Şık Makas * Cross Jeans 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1939
ŞIK MAKAS * CROSS JEANS

ŞIK MAKAS Giyim San. Ve Tic. A.Ş. 1939 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Entegre tesislere sahip şirketin merkezi İstanbul’un Güneşli semtindedir.  Şık Makas aynı zamanda Çorlu, Tokat ve Mısır’da organic, recycle fabrikaları ile dünya denim üretiminde önemli bir oyuncu olarak bulunmaktadır. 5000’e yakın çalışanı ile Cross Jeans son yıllarda, Türkiye’nin en çok denim ihracatı yapan firması unvanına sahiptir. Cross Jeans; başta Almanya olmak üzere; Polonya ve Çek Cumhuriyet’inde kurduğu satış organizasyonları ile üstün kaliteli ve yenilikçi koleksiyonlarını bu piyasalarda satışa sunmaktadır. Şık Makas’ın ürünleri arasında denim pantolon, etek, ceket, elbise ve şortlar yer almaktadır.
 
Cross Jeans markasıyla denim üretimini Türkiye’de gerçekleştiren Şık Makas, teknoloji ve yatırım alanındaki faaliyetlerine de hız kesmeden devam etmektedir. Şık Makas; bir grup şirketi olarak Ar-Ge felsefesini hayata geçirerek “Sürdürülebilirlik” ile ilgili önemli adımlar atmıştır.
 
Şık Makas, çalışanlarına uygun çalışma koşulları sağlayarak, yeniliklere ve gelişmelere açık ve ekip çalışmasını teşvik eden bir ortam sunmak için çeşitli ilkeler uygulamaktadır. Sürekli öğrenim yaklaşımından hareketle, çalışanlar mesleki eğitim ve kişisel gelişim programları ile eğitilmektedir. Şık Makas aynı zamanda çalışan memnuniyetini arttırmak için çalışanlarına eşit fırsatlar sunmaktadır.
 
Şık Makas ve Cross Jeans, 2005 yılında ISO 9001:2000 sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu ilk sertifikanın ardından şirket, uluslararası alanda kabul görmüş bir belgelendirme kuruluşu olan Llody’s tarafından 2008 yılında denetlenmiştir. Şık Makas, ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 VE OHSAS 18001:2007 belgelerine de sahiptir. Şık Makas, Cross Jeans markasıyla Devlet Bakanlığı tarafından yürütülen “10 Yılda 10 Dünya Markası” sloganıyla yola çıkan Turquality Projesi içerisinde yer alan firmalar arasında da bulunmaktadır.

 
Şık Makas 
Cross JEANS
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞık Makas * Cross Jeans İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Tekirdağ Cross Jeans
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİCross Jeans
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği (tekstil kimyasalları ve terbiye opsiyonu) ve/veya Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun,Denim yıkama-kuru işlemler ve kimyasallı işlemler tasarımı ve imalatı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Denim yıkama ve boyama programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen (tercih nedenidir), Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve Çerkezköy çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YIKAMA VARDİYA AMİRİ ve SÜPERVİZÖRÜ Tekirdağ Cross Jeans
YIKAMA VARDİYA AMİRİ ve SÜPERVİZÖRÜCross Jeans
Tekirdağ İli Çorlu İlçesinde bulunan firmamızda, Yıkama İşlem Bölümünde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak, Yıkama Vardiya Amiri ve Yıkama Süpervizörü aramaktayız.Denim Yıkama konusunda, en az 2 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Tam zamanlı 3 vardiya sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Lise ya da Tekstil Meslek Yüksekokulu mezunu, Ekip yönetimi konusunda başarılı çalışabilecek, Çorlu ve Çerkezköy çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Cross Jeans
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİCross Jeans
İşin Amacı;Denim imalat, numune ve koleksiyonunu hazırlamak ve takip etmek, malın zamanında ve yüksek kalitede üretilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmak amacımızdır ve sizi de bekleyen amaç bu süreci verimli bir şekilde sürdürmek olacaktır.Gerekli Yetkinlikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Denim imalat, denim numune, koleksiyon hazırlanması ve takibi konularında tecrübeli,MS Office Programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Birlikte Çalışacağınız Ekipler;Müşteriler Modelhane Ekibi Planlama Ekibi Tasarım Ekibi Ür-Ge Ekibi Aracı Firmalar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ Tekirdağ Cross Jeans
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİCross Jeans
Tekirdağ İli Çorlu İlçesinde bulunan firmamızda Proje ve Kurumsal Performans Yönetimi Departmanında görevlendirilmek üzere tam zamanlı olarak çalışacak Endüstri Mühendisi aramaktayız. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıllık iş tecrübesi olan, Zaman, Metot Analizi ve Verimlilik Yönetimi konusunda uzman,Proje Yönetimi konusunda tecrübeli, Problem çözme ve analiz yetkinliklerine sahip, Ekip çalışmasına uygun, sonuç odaklı, proaktif, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çorlu ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM ELEMANI Tekirdağ Cross Jeans
MEKANİK BAKIM ELEMANICross Jeans
Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,(Kalfalık,Ustalık ve/veya İşyeri Açma belgesine sahip kişilerde değerlendirmeye alınacaktır.)Hidrolik ve Pnömatik sistemler konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAYNAK ELEMANI Tekirdağ Cross Jeans
KAYNAK ELEMANICross Jeans
Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,(Kalfalık,Ustalık ve/veya İşyeri Açma belgesine sahip kişiler değerlendirmeye alınacaktır.)Elektrik ve argon kaynağı konusunda tecrübeli, Mekanik tesisat ve bunlara ait konsolların imalat ve montajını yapabilen, Çelik konstrüksiyon imali yapabilen, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Mühendisi Tokat CRS DENIM TOKAT
Tekstil MühendisiCRS DENIM TOKAT
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen proje yönetimi konusunda bilgi sahibi,Problem çözme ve analiz yetkinliklerine sahip,Ekip çalışmasına uygun,sonuç odaklı,proaktif,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tokat ilinde ikamet eden veya ikamet etme imkanı olan,Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı