BİL Okulları 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


BİL Holding A.Ş. 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren , Türkiye:'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bilr araya gelmesi ile kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık HizmetleriBİL Okulları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazar Matematik Öğretmeni İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Yazar Matematik ÖğretmeniBil Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, YGS ve LYS sınavlarına yönelik soru yazma deneyimine sahip, Hazırlamış olduğu sınavlardan, deneme sınavlarından, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek,En az 5 yıl deneyimli, Yazar Matematik Öğretmenleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazar Edebiyat Öğretmeni İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Yazar Edebiyat ÖğretmeniBil Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, YGS ve LYS sınavlarına yönelik soru yazma deneyimine sahip, Hazırlamış olduğu sınavlardan, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek,En az 5 yıl deneyimli,       Yayınevimizde görevlendirilmek üzere, Yazar Edebiyat Öğretmeni pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı