Düzey A.Ş. 

Şirket BilgileriDüzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

 

Düzey Pazarlama A.Ş.  1975 yılında, başta gıda olmak üzere dayanıksız tüketim pazarına odaklanabilmek için her türden dayanıksız tüketim malını pazarlamak üzere kurulmuştur.

Tat'a ait gıda markalarının yanı sıra gıda ve gıda dışı olmak üzere farklı marka ve ürünlerin Türkiye çapında satış ve dağıtımını gerçekleştiren Düzey, 2008 yılında toplam 70 bin satış noktasına fatura kesmiştir.

Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere, altı bölgede (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) kendi operasyonu ile satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin geri kalan bölgelerinde ise 50’ ye yakın sayıda distribütörü ile çalışmaktadır.

Düzey Pazarlama A.Ş.  bugün 7,500 m²'lik depo alanı, gerek kendine ait gerekse distribütörlerine ait toplam 220 sıcak satış ve  225 sevkiyat  aracından oluşan güçlü  bir dağıtım organizasyonu ile Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

 


Düzey A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Erzincan Bölge Distribütör Satış Sorumlusu Erzincan Düzey A.Ş.
Erzincan Bölge Distribütör Satış SorumlusuDüzey A.Ş.
Üniversite mezunu,    Hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,   35 yaşını aşmamış,    MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,    B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan,    Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,    Belirtilen illerde ikamet etmek veya edebilecek olmak,    Dinamik ve takım çalışmasına yatkın olmak.    İletşimi kuvvetli    Analitik düşünebilme ve iş birliği oluşturabilme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İstihbarat Uzmanı İstanbul(Asya) Düzey A.Ş.
İstihbarat UzmanıDüzey A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Analitik düşünme yeteneği gelişmiş ve çözüm odaklı,Etkili iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Microsoft Office programlarını kullanabilen.En az 3 yıl Banka deneyimli, 30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Düzey A.Ş.
Satış Destek Planlama UzmanıDüzey A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim ve Gıda sektörlerinde en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ileri derecede İngilizce bilen, İyi derecede MS Excel bilgisine sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, Satış alanında raporlama ve istatistiksel analiz konularında çalışmaya istekli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Uzmanı İstanbul(Asya) Düzey A.Ş.
Kalite UzmanıDüzey A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Gıda mühendisiliği bölümünden mezun,Seyahat engeli olmayan, Tercihen en az 2 yıl Kalite Uzmanı deneyimi olan, İyi derecede İngilizce okuma,yazma,konuşma becerisine sahip olan,Disiplinli, dinamik ve dikkatli, Mevzuat ve standartlara hakim, Güçlü iletişim becerisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı