OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1961


www.oyak.com.tr

OYAK
 
Faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, tüzel kişiliği haiz bir kuruluştur.
 
OYAK, hem bir emeklilik fonu yöneticisi, hem de girişim sermayesi yatırımları yapan bir yatırım şirketi gibi faaliyet göstermekte, verimlilik ve kârlılıktan ödün vermeden, tamamı üyelerine ait varlıklarını finansal yatırımlarda ve iştirak yatırımlarında değerlendirmektedir.
 
OYAK, üyeleri ihtiyaç duyduğunda mevzuat çerçevesinde onların yanında yer almaktadır.
 
OYAK sunduğu çeşitli kredi ürünleriyle, hayatlarının farklı dönemlerinde, üyelerine finansal destek vermektedir. OYAK, aynı zamanda bir hayat sigortası kuruluşu gibi de faaliyet göstermektedir.
 
Sayısı 280 binin üzerinde üyesine daha güvenli bir gelecek hazırlamayı hedefleyen OYAK, geliştirdiği hizmet modeliyle, mümkün olan en üst düzeyde nema sağlamayı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.
 
Üyelerinin memnuniyetine, refahına ve güvenli geleceğine odaklanan OYAK, güncel teknolojiyi ve kurumsal yönetim uygulamalarını hizmetlerinde içselleştirmekte; üyelerine bugün ve yarın daha iyi bir yaşam sunmak için çalışmaya devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.oyak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


OYAK - Ordu Yardımlaşma Kurumu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DENETÇİ Ankara OYAK
DENETÇİOYAK
Üniversitelerin siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme, ticari bilimler veya iktisat fakültelerinden mezun,4 büyük uluslararası bağımsız denetim şirketlerinden birinin denetim bölümünde en az 3 yıl çalışmış ve ekip şefliği yapmış olan, UFRS/TFRS bazlı bireysel (solo) ve konsolide finansal mali tablo denetiminde ve konsolidasyon işlemlerinde tecrübeli ve yetkin,UFRS/TFRS ve SPK mevzuatı ile UDS/TDS’ye hakim,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış ve CIA, CFE, CRMA, SMMM, CPA, BD, CISA vb. uluslararası mesleki sertifikalara sahip olan,Microsoft Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 32 yaşını geçmemiş, çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı