OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1961


www.oyak.com.tr

OYAK
 
Faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, tüzel kişiliği haiz bir kuruluştur.
 
OYAK, hem bir emeklilik fonu yöneticisi, hem de girişim sermayesi yatırımları yapan bir yatırım şirketi gibi faaliyet göstermekte, verimlilik ve kârlılıktan ödün vermeden, tamamı üyelerine ait varlıklarını finansal yatırımlarda ve iştirak yatırımlarında değerlendirmektedir.
 
OYAK, üyeleri ihtiyaç duyduğunda mevzuat çerçevesinde onların yanında yer almaktadır.
 
OYAK sunduğu çeşitli kredi ürünleriyle, hayatlarının farklı dönemlerinde, üyelerine finansal destek vermektedir. OYAK, aynı zamanda bir hayat sigortası kuruluşu gibi de faaliyet göstermektedir.
 
Sayısı 280 binin üzerinde üyesine daha güvenli bir gelecek hazırlamayı hedefleyen OYAK, geliştirdiği hizmet modeliyle, mümkün olan en üst düzeyde nema sağlamayı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.
 
Üyelerinin memnuniyetine, refahına ve güvenli geleceğine odaklanan OYAK, güncel teknolojiyi ve kurumsal yönetim uygulamalarını hizmetlerinde içselleştirmekte; üyelerine bugün ve yarın daha iyi bir yaşam sunmak için çalışmaya devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.oyak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İÇ KONTROL MÜDÜR YARDIMCISI Ankara OYAK ve İştirakleri
İÇ KONTROL MÜDÜR YARDIMCISIOYAK ve İştirakleri
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, SMMM belgesi olan, Tekdüzen Hesap Planı ve VUK uygulamalarında deneyim sahibi, UFRS uygulamaları konusunda bilgili, Mali tablo analizi yapabilecek, Tercihen bağımsız denetim deneyimi olan Mali Kontrol veya İç Kontrol alanında asgari 5 yıl tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve sonuç odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), 35 yaşından gün almamış, Ankara'da ikamet edebilecek.İç Kontrol Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE UZMANI Ankara OYAK ve İştirakleri
BÜTÇE UZMANIOYAK ve İştirakleri
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, Bütçe ve Yönetim Raporlaması alanında tecrübeli, Finansal Analiz ve Modelleme konularında tecrübeli, Bankalar, denetim firmaları, aracı kurumlar ve holdinglerin bütçe, mali raporlama ve planlama bölümlerinde en az 3 yıl görev yapmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve sonuç odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşından gün almamış, Ankara’da ikamet eden/edebilecek,Bütçe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı