Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 79
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BT Uygulama Uzmanı (SAP) İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Uygulama Uzmanı (SAP)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Uygulama UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Uygulama Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP projelerinde HCM modülü ile ilgili görev almış, uyarlama bilgisine sahip,ABAP programlama, debug, FIORI, BSP veya Web Dynpro programlama bilgisine sahip,İlgili alanlarda min. 2 yıl iş tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan     BT Uygulama Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İzmir)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Gaziantep)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ENGELLİ) İSTANBULPaşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun, İstanbul’da ikamet eden Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.(İlan ile ilgilenen adayların engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile başvurmaları tercih edilmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA) Bursa Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BURSA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Bursa)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANTALYA) Antalya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (ANTALYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Antalya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM) Muğla Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (BODRUM)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 4 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Gaziantep)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ) Kocaeli Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KOCAELİ)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 44 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Kocaeli)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şişecam Ar-Ge Uzun Dönem Proje Stajyeri Kocaeli, İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Ar-Ge Uzun Dönem Proje StajyeriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Türkiye'nin tek ve en donanımlı, Dünyanın sayılı araştırma merkezlerinden Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi'nde camın geleceği için çalışarak deneyim kazanmak ve yer aldığın projelerde başarılarını göstererek kurumsal hayatın kapılarını iyi bir deneyimle aralaman için seni de aramıza bekliyoruz!Üniversitelerin Fizik, Fizik Mühendisliği bölümlerinde Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen,Min 3.00 ortalamaya sahipsen,Haftanın min 2.5 gününü staja ayırabiliyorsan,Başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Teknoloji Geliştirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformansyon Sistemleri, Bilgisayar-Enformatik bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını etkin kullanabilen,MS Project programını etkin kullanabilen,Yerel Alan Ağları (LAN), Geniş Alan Ağları (WAN)ve Kablosuz Ağlar (Wireless Networks)'a hakim,Sesli ve Görüntülü İletişim Sistemlerine (Skype For Business, Video Konferans Sistemleri (tercihen Polycom), Santral Sistemleri (tercihen Alcatel ) vs.) hakim,Tercihen  Ağ Teknolojileri alanında uluslararası standartlarda sertifika sahibi olan, (CCNA, CCNP, CCDP, IUWNE, CCNP Security, )Tercihen  SISAS, SENSS, SIMOS, SITCS, CCIE RS sertifikalarına sahip,HP, Aruba ve Cisco kablosuz ağ teknolojilerine hakim,Tercihen  Aruba Clearpass sistemi ile çalışma yapmış,Network Monitoring, Availability, Kapasite ve performans, Business Intelligence raporlama konularında bilgi sahibi,Tercihen Linux işletim sistemleri konusunda çalışmış,Wan Optimizasyonu ve QoS konularına hakim,Tercihen Güvenlik Kameraları sistemleri hakkında bilgi sahibi,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışBT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Geliştirme Mühendisi Eskişehir PAŞABAHÇE ESKİŞEHİR CAM SAN.VE TİC.A.Ş.
Geliştirme MühendisiPAŞABAHÇE ESKİŞEHİR CAM SAN.VE TİC.A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Eskişehir fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Office ve CAD  programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Geliştirme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Lojistik Müdürü İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yurtdışı Lojistik MüdürüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yurtdışı Lojistik MüdürüŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ulaştırma ve Lojistik veyaEndüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Lojistik hizmet sağlayıcı veya üretici kuruluşlarda; deniz, hava, demiryolu ve kara taşımacılığı ile ithalat ve ihracat operasyonları alanlarında en az 7 yıl deneyim sahibi,Dış ticaret süreçleri, lojistik, vergi ve gümrükleme konularına hakim,Tüm ödeme ve teslim şekilleri hakkında bilgi sahibi,Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,SAP kullanabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden Yurtdışı Lojistik Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Fırın Harman Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Fırın Harman MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarına hakim, Teknik resim okuyabilme becerisine sahip, Tercihen Autocad, Catia vb programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden Fırın Harman Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Etüd Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Etüd Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı  Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş.’ninİstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Makine Mühendisliği, Maden Mühendisliği veya Cevher Hazırlama Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,              İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)  MS Office, Autocad, SolidWorks  programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Etüd Proje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İnsan Kaynakları Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.' nin İstanbul-Tuzla' da yer alan İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Psikoloji, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer alanda 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP HR modülünü kullanmış olan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş'nin Bursa-Yenişehir'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir) Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa Yenişehir ve çevresinde ikamet eden Üretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu CamSan. A.Ş.'nin Eskişehir'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliğiya da Mekatronik Mühendisliğibölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen Macro Yazılım bilgisi ve Minitab bilgisine sahip, Tercihen ISO 9001,10002,15378, 22000, GMP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Kontrol Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş.'nin Mersin'de bulunan Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Macro yazılımı, Aspen plus progralamı ve mini tab bilen,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ücretlendirme ve Performans Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ücretlendirme ve Performans Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ücretlendirme ve Performans Yönetimi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Performans ve Ücretlendirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Ücretlendirme, yan haklar ve performans süreçlerinde 3-6 yıl arası deneyim sahibi,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını, özellikle Excel'i çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Tercihen SuccessFactors- Performans Sistemine aşina ve bu konuda eğitim almış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtdışı seyahat engeli olmayan Ücretlendirme ve Performans Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Kurumsal İletişim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İletişim, Medya ve İletişim,Reklamcılık ve Halkla İlişkiler ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun,Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri ve Etkinlik yönetimi alanında 2-5 yıl arası etkin deneyim sahibi,Dijital marka yönetimi ile ilgili proje deneyimi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış, İstanbul'da ikamet eden Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayi A.Ş. Bursa Yenişehir Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Kimya Mühendisliği / Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'ndekiGlobal Promosyon Satışlar Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir)MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Satış projeleri yönetimi konusunda deneyimli,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, , Seyahat engeli olmayan, Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'ndeki Yurtdışı Bölge Satış Şefliği'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi seviyede Almanca veya Fransızca bilen,İyi seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir)MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, , Seyahat engeli olmayan, Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. Polatlı Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Makine Mühendisliği / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği  veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Polatlı ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. Polatlı Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Polatlı ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği / Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu'nun Mersin'de yer alan Soda San. A.Ş. Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veyaMakine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 87, IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)En az B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi sahibi,B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş'nin  Mersin'de yer alan Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, En az 1 yıl benzer tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mersin'de ikamet edebilecek,  Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasalllar Grubu Oxyvit Kimya San. ve Tic. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Muhasebe, Finans, İşletme, Ekonomi, Ekonometri Maliye-Muhasebeve benzeri bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Microsoft Office ve programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Mersin'de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bütçe ve Mali Kontrol UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Bütçe ve Raporlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SPK İleri düzey lisansı ve SMMM belgesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Güçlü analitik bakış açısına ve termini olan işlerde çalışma yeteneğine sahip,İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 110,IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)UFRS/SPK Raporlama ve Konsolidasyon Tecrübesi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Muhasebe SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Eskişehir fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Muhasebe ve Finans, İşletme, Ekonomi ya da Ekonometri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Microsoft Office ve tercihen SAP programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Mühendisi Eskişehir PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım MühendisiPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Eskişehir fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Sıemens Scout, Sıemens Tıa Portal, Sıemens Wıncc, Wıncc Flexıble, Sıemens Step7, Mıcrowın uygulamalarına hakimWonderware Intouch Scada, Rockwell yazılımları konusunda bilgi sahibi, Sıemens - Emerson Motor ve Sürücü Uygulamalrını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Elektrik Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Talep Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Otomotiv Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / İşletme Mühendisliği / Matemetik Mühendisliği  veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik çözüm yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Talep Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vardiya TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş. Karabük İşletmesi'nde görevlendirilmek üzere; Ön lisans programlarının Elektrik-Elektronik, Makine, Mekatronik, Maden bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karabük'te ikamet edecek, Vardiya Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bak. Onarım Vardiya Teknisyeni Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Elektronik Bak. Onarım Vardiya TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam Yenişehir San. A.Ş. Yenişehir Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Ön lisans programlarının Elektrik-Elektronik, Elektrik bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen PLC bilgisine sahip (S7 300) Tercihen EKAT belgesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yenişehir'de ikamet edebilecek, Elektrik Elektronik Bakım Onarım Vardiya Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni Aydın Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Camiş Madencilik A.Ş'nin  Aydın-Çine'de yer alan Feldspat Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknikerliği, Cevher Hazırlama Madencilik, Metal İşleri  bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Tercihen Kaynakçı Sertifikası, Forklift sertifikası, Temel İlkyardım Sertifikası, SRC Belgesi sahibi,En az 2 yıl benzer tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Aydın/Çine'de ikamet edebilecek,  Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Bilecik Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu Kimyasallar Grubu bünyesindeki Camiş Madencilik A.Ş.'nin  Bilecik'te bulunan Bakım Onarım Şefliği'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik ya da Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Bilecik'te ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Mersin Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Kimya Mühendisliği / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği / Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mersin ve çevresinde ikamet eden İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Lojistik Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yurtdışı Lojistik SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Otomotiv Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Ekonomi / İşletme Mühendisliği / İşletme bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen iyi seviyede Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik çözüm yeteneği kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtdışı Lojistik Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi / Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri / İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mamul Ambar Teknisyeni Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mamul Ambar TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam Sanayii A.Ş. Trakya Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Fizik / Kimya / Matematik veya Makine bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Mamul Ambar Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP kullanmış, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet eden Üretim Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Mühendisi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Proje MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Şişecam Otomotiv A.Ş. Lüleburgaz Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Elektronik Mühendisliği / Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen iyi seviyede Almanca bilen, MS Office programlarına hakim ve tercihen Catia V5 ve Microsoft Project bilgisi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz ve çevresinde ikamet edenProje Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Bölge Şefi Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Lojistik Bölge ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Bursa Yenişehir Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisat / Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık / Endüstri Mühendisliği veya İşletme bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda 5 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP kullanabilen, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden Lojistik Bölge Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Bilimleri / Finansman / İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Finansal değerleme ve pazar araştırması konusunda bilgili, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla' da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden ya daEndüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Benzer pozisyonda tercihen 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Tercihen ileri seviyede Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Temsil ve sunum becerileri güçlü, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar-Enformatik veya Ekonometri bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office, VBA, Project ve Visio programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Makine Mühendisliği / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği  veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, Visio, Project ve 3D tasarım programlarını programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Memuru Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık Memuru Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu'nun Mersin'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere,Tercihen Hemşirelik lisans,  Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Teknikerliği, Sağlık Memurluğu, Acil tıp Teknisyenliği, İlk ve Acil Yardım Teknikerliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, ISG Yardımcı Sağlık Personeli Sertifikasına sahip veya Belge Eğitimi almış olan,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yasal mevzuata hakim, Sağlık Memuru aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği  veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office, MS Project, Visio ve VBA programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Yazılı ve sözlü güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tedarik Zinciri Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Hizmetler Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Teknik Hizmetler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Elektrik Elektronik Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Teknik eğitimbölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office, tercihen AutoCAD programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik Hizmetler Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Şefi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bölge Satış ŞefiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Bölge Satış ŞefiŞişecam Topluluğu’na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Mersin Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler ya da İletişim Fakülteleri' nden mezun,Benzer pozisyonda ve yöneticilik alanında en az 2 yıl deneyimli,İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 87,IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi, Temsil ve sunum becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bölge Satış Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satış TemsilcisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Ulusal Marketler Satış Yöneticiliği' nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler ya da İletişim Fakülteleri'nden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 87, IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, , Seyahat engeli olmayan İletişim becerisi yüksek ve ikna kabiliyetine sahip Satış Temsilcisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bakım Onarım Mühendisi Kırklareli PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
İşletme Bakım Onarım MühendisiPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
İşletme Bakım Onarım MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Kırklareli Lüleburgaz fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve gemi Makineleri Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliğibölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşletme Bakım Onarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Kırklareli PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Paşabahçe Cam San.ve Tic. A.Ş’nin Kırklareli Lüleburgaz fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
İşletme MühendisiPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı  Cam Ev Eşyası Grubu, Camiş Ambalaj Sanayii A.Ş’nin İstanbul-Tuzla’da yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Matbaa Öğretmenliğibölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İşletme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Ustabaşısı Denizli DENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıDENİZLİ CAM SAN VE TİC A.Ş.
Üretim UstabaşısıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Denizli Cam San. A.Ş.nin Denizli' de bulunan Fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim Ustabaşısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sevkiyat Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sevkiyat Planlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  Endüstri Mühendisliği, Lojistik Yönetimi, İktisat, İşletmebölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFLiçin en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir..)MS Office programlarına hakim tercihen Sap bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sevkiyat Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Uluslararası Ticaret ve Lojistik,  Lojistik Yönetimibölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office programlarına hakim tercihen Sap bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Emniyet Çevre Müdürü İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık Emniyet Çevre MüdürüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık Emniyet Çevre Müdürü   Şişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu - Camiş Madencilik A.Ş. İstanbul – Tuzla’da yer alan Sağlık Emniyet Çevre Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Maden Mühendisliği, Çevre Mühendisliği ya daJeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İlgili alanda en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFLiçin en az 87, IELTS içinen az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)·         Çevre Görevlisi, İş Güvenliği B+, Yönetim Sistemleri ( 9001, 14001, 18001) Tetkikçi belgelerine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Sağlık Emniyet Çevre Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cam Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Cam Tasarım UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere üzere; Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarımbölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, Rhino Ceros 5, Corel Draw X4, Adobe Photoshop CS4 programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Cam Tasarım Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Global Ticari Pazarlama YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Global Ticari Pazarlama YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği, İşletme veya Ekonomibölümlerinden mezun,En az 5 yıl yönetici pozisyonunda tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)MS Office, SAP, AC Nielsen kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Global Ticari Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Yöneticisi/YönetmeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Satınalma Kategori YöneticisiŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki ToplulukSatınalma Koordinatörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 6 yıl tecrübeli, Endirekt, lojistik, IT ve otomotiv kategorilerinden ilgili kategorisinde ve tedarikçi pazarı hakkında detaylı bilgi sahibi,MS Office ve SAP programlarını iyi düzeyde kullanabilen, (İleri Excel ve PowerPoint tercih sebebi)İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ( Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5,5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir. )Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamışSeyahat engeli olmayan    Satınalma Kategori Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Müdürü İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Malzeme Planlama MüdürüPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tedarik Zinciri alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100,IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Üretim veya Malzeme planlama modelleri ve uygulamalarına hakim, SAP kullanımı ve tercihen projelendirmesi konusunda tecrübeli, İyi seviyede iletişim ve koordine edebilme becerilerine sahip, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Malzeme Planlama Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) PAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Malzeme Planlama SorumlusuPAŞABAHÇE CAM SAN. VE TİC. A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100,IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, MRP sistemleri hakkında bilgi sahibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden  Malzeme Planlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT Yardım Masası Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Yardım Masası SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Yardım Masası SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Yardım Masası Yöneticiliği' nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleribölümlerinden mezun, Microsoft ürünleri (Office, Windows 7-8-10) kurulum ve sorun giderme konularında minimum 1 yıl deneyimli,İyi düzeyde İngilizce bilen,  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL içinen az 100,IELTS içinen az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Görevin gerektirdiği disiplin ve iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    BT Yardım Masası Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Transfer Fiyatlandırması Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Transfer Fiyatlandırması UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Transfer Fiyatlandırması UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Vergi Direktörlüğü'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 6 yıl deneyim sahibi,İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla;TOEFL için en az 110, IELTS içinen az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)SAP ve MS Office uygulamalarını bilen,Tercihen SMMM Belgesi sahibi, (CMA ve ACCA tercih nedenidir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTransfer Fiyatlandırması Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Risk ve Uyumluluk UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ya da Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ITIL, CISSP, CEH, CSSP uzmanlık sertifikalarına sahip, Sunucu ve İstemci İşletim Sistemleri (Windows, Linux); Firewall, Antivirüs, Atak önleme, VPN, Security E-mail Gateway, Security Web Gateway, İdentitiy v.b. bilgisi sahibi,İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100,IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden   BT Risk ve Uyumluluk Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi Direktörü İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi DirektörüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi DirektörüŞişecam Topluluğu'nun İstanbul - Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği,  Ekonomi, İşletme veya diğer ilgili bölümlerden mezun, tercihen ilgili bölümlerdenyüksek lisans derecesine sahip, Kurumsal gelişim ve değişim projelerinin yönetilmesi konusunda en az 15 yıl deneyimli,Kurumsal şirket entegrasyonu ve değişim yönetimi projelerini / süreçlerini yönetmiş olan,SAP uygulamalarını içeren dönüşüm projelerinde görev almış olan, Proje yönetim metodolojilerine hakim, Operasyon modelinin gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi projelerinde deneyimli,Organizasyonel tasarım, kadro modeli  ve iş tanımlarının hazırlanması konularında deneyimli,Süreç geliştirme, yalın ve 6 sigma konularında gerekli yetkinliğe sahip, metodolojiye hakim,Analitik, stratejik bakış açısına sahip, Müzakere yönü kuvvetli, değişim ve yenilikleri yakından takip eden, İleri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,  Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi Direktörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Onarım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Mekanik Bakım Onarım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu bünyesinde, Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere: En az Meslek Lisesi (Makine, Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri Bölümü)veyaMeslek Yüksek Okulu mezunu, Fabrikalarda bakım-onarım konusunda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda  tecrübeli, Teknik Resimleri ve Montaj Resimlerini okuyabilen, Planlı Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla ve çevresinde ikamet eden Mekanik Bakım Onarım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İdari İşler SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. Kırklareli Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya uygun,  Microsoft Office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli/Lüleburgaz çevresinde ikamet eden İdari İşler Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Analitiği Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Müşteri Analitiği YöneticisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Müşteri Analitiği YöneticisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Bilgisayar Mühendisliği gibi lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,CRM yönetimi ve veri analitiği alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) SAP, Axapta ve MS Office uygulamalarını hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Müşteri Analitiği Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı