Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1935


www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi

Firma web sitesi: www.sisecamkariyerim.com/tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 16.30

Açıklama: Fabrikalarımızda hafta sonu çalışma ve farklı mesai saatleri uygulanabilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı
Bireysel Emeklilik

Diğer: Yıllık izin yardımı, ikramiye, esnek çalışma saatleri ve esnek yan haklar


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 6000+

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 44
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ticari Pazarlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ticari pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli Etkili iletişim kuran, analitik düşünebilen, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, Ticari Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Memuru İstanbul(Asya) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Ambar MemuruPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’ye bağlı Lojistik Operasyonları Yöneticiliği’nde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen önlisans mezunu, Sevkiyat ve depo süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Bilgisayar kullanabilen, İletişim yetenekleri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen 25-35 yaş arasında, Ambar Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İZMİR İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İZMİRPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış DanışmanıŞişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İzmir’de ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (ANKARA) Ankara Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (ANKARA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Ankara)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet eden Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI(İSTANBUL-AVRUPA YAKASI)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul - Avrupa Yakası)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir ve çevre bölgelerinde ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (SAMSUN) Samsun Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (SAMSUN)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Samsun)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ) Kocaeli Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Kocaeli)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBULPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İstanbul’da ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Camiş Madencilik A.Ş.' bünyesinde yer alan Satış Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Maden, Jeoloji veya Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan   Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Performans ve Ücretlendirme Uzmanı(Sözleşmeli) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme Uzmanı(Sözleşmeli)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Performans ve Ücretlendirme Uzmanı (Sözleşmeli)Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki  İnsan Kaynakları Başkanlığı'na bağlı Performans ve Ücretlendirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Ücretlendirme, yan haklar süreçlerinde 2-5 yıl arası deneyim sahibi, Performans değerlendirme sisteminin süreç analizleri ve operasyonun da deneyimli,Hay kademelendirme sistemini bilen, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  SAP ve Excel'i çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SuccessFactors- Performans Sistemine aşina ve bu konuda eğitim almış,Yurtdışı seyahat engeli olmayan Performans ve Ücretlendirme Uzmanı (Sözleşmeli) aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Risk Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Risk Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Topluluk Satınalma Koordinatörlüğü'ndeyer alan Satınalma Mükemmellik Merkezi Direktörlüğü’ne bağlıSatınalma Risk Yönetimi Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış,Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Satın alma süreçleri, finans ve risk belirleme ve takibi konularında bilgi sahibi,MS Office ve SAP (SRM modülü) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, (İleri Excel ve PowerPoint tercih sebebidir)İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan   Satınalma Risk Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Topluluk Satınalma Koordinatörlüğü'ndeyer alan Satınalma Mükemmellik Merkezi Direktörlüğü’ne bağlıSatınalma Geliştirme Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış,Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Satın alma süreç ve sistem geliştirme hakkında detaylı bilgi sahibi, MS Office ve SAP programlarını iyi düzeyde kullanabilen, (İleri Excel ve PowerPoint tercih sebebidir)İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan    Satınalma Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarikçi Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Topluluk Satınalma Koordinatörlüğü'nde yer alan Satınalma Mükemmellik Merkezi Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış,Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Satın alma süreçleri, tedarikçi performansı hakkında detaylı bilgi sahibi, MS Office ve SAP (SRM modülü) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, (İleri Excel ve PowerPoint tercih sebebidir)İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan    Tedarikçi Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul Genel Merkezi 'nde ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin İİBF ve benzeri lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanlarında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sevkiyat Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İktisat / Lojistik Yönetimi / İşletme bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Gerekli durumlarda seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesinde oluşacak Satış Temsilcisi pozisyonlarında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,İlgili alanda en az 1 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan   Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı/Sorumlusu Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe Uzmanı/SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe Uzmanı/SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul Genel Merkezi 'nde ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF ve benzeri lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler ŞefiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Eskişehir San. A.Ş'nin Eskişehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileriveya İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun, İdari İşler alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SAP bilgisine sahip, Microsoft Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Proaktif, detaylara dikkat eden ve yüksek sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden İdari İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bütçe ve Mali Kontrol UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Bütçe ve Raporlama konularında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen SPK İleri düzey lisansı ve SMMM belgesine sahip, En az 3 yıl UFRS/SPK Raporlama tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel kullanabilen, SAP CO, FI, AA, BPC ve BW Modüllerini bilen, Güçlü analitik bakış açısına ve termini olan işlerde çalışma yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mamul Ambar Teknisyeni Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Fizik / Kimya / Matematik, Makine veya İktisadi İdari Bilimler /Teknik Eğitim / Teknoloji / Eğitim Fakülteleri lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Mamul Ambar Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Finans Uzmanı/Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Finans Uzmanı / Uzman YardımcısıTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF ve Endüstri Mühendisliği vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Finans alanında en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Seçme ve Yerleştirme Uzmanı (Sözleşmeli) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Seçme ve Yerleştirme Uzmanı (Sözleşmeli)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir. Seçme ve Yerleştirme Uzmanı (Sözleşmeli)Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki İnsan Kaynakları Başkanlığı'na bağlı Seçme ve Yerleştirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;·     Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Sosyoloji veya Psikolojivb bölümlerinden mezun,·     Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli,·     Yetkinlik Bazlı Mülakat, Kişilik Envanteri ve Genel Yetenek Testi konularında tecrübesi bulunan,·     İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·     MS Office programlarını, özellikle Excel'i iyi düzeyde kullanabilen,·     Tercihen SAP bilen,Seçme ve Yerleştirme Uzmanı (Sözleşmeli) aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazarlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazarlama SorumlusuTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Pazarlama iş ailesi pozisyonlarında açılacak pozisyonlarda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Pazarlama alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,   Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni Bilecik, Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniTürkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun Bursa Yenişehir-Bilecik'de yer alan Bölge Laboratuvarlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Kimya , Kimya Teknolojileri, Cam-Seramik, Maden ve benzeri önlisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen Laboratuvar deneyimi olan, Bursa veya Bilecik 'te ikamet edebilecek Laboratuvar Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Grafik Tasarım SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi Tasarım Yöneticiliklerinde oluşacak pozisyonlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adobe Illustrator, In-Design, AutoCad, Rhino, Solidworks ve benzer amaçlı 2D 3D programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden Tasarım Sorumluları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF Fakültesi, Endüstri Mühendisliği  vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen Satınalma alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici Asistanı / Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu 'nun İstanbul-Tuzla 'da yer alan Genel Merkezi 'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz. Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden ya da Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun,Yönetici Asistanı ya da Üst Düzey Yönetici Asistanı pozisyonlarında deneyimli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı / Dış Ticaret Uzmanı /Ambar Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Lojistik Uzmanı / Dış Ticaret Uzmanı /Ambar UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF vb. lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen Dış Ticaret, Lojistik ve Ambar operasyonları alanlarında en az 1 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen İllerde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi / Bakım Onarım Mühendisi Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Mühendisi / Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.Şişecam Topluluğu'nun Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun,Tercihen üretim veya bakım onarım alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen / Tekniker / Ustabaşı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknisyen / Tekniker / UstabaşıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakülteleri ve Meslek Yüksek Okullarının Makine, Elektrik, Elektronik, Mekatronik ve benzeri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Belirtilen İllerde ikamet  eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi / Geliştirme Mühendisi Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite Mühendisi / Geliştirme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin Kimya Mühendiği, Çevre Mühendiliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ve benzeri lisans bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi / Uzmanı Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi / UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye ’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.  Şişecam Topluluğu'nun İstanbul Genel Merkezi ve Lüleburgaz (Kırklareli), Yenişehir (Bursa), Eskişehir, Polatlı (Ankara), Denizli, Mersin fabrikalarında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adayların "Genel Başvuru" larını beklemekteyiz.Üniversitelerin İİBF Fakültesi, Endüstri Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun,Tercihen Sevkiyat Planlama, Üretim Planlama, Malzeme Planlama, Satış ve Talep Planlama alanlarında en az 1 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Belirtilen İllerde ikamet eden veya edebilecek, .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Bakım Onarım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım Onarım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi (Makine, Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri Bölümü) veya Meslek Yüksek Okulumezunu,Fabrikalarda bakım-onarım konusunda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda  tecrübeli, Teknik Resimleri ve Montaj Resimlerini okuyabilen, Planlı Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla ve çevresinde ikamet eden Makine Bakım Onarım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Teknisyeni Bilecik Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vardiya TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vardiya TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş'nin Bilecik' te bulunan tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Maden Teknolojisi, Maden MYO bölümlerinden mezun,Vardiya Teknisyenliği alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen İSG ve Çevre  yönetim sistemleri Eğitim sertifikaları sahibi, Microsoft Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik' te ikamet eden, Vardiya Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı