Şenpiliç Gıda San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.senpilic.com.tr

ŞENPİLİÇ GIDA SAN. A.Ş.

1978 yılında kurulan Şen Piliç, Sakarya ilimizde 110.000 m2 kapalı alanda; kuluçkahane, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile en son teknoloji ile piliç eti üretimi gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Şen Piliç; kuruluşundaki ana öğelerden olan dürüstlük ve ürün kalitesine bağlı kalmışdır. Bu sebeb ile sektörünün en güvenilir ve saygı gören firmasıdır.

Şenpiliç ürettiği ürünlerin hijyenik özelliği nedeniyle sofralarınıza kalite güvencesinin verilmesini ana işletme politikası olarak benimsemiştir. Türkiyenin en modern ve sektöründe sadece Şen Piliç'de bulunan özel soğutmalı sisteme sahip tesislerinde insan eli değmeden dünya standartlarında teknoloji ve hijyen koşullarında ürettiği piliç eti ve ürünlerinin tamamının satışını,kendi markası ile tüm yurtta yine kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirmektedir. Şenpiliç markasının farklarından birisi böylelikle şekillenmiş olur. İSO 9001 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir. Ayrıca Söğütlü kesimhanesi Avrupa Birliğine İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası sahibidir.

Modern tesislerinde biogüvenlik standardları çerçevesinde hazırlanan Şen Piliç ürünleri sofralarımıza en sağlıklı, taze ve leziz piliçleri getiriken 800 kişilik uzman kadrosu ve 450 adet fason broiler çiftliği ile entegre bir üretim ve yönetim sistemine sahipdir.

Şenpiliç, tüm operasyonu her biri alanında ihtisas yapmış profosyonel kadrosu ile İstanbuldaki merkez ofisden yürütmektedir. Şenpiliç'in 3'ü İstanbul'da olmak üzere Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, İzmit, İzmir, Lüleburgaz ve Samsun'da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Şen Piliç, sofralarınıza en yüksek kalitede piliç etini gıda güvenliği kurallarına uygun olarak getirir.


Değerlerimiz:

Çok değerli insanlarla çalışıyoruz. Birlikte bir aile gibiyiz ve her zaman en iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Amacımız çalışanlarımızla birlikte profesyonellik, mükemmellik, dürüstlük, kalite ve servis konusunda asla ödün vermemek.

Mükemmellik anlayışımız

Standartlarımızı yüksek tutarken, bir yandan da dürüst bir yönetim anlayışını benimsiyor ve ince detaylara önem veriyoruz. Şirket geleneği olarak, gerek çalışanlarımız, gerekse ürünlerimiz konusunda mükemmelliyetçi davranmaya özen gösteriyoruz.

Dürüstlüğümüz

Dürüstlük konusunda iddialıyız. Çalışanlarımıza, bayilerimize, müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak gerektiğine inanıyoruz.

Kalitemiz

Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Nitekim kendimiz için belirlediğimiz ölçüler, Avrupa Birliği standartlarıdır, ki şu an satışta olan ürünlerimiz bu özenimizin göstergesidir.

Hizmetimiz

Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz. Amacımız en güvenilir piliç markası olabilmek ve çiftliğimizden evinize kadar, her aşamada ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlayabilmek.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Bu yüzden, bu insanların çalışma ortamlarını keyifli bir hale sokabilmek, bizim için değerli olduklarını hissettirmek ve başardıkları bir iş karşılığında hakettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Misyonumuz

En yüksek etik değerler çerçevesinde, Şen Piliç'in misyonu, üstün tüketici hizmeti, uzman kadrosu, ürün kalitesi ve sorun çözümlemedeki yenilikçi yaklaşımından dolayı pazarda en çok tercih edilen piliç markası olmaktır.

Kalite ve Çevre:

Söğütlü Kesimhanemizde piliçlerin soğutulmasında Türkiye'nin 3600 metre ile en uzun kuru soğutma hattı kullanılmaktadır. Bu sayede piliçler birbirine hiç değmeden ve içindeki suyun tamamen süzülmesi ile maksimum kalitede soğumuş olurlar. Ağırlığına göre bilgisayar komutları ile sınıflandırılan piliçlerin parçalanması ve paketlenmesi de el değmeden en üst düzeyde hijyen ortamının sağlandığı şartlarda olur. ISO 9000 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir.Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul Ataşehir'de bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere ;* Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,* FMCG sektöründe çalışmak isteyen,* Tercihen SAP bilen ya da yetiştirilmek üzere,* Raporlama ve analiz yapmayı seven,* MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen (özellikle Excel),* Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Maliyet Muhasebesi alanında yetiştirilmek üzere  'Endüstri Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan Kesimhanesi'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* Üretim tesislerinde en az 2 (iki) yıl görev yapmış,* Bakım süreçlerinde bilgili,* Isıtma, soğutma ve havalandırma konularında tecrübeli,* Tercihen İngilizce bilen,* Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan (eğitim amaçlı),* MS Office programlarına hakim ve Autocad bilgisi olan,* Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan,* Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan,  ' Makine Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVAR YETKİLİ/VETERİNER HEKİM Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVAR YETKİLİ/VETERİNER HEKİMŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Veterinerlik ya da Biyoloji bölümünden mezun,* Mikrobiyoloji laboratuvar uygulamalarında konusunda deneyimli ve bilgi sahibi,* SOP hazırlama ve revizyon konularında bilgili,* Laboratuvar iç kontrol konusunda tecrübeli,* Tercihen İngilizce bilen,* Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,* MS Office programlarına hakim,* Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   'Mikrobiyoloji Laboratuvar Yetkilisi / Veteriner Hekim' aramaktayız.   (Hafta tatili Cumartesi olup, Pazar günü çalışma günüdür)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET MUHASEBESİ YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MALİYET MUHASEBESİ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlük'te  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, SAP  CO/FI/MM/PA modüllerinde deneyimli, Üretim şirketlerinin Maliyet muhasebe bölümünde minimum 3 (üç) yıl tecrübeli,Tercihen SMMM ruhsatına sahip, Maliyet muhasebesi ve genel muhasebe uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, özellikle ileri derecede Excel bilgisine sahip,Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden           'Maliyet Muhasebesi Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Pazarlama İletişimi konusunda en az 3 yıl deneyimli (Bir şirketin pazarlama iletişimi veya kurumsal iletişim departmanında çalışmış olmak), * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Metin yazma ve sunum Hazırlama becerisi yüksek, * İyi derecede İngilizce bilen, * Organizasyon, planlama, takip ve raporlama becerisi yüksek, * Reklam, medya ve sosyal medya konularına hakim, * Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP DESTEK YETKİLİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ERP DESTEK YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç, Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde , gelişen ve büyüyen BT&ERP departmanında görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip 'ERP Destek Yetkili Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar veya İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,* SAP Lojistik modülleri (SD, MM, PP, WM) alanlarında yetiştirilmek üzere,* Tercihen lojistik modüllerinden en az birinde 1-2 yıl deneyimli,* Tercihen ERP projelerinde görev almış ya da anahtar kullanıcı olarak çalışmış,* Bölümler ile ihtiyaç analizi yapabilecek ve çözüm üretebilecek şekilde destek taleplerine cevap verebilecek,* Yapılan taleplerin testlerini ekiplerle koordineli gerçekleştirmek, kullanıcı eğitimleri ve dökümantasyonunu yapacak,* Özellikle anahtar kullanıcılara destek olmak ve gerekli eğitimleri verecek,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* Seyahat engeli olmayan,* Analitik, problem çözme becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,* İletişim becerileri gelişmiş,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışERP-SAP konusunda gelişmeye istekli öğrenmeye açık adaylar için Genel Müdürlük lokasyonunda ERP Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, takım arkadaşları aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM YETKİLİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
BAKIM YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Alifuatpaşa'da bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine ya da mekatronik  mühendisliği bölümünden mezun, Üretim tesislerinde bakım bölümünde en az 3 (üç) yıl görev yapmış, Planlı bakım faaliyetleri, TPM, SAP konularında bilgili, Bakım ekibine ait verimlilik bakım etkinliği, arıza kaynaklarını etüd edebilecek ve önleyici tedbirleri geliştirebilecek kabiliyette,Tercihen proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Buhar ve soğutma sistemlerini bilen, ekipmanlarını tanıyan, Teknik depo yönetimi konusunda tecrübeli ve malzeme bilgisi olan, Personelinin eğitim ihtiyaçlarını belirleyecek, gelişimlerini takip edebilecek, gerekli koordinasyonu sağlayabilecek yeterlilikte,Liderlik vasıflarına ve dinamik, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan (eğitim amaçlı), MS Office programları, Autocad vb. programlar bilgisi olan, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan, Tercihen 35 yaşını aşmamış,            'Bakım Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KREDİ KONTROL YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
KREDİ KONTROL YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin İşletme veya İktisat bölümünden mezun,* Genel muhasebe konusunda tecrübeli,* SAP FI ve SD modüllerini kullanmış,* Tek düzen hesap planına vakıf,* Alanında en az 7 (yedi) sene tecrübeli,* MS Office programlarına hakim,* Dikkatli ve titiz çalışan, yoğun iş temposuna uyumlu,* Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   'Kredi Kontrol Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE YETKİLİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MUHASEBE YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Cevizli Bölge Satış Müdürlüğü'nde  görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Tecrübeli,* SAP programını bilen,* MS Office programlarına hakim,* Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,* İstanbul Anadolu Yakası Cevizli yakınlarında ikamet eden,* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,* 35 yaşını aşmamış,* Askerlik hizmetini tamamlamış  'Muhasebe Yetkili Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ Adana, Osmaniye Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç, Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınAdana ve Osmaniye'de başlayacak olan yatırımlarımızda görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,* En az 7 (yedi;) yıl tecrübeli,* Proje taahhüt takibi yapmış,* Tercihen sanayi yapıları konusunda şantiye şefliği ve şantiye kontrol mühendisliği tecrübesi olan,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanan,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Hakediş, metraj, kesin hesap konusunda bilgi sahibi ve AUTOCAD kullanabilen,* Genç, dinamik,* Osmaniye Kadirli'de çalışabilecek  'İnşaat Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
KALİTE KONTROL YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan İleri İşlem tesisinde  görevlendirilmek  üzere;* Üniversitelerin Veteriner Fakültesi ya da Gıda Mühendisliği  bölümünden mezun,* İleri işlenmiş üretim tesisinde (salam, sucuk, köfte ürün) tecrübesi olan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan,* Kalite kontrol bölümünde kariyer hedefi olan,* Gıda hijyeni ve kontrolüne önem veren,* İstatiksel proses kontrol konusunda bilgi sahibi,* Analitik düşünebilen, iletişim ve problem çözme becerisi yüksek,* Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen,* Tercihen ERP&SAP konusunda tecrübe sahibi olan,* Yöneticilik vasfına sahip,  'Kalite Kontrol Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PANO OPERATÖRÜ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÜRETİM PANO OPERATÖRÜŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Hendek'te bulunan Yem Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;* Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik bölümü mezunu,* Endüstriyel Elektrik Panolarında bilgi sahibi,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* 30 yaşını aşmamış,'Üretim (Pano) Operatörü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP LOJİSTİK MODÜLLER YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SAP LOJİSTİK MODÜLLER YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınİstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde, gelişen ve büyüyen BT&ERP departmanında SAP Sistemlerinin geliştirilmesi ve desteklenmesi konusunda görev alacak  yöneticiler arıyor. * Tercihen üniversitelerin endüstri ya da bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun,* SAP Lojistik modüllerinde en az 6 (altı) yıl deneyimli ve en az bir kurulum projesinde görev almış,* SAP temel lojistik modülleri (PP,MM,WM,SD) ile ilgili uygulama ve uyarlama bilgisine sahip,* Temel seviyede ABAP bilen, hata ayıklama - debug yapabilen,* Çözüm ve kullanıcı odaklı,* Güçlü analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip,* Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek, proaktif,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,* İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP LOJİSTİK MODÜLLER YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SAP LOJİSTİK MODÜLLER YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınİstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde, gelişen ve büyüyen BT&ERP departmanında SAP Sistemlerinin geliştirilmesi ve desteklenmesi konusunda görev alacak  yetkililer arıyor. * Tercihen üniversitelerin endüstri ya da bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun,* SAP Lojistik modüllerinde en az 3 (üç) yıl deneyimli ve en az bir kurulum projesinde görev almış,* SAP temel lojistik modülleri (PP,MM,WM,SD) ile ilgili uygulama ve uyarlama bilgisine sahip,* Temel seviyede ABAP bilen, hata ayıklama - debug yapabilen,* Çözüm ve kullanıcı odaklı,* Güçlü analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip,* Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek, proaktif,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,* İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA YETKİLİ YARDIMCISI Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
PLANLAMA YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya'da  bulunan Canlı Üretim birimimizde görevlendirilmek üzere;* Üniversite ya da MYO'ların Bilgisayar, İşletme, Lojistik vb. sayısal bölümünden mezun,* MS Office programlarına hakim (özellikle excel),* Tercihen SAP veya benzeri ERP sistemleri konusunda tecrübeli,* Planlama ve takip yeteneği yüksek,* İkna kabiliyeti ve iletişim yeteneği kuvvetli,* Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan,  ' Planlama Yetkili Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı