Anadolu Hotels Downtown Ankara 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2001


Anadolu Hotels Downtown Ankara  2015 yılında Söğütözü bölgesinde beş yıldızlı otel olarak  faaliyete geçmiştir. Anadolu Hotels Downtown Ankara, Büyük Anadolu Otelller grubu içerisinde yer almaktadır. Otel zinciri, hem Türkiye hem de Kıbrıs'ta hizmet vermektedir.  15 yıllık otel tecrübesiyle; 6 otel ve  ortalama 1.000 kişilik personeli ile hizmet sektöründe yer almaktadır.  
In the nearly 15 years since our founding, we have defined the hospitality industry and established a portfolio of 5 hotels. More than 1.000 team members proudly serve in our properties and corporate offices in Ankara, Didim, Ereğli and Girne. 
Our mission is to completely delight and satisfy our guests. We are committed to making a difference every day; continually getting better to keep us the best.
 

www.buyukanadoluhotel.com

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğlence Tesisleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAnadolu Hotels Downtown Ankara İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Müdürü Ankara Anadolu Hotels DownTown Ankara
İnsan Kaynakları MüdürüAnadolu Hotels DownTown Ankara
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜAnadolu Hotels Esenboğa Thermal Hotel, e İnsan KaynaklarıDepartmanı için aşağıda özellikleri belirtilen İnsan Kaynakları Müdürüolarak çalıştıracağımız çalışma arkadaşı aramaktayız. - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ve/veya yüksek lisans mezunu,- İnsan Kaynakları bölüm yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli,- Yeniden yapılandırma ve değişim yönetimi konusunda deneyimli,- Şirket bünyesinde insan kaynakları uygulamalarının geliştirilmesi, kurumsallaştırılması, uygulanması aşamalarında bilgi ve deneyime sahip,- İş Kanunu, SGK,  bordro ve özlük işleri olmak üzere alanıyla ilgili tüm idari mevzuata hâkim,- Personel ile etkili iletişim kurabilecek ve çalışan memnuniyeti konularında katma değer yaratabilecek,- Süreç planlama, geliştirme ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Bütçe planlama ve raporlama konularında deneyimli,- Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, her düzeydeki çalışan ile iletişim kurabilecek,-Takım çalışmasına yatkın,- MS Office uygulamalarına hâkim, - Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı