İstanbul Aydın Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


İstanbul Aydın Üniversitesi 18.05.2007 tarihinde, 26526 nolu Resmi Gazetede yayınlanmış 5656 sayılı kanunun 73. nolu ek maddesine göre Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı öncülüğünde  kurulmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi mevcut bir üniversite ile daha önceden tesis edilen bağları sonucu  2003 yılında kurulmuş olan Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu deneyimi ve birikimiyle geliştirilmiştir ki bu bağlamda Türkiye de başka bir örneği yoktur. İstanbul Aydın Üniversitesinin kuruluşuyla birlikte , her iki kuruluş da aynı çatı altında birleşerek ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim vermeye başlamıştır. Hem İstanbul Aydın Üniversitesi hem de Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulunun temeli, Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfına dayanmaktadır (AKEV).

Küresel düzeyde eğitim ve uluslararası kalkınma yönünde ilerleyen ülkemizin en genç ve en dinamik üniversitelerinden birisi olan İstanbul Aydın Üniversitesi çağdaş modern bilimler alanında eğitim ve çalışmalar sunarak, 11 Fakülte, 3 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, 28 Araştırma Merkezi, 1500 akademik personel ve 39.000 öğrencisi ile yalnızca ülkemize değil, insanlığa da hizmet etmektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi uluslararası eğitimde önemli unsurlar olan uluslararası işbirliğinin ve dayanışmanın avantajlarından faydalanarak, yerel, ulusal ve uluslararası arenada tüm akademik birimleriyle eğitime yaptığı katkılarla dünya üzerinde hakettiği konuma ulaşmanın yanı sıra bilim ve teknoloji alanında  sesini duyurmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık Hizmetleriİstanbul Aydın Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pratisyen Diş Hekimi İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Pratisyen Diş Hekimiİstanbul Aydın Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi mezunu En az 5 yıl klinik deneyimi olan, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış olan, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Diş Hekimliğindeki tanı ve tedavi yöntemleri konusunda güncel değişiklikleri yakından takip eden, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fotoğraf-Kamera Sistemleri Teknikeri İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Fotoğraf-Kamera Sistemleri Teknikeriİstanbul Aydın Üniversitesi
·         Üniversitelerin ve yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,·         Saha fotoğrafçılığı ve aktüel fotoğrafçılık konusunda deneyimli·         Disiplinli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Avrupa Yakası’nda ikamet eden,"Fotoğraf-Kamera Sistemleri Teknikeri" arayışı bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Diş Hekimi İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Uzman Diş Hekimiİstanbul Aydın Üniversitesi
· Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültesinden mezun,· En az 5 yıl deneyimli,· Ekip çalışmasına yatkın,· İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü,· Avrupa Yakasında ikamet eden,· Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Temizlik Görevlisiİstanbul Aydın Üniversitesi
Temizlik konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel ve genel hijyene önem veren, Beşiktaş veya Bahçelievler çevresinde ikamet eden, Üniversitemiz Bahçelievler ve Beşiktaş yerleşkelerinde görevlendirilmek üzere,                                                  Bay/Bayan Temizlik Görevlileri aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Koordinatörü İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Eğitim KoordinatörüBil Holding A.Ş.
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,-En az 5 yıl deneyimli,-Eğitim programlarına hakim,-Eğitim planlaması yapabilecek ve yürütebilecek,-Akademik çalışma ve iş takvimlerinin oluşturulabilecek ve takibini yapabilecek,-Yeni eğitim stratejileri geliştirebilecek,        Eğitim Koordinatörü aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazar Matematik Öğretmeni İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Yazar Matematik ÖğretmeniBil Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, YGS ve LYS sınavlarına yönelik soru yazma deneyimine sahip, Hazırlamış olduğu sınavlardan, deneme sınavlarından, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek, En az 5 yıl deneyimli,Yazar Matematik Öğretmenleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Sorumlusu İstanbul(Avr.) Bil Okulları
Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim SorumlusuBil Okulları
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Kurumsal iletişim süreçlerine hakim, Kriz yönetimi becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Şubeler arası iletişimi sağlayacak, Toplantı ve organizasyon takibini yapacak, Yönetimin ajandasını oluşturacak, Kişisel bakımına önem veren, prezantabl, İş tanımana uygun referans gösterebilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, BİL Okulları Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, bayan Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Sorumlusu alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Okul Yöneticisi/Antalya Antalya Bil Okulları
Okul Yöneticisi/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinden mezun veya Pedagojik Formasyon belgesine sahip Eğitim sektöründe yöneticilik pozisyonunda asgari 5 yıl deneyimli (Müdür) Eğitim sektöründe yöneticilik pozisyonunda asgari 2 yıl deneyimli (Müdür Yardımcısı) MEB atama kriterlerine sahip ve ilgili MEB mevzuatına hâkim, Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilen Veli, öğrenci, öğretmen iletişimi güçlü Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Liderlik becerileri gelişmiş Davranış bilimleri ve gelişim psikolojisi alanında yetkin bilgiye sahip, Eğitim alanındaki gelişmeleri takip eden, yenilikçi ve yaratıcı Ekip çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerisi başarılı, Hizmet kalitesine önem veren, kurum kültürüne sahip çıkabilecek,Antalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Okul Yöneticisi pozisyonu için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
İngilizce Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoloji Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Biyoloji Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Fizik Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Fizik Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Matematik Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Matematik Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Matematik Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurgu Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Kurgu Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Edius kurgu programını iyi derecede kullanabilen, Cinegy arşiv programını daha önce aktif olarak kullanmış, Arşiv süreçlerinde deneyimli, Video formatlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Güvenlik Görevlisiİstanbul Aydın Üniversitesi
En az Lise tercihen önlisans mezunu  5188 sayılı kanun doğrultusunda özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış olan(Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Depo ElemanıBil Holding A.Ş.
Avcılarda bulunan okul yayıncılığı depomuzda görev alabilecek bay adaylar aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Kıdemli Yazılım Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik), C#, ASP.Net ve MS SQL Server teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 5 yıl deneyimli, NET Web Servisleri, Windows Servisleri, Enterprise Desing Patterns, T/SQL, HTML, Javascript, XML, OOP, MVC, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan, Team Foundation Server ile çalışmış, NoSQL, Socket Programming vb alternatif teknolojiler ile yüksek yük altında çalışan sistemlerde tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
İngilizce Bilen Yönetici Asistanıİstanbul Aydın Üniversitesi
·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 2 yıl tecrübeli,·         İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerileri gelişmiş,·         Çoklu görev yerine getirebilme ve organize olabilme yeteneklerine sahip,·         Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, protokol deneyimi olan,·         Toplantı koordinasyonu ve takvim yönetimi konusunda yetenekli,·         Aktif, dinamik, kişisel bakımına özen gösteren.·         Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,·         Avrupa yakasında ikamet eden,İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İngilizce Bilen Yönetici Asistanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Grafik Tasarımcıİstanbul Aydın Üniversitesi
Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Gazete/dergi tasarım ve mizanpajında deneyimli, Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim( Illustrator, Indesign, Freehand,Photoshop) Yeni nesil tasarım trendlerine hakim ve uygulayabilen, Ofset baskı ön hazırlık ve baskı sonrası süreçlerini takip edebilen, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,  Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Muhasebe Elemanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, vs.) mezun, Tekdüzen hesap planına vakıf, EtaSQL V.8 kulanabilen, Raporlama yapma becerisi gelişmiş, Dönem sonu işlemlerine hakim, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Eğitim Planlama Uzman Yardımcısıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitemizin  Beşiktaş yerleşkelerinde  görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen,·         İletişim, temsil, organizasyon ve sunum becerileri gelişmiş,·         Yaratıcı düşünme yeteneklerine sahip ve araştırmacı,·         Yeni eğitim programlarının geliştirilmesi, satış ve pazarlamasında etkin rol oynayacak,·         Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa ikamet eden , ' Eğitim Planlama Uzman Yardımcısı' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Bilgi Sistemleri Destek Sorumlusuİstanbul Aydın Üniversitesi
Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Temel IT bilgilerine sahip, (işletim sistemleri, office programları, network ve kablolama, pc donanım) Microsoft yazılımlarına hakim, Network (LAN ,WAN), PC, Server, Printer vb. hardware bilgisine sahip, Bilgisayar parçaları ve çevre birimlerinin bakımını yapabilecek ve arızalarını giderebilecek teknik bilgiye sahip, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Kurumsal yönetime uygun davranış bilincinde, disiplinli, sorumluluk alabilecek, mesleki ahlak bilinci gelişmiş Tercihen askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rehber Öğretmen İstanbul(Avr.) Bil Okulları
Rehber ÖğretmenBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliİstanbul/Gaziosmanpaşa BİL Anadolu Lisesi, Rehber Öğretmen pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Bil Okulları
Genel BaşvuruBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliİstanbul/Eyüp BİL Temel Lisesi  için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Gaziantep Bil Okulları
Genel BaşvuruBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliGaziantep BİL Ortaokulu için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Uzmanı Gaziantep Bil Okulları
Halkla İlişkiler UzmanıBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. En az Yüksekokul/Üniversite mezunu, Alanında asgari 3 yıl deneyimli, Sonuç ve satış odaklı insan ilişkileri iyi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilli,Gaziantep BİL Ortaokulu, Halkla İlişkiler Uzmanı pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.) Bil Okulları
İngilizce ÖğretmeniBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilli,İstanbul/Gaziosmanpaşa BİL Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Genel BaşvuruBil Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, Sınavlara yönelik soru yazma deneyimine sahip, Hazırlamış olduğu sınavlardan, deneme sınavlarından, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek olan, En az 5 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Kadrolu veya part time çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İstanbul Aydın Üniversitesi
Proje Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin Mühendislik veya İİBF fakültelerinden mezun, Kalkınma Ajansı, Avrupa Birliği Erasmus+ , CFCU, HORİZON 2020, TİKA, Dernekler Dairesi Başkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB gibi kurumlara yönelik proje hazırlama ve uygulama mevzuatlarına hakim ve belirtilen programlara daha önceden proje yazmış ve uygulamış, Proje Döngüsü Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli, Hazırladığı ve uyguladığı projeleri referans olarak gösterebilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Farklı birimler arası koordinasyonu sağlayabilecek nitelikte,uyumlu çalışma, analitik düşünme ve çözüm üretme odaklı olan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı