Şenpiliç Gıda San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.senpilic.com.tr

ŞENPİLİÇ GIDA SAN. A.Ş.

1978 yılında kurulan Şen Piliç, Sakarya ilimizde 110.000 m2 kapalı alanda; kuluçkahane, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile en son teknoloji ile piliç eti üretimi gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Şen Piliç; kuruluşundaki ana öğelerden olan dürüstlük ve ürün kalitesine bağlı kalmışdır. Bu sebeb ile sektörünün en güvenilir ve saygı gören firmasıdır.

Şenpiliç ürettiği ürünlerin hijyenik özelliği nedeniyle sofralarınıza kalite güvencesinin verilmesini ana işletme politikası olarak benimsemiştir. Türkiyenin en modern ve sektöründe sadece Şen Piliç'de bulunan özel soğutmalı sisteme sahip tesislerinde insan eli değmeden dünya standartlarında teknoloji ve hijyen koşullarında ürettiği piliç eti ve ürünlerinin tamamının satışını,kendi markası ile tüm yurtta yine kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirmektedir. Şenpiliç markasının farklarından birisi böylelikle şekillenmiş olur. İSO 9001 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir. Ayrıca Söğütlü kesimhanesi Avrupa Birliğine İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası sahibidir.

Modern tesislerinde biogüvenlik standardları çerçevesinde hazırlanan Şen Piliç ürünleri sofralarımıza en sağlıklı, taze ve leziz piliçleri getiriken 800 kişilik uzman kadrosu ve 450 adet fason broiler çiftliği ile entegre bir üretim ve yönetim sistemine sahipdir.

Şenpiliç, tüm operasyonu her biri alanında ihtisas yapmış profosyonel kadrosu ile İstanbuldaki merkez ofisden yürütmektedir. Şenpiliç'in 3'ü İstanbul'da olmak üzere Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, İzmit, İzmir, Lüleburgaz ve Samsun'da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Şen Piliç, sofralarınıza en yüksek kalitede piliç etini gıda güvenliği kurallarına uygun olarak getirir.


Değerlerimiz:

Çok değerli insanlarla çalışıyoruz. Birlikte bir aile gibiyiz ve her zaman en iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Amacımız çalışanlarımızla birlikte profesyonellik, mükemmellik, dürüstlük, kalite ve servis konusunda asla ödün vermemek.

Mükemmellik anlayışımız

Standartlarımızı yüksek tutarken, bir yandan da dürüst bir yönetim anlayışını benimsiyor ve ince detaylara önem veriyoruz. Şirket geleneği olarak, gerek çalışanlarımız, gerekse ürünlerimiz konusunda mükemmelliyetçi davranmaya özen gösteriyoruz.

Dürüstlüğümüz

Dürüstlük konusunda iddialıyız. Çalışanlarımıza, bayilerimize, müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak gerektiğine inanıyoruz.

Kalitemiz

Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Nitekim kendimiz için belirlediğimiz ölçüler, Avrupa Birliği standartlarıdır, ki şu an satışta olan ürünlerimiz bu özenimizin göstergesidir.

Hizmetimiz

Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz. Amacımız en güvenilir piliç markası olabilmek ve çiftliğimizden evinize kadar, her aşamada ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlayabilmek.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Bu yüzden, bu insanların çalışma ortamlarını keyifli bir hale sokabilmek, bizim için değerli olduklarını hissettirmek ve başardıkları bir iş karşılığında hakettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Misyonumuz

En yüksek etik değerler çerçevesinde, Şen Piliç'in misyonu, üstün tüketici hizmeti, uzman kadrosu, ürün kalitesi ve sorun çözümlemedeki yenilikçi yaklaşımından dolayı pazarda en çok tercih edilen piliç markası olmaktır.

Kalite ve Çevre:

Söğütlü Kesimhanemizde piliçlerin soğutulmasında Türkiye'nin 3600 metre ile en uzun kuru soğutma hattı kullanılmaktadır. Bu sayede piliçler birbirine hiç değmeden ve içindeki suyun tamamen süzülmesi ile maksimum kalitede soğumuş olurlar. Ağırlığına göre bilgisayar komutları ile sınıflandırılan piliçlerin parçalanması ve paketlenmesi de el değmeden en üst düzeyde hijyen ortamının sağlandığı şartlarda olur. ISO 9000 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir.Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PLANLAMA YETKİLİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
PLANLAMA YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik  ekibi ile sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan İleri İşlem Tesisi'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* SAP kullanımı konusunda tecrübeli,* Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, * Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış * Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan, * Üretim planlama konusunda minimum 3 yıl deneyimli,    'Planlama Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* İdari işlerin organizasyonu ve yönetimi alanında en az 5 (beş) yıl deneyimli,* Yemek, personel taşıma ve temizlik hizmetleri ile ilgili taşeron yönetimi konusunda deneyimli,* Tercihen SAP programını bilen,* MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,* Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip,* İletişimi kuvvetli, analitik, dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi,* Organizasyon ve planlama becerisi yüksek,* 40 yaşını aşmamış,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Sakarya'da ikamet eden ya da edebilecek olan,   'İdari İşler Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİPARİŞ VE SEVK PLANLAMA YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SİPARİŞ VE SEVK PLANLAMA YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan üretim Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği vb. bölümünden mezun, Sipariş ve sevk planlama konusunda en az 5 (beş) yıl tecrübeli, ERP&MRP uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen, Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Analitik düşünme, problem çözme yeteneğine sahip, Süreç geliştirme konusunda üretken, aktif, Veri analizi istatistik tutma yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve yoğun çalışma ortamına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan,          'Sipariş ve Sevk Planlama Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere;* Ön lisans mezunu,* Misafir karşılama ve yönlendirme konusunda tecrübeli,* Santral yönetimi yapmış,* Düzgün ve akıcı diksiyonu olan,* Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli,* İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişm yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,* Tercihen İngilizce bilen,* Sakarya'da ikamet eden,* Bayan  'Yönetici Asistanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İÇ DENETİM YETKİLİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
İÇ DENETİM YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; * Tercihen üniversitelerin 4 yıllık  İşletme, Ekonomi, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,* Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde veya şirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 1-2 yıl süre ile görev almış, * Genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve mali analiz konularında bilgi sahibi ve kariyerine iç denetim bölümünde devam etmek isteyen, * Analitik düşünebilen, problem çözme, sorgulama ve araştırma yeteneği olan,* Objektif değerlendirme yapabilen, detaylara önem veren, sonuç ve hedef odaklı çalışabilen, * Raporlama yöntemleri hakkında bilgi sahibi,* Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,* ERP uygulamaları konusunda deneyim ve/veya bilgi sahibi (tercihen SAP programını kullanabilen),* Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,* Tercihen SMMM ve/veya CIA belgesine sahip,* Tercihen UFRS  (IFRS) konusunda bilgi sahibi,* MS Office programlarına hakim,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanan,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  'İç Denetim Yetkili Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIŞ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İstanbul İkitelli'de bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden mezun,* Satış konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Sürücü belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanan,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* İhtiyaç dahilinde şehir değişikliği yapabilecek,* Genç, dinamik,  * Bay'Satış Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÜRETİM YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Geyve'de bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,·         Tercihen gıda sektöründe  2 (iki) yıl tecrübeli,·         ERP&MRP uygulamaları ve SAP hakkında bilgi sahibi·         Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş,·         Analitik düşünme, problem çözme yeteneğine sahip,·         Süreç geliştirme konusunda üretken, aktif,·         Veri analizi istatistik tutma yeteneğine sahip,·         MS Office programlarını kullanabilen·         Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve yoğun çalışma ortamına uyumlu,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Vardiyalı sistemde çalışabilecek,·         Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan,     'Üretim Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ Karabük Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIŞ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Karabük'te bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden  mezun,* Satış konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* 35 yaşını aşmamış,* Sürücü belgesine sahip , aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan ,* İhtiyaç dahilinde şehir değişikliği yapabilecek,* Bay 'Satış Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı