Düzey A.Ş. 

Şirket BilgileriDüzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

 

Düzey Pazarlama A.Ş.  1975 yılında, başta gıda olmak üzere dayanıksız tüketim pazarına odaklanabilmek için her türden dayanıksız tüketim malını pazarlamak üzere kurulmuştur.

Tat'a ait gıda markalarının yanı sıra gıda ve gıda dışı olmak üzere farklı marka ve ürünlerin Türkiye çapında satış ve dağıtımını gerçekleştiren Düzey, 2008 yılında toplam 70 bin satış noktasına fatura kesmiştir.

Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere, altı bölgede (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) kendi operasyonu ile satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin geri kalan bölgelerinde ise 50’ ye yakın sayıda distribütörü ile çalışmaktadır.

Düzey Pazarlama A.Ş.  bugün 7,500 m²'lik depo alanı, gerek kendine ait gerekse distribütörlerine ait toplam 220 sıcak satış ve  225 sevkiyat  aracından oluşan güçlü  bir dağıtım organizasyonu ile Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

 


Düzey A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu Ankara, İstanbul(Avr.)... Düzey A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış SorumlusuDüzey A.Ş.
Lisans mezunu, Ev Dışı Tüketim noktalarında (Otel,Restaurant,Cafe,Catering vb) hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,35 yaşını aşmamış,Tercihen İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek,Dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribütör Bölge Satış Yöneticisi Diyarbakır Düzey A.Ş.
Distribütör Bölge Satış YöneticisiDüzey A.Ş.
Üniversite mezunu,    Hızlı tüketim mallarının satışı ve satış geliştirmesi konusunda deneyimli,   MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,    B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan,    Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,    Belirtilen illerde ikamet etmek veya edebilecek olmak,    Dinamik ve takım çalışmasına yatkın olmak.    Diyarbakır ilinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı