Şenpiliç Gıda San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.senpilic.com.tr

ŞENPİLİÇ GIDA SAN. A.Ş.

1978 yılında kurulan Şen Piliç, Sakarya ilimizde 110.000 m2 kapalı alanda; kuluçkahane, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile en son teknoloji ile piliç eti üretimi gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Şen Piliç; kuruluşundaki ana öğelerden olan dürüstlük ve ürün kalitesine bağlı kalmışdır. Bu sebeb ile sektörünün en güvenilir ve saygı gören firmasıdır.

Şenpiliç ürettiği ürünlerin hijyenik özelliği nedeniyle sofralarınıza kalite güvencesinin verilmesini ana işletme politikası olarak benimsemiştir. Türkiyenin en modern ve sektöründe sadece Şen Piliç'de bulunan özel soğutmalı sisteme sahip tesislerinde insan eli değmeden dünya standartlarında teknoloji ve hijyen koşullarında ürettiği piliç eti ve ürünlerinin tamamının satışını,kendi markası ile tüm yurtta yine kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirmektedir. Şenpiliç markasının farklarından birisi böylelikle şekillenmiş olur. İSO 9001 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir. Ayrıca Söğütlü kesimhanesi Avrupa Birliğine İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası sahibidir.

Modern tesislerinde biogüvenlik standardları çerçevesinde hazırlanan Şen Piliç ürünleri sofralarımıza en sağlıklı, taze ve leziz piliçleri getiriken 800 kişilik uzman kadrosu ve 450 adet fason broiler çiftliği ile entegre bir üretim ve yönetim sistemine sahipdir.

Şenpiliç, tüm operasyonu her biri alanında ihtisas yapmış profosyonel kadrosu ile İstanbuldaki merkez ofisden yürütmektedir. Şenpiliç'in 3'ü İstanbul'da olmak üzere Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, İzmit, İzmir, Lüleburgaz ve Samsun'da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Şen Piliç, sofralarınıza en yüksek kalitede piliç etini gıda güvenliği kurallarına uygun olarak getirir.


Değerlerimiz:

Çok değerli insanlarla çalışıyoruz. Birlikte bir aile gibiyiz ve her zaman en iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Amacımız çalışanlarımızla birlikte profesyonellik, mükemmellik, dürüstlük, kalite ve servis konusunda asla ödün vermemek.

Mükemmellik anlayışımız

Standartlarımızı yüksek tutarken, bir yandan da dürüst bir yönetim anlayışını benimsiyor ve ince detaylara önem veriyoruz. Şirket geleneği olarak, gerek çalışanlarımız, gerekse ürünlerimiz konusunda mükemmelliyetçi davranmaya özen gösteriyoruz.

Dürüstlüğümüz

Dürüstlük konusunda iddialıyız. Çalışanlarımıza, bayilerimize, müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak gerektiğine inanıyoruz.

Kalitemiz

Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Nitekim kendimiz için belirlediğimiz ölçüler, Avrupa Birliği standartlarıdır, ki şu an satışta olan ürünlerimiz bu özenimizin göstergesidir.

Hizmetimiz

Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz. Amacımız en güvenilir piliç markası olabilmek ve çiftliğimizden evinize kadar, her aşamada ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlayabilmek.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Bu yüzden, bu insanların çalışma ortamlarını keyifli bir hale sokabilmek, bizim için değerli olduklarını hissettirmek ve başardıkları bir iş karşılığında hakettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Misyonumuz

En yüksek etik değerler çerçevesinde, Şen Piliç'in misyonu, üstün tüketici hizmeti, uzman kadrosu, ürün kalitesi ve sorun çözümlemedeki yenilikçi yaklaşımından dolayı pazarda en çok tercih edilen piliç markası olmaktır.

Kalite ve Çevre:

Söğütlü Kesimhanemizde piliçlerin soğutulmasında Türkiye'nin 3600 metre ile en uzun kuru soğutma hattı kullanılmaktadır. Bu sayede piliçler birbirine hiç değmeden ve içindeki suyun tamamen süzülmesi ile maksimum kalitede soğumuş olurlar. Ağırlığına göre bilgisayar komutları ile sınıflandırılan piliçlerin parçalanması ve paketlenmesi de el değmeden en üst düzeyde hijyen ortamının sağlandığı şartlarda olur. ISO 9000 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir.Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİ YARDIMCISI Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan işyerinde  görevlendirilmek  üzere;* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* İnsan kaynakları alanında en az 2 (iki) yıl tecrübeli (özlük işlemleri, puantaj),* PDKS (Personel devam kontrol sistemi) ve puantaj sistemini yürütebilecek,* İş kanunu ve SGK mevzuatı hakkında bilgili,* Tercihen resmi kurumlar ile iş akışını sağlayacak,* MS Office uygulamalarına hakim (iyi seviyede excel kullanan),* Ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanan,* Askerlik hizmetini tamamlamış,  'İnsan Kaynakları Yetkili Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FABRİKA MÜDÜRÜ Osmaniye Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
FABRİKA MÜDÜRÜŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınOsmaniye Kadirli'de yapımına başlanan yeni Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun,* Fabrika yönetimi konusunda 10 (on) yıl tecrübeli,* Tercihen İngilizce bilen,* TPM, Toplam Kalite Yönetimi, modern üretim metodolojileri konusunda tecrübe sahibi,* Hedeflere dayalı yönetim felsefesini benimsemiş,* Gıda üretimi ve teknolojileri konusunda deneyimli,* Analitik düşünce yapısına sahip,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan,* Kadirli ya da civarında sürekli ikamet edebilecek  'Fabrika Müdürü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLERİ YETKİLİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÖZLÜK İŞLERİ YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde  görevlendirilmek üzere ;* Üniversite ya da MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi),* Personel özlük işleri, puantaj konusunda bilgili veya yetiştirilmek üzere,* Tercihen Humanist programını kullanabilen,* Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi,* Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   'Özlük İşleri Yetkili Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇEVRE MÜHENDİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÇEVRE MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan işyerinde  görevlendirilmek  üzere;* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Arıtma tesisi, ve yardımcı tesisler işletimi konusunda deneyimli,* 'Çevre Görevlisi' belgesine sahip,* İş Sağlığı ve Güvenliği konularında tecrübeli,* MS Office uygulamalarını bilen,* Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Ehliyet sahibi , aktif araç kullanan,* 35 yaşını aşmamış,* Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan, 'Çevre Mühendisi' aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VETERİNER HEKİM Bilecik, Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
VETERİNER HEKİMŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya'da bulunan Üretim Birimlerinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Veterinerlik Fakülteleri'nden mezun,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,  'Veteriner Hekim' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIN ALMA YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Anadolu Yakası Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde  görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin İşletme ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,* SAP bilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* Microsoft Office programlarına hakim,* Satın alma alanında en az 7 (yedi) yıl tecrübeli (tercihen üretim firmasında),* Sorumluluk sahibi, takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,* Yönetim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti olan,* Anadolu yakasında ikamet eden,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  'Satınalma Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ Karabük Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIŞ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Karabük'te bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden  mezun,* Satış konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* 35 yaşını aşmamış,* Sürücü belgesine sahip , aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan ,* İhtiyaç dahilinde şehir değişikliği yapabilecek,* Bay 'Satış Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı