Anadolu Hotels Downtown Ankara 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2001


Anadolu Hotels Downtown Ankara  2015 yılında Söğütözü bölgesinde beş yıldızlı otel olarak  faaliyete geçmiştir. Anadolu Hotels Downtown Ankara, Büyük Anadolu Otelller grubu içerisinde yer almaktadır. Otel zinciri, hem Türkiye hem de Kıbrıs'ta hizmet vermektedir.  15 yıllık otel tecrübesiyle; 6 otel ve  ortalama 1.000 kişilik personeli ile hizmet sektöründe yer almaktadır.  
In the nearly 15 years since our founding, we have defined the hospitality industry and established a portfolio of 5 hotels. More than 1.000 team members proudly serve in our properties and corporate offices in Ankara, Didim, Ereğli and Girne. 
Our mission is to completely delight and satisfy our guests. We are committed to making a difference every day; continually getting better to keep us the best.
 

www.buyukanadoluhotel.com

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğlence Tesisleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneAnadolu Hotels Downtown Ankara İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aşçı Ankara Anadolu Hotels DownTown Ankara
AşçıAnadolu Hotels DownTown Ankara
Turizm Otelcilik M.Y.O.,Turizm Otelcilik Meslek Lisesi mezunu Tercihen ustalık belgesi veya Mesleki yeterlilik belgesine sahip 4*-5* otellerde  en az 2 yıl tecrübeli Mutfak konusundaki kalite standartlarına ve hijyen kurallarına hakim Reçeteleme, maliyet kontrolü konularına hakim Takım çalışmasına yatkın Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren 150 kişilik personel için tabldot yemek yapabilecek adaylar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEVRE TATİL SATIŞ MÜDÜRLERİ Ankara BÜYÜK ANADOLU TERMAL HOTEL
DEVRE TATİL SATIŞ MÜDÜRLERİBÜYÜK ANADOLU TERMAL HOTEL
• Kişisel ve bireysel satış konusunda aktif• Müşteri odaklı ve şirketinin hedefleri doğrultusunda akılcı faaliyetlerde bulunan,• Tercihen 4 veya 5 yıldızlı otellerin benzer pozisyonlarında en az 1 yıl tecrübesi olan• Tercihen Devremülk ve devretatil  alanında Satış Müdürlüğü tecrübesi bulunan• Satış ve Pazarlama teknikleri konusunda tecrübeli• Müşteri portföyü olan• Dış görünümüne önem veren• Sürücü ehliyeti Olan ve aktif olarak araç kullanabilen• Takım çalışmasına yatkın,sosyal ilişkileri güçlü,ikna kabiliyeti olan• Problem çözme ve organizasyon yeteneğine sahip• Güçlü liderlik vasıflarına sahip, kişisel ilişki yönetimi konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın• Stratejik düşünebilen• Diğer departmanlar ve kanal yöneticileriyle etkin iletişim ve koordinasyonu sağlayabilen• Merkez satış ve pazarlama koordinatörü ile koordineli çalışacak BAYAN SATIŞ GRUP MÜDÜRLERİ aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ütücü Ankara Anadolu Hotels DownTown Ankara
ÜtücüAnadolu Hotels DownTown Ankara
Aranan Nitelikler- İlköğretim okulu ya da lise mezunu,- Otellerin Çamaşırhane Birimi Kuru Temizleme Bölümünde Ütücü olarak deneyimi olan,- Takım çalışmasına önem veren, ekip ile uyumlu çalışan,- Askerliğini yapmış,- Ulaşım problemi olmayan tercihen Ankara'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi/ Yetiştirilecek Müşteri Temsilcileri Ankara Büyük Anadolu Hotel
Çağrı Merkezi/ Yetiştirilecek Müşteri TemsilcileriBüyük Anadolu Hotel
18-35 yaşları arası En Az Lise Mezunu Tercihen Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilciliği yapmış Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Sabırlı ve azimli olup devamlı pozitif düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın Tecrubeli ve Tecrubesiz BAY / BAYAN  takım arkadaşları  Sabit ücret  + Yemek + Servis + Prim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı