OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1961


www.oyak.com.tr

OYAK
 
Faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, tüzel kişiliği haiz bir kuruluştur.
 
OYAK, hem bir emeklilik fonu yöneticisi, hem de girişim sermayesi yatırımları yapan bir yatırım şirketi gibi faaliyet göstermekte, verimlilik ve kârlılıktan ödün vermeden, tamamı üyelerine ait varlıklarını finansal yatırımlarda ve iştirak yatırımlarında değerlendirmektedir.
 
OYAK, üyeleri ihtiyaç duyduğunda mevzuat çerçevesinde onların yanında yer almaktadır.
 
OYAK sunduğu çeşitli kredi ürünleriyle, hayatlarının farklı dönemlerinde, üyelerine finansal destek vermektedir. OYAK, aynı zamanda bir hayat sigortası kuruluşu gibi de faaliyet göstermektedir.
 
Sayısı 280 binin üzerinde üyesine daha güvenli bir gelecek hazırlamayı hedefleyen OYAK, geliştirdiği hizmet modeliyle, mümkün olan en üst düzeyde nema sağlamayı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.
 
Üyelerinin memnuniyetine, refahına ve güvenli geleceğine odaklanan OYAK, güncel teknolojiyi ve kurumsal yönetim uygulamalarını hizmetlerinde içselleştirmekte; üyelerine bugün ve yarın daha iyi bir yaşam sunmak için çalışmaya devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.oyak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MALİ İŞLER UZMANI Ankara OYAK ve İştirakleri
MALİ İŞLER UZMANIOYAK ve İştirakleri
OYAK Grubu Şirketlerinde görev almak üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İşletme, Ticari Bilimler veya İktisat Fakültelerinden lisans veya yüksek lisans seviyesinde mezun,Muhasebe ve finans konularında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen UFRS/TFRS uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Tercihen SMMM belgesine sahip, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişim becerisi kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı,İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), 30 yaşından gün almamış, Ankara’da çalışabilecek Çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Torba Üretim Mühendisi Zonguldak Oyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Torba Üretim MühendisiOyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Firmamızda Torba Üretim Mühendisi olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Türkçe dil bilgisine hakim, İngilizce ve/veya Almanca literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen,MS Office programlarını yeterli seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sağlık engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Zonguldak Oyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Elektrik Elektronik MühendisiOyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Firmamızda Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun,Türkçe dil bilgisine hakim, İngilizce ve/veya Almanca literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen,MS Office programlarını yeterli seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sağlık engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kağıt Üretim Mühendisi Zonguldak Oyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Kağıt Üretim MühendisiOyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Firmamızda Kağıt Üretim Mühendisi olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Türkçe dil bilgisine hakim, İngilizce ve/veya Almanca literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen,MS Office programlarını yeterli seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sağlık engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Zonguldak Oyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Bakım MühendisiOyka Kağıt Ambalaj San Ve Tic. AŞ
Firmamızda Bakım Mühendisi olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, Türkçe dil bilgisine hakim, İngilizce ve/veya Almanca literatür takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilen,MS Office programlarını yeterli seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sağlık engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİ RAPORLAMA VE KONSOLİDASYON UZMANI Ankara OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu
MALİ RAPORLAMA VE KONSOLİDASYON UZMANIOYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Maliye bölümlerinden mezun, Bağımsız denetim ve/veya finansal kontrol ve raporlama alanlarında en az 5 yıl  tecrübesi olan,UFRS, TFRS, KGK ve SPK mevzuatına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen Oracle Hyperion programı hakkında bilgi sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına uyumlu, Ankara'da çalışabilecek, 30 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı