Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.sisecam.com.tr
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 79 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
 
www.sisecam.com.tr

 
 


Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 40
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Teknoloji Geliştirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Vmware ve HyperV sanallaştırma teknolojilerinden en az birisine hakim, Microsoft Skype for Business (Lync) konusuna hakim, System Center Operation Manager (SCOM), System Center Configuration Manager (SCCM) ortamları yönetim tecrübesi olan, MS Windows Server, Windows Client, Active Directory, Exchange konularında yönetim tecrübesi olan, Linux işletim sistemi yönetimi konusunda tecrübe sahibi, ITIL v3, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi konularında tecrübe sahibi, SAN yönetimi konusunda deneyimli, Backup teknolojileri konusunda deneyimli, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BT Teknoloji Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP) Gaziantep Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSI (GAZİANTEP)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.-Gaziantep’te görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışMağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR) İzmir Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İZMİR)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de-İzmir görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yöneticisi (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Mağaza Yöneticisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Mağaza Yönetici Yardımcısı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yöneticilik deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
DÖNEMSEL MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL)Paşabahçe Mağazaları A.Ş.
Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, özgün yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. 1957’den bu yana her gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Paşabahçe Mağazaları bugün 12 ilde 47 mağaza ile müşterilerine sayısız ve modern seçenekler sunmaktadır.Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (İstanbul)Şişecam Topluluğu’na bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, 6 ay süre ile çalışabilecek, Tercihen satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilgisine sahipMağaza Satış Danışmanı (Dönemsel) aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sağlık Memuru Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Sağlık MemuruŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu'nun Ankara-Polatlı'da yer alan Trakya Polatlı Cam San. A.Ş. Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Sağlık Teknikerliği, Sağlık Memurluğu ya da Sağlık Hizmetleri bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İlkyardım konusunda tecrübeli, Tercihen Diğer Sağlık Personeli Belgesi sahibi, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Vardiyalı olarak çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamışSağlık Memuru aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Performans ve Ücretlendirme Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Performans ve Ücretlendirme UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Performans ve Ücretlendirme Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin  Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Ücretlendirme, yan haklar ve performans süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını, özellikle Excel'i çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Tercihen SuccessFactors- Performans Sistemine aşina ve bu konuda eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtdışı seyahat engeli olmayanPerformans ve Ücretlendirme Uzmanı aranmaktadır.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Adana Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Maden MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşletme MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Kimyasallar Grubu Soda San. A.Ş.'nin Adana'da yer alan Tuz İşletme Sahası'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Teknik Nezaretçilik Belgesi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİşletme Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Amiri Eskişehir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik AmiriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik Amiri Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Eskişehir'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Amiri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri Bursa Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik AmiriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik Amiri Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Bursa-Yenişehir'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Amiri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik AmiriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik Amiri Şişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Mersin-Tarsus'ta yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Amiri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Süreç UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Süreç UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi Direktörlüğü'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Danışmanlık firmalarında veya şirketlerde benzer pozisyonda 3 yıl görev almış, İleri derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Süreç haritalama, problem çözme ve yalın sürekli gelişim araçlarına (A3, kaizen, öneri) hakim, Süreç yönetimi ve geliştirme çalışmalarında tecrübeli, Tercihen SAP bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Süreç Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Mali İşler Başkanlığı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Orta düzeyde Rusça bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, (CMA ve ACCA tercih nedenidir.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışVergi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Vergi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Mali İşler Başkanlığı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 10 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Orta düzeyde Rusça bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışVergi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik AmiriTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik Amiri Şişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Güvenlik Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 15 yıl deneyimli, Silahlı Güvenlik sertifikası bulunan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Amiri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Nakit Yönetimi UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Nakit Yönetimi Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi ve Finans veya Finansman bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl  deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Tercihen SAP (TRM) kullanımı konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Nakit Yönetimi Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik İşleri MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik İşleri MühendisiŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki İnşaat Direktörlüğü'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, Autocad kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Elektrik İşleri Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Stratejik Planlama UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ya da Mühendislik Fakültesi'nden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Stratejik Planlama Uzmanı aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Kimyasallar Grubu'nun Mersin'de yer alan Soda San. A.Ş. Soda Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) En az B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi sahibi, B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Karabük Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım Onarım TeknisyeniŞişecam Topluluğu bünyesindeki Camiş Madencilik A.Ş.'nin  Karabük'te bulunan Kum Hazırlama Tesisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik-Elektronik ya da Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAD belgesi sahibi, Tercihen PLC bilgisi sahibi, B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üretim MühendisiŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.nin  Mersin-Tarsus'ta yer alan fabrkasında görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 87, IELTS için en az 5.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışÜretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Şoför/SürücüTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
ŞoförŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere,  En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlaArını kullanabilen, Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne (SRC) ve Psikoteknik belgesine sahip, Sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışŞoför aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ürün SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Ürün SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da bulunan Yönetim ve Satış Merkezi'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışÜrün Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Talep Planlama SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Talep Planlama SorumlusuŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin İstanbul-Tuzla'da yer alan Yönetim ve Satış Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da Matematik Mühendisliği bölümlerindenmezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Talep Planlama Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu-Şişecam Otomotiv A.Ş'nin Kırklareli- Lüleburgaz'da yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi sahibi, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışB Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu'nun Ankara-Polatlı'da yer alan Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi sahibi, MS Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Ticaret Sorumlusu İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Enerji Ticaret SorumlusuŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Enerji Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office yazılımlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Enerji Ticaret Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi Mersin Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Kalite ve Proses Kontrol MühendisiŞişecam Topluluğu'na bağlı Cam Ambalaj Grubu Anadolu Cam San. A.Ş.'nin Mersin'de yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) Microsoft Office programlarına hakim, SAP kullanabilen, Tercihen Yönetim Sistemleri Sertifikaları bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışKalite ve Proses Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Satınalma UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında tercihen  3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış BT Satınalma Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Yardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) Şişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Fizik ya da Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışYardımcı Araştırmacı (Vakum Kaplama Teknolojisi) aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da yer alan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Ön lisans programlarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Makine Bakım UstasıŞişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ev Eşyası Grubu'nun Tuzla'da yer alan Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Motor, Metal İşleri veya benzeri  bölüm) mezunu, Bakım-Onarım konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik ve Pnomatik konusunda tecrübeli, Teknik Resim ve Montaj resimlerini okuyabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun,Makine Bakım Ustası alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıŞişecam Topluluğu'nun Tuzla'da yer alan yer alan Camiş Ambalaj San. A.Ş. Tuzla Fabrikası'nda istihdam edilmek üzere:  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi (Elektrik – Elektronik Bölümü) mezunu, Bakım Onarım ve otomasyon sistemleri konusunda fabrikalarda en az 1 yıl deneyimli, Elektrik projelerine hakim ve arıza takibi yapabilecek, Tercihen PLC sistemlerinde arıza bulma konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygunElektrik Bakım Ustası aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.'nin İstanbul'da bulunan Güvenlik Yöneticiliği'nde görevlendirilmek üzere;  En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Silahlı Güvenlik sertifikası bulunan, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Kıdemli Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Kıdemli Güvenlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Mühendislik Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi sahibi, Bilgi Teknolojileri Güvenlik konularında tercihen 15 yıl tecrübeli, Checkpoint, Juniper, Cisco, Mcafee güvenlik ürünlerini bilen, Firewall,IPS, VPN, Security Web Gateway, Security Email Gateway, Antivirüs, Ters Proxy, Web Application Firewall konularında bilgi sahibi, tercihen bu ürünlerin kurulumunu yapabilen, Tercihen ITIL, CISSP, CISA CEH, ISO27001, CCSA, CCSE uzmanlık sertifikaları sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)    BT Güvenlik Uzmanı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
BT Güvenlik UzmanıŞişecam Topluluğu'nun İstanbul-Tuzla'da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki BT Güvenlik, Risk ve Uyumluluk Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,   Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Mühendislik Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi sahibi, Bilgi Teknolojileri Güvenlik konularında tercihen 3 yıl tecrübeli, Checkpoint, Juniper, Cisco, Mcafee güvenlik ürünlerini bilen, Firewall,IPS, VPN, Security Web Gateway, Security Email Gateway, Antivirüs, Ters Proxy, Web Application Firewall konularında bilgi sahibi, tercihen bu ürünlerin kurulumunu yapabilen, Tercihen ITIL, CISSP, CISA CEH, ISO27001, CCSA, CCSE uzmanlık sertifikaları sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.)    BT Güvenlik Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Ankara Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşçi Şişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu bünyesinde, Ankara-Polatlı'da yer alan Trakya Polatlı Cam San. A.Ş.'de görevlendirilmek üzere:  Meslek Yüksekokulları'nın Elektrik, Kimya ya da Makine bölümlerinden mezun (Tercihen Teknik Liselerin aynı bölümlerinden mezun) Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış İşçi (Yetiştirilmek üzere) aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi Kırklareli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiTürkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
İşyeri HekimiŞişecam Topluluğu'na bağlı Düzcam Grubu Trakya Cam San. A.Ş.'nin Kırklareli/Lüleburgaz'da yer alan Otocam Fabrikası'nda görevlendirilmek üzere;   İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, En az 5 yıl İşyeri Hekimliğinde deneyimli, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tüm yasal mevzuata hakim, Tam zamanlı çalışabilenİşyeri Hekimi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırmacı (Cam Özellikleri) Kocaeli Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Araştırmacı (Cam Özellikleri)Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.
Araştırmacı (Cam Özellikleri) Şişecam Topluluğu'nun Kocaeli-Gebze'de yer alan Cam Özellikleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinde doktorasını tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilen, (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 110, IELTS için en az 7.0 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAraştırmacı (Cam Özellikleri) aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı