Doğa Koleji 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2002
Doğa Koleji

Doğamız gereği amacımız; hayatı, insanları, doğayı seven ve koruyan, ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri izleyen, yön verme çabası içinde olan, bilime ve bilimsel çalışmalara açık, gelişimin parçası olabilen, sorunlarını çözebilen, kendine güvenen, başkalarının haklarına saygılı, ülkesine ve çağına sorumlu, sanatı, sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen ve bunu yaşam biçimi haline getiren, ailesinin ve ülkesinin gururlanacağı bireyler yetiştirmektir. 


Doğa Koleji ailesi olarak biz; paylaşımcı, üretken, kendini sürekli yenileyen ve birbirini geliştiren bir ekibiz. Başarılarla dolu geçmişimizi ve ortak vizyonumuzu geleceğimiz adına en önemli güç olarak görüyoruz. Başarılarımızı, coşkumuzu, geleceğimizi paylaşacağımız; dinamik, heyecanlı, üretken, topluma ve kendine katma değer üreten, bireysel hedefleriyle kurumsal hedeflerimizi örtüştürebilen adayları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim

Firma web sitesi: www.dogakoleji.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneDoğa Koleji İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 44
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Sorumlusu Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Ön Muhasebe SorumlusuDoğa Koleji
Türkiye genelinde görev yapacak Ön Muhasebe Sorumluları aramaktayız.          Ticaret MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,          İyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen,          Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin,          İletişim ve ikna yeteneği güçlü,          Problem çözme gücüne sahip,          İş takibinde titiz davranan,          Alanında en az 2-3 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Doğa Aday Öğretmeni (TT2018) İstanbul(Avr.), ... Doğa Koleji
Doğa Aday Öğretmeni (TT2018)Doğa Koleji
Değerli Öğretmen Adayımız, Türkiye’de eğitimin lideri olarak büyük bir sorumluluk üstlenen Doğa Koleji bir ilke daha imza atıyor. Her adımımızın, her günümüzün eğitim sektörüne yenilik sağlıyor olmasından yola çıkarak, yaptığımız öncü çalışmalarla sektöre farklı bakış açıları kazandırıyoruz. Doğa Koleji olarak öğretmen adaylarına istihdam fırsatı ve kurumumuza yetişmiş öğretmen kaynağı yaratmak üzere tasarladığımız «Doğa Aday Öğretmen Programı»nı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu gelişim programının hedef kitlesi Eğitim Fakültelerinin İngilizce Öğretmenliği,Sınıf Öğretmenliği ve Anaokulu Öğretmenliği bölümlerinde okuyan 4. sınıf öğrencileri olarak belirlenmiştir.Diğer koşullarımız,Disiplin cezası almamış olmak, En az 1 Öğretim Görevlisinden tavsiye mektubu almak, Tasarlanan  Eğitim programına tam katılım sağlamak, Doğa Koleji'nde en az 2 yıl çalışma taahhüdü vermek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kimya Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Kimya ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Kimya Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekoloji Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Ekoloji ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Ekoloji Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Drama Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Drama ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Drama Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Coğrafya Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Coğrafya ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Coğrafya Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoloji Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Biyoloji ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Biyoloji Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Felsefe Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Felsefe ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Felsefe Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Türkçe Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Türkçe ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Tükçe Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Türk Dili ve Edebiyatı ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
t-MBA Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
t-MBA ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli t-MBA Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarih Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Tarih ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Tarih  Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Bilgiler Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Sosyal Bilgiler ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Sosyal Bilgiler Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satranç Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Satranç ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Satranç Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müzik Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Müzik ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Müzik Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Matematik Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Matematik ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Matematik Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İspanyolca Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
İspanyolca ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sanatlar Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Görsel Sanatlar ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Görsel Sanatlar Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Fizik ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Fizik Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Avukat Katibi İstanbul(Avr.), ... Doğa Koleji
Yetiştirilmek Üzere Avukat KatibiDoğa Koleji
Doğa Koleji bünyesinde yetiştirilmek üzere Avukat Katibi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Avukat İstanbul(Avr.), ... Doğa Koleji
Yetiştirilmek Üzere AvukatDoğa Koleji
Doğa Koleji bünyesinde yetiştirilmek üzere Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fen ve Teknoloji Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Fen ve Teknoloji ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Fen ve Teknoloji Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anaokulu Yardımcı Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Anaokulu Yardımcı ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Anaokulu Yardımcı Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Bilişim Teknolojileri ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Beden Eğitimi Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Beden Eğitimi ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Anaokulu Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Anaokulu ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Anaokulu Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Almanca Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Almanca ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Almanca Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rehber Öğretmen Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Rehber ÖğretmenDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Rehber Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
İngilizce ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli İngilizce Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazı İşleri Memuru Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Yazı İşleri MemuruDoğa Koleji
Doğa Koleji kampüslerinde MEB ile ilgili resmi süreçleri yönetecek 'Resmi İşler Personelleri' alınacaktır. Tercihen Üniversite mezunu,  Eğitim sektöründe en az 2 yıl Resmi İşler alanında tecrübe sahibi,  Kurum.net, e-okul ve mebbis'te deneyim sahibi,  Milli Eğitim ve atamalarla ilgili mevzuata hakim,  MS Office uygulamalarını bilen,  Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,  Disiplinli, stresli ortamda çalışabilen,  İnisiyatif kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,  Askerlikle ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Bilgi Teknolojileri SorumlusuDoğa Koleji
Doğa Koleji kampüslerinde görev yapacak Bilgi Teknolojileri Sorumlusu aramaktayız. Üniversitelerin ön lisans eğitimi veren fakültelerinin; bilgisayar programcılığı, elektronik teknikerliği v.b. bölümlerinden mezun ,Benzer pozisyonlarda, tercihen eğitim sektöründe min. 2 yıl deneyimli, Akıllı tahta, ses istemi vb. cihazlardaki aksaklıkları giderebilecek, Bilgisayar donanım sistemleri konusunda deneyimli, Tercihen Apple işletim sistemlerinde bilgili, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde aktif ve uyumlu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Alımı yapılacak kampüslere yakın ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Yöneticisi Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Tesis YöneticisiDoğa Koleji
Doğa Koleji Bursa Bademli, Odunluk, Bodrum ve Bahçeköy kampüslerimizde görev yapacak Tesis Yöneticileri aramaktayız.En az MYO mezunu, Benzer pozisyonda iş deneyimi olan, Teknik konulara hakim, Bilgisayar kullanabilen, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takip becerileri gelişmiş, Bodrum, Bursa Bademli ,Bursa Odunluk ve İstanbul Bahçeköy bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stand Görevlisi Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Stand GörevlisiDoğa Koleji
Doğa Koleji Türkiye genelinde görev yapacak Stand Elemanı aramaktayız.Lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyumlu ve motivasyonu yüksek, İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü, Organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Haftada 6 gün tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Müşteri TemsilcisiDoğa Koleji
Doğa Koleji Türkiye genelinde görev yapacak Müşteri Temsilcileri aramaktayız. Tercihen minimum 1 yıl sıcak satış tecrübesi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneğine sahip, Proje üretme ve geliştirmede aktif, Haftada 6 gün tam zamanlı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Personeli Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Danışma PersoneliDoğa Koleji
Doğa Koleji Türkiye genelinde görev yapacak Danışma Personeli aramaktayız. Lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Tercihen benzer pozisyonda minimum 1 yıl tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Haftada 6 gün tam zamanlı olarak çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaratıcı Hizmetler ve Pazarlama Kampanyaları Uzman İstanbul(Asya) Doğa Koleji
Yaratıcı Hizmetler ve Pazarlama Kampanyaları UzmanDoğa Koleji
Doğa Koleji Genel Müdürlük'te görev yapacak Yaratıcı Hizmetler ve Pazarlama Kampanyaları Uzmanı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen ajans tecrübesi olan, Firmaların pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve reklam bölümlerinde çalışmış veya reklam ajanslarında Müşteri Temsilcisi olarak çalışmış,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Metin yazma yeteneği olan, İnovatif, yeni fikirler getirebilen, Sonuç ve çözüm odaklı, Sunum becerileri güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Pazarlama, reklam ve medyadaki trendleri ve yenilikleri takip eden, Analitik düşünebilen, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi İstanbul(Asya) Doğa Koleji
Etkinlik ve Sponsorluk YöneticisiDoğa Koleji
Doğa Koleji Genel Müdürlük'te görev yapacak Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen ajans tecrübesi olan, Yaratıcı, coşkulu, takipçi, koordinasyon ve organizasyon yeteneği yüksek, Sonuç ve çözüm odaklı, Sunum becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Doğa Koleji
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıDoğa Koleji
Doğa Okulları Genel Müdürlük' te görev yapacak Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Native English Teacher Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Native English TeacherDoğa Koleji
Are you looking to live in a fascinating country and work in an exciting environment? We welcome applications from motivated, energetic and experienced native English teachers who utilize a communicative approach to their lessons.About Doğa College;Doğa is the leading private school in Turkey with its 100 environmentally-friendly and technological campuses which offer students a happy, social and safe atmosphere. We have 4 sections; Kindergarten, Primary School (Grades 1-4), the Middle School (Grades 5-8), the High School (Grades 9-12). With the responsibility of knowing that we will create a difference in the lives of young minds, we invest in our teachers.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Asya) Doğa Koleji
GrafikerDoğa Koleji
Doğa Koleji Genel Müdürlük'te görev yapacak Grafiker aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Adana, Ankara, ... Doğa Koleji
Halkla İlişkiler Müdür YardımcısıDoğa Koleji
Doğa Koleji Genel Müdürlüğe bağlı olarak İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa , Bursa, Ankara, Antalya, Bodrum ve İzmir kampüslerimizde görev yapacak Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı  aramaktayız. Üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun, En az 5 yıl sıcak satış tecrübesi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Analitik düşünebilen, hedef odaklı çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneğine sahip, Ekip olarak çalışma bilincine hakim, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezantabl, Askerliğini tamamlamış, Tercihen okul ya da dershane tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sınıf Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Koleji
Sınıf ÖğretmeniDoğa Koleji
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı 'doğa' ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde, 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz değerli Sınıf Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Birlikte çalışmaktan büyük keyif alan bu kocaman ailenin içerisinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Okul Müdür Yardımcısı Adana, Afyon, ... Doğa Koleji
Okul Müdür YardımcısıDoğa Koleji
Doğa Koleji Kampüslerinde görev yapacak Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı