Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İŞ GELİŞTİME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İŞ GELİŞTİME UZMANIAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat bölümünden yeni mezun,İleri düzey İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Personeli / Seyrantepe ve Civarı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat Personeli / Seyrantepe ve CivarıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Referans verebilecek, İşyerimiz Etiler/Armutlu'da Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'ndedir. (Seyrantepe ve Civarı  depoya yakınlığından dolayı tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demo Şefi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Demo ŞefiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Genel Nitelikler: En az 2 yıllık bir mutfak tecrübesi olan, Dünya mutfağı hakkında temel bilgi sahibi olan, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, 30 yaşının altında olmak, Temel bilgisayar becerilerine sahip olmak, İngilizce bilen ve Aşcılık okulu mezunu adaylar öncelikle tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış ŞefiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu, F&B bar veya servis tecrübesi olan / yiyecek içecek sektöründe tercihen alkollü içeceklerde (Tercihen şarap), Horeca satış kanalında en az 2 yıl satış tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Satış ve sonuç odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Prezantabl ve dış görünüşüne özen gösteren, Zaman yönetim becerisine sahip, Müşteri odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, İş disiplini olan,Şarap kültürüne ilgi duyan, dinamik, araştırma ve öğrenmeye açık başarıyı hedefleyen Bölge Satış Şefi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADCO GIDA
Depo SorumlusuADCO GIDA
Logo Tiger programını ve el terminalini iyi düzeyde kullanabilen, MS Office programlarını bilen ve Excel'de raporlama yapabilecek, En az Ticaret Lisesi mezunu, İrsaliye, fatura, stok takibi mantığına hakim, Sempa Ocean programına hakim, Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetim becerisi gelişmiş, Askerlikle ilişiği olmayan, benzeri görevde en az 3 yıl deneyimli, Avrupa yakasında ikamet edenSeyrantepe'de bulunan ana depomuzda görevlendirilmek üzere DEPO SORUMLUSU alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka/Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Marka/Pazarlama StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şarap ve Gıda ithalatı yapan firmamızda;İngilizce konuşabilen, Marka ve Pazarlama alanında kariyer hedefi olan,Hafta içi full time çalışabilecek,MS Office (Word, Excel, Powerpoint) uygulamalarına ve Photoshop programlarına hakim ,Öğrenmeye istekli, Analitik düşünebilen,Sistematik çalışan,Avrupa yakasında ikamet eden (iş yerimiz Etiler Armutlu’da dır).
Stajyer        İlan Detayı
Uzun Dönem Muhasebe Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Uzun Dönem Muhasebe StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Etiler- Armutlu Bölgesinde bulunan şirketimizin Mali İşler ve Finans Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin 4. sınıfında olan, veya yeni mezun, Deneyim kazanmak isteyen,İletişim yetkinliği güçlü,Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık ve ekip içinde uyumlu,MS Office programlarına hakim,Haftada 5 gün tam zamanlı olarak devam edebilecek,Yaz boyu çalışabilecek/ ya da bir planlama ile çalışabilecek, Uzun Dönemli Muhasebe Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. 
Stajyer        İlan Detayı
Sevkiyat Personeli İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat PersoneliAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, Referans verebilecek, İşyerimiz Etiler/Armutlu'da Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'ndedir. (Beykoz ve civari başvurular da tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış Destek YetkilisiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu,20-30 yaş aralığında,Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen,Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü,Analitik düşünebilen,MS Office uygulamalarına hakim,Organizasyon kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat vb. bölümlerinde okuyan,Üniversite 3 yada 4. Sınıf öğrencisi olan,İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Ankara, Antalya... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
GENEL BAŞVURUAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Siz de;Çalışkan ve ekibinize güç katan,Gelişime açık ve vizyon sahibi,Çözüm odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek biriyseniz ADCO ailesinin bir parçası olabilirsiniz.Bu bir genel başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana  ADCO ailesinin bir parçası olmak isteyen herkes başvurabilir. Başvurularınız veri tabanımızda saklı tututalacak olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir. Açılan pozisyonlarımızla ilgili ilanları kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.ADCO'ya göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı