Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret veya İşletme bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İhracat ve ithalat gümrük süreçlerine hakim ve dökümantasyon bilgisine sahip, Gümrük işlemleri hususunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, SAP kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yetiştirme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yetiştirme Mühendisi Şişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Kromsan Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Mühendislik Fakültelerinin Kimya Mühendisliği veya Kimya ve Proses Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun, Macro programlama bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenYetiştirme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Destek Hizmetleri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Destek Hizmetleri YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Destek Hizmetleri YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde yer alan Şişecam Akademi bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 8 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik ve çözüm odaklı, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve yenilikçi bakış açısına sahip, sürekli gelişim ve öğrenme odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenEğitim Destek Hizmetleri Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan, Nakit Yönetimi, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında en az 3 yıl  deneyim sahibi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP Programı kullanımı konusunda tecrübeli, Kavramsal ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, proaktif, MS Office uygulamalarına hakim (ileri düzey Excel), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden,Nakit Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlük bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve yeni teknolojilere adapte olabilecek, Yetenek ve kariyer yönetimi uygulamaları konusunda deneyim sahibi, tercihen ilgili sistemlerin tasarımında görev almış, Organizasyonel gelişim konularına hakim, bu alandaki süreç iyileştirme çalışmalarına destek olabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Raporlama becerileri gelişmiş, Tercihen SAP ve Success Factors deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet edenOrganizasyonel Gelişim Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Teknolojileri UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Teknolojileri Uzmanı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde yer alan Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri mezunu) Eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 5 yıl tecrübe sahibi (tercihen program tasarımı ve içerik geliştirme deneyimi) İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Adobe Captivate, Premier ve Photoshop uygulamalarına hakim, Video Çekim, montaj konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Yeni öğrenme teknolojilerini ve trendleri yakından takip eden, Yenilikçi bakış açısına sahip, sürekli gelişim ve öğrenme odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenEğitim Teknolojileri Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen Yönetim Sistemleri Sertifikaları bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenKalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İstanbul’da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Strategic Planning Specialist İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Strategic Planning SpecialistTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Strategic Planning SpecialistWe are seeking candidate/s for Şişecam Central Strategic Planning Department;  Bachelor degree Industrial Engineering, Business Administration or Economics, 2-5 years of relevant experience i.e. Corporate Finance, Transaction Services, Strategic planning, business development, Business & financial modeling skills are required,  Fluency in English, with good writing and presentation skills, Team player with strong capability to work and communicate with other related teams, Willing to take initiative and responsibility, Analytical thinking and problem solving skills, Fast and proper decision making, negotiation, Having skills of management and organization, communication, representation, Proficient in MS Office applications especially in excel and powerpoint 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenMakine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenElektrik Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Geçici İşçi (Tuzla) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Geçici İşçi (Tuzla)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli, Tuzla’da ikamet edenGeçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Forklift OperatörüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az lise (Tercihen meslek lisesi) mezunu, İlgili alanda deneyimli, MEB onaylı forklift ehliyeti ve sertifikası bulunan, Ataşmanlı forklift kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Eskişehir’de ikamet edenForklift Operatörü alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşçi (Geçici) Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi (Geçici)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Eskişehir Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli, Eskişehir’de ikamet edenGeçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Mühendisi Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office ve Autocad programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karabük ve çevresinde ikamet eden Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  İşletme, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ya da Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun; tercihen yüksek lisans derecesine sahip,  Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve iyi seviyede Almanca bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP programını bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenSatış Temsilcisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden ya da Muhasebe Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP'nin muhasebe ve finans modüllerini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenMuhasebe Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa Yenişehir ve çevresinde ikamet edenÜretim Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Araştırmacı (Simülasyon) Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzman Araştırmacı (Simülasyon)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzman Araştırmacı (Simülasyon)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesinde Araştırma ve Teknoloji Geliştirme Başkanlığı’na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;   Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans derecesine sahip, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, ANSYS/Fluent, ANSYS/Polyflow hakkında bilgi sahibi, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli/Gebze ve çevresinde ikamet edenUzman Araştırmacı (Simülasyon) aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SPK Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, SAP FC modülünü bilen, Tercihen SMMM, SPK İleri Düzey 3 Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenSPK Raporlama Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknisyeni Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Teknisyeni Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli/ Lüleburgaz'da ikamet edenÜretim Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP, Bex Analyzer kullanmayı bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenSatış Temsilcisi aranmaktadır.Pozisyonun çalışma yeri 01.08.2016 tarihinden itibaren Tuzla olacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Soda San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Kimya veya Makine bölümlerinden mezun (Tercihen Teknik Liselerin aynı bölümlerinde okumuş), Soda ve Kromsan Fabrikalarında çalışacak, 27 yaşını aşmamış, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin veya Tarsus'ta ikamet eden/ edebilecekİşçi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Bakım Onarım Teknisyeni Denizli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Genel Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Genel Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. ve Tic. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının  Makine ya da Tesisat Teknolojisi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Denizli ve çevresinde ikamet edebilen,Genel Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bakım Onarım Ustabaşısı Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Bakım Onarım UstabaşısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Bakım Onarım UstabaşısıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Teknik Eğitim, Mekatronik, Makine Teknikerliği, Metal Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği veya Mekatronik bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, MS Office programlarıını kullanabilen, Teknik resim okumayı bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet edenİşletme Bakım Onarım Ustabaşısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenİnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 6 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Skype for Business (Lync), System Center Operation Manager (SCOM), System Center Configuration Manager (SCCM) ortamları yönetim tecrübesi olan, MS Windows Server, Windows Client, Active Directory, Exchange konularında uzmanlık deneyimi bulunan, Microsoft Active Directory yönetimi konusunda tecrübeli, Vmware ve HyperV sanallaştırma teknolojilerinden en az birisine hakim, ITIL v3, MS Share Point, MS SQL, Vmware, HyperV, SAN konularında bilgi sahibi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İç İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İletişim ya da İşletme bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sharepoint, Bilgi Mimarisi, web sayfası yönetimini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İç İletişim Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (SAMSUN) Samsun Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (SAMSUN)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM) Muğla Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 01 Mayıs - 31 Eylül tarihleri arasında çalışabilecek, Bodrum veya çevresinde ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA) Adana Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 01 Temmuz - 31 Aralık tarihleri arasında çalışabilecek, Adana'da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşçi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet edenİşçi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa/ Yenişehir'de ikamet edenKalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Ticaret Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Şişecam Enerji A.Ş bünyesinde görev almak üzere,  Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office yazılımlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, Seyahat Engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden. Enerji Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.Pozisyonun çalışma yeri 01.08.2016 tarihinden itibaren Tuzla olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası 'nda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik-Elektronik, Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAD belgesi sahibi, B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karabük ve çevresinde ikamet edebilen,Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Memuru (Engelli) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Operasyon Memuru (Engelli)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Operasyon Memuru (Engelli)Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu'nda görevlendirilmek üzere; En az Önlisans mezunu, MS Office programlarını aktif kullanabilen (Özellikle Excel), Tercihen SAP kullanabilen, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İstanbul'da ikamet edenOperasyon Memuru aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Personeli İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık PersoneliTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık PersoneliŞişecam Topluluğu'na bağlı Camiş Ambalaj San A.Ş. Tuzla Fabrikası bünyesinde Sağlık Teknisyeni ve İşyeri Hemşiresi pozisyonlarında görevlendirilmek üzere;  ATT Paramedik Hemşirelik veya Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip içinde çalışmaya yatkın, güler yüzlü, sabırlı, İşçi sağlığı ve güvenliği bilincine sahip, İlkyardım konusunda tecrübeli, İşyeri hekimliği veya acil servis bölümlerinde tecrübe edinmiş, İhtiyaç halinde vardiya düzeninde çalışabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla ve çevresinde ikamet edebilenSağlık Personeli aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Ustası Kocaeli, İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bakım Onarım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde Cam Ambalaj Grubu'na bağlı Omco İstanbul Kalıp San. ve Tic. A.Ş.'de istihdam edilmek üzere;  En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Makina Teknolojisi ve Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen CNC Torna,CNC Freze işleme merkezlerinin bakımında deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın,vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Gebze civarında ikamet eden/edebilecekBakım Onarım Ustası aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik Mersin Ocak ve Tesisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik ve Elektrik Ofis Şefi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik ve Elektrik Ofis ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik ve Elektrik Ofis ŞefiŞişecam Topluluğu İnşaat Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenMekanik ve Elektrik Ofis Şefi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 2 yıl İnsan Kaynakları alanında çalışmış, İleri seviyede İngilizce ve iyi seviyede Almanca bilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, SAP ve tercihen Successfactors bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenİnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Pozisyonun çalışma yeri 01.08.2016 tarihinden itibaren Tuzla olacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Kurumsal Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan, Kurumsal finansman, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında tercihen 7 yıl deneyim sahibi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Kavramsal ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, proaktif, MS Office uygulamalarına hakim (ileri düzey Excel) Forward, opsiyon, vb. türev ürünler konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenKurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bütçe ve Mali Kontrol UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bütçe ve Mali Kontrol UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonomi veya İstatistik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen SPK İleri Düzey Lisansı'na veya SMMM belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet edenBütçe ve Mali Kontrol Uzmanı aranmaktadır. Pozisyonun çalışma yeri 01.08.2016 tarihinden itibaren Tuzla olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı