Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Stajyeri İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje StajyeriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzun Dönem Proje StajyeriŞişecam Genel Merkezi(Tuzla)' nde bulunan Bilgi Teknolojileri Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nde 3. sınıf öğrencisi, y.lisans veya doktora öğrencisi olan,Bilgi Teknolojileri alanında yürütülecek projelere ilgi duyan, 10 - 11 ay süreli olacak uzun dönem proje stajına, haftanın 3 günü gelebilen,Min 3.00 ortalamaya sahip olan, Tercihen MS Project ve MS Office yazılımlarını kullanmayı bilen, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olan Uzun Dönem Proje Stajyeri aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM) Muğla Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 5 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Geliştirme Uzman Yardımcısı - (Deri & krom ) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Geliştirme Uzman Yardımcısı - (Deri & krom )Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Geliştirme Uzman YardımcısıŞişecam Topluluğuna bağlı Kimyasallar Grubu Soda Sanayii A.Ş.’nin İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Deri Uygulama Laboratuvarında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Kimya, Kimya Mühendisliği veya Deri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen ilgili alanda yüksek lisansını yapmış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce ve tercihen Almanca bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Geliştirme Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl tecrübeli, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz çevresinde ikamet eden İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ambalaj Grubu, Anadolu Cam Eskişehir San.A.Ş.'nin Eskişehir’de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Bakın Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Elektronik Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ambalaj Grubu, Anadolu Cam Eskişehir San.A.Ş.'nin Eskişehir’de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Elektronik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğibölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını ve PLC otomasyonu bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri/İşletme Mühendisliğibölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, SAP, AC Nielsen kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ticari Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Analitiği Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Müşteri Analitiği YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Müşteri Analitiği YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Bilgisayar Mühendisliği gibi lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,CRM yönetimi ve veri analitiği alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) SAP, Axapta ve MS Office uygulamalarını hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Müşteri Analitiği Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Polatlı Cam San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve orta seviyede Almanca bilgisine sahip,Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Yüksek gerilim altında çalışma izin belgesine sahip, Otomasyon, PLC, AG-OG elektrik dağıtım konularında bilgili, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara/ Polatlı'da ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Raporlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Raporlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Stratejik Planlama Yöneticiliği bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Ekonomi, İktisat, İşletme gibi lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) SAP, Axapta ve MS Office uygulamalarını hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Raporlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi ve benzeri bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,ERP/SAP bilgisayar sistemleri kullanımına yatkınİyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun,Benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu'nun Bursa-Yenişehir'de yer alan Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen ilgili alanda 1 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını iyi düzeyde bilen,Tercihen Autocad / Solidworks programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışMekanik Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir)Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bursa Yenişehir ve çevresinde ikamet edenÜretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu'nun İstanbul-Yalıköy'de yer alan Yalıköy Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknikerliği, Makine - Resim Konstrüksiyon veya Makine Teknik Programları bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Teknik Resim okuyabilme ve çizebilme bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Hizmetleri Şefi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazarlama Hizmetleri ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş.’ninİstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme veya Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Pazarlama Hizmetleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüd Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Etüd Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş.’ninİstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,              İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)  MS Office, Autocad, SolidWorks  programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Etüd Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Talep Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış ve Talep Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış ve Talep Planlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği,  İşletme Mühendisliği İstatistik veya İşletme  bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul'da ikamet edenSatış ve Talep Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş’nin Eskişehir’de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Kimya, Çevre ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kalite kontrol sistemi uygulamalarında en az 1 yıl deneyimli,            İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, ISO 9001 kalite yönetim sistemi iç tetkikçi eğitim sertifikasına sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kalite Mühendisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Ambar Şefi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Malzeme Ambar ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Malzeme Ambar ŞefiŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ambalaj Grubu, Anadolu Cam Eskişehir San.A.Ş.'nin Eskişehir’de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Malzeme Bilimi ve Mühendisliğibölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Malzeme Ambar Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mamul Ambar Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar Sorumlusu Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu - Şişecam Otomotiv A.Ş'nin Kırklareli-Lüleburgaz'da yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunBenzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mamul Ambar Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri/İşletme Mühendisliğibölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, SAP, AC Nielsen kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ticari Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli-Lüleburgaz'da yer alan Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen AutoCad, MatLab, Ms Access ve Ms Project bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi (Bakım) Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Mühendisi (Bakım)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli-Lüleburgaz'da yer alan Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Kimya ve Proses Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli-Lüleburgaz'da yer alan Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, PLC, Scada programları bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrüktör Ressam Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Konstrüktör RessamTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Yenişehir Cam San. A.Ş. Bursa-Yenişehir Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine-Resim Konstrüksiyon, Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı veya Bilgisayar Destekli Teknik Çizim bölümlerinden mezun,Benzer alanda 2 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede AutoCAD bilgisine sahip, Tercihen AutoCAD eğitim sertifikası olan, Tercihen Solidworks kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden Konstrüktör Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Ustabaşısı Denizli DENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıDENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. A.Ş.nin Denizli' de bulunan Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Ustabaşısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Memuru Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık Memuru Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu - Şişecam Otomotiv A.Ş'nin Kırklareli-Lüleburgaz'da yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere,Hemşirelik bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen,Tüm yasal mevzuata hakim,Sağlık Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tuz İşletme Teknisyeni Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tuz İşletme TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tuz İşletme Teknisyeni Şişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Soda Fabrikası Tuz İşletme Şefliği' nde görevlendirilmek üzere; Elektrik, Elektrik/Elektronik önlisans programından mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuz İşletme Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje Mühendisi;Şişecam Topluluğuna bağlı Kimyasallar Grubu Soda Sanayii A.Ş. Kromsan Fabrikası’ nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office, SAP 2000, Autocad programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin' de ikamet eden, Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (ANKARA) Ankara Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (ANKARA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Ankara)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Gaziantep)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ) Kocaeli Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Kocaeli)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBULPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İstanbul’da ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Gaziantep)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı