Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri





www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 49
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Seçme ve Yerleştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Seçme ve Yerleştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Seçme ve Yerleştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; ·     Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat veya Psikoloji vb bölümlerinden mezun,·     Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,·     Yetkinlik Bazlı Mülakat, Kişilik Envanteri ve Genel Yetenek Testi konularında tecrübesi bulunan,·     İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·     MS Office programlarını, özellikle Excel'i, iyi düzeyde kullanabilen,·     Tercihen SAP bilen,·     Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·     İstanbul'da ikamet edenSeçme ve Yerleştirme Uzmanı aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Performans ve Ücretlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin  Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,·         Ücretlendirme, yan haklar ve performans süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını, özellikle Excel'i, çok iyi düzeyde kullanabilen,·         Tercihen SAP bilen·         Tercihen SuccessFactors- Performans Sistemine aşina ve bu konuda eğitim almış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul'da ikamet edenPerformans ve Ücretlendirme Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa Yenişehir ve çevresinde ikamet edenÜretim Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen Yönetim Sistemleri Sertifikaları bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenKalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Çevre MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Çevre MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca verilmiş "Çevre Görevlisi" belgesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenÇevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Kromsan Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenÜretim Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  E-Plan vb elektrik proje çizim programı kullanabilen, PLC Programlama (Simatic manager, TIA-Portal, TwinCat, PCS7) veya Scada (Siemens WinCC) bilen, Tecrübeyle orantılı olarak; Kalite Yönetim sistemi eğitim belgesi bulunan (ISO 9000 Temel Eğitimi) ISG (ISO 18001 Temel Eğitimi), Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi (ISO 14001 Temel Eğitimi) almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kırklareli/Lüleburgaz çevresinde ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Matbaa Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul/Tuzla ve çevresinde ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dijital Medya UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dijital Medya UzmanıŞişecam Topluluğu Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin İşletme veya İletişim fakültelerinin Basın – Yayın – İletişim -  Halkla İlişkiler, bölümlerinden mezun, tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıllık deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Dijital marka yönetimi ile ilgili proje deneyimi bulunan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış, B sınıfı sürücü belgesine sahipDijital Medya Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı Sürücü Belgesi'ne sahip, Tercihen A,B, veya C sınıfı İş Güvenliği Belgesi bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Karabük ve çevresinde ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İşletmecilik ya da Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve iyi seviyede Fransızca bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenSatış Temsilcisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu-Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde  görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,  İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim,  SAP-ERP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenÜretim Planlama Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Eskişehir Cam San. ve Tic. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet edenÜretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Elektronik Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Eskişehir San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, PLC otomasyon bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet edenElektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen (Özellikle Excel) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenStratejik Planlama Uzmanı aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Endüstri İlişkileri Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Endüstri İlişkileri Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Merkezi Endüstri İlişkileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Hukuk fakütesi  bölümünden mezun, Endüstri İlişkileri ve sendikal konularda tercihen 1 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenEndüstri İlişkileri Uzman Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetici AsistanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye Memuru Aydın Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulları'nın İşletme Yönetimi, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Sevk ve İdare, İletişim ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aydın'da ikamet edenNakliye Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Ekonomi ve Finans, İşletme, Ekonomi ya da Ekonometri bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office ve SAP programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Denizli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. ve Tic. A.Ş. Denizli Büro'da görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SPK Düzey 3 Lisanslama Belgesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Denizli'de ikamet edenİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office ve programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İzmir’de ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SPK Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, SAP FC modülünü bilen, Tercihen SMMM, SPK İleri Düzey 3 Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenSPK Raporlama Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Çevre ve Teknik Standartlar Uzman Yrd. İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Çevre ve Teknik Standartlar Uzman Yrd.Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Çevre ve Teknik Standartlar Uzman YardımcısıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da  İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalasına sahip, Tercihen işletmelerdeki Kalite ve Çevre Yönetimi Uygulamaları ile ilgili tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenKalite Çevre ve Teknik Standartlar Uzman Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İletişim ya da İşletme bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sharepoint, Bilgi Mimarisi, web sayfası yönetimini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İç İletişim Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ana Veri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ana Veri UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ana Veri UzmanıŞişecam Topluluğu Kurumsal Gelişim ve Sürdürülebilirlik Başkanlığı bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Matematik, İstatistik veya ilgili bölümlerinden mezun Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında en az 4 yıl kurumsal bilgi sistem kullanıcı deneyimine sahip – SAP deneyimi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama tekniklerini bilen, Sistemsel verileri ilişkilendirebilen , Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, birden fazla projeyi aynı anda yürütebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,  İstanbul'da ikamet edenAna Veri Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıŞişecam Topluluğu BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ya da Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen ITIL, CISSP, CEH, CSSP uzmanlık sertifikalarına sahip, Sunucu ve İstemci İşletim Sistemleri (Windows, Linux); Firewall, Antivirüs, Atak önleme, VPN, Security E-mail Gateway, Security Web Gateway, İdentitiy v.b. bilgisi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden     BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Strateji ve Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Strateji ve Planlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Strateji ve Planlama UzmanıŞişecam Topluluğu BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, BT Stratejik Planlama ve Hizmet Yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli, ITIL veya COBIT Foundation Sertifikasına sahip, tercihen PMP sertifikasına sahip, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça, Bulgarca veya Almanca bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek   BT Strateji ve Planlama Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Mühendisi Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office ve Autocad programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karabük ve çevresinde ikamet eden Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Merkezi'nde Endüstri İlişkileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, En az B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası'na sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (tercihen Dış ticaret, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret veya İşletme bölümleri), Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli / İhracat ve ithalat gümrük süreçlerine hakim Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, ERP/SAP bilgisayar sistemleri kullanımına yatkın İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Bilgi Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetim Bilgi Sistemleri UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetim Bilgi Sistemleri UzmanıŞişecam Topluluğu Kurumsal Gelişim ve Sürdürülebilirlik Başkanlığı bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Endüstri / İşletme / Sistem / Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında en az 4 yıl SAP Modülleri ile ilgili kullanıcı ve/veya danışman bilgi ve deneyimine sahip, Raporlama tekniklerine hakim ve raporlama deneyimi olan, Veri doğrulama ve değerlendirme becerisine sahip, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet edenYönetim Bilgi Sistemleri Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İstanbul’da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Kurumsal Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan, Kurumsal finansman, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında tercihen 7 yıl deneyim sahibi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Kavramsal ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, proaktif, MS Office uygulamalarına hakim (ileri düzey Excel) Forward, opsiyon, vb. türev ürünler konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenKurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (SAMSUN) Samsun Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (SAMSUN)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM) Muğla Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 01 Mayıs - 31 Eylül tarihleri arasında çalışabilecek, Bodrum veya çevresinde ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA) Adana Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 01 Temmuz - 31 Aralık tarihleri arasında çalışabilecek, Adana'da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenMakine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenElektrik Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Geçici İşçi (Tuzla) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Geçici İşçi (Tuzla)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli, Tuzla’da ikamet edenGeçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Forklift OperatörüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az lise (Tercihen meslek lisesi) mezunu, İlgili alanda deneyimli, MEB onaylı forklift ehliyeti ve sertifikası bulunan, Ataşmanlı forklift kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Eskişehir’de ikamet edenForklift Operatörü alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşçi (Geçici) Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi (Geçici)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli, Eskişehir’de ikamet edenGeçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşçi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Soda San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Kimya veya Makine bölümlerinden mezun (Tercihen Teknik Liselerin aynı bölümlerinde okumuş), Soda ve Kromsan Fabrikalarında çalışacak, 27 yaşını aşmamış, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin veya Tarsus'ta ikamet eden/ edebilecekİşçi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenİnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı