Soyyiğit Group 

Şirket Bilgileri

 
 
Soyyiğit Group


 Soyyiğit Group, iş hayatına 1960’lı yıllarda Soyyiğit Biraderler Kollektif Şti adı altında başlangıç yapmıştır. Gıda sektöründe yarım asırlık tecrübesi olan Soyyiğit Group; geçmişte çeşitli bayilikler ve distribütörlükler yaparak sektörde edindiği deneyimlerle 90’lı yıllarda üretime yönelmiş; böylece kendi ürünlerini pazarlara sunmaya başlamıştır.

Soyyiğit Group; gelişen ekonomik ve ticari şartlarda büyümek ve hizmet kapsamını genişletmek amacıyla; üretim tesisleri kurmuş, markalar satın almış ve kendi markalarını yaratmıştır. Bu kapsamda grup şirketlerinden merkez ofise ev sahipliği yapan Soyyiğit Gıda San. ve Tic. A.Ş, 1990’lı yıllarda üretime başlamıştır. Toz gıda üretimi yapmakta olan firma Esenyurt / İstanbul’da yer almakta ve Kent Boringer, Trix, Yiğit, Fresher’s ve Ice markaları altında 500’den fazla ürün içeren geniş ürün gamı ile ev tüketimi ve profesyonel kanala ürünlerini sunmaktadır. 

Aynı yıllarda Hayrabolu / Tekirdağ’da bulunan Soyyiğit Yağlı Tohumlar Yağ ve Süt San. ve Tic. Ltd. Şti., Soyyiğit Group bünyesine eklenmiştir. 2013 yılında Soyyiğit Gıda San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır. Yemeklik sıvıyağ üretimi yapılan firmada ürünler; Aysan, Kent Boringer, Yiğit ve Kıvılcım markaları ile pazara sunulmaktadır. 

Kent Boringer Dış Ticaret Ltd. Şti., ise Soyyiğit Group üretim tesislerinde üretilen tüm ürünlerin yurtdışına satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.
Soyyiğit Group, yıllar içinde sürekli olarak sistematik bakış açısıyla üretim tesisi modernizasyonları, kapasite artırımları ve teknoloji parkları yatırımları yapmıştır.

Bugün Soyyiğit Group; tamamen son teknoloji makine parkıyla donatılmış 35.000 m² alan üzerinde 30.000 m² kapalı alanlı iki üretim tesisi, alanında uzmanlaşmış 450 kişilik çalışan kadrosu, yarattığı markalar ve tüketici odaklı vizyonu ile yarım asrı aşkın süredir 120 ülke ve 4 kıtada faaliyet göstermektedir.


Soyyiğit Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
ÜRETİM PLANLAMA UZMANISoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta  faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere " ÜRETİM PLANLAMA UZMANI " aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretimi yapan firmalarda olmak üzere en az 5 yıl Üretim Planlama alanında deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen,   ERP konusunda bilgili, ORACLE programını bilen,  Analitik düşünebilen, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, İletişim kabiliyeti yüksek, proaktif, takım çalışmasına yatkın,  Dinamik, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, hızlı aksiyon alabilecek,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden olan firmamız için , İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek  üzere "İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ'' aranmaktadır.En az Yüksekokul mezunu, İyi derecede bilgisayar ve etkin Excel kullanan, ERP programlarından herhangi biri ile çalışmış, tercihen Oracle bilen, PDKS kullanabilen SSK, Bordro, E-Bildirge işlemleri gibi personel süreçlerini bilen, İşe alım süreçlerinde bulunmuş, En az 5 yıl tecrübeli. Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli, Ehliyetli/aktif araç kullanabilen Tercihen erkek/Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GIDA TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
GIDA TEKNİKERİSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere "GIDA TEKNİKERİ " aranmaktadır. Meslek Yüksek Okulu, Tercihen Gıda Teknikerliği bölümünden mezun,MS Office programlarını kullanabilen,Gıda üretimi sektöründe tecrübeli,Vardiyalı çalışabilecek,Üretim kat sorumluluğu yapabilecek,Esenyurt / Kıraç / Beylikdüzü / Avcılar civarında ikamet eden,Erkek Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE PERSONELİ Edirne Soyyiğit Group
MUHASEBE PERSONELİSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, EDİRNE'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek  üzere "MUHASEBE PERSONELİ'' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, Maliyet Muhasebesi alanında bilgi sahibi, Muhasebe alanında en az 2-5 yıl arasında deneyimli, Satış-Sipariş-İrsaliye-Fatura kesme konularında bilgi sahibi, İrsaliye ve Fatura kontrollerini yapabilecek, Ms Office programlarına hâkim, Erp programlarından herhangi biri ile çalışmış,İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasında başarılı ve uyumlu, Tercihen İngilizce Bilen,Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay, Bayan Muhasebe Personeli Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SORUMLUSU(MERCH) Ankara Soyyiğit Group
SAHA SORUMLUSU(MERCH)Soyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden olan firmamızın " ANKARA" ve" TRABZON " lokasyonunda görevlendirilmek üzere "SAHA SORUMLUSU (MERCH Martket Ektivite Elemanı )"aranmaktadır.  Lise mezunu,  MS Office bilgisi olan,  Bu görevde en az 1 yıl tecrübesi bulunan,  Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Askerlikle ilişiği olmayan, ANKARA ve TRABZON ' da İkamet Eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GIDA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
GIDA MÜHENDİSİSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta  faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere " GIDA MÜHENDİSİ " aranmaktadır.   ÜNİVERSİTELERİN GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, GIDA ÜRETİMİ YAPAN İŞLETMELERDE  MİN. 3 YIL DENEYİMLİ,MS-OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM - TERCİHEN ERP PROGRAMLARINDAN BİRİ İLE ÇALIŞMIŞ, VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ERKEK ANALİTİK DÜŞÜNEN - HIZLI KARAR ALABİLEN TERCİHEN AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ,ESENYURT CİVARINDA İKAMET EDEN.ERKEK GIDA MÜHENDİSİ
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıfsız Eleman Edirne Soyyiğit Group
Vasıfsız ElemanSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden SOYYİĞİT GIDA'ya ait , EDİRNE'de faaliyet gösteren AYSAN YAĞ fabrikamızda yetiştirilmek üzere Personel aranmaktadır. Meslek Lisesi veya M.Y.O Mezunu 25-30 Yaş aralığında Dinamik yapıda Vardiyalı çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan Edirnede ikamet eden Yetiştirilmek üzere teknik personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FABRİKA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
FABRİKA MÜDÜRÜSoyyiğit Group
Toz gıda, sıvı yağ ve sıvı pastacılık sektörlerinde faaliyet gösteren, hem iç hem de dış piyasada sektöründe önemli bir yeri olan Soyyiğit Gruba ait İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta bulunan ve Kent Boringer çatı markasıyla toz gıda ve sıvı pastacılık ürünleri üretimi gerçekleştirilen fabrikamız için " Fabrika Müdürü "  olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen toz gıda ve sıvı pastacılık ürünleri sektöründe deneyimi olan, 10 yıl fabrika müdürlüğü deneyimi olan, Üretim faaliyetlerinin tüm süreçlerini yönetebilecek, tesis makine ve  üretim aşamaları husususlarında bilgi sahibi,Yoğun tempoda doğru kararlar alabilen, ani gelişen durumlarda hızlı hareket etme kabiliyeti olan,Maliyetlendirme, raporlama ve operasyonel süreçlerde deneyimli, Bütçeleme, süreç yönetimi ve performans yönetimi bilgisi olan, İş Güvenliği ve Çevre Mevzuatları konusunda bilgili, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda deneyimi olan, Ekibini hedefler doğrultusunda yönlendirebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Karar verme, problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip, vizyoner, dinamik ve sonuç odaklı çalışabilen.Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
VASIFSIZ ELEMAN İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
VASIFSIZ ELEMANSoyyiğit Group
Esenyurt/Kıraç’ta Toz Gıda Üretimi yapan FabrikamızdaVasıfsız Personel ;18/40 yaş arasında; En az İlköğretim Mezunu, Toza alerjisi olmayan, En az %40 engelli raporu olan,Tercihen Ortapedik rahatsızlık,Bay/Bayan Vasıfsız Personel alınacaktır.Başvurularda Engel durumunuzu açıkça belirtmeniz gerekmektedir.ASGARİ ÜCRET+SSK+YEMEK+SERVİS+ERZAK YRD.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAKETLEME ELEMANI İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
PAKETLEME ELEMANISoyyiğit Group
Esenyurt/Kıraç’ta Toz Gıda Üretimi yapan FabrikamızdaBayan Paketeleme Personeli ;18/40 yaş arasında; En az İlköğretim Mezunu Mesai ve Vardiyali çalışabilecek, Toza Alerjisi olmayan, Esenyurt, Büyükçekmece, Arnavutköy' de ikamet eden, Bayan Paketleme Personeli alınacaktır. ASGARİ ÜCRET+SSK+YEMEK+SERVİS+ERZAK YRD.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAKETLEME MAKİNE OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
PAKETLEME MAKİNE OPERATÖRÜSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere"PAKETLEME MAKİNE OPERATÖRÜ''aranmaktadır. Tercihen Lise, E.M.L ve / veya M.Y.O mezunu, minimum orta okul mezunu,Tercihen Gıda Paketleme Makinalarında çalışmış,En az 2 yıl Tecrübeli,Mevcut hatların çalışmasını sağlayabilecek; hattın bobin değişimi, temizlik, bakım vb. faaliyetlerini yürütebilecek,Teknik özelliklere sahip,Askerliğini yapmış,22 - 40 yaş aralığında,Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü,Servis Güzergahında ikamet eden,Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KUZEY IRAK İHRACAT BÖLGE SORUMLUSU Şırnak Soyyiğit Group
KUZEY IRAK İHRACAT BÖLGE SORUMLUSUSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden olan firmamız için, KUZEY IRAK BÖLGESİNDE görevlendirilmek üzere " İHRACAT  BÖLGE SORUMLUSU " aranmaktadır.   Kuzey Irak'ta, Zaho veya çevresinde ikamet eden, Çok iyi derecede Arapça ve Kürtçe bilen, Gıda ürünleri satışı konusunda tecrübeli, Satış yönü, iletişimi, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Araştırmacı, 35-45 yaş aralığında Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT HORECA SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Soyyiğit Group
İHRACAT HORECA SATIŞ MÜDÜRÜSoyyiğit Group
Türkiye'nin köklü gıda üreticilerinden, İstanbul Esenyurt-Kıraç'ta faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere " İHRACAT HORECA SATIŞ MÜDÜRÜ " aranmaktadır.   İhracat Satış bölümünde 4-5 yıl iş tecrübesi olan Ev dışı gıda,catering (HORECA), Tercihen Pastacılık sektöründen deneyimli,Satış ve dağıtım kanallarına hakim, Müşteri portföyü yönetme kabiliyetine sahip, İngilizce iyi aktif olarak kullanabilen , Ofis programlarına iyi derecede hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Temsil ve iletişim becerileri yüksek,  Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı