Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Satış Danışmanı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahipMağaza Satış Danışmanı aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA) Konya Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KONYA)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (Konya)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.-Gaziantep’te görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışMağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahipMağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Başkanlığı'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) Şişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Fizik ya da Fizik Mühendisliği bölümlerinde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışYardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Transfer Fiyatlandırması Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Transfer Fiyatlandırması UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Transfer Fiyatlandırması UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Mali İşler Başkanlığı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Tercihen orta düzeyde Rusça bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, (CMA ve ACCA tercih nedenidir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Transfer Fiyatlandırması Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şoför/SürücüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
ŞoförŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere,  En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (SRC) ve Psikoteknik belgesine sahip, Sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışŞoför aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Teknoloji Geliştirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Vmware ve HyperV sanallaştırma teknolojilerinden en az birisine hakim, Microsoft Skype for Business (Lync) konusuna hakim, System Center Operation Manager (SCOM), System Center Configuration Manager (SCCM) ortamları yönetim tecrübesi olan, MS Windows Server, Windows Client, Active Directory, Exchange konularında yönetim tecrübesi olan, Linux işletim sistemi yönetimi konusunda tecrübe sahibi, ITIL v3, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi konularında tecrübe sahibi, SAN yönetimi konusunda deneyimli, Backup teknolojileri konusunda deneyimli, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Memuru Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu'nun Ankara-Polatlı'da yer alan Trakya Polatlı Cam San. A.Ş. Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Sağlık Teknikerliği, Sağlık Memurluğu ya da Sağlık Hizmetleri bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İlkyardım konusunda tecrübeli, Tercihen Diğer Sağlık Personeli Belgesi sahibi, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Vardiyalı olarak çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamışSağlık Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Mali İşler Başkanlığı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Orta düzeyde Rusça bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, (CMA ve ACCA tercih nedenidir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışVergi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Mali İşler Başkanlığı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 10 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Orta düzeyde Rusça bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışVergi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Nakit Yönetimi Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi ve Finans veya Finansman bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl  deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Tercihen SAP (TRM) kullanımı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışNakit Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ya da Mühendislik Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Stratejik Planlama Uzmanı aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu bünyesindeki Camiş Madencilik A.Ş.'nin  Karabük'te bulunan Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik-Elektronik ya da Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAD belgesi sahibi, Tercihen PLC bilgisi sahibi, B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışElektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticaret Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Enerji Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office yazılımlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Enerji Ticaret Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul - Tuzla' da yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BT Satınalma Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu'nun Tuzla'da yer alan Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun,Makine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıŞişecam Topluluğu'nun Tuzla'da yer alan yer alan Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygunElektrik Bakım Ustası aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Kıdemli Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Kıdemli Güvenlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Mühendislik Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Bilgi Teknolojileri Güvenlik konularında tercihen 15 yıl tecrübeli, Checkpoint, Juniper, Cisco, Mcafee güvenlik ürünlerini bilen, Firewall,IPS, VPN, Security Web Gateway, Security Email Gateway, Antivirüs, Ters Proxy, Web Application Firewall konularında bilgi sahibi, tercihen bu ürünlerin kurulumunu yapabilen, Tercihen ITIL, CISSP, CISA CEH, ISO27001, CCSA, CCSE uzmanlık sertifikaları sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   BT Güvenlik Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Mühendislik Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi sahibi, Bilgi Teknolojileri Güvenlik konularında tercihen 3 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen,  (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Checkpoint, Juniper, Cisco, Mcafee güvenlik ürünlerini bilen, Firewall,IPS, VPN, Security Web Gateway, Security Email Gateway, Antivirüs, Ters Proxy, Web Application Firewall konularında bilgi sahibi, tercihen bu ürünlerin kurulumunu yapabilen, Tercihen ITIL, CISSP, CISA CEH, ISO27001, CCSA, CCSE uzmanlık sertifikaları sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   BT Güvenlik Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu bünyesinde, Ankara-Polatlı'da yer alan Trakya Polatlı Cam San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere:  Meslek Yüksekokulları'nın Elektrik, Kimya ya da Makine bölümlerinden mezun (Tercihen Teknik Liselerin aynı bölümlerinden mezun) Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış İşçi (Yetiştirilmek üzere) aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı