankacılık YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Marmaris Şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Bireysel Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Yetkilisi Karaman ING Bank
Bireysel Bankacılık YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Karaman Şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Bireysel Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İller Adana, Ankara, ... ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İllerING Bank
   Okul biteli daha çok olmadı diyen; Lise, Önlisans veya Lisans programları mezunlarına;  30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan,  Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan, Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya ve Denizli  illerinde ikamet ediyorsan, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan, Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya, Denizli ve Gaziantep illerinde ikamet ediyorsan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbulING Bank
Okul biteli daha çok olmadı diyen; Lise, Önlisans veya Lisans programları mezunlarına; 30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan, Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan, Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan, Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İşkur'un finanse ettiği işbaşı eğitim programına katılmak istiyorsan,        İŞİN HAZIR!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi Denizli ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YetkilisiING Bank
Bayramyeri Şubemiz için Bankacılık deneyimi olan (en az 2 yıl) Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Denizli lokasyonunda ikamet eden Satış ve pazarlama alanında deneyimi olan Hedef odaklı adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Windows System Administrator İstanbul(Asya) ING Bank
Windows System AdministratorING Bank
Minimum  4+ years of experience in 1000+ Windows server farm. The candidate shall be experienced on Windows 2012 Server management, SCCM and Windows Cluster management. Advanced level power shell script programming. Familiar working with virtualization technologies preferably with VMWare. Rack and Blade server hardware management expertize (preferably with HP servers). Understand system and operational requirements, legal and compliance obligations. Able to provide support 7*24 basis. Experience on managing daily operations based on ITIL principles. Advanced system performance evaluation skills. Recommend changes to improve system configurations, and determine hardware or software requirements related to such changes. Plan, coordinate, and implement security measures in order to protect data, software, and hardware. Demonstrable past experience and advanced knowledge on how to fulfill IT Security requirements in a banking environment. (i.e. patch management, user and access management/review, firmware and drivers upgrades, software and hardware life-cycle management etc.) Defining and implementing continuity solutions for each platform. Maintain operational readiness ensuring complete recovery in the event of a disaster. Attend DR tests regularly, as outlined in the company policies and procedures to ensure DR functionality. Update the policies and procedures as required. Participates as part of a team and maintains good relationships with team members and customers. Uses knowledge tools. Assist in the preparation of technical presentations and demonstrations. Willing to learn and adapt to new technologies and business direction. Analyse new and upcoming technologies and evaluate their impacts on current systems/environment. Bachelor's degree in electrical engineering, computer engineering, computer science, management information systems, systems engineering or related field preferred. MBA is a plus. Good level of English is a must. Male candidates must have completed their military services.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Akhisar Şubesi Gişe Yetkili Yardımcısı Manisa ING Bank
Akhisar Şubesi Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
Akhisar Şubemizde görevlendirilmek üzere;·       1988 ve üzeri doğumlu ,·       En az lisans mezunu,·       Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,·       Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuşadası Şubesi -Gişe Yetkili Yardımcısı Aydın ING Bank
Kuşadası Şubesi -Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
Kuşadası Şubemizde görevlendirilmek üzere; 1988 ve üzeri doğumlu , En az lisans mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun , Erkek adaylar için askerliğini yapmışçalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM Sistem Analisti İstanbul(Asya) ING Bank
CRM Sistem AnalistiING Bank
• Kampanya Yönetimi ve CRM uygulamalarının geliştirilmesi faaliyetlerinde analist olarak görev almak• Yürütülen çalışmalara ilişkin analiz, tasarım ve test çalışmalarında görev almak• Yürütülen çalışmalara ilişkin dökümantasyonu gerçekleştirmek • Tercihen Kampanya Yönetimi uygulamaları, CRM konularında  deneyim sahibi• Oracle, PL/SQL konularında bilgi sahibi  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Şube Dönüşüm Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) ING Bank
BT Şube Dönüşüm Yazılım Geliştirme UzmanıING Bank
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi düzeyde ASP .Net/ JavaScript / CSS bilgisi olan. Önyüz yazılım geliştirme yapmış. Tercihen Veribranch framework bilen Analitik düşünebilen Oracle PL/SQL bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen Sonuç odaklı çalışan Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validation AVP / Specialist İstanbul(Avr.) ING Bank
Validation AVP / SpecialistING Bank
·       Responsible for validations of various types including regulatory and non-regulatory credit risk models, marketing models and ICAAP on the perspective of model design, parameterization, governance and data.·       Responsible for the documentation of analysis conducted during validations·       Managing the datamining processes required prior to or during validations·       Carrying out necessary domestic and foreign correspondence during validations·       Working closely with relevant analytics and other model developing departments, communicating them regularly, supporting them on their model developments
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERATIONAL RISK MANAGEMENT AVP İstanbul(Avr.), ... ING Bank
OPERATIONAL RISK MANAGEMENT AVPING Bank
  Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English, in social sciences, economics, business administration, banking & finance,  international relations, information technology,  law, statistics, mathematics or other relevant fields to today’s finance and banking sector Minimum 2 years’ relevant work experience High level interpersonal and communication skills Passion for impact and learning Fluent in English and Turkish (knowledge of Dutch is considered a plus) Exceptional problem-solving skills Skills in risk monitoring, statistical analysis, analytics, management reporting, advisory and consultancy, project management and similar areas Experience from working in international teams is an asset Experience in risk management or control functions (experience in Operational Risk Management, Internal or External Audit, İnternal Control in Banking and/or Financial Services sector is a plus)  Male candidates are required to have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Trading Risk Specialist İstanbul(Avr.) ING Bank
Trading Risk SpecialistING Bank
Responsibility for monitoring, reporting and assessment of related risk utilizations and  limits with regards to group and regulatory standards Reporting, analyzing/assessing B/S and P/L variances related to Trading products Adapting to group/global and local regulatory standards/requests Enhancing internal procedures Focusing on the system implementation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asset Liability Risk Management AVP İstanbul(Avr.) ING Bank
Asset Liability Risk Management AVPING Bank
We are looking for a high calibre candidate to join our Asset Liability Risk Management team.The ALM Risk team focuses on Liquidity and Interest Rate Risk Management besides behavioral modelling while carrying out the following functions: Modelling, reporting, analyzing/assessing related risks Adapting to group/global and local regulatory standards/requests Enhancing internal procedures Focusing on the system implementationRequirements:   Minimum 5 years’ experience in  ALM or Market Risk function of a Bank Project management skills to undertake and drive/ monitor specific projects. Good understanding of interest rate risk modelling Knowledge of Basel and Liquidity Risk Management requirements Knowledge of modelling behavioral products Knowledge of accounting principles Good command of written and spoken English Proficient in Excel and VBA Knowledge of SQL Previous system implementation experience is preferred Ability to work independently Ability to critically review and challenge numbers Strong quantitative skills and detail-oriented individual The role is highly analytical and requires a full understanding of banking and treasury products, the inherent risks that these generate and the instruments that can be used to hedge these risks
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Credit Risk Integration AVP/ Specialist İstanbul(Avr.) ING Bank
Credit Risk Integration AVP/ SpecialistING Bank
Bachelor's degree in reputable universities Experience using SAS, SQL or equivalent statistical tools Demonstrated experience in analytics and / or business intelligence  Excellent command of written and spoken English 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Yönetmeni İstanbul(Avr.) ING Bank
Vergi YönetmeniING Bank
  Üniversitelerin  4 yıllık İngilizce eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Bankacılık muhasebe ve vergi uygulamaları konusunda minimum 5 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip. Excel, Powerpoint ve Word programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine açık Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bartın Şubesi Gişe Yetkili Yardımcısı Bartın ING Bank
Bartın Şubesi Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
Bartın Şubemizde görevlendirilmek üzere;·       1988 ve üzeri doğumlu ,·       En az lisans mezunu,·       Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Turizm         İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,·       Erkek adaylar için askerliğini yapmış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/Yetkilisi İstanbul(Asya) ING Bank
ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/YetkilisiING Bank
En az lisans mezunu, Bankacılık veya finans (leasing/factoring) sektöründe, Kurumsal/Ticari/İşletme Müşteri İlişkileri, Pazarlama Yönetimi'nde yetkili için en az 2 yıl, yönetmen için en az 5 yıl deneyimli, Mali/Finansal Analiz ve kredi değerlendirme konularında temel bilgi sahibi, En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Eleman İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yarı Zamanlı ElemanING Bank
ING Bank İstanbul Şubelerinde part-time gişe yetkili yardımcısı (yarı zamanlı) çalışabilecek, Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde okuyan ve/veya mezun olmuş, Lisans devam veya lisans mezunu, İkametgahı ihtiyaç olunan şubelere uygun adaylar değerlendirilecektir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Information Risk Management Specialist (Temporary) İstanbul(Avr.) ING Bank
Information Risk Management Specialist (Temporary)ING Bank
Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English Advanced knowledge of key information risk management and security related standards including ISO 2700x series, PCI-DSS, COBIT, EU Data Security and Privacy Acts and NIST standards. Holding at least one of preferred industry certifications (CISA, CISM, CISSP, CEH, ISO27001 LA, ITIL) Strong program and engagement management skills Passion for impact and learning Fluent in English and Turkish (knowledge of Dutch is considered a plus) Exceptional interpersonal and communication skills, problem-solving skills, presentation skills Banking & Finance industry and systems knowledge and experience is an asset as well as experience in international teams Knowledge of Enterprise Risk Management concepts and techniques and successful track record of effectively working with functions and organizations associated with them. 5+ years providing information risk management and security solutions both business and technology audiences in high technology and/or financial services organizations. 2+ years experience in Information Risk Management and Security Strong background in providing information risk management and security consulting services to both business and technology audiences within high technology organizations. Male candidates are required to have completed their military service or postponed at least for 2 years
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Analytics Associate İstanbul(Avr.) ING Bank
Risk Analytics AssociateING Bank
Has BSc or Masters degree with proven academic record in Computer Engineering, Informatics, MIS, Industrial Engineering, Mathematics Engineering or related fields from top universities Ability to clearly communicate at all levels of an organization Excellent analytical skills Eager to learn new concepts High attention to detail and working diligently Has ambition to work in a collaborative and non-hierarchical environment Enjoys being a team member Strong communication skills in English (speaking, writing and listening) Experience using SAS, SQL or relevant statistical tools (preferred but not a requirement) Work experience in Credit Risk Analytics, Business Intelligence, Data Mining, CRM or IT related is preferred for experienced candidates 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Non Financial Risk - Assistant Vice President İstanbul(Avr.) ING Bank
Non Financial Risk - Assistant Vice PresidentING Bank
  Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English, in economics, business administration, banking & finance,  information technology,  law, statistics, mathematics or other relevant fields to today’s finance and banking sector Minimum three years on the job experience in a bank on AML/CFT programs or Customer Due Diligence Programs and/or controls or on Sanctions and Embargoes related Programs. Internal control or audit experience also counts based on linguistic skills. Know how on MASAK regulations and international Financial Crime related regulations Exceptional problem-solving, analytical thinking skills, high level of presentation and negotiation skills High level of interpersonal and communication skills Exceptional networking skills, locally and internationally High level of managerial skills and building effective teams Fluent in English and Turkish Know-how of retail and commercial banking products is a plus Male candidates are required to have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Talent Management Vice President İstanbul(Avr.) ING Bank
Talent Management Vice PresidentING Bank
ING Bank Turkey is looking for a committed and ambitious Talent Manager who leads Talent Management department by developing strategies and executing processes.Talent Manager role reports to the Leadership, Talent and Organisational Development Senior Vice President.Who are we looking for? Bachelor’s degree in economics, management, engineering, human resources, business, psychology or related field Excellent interpersonal, verbal, and written communications and presentation skills Minimum 6 years of related work experience Excellent English proficiency in terms of writing and speaking Strong project management, planning, analytical skills, attention to detail A real team player who empowers the people by collaborating, listening, contributing and trusting High level of responsibility to make things happen Ability to think ahead and be always a step ahead A ‘can do’ mentality, proactive, enthusiastic and willing to go extra mile 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Penetration Tester İstanbul(Asya) ING Bank
Senior Penetration TesterING Bank
The person hired for this role will have expertise in security analyzing and testing of business applications with a security management cycle in industry leading bank. The role is part of a IT security Team and Primary focus of this role would be to perform hands on penetration testing of some of the most critical applications.- Bachelor’s Degree from an accredited institution- Manage the writing of test plans and document results and reports- Manage reconnaissance and discovery to map targets- Research tools and security exploits- Ability to interact with team members and cross functional teams;- Assessment tools, technologies and methods. - Understanding of SDLC processes- Understanding of OWASP and other software security best practices- 5+ years of experience in the field or in a related area.- Fluent in English 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Yönetimi Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya) ING Bank
Bilgi Yönetimi Yazılım MühendisiING Bank
 •              BS in Industrial Engineering, Computer Engineering, Informatics, MIS, Mathematics Engineering, Math, Statistics or related fields,•              Excellent analytical skills, ability to see the big picture from small pieces•              Eager to learn new concepts•              Ability to work in a dynamic environment with changing priorities•              High energetic and innovative individual who is motivated by challenging assignments•              Excellent communication skills of oral and written•              Preferably previous experience working in data centric projects•              For male candidates, military service should be completed•              Strong verbal and written English skills•              Experience in using OBIEE, SAS, SQL or relevant BI Platforms or analytic tools 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Mezun Yazılımcı İstanbul(Asya) ING Bank
Yeni Mezun YazılımcıING Bank
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezunİleri derecede ingilizce bilgisi olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANALİSTİ İstanbul(Asya) ING Bank
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANALİSTİING Bank
    Tercihen İnsan Kaynakları ürünlerine hakim Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen Sonuç odaklı çalışan Yazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmiş Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen Veri Tabanı ve SQL bilgisine sahip İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analisti İstanbul(Asya) ING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş AnalistiING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analizi ekibinde görev yapacak; • Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Matematik Mühendislikleri., MIS, İstatistik veya benzeri bölümlerinden mezun,• İleri düzeyde İngilizce bilen,• Bilgisayar programlarını kullanmaya yatkın,• Tercihen Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık alanlarında deneyimli,• Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Corporate Banking Operational Risk Management AVP İstanbul(Avr.) ING Bank
Corporate Banking Operational Risk Management AVPING Bank
Candidate must possess at least a Bachelor’s Degree At least 2-5 years of experience in Operational Risk Management, internal or external audit or internal control functions in banking/financial services Very good level of written and verbal communication skills in English Skills in analytics, reporting, writing, interview techniques, advisory, presentation, personal effectiveness, negotiation, time management and project management. In-depth knowledge of Corporate/Commercial Banking processes is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Governance Specialist İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Data Governance SpecialistING Bank
BS in Computer Engineering, Informatics, MIS, Industrial Engineering, Mathematics Engineering or related fields, Proven knowledge and hands-on experience in one or more data management frameworks like DAMA, MIKE2 and BRSA and BASEL regulations about data management Previous experience working in data centric projects Ability to work in a dynamic environment with changing priorities High energetic and innovative individual who is motivated by challenging assignments Excellent communication skills of oral and written Effective at managing multiple issues with conflicting priorities under tight deadlines For male candidates, military service should be completed Good facilitation skills and experience working with a broad set of stakeholders/partners in Business and IT Project management experience in the Financial Services industry preferred (but not a requisite) Strong verbal and written English skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Yöneticisi İstanbul(Avr.) ING Bank
İş YöneticisiING Bank
Müşteri Odaklılığı yüksek ve çözüm odaklı çalışan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu)  Mobil uygulama yazilim, lansman ve isletim süreçlerinde  (tercihen finansal urunler ve e-ticaret alaninda) tecrübe sahip   En az 5 yıllık  girisim sektoru (tercihen finansal servisler, sadakat programlari veya telekomunikasyon) veya finansal kurumlarda  tecrube sahibi  Sözlü ve yazılı ileri derece İngilizce bilgisine sahip, Empatik ve İletisim becerileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve hızlı karar alabilme becerisi taşıyan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmen Yardımcısı Kütahya ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmen YardımcısıING Bank
Kütahya ilinde ikamet eden veya edebilecek, En az ön lisans mezunu, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Bankacılık deneyimi olan adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kahramanmaraş ING Bank
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiING Bank
En az önlisans mezunu 28 yaşını aşmamış 7/24 vardiyalı çalışma sisteminde çalışmaya istekli ve uyum gösterebilecek İletişim becerileri yüksek Kendisine güvenen Satış ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı çalışan Diksiyonu düzgün Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli İşkur'un finanse ettiği işbaşı eğitim programına katılmak isteyen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı