Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dijital Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dijital Medya UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dijital Medya UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul'da yer alan Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 8 yıllık deneyim sahibi, Google Analytics ve diğer dijital medya analiz ve takip raporlarını analiz edebilme yetkinliğine sahip, Dijital marka yönetimi ile ilgili proje deneyimi bulunan, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış,Dijital Medya Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli/Lüleburgaz'da yer alan Otocam Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, En az 5 yıl İşyeri Hekimliğinde deneyimli, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tüm yasal mevzuata hakim, Tam zamanlı çalışabilenİşyeri Hekimi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Fiyatlandırma YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Fiyatlandırma YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Ekonomi ve Finans, İstatistik, İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Fiyatlandırma Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANTALYA) Antalya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANTALYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Antalya'da yer alan Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Forklift OperatörüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Forklift Operatörü Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu'na bağlı Gebze'de bulunan Omco İstanbul Kalıp San. ve Tic. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere,   En az lise mezunu, Üretim Şirketleri'nde ambar deneyimi olan Forklift ehliyet belgesine sahip, Forklift kullanımında deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışForklift Operatörü aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Performans ve Ücretlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin  Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Ücretlendirme, yan haklar ve performans süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını, özellikle Excel'i, çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Tercihen SuccessFactors- Performans Sistemine aşina ve bu konuda eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet edenPerformans ve Ücretlendirme Uzmanı aranmaktadır.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi (Geçici) Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi (Geçici)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş.'nin Eskişehir'de yer alan fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli,Geçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Nakliye Memuru Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. bünyesinde Bursa/Gemlik'te görevlendirilmek üzere;  Önlisans programlarının İşletme Yönetimi, Genel İşletme, Lojistik, Sevk ve İdare ya da Deniz ve Liman İşletme bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Nakliye Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul'da yer alan Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin İletişim, Medya ve İletişim, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 6 yıllık deneyim sahibi, Dijital marka yönetimi ile ilgili proje deneyimi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış,Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje YöneticisiŞişecam Topluluğu Kurumsal Gelişim ve Sürdürülebilirlik Başkanlığı bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Endüstri / İşletme / Sistem / Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında proje yönetimi alanında en az 6 yıl proje yöneticisi olarak görev yapmış, Minimum 2 ERP projesinde başından sonuna kadar görev almış, tercihen SAP ERP konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen PMI sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Koordinasyon ve Süreç Yönetimi,  Paydaş Yönetimi,  Risk / Fırsat Yönetimi,  Tedarikçi Yönetimi, Zaman Yönetimi, Raporlama, Temel Maliyetlendirme, Kriz Yönetimi ve Bütçe süreçleri bilgi ve beceriye sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip, İstanbul’da ikamet eden,Proje Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Camiş Ambalaj San. A.Ş. bünyesinde, Tuzla Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun,Makine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenElektrik Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kurumsal Finansman ve Hazine Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman ve Hazine UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman ve Hazine UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş'nin İstanbul'da yer alan Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Kurumsal Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan, Kurumsal finansman, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında tercihen 7 yıl deneyim sahibi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Kavramsal ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, proaktif, MS Office uygulamalarına hakim (ileri düzey Excel) Forward, opsiyon, vb. türev ürünler konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışKurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ürün SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ürün SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yöneim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği ya da İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışÜrün Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı