Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. 

Şirket BilgileriPAK HOLDİNG (PAKMAYA) / Pak Gıda

Dünyanın sayılı büyük ekmek mayası üreticileri arasında yer alan Pakmaya, kurulduğu günden beri sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle beş kıtada milyonlarca insana kaliteli ekmek mayası ve ekmek katkı maddeleri ulaştırmaktadır.

1973’te İzmit - Köseköy’de ilk fabrikasının devreye girmesiyle maya üretimine başlayan Pak Gıda, 1986’da İzmir- Kemalpaşa, 1990’da ise Düzce - Cumayeri tesislerini devreye alarak gelişmesini sürdürmüştür.Son yıllarda yurt dışı yatırımlara yönelen Pakmaya, Romanya’nın Paşcani şehrinde 4. maya fabrikasını kurmuştur.  

Pakmaya’nın tüm tesisleri günün en ileri teknolojisiyle kurulmuş olup, sektördeki teknik gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Üretimin her aşaması, bilgisayar kontrolünde ve en hassas kalite ve hijyen standartlarıyla uyum içinde yürütülmektedir. Pakmaya kalite yönetim sistemi, 2003 yılında TÜV Rheinland tarafından denetlenmiş ve ISO 9001:2000 belgesine layık bulunmuştur.

Pakmaya, Türkiye’de pazar lideri olmasının yanısıra, dünya pazarlarında da başarısını kanıtlamış bir markadır. Beş kıtada, sayısı yüzü aşan ülkede satılmakta, ekmek ve hamur işleri üretiminde beğenilerek kullanılmaktadır. 


Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Engelli Sekreter İstanbul(Avr.) Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Engelli SekreterPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Beşiktaş / Gayrettepe merkez ofisine bağlı olarak, Mali İşler Departmanı’nda çalışacak, “Engelli Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu olan, İş alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli olan, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, Evrak akışını ve telefon trafiğini düzenleyebilen, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Sigara kullanmayan, Yasa gereğince engelli kadrosunda çalışabilecek niteliklere sahip, (Engel derecesi % 40 ve üzerinde olan) Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Beşiktaş / Gayrettepe merkez ofisine bağlı olarak, İnsan Kaynakları Departmanı’nda çalışacak, “Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri ve bordrolama uygulamalarında en az 2 yıl deneyim sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata hakim, Ms Office programlarını özellikle Excel’i iyi derecede kullanabilen, Tercihen Netsis/Sap programlarını bilen, PDKS programları ile aşina olan, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli olan, Analitik yönü gelişmiş olan, Raporlama konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Sigara kullanmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Piyasa Lojistik ve Krediler Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
İç Piyasa Lojistik ve Krediler YöneticisiPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve dünyanın önde gelen gıda firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın Gayrettepe/Merkez ofisinde çalışmak üzere “İç Piyasa Lojistik ve Krediler Yöneticisi “ arıyoruz.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, Ekonometri, İstatistik, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Raporlama alanında 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP - SD modülü kullanmış, İyi derecede Excel bilgisine sahip, Grafik okuma, analiz edebilme konusunda bilgili, Titiz çalışan ve detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın, Satış destek deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
İhracat Pazarlama UzmanıPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
130’un üzerinde ülkeye ihracat yapan, Türkiye ve dünyanın önde gelen gıda firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın Gayrettepe/Merkez ofisinde çalışmak üzere İhracat satış bölümünün yurt dışı pazarlama aktivitelerini destekleyecek “İhracat Pazarlama  Uzmanı “arıyoruz.  Üniversitelerin Pazarlama ve Satış alanında eğitim veren yüksek lisans bölümlerinden mezun, Grafik konusunda bilgi sahibi, 1-2 yıl pazarlama alanında tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, ( İkinci dil Fransızca bilmek tercih nedenidir.) Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını bilen, Sunum becerileri gelişmiş, Analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, Takım ruhu ve sorumluluk sahibi olan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pastacılık Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Pastacılık UzmanıPak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve dünyanın önde gelen gıda firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın pastacılık ürün grubunda görev alacak “Pastacılık Uzmanı” arıyoruz. · En az lise mezunu olan, (Pastacılık konularında eğitim alanlar tercih nedenidir.)· Pastane ürünleri imalatı konusunda en az 5 yıl deneyimli,· Horeca sektöründe ve pastanelerde ürün tanıtım ve uygulamasını yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,· Pastacılık demo tecrübesi olan,· Gıda ve hijyen konularını iyi bilen,· Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,· Kendini iyi ifade edebilen, iletişim konularında becerikli, · Gerektiğinde raporlama yapabilecek,· Sık seyahat edebilecek, · B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,· Yapılan iş temposuna ayak uydurabilecek,· Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,· Sigara kullanmayan,· İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi (Pastacılık) Ankara, İstanbul(Avr.)... Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Bölge Satış Yöneticisi (Pastacılık)Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Türkiye ve dünyanın önde gelen gıda firmalarından biri olarak maya, hamur ve un geliştiricileri, pişirme yardımcıları, tüketici ve pastacılık ürünleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın pastacılık ürün grubunda görev alacak “Bölge Satış Yöneticisi (Pastacılık) ” arıyoruz. ·Üniversite mezunu olan, ( Gıda, İşletme, Ekonomi gibi bölümler tercih nedenidir.)·Gıda sektöründe en az 5 yıl deneyimli, (Pastacılık ve EDT tecrübesi tercih sebebidir.)·Özel müşteri temsilcisi olarak çalışabilecek, ·Çok şubeli müşteri deneyimi olan,·Ayda en az 10 gün seyahat edebilecek,·B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·Sigara kullanmayan,·Marmara Bölgesi için ikamet yeri İstanbul, ·İç Anadolu Bölgesi için ikamet yeri Ankara. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı