NTM Elektrik Elektronik İnş.San.ve Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


2000 yılında GSM sektörünün altyapı, bakım ve işletme konularında faaliyet göstermeye başlayan NTM; bölge çözüm ortaklığı yapmış olduğu müşterilerine kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermektedir. Teknolojik yeniliklerin takibi ve insana yatırım ilkesini benimsemiş olan NTM ilk olarak 2000 yılında TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş., 2001 yılında ERICSSON Telekomünikasyon A.Ş., 2006 yılında KULE Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. (GLOBALTOWER), 2007 yılında HUAWEI Telekomünikasyon Ltd. Şti. ile çözüm ortaklığı sözleşmelerini imzalamıştır.
 

Çalışmalarına GSM alt yapı hizmetleri ile başlamış olup; 2008 de TELLCOM İletişim Hizmetleri A.Ş. ile imzaladığı sözleşme ile SUPERONLINE Fiber Optik Sistemlerinin survey, montaj, işletme, arıza, FTTx ve Backbone denetleme işlerini yapmaya başlamıştır.

NTM bilişim sektörünün gerekleri doğrultusunda kurumsal yapısı ve personeli ile deneyimlerini teknolojinin izinde büyüterek bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde aranan seçilen, örnek bir şirket olacaktır.

NTM, 2017 yılı itibari ile sorumluluk alanında bulunan 23 ilde, 3 ana ofis, depolar (Ankara, Samsun, Trabzon) ve diğer 20 ilde bulunan alt ofis ve depolarımız ile; Yönetim Sistemleri kapsamında, “BAZ İSTASYONLARININ MONTAJI, BAKIMI, ONARIMI, KABULÜ, GEREKLİ MALZEMENİN DEPOLANMASI VE BU İSTASYONLARA AİT ELEKTRİK ÖDEMELERİNİN YAPILMASI VE FİBEROPTİK HATLARIN TESİSİ, DENETİMİ, İŞLETİLMESİ VE BAKIM ONARIMININ YAPILMASI” hizmetlerini vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.ntm.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Kaza SigortasıNTM Elektrik Elektronik İnş.San.ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK PERSONEL Amasya, Ankara... NTM Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi
TEKNİK PERSONELNTM Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Haberleşme ve İklimlendirme Soğutma, İnşaat Bölümlerinden mezunMobil iletişim ve F/O sektöründe, kurulum revizyon ve altyapı imalat işlerinde tecrübeliBilgisayar kullanımı ve programlarında yetkin En az B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve uzun yol tecrübesi olanAğır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun SRC2 ve SRC4 belgesine sahip Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek Seyahat ve uzun yol engeli bulunmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına uygun Yükseklik korkusu bulunmayan Vardiyalı çalışma sistemine uygun Herhangi bir sağlık problemi olmayan (bel fıtığı, boyun fıtığı, yüksek tansiyon, şeker vb.)Tercihen GSM sektöründe –FO- Altyapı işlerinde tecrübeli Tercihen İlkyardım ve EKAT belgesine sahip Tercihen Mesleki Yeterlilik belgesine sahip Tercihen envanter sayımı konusunda tecrübeli Tercihen OG-AG ENH şebeke bakım ve arızalarında tecrübeli Tercihen mobil iletişim sektöründeki el aletleri ve ekipmanları tanıyan, avadanlık ve envanter bilgisi olanİş Sağlığı ve Güvenliği konusunda eğitim sertifikalarına sahip, Teknik Personel aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AVUKAT Ankara NTM Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi
AVUKATNTM Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi
Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında tecrübe sahibi Ankara Barosu’na kayıtlı En az 2 yıllık tecrübeye sahip MS Office programlarını iyi kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim bilgileri güçlü Erkek Adaylar için Askerliğini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan Sürücü ehliyeti olan  Çalışma arkadaşı aramaktayız.NTM İnsan Kaynakları Yönetimi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı