Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.albarakaturk.com.tr
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.
 

Albaraka Türk’te Çalışmak
Sektörünün ilki olma özelliğini taşıyan Albaraka Türk, kurumsallaşmış organizasyon yapısı, özlük hakları ve eğitim imkanlarıyla, hem yeni mezunlar hem de profesyonel kadrolar tarafından tercih edilmektedir.
Bankamızın İnsan Kıymetleri politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, adil bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel istihdam etmek, personelin iş motivasyonunu artırıcı bir çalışma ortamı meydana getirmek ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesine çaba göstermek, personeli yenilikçi, gelişimci düşünmeye, yeni fikir ve ürünler üretmeye özendirecek ortamlar sağlamak, esaslarına dayanmaktadır.
 
Personelin %89'u Üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 32'dir.
Albaraka Türk'e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.
Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
28 yaşını aşmamış olmak.
Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)
Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkanları
Albaraka Türk'te çalışmaya başlayan her personele öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitime tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî bilgilerin verildiği eğitimlere yönlendirilirler.
Yaklaşık yılın yarısında daha çok yetkili personeli kapsayan dershane eğitimleri uygulanmaktadır.
Eğitim programının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özlük Hakları
Personelimize, aylık maaşının yanında, evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil (İngilizce) tazminatı, yüksek lisans yardımı, yol ve yemek yardımı gibi sosyal yardımlar da yapılmaktadır.
Bankamız, SGK'ya ek olarak anlaştığı özel bir sigorta şirketi vasıtasıyla, personelin herhangi bir hastane veya doktorda yaptığı sağlık harcamalarını belirli limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası eş ve çocukları da kapsamaktadır.

Kariyer İmkanları
Albaraka Türk'te Personel Yönetmeliği'nde belirtilen süreyi dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi sisteminde; açılan sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfie engel bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.


Sosyal İmkanlar
Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.
 

 

 

 

  

 


Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sharepoint Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sharepoint Yazılım UzmanıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, ASP.NET / C# ile uygulama geliştirme konusunda deneyimli,Microsoft SharePoint 2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli,SharePoint üzerinde Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart geliştirmiş,CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibi,Yeni teknolojilerle çalışmaya hevesli, öğrenmeye açık, araştırma yapma konusunda istekli,Güncel gelişmeleri takip edebilecek, teknik dokümanları anlayabilecek derecede İngilizce bilen,Askerlik görevi ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için), “Sharepoint Yazılım Uzmanı/Yardımcısı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Destek Hizmetleri Yetkilisi/Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Destek Hizmetleri Yetkilisi/Yetkili YardımcısıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Destek Hizmetleri Yetkilisi/Yetkili Yardımcısı Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası’nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Elektronik veya ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,CCTV kamera sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, alarm ve yangın sistemleri vb. otomasyon sistemlerinde tecrübeli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü olan, Erkek adaylar (askerlik görevini tamamlamış), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RİSK ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
RİSK ANALİTİĞİ UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk  ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş Risk Yönetim Başkanlığı’nda  görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi  veya ilgili bölümlerinden mezun,Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Veri Madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi, Tercihen Risk Analitiği ve kredi modellemesi konusunda asgari 2 yıl tecrübeli,IFRS-9 ve IRB konularında tecrübeli, Tercihen SQL ve  ACL bilgisi olan, Basel mevzuatı konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  RİSK ANALİTİĞİ “Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Genel Müdürlük ve İstanbul Şubeleri'nde görevlendirmek üzere; Üniversite mezunu, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,MS Office uygulamalarına hakim, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, İletişim, organizasyon ve planlama yetkinlikleri gelişmiş, 30 yaşından gün almamış. "Personel" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Yazılım Uzmanı (IOS) İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Mobil Yazılım Uzmanı (IOS)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'de görevlendirmek üzere; ·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun·         Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli,·         IOS işletim sistemi ve IOS SDK konusuna hakim·         IOS telefon ve tabletler için minimum 2 yıl uygulama geliştirme tecrübesi olan·         Objective-C ve/veya Swift dillerine hakim·         XCode ortamlarına hakim·         IOS ara yüz tasarım kurallarına hakim·         IOS işletim sistemi versiyonlarının özellikleri konusunda bilgi sahibi·         Web Servis, SOAP, REST, JSON , XML konularında bilgi ve tecrübe sahibi·         Araştırmayı ve yeni teknolojileri takip etmeyi seven, bu kapsamda yeterli İngilizce’ye sahip·         Teknolojik trendler ve standartları gözeterek çalışabilecek·         Askerlik görevi ile ilişiği olmayan veya 3 yıl tecilli (Erkek adaylar için) 'Mobil Yazılım Uzmanı (IOS)' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.,Çağrı Merkezi'nde görevlendirmek üzere; Üniversite mezunu, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı sisteme ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl erteletmiş olan (erkek adaylar için), Bankacılık alanında kariyer hedefleyen, “Çağrı Merkezi Yetkilisi” takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM OPERATÖR YRD. İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
SİSTEM OPERATÖR YRD.Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Sistem Destek Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Öğretmenliği, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik-Bilgisayar veya lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun,Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Analitik düşünce becerisine sahip, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  “Sistem Operatör Yrd.” aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Müşteri Deneyimi UzmanıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Müşteri Deneyimi UzmanıSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası’nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği Fakültesi veya İşletme Fakültesi bölümlerinden mezun,Müşteri Deneyimi Çalışmaları konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Katılım Bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Veriler arası ilişkiler ile anlamlı sonuçlar üretebilen, Süreç, proje planı yönetimi ve müşteri odaklı bakış açısına sahip, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Sonuç odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Araştırmayı ve öğrenmeyi işinin gereği değil hayatının bir parçası olarak gören,Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   “Müşteri Deneyimi Uzmanı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Yazılım Destek Uzmanı/Uzman YardımcısıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Yazılım Destek Uzmanı/Uzman YardımcısıSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., BT Sistem Destek ve Alt Yapı Müdürlüğü - Hizmet ve Uygulama Operasyon Servisi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Elektrik-Elektronik, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,Bankacılık ve finans uygulamalarında en az 2 yıl tecrübe sahibi,C#, .NET, JavaScript ve veri tabanı konusunda yeterli düzeyde tecrübeli,Orta derece SQL sorgulama komutlarına hakim, Yazılım geliştirme süreçleri, donanım ve network alanında temel bilgilere sahip,Sistemde oluşan yazılım hatalarını tespit ederek kayıt altına almak ve durumlarını takip edebilecek,Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve yeniliklere açık,Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici Yrd.Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici YardımcısıSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası’nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi veya ilgili bölümlerinden mezun,İş Gücü Planlama (İş değerleme, İş yükü analizleri ve Norm Kadro Planlama), İş ve Görev Dağılımı, Dokümantasyon Yönetimi ve Performans Yönetimi konularında asgari 3 yıl tecrübeli,Analiz ve raporlama uygulamalarında tecrübeli, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü olan, Erkek adaylar (askerlik görevini tamamlamış), 30 yaşını aşmamış, “Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici YardımcısıAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici YardımcısıSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası’nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi  veya ilgili bölümlerinden mezun,Süreç Modelleme, Süreç Optimizasyonu, Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri ve EFQM konularında asgari 3 yıl tecrübeli,Analiz ve raporlama uygulamalarında tecrübeli, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan, Erkek adaylar (askerlik görevini tamamlamış), 30 yaşını aşmamış, “Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL(AVRUPA) İstanbul(Avr.) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL(AVRUPA)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'nin İstanbul ili Avrupa yakasında bulunan Şubelerinde görevlendirmek üzere; Önlisans/Lisans mezunu, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,MS Office uygulamalarına hakim, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, İletişim, organizasyon ve planlama yetkinlikleri gelişmiş,28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Gişe Yetkili Yardımcısı/Yetkilisi" aramaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel/Ticari Pazarlama Uzman/Uzman Yrd.-Antalya Antalya Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Bireysel/Ticari Pazarlama Uzman/Uzman Yrd.-AntalyaAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'nin Antalya ilinde yer alan şubeleri için Bireysel ve Ticari Pazarlama Servisi’nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin örgün eğitim veren,  İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık  bölümleriyle, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankacılık sektörü Bireysel/Ticari Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı ifade becerisi yüksek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), "Bireysel/Ticari Pazarlama  Uzman / Uzman Yrd." aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gişe Yetkilisi - İstanbul (Avrupa) (Arapça bilen) İstanbul(Avr.) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Gişe Yetkilisi - İstanbul (Avrupa) (Arapça bilen)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Sektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’nin Fatih Şubesi için, Gişe Operasyon Servisinde değerlendirmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık eğitim veren bölümleri veya Fen Edebiyat fakülteleriin Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,İyi derecede Arapça konuşabilen, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 01.01.1988'den sonra doğan, 'Gişe Yetkili/Yetkili Yrd.' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
YAZILIM UZMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Yazılım UzmanıSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.'de görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik veya Matematik Mühendisliğiveya ilgili bölümlerinden mezun,Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli,.NET(ASP.NET, C#) platformunda uygulama geliştirme konusunda 1-3 yıllık deneyime sahip,SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgi sahibi,Tercihen kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli,Dokümantasyon yeteneğine sahip, yaptığı işi yazılı hale getirmeyi seven,Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve yeniliklere açık,Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevi ile ilişiği olmayan veya 3 yıl tecilli (Erkek adaylar için)'Yazılım Uzmanı'aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
İŞ ANALİSTİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
İş AnalistiSektörünün ilk ve öncü kurumu olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Katılım Bankacılığı olmak üzere Bankacılık, Finans sektöründe analiz ve test konusunda en az 1-3 yıllık deneyime sahip,Tercihen SQL Server veri tabanı ve T-SQL konularında bilgi sahibi,Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,Proaktif ve analitik düşünebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevi ile ilişiği olmayan veya 3 yıl tecilli (Erkek adaylar için)“İş Analisti” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT(TECRÜBELİ) İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
AVUKAT(TECRÜBELİ)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Hukuk Müşavirliği’nde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, En az beş yıl bankacılık tecrübesi olan, Analitik düşünme yeteneğine haiz, Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilen, Tercihen iyi derecede Hukuk İngilizcesi bilen, MS Office programlarına hâkim, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen 35 yaşını aşmamış, “AVUKAT” aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Asya) Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
AVUKATAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Hukuk Müşavirliği’nde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Analitik düşünme yeteneğine haiz, Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilen, Tercihen iyi derecede Hukuk İngilizcesi bilen, MS Office programlarına hâkim, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen 28 yaşını aşmamış, “AVUKAT” aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (TÜM TÜRKİYE) İstanbul(Avr.), ... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
GENEL BAŞVURU (TÜM TÜRKİYE)Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Bankamız cv veritabanında yer almak ve ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek istiyorsanız, çalışmak istediğiniz alanı belirtir bir ön yazı ile bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz.Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Genel Başvuru Şartları:Asgari Üniversite mezunu. İletişim kabiliyeti gelişmiş. Analitik düşünebilen. 28 yaşını aşmamış. (Bankacılık tecrübesi olan adaylar için geçerli değildir.)Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olanAlbaraka Türk Katılım Bankası, Genel Müdürlük ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere;.Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri,Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri devam eden,.Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,.Okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek,.Önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış,.Analitik düşünme yeteneğine sahip,.Çok iyi derecede İngilizce bilen,.Ekip çalışmasına yatkın,.Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü,‘Takım Arkadaşları’ aramaktadır.Not: Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak değerlendirmeler neticesinde başvurusu uygun bulunanlar yazılı sınava davet edilecektir. Yazılı sınavı kazanan adaylar ile mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar Genç Albaraka Akademisine katılabileceklerdir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
GENÇ ALBARAKA AKADEMİSİAlbaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Genel Müdürlük ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere;.Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri,Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri devam eden,.Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, .Okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek,.Önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış,.Analitik düşünme yeteneğine sahip, .Çok iyi derecede İngilizce bilen, .Ekip çalışmasına yatkın,.Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü,‘Takım Arkadaşları’ aramaktadır.Not: Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak değerlendirmeler neticesinde başvurusu uygun bulunanlar yazılı sınava davet edilecektir. Yazılı sınavı kazanan adaylar ile mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar Genç Albaraka Akademisine katılabileceklerdir. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı