Hekim Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


http://www.hekimholding.com
 

Hekim Holding, uzmanlaştığı tüm alanlarda sektörüne liderlik eden, planlı ve istikrarlı yönetimi ile hedeflerini adım adım gerçekleştiren bir kuruluştur.
1989 yılında atılan temeller üzerinde yükselen Hekim Holding, bugün 8 şirket, 8 işletme, 1.000'den fazla çalışanı, 170.000 metrekare üretim alanı, 17.000 metrekare hazır yapı tanıtım alanı, 42.000 üzerinde referansı,yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi ve 6 kıtada 90 ı aşkın ülkeye ihracatı ile birlikte, global alanda adından söz ettiren, şirket ve markaları ile birlikten doğan gücünü üretime dönüştüren bir başarı hikayesidir.
1989 yılında,Prefabrik Yapı A.Ş.’nin üretime başlaması ve onu izleyen yıllarda her biri alanında profesyonel ve yüksek marka değerine sahip, Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Süt A.Ş., Hekim Yapı A.Ş., Piraziz Dış Ticaret, Hekim Boya ve Plastik şirketlerinin kurulup, sektörlerinde önemli yerler edinmeleri ile Hekim Holding yüksek bir üretim gücüne ulaşmıştır. 
Bu güçlü yapıya Hekim Madencilik, HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, HekimPlast, HekimPan, Hekim Profil, Steelin işletmelerinin eklenmesi sayesinde bugüne gelinmiş, Preform, Lifecase ve Hebo City gibi markalar ile Hekim Holding imzası kalıcı hale getirilmiştir.
 
• Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş
• Özge Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• Hebo Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş
• Hekim Süt Endüstrisi Gıda ve Yapı Sanayi Ticaret A.Ş.
• Hekim Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• Piraziz Dış Ticaret A.Ş. 
• Hekim Boya, Plastik Profil Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 
• Hekim Madencilik
• HekimBoard
• HekimPanel
• HekimPor
• HekimPlast
• HekimPan
• HekimProfil
• Steelin

'' Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye'mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır. ''

Öner HEKİM
Yönetim Kurulu Başkanı

 


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.hekimholding.comHekim Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bakım Mühendisi Sakarya HEKİM HOLDİNG
Bakım MühendisiHEKİM HOLDİNG
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim tesislerinde mekanik bakım, üretim yönetimi, Ar-Ge ve Kalite konularında en az 7 yıl deneyimli, Yalın üretim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Autocad, MS Project ve MS Office programlarına hakim, Solidworks 3 boyutlu mekanik tasarım yazılımı programını kullanabilen, İletişim, problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, analitik muhakemesi kuvvetli, Uygulama bilgisi, zaman yönetimi, inisiyatif alma ve detay çözme konularında çözüm odaklı ilerleyen, Hendek’te bulunan Sakarya 2. OSB tesislerimizde görev yapacak, Askerlik görevini tamamlamış,Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli HEKİM HOLDİNG
Elektrik TeknisyeniHEKİM HOLDİNG
Üniversitelerin Elektrik MYO bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl üretim firması deneyimi olan, Planlama ve koordinasyon yapabilen, raporlama becerilerine sahip, Takım çalışmasına uygun, sevk ve idare yetkinliklerine sahip, Askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, “Elektrik Teknisyeni” arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Robot Makinesi Yardımcı Operatörü Kocaeli HEKİM HOLDİNG
Robot Makinesi Yardımcı OperatörüHEKİM HOLDİNG
  Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Üretim alanında Makine Operatörlüğü konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Mesai saatleri ve işyeri kurallarına önem veren, Gerektiği zaman vardiya sisteminde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Gebze, Çayırova, Kartal, Tuzla bölgelerinde ikamet eden, “Robot Makinesi Yardımcı Operatörü” arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) HEKİM HOLDİNG
İhracat Satış SorumlusuHEKİM HOLDİNG
Üniversite mezunu Tercihen İnşaat, Yapı sektöründe yurtdışı ve yurtiçi satış tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce, tercihen 2.dil olarak Almanca, Fransızca ya da Arapça bilen  Yurtdışı Seyahat engeli olmayan Satış yetkinliğine sahip, Sistemli, titiz ve sonuç odaklı çalışan Temsil ve iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Bay adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet edenİHRACAT SATIŞ SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Teknisyeni Türkiye Hekim Holding A.Ş.
Bilgi İşlem TeknisyeniHekim Holding A.Ş.
- Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Lise Bilgisayar bölümlerinden mezun,- Bilgi İşlem departmanında minimum 2 yıl görev yapmış,- Tercihan MCSE veya MCSA sertifika sahibi,- MS Office, Windows XP, 2003 - 2008 Server, Active Directory, Organization Unit, Group Policy, DHCP, DNS, WINS, LAN,  WAN, TCP/IP, SQL Server, Networking konularına hakim,- User destek, backup, donanım konularında deneyim sahibi,- Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,- Aktif sürücü ehliyetli,- Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Hekim Holding A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıHekim Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 7 yıl genel muhasebe uygulamalarında deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Logo Tiger programında tecrübeli, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı