Şenpiliç Gıda San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.senpilic.com.tr

ŞENPİLİÇ GIDA SAN. A.Ş.

1978 yılında kurulan Şen Piliç, Sakarya ilimizde 110.000 m2 kapalı alanda; kuluçkahane, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile en son teknoloji ile piliç eti üretimi gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Şen Piliç; kuruluşundaki ana öğelerden olan dürüstlük ve ürün kalitesine bağlı kalmışdır. Bu sebeb ile sektörünün en güvenilir ve saygı gören firmasıdır.

Şenpiliç ürettiği ürünlerin hijyenik özelliği nedeniyle sofralarınıza kalite güvencesinin verilmesini ana işletme politikası olarak benimsemiştir. Türkiyenin en modern ve sektöründe sadece Şen Piliç'de bulunan özel soğutmalı sisteme sahip tesislerinde insan eli değmeden dünya standartlarında teknoloji ve hijyen koşullarında ürettiği piliç eti ve ürünlerinin tamamının satışını,kendi markası ile tüm yurtta yine kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirmektedir. Şenpiliç markasının farklarından birisi böylelikle şekillenmiş olur. İSO 9001 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir. Ayrıca Söğütlü kesimhanesi Avrupa Birliğine İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası sahibidir.

Modern tesislerinde biogüvenlik standardları çerçevesinde hazırlanan Şen Piliç ürünleri sofralarımıza en sağlıklı, taze ve leziz piliçleri getiriken 800 kişilik uzman kadrosu ve 450 adet fason broiler çiftliği ile entegre bir üretim ve yönetim sistemine sahipdir.

Şenpiliç, tüm operasyonu her biri alanında ihtisas yapmış profosyonel kadrosu ile İstanbuldaki merkez ofisden yürütmektedir. Şenpiliç'in 3'ü İstanbul'da olmak üzere Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, İzmit, İzmir, Lüleburgaz ve Samsun'da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Şen Piliç, sofralarınıza en yüksek kalitede piliç etini gıda güvenliği kurallarına uygun olarak getirir.


Değerlerimiz:

Çok değerli insanlarla çalışıyoruz. Birlikte bir aile gibiyiz ve her zaman en iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Amacımız çalışanlarımızla birlikte profesyonellik, mükemmellik, dürüstlük, kalite ve servis konusunda asla ödün vermemek.

Mükemmellik anlayışımız

Standartlarımızı yüksek tutarken, bir yandan da dürüst bir yönetim anlayışını benimsiyor ve ince detaylara önem veriyoruz. Şirket geleneği olarak, gerek çalışanlarımız, gerekse ürünlerimiz konusunda mükemmelliyetçi davranmaya özen gösteriyoruz.

Dürüstlüğümüz

Dürüstlük konusunda iddialıyız. Çalışanlarımıza, bayilerimize, müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak gerektiğine inanıyoruz.

Kalitemiz

Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Nitekim kendimiz için belirlediğimiz ölçüler, Avrupa Birliği standartlarıdır, ki şu an satışta olan ürünlerimiz bu özenimizin göstergesidir.

Hizmetimiz

Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışıyoruz. Amacımız en güvenilir piliç markası olabilmek ve çiftliğimizden evinize kadar, her aşamada ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlayabilmek.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Bu yüzden, bu insanların çalışma ortamlarını keyifli bir hale sokabilmek, bizim için değerli olduklarını hissettirmek ve başardıkları bir iş karşılığında hakettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Misyonumuz

En yüksek etik değerler çerçevesinde, Şen Piliç'in misyonu, üstün tüketici hizmeti, uzman kadrosu, ürün kalitesi ve sorun çözümlemedeki yenilikçi yaklaşımından dolayı pazarda en çok tercih edilen piliç markası olmaktır.

Kalite ve Çevre:

Söğütlü Kesimhanemizde piliçlerin soğutulmasında Türkiye'nin 3600 metre ile en uzun kuru soğutma hattı kullanılmaktadır. Bu sayede piliçler birbirine hiç değmeden ve içindeki suyun tamamen süzülmesi ile maksimum kalitede soğumuş olurlar. Ağırlığına göre bilgisayar komutları ile sınıflandırılan piliçlerin parçalanması ve paketlenmesi de el değmeden en üst düzeyde hijyen ortamının sağlandığı şartlarda olur. ISO 9000 kalite yönetim sitemi şartlarında üretim yapan tesisimiz TSE 'den HACCP 13001 belgesi alan Türkiye'deki ilk piliç kesimhanesidir.Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TİCARİ PAZARLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
TİCARİ PAZARLAMA YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınİstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıllık İletişim, İşletme veya Pazarlama bölümünden mezun,* En az 2 (iki) yıl ticari pazarlama konusunda deneyimli (tercihen hızlı tüketim ürünleri sektöründe)* İyi derecede İngilizce bilen,* MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi seviyede kullanabilen,* Planlama, takip, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,* Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,* Seyahat engeli bulunmayan,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,     'Ticari Pazarlama Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ERP DESTEK YETKİLİ YARDIMCISI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SAP ERP DESTEK YETKİLİ YARDIMCISIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
Şirketimiz ERP Destek Departmanımıza deneyimi ve yetkinlikleri ile katkı sağlayacak SAP Modülleri konusunda yetiştirilmek üzere dinamik takım arkadaşları arayışındayız. *  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Bilişim/Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,*  Lojistik süreçler konusunda bilgisi olan,* Hata analizi ve işi sonlandırmada aktif rol alabilecek, Ø  İç müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve benimsemiş olan,* Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, * Takım çalışmasına uyumlu,* İletişim becerileri yüksek,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,* İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.* Sık seyahat edebilecek adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
BAKIM YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya'da bulunan tesislerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine, elektrik-elektronik ya da mekatronik  mühendisliği bölümünden mezun,Üretim tesislerinde en az 15 (on beş) yıl görev yapmış, Personel yönetimi konusunda 10 (on) yıl deneyimli, yöneticilik tecrübesi olan,Planlı bakım faaliyetleri konusunda tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan (eğitim amaçlı), MS Office programları ve SAP PM modülüne hakim, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan,            'Bakım Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIN ALMA YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Anadolu Yakası Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlüğü'nde  görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin İşletme ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,* SAP bilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* Microsoft Office programlarına hakim,* Satın alma alanında en az 7 (yedi) yıl tecrübeli (tercihen üretim firmasında),* Sorumluluk sahibi, takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,* Yönetim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti olan,* Anadolu yakasında ikamet eden,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  'Satınalma Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
-18 DEPO SORUMLUSU Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
-18 DEPO SORUMLUSUŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Alifuatpaşa'da bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere; Lise (muhasebe, bilgisayar), ön lisans  veya lisans mezunu, Kantar, sevkiyat ve stok süreçlerinde deneyimli, Tercihen SAP bilen, MS Office bilen (özellikle Excell kullanabilen), Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve yoğun çalışma ortamına uyumlu, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış           '-18 Depo Sorumlusu' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ / İDARİ İŞLER ELEMANI İstanbul(Asya) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MAKAM ŞOFÖRÜ / İDARİ İŞLER ELEMANIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlük'te görevlendirilmek üzere,* Lise mezunu,* En az (on) yıllık ehliyet sahibi, aktif olarak sürüş tecrübesine sahip,* Makam şoförlüğü tecrübesi olan,* Tercihen araç arızalarında ilk müdahaleyi yapacak kadar bakım-onarım konusunda tecrübeli,* Güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili,* İstanbul trafiğine hakim, yol güzergahlarını bilen,* Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,* Bay  'Makam şoförü / İdari İşler Elemanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖN SATIŞ ELEMANI İstanbul(Avr.) Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÖN SATIŞ ELEMANIŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Gaziosmanpaşa'da bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Lise veya tercihen Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden  mezun,* Hızlı Tüketim Sektöründe , tercihen Şarküteri , Süt Ürünleri ya da Dondurulmuş ürünlerin Ön Satışı konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Hedef odaklı çalışabilen,* İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uygun* 30 yaşını aşmamış,* Sürücü belgesine sahip , aktif olarak araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan , 'Ön Satış Elemanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan Kesimhanesi'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* Üretim tesislerinde en az 2 (iki) yıl görev yapmış,* Bakım süreçlerinde bilgili,* Isıtma, soğutma ve havalandırma konularında tecrübeli,* Tercihen İngilizce bilen,* Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan (eğitim amaçlı),* MS Office programlarına hakim ve Autocad bilgisi olan,* Sakarya'da ikamet eden/edebilecek olan,* Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan,  ' Makine Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM YÖNETİCİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÜRETİM YÖNETİCİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya Söğütlü'de bulunan Kesimhane'sinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,* Minimum 2-3 yıl personel sevk ve idaresinde deneyimli,* Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek,* Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,* Analitik düşünme ve problem çözme konusunda yetkin,* Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,* MS Office ve paket programlarını etkin olarak kullanabilen,* 35 yaşını aşmamış,* Sakarya'da ikamet eden,* Askerlik hizmetini tamamlamış,  'Üretim Yöneticisi' aramaktayız.Cumartesi hafta tatili, Pazar çalışma günüdür.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇEVRE MÜHENDİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
ÇEVRE MÜHENDİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ , Türkiye genelinde geniş dağıtım ağı ve yaklaşık 3000 çalışanı ile büyümesini sürdürmektedir. Şenpiliç , Türkiye Sanayi Kuruluşları listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızınSakarya Söğütlü'de bulunan işyerinde  görevlendirilmek  üzere;* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Arıtma tesisi, ve yardımcı tesisler işletimi konusunda deneyimli,* 'Çevre Görevlisi' belgesine sahip,* İş Sağlığı ve Güvenliği konularında tecrübeli,* MS Office uygulamalarını bilen,* Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Ehliyet sahibi , aktif araç kullanan,* 35 yaşını aşmamış,* Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan, 'Çevre Mühendisi' aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ İzmir Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIŞ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,İzmir Menderes'te bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıl örgün öğretim veren bölümlerinden mezun,* Satış konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Sürücü belgesi sahibi , aktif olarak araç kullanan,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* İhtiyaç doğrultusunda şehir değişikliği yapabilecek,* Genç , dinamik,  * Bay 'Satış Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ Adana Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
SATIŞ YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye'de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Adana'da bulunan Bölge Satış Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden  mezun,* Satış konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* İnsan ilişkilerinde başarılı,* 35 yaşını aşmamış,* Sürücü belgesine sahip , aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan ,* İhtiyaç dahilinde şehir değişikliği yapabilecek,* Bay 'Satış Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA YETKİLİSİ Sakarya Şenpiliç Gıda San. A.Ş.
PLANLAMA YETKİLİSİŞenpiliç Gıda San. A.Ş.
1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik  ekibi ile sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın,Sakarya'da bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* SAP kullanımı konusunda tecrübeli,* Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, * Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış * Sakarya'da ikamet eden / edebilecek olan, * Üretim planlama konusunda minimum 3 yıl deneyimli,    'Planlama Yetkilisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı