Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Genç ve dinamik  kadrosu ile şarap sektöründe hızlı ve profesyonel adımlarla ilerleyen Adco, 1990 yılında kuruldu. Dünyanın önde gelen  gıda ve şarap markalarını Türkiye’deki tüketicilere en iyi koşularda sunma ve şarap kültürünü  geliştirme misyonu ile bugün  Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölge müdürlüklerinde  şarap, şampanya ve köpüklü şarapların; diğer alkollü/alkolsüz içeceklerin ve kuru/dondurulmuş gıda ürünlerinin ithalatı ve yurt içi satış  faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyadan birinci sınıf şarap (köpüksüz, köpüklü ve sert), grappa, özel içkiler, şampanya ve gıda (dünya peynirleri, şarküteri ürünleri, Meksika ve Uzak Doğu mutfağına yönelik ürünler, soslar ve meyve püreleri vb.) ürünlerinin ithalatını ve dağıtımını yapan Şirketimiz, yaklaşık 21 farklı ülkeden 253 üretici ile ülkemizdeki en büyük şarap ithalatçısı konumunda yer almaktadır.
 

>Vizyonumuz

ADCO, alkollü içki ve seçilmiş içeceklerin ithalatı ve dağıtımında lider konumunda olmayı istemektedir. Müşterilerimize değer katmayı, çalışanlarımıza saygı konusunda en yüksek standartlara ulaşmayı, tedarikçilerimizin örnek mahiyetinde profesyonel temsilini ve yaşadığımız ve çalıştığımız yerdeki toplulukları desteklemeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz; müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve  karşılayan şirket olmak. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; verilen hizmetin her aşamasını sürekli takip ederek performansa ve yeniliğe bağlılığımızı sürdürmek.
 
>Misyonumuz

ADCO’nun misyonu Türkiye’de en iyi ve en çok saygı gören alkollü içecek ithalatçısı ve distribütörü olmaktır. Karşılıklı yararlar sağlamak üzere müşterilerimizle son derece güvenilir ve profesyonel ortaklık kurmayı amaçlıyoruz. Becerikli çalışanlarımız tüketicilerimizle değerli, uzun süreli ilişki kurmak için en iyi müşteri hizmeti vermektedir. ADCO çalışanları tam potansiyelleriyle çalışmaya motive eden ve böylece satışların maksimum düzeye çıkmasını ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlayan bir ortam yaratılacağına inanmaktadır. Gelecekte en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri ithal etme ve dağıtma taahhüdümüzden ödün vermeden gelişim ve fırsatlarla dolu bir vizyonu gerçekleştirme becerimizle gurur duyuyoruz.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Lojman
YemekhaneAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Raporlama Stajyeri İstanbul(Avr.) ADCO GIDA
Raporlama StajyeriADCO GIDA
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat vb. bölümlerinde okuyan,Üniversite 3 yada 4. Sınıf öğrencisi olan,İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözme, seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme kabiliyeti yüksek,Raporlama becerisi olan,
Stajyer        İlan Detayı
İş Geliştirme Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İş Geliştirme StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İktisat bölümünden yeni mezun,İleri düzey İngilizce bilen,MS Office Programlarına hakim,Etkin iletişim kurabilen,Yeni bilgiler kazanma ve araştırmaya açık,Zaman yönetiminde başarılı olan,Analitik düşünebilen,Problem çözmei seri düşünme ve harekete geçme becerisine sahip,İkna edebilme becerisi yüksek,Tercihen haftanın 5 tam günü devam edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış AsistanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Avr.) ADCO GIDA
Depo SorumlusuADCO GIDA
Logo Tiger programını ve el terminalini iyi düzeyde kullanabilen, MS Office programlarını bilen ve Excel'de raporlama yapabilecek, En az Ticaret Lisesi mezunu, İrsaliye, fatura, stok takibi mantığına hakim, Sempa Ocean programına hakim, Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetim becerisi gelişmiş, Askerlikle ilişiği olmayan, benzeri görevde en az 3 yıl deneyimli, Avrupa yakasında ikamet eden Seyrantepe'de bulunan ana depomuzda görevlendirilmek üzere DEPO SORUMLUSU alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Gıda MühendisiAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Gıda Mühendisi 1 yıllık çalışma hayatı tecrübesi olan,Dış Ticaret kariyer hedefi olan,iyi derecede İngilizce bilen, Hızlı düşünüp karar verebilen,Pratik çözümlerle zorlukların üstesinden gelebilecek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İthalat işlemlerini takip edecek, önbildirim, sevkiyat bildirimi yapacak,Dosyalama, tanzim ve tasnif konularında kendine güvenen,Detaycı, programlı çalışabilecek,Raporlama becerisi gelişmiş,Excell/word iyi derecede kullanabilen, tablolarla çalışabilecek,Bay arkadaşlar için, Askerlik hizmetini tamamlamış, İşyerimiz Etiler- Armutlu'dadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İthalat Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İthalat StajyeriAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite öğrencisi veya yeni mezun,Tercihen Gıda Mühendisi veya Endüstri Mühendisi,Dış Ticaret kariyer hedefi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İthalat işlemlerini takip edecek, Excell/word iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık ve ekip içinde uyumlu, İşyerimiz Etiler- Armutlu'dadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.), ... Adco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe ElemanıAdco Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Etiler- Armutlu Bölgesinde bulunan şirketimizin Mali İşler ve Finans Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversiteden yeni mezun, Deneyim kazanmak isteyen,İletişim yetkinliği güçlü,Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık ve ekip içinde uyumlu,MS Office programlarına hakim,Haftada 5 gün tam zamanlı olarak devam edebilecek, Muhasebe Asistanı (Personel ve İdari İşler Asistanı) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı