Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İşletme (Bakım Onarım) Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme (Bakım Onarım) MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş. Trakya Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  E-Plan vb elektrik proje çizim programı kullanabilen, PLC Programlama (Simatic manager, TIA-Portal, TwinCat, PCS7) veya Scada (Siemens WinCC) bilen, Tecrübeyle orantılı olarak; Kalite Yönetim sistemi eğitim belgesi bulunan (ISO 9000 Temel Eğitimi) ISG (ISO 18001 Temel Eğitimi), Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi (ISO 14001 Temel Eğitimi) almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kırklareli/Lüleburgaz çevresinde ikamet edenİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi (Geçici) Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi (Geçici)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş.'nin Eskişehir'de yer alan fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Lise mezunu (Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu), 35 yaşını geçmemiş, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik durumu tecilli,Geçici İşçi alımı yapılacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ambar Sorumlusu Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ambar SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ambar SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Eskişehir'de bulunan fabrikasında  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış Eskişehir ve çevresinde ikamet edenAmbar Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şoför/SürücüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
ŞoförTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (SRC) sahip, C veya E sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Şoför aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Ön lisans programlarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu'nun İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen SMMM Belgesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Operasyon SorumlusuŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonomi veya İşletme bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satınalma Operasyon Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye Memuru Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakliye MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. bünyesinde Bursa/Gemlik'te görevlendirilmek üzere;  Önlisans programlarının İşletme Yönetimi, Genel İşletme, Lojistik, Sevk ve İdare ya da Deniz ve Liman İşletme bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Nakliye Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Güvenlik Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere;  En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Silahlı Güvenlik sertifikası bulunan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Malzeme / Makine / İşletme / Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) İyi düzeyde Almanca bilen, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tecihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Temsilcisi aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen ilgili alanda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa/ Yenişehir’de ikamet edebilenMekanik Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul'da yer alan Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin İletişim, Medya ve İletişim, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 6 yıllık deneyim sahibi, Dijital marka yönetimi ile ilgili proje deneyimi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış,Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş'nin İstanbul'da yer alan Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Kurumsal Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, Finans, Ekonomi veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kurumsal finansman, mali analiz ve yönetim raporlama olmak üzere ilgili alanda en az 6 yıl deneyimli, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen CMA sertifikası bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışKurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Ofis Müdürü İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje Ofis MüdürüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje Ofis MüdürüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan  İnşaat Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl iş tecrübesi olan, En az 2 Projede Proje Müdürlüğü görevinde bulunmuş, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışProje Ofis Müdürü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Şefi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknik Satınalma ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknik Satınalma ŞefiTrakya Cam San. A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, Endüstri Mühendisliği ya da Ekonomi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office ve SAP programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Teknik Satınalma Şefi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje YöneticisiŞişecam Topluluğu Kurumsal Gelişim ve Sürdürülebilirlik Başkanlığı bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Endüstri / İşletme / Sistem / Bilgisayar Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında proje yönetimi alanında en az 6 yıl proje yöneticisi olarak görev yapmış, Minimum 2 ERP projesinde başından sonuna kadar görev almış, tercihen SAP ERP konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen PMI sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Koordinasyon ve Süreç Yönetimi,  Paydaş Yönetimi,  Risk / Fırsat Yönetimi,  Tedarikçi Yönetimi, Zaman Yönetimi, Raporlama, Temel Maliyetlendirme, Kriz Yönetimi ve Bütçe süreçleri bilgi ve beceriye sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip, İstanbul’da ikamet eden,Proje Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul'da yer alan Genel Müdürlüğü'ndeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ya da Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen ITIL, CISSP, CEH, CSSP uzmanlık sertifikalarına sahip, Sunucu ve İstemci İşletim Sistemleri (Windows, Linux); Firewall, Antivirüs, Atak önleme, VPN, Security E-mail Gateway, Security Web Gateway, İdentitiy v.b. bilgisi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış    BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Camiş Ambalaj San. A.Ş. bünyesinde, Tuzla Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun,Makine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tuzla ve civarında ikamet edenElektrik Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SPK Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
SPK Raporlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.nin İstanbul’da yer alan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, SAP FC modülünü bilen, Tercihen SMMM, SPK İleri Düzey 3 Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,SPK Raporlama Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İstanbul'da ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İzmir’de ikamet eden  Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Finansman ve Hazine Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman ve Hazine UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Finansman ve Hazine UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş'nin İstanbul'da yer alan Mali İşler Başkanlığı Hazine ve Kurumsal Finansman Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda yüksek lisansı bulunan, Kurumsal finansman, finansal planlama, analiz, yönetim raporlaması konularında tercihen 7 yıl deneyim sahibi olan, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Kavramsal ve analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, proaktif, MS Office uygulamalarına hakim (ileri düzey Excel) Forward, opsiyon, vb. türev ürünler konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışKurumsal Finansman Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İç İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İç İletişim UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan Genel Müdürlüğü bünyesinde;  Üniversitelerin İletişim ya da İşletme bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sharepoint, Bilgi Mimarisi, web sayfası yönetimini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İç İletişim Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar ve Rekabet Araştırma Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazar ve Rekabet Araştırma SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Pazar ve Rekabet Araştırma SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Pazar ve Rekabet Araştırma Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin , İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) İyi seviyede İspanyolca bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Temsilcisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Statik MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Statik MühendisiŞişecam Topluluğu'nun İstanbul'da yer alan Genel Müdürlüğü'nde görev almak üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Yapı Mühendisliği, Zemin Mekaniği/Geoteknik Mühendisliği veya Deprem Mühendisliği konularında tecrübeli veya yüksek lisansını tamamlamış olan, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede SAP 2000, AUTOCAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Tercihen XSTEEL, STA4CAD veya PROBİNA programlarını bilen, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Statik Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli/Lüleburgaz'da yer alan Otocam Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, En az 5 yıl İşyeri Hekimliğinde deneyimli, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tüm yasal mevzuata hakim, Tam zamanlı çalışabilenİşyeri Hekimi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Memuru Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulları'nın Sağlık Memurluğu, Sağlık Teknikerliği veya Hemşirelik bölümlerinden mezun (Sağlık Meslek Lisesi Mezunu adaylar tercih edilecektir.) Tercihen Sağlık Personeli Sertifikası bulunan, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışSağlık Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  En az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet edenİşçi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı