Acıbadem Sigorta 

Şirket Bilgileri

Şirketimiz, 2004 yılından beri Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. markası ile faaliyet göstermekte ve kuruluşundan bugüne, 20 yılı aşkın tecrübesi ile sağlık, hayat ve ferdi kaza branşlarında müşterilerine sigortacılık ürünleri sunmaktadır.
 
Acıbadem Sigorta, sektörde sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış tek sigorta şirketi olma özelliği taşımaktadır.
 
2013 yılı içerisinde Malezya Hükümeti’nin stratejik yatırım fonu olan ve sağlık sektörü başta olmak üzere, sigorta sektörü de dahil tüm dünyada 50’nin üzerinde şirkette yatırımları bulunan Khazanah’ın %90 hissesini satın alması ile dünya çapında büyük bir grubun parçası olmuştur. 2016 yılında yapılan hisse devri ile şirketin %100 hissedarı Khazanah grubu içerisinde faaliyet gösteren Avicennia Capital Holding olmuştur.
 
Genel Müdürlüğü Ataşehir’de bulunan Acıbadem Sigorta, Güney Anadolu, Orta Anadolu, Ege, Güney Marmara, Kuzey Marmara Bölge Müdürlükleri ile İstanbul ve Mersin’deki Şube Müdürlükleri ve Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki satış noktalarıyla, 600’e yakın çalışanı ve 238 acentesi ile sunulan sigorta hizmetlerinde hızı ve kalitesini üst düzeye çıkarmak amacıyla büyümesini sürdürmektedir.
 
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) verilerine göre, sigorta şirketlerinin 2015 yılındaki 3,4 milyar TL olan sağlık branşı prim üretimi, 2016 yılında %23,0 artarak 4,2 milyar TL’ye yükselmiştir. Yıllık enflasyondan arındırılarak hesaplanan reel büyümeye bakıldığında ise sektörün %13,3 oranında büyüdüğü görülmektedir. Bununla birlikte Acıbadem Sigorta’nın 2016 yılındaki sağlık branşında büyüme oranı %41,8 olarak gerçekleşmiş ve “pazar payını en fazla arttıran” şirket olarak %17,2’lik pazar payına ulaşmayı başarmıştır.
 
Şirketimiz, 4.000’e yakın anlaşmalı kurum ağı ile sigortalılarına yüksek kalitede sağlık hizmeti alma imkanı sunmaktadır. Şirketimiz, etkin mali yönetim politikaları ile gücüne güç katarak farklı ihtiyaçlara ve büyük kitlelere uygun imkanlar ile sigorta hizmetleri sunulabilecek şekilde pazarı geliştirme hedefleri doğrultusunda başarı ile ilerlemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.acibademsigorta.com.trAcıbadem Sigorta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sigorta Satış Ekip Lideri Adana, Kocaeli Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Sigorta Satış Ekip LideriAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. ·         SEGEM Sertifikası sahibi olmak öncelikli tercih nedeni olacaktır,·         Tercihen Üniversitelerin Lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun ya da Bankacılık Sigortacılık Ön lisans mezunu,·         Lise mezunlarının Sigorta sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi,·         Tercihen müşteri portföyüne sahip,·         Satış hedefleri ile ilgili her türlü Pazar araştırması ve müşteri portföyü oluşturma sürecine aktif şekilde katkı sağlayabilecek,·         Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,·         Profesyonel görünümüne önem veren,·         Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek,·         İkna kabiliyeti ve temsil becerisi yüksek, iletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Planlama ve organize etme yetkinliğine sahip,·         Problemlere sistematik ve analitik yaklaşabilen,·         Raporlama yapabilecek,·         MS Office programlarını aktif şekilde kullanabilen,·         Tam zamanlı olarak görev alabilecek,·         (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,Acıbadem Sigorta markamızın gücü ile Portföy oluşturabilecek veya portföyü olup çalışmalarını markamızın altında devam ettirecek, Bireysel Satış Ekibimizin hedefleri doğrultusunda sürdürülebilir ve satış odaklı bakış açısıyla şirketimize katma değer sağlayacak Sigorta Satış Ekip Lideri (Kişisel Risk Yönetim Ekip Lideri) adayı ekip arkadaşları arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Sigorta Satış Uzmanı (İstanbul)Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Sigorta Satış Uzmanlığı ile yaptığınız satış ve yenileme hacmine göre prim kazanacak ve “Kazananlar Kulübüne” katılarak ayrıcalıklı imkanlardan faydalanma şansına sahip olacaksınız. Satışlarınız çok iyi olursa, yurt dışı ve yurt içi gezilerimize dahil olabileceksiniz. Üstelik vize, ulaşım, konaklama gibi masraflar bizden! Yeni insanlar tanımaktan hoşlanıyor ve bundan çekinmiyorsanız sigortacılık mesleğinde kariyer yapmak, satış yöneticisi olmaya giden yolda hızla ilerlemek istiyorsanız profesyonel danışmanlıktan iş ortaklığına giden yolculuğa gelin birlikte çıkalım…·         SEGEM Sertifikası sahibi olmak öncelikli tercih nedeni olacaktır,·         Tercihen Üniversitelerin Lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun ya da Bankacılık Sigortacılık Ön lisans mezunu,·         Lise mezunlarının Sigorta sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi,·         Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,·         Profesyonel görünümüne önem veren,·         Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek,·         İkna kabiliyeti ve temsil becerisi yüksek, iletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Planlama ve organize etme yetkinliğine sahip,·         Problemlere sistematik ve analitik yaklaşabilen,·         Tam zamanlı olarak görev alabilecek,·         (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,İstanbul'da yer alan Şubelerimizde Kişisel Risk Yönetim Uzmanı unvanıyla görevlendirilmek üzere "Sigorta Satış Uzmanı" ekip arkadaşları arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Satış Uzmanı (Bölgeler) Adana, Ankara, ... Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Sigorta Satış Uzmanı (Bölgeler)Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Sigorta Satış Uzmanlığı ile yaptığınız satış ve yenileme hacmine göre prim kazanacak ve “Kazananlar Kulübüne” katılarak ayrıcalıklı imkanlardan faydalanma şansına sahip olacaksınız. Satışlarınız çok iyi olursa, yurt dışı ve yurt içi gezilerimize dahil olabileceksiniz. Üstelik vize, ulaşım, konaklama gibi masraflar bizden! Yeni insanlar tanımaktan hoşlanıyor ve bundan çekinmiyorsanız sigortacılık mesleğinde kariyer yapmak, satış yöneticisi olmaya giden yolda hızla ilerlemek istiyorsanız profesyonel danışmanlıktan iş ortaklığına giden yolculuğa gelin birlikte çıkalım…·         SEGEM Sertifikası sahibi olmak öncelikli tercih nedeni olacaktır,·         Tercihen Üniversitelerin Lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun ya da Bankacılık Sigortacılık Ön lisans mezunu,·         Lise mezunlarının Sigorta sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi,·         Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,·         Profesyonel görünümüne önem veren,·         Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek,·         İkna kabiliyeti ve temsil becerisi yüksek, iletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Planlama ve organize etme yetkinliğine sahip,·         Problemlere sistematik ve analitik yaklaşabilen,·         Tam zamanlı olarak görev alabilecek,·         (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,İstanbul dışı Bölgelerimizde Kişisel Risk Yönetim Uzmanı unvanıyla görevlendirilmek üzere "Sigorta Satış Uzmanı" ekip arkadaşları arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Head of Actuary & Reinsurance Department İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Head of Actuary & Reinsurance DepartmentAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Here is a challenging opportunity for youHead of Actuary & Reinsurance DepartmentAcıbadem Insurance is an international insurance company leading the health insurance sector in Turkey . With its strong brand value and about 600 skillful employees, Acıbadem Insurance is the fastest growing company in its sector. Creative ideas, innovation and strong partnerships are the major drivers of our continuous growth. For our search of Head of Actuary & Reinsurance Department, we are looking for a passionate, inventive, thinking out of the box and proactive personality beyond the traditional actuarial approaches. This person will lead a team of actuary and MIS experts as well as work together closely with other departments and leaders to contribute and improve. The position will directly report to CFO and manage communication on matters relating to our international partner and represent company abroad.Strong analytical and statistical skills with a good blend of social skills, Having enough level of experience in similar jobs to develop his/her own way of doing,Bachelor's degree in Statistics, Mathematics, Actuarial Science or Engineering from a reputable university,Licensed Actuary highly preferred Fluency in spoken and written English, Excellent working knowledge of MS Office tools, Ability to multi task and work well under pressure, Work-oriented and able to work in a fast paced environment, Programming knowledge of financial tools is an asset,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Çalışan) İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Genel Başvuru (Engelli Çalışan)Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Siz de bizimle aynı tutkuları paylaşıyorsanız ve aşağıdaki niteliklere sahipseniz, sizinle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. Birimlerinde:Türkiye İş Kurumu ' na kayıtlı, % 40 ve üstü engelli derecesi olan, Yüksekokul yada Lise mezunu, MS Office Programlarını aktif olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Planlama konusunda organizasyon yeteneğine sahip, Sigorta işlemleri konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Engelli Kadrosunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Adayların önyazılarında;Engellerini tam açıklamasını, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini, Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini  net olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Developer İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Software DeveloperAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
BS in Computer Engineering, Statistics, Mathematic Engineering or related fields,Have 2-4 years experience  in implementation of  software in finance, banking or Insurance Sector,Senior knowledge of  multi-layered architecture, Knowledge  in SOA(Service Oriented Architecture), WCF, Web Service, XML Practical experience in Oracle PL/SQL, Strong knowledge of ASP .Net Web Forms(C#), Result-Oriented, Strong communication skills,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Risk Kabul Uzmanı (Underwriter) İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Sağlık Risk Kabul Uzmanı (Underwriter)Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Siz de bizimle aynı tutkuları paylaşıyorsanız ve aşağıdaki niteliklere sahipseniz, sizinle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. Risk Kabul Departmanı’nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Sağlık eğitimi veren bölümlerinden mezun, Sigorta alanında, en az 2 yıl medikal risk değerlendirme deneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, Analitik düşünebilen ve çözüm sunabilen ve tanımlanmış yetkiler dahilinde inisiyatif kullanıp, karar alabilen,Güçlü organizasyon ve aynı anda birden fazla işi yürütebilme becerisine sahip,MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış, “Risk Kabul Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting and Reporting Specialist İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Accounting and Reporting SpecialistAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
We are looking for an Accounting and Reporting Specialist for our Head Office·         University degree in Business Administration, Economics or Finance from a reputable university,·         Min 2-3 years of experience in accounting and reporting processes in insurance sector,·         Moderate command of written & spoken English,·         Result oriented personality with strong planning and analytical skills,·         Good knowledge of MS Office applications,·         No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Provizyon Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Provizyon UzmanıAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Siz de bizimle aynı tutkuları paylaşıyorsanız ve aşağıdaki niteliklere sahipseniz, sizinle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. Provizyon Departmanı'nda Görevlendirilmek Üzere;Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Sigorta sektörünün Sağlık branşında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, Güçlü organizasyon ve önceliklendirme becerisine sahip, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Sigorta sektöründe çalışmaya, sürekli öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,MS Office programlarına hakim, (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış, “Provizyon Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Esnek Zamanlı ve Kişiye Özel Çalışma Modeli İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Esnek Zamanlı ve Kişiye Özel Çalışma ModeliAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Acıbadem Sigorta olarak, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü marka değerimizle sağlık sigortaları alanında sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 600’e yakın deneyimli ve yetkin çalışanımızla alanında yüksek kârlılık sağlayarak en hızlı büyüyen şirket olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu büyümeyi sürekli öğrenme ve gelişmeyi temel alan kültürümüze, bizi farklı kılan inovasyon tutkumuza, her şeyden çok da çalışanlarımızın takım ruhuna ve enerjisine borçluyuz. Acıbadem Sigortalılar olarak bizler iş süreçlerimizde etkinliği ve yalınlığı hedefliyoruz. Her gün tüm paydaşlarımız için nasıl daha fazla değer yaratabileceğimizi tutkuyla sorguluyoruz. Bunun için teknolojiyi etkin şekilde kullanıyor, pro-aktif olmaya verdiğimiz önemle hem mikro hem makro düzeyde değişime önderlik yapıyoruz. Hepimiz kendimizi işimizin lideri olarak görüyor, problemleri çözmek için ilk önce biz sorumluluk alıyoruz. Birlikte çalışırken birlikte gülmeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize güveniyor, açık iletişimin önemine yürekten inanıyoruz. Siz de bizimle aynı tutkuları paylaşıyorsanız ve aşağıdaki niteliklere sahipseniz, sizinle tanışmayı heyecanla bekliyoruz!Kişiye Özel Çalışma Modeli Olur mu ? Neden olmasın ! Ezberlerimizi bozmak yeterli Esnek ve Eksik Çalışma Modelimiz ile Mümkün Yetenekleriniz var, birikiminiz var, mesleki ehliyetiniz var Ancak Özel Şartlarınız sebebi ile alışılagelmiş mesai saatlerine ve günlerine uyamıyorsunuz, Ahh !  bir benim şartlarıma uygun bir çalışma modeli olsa diyorsunuz O zaman adresiniz Kişiye Özel Çalışma Modelleri sunan  Acıbadem Sigorta  Yüksek Okul veya Üniversite mezunu Tercihen Sigorta ve/veya Sağlık  sektöründe deneyim sahibi Kalite ve başarı odaklı Değişime açık, yenilikçi bakış açısına sahip MS Ofis programlarını kullanabilen
Yarı zamanlı / Part Time         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Process Specialist İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Business Process SpecialistAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.
Graduated from BS or MS in Industrial Engineering, Mathematical Engineering, Management Engineering, MIS, Computer Engineering , Business Administration, Economy or related fields,At least 3 years experience, (preferably in insurance sector), Hands-on experience with workflows, develop project, issues, and integration of workflow tools (prefreably with JIRA),Successful communication skills, both written and verbal, and a passion for working in highly collaborative environments,Ability to work as a team member, Show a clear understanding of business processes and how technology can be applied to gain efficiencies.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı