Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Gaziantep)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA) Ankara Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (ANKARA) Ankara Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (ANKARA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Ankara)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.-Gaziantep’te görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışMağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Stajyeri Mersin, İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje StajyeriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje StajyeriŞişecam Genel Merkezi (Tuzla) ve Mersin'deki fabrikalarımız bünyesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi, y.lisans veya doktora öğrencisi olan,Haftanın 3 günü staja gelebilen, Min 3.00 ortalamaya sahip olan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olan Proje Stajyeri aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Eğitim Planlama ve Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Planlama ve Uygulama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Eğitim Planlama ve Uygulama UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Şişecam Akademi'de görev almak üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim Eğitim Yönetim Sistemi (SAP, SF vb.) konusunda tecrübeli, Analitik ve çözüm odaklı, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, sürekli gelişim ve öğrenme odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eğitim Planlama ve Uygulama Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
2017 Yaz Dönemi Stajyeri Ankara, Bursa, ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
2017 Yaz Dönemi StajyeriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
ŞİŞECAM-YAZ DÖNEMİ STAJYERİ Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler veyaSosyal Bilimler Fakülteleri’nde2. veya 3. sınıfta okuyan tüm öğrencilerin başvurularını bekliyoruz.Staj süresi en az 20, en çok 30 iş günüdür.Staj dönemi 4 aya yayılmış olup 15 Haziran – 15 Temmuz,15 Temmuz – 15 Ağustos ve15 Ağustos – 15 Eylül aralığına göre staj döneminizi seçebilirsiniz.Zorunlu Staj başvuruları kabul edilmektedir. Zorunlu stajın olmaması durumunda, okulun SGK’yı karşılaması halinde stajyer alımı gerçekleştirilecektir.
Stajyer        İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik AmiriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik Amiri Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Güvenlik sektöründe en az 10 yıl ekip yönetimi tecrübesine sahip, Kurumsal şirketlerde benzer pozisyonlar üstlenmiş, Silahlı Güvenlik sertifikası bulunan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenlik Amiri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik İşleri MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik İşleri MühendisiŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki İnşaat Direktörlüğü'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 100, IELTS içinen az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, Autocad kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik İşleri Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi Uzman YardımcısıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi Uzman YardımcısıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Nakit Yönetimi Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi ve Finans veya Finansman bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl  deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 100,IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen SAP (TRM) kullanımı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Nakit Yönetimi Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Soda San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Kimya veya Makine bölümlerinden mezun (Tercihen Teknik Liselerin aynı bölümlerinde okumuş), Soda ve Kromsan Fabrikalarında çalışacak, 27 yaşını aşmamış, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin veya Tarsus'ta ikamet eden/ edebilecekİşçi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu bünyesindeki Camiş Madencilik A.Ş.'nin  Karabük'te bulunan Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik-Elektronik ya da Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAD belgesi sahibi, Tercihen PLC bilgisi sahibi, B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışElektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardmcı Proje Mühendisi Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardmcı Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardımcı Proje MühendisiŞişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi bünyesindeki Fırın Teknolojileri Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans derecesine sahip, İleri derecede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim, Microsoft Project, CAD ve C Programlama dilini bilen, Yeni nesil endüstri otomasyon sistemleri hakkında bilgi sahibi olan, Endüstri 4.0 konularını bilen, Yurtiçi /Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Yardımcı Proje Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı