Daikin 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


http://www.daikinturkiye.com 

Daikin

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye'de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011'de Airfel'i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.
 
Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.
 
Daikin Türkiye’nin, Hendek’te bulunan üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra Daikin markalı ürünlerinin üretilmesi yönünde hazırlıklar sürdürülmektedir
 
Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir ve Trabzon’da bulunan 6 bölge müdürlüğü; 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir çoğrafyasına hizmet verebilmektedir.
 
İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknoloji ile üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.
 
DAIKIN’in misyonu müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını ve hayallerini önceden tanımlayarak gerçekleştirmektir.
 
DAIKIN için müşterilerine, rakiplerinin bir adım önünde olan kolaylığı ve konforu sağlamak çok önemlidir. Bu yüzden en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam ederiz.
 
DAIKIN’a göre bir şirket ne zaman, nerede olursa olsun ancak, dünyada lider teknolojiye sahip olarak büyüyüp gelişebilir.
 
DAIKIN çeşitli alanlarda iş etkinliklerine devam ederken aynı zamanda çevreyle ilgili konularda ileriye yönelik girişimler başlatır.
 
DAIKIN çevreci girişimleriyle de sektörünün öncüsüdür.
 
DAIKIN her bir çalışanından başlayarak iş etkinliğinin her adımında kalite ve çevreci bilincini ön planda tutar.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Firma web sitesi: www.daikinturkiye.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Fabrika Beyaz Yaka Çalışanlar İçin Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00-18:00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Kaza Sigortası

Diğer: Sağlanan yan haklar pozisyona göre değişiklik göstermektedir.


Daikin İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) DAIKIN
Sistem Yöneticisi/YönetmeniDAIKIN
Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonda çalışmış, Yurt dışı ile ortak yürütülen projelerde proje ekibinde görev almış, MS server sistemler ve temel servislere hakim, SCCM, SCOM vb. system center ailesi ürünleri hakkında bilgi sahibi, Temel network bilgisine sahip, Active directory, radius ürünleri gibi Authorization, Authentication ürünlerine hakim,Office 365, Azure servis ve yönetim bilgi sahibi, Sunucu sistemlerini izleyebilecek,  Yurt dışı yazışmaları yürütebilecek ve konferanslara katılabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan,Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) DAIKIN
Müşteri Deneyimi UzmanıDAIKIN
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Yeni mezun ya da satış destek alanında 1-2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, Takip yeteneği gelişmiş, sonuç ve çözüm odaklı, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) DAIKIN
Eğitim Operasyon UzmanıDAIKIN
Üniversitelerin lisans bölümlerinden, tercihen Eğitim Bilimlerinden mezun, Eğitim operasyonlarında 2-3 yıl deneyimli, Orta düzey İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli ve pozitif kişiliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Applied Teknik Bölge Takım Lideri Gaziantep DAIKIN
Applied Teknik Bölge Takım LideriDAIKIN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İklimlendirme sektöründe Satış, Satış Sonrası Hizmetler veya Üretim alanında 1-3 yıl deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VRV Teknik Bölge Mühendisi İstanbul(Asya) DAIKIN
VRV Teknik Bölge MühendisiDAIKIN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İklimlendirme sektöründe Satış, Satış Sonrası Hizmetler veya Üretim alanında 1-3 yıl deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı İstanbul(Asya) DAIKIN
Vergi UzmanıDAIKIN
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen denetim veya çok uluslu firmaların vergi ve denetim birimlerinde çalışmış,Vergi konusunda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Tercihen SAP bilgisi olan, Tek düzen hesap planı, genel muhasebe, vergi ve teşvik uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,Vergi kanunları, ticaret kanunu, teşvik mevzuatı, transfer fiyatlandırması vs. yasal düzenlemeler konusunda bilgi sahibi,Tercihen denetim veya çok uluslu firmaların vergi ve denetim birimlerinde çalışmış,Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılım iletişim becerileri gelişmiş,Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (VRV) Ankara DAIKIN
Satış Mühendisi (VRV)DAIKIN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış alanında 1-2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara, Kayseri veya Konya'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitim Mühendisi İstanbul(Asya) DAIKIN
Teknik Eğitim MühendisiDAIKIN
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sektör tecrübesi olan, Satış sonrası süreçlere hakim, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği ve sunum becerileri gelişmiş, Teknik konulara meraklı, araştırmacı ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Operatörü Sakarya DAIKIN
Elektrik Bakım OperatörüDAIKIN
M.Y.O'larının Elektrik veya Elektronik Bölümlerinden mezun, Bakım-onarım alanında en az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde iyi, takım içinde uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adapazarı/Hendek çevresinde  ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Sakarya DAIKIN
Üretim OperatörüDAIKIN
Tercihen endüstri meslek lisesi veya meslek yükseokulu mezunu  (elektrik, elektronik, makine, metal işleri)21 - 40 yaş arası, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Hendek,Akyazı ve Adapazarı çevresinde ikamet eden, ( Akyazı,Erenler, Serdivan, Adapazarı,Camili,Hendek),Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen montaj tecrübesi olan, Bay ve bayan üretim operatörü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Destek Elemanı İstanbul(Asya) DAIKIN
Engelli Destek ElemanıDAIKIN
Şirketimizin Kozyatağı'ndaki çeşitli bölümlerinde, “Engelli Personel”  pozisyonu için aşağıdaki kriterleri sağlayan kişilerin başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) DAIKIN
Yazılım UzmanıDAIKIN
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun - Tercihen Bilgisayar, Matematik yada Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Konusunda 2 yıl tecrübe sahibi, .NET platformuna hakim, web tabanlı C# uygulama geliştirmiş, MS SQL Server veritabanı konusunda bilgi sahibi, Tercihen Sharepoint Web Part Developlement teknolojisine hakim, İngilizcesini aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünce yapısı ve problem çözme becerisi kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yeni teknolojileri takip eden, sürekli araştırma ve öğrenmeyi seven,  Askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi/İzmir İzmir DAIKIN
Servis Mühendisi/İzmirDAIKIN
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Isıtma Soğutma sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede MS Office programları kullanabilen, Satış sonrası süreçlere ve teknik konulara hakim, Teknik dokümantasyon takibi yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Isıtma Grubu Ürün Servis Mühendisi İstanbul(Asya) DAIKIN
Isıtma Grubu Ürün Servis MühendisiDAIKIN
4 yıllık üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Isıtma sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce (yazılı ve sözlü) bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış sonrası süreçlere ve teknik konulara hakim, Servislere teknik destek verebilecek, gerektiğinde işi sonuçlandırabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, pratik ve çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği olan,  Sistematik, takipçi, müşteri odaklı, empatik, yapıcı ve ekip ruhuna sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,  B sınıfı sürücü ehliyetine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Engineer Sakarya DAIKIN
Production EngineerDAIKIN
University degree (BS/MS) in Engineering (Mechanical / Electrical-Electronics / Manufacturing or similar) DepartmentNewly graduated or maximum 2 years of work experience Excellent command of English (interviews will be conducted in English) Analytical thinking, result oriented, enthusiastic, self motivated, positive and energetic,Flexible, and able to adapt to learn PDS (Production of Daikin System) methods and philosophyKnowledge of Kaizen, 6S , VSM , Lean and/or TPM activities is preferred,  Good knowledge of MS office programs, AutoCad knowledge  No restriction for travel in and out of country, Aged below 30 and military service completed Driving licence (class B). Willing to live in Hendek or Adapazarı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maintenance Engineer Sakarya DAIKIN
Maintenance EngineerDAIKIN
University degree (BS/MS) in Engineering (Mechanical / Electrical-Electronics /Mechatronics) DepartmentMinimum 2 years of experience in a similar position Excellent command of English (interviews will be conducted in English) Strongly creative with an analytical mind , result oriented, enthusiastic, self motivated, positive and energeticFlexible, and able to adapt to learn TPM methods and philosophy Having Mechatronics knowledge &  PLC,Control & Automation toolsGood knowledge of MS office programs, AutoCad knowledge  No restriction for travel in and out of country, Aged below 30 and military service completed Driving licence (class B) Willing to live in Hendek or Adapazarı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi/Sorumlusu İstanbul(Asya) DAIKIN
Servis Mühendisi/SorumlusuDAIKIN
Üniversitelerin 2 yıllık İklimlendirme yada 4 yıllık Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Endüstriyel soğutma sistemleri ve şantiyeleri konusunda  tercihen minimum 2 yıl deneyimli,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi güçlü, sonuç odaklı, Yurtiçi-yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Teknik doküman okuyup anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Asya) DAIKIN
İhracat UzmanıDAIKIN
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İhracat operasyon alanında en az 2 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Dış ticaret ve lojistik terimlerine hakim, ihracat mevzuatları konusunda bilgili,Takım çalışmasına yatkın, Detaylara önem veren, takip yeteneği yüksek ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Procurement Engineer İstanbul(Asya) DAIKIN
Procurement EngineerDAIKIN
Bachelor’s degree in Mechanical or Industrial Engineering is preferred, 3 years experience in procurement, Analytical thinking and strong problem solving abilities, Team player, researcher and good negotiation skills, Excellent verbal and written skills in English, Good communication skills with internal and external customers, Preferably SAP experience, No obstacle to travel, Completed military service for male candidates, Have a valid driving license and active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı