Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Marka Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Marka Yönetimi UzmanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şarap ve Gıda ithalatı yapan firmamızda;Üniversite mezunu, (Dış Ticaret, İktisadi İdari Bilimler, Pazarlama & Gıda Mühendisliği)İyi düzey İngilizce konuşup yazabilenMS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenÖğrenmeye istekliYoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamikTakipçi ve sonuç odaklıİletişim becerisi yüksekAnalitik düşünebilenSistematik çalışanTercihen alkollü içecek sektöründe benzer bir bölümde iş deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış ŞefiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu, F&B bar veya servis tecrübesi olan / yiyecek içecek sektöründe tercihen alkollü içeceklerde (Tercihen şarap), Horeca satış kanalında en az 2 yıl satış tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Satış ve sonuç odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Prezantabl ve dış görünüşüne özen gösteren, Zaman yönetim becerisine sahip, Müşteri odaklı, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, İş disiplini olan,Şarap kültürüne ilgi duyan, dinamik, araştırma ve öğrenmeye açık başarıyı hedefleyen Bölge Satış Şefi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Lojistik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İthalat Lojistik Operasyon UzmanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Genel Nitelikler: Dış Ticaret MYO, Uluslararası Lojistik vb. üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İthalat operasyonu konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hakim,İthalat Mevzuat Bilgisi'ne sahip,İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Raporlama becerisi gelişmiş, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Sonuç odaklı ve hedeflerle yönetim prensipleri ile çalışmak konusunda tecrübe sahibi,Takipçi, hızlı, dinamik ve öğrenmeye açık,Ekip yönetim tecrübesi olan,İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Bu pozisyonda görevlendirilecek kişi belirtilen konulardan sorumlu olacaktır.  İthal edilen tüm ürünlerle ilgili akreditif, gümrük, nakliye işlemlerini organize etmek ve evraklarını düzenlemek. İthalat operasyon işlemlerini etkin, hızlı ve sistematik şekilde yürütmek. İthal edilecek malzemelerin tır, konteyner, açık gemi, uçak yoluyla taşınması ile ilgili nakliye firmaları ile görüşerek en iyi nakliye fiyatını temin etmek ve taşıma sözleşmesi hazırlamak. İthalat dosyalarına ait bilgilerin girişlerini yapmak. Tedarikçilerde malzemelerin hazırlanması, nakliyeciye teslimatı ve depoya girene kadar tüm süreçleri eksiksiz olarak takip ve kontrol etmek. Gümrük operasyonlarının takip etmek, dosyalamak ve sonlandırmak. Üst yönetime düzenli olarak operasyonel raporlar hazırlamak ve sunmak. Dâhilde işleme izin belgesi almak, takip etmek ve kapatmak, İthalat & İhracat Mevzuatı'nı Gümrük Müşavirler yardımıyla takip etmek ve gerekli değişiklikleri üst yöneticisine sunmak.Yurtdışında bulunan iştiraklerimize lojistik (nakliye, gümrükleme...vb.) anlamda destek vermek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Ankara, Antalya... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
GENEL BAŞVURUAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Siz de;Çalışkan ve ekibinize güç katan,Gelişime açık ve vizyon sahibi,Çözüm odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek biriyseniz ADCO ailesinin bir parçası olabilirsiniz.Bu bir genel başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana  ADCO ailesinin bir parçası olmak isteyen herkes başvurabilir. Başvurularınız veri tabanımızda saklı tututalacak olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir. Açılan pozisyonlarımızla ilgili ilanları kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.ADCO'ya göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı