Entek Elektrik Üretimi A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


Entek Elektrik Üretimi A.Ş

Faaliyetlerimiz

Üretim tesislerimizde, müşterilerimizin ve ülkemizin arz-talep dengesini yöneten TEİAŞ Yük Tevzi Merkezi’nin taleplerini dikkate alan Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezinin talimatları doğrultusunda elektrik enerjisi üretmekteyiz.

Ayrıca direkt bağlı müşterilerimize talepleri doğrultusunda buhar ve sıcak su üretimi de yapmaktayız.

Tesislerimiz ve Yatırımlarımız

Kocaeli Santrali
Kocaeli Kartepe’de kurulu bulunan kombine çevrimli doğalgaz santralimizde iki adet LM6000PC Gaz Türbini, bir adet LM2500+ Gaz Türbini, bir adet Buhar Türbini, üç adet atık ısı kazanı ve bir adet yardımcı kazan bulunmaktadır. Toplam Kurulu Gücü 157 MW' dir.

Damlapınar HES
Damlapınar HES Karaman ili Kazımkarabekir ilçesi sınırlarında Göksu havzasında bulunan Göksu nehri üzerinde kurulu, 2 adet dikey tip Francis türbin ile 16.60 MW (2*8.30 MW) kurulu güce sahip, brüt düşüsü 80.00 metre, toplamda debisi 24 m3/s olan, santral binası, regülatör yapısı, iletim tüneli ve kanalı, yükleme havuzu ve cebri borulardan oluşan, membasında bulunan Göksu santralinden türbinlenen su ile üretim yapan nehir tipi bir hidroelektrik santralidir.

Kepezkaya HES
Kepezkaya HES Karaman ili Bucakkışla köyü sınırlarında Göksu havzası üzerinde bulunan Göksu nehri üzerinde kurulu, 2 adet dikey tip Francis türbin ile 28.80 MW ( 2*14.40 MW) kurulu güce sahip, net düşüsü 81.47 metre, toplamda debisi 40 m3/s olan, santral binası, regülatör yapısı, iletim tüneli, yükleme havuzu ve cebri borulardan oluşan, membasında bulunan Damlapınar santralinden türbinlenen su ile üretim yapan nehir tipi bir hidroelektrik santralidir.

Kumköy HES 
Kumköy HES Samsun ili Çarşamba ilçesi sınırlarında Yeşilırmak havzası üzerinde bulunan, 3 adet kaplan veya bulb tipi türbin ile 17.25 MW (3*5.75 MW) kurulu güce sahip, net düşüsü 9.26 metre, toplamda debisi 210 m3/s olan, santral binası, regülatör yapısı, su alma kanalları, kuyruksuyu yapılarından oluşan, membaasında bulunan Suat Uğurlu santralinden türbinlenen su ile üretim yapan nehir tipi bir hidroelektrik santralidir.

www.entekelektrik.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji

Firma web sitesi: www.entekelektrik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Yakacak
Kaza Sigortası
Bayram Yardımı
Bireysel EmeklilikEntek Elektrik Üretimi A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Entek Elektrik Üretimi A.Ş.
Üretim Planlama Uzmanı / Uzman YardımcısıEntek Elektrik Üretimi A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Makine, Endüstri Mühendislikleri, İşletme, Ekonomi, İstatistik bölümlerinden mezun,  İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak,  İyi derecede MS Office uygulamaları bilgisine sahip olmak,  Öğrenmeye hevesli, ekip çalışmasına yatkın, detaylı ve analitik düşünebilen, iletişim becerileri yüksek,  Problem çözme, koordinasyon yeteneklerine sahip,   Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,   İnisiyatif ve sorumluluk alabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Operatörü Kocaeli Entek Elektrik Üretimi A.Ş.
İşletme OperatörüEntek Elektrik Üretimi A.Ş.
Üniversitelerin elektrik bölümlerinden mezun, Kuvvetli akım tesislerinde çalışma belgesine sahip olan, Doğalgaz çevrim santralleri işletmesinde ve/veya bakımında tecrübe sahibi olan,30 yaşını aşmamış, MS office programlarına hakim ve excelde rapor hazırlama konusunda beceri sahibi,Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Karaman Entek Elektrik Üretimi A.Ş.
Mekanik TeknisyeniEntek Elektrik Üretimi A.Ş.
Meslek lisesi veya MYO mezunu (Mekanik / Motor)Tercihen yüksek gerilim çalışma belgesi / kaynakçı belgesi veya kaynak tecrubesi olan,Tam zamanlı vardiya sisteminde çalışabilecek,Mekanik proje okuyabilen,Enstrüman otomasyon, hidrolik, pnömatik, soğutma sistemleri konusunda bilgi sahibi,Hidroelektrik Santralleri temel işletme prensiplerine vakıf,MS office programlarına hakim ve excelde rapor hazırlama konusunda beceri sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı