Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Stajyer İstanbul(Avr.), ... ADCO GIDA
Satış StajyerADCO GIDA
Ön muhasebe bilgisine sahip Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek
Stajyer        İlan Detayı
Marka/Pazarlama Stajyer İstanbul(Avr.), ... ADCO GIDA
Marka/Pazarlama StajyerADCO GIDA
Şarap ve Gıda ithalatı yapan firmamızda;İleri seviye İngilizce bilen, Marka ve Pazarlama alanında kariyer hedefi olan,Hafta içi full time çalışabilecek,MS Office (Word, Excel, Powerpoint) uygulamalarına ve Photoshop programlarına hakim ,Öğrenmeye istekli, Analitik düşünebilen,Sistematik çalışan,Tercihen Adope Photoshop bilenAvrupa yakasında ikamet eden
Stajyer        İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış AsistanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış ŞefiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu, F&B bar veya servis tecrübesi olan / yiyecek içecek sektöründe tercihen alkollü içeceklerde (Tercihen şarap),Horeca satış kanalında en az 2 yıl satış tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Satış ve sonuç odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Prezantabl ve dış görünüşüne özen gösteren, Zaman yönetim becerisine sahip, Müşteri odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, İş disiplini olan, Şarap kültürüne ilgi duyan, dinamik, araştırma ve öğrenmeye açık başarıyı hedefleyen Bölge Satış Şefi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Personel ve İdari İşler UzmanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bordro ve Özlük süreçlerinin tüm yasal uygulamalarına hakim, Operasyonel iş deneyimi olan, Zaman Yönetimi üst düzeyde, Raporlama ve  geri bildirim konusunda aktif çalışmış olan, PDKS mantığını bilen ve takip ederek puantaj sürecinde uygulayabilen, Logo Tiger kullanımı aktif olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) ADCO GIDA
Depo ElemanıADCO GIDA
MS Office programlarını bilen ve Excel'de raporlama yapabilecek, En az Ticaret Lisesi mezunu, İrsaliye, fatura, stok takibi mantığına hakim, Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetim becerisi gelişmiş, Askerlikle ilişiği olmayan, benzeri görevde en az 3 yıl deneyimli, Avrupa yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyabilen Seyrantepe'de bulunan ana depomuzda görevlendirilmek üzere DEPO ELEMANI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı