Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. 1923’ten beri Türkiye’nin önde gelen ve en eski farmasötik firmalarından biridir.

Ulusal ilaç endüstrisinde ilklere imza atma vizyonumuzla, Türkiye'de enjektabl üreten ilk ilaç şirketlerinden biri olarak;ampul, flakon, liyofilize enjektabl, kapsül, tablet, film kaplı tablet, kuru toz süspansiyon gibi temel farmasötik şekilleri üretmektedir.Geniş kapasiteli enjektabl preparat üniteleri ve liyofilizasyon tesisleriyle parenteral ilaç üretiminde Türkiye'nin en deneyimli kuruluşudur.

Dünya standartlarındaki "Güncel İyi İlaç Üretimi (cGMP)" ve "Güncel İyi Laboratuar Uygulamaları (cGLP)" kurallarına uygunluk içinde, sürekli eğitim, bilgi birikimi ve modern teknoloji ile üretilen ilaçlar yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da birçok ülkede insan sağlığının hizmetine sunulmaktadır.

Bugün Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. 1000 kişilik uzman kadrosu ve modern üretim tesisleriyle Türkiye'nin önde gelen mamul ilaç ve ilaç hammaddesi üreticilerindendir.

ABD’ye İLAÇ İHRACATI ONAYI ALAN İLK ULUSAL İLAÇ FİRMASI...

İlaç üretim standartlarının belirlenmesinde dünyanın en saygın resmi kuruluşlarından biri olarak kabul edilen Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu(Food and Drug Administration- FDA), Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. tesislerindeki ilaç üretimini ABD deki üretim standartlarını karşıladığını onaylamıştır.Mustafa Nevzat, Amerika’ya ilaç ihracatı onayı alan ilk ulusal ilaç firmasıdır.

Mustafa  Nevzat’ın  Yenibosna’daki  üretim  tesisleri,  tüm  dünyada  kabul  gören “ISO  14001 Çevre  Yönetim  Sistemleri”  belgesini  aldı. Yüksek kalite standartları sayesinde Mayıs ayında ABD’ye ürün ihraç etmeye başlayan Mustafa Nevzat, ISO 14001 ile kalite alanındaki başarısını belgelemiş oldu.

Prof. Mustafa Nevzat Pısak'ın daima en iyiyi yapmayı hedef alan meslek ahlakı ve çalışma hayatında insana verdiği büyük değer, bugün de Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A. Ş.'nin temel felsefesini oluşturmaktadır. Misyonumuz, ülkemiz ve dünya insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünler sunmaktır.Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJE UZMANI İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
PROJE UZMANIMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede İngilizce bilen Sonuç odaklı, stres yönetiminde yetkin ve değişen koşullara uyum sağlayabilenEkip çalışmasına yatkın Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laborant İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
LaborantMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Sağlık Meslek Lisesi veya Ön Lisans Laboratuvar Teknolojisi, Kimya Teknolojisi MezunuBiyoloji ve/ya mikrobiyoloji konularında bilgili Besiyeri hazırlama ve kullanma yöntemleri konusunda bilgi sahibi Mikrobiyolojik test için numune alma konularında bilgi sahibi Asepsi, antisepsi, hygiene konularında bilgili Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı