Koç Okulu İlk Orta Lise 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


Koç Okulu

Farklı kültürlerden gelen akademik bünyesi, çift-dilli eğitim programının kazandırdığı küresel bakış açısıyla Koç Okulu, akademik ve etik standartlar açısından en üst düzeydeki eğitim programını sürekli geliştiriyor. Anasınıfından 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerinin entelektüel ve insani niteliklerini geliştirerek, kendilerine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi dünya vatandaşları olmalarını amaçlıyor.

1988 yılında lise bölümü, 1998’de ise Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’nın sekiz yıllık kesintisiz eğitim programıyla ilköğretim okulu Vehbi Koç Vakfı tarafından kurulan Koç Okulu, kısa sürede Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumlarından biri haline geldi.

2012 yılında MEB’in hayata geçirdiği 4+4+4 sistemine hızlıca uyum sağlayan okul, 2012-2013 eğitim yılında ilkokul, ortaokul ve lise olarak üç bölüme ayrılmış olsa da, K-12 eğitim felsefesini sürdürüyor ve 2016 yılından beri Koç Okulu adını taşıyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim Kurumları,Okullar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Kaza Sigortası
Bireysel EmeklilikKoç Okulu İlk Orta Lise İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mali İşler Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) VKV Koç Özel İlkokulu Ortaokulu ve Lisesi
Mali İşler Uzman yardımcısıVKV Koç Özel İlkokulu Ortaokulu ve Lisesi
Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından Koç Okulu'nda “Mali İşler UzmanYardımcısı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan adayların başvurularını bekliyoruz.·         4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,·         Finans ve Mali İşler alanında en az 2 yıllık deneyime sahip,·         İleri seviyede   ingilizce bilen,·         Analitik düşünen, çözüm odaklı çalışan,·         Takım oyuncusu olan,·         Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ·         35 yaşını aşmamış, ·         Tercihen İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden  Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı