Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. 

Şirket BilgileriPAK HOLDİNG (PAKMAYA) / Pak Gıda

Dünyanın sayılı büyük ekmek mayası üreticileri arasında yer alan Pakmaya, kurulduğu günden beri sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle beş kıtada milyonlarca insana kaliteli ekmek mayası ve ekmek katkı maddeleri ulaştırmaktadır.

1973’te İzmit - Köseköy’de ilk fabrikasının devreye girmesiyle maya üretimine başlayan Pak Gıda, 1986’da İzmir- Kemalpaşa, 1990’da ise Düzce - Cumayeri tesislerini devreye alarak gelişmesini sürdürmüştür.Son yıllarda yurt dışı yatırımlara yönelen Pakmaya, Romanya’nın Paşcani şehrinde 4. maya fabrikasını kurmuştur.  

Pakmaya’nın tüm tesisleri günün en ileri teknolojisiyle kurulmuş olup, sektördeki teknik gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Üretimin her aşaması, bilgisayar kontrolünde ve en hassas kalite ve hijyen standartlarıyla uyum içinde yürütülmektedir. Pakmaya kalite yönetim sistemi, 2003 yılında TÜV Rheinland tarafından denetlenmiş ve ISO 9001:2000 belgesine layık bulunmuştur.

Pakmaya, Türkiye’de pazar lideri olmasının yanısıra, dünya pazarlarında da başarısını kanıtlamış bir markadır. Beş kıtada, sayısı yüzü aşan ülkede satılmakta, ekmek ve hamur işleri üretiminde beğenilerek kullanılmaktadır. 


Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Plant Project Engineer İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Plant Project EngineerPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
BS Degree in Chemical or Mechanical Engineering, Min.4 years experience as a project engineer in a chemical process or food production facility, Must be able to manage 1) project schedule 2) project cost 3) contracts and contractors 4) scope of work, A good understanding of Food and/or Chemical plant processes and experience in equipment sizing and selection, piping, efficient layouts, engineering calculations, heat loads, ergonomic considerations, etc. Ability to research and specify equipment, Ability to analyze, troubleshoot problems and to provide innovative solutions, Must be able to actively pursue cost reduction opportunities, Must have working knowledge of E&HS, Proficiency in MS Project is a plus, Proficiency in SAP is a plus, Working knowledge of engineering software - AutoCAD, 3D’s, Strong communication skills and professional demeanor with customers, suppliers, and co-workers. Highly energetic with a positive attitude, Must be able to work on cross-functional teams as well as independently, 40-60% Travel is expected both domestically and internationally, Very good command of English (written and spoken) is a must, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Büro Elemanı İstanbul(Avr.) Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Engelli Büro ElemanıPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve Dünya'nın önde gelen firmalarından biri olarak, gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Gayrettepe/Merkez ofisinde çalışmak üzere “Büro Elemanı” alınacaktır.-En az lise mezunu olan,-35 yaşını aşmamış,-Şehir içi seyahat engeli olmayan,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan,-Ekip çalışmasına yatkın,-Sorumluluk alabilen,-Yasa gereğince engelli kadrosunda çalışabilecek niteliklere sahip, (Engel derecesi % 40 ve üzerinde olan)-Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,-B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, -Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Bölge Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
İstanbul Bölge Satış YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, sahasında Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarından biriyiz. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Gayrettepe / Merkez ofisine bağlı olarak, İstanbul ilinde ikamet edecek, ulusal zincir markaları ve ekip yönetiminde deneyimli “Bölge Satış Yöneticisi” alınacaktır.  · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Ekonomi),· Tanımlanan işin konusunda en az 2 yıl deneyimli,· Yazılı ve sözlü iletişimi, dinleme yetenekleri, insan ilişkileri güçlü,· Değişen piyasa ihtiyaçları bazında yeni fikirlere ve uygulamalara açık,· Analitik düşünme, planlama, problem çözme ve istatistiksel metotları uygulama becerileri gelişmiş,· MS Office programlarına hakim,· Gerekli zamanlarda esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·Tercihen İngilizce bilen,· İş disiplinine önem veren,· 25-32 yaş aralığında,· Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,· B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan,   adayların başvurularını beklemekteyiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Düzce Üretim Şefi Düzce Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Düzce Üretim ŞefiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan; sahasında Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarından biri olarak gıda sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın Cumayeri/Düzce, Fabrikasında  Üretim Müdürü’ne bağlı olarak çalışacak; tercihen fermantasyon konularında deneyimli  ÜRETİM ŞEF’i alınacaktır. •   Üniversitelerin Gıda veya Kimya  Mühendisliği bölümlerinden mezun,•   İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•   Tanımlanan görevde veya  gıda  sektöründe  en az 1-2 yıl deneyimli,•   Gıda fermantasyonu konusunda, gıda hammadde ve katkı maddeleri hakkında bilgi sahibi, •   Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip edebilecek,•   Mühendislik  çalışmaları  konusunda tecrübeli,•   İstatiksel  kalite  kontrol  sistemleri  konusunda bilgili,•   Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,•   Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,•   Kendisine bağlı birimleri yönetebilecek, bağlı olmayan birimlerle sıkı işbirliği kurabilecek,•   İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, ekip calışmasına yatkın, öz disiplini kuvvetli ve takipçi,•   Gerekli zamanlarda esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,•   MS Office programlarına hakim ve bilgisayar kullanabilen (SAP tercih nedenidir),•   İş disiplinine önem veren, özverili çalışan,•   B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan,•   Seyahat engeli olmayacak,  •   32 yaşını geçmemiş, •   Düzce’de  ikamet edebilecek,•   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.   'Üretim Şefi'  arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa Bölge Satış Yöneticisi Bursa Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bursa Bölge Satış YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Gıda veya Ziraat Mühendisliği bölümleri tercih sebebidir.) Ekmekçilik veya un sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli, Kendisine bağlı bölgede bulunan bayilikleri ve fırınları koordine edebilen, Gerekli planlama ve organizasyonu sağlayabilen, İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Öz disiplini kuvvetli ve takipçi, Problem çözme yeteneğine sahip, Bursa ilinde ikamet eden ya da edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,        Bölge Satış Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Düzce İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu Düzce Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Düzce İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, sahasında Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarından biriyiz. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Düzce’de bulunan Pakmaya Fabrikası için, insan kaynakları ve personel faaliyetlerinden sorumlu olacak "İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu" aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme , İnsan Kaynakları Yönetimi veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl iş tecrübesi bulunan,  İnsan Kaynaklarının işe alım , eğitim , performans değerlendirme , organizasyonel gelişim, ücret yönetimi konularında deneyimli, İş kanunu, SGK mevzuatı, iş sağlığı ve güvenliği konuları ve bunların yasal süreçleri üzerinde uygulamalı bilgi sahibi, Personel özlük ve bordro işlemlerini fiilen yürütebilecek, İdari İşler Departmanı'na ait işlerinin yürütülmesine destek verebilecek, MS Office ve tercihen SAP HR Modülü programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü etkin iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Düzce'de ikamet eden ya da edebilecek.          Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı