Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1935


www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi

Firma web sitesi: www.sisecamkariyerim.com/tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 16.30

Açıklama: Fabrikalarımızda hafta sonu çalışma ve farklı mesai saatleri uygulanabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı
Bireysel Emeklilik

Diğer: Yıllık izin yardımı, ikramiye, esnek çalışma saatleri ve esnek yan haklar


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 6000+

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İşyeri Hekimi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Tıp Fakültesi'nden mezun, İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, En az 5 yıl İşyeri Hekimliğinde deneyimli, ISG ve yasal mevzuata hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilen, Lüleburgaz ve çevresinde ikamet edebilecek, İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Ticari Pazarlama YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun, Ticari pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Etkili iletişim kuran, analitik düşünebilen, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahate engeli bulunmayan   Ticari Pazarlama Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Hazine ve Finansman Direktörlüğü’ne bağlı Nakit Yönetimi Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi ve Mühendislikbölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan,Benzer pozisyonda nakit yönetimi, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında en az 2 yıl deneyim sahibi olan,İleri düzeyde İngilizce bilen,   SAP ve MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Nakit Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulaştırma Memuru İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ulaştırma MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ulaştırma MemuruŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu'nun İstanbul-Tuzla' da yer alan Camiş Madencilik şirketinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer alan 5 yıllık iş tecrübesi bulunan, B sınıfı ehliyet sahibi, tercihen SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik Belgeleri olan, Ulaştırma Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticaret Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Enerji Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office yazılımlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Enerji Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Elektronik Mühendisliği / Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen iyi seviyede Almanca bilen, MS Office programlarına hakim ve tercihen Catia V5 ve Microsoft Project bilgisi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiŞişecam Topluluğu'na bağlı Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş. Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Tıp Fakültesi'nden mezun, İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, En az 5 yıl İşyeri Hekimliğinde deneyimli, ISG ve yasal mevzuata hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilen, Bursa' da ikamet eden İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı/Sorumlusu Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe Uzmanı/SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe Uzmanı/SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul Genel Merkezi 'nde ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF ve benzeri lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazarlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazarlama SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Pazarlama iş ailesi pozisyonlarında açılacak pozisyonlarda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Pazarlama alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,   Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesinde oluşacak Satış Temsilcisi pozisyonlarında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,İlgili alanda en az 1 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan   Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırmacı Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
AraştırmacıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Uzman / Yardımcı AraştırmacıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı bünyesindegörevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği,Fizik, Fizik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Kocaeli/ Gebze çevresinde ikamet edenUzman / Yardımcı Araştırmacı  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği,  Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformansyon Sistemleri, Bilgisayar-Enformatik Bilgi Teknolojileri ya da benzer bölümlerinden mezun,Bilgi Teknolojileri alanında deneyimli, En az İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan,   Bilgi Teknolojileri Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi / Bakım Onarım Mühendisi Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Mühendisi / Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun,Tercihen üretim veya bakım onarım alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen / Tekniker / Ustabaşı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknisyen / Tekniker / UstabaşıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakülteleri ve Meslek Yüksek Okullarının Makine, Elektrik, Elektronik, Mekatronik ve benzeri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Belirtilen İllerde ikamet  eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden ya da Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun,Yönetici Asistanı ya da Üst Düzey Yönetici Asistanı pozisyonlarında deneyimli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi / Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi / UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF Fakültesi, Endüstri Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun,Tercihen Sevkiyat Planlama, Üretim Planlama, Malzeme Planlama, Satış ve Talep Planlama alanlarında en az 1 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen İllerde ikamet eden veya edebilecek, .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi / Geliştirme Mühendisi Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Mühendisi / Geliştirme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Kimya Mühendiği, Çevre Mühendiliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ve benzeri lisans bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF Fakültesi, Endüstri Mühendisliği  vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen Satınalma alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzmanı / Dış Ticaret Uzmanı /Ambar Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Lojistik Uzmanı / Dış Ticaret Uzmanı /Ambar UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen Dış Ticaret, Lojistik ve Ambar operasyonları alanlarında en az 1 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen İllerde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı / Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı / Uzman YardımcısıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin İİBF ve Endüstri Mühendisliği vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,İnsan kaynaklarının işe alım, eğitim, ücret ve performans yönetimi, kariyer planlama/organizasyonel gelişim, özlük süreçlerinden en az birinde tecrübe sahibi,İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul 'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul Genel Merkezi 'nde ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin İİBF ve benzeri lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanlarında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama Uzmanı/Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama Uzmanı/Uzman YardımcısıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF ve Endüstri Mühendisliği vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,İlgili alanda en az 1 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Finans Uzmanı/Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Finans Uzmanı / Uzman YardımcısıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF ve Endüstri Mühendisliği vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Finans alanında en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mamul Ambar Teknisyeni Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Fizik / Kimya / Matematik veya Makine bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Mamul Ambar Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ya da Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ITIL, CISSP, CEH, CSSP uzmanlık sertifikalarına sahip, Sunucu ve İstemci İşletim Sistemleri (Windows, Linux); Firewall, Antivirüs, Atak önleme, VPN, Security E-mail Gateway, Security Web Gateway, İdentitiy v.b. bilgisi sahibi,İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100,IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden   BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA) Adana Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ADANA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Adana)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 9 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet eden Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İZMİR İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İZMİRPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış DanışmanıŞişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İzmir’de ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı