Düzey A.Ş. 

Şirket BilgileriDüzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

 

Düzey Pazarlama A.Ş.  1975 yılında, başta gıda olmak üzere dayanıksız tüketim pazarına odaklanabilmek için her türden dayanıksız tüketim malını pazarlamak üzere kurulmuştur.

Tat'a ait gıda markalarının yanı sıra gıda ve gıda dışı olmak üzere farklı marka ve ürünlerin Türkiye çapında satış ve dağıtımını gerçekleştiren Düzey, 2008 yılında toplam 70 bin satış noktasına fatura kesmiştir.

Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere, altı bölgede (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) kendi operasyonu ile satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin geri kalan bölgelerinde ise 50’ ye yakın sayıda distribütörü ile çalışmaktadır.

Düzey Pazarlama A.Ş.  bugün 7,500 m²'lik depo alanı, gerek kendine ait gerekse distribütörlerine ait toplam 220 sıcak satış ve  225 sevkiyat  aracından oluşan güçlü  bir dağıtım organizasyonu ile Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

 


Düzey A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu-MUĞLA BÖLGESİ Muğla Düzey A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu-MUĞLA BÖLGESİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Ev Dışı Tüketim noktalarında (Otel,Restaurant,Cafe,Catering vb) hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,35 yaşını aşmamış, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Muğla Bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu Ankara, İstanbul(Avr.)... Düzey A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış SorumlusuDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Ev Dışı Tüketim noktalarında (Otel,Restaurant,Cafe,Catering vb) hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,35 yaşını aşmamış, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Asistanı-MUĞLA Muğla Düzey A.Ş.
Bölge Asistanı-MUĞLADüzey A.Ş.
Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen, Ön muhasebe bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Muğla'da ikamet eden /edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUĞLA BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİ Muğla Düzey A.Ş.
MUĞLA BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Muğla Bölgesinde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MARMARİS BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİ Muğla Düzey A.Ş.
MARMARİS BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Marmaris,Datça,Ula ilçelerinde ikamet eden, Muğla Bölgesinde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FETHİYE BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİ Muğla Düzey A.Ş.
FETHİYE BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Fethiye,Göcek,Ortaca,Dalaman,Köyceğiz ilçelerinde ikamet eden,Muğla Bölgesinde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BODRUM-MİLAS BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİ Muğla Düzey A.Ş.
BODRUM-MİLAS BÖLGESİ SATIŞ GÖREVLİSİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Bodrum,Milas,Yatağan, ilçelerinde ikamet eden, Muğla Bölgesinde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Düzey A.Ş.
Satış GörevlisiDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen satış konusunda deneyimli,     35 yaşını aşmamış, Tercihen ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Tercihen SRC belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu-İZMİR BÖLGESİ İzmir Düzey A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu-İZMİR BÖLGESİDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Ev Dışı Tüketim noktalarında (Otel,Restaurant,Cafe,Catering vb) hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,35 yaşını aşmamış, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir ilinde ikamet eden veya edebilecek, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı