Nida İnşaat ve Turizm A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.nidainsaat.com 

NİDA İNŞAAT VE TURİZM A.Ş.

 

 Nida İnşaat ve Turizm A.Ş., Tahincioğlu Holding A.Ş.’nin inşaat şirketi olarak 1985 yılında güncel projeler üretmek üzere çalışmalarına başlamıştır. İlk kurulduğu yıllarda grup şirketlerine ait sanayi ve lojistik yapılara ağırlık vermiştir. Daha sonra şirketi geliştirmek üzere turistik tesisler, alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve nitelikli konut projeleri gerçekleştirmiştir.

 

Nida İnşaat gündemine giren projelerin, arazi temininden anahtar teslimine kadar işin gerektirdiği tüm aşamaları üstlenmiştir. Sektördeki gelişmelerin ışığı altında nitelikli yapılar üretmek üzere büyük ya da küçük ayırımı yapmadan her projeye aynı ilgi ve önemi vermiş; proje sürecinde, uygulama kriterlerini dikkate alarak, kalite ve maliyet aralığındaki optimum sonuçları almayı hedeflerken, yatırımcı veya kullanıcıların sağlam, güvenilir ve çağdaş yapılar edinmeleri için olası tüm imkanları kullanmıştır.

 

Şirket hedefi; Türkiye ve yurt dışında, seçkin ve yetkin çalışanlarımızla birlikte inşaat sektöründe fark yaratmak, çevreye, yasalara, insan ve topluma saygılı, hızlı inşa edilmiş, ekonomik ve mutlaka kaliteli yapılar üretmek, inşaat sektörünün önemli oyuncularından biri olmaktır. Şirket hedefini gerçekleştirirken, sözleşme koşullarına sadık kalmak, toplam kalite anlayışından ödün vermemek ve rekabet edebilir olmak vazgeçilemez prensiplerdir.

 

Gerçekleştirilen Önemli Projelerden Bazıları:

 

Ø  NidaKule (Kozyatağı-İstanbul)

Ø  Palladium Residence ve AVM (İstanbul)

Ø  Mavikent (Beylikdüzü-İstanbul)

Ø  Büyük Efes Oteli Renovasyonu (İzmir)

Ø  Büyük Efes Oteli Kongre Merkezi ve SPA (İzmir)

Ø  Kent Gıda Yönetim Binası (Gebze)

Ø  Birlik Gıda (Gebze)

Ø  Etkin Gıda (İzmir)

Ø  Kent Gıda Fabrika Binası (Gebze)

Ø  Nidapark Villaları (Demirciköy-İstanbul)

Ø  Nida Evleri (Kınalıada-İstanbul)

Ø  Perissia Hotel (Side-Antalya)

Ø  Perissia Hotel (Kapadokya-Nevşehir)

Ø  Marev (Kozyatağı-İstanbul)

 

Kalite Yönetim Sistemleri:

 

Nida İnşaat, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gereği olan standartları entegre ederek uygulamakta ve bu uygulamaları sürekli iyileştirmeye dayanan bir döngüde kurgulanmasını da amaçlamaktadır.

 

İnsan Kaynakları:

 

İnsan kaynağımızın etkin yönetilmesi için çalışanların memnuniyetini üst seviyede tutmak temel politikadır. Ekip çalışması öncelikli, katılımcı, görüşlere açık bir çalışma ortamında çalışanların aidiyet duygusu da önemsenmektedir.

 

Hedef, sadece günün gereksinmelerini karşılayacak bir çalışan profili yerine, şirketi geleceğe taşıyacak birikimli, gelişim potansiyeline sahip, ekip çalışmasını iş hayatının değişmez bir parçası olarak gören adayların, fırsat eşitliği ilkesiyle, ayırım gözetmeksizin işe alınmalarıdır.

 

Şirketin geleceğini planlarken, kurumsal ve kişisel gelişimi sağlayacak eğitimleri vermek, sürekli öğrenen bir organizasyon yaratarak kariyer olanaklarının geliştirilmesi ve geleceğin yöneticilerinin önlerinin açılması temel öncelik olmaktadır.

 

 
Nida İnşaat ve Turizm A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Şefi İstanbul(Asya) Nida İnşaat ve Turizm A.Ş.
Muhasebe ŞefiNida İnşaat ve Turizm A.Ş.
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Şefi" aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki yasal mevzuata hakim, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve titiz çalışabilen, yoğun çalışma temposuna uyumlu, Ms Office programlarına hakim, Tercihen Axapta programını bilen, Tercihen inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde genel ve maliyet muhasebesi konusunda tecrübeli,Tek düzen hesap planına hakim ve raporlama yapabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Avr.) Nida İnşaat ve Turizm A.Ş.
Dizayn Ofis MimarıNida İnşaat ve Turizm A.Ş.
Şirketimizin yürütmekte olduğu projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Dizayn Ofis Mimarı" aranmaktadır.• Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun,• Lüks konut, İş merkezi ve alışveriş merkezi büyük ölçekli yapı projelerinde en az 3 yıl deneyime sahip,• Uygulama projesinde deneyimli, orta - büyük ölçekli projelerin uygulama projelerinde görev almış,• AutoCAD çok iyi ve revit/3dmax  sistemlerini iyi derecede kullanabilen,• Disiplinler arası (mimari, statik, mekanik, elektrik, altyapı, peyzaj) proje koordinasyonunu yürütebilecek,• Malzeme bilgisine sahip, mimari detay çözümlerine hakim,• Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,• Yoğun ve dinamik bir tempoda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı