Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1972


Kelebek Hakkında
 
Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında İstanbul Haliç’te faaliyetlerine başlamıştır. Kelebek Mobilya, bugün yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile üretim gerçekleştirmektedir.
Yurt içinde ürünlerini 120’nin üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek Mobilya, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracıyla da uluslararası pazarda seçkin markalar arasında yer almaktadır. Kelebek Mobilya, prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeli ve toplu taahhüt işleri ile de Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmaları arasında bulunmaktadır.
Bu yıl 80. yaşını kutlayacak olan Kelebek Mobilya, 186.000 m²'lik bir sahada 40.000 m² kapalı alanda en güncel teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürmektedir.
 
Kilometre Taşları
 
1935 - İlk yerli uçakların kanadında kullanılmak üzere Haliç’te kontrplak üretimine başladı.
1978 - Düzce fabrikası ile panel mobilya üretimine başladı.
1979 - Son kullanıcıya yönelik ilk satış noktası açıldı.
1983 - Türkiye’de 100 satış noktasına ulaştı. Dönemin en yaygın mobilya markası oldu.
1985 - İlk mutfak mağazasını açtı.
1990 - Borsaya girerek halka arz edildi.
1991 - Yurtdışında ilk mağaza Almanya’nın Dortmund kentinde açıldı.
2002 - ISO 9001 Belgesi almaya hak kazandı.
2012 - Doğtaş Mobilya A.Ş. tarafından satın alındı.
2013 - IMOB Tasarım Ödülü ve Sektöründe En Sevilen Marka* Ödülünü aldı.
2014 - ISMOB Tasarım Ödülü ve Sektöründe En Hızlı Büyüyen Marka oldu.
2014 - 120. Mağaza Adıyaman’da açıldı.
* Ipsos ve MediCat Türkiye’nin en sevilen markaları 2013 araştırması
 
 
 

Doğtaş Hakkında 
1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit - Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, E-1, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir. Doğtaş, 2011 yılından bu yana Capital dergisinin Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması sonuçlarında sektörünün en beğenilen Türk markası seçilmektedir. 
 
Doğtaş 2014 yılını müşteri memnuniyeti ve ihracat yılı ilan etmiştir. 50.yaşını kutlayacağı 2022 yılında Türkiye mobilya sektöründe lider marka olmayı hedefleyen Doğtaş, bu hedefe yönelik çalışmalarına hızla devam etmektedir. Doğtaş sektördeki öncü yaklaşımı ve planladığı önemli çalışmalarla başarısını devam ettirmeyi hedeflemektedir.
 
Kilometre Taşları
 
      1972 - Hacı Ali Doğan Doğan Mobilya’yı kurarak mobilyacılık sektörüne adım attı.
          1987 -Doğtaş A.Ş. 800 m2 kapalı alanda Biga da kuruldu.
          1994- Doğtaş ilk ihracatını Arnavutluk‘a yaptı.
          2000- Doğtaş 30,000 m² kapalı üretim alanına ulaştı.
          2002- Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 m²’ye çıkarıldı.
          2003 -ISO 9001 Belgesi alarak, Doğtaş, TPE onaylı Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip oldu.
          2005- “Yatak, Kanepe ve Baza fabrikası” tamamlanarak kapalı alan 70.000 m²’ye çıkarıldı.
          2008 - Dünya markası aday firmalara verilen “TURQUALITY” destek programına dahil oldu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurt Dışı Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Yurt Dışı Satış Sonrası Hizmetler UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen iyi derece SAP bilgisi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Planlama, problem çözme ve takip konusunda yetkin Seyehat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Yazılım ve Veri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
CRM Yazılım ve Veri UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu CRM süreç ve uygulamalarını bilen, Bayi ve Mağaza kanalları ile satış ve tahsilat süreçlerine hakim, veri madenciliği, modelleme ve segmentasyon gibi projelerde görev almışMS SQL ve Oracle veri tabanları konusunda canlı sistemlerde deneyimli PL/SQL, T-SQL, C#, ASP.NET  dillerinden en az birine hakim Web servis, windows servis uygulamaları konusunda bilgi sahibi Wordpress ile site adminliği konusunda bilgi sahibi Tercihen SAP CRM uygulamalarında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Ankara Doğtaş Kelebek Mobilya
Lojistik UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu, Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az Lojistik alanında en az 3 yıllık iş deneyimiİleri seviyede SAP bilgisi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Analitik ve ticari bakış açısına sahip, İkna, müzakere ve iletişim becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
SAP Lojistik UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
MM ve PP modüllerinin birinde en az 2 yıl deneyim sahibi, SAP projelerinde aktif görev almış, SAP Operasyonlarında yeni projelerde yer alabilecek ve destek fonksiyonunu üstelenecekEsnek çalışma saatlerine uyabilecek, Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Donanım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Donanım UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Tercihen Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az 2 yıllık iş deneyimi İleri seviyede İşletim Sistemleri (Windows, Android, IOS) ve Destek Sistemleri (Yede alma ve yedekten dönme, Active Directory, Office 365,EMS, Anti Virus, Filewall, VMWare) bilgisiYeterli düzeyde teknik İngilizce bilgisi Takım çalışmasına yatkın Acil iş taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere ve esnekliğe sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Saha TeknikeriDoğtaş Kelebek Mobilya
En az Önlisans mezunu, tercihen üniversitelerin teknik çizim bölümlerinden mezunBenzer alanda en az 3 yıllık iş tecrübesi Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde Ürün Yönetimi alanında deneyimli Autocad programını aktif kullanabilen Analitik düşünme ve raporlama becerisi yüksek Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Projelendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Projelendirme UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
En az Önlisans mezunu, tercihen üniversitelerin teknik çizim bölümlerinden mezunTercihen Perakende / Home Art sektörlerinde Ürün Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimliÇizim programlarını kullanabilen, tercihen Cabinet Visio ve/veya Autocad programlarını kullanabilenAnalitik düşünme ve raporlama becerisi yüksek Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek MS Office uygulamalarına hakim Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Projeli İşler Operasyon Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Projeli İşler Operasyon Takip UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
En az Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezunTercihen Perakende / Home Art sektörlerinde Ürün Yönetimi alanında en az 3 yıllık iş deneyimiSaha ekibi ve operasyonların yönetimi konusunda deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Analitik düşünme ve raporlama becerisi yüksek Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Planlama UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
En az Lisans mezunu. Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezunBenzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyim sahibi SAP / PP modülü deneyimi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel ve Powerpoint bilgisi Organizasyon, planlama, problem çözme ve takip konusunda yetkin Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Envanter ve Stok Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Envanter ve Stok UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin İktisadi ve İdari bölümlerinden mezun Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az 3 yıllık iş deneyimi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Sistematik dokümantasyon ve raporlama yapma konusunda yetkin Organizasyon, planlama, problem çözme ve takip konusunda yetkin Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Eğitim UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Sorumlu olduğu pozisyonların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek veri toplama araçlarını geliştirir, organizasyonel, mesleki ve kişisel eğitim ihtiyaçlarını belirler.İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimleri tasarlar. Kurum içi ve kurum dışı eğitim kaynaklarını belirleyerek eğitim planlarını hazırlar, eğitim verir ve gerekli organizasyon-dokümantasyon süreçlerini talep/takip eder.Organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda sorumlu olduğu pozisyonların mesleki ve davranışsal gelişimine katkı sağlamak için eğitim ve geliştirme programlarını hazırlar, uygular, takip eder.Eğitim programlarının değerlendirilip geliştirilmesi için kullanılacak olan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştirir, uygular, takip eder.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
İç Denetim Kıdemli UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,  İç Denetim ve finansal denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Süreç, risk, kontrol ve risk bazlı iç denetim kavramlarına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Çanakkale, İstanbul(Avr.)... Doğtaş Kelebek Mobilya
Genel BaşvuruDoğtaş Kelebek Mobilya
İçinde yer aldığı sektörlerde dinamik, öncü ve yenilikçi yapısı ile gelişen kuruluşumuza katılacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz; Siz de Doğtaş Kelebek ailesine katılmak istiyorsanız özgeçmişinizi oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz."Genel Başvuru" ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda tutulacak ve niteliklerinize uygun fırsatlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.Doğtaş Kelebek İnsan Kaynakları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Yakacık İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Mağaza Müdürü - YakacıkDoğtaş Kelebek Mobilya
İstanbul (Asya) Yakacık'da açılacak olan DOĞTAŞ Mobilya Mağazasında çalışmak üzere ;*En az lise tercihen üniversite mezunu,*Mağazacılık ve perakende sektöründe 3-5 yıl deneyimli (Mobilya ve dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli olan adaylar tercih nedenidir)*Satış süreçlerine hakim,*Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş,*Perakende, satış ve pazarlama alanlarında kariyer hedefi olan,*MS Office programlarına hakim*Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,*Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,*İkna kabiliyeti olan,*Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Mağaza Müdürü” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Çorum Çorum Doğtaş Kelebek Mobilya
Mağaza Müdürü - ÇorumDoğtaş Kelebek Mobilya
Çorum Merkez'de (Çevre Yolu üzerinde) açılacak olan DOĞTAŞ ve KELEBEK Mobilya Mağazasında çalışmak üzere ;*En az lise tercihen üniversite mezunu,*Mağazacılık ve perakende sektöründe 3-5 yıl deneyimli (Mobilya ve dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli olan adaylar tercih nedenidir)*Satış süreçlerine hakim,*Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş,*Perakende, satış ve pazarlama alanlarında kariyer hedefi olan,*MS Office programlarına hakim*Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,*Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,*İkna kabiliyeti olan,*Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Mağaza Müdürü” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorum Çorum Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - ÇorumDoğtaş Kelebek Mobilya
Çorum Merkez'de (Çevre Yolu üzerinde) yeni açılacak olan DOĞTAŞ ve  KELEBEK Mobilya Mağazalarımızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,''Mağaza Satış Danışmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj&Sevkiyat Elemanı - Malatya Malatya Doğtaş Kelebek Mobilya
Montaj&Sevkiyat Elemanı - MalatyaDoğtaş Kelebek Mobilya
Malatya'da bulunan Doğtaş Mağazamızın, Montaj&Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Düz Lise Mezunu, Lojistik, sevkiyat, montaj işlerinde deneyimli, Marangozlluk bilgisi olan, Ehliyeti, SRC belgeli (Ticari araç kullanma belgesi) olan  Askerliğini yapmış, konusunda tecrübeli Bay çalıma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Nevşehir Nevşehir Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - NevşehirDoğtaş Kelebek Mobilya
Nevşehir'de yeni açılacak olan KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Mimarı - İzmir İzmir Doğtaş Kelebek Mobilya
Mutfak Mimarı - İzmirDoğtaş Kelebek Mobilya
İzmir Karabağlar'da bulunan KELEBEK Mutfak Mağazamızda çalıştırılmak üzere;*Üniversitelerin mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun,*Hazır (modüler) mutfak satışı ve projelendirilmesi (tasarımı) konusunda en az 2 yıl satış deneyimi olan,*İyi derecede Autocad, MS Office ve tercihen Archkitchen programlarını kullanabilen,*İnsan ilişkileri ve iletilim yönü kuvvetli,*Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Bay/Bayan iç mimar aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Mimarı - Bursa Bursa Doğtaş Kelebek Mobilya
Mutfak Mimarı - BursaDoğtaş Kelebek Mobilya
Bursa Nilüfer'de bulunan KELEBEK Mutfak Mağazamızda çalıştırılmak üzere;*Üniversitelerin mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun,*Hazır (modüler) mutfak satışı ve projelendirilmesi (tasarımı) konusunda en az 2 yıl satış deneyimi olan,*İyi derecede Autocad, MS Office ve tercihen Archkitchen programlarını kullanabilen,*İnsan ilişkileri ve iletilim yönü kuvvetli,*Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Bay/Bayan iç mimar aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Mimarı - Çekmeköy İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Mutfak Mimarı - ÇekmeköyDoğtaş Kelebek Mobilya
İstanbul Çekmeköy'de bulunan KELEBEK Mutfak Mağazamızda çalıştırılmak üzere;*Üniversitelerin mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun,*Hazır (modüler) mutfak satışı ve projelendirilmesi (tasarımı) konusunda en az 2 yıl satış deneyimi olan,*İyi derecede Autocad, MS Office ve tercihen Archkitchen programlarını kullanabilen,*İnsan ilişkileri ve iletilim yönü kuvvetli,*Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Bay/Bayan iç mimar aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj&Sevkiyat Elemanı - Denizli Denizli Doğtaş Kelebek Mobilya
Montaj&Sevkiyat Elemanı - DenizliDoğtaş Kelebek Mobilya
Denizli'de bulunan Doğtaş Mağazamızın, Montaj&Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Düz Lise Mezunu, Lojistik, sevkiyat, montaj işlerinde deneyimli, Marangozlluk bilgisi olan, Ehliyeti, SRC belgeli (Ticari araç kullanma belgesi) olan  Askerliğini yapmış, konusunda tecrübeli Bay çalıma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Denizli Denizli Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - DenizliDoğtaş Kelebek Mobilya
Denizli'de bulunan DOĞTAŞ  Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Konya Konya Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - KonyaDoğtaş Kelebek Mobilya
Konya'da bulunan DOĞTAŞ  Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj&Sevkiyat Elemanı - Afyon Afyon Doğtaş Kelebek Mobilya
Montaj&Sevkiyat Elemanı - AfyonDoğtaş Kelebek Mobilya
Afyon Merkez'de bulunan Doğtaş Mağazamızın, Montaj&Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Düz Lise Mezunu, Lojistik, sevkiyat, montaj işlerinde deneyimli, Marangozlluk bilgisi olan, Ehliyeti, SRC belgeli (Ticari araç kullanma belgesi) olan  Askerliğini yapmış, konusunda tecrübeli Bay çalıma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Düzce Doğtaş Kelebek Mobilya
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş  Düzce fabrikasında görevlendirilmek üzere;·         Tercihen Lisans mezunu,·         SAP ve PDKS programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         İş Kanunu ve SSK Mevzuatına hakim,·         Analitik düşünebilen, dikkatli, titiz,·         İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,·         Personel ve özlük işleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Düzce'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Etüdü ve Metod Sorumlusu Düzce Doğtaş Kelebek Mobilya
İş Etüdü ve Metod SorumlusuDoğtaş Kelebek Mobilya
Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş  (Düzce) fabrikasında görevlendirmek üzere,·         Lisans Mezunu , tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,·         Verimlilik hesaplama, maliyet azaltma ve metot - iş etüdü konularında en az 1 yıl deneyimli·         Kaizen, TQM, 5S, Kalite Sistemleri, TPM, Değer Akış Haritalama, FMEA,  SMED, İPK, 6 Sigma, Sürekli İyileştirme ve Yalın Üretim Teknikleri'ne hakim,·         Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Disiplinli ve ekip çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı