Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 57
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş. Mersin Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Tercihen Kalite Yönetim Sistemi sertifikası sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mersin/Tarsus ve çevresinde ikamet edenKalite Güvence Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBULPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İstanbul’da ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Haberleşme Memuru İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Haberleşme MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Tuzla' da yer alan Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin yabancı dil eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir) Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Haberleşme Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. Polatlı Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği / Elektrik Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Autocad, S7 PLC programlarını bilen, Tercihen otomasyon, PLC, AG-OG elektrik dağıtım konularında bilgili, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Polatlı ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi (Kalite Yönetimi) Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Mühendisi (Kalite Yönetimi)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Kimya Mühendisliği / Endüstri Mühendisliği veya Elektrik-Elektronic Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen iyi seviyede Almanca bilen, MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen SAP bilen, Tercihen 5S, problem çözme, FMEA, Kontrol planı alanlarına yönelik eğitim sertifikası sahibi,Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun, Ticari pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir) Microsoft Office uygulamalarına hakim, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Etkili iletişim kuran, analitik düşünebilen, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahate engeli bulunmayan   Ticari Pazarlama Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Sorumlusu Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ambar SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ambar SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Bursa-Yenişehir'de bulunan fabrikasında  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden veya Lojistik bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış Yenişehir ve çevresinde ikamet eden Ambar Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Proje Mühendisi Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzman Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzman Proje MühendisiŞişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans derecesine sahip, İleri derecede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim, PLC/SCADA ve C+ Programlama dilini bilen, Yeni nesil dijital uygulamalar (Endüstri 4.0, Big Data vb.) ile veri bazlı performans optimizasyonu uygulamalarının geliştirilmesinde bilgili ve tecrübeli,Araştırma ve geliştirme motivasyonu yüksek, uluslararası farklı kültürlerle iletişim ortamında proje geliştirme istek ve yetkinliği olan,    MS Office, Proje Yönetimi, CAD yazılımlarına hakim, Yurtiçi /Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Uzman Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy Planning Specialist İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Strategy Planning SpecialistTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Strategy Planning SpecialistWe are looking for a Strategy Planning Specialist to be employed within our central Strategic Planning Department in Şişecam A.ŞBachelor degree in engineering / economics / business administrationMBA or higher degree is a plus 5 years of overall work experience; preferably in Strategic Planning or Business Development functions or strategy consultingExperience in strategy development and balance scorecard projectsHistory of working with sensitive data and senior executives Excellent verbal and written communication skills in English Proficiency in Microsoft Office applications; Demonstrated ability to conduct quantitative and qualitative research and analysis to drive recommendationsLogical problem structuring and strategic problem solving skills Ability to deal with ambiguity and working in a dynamic, results - oriented environmentStrong document, presentation preparation skills and number-crunching capabilitiesSoft skillsSelf-motivation and positive attitude with high level of energyStrong communication, presentation & negotiation skillsAbility to work effectively with cross-functional teamsResult-oriented with a strong sense of responsibilitySelf-confident in decision making process Problem solving skills coupled with analytical mindFlexible with ability to manage uncertainty and to cope with stressStrong time management skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Y.dışı Müşteri Hesap. ve İhracat Finans Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Y.dışı Müşteri Hesap. ve İhracat Finans SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yurtdışı Müşteri Hesapları ve İhracat Finans SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Mali İşler Başkanlığı Şişecam Dış Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Uluslararası Finans bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyiderecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 100, IELTS içinen az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yurtdışı Müşteri Hesapları ve İhracat Finans Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol ve Yasal Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mali Kontrol ve Yasal Raporlama YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mali Kontrol ve Yasal Raporlama YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.nin İstanbul Tuzla'da yer alan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 7 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, SAP FC modülünü bilen, Tercihen SMMM, SPK İleri Düzey 3 Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansına sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mali Kontrol ve Yasal Raporlama Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Sorumlusu İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Ürün SorumlusuPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri ve  Endüstri Mühendisliğibölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ürün Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sevkiyat Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İktisat / Lojistik Yönetimi / İşletme bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Gerekli durumlarda seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İşletme / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri / İktisat bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 7 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen İnsan Kaynakları alanında sertifika programlarına/yüksek lisans'a katılım göstermiş olmak,Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP HR Modülü, SF, Qlick programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi (Kalite Yönetimi) Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Mühendisi (Kalite Yönetimi)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Malzeme Mühendisliği / Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen SAP bilen, Tercihen Kalite ile ilgili kurs seminer çalıştay sertifika belgelerine (5S, Kaizen vb.) sahip,Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazar Analizleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazar Analizleri SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş.’nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik Yönetimi, İstatistik, İşletme bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Pazar Analizleri Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp İşleri Vardiya Teknisyeni Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalıp İşleri Vardiya TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalıp İşleri Vardiya TeknisyeniŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Talaşlı Üretim Öğretmenliği, Makine Öğretmenliği benzeri Teknik Öğretmenlikbölümünden veya MYO bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışma düzenine uygun, Microsoft Office programlarına hakim, Catia,Autocad ve eşdeğer katı modelleme programlarını kullanabilen, CNC Torna, Dik işleme tezgah,Talaşlı imalat, Polisaj, Kaynak ve  Malzeme bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden Kalıp İşleri Vardiya Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknik RessamTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknik RessamŞişecam Topluluğuna bağlı Kimyasallar Grubu Soda Sanayii A.Ş.'nin  Mersin'de bulunan Kromsan Fabrikası’ nda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Makine-Resim Konstrüksyion, Bilgisayar Destekli Çizim,  Endüstriyel Tasarım, Bilgisayar Destekli Makine-Resim veya Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Autocad ve Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırmacı(Modelleme) Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Araştırmacı(Modelleme)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,ANSYS/Fluent veya benzeri CFD paketleri, MATLAB, C++ veya Fortran ile programlama deneyimine sahip,İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde akışkanlar mekaniği, ısı transferi ve viskoelastisite bilgisine sahip,Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,Kocaeli/ Gebze çevresinde ikamet edenAraştırmacı (Modelleme) aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje Mühendisi;Şişecam Topluluğuna bağlı Kimyasallar Grubu Soda Sanayii A.Ş. Mersin'de bulunan Soda Fabrikası’ nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office, SAP 2000, Autocad programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin' de ikamet edecek, Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler ŞefiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş'nin Bursa-Yenişehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl yönetici olarak tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Tercihen iyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yenişehir ve çevresinde ikamet edebilecek İdari İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı (Sanallaştırma) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı (Sanallaştırma)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Teknoloji Geliştirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 100, IELTS içinen az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Vmware ve HyperV sanallaştırma teknolojilerinden en az birisine hakim, Microsoft Skype for Business (Lync) konusuna hakim, System Center Operation Manager (SCOM), System Center Configuration Manager (SCCM) ortamları yönetim tecrübesi olan,MS Windows Server, Windows Client, Active Directory, Exchange konularında yönetim tecrübesi olan,Linux işletim sistemi yönetimi konusunda tecrübe sahibi, ITIL v3, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi konularında tecrübe sahibi, SAN yönetimi konusunda deneyimli, Backup teknolojileri konusunda deneyimli, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik ve Alt Yapımcılar Sorumlusu İstanbul(Asya) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Tedarik ve Alt Yapımcılar SorumlusuPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İİBF Fakültesi bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 100, IELTS içinen az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)İyi seviyede Excel bilgisine sahip, diğer MS Office programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tedarik ve Alt Yapımcılar Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı (Ağ Sistemleri) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı (Ağ Sistemleri)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Teknoloji Geliştirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformansyon Sistemleri, Bilgisayar-Enformatik bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını etkin kullanabilen, MS Project programını etkin kullanabilen, Yerel Alan Ağları (LAN), Geniş Alan Ağları (WAN)ve Kablosuz Ağlar (Wireless Networks)'a hakim,Sesli ve Görüntülü İletişim Sistemlerine (Skype For Business, Video Konferans Sistemleri (tercihen Polycom), Santral Sistemleri (tercihen Alcatel ) vs.) hakim,Tercihen  Ağ Teknolojileri alanında uluslararası standartlarda sertifika sahibi olan, (CCNA, CCNP, CCDP, IUWNE, CCNP Security, )Tercihen  SISAS, SENSS, SIMOS, SITCS, CCIE RS sertifikalarına sahip, HP, Aruba ve Cisco kablosuz ağ teknolojilerine hakim, Tercihen  Aruba Clearpass sistemi ile çalışma yapmış, Network Monitoring, Availability, Kapasite ve performans, Business Intelligence raporlama konularında bilgi sahibi,Tercihen Linux işletim sistemleri konusunda çalışmış, Wan Optimizasyonu ve QoS konularına hakim, Tercihen Güvenlik Kameraları sistemleri hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticaret Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Enerji Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri MühendisliğiveyaEnerji Sistemleri Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office yazılımlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Enerji Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi (Satınalma) Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme Mühendisi (Satınalma)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Makine Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 5 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Lojistik SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Dış Ticaret / İşletme / İktisat / Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Orta seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 57, IELTS için en az 4 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Lojistik Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Şefi İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Üretim Planlama ŞefiPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda 2 yıl yöneticilik deneyimi olan, İleri Planlama aracı kullanma tecrübesi olan / İleri Planlama Projelerinde aktif görev yapmışİleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Üretim Planlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Üretim Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet edenMağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Ustabaşısı Denizli DENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıDENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. A.Ş.nin Denizli' de bulunan Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Ustabaşısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Geliştirme Mühendisi Eskişehir PAŞABAHÇE ESKİŞEHİR CAM SAN.VE TİC.A.Ş.
Geliştirme MühendisiPAŞABAHÇE ESKİŞEHİR CAM SAN.VE TİC.A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Eskişehir fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Office ve CAD  programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Geliştirme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Harman Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Fırın Harman MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarına hakim, Teknik resim okuyabilme becerisine sahip, Tercihen Autocad, Catia vb programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden Fırın Harman Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Etüd Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Etüd Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş.’ninİstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Makine Mühendisliği, Maden Mühendisliği veya Cevher Hazırlama Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,              İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)  MS Office, Autocad, SolidWorks  programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Etüd Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu CamSan. A.Ş.'nin Eskişehir'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliğiya da Mekatronik Mühendisliğibölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen Macro Yazılım bilgisi ve Minitab bilgisine sahip, Tercihen ISO 9001,10002,15378, 22000, GMP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Kontrol Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş.'nin Mersin'de bulunan Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Macro yazılımı, Aspen plus progralamı ve mini tab bilen,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu'nun Mersin'de yer alan Soda San. A.Ş. Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veyaMakine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 87, IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)En az B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi sahibi,B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş'nin  Mersin'de yer alan Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, En az 1 yıl benzer tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mersin'de ikamet edebilecek,  Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Talep Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Talep Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Otomotiv Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İşletme Mühendisliği / Matemetik Mühendisliği  veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik çözüm yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Talep Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vardiya TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. Karabük İşletmesi'nde görevlendirilmek üzere; Ön lisans programlarının Elektrik-Elektronik, Makine, Mekatronik, Maden bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karabük'te ikamet edecek, Vardiya Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni Aydın Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş'nin  Aydın-Çine'de yer alan Feldspat Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknikerliği, Cevher Hazırlama Madencilik, Metal İşleri  bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Tercihen Kaynakçı Sertifikası, Forklift sertifikası, Temel İlkyardım Sertifikası, SRC Belgesi sahibi,En az 2 yıl benzer tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Aydın/Çine'de ikamet edebilecek,  Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Bilecik Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu Kimyasallar Grubu bünyesindeki Camiş Madencilik A.Ş.'nin  Bilecik'te bulunan Bakım Onarım Şefliği'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik ya da Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Bilecik'te ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Lojistik Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yurtdışı Lojistik SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Otomotiv Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Ekonomi / İşletme Mühendisliği / İşletme bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen iyi seviyede Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik çözüm yeteneği kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtdışı Lojistik Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mamul Ambar Teknisyeni Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Fizik / Kimya / Matematik veya Makine bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Mamul Ambar Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Elektronik Mühendisliği / Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen iyi seviyede Almanca bilen, MS Office programlarına hakim ve tercihen Catia V5 ve Microsoft Project bilgisi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet edenProje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Bilimleri / Finansman / İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Finansal değerleme ve pazar araştırması konusunda bilgili, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar-Enformatik veya Ekonometri bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office, VBA, Project ve Visio programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Makine Mühendisliği / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği  veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, Visio, Project ve 3D tasarım programlarını programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Memuru Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık Memuru Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu'nun Mersin'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere,Tercihen Hemşirelik lisans,  Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Teknikerliği, Sağlık Memurluğu, Acil tıp Teknisyenliği, İlk ve Acil Yardım Teknikerliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, ISG Yardımcı Sağlık Personeli Sertifikasına sahip veya Belge Eğitimi almış olan,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yasal mevzuata hakim, Sağlık Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Ustabaşısı Denizli DENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıDENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. A.Ş.nin Denizli' de bulunan Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Ustabaşısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı