Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. 

Şirket BilgileriPAK HOLDİNG (PAKMAYA) / Pak Gıda

Dünyanın sayılı büyük ekmek mayası üreticileri arasında yer alan Pakmaya, kurulduğu günden beri sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle beş kıtada milyonlarca insana kaliteli ekmek mayası ve ekmek katkı maddeleri ulaştırmaktadır.

1973’te İzmit - Köseköy’de ilk fabrikasının devreye girmesiyle maya üretimine başlayan Pak Gıda, 1986’da İzmir- Kemalpaşa, 1990’da ise Düzce - Cumayeri tesislerini devreye alarak gelişmesini sürdürmüştür.Son yıllarda yurt dışı yatırımlara yönelen Pakmaya, Romanya’nın Paşcani şehrinde 4. maya fabrikasını kurmuştur.  

Pakmaya’nın tüm tesisleri günün en ileri teknolojisiyle kurulmuş olup, sektördeki teknik gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Üretimin her aşaması, bilgisayar kontrolünde ve en hassas kalite ve hijyen standartlarıyla uyum içinde yürütülmektedir. Pakmaya kalite yönetim sistemi, 2003 yılında TÜV Rheinland tarafından denetlenmiş ve ISO 9001:2000 belgesine layık bulunmuştur.

Pakmaya, Türkiye’de pazar lideri olmasının yanısıra, dünya pazarlarında da başarısını kanıtlamış bir markadır. Beş kıtada, sayısı yüzü aşan ülkede satılmakta, ekmek ve hamur işleri üretiminde beğenilerek kullanılmaktadır. 


Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, sahasında Türkiye ve Dünya'nın önde gelen firmalarından biriyiz. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gayrettepe/Merkez ofisinde çalışmak üzere “İnsan Kaynakları Elemanı” alınacaktır.-En az lise mezunu olan,-Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-Sap programını iyi derecede kullanabilen,-Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen,-Diksiyonu düzgün, kişiler arası iletişimi kuvvetli,-Tercihen İnsan Kaynakları’nın özlük, bordrolama kısmında deneyimli olan,-Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan,-Yasa gereğince engelli kadrosunda çalışabilecek niteliklere sahip, (Engel derecesi % 40 ve üzerinde olan)-Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan, adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Bursa Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, sahasında Türkiye ve Dünya'nın önde gelen firmalarından biriyiz. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bursa ilinden sorumlu, Bursa’da ikamet edecek "Bölge Satış Yöneticisi" alınacaktır.• Hızlı Tüketim Malları sektöründe Satış/Pazarlama alanında 3-5 yıl deneyimli,• Distribütör/bayi ağı kuruluşu ve yönetimi konusunda tecrübeli,• Yerel zincir ve toptan satış kanalında müşteri portföyü olan,• İletişim ve müzakere becerileri güçlü,• Ekip kurma/yönetme becerisine sahip,• Planlama ve analiz yönü gelişmiş,• Başarı ve sonuç odaklı,• Dinamik çalışma ortamına, esnek çalışma saatlerine ve yoğun yurt içi  seyahat temposuna uyum sağlayabilecek,• 28-35 yaş aralığında,• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (lisans derecesinde),• B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,• MS Office uygulamalarını(özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plant Project Engineer İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Plant Project EngineerPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
BS Degree in Chemical or Mechanical Engineering, Min.4 years experience as a project engineer in a chemical process or food production facility, Must be able to manage 1) project schedule 2) project cost 3) contracts and contractors 4) scope of work, A good understanding of Food and/or Chemical plant processes and experience in equipment sizing and selection, piping, efficient layouts, engineering calculations, heat loads, ergonomic considerations, etc. Ability to research and specify equipment, Ability to analyze, troubleshoot problems and to provide innovative solutions, Must be able to actively pursue cost reduction opportunities, Must have working knowledge of E&HS, Proficiency in MS Project is a plus, Proficiency in SAP is a plus, Working knowledge of engineering software - AutoCAD, 3D’s, Strong communication skills and professional demeanor with customers, suppliers, and co-workers. Highly energetic with a positive attitude, Must be able to work on cross-functional teams as well as independently, 40-60% Travel is expected both domestically and internationally, Very good command of English (written and spoken) is a must, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Zincir Mağazalar Yöneticisi İstanbul(Avr.) Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Zincir Mağazalar YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, sahasında Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarından biriyiz. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Gayrettepe / Merkez ofisine bağlı olarak, İstanbul ilinde ikamet edecek, ulusal zincir markaları ve ekip yönetiminde deneyimli “Zincir Mağazalar Yöneticisi” alınacaktır.  · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Ekonomi),· Tanımlanan işin konusunda en az 2 yıl deneyimli,· Yazılı ve sözlü iletişimi, dinleme yetenekleri, insan ilişkileri güçlü,· Değişen piyasa ihtiyaçları bazında yeni fikirlere ve uygulamalara açık,· Analitik düşünme, planlama, problem çözme ve istatistiksel metotları uygulama becerileri gelişmiş,· MS Office programlarına hakim,· Gerekli zamanlarda esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·Tercihen İngilizce bilen,· İş disiplinine önem veren,· 25-32 yaş aralığında,· Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,· B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan,   adayların başvurularını beklemekteyiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Düzce Üretim Şefi Düzce Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Düzce Üretim ŞefiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan; sahasında Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarından biri olarak gıda sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın Cumayeri/Düzce, Fabrikasında  Üretim Müdürü’ne bağlı olarak çalışacak; tercihen fermantasyon konularında deneyimli  ÜRETİM ŞEF’i alınacaktır. •   Üniversitelerin Gıda veya Kimya  Mühendisliği bölümlerinden mezun,•   İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•   Tanımlanan görevde veya  gıda  sektöründe  en az 1-2 yıl deneyimli,•   Gıda fermantasyonu konusunda, gıda hammadde ve katkı maddeleri hakkında bilgi sahibi, •   Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip edebilecek,•   Mühendislik  çalışmaları  konusunda tecrübeli,•   İstatiksel  kalite  kontrol  sistemleri  konusunda bilgili,•   Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,•   Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,•   Kendisine bağlı birimleri yönetebilecek, bağlı olmayan birimlerle sıkı işbirliği kurabilecek,•   İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, ekip calışmasına yatkın, öz disiplini kuvvetli ve takipçi,•   Gerekli zamanlarda esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,•   MS Office programlarına hakim ve bilgisayar kullanabilen (SAP tercih nedenidir),•   İş disiplinine önem veren, özverili çalışan,•   B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan,•   Seyahat engeli olmayacak,  •   32 yaşını geçmemiş, •   Düzce’de  ikamet edebilecek,•   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.   'Üretim Şefi'  arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa Bölge Satış Yöneticisi Bursa Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bursa Bölge Satış YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Gıda veya Ziraat Mühendisliği bölümleri tercih sebebidir.) Ekmekçilik veya un sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli, Kendisine bağlı bölgede bulunan bayilikleri ve fırınları koordine edebilen, Gerekli planlama ve organizasyonu sağlayabilen, İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Öz disiplini kuvvetli ve takipçi, Problem çözme yeteneğine sahip, Bursa ilinde ikamet eden ya da edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,        Bölge Satış Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı