Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Geliştirme Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İş Geliştirme StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat bölümünden yeni mezun,İleri düzey İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek,Tercihen haftanın 5 tam günü devam edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İthalat Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İthalat StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite öğrencisi veya yeni mezun,Tercihen Gıda Mühendisi veya Endüstri Mühendisi,Dış Ticaret kariyer hedefi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İthalat işlemlerini takip edecek, Excell/word iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık ve ekip içinde uyumlu, İşyerimiz Etiler- Armutlu'dadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış ŞefiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu, F&B bar veya servis tecrübesi olan / yiyecek içecek sektöründe tercihen alkollü içeceklerde (Tercihen şarap), Horeca satış kanalında en az 2 yıl satış tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Satış ve sonuç odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Prezantabl ve dış görünüşüne özen gösteren, Zaman yönetim becerisine sahip, Müşteri odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, İş disiplini olan,Şarap kültürüne ilgi duyan, dinamik, araştırma ve öğrenmeye açık başarıyı hedefleyen Bölge Satış Şefi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cari Hesap Uzmanı İstanbul(Avr.) Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Cari Hesap UzmanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebede 5, cari ve stok takibinde en az 3 yıl tecrübeli,Tek düzen hesap planına vakıf,Ekip çalışmasında uyumlu ve iletişimi kuvvetli,Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Sonuç odaklı çalışan,LOGO-TIGER  programını iyi derecede bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),Şarap ve Gıda ithalatı ve satışı yapan firmamızın, Mali İşler ve Finans Departmanı'nda “Cari Hesap Uzmanı” olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Personeli İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat PersoneliAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Referans verebilecek, İşyerimiz Etiler/Armutlu'da Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'ndedir. (Beykoz ve civari başvurular da tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinde okuyan,Üniversite 3 yada 4. Sınıf öğrencisi olan,İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marka Yönetim Asistanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Marka Yönetim AsistanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şarap ve Gıda ithalatı yapan firmamızda;Üniversite mezunu, (Dış Ticaret, İktisadi İdari Bilimler, Pazarlama & Gıda Mühendisliği)İyi düzey İngilizce konuşup yazabilenMS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenÖğrenmeye istekliYoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamikTakipçi ve sonuç odaklıİletişim becerisi yüksekAnalitik düşünebilenSistematik çalışanTercihen alkollü içecek sektöründe benzer bir bölümde iş deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat vb. bölümlerinde okuyan,Üniversite 3 yada 4. Sınıf öğrencisi olan,İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Ankara, Antalya... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
GENEL BAŞVURUAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Siz de;Çalışkan ve ekibinize güç katan,Gelişime açık ve vizyon sahibi,Çözüm odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek biriyseniz ADCO ailesinin bir parçası olabilirsiniz.Bu bir genel başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana  ADCO ailesinin bir parçası olmak isteyen herkes başvurabilir. Başvurularınız veri tabanımızda saklı tututalacak olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir. Açılan pozisyonlarımızla ilgili ilanları kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.ADCO'ya göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı