Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1972


Kelebek Hakkında
 
Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında İstanbul Haliç’te faaliyetlerine başlamıştır. Kelebek Mobilya, bugün yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile üretim gerçekleştirmektedir.
Yurt içinde ürünlerini 120’nin üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek Mobilya, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracıyla da uluslararası pazarda seçkin markalar arasında yer almaktadır. Kelebek Mobilya, prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeli ve toplu taahhüt işleri ile de Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmaları arasında bulunmaktadır.
Bu yıl 80. yaşını kutlayacak olan Kelebek Mobilya, 186.000 m²'lik bir sahada 40.000 m² kapalı alanda en güncel teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürmektedir.
 
Kilometre Taşları
 
1935 - İlk yerli uçakların kanadında kullanılmak üzere Haliç’te kontrplak üretimine başladı.
1978 - Düzce fabrikası ile panel mobilya üretimine başladı.
1979 - Son kullanıcıya yönelik ilk satış noktası açıldı.
1983 - Türkiye’de 100 satış noktasına ulaştı. Dönemin en yaygın mobilya markası oldu.
1985 - İlk mutfak mağazasını açtı.
1990 - Borsaya girerek halka arz edildi.
1991 - Yurtdışında ilk mağaza Almanya’nın Dortmund kentinde açıldı.
2002 - ISO 9001 Belgesi almaya hak kazandı.
2012 - Doğtaş Mobilya A.Ş. tarafından satın alındı.
2013 - IMOB Tasarım Ödülü ve Sektöründe En Sevilen Marka* Ödülünü aldı.
2014 - ISMOB Tasarım Ödülü ve Sektöründe En Hızlı Büyüyen Marka oldu.
2014 - 120. Mağaza Adıyaman’da açıldı.
* Ipsos ve MediCat Türkiye’nin en sevilen markaları 2013 araştırması
 
 
 

Doğtaş Hakkında 
1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit - Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, E-1, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir. Doğtaş, 2011 yılından bu yana Capital dergisinin Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması sonuçlarında sektörünün en beğenilen Türk markası seçilmektedir. 
 
Doğtaş 2014 yılını müşteri memnuniyeti ve ihracat yılı ilan etmiştir. 50.yaşını kutlayacağı 2022 yılında Türkiye mobilya sektöründe lider marka olmayı hedefleyen Doğtaş, bu hedefe yönelik çalışmalarına hızla devam etmektedir. Doğtaş sektördeki öncü yaklaşımı ve planladığı önemli çalışmalarla başarısını devam ettirmeyi hedeflemektedir.
 
Kilometre Taşları
 
      1972 - Hacı Ali Doğan Doğan Mobilya’yı kurarak mobilyacılık sektörüne adım attı.
          1987 -Doğtaş A.Ş. 800 m2 kapalı alanda Biga da kuruldu.
          1994- Doğtaş ilk ihracatını Arnavutluk‘a yaptı.
          2000- Doğtaş 30,000 m² kapalı üretim alanına ulaştı.
          2002- Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 m²’ye çıkarıldı.
          2003 -ISO 9001 Belgesi alarak, Doğtaş, TPE onaylı Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip oldu.
          2005- “Yatak, Kanepe ve Baza fabrikası” tamamlanarak kapalı alan 70.000 m²’ye çıkarıldı.
          2008 - Dünya markası aday firmalara verilen “TURQUALITY” destek programına dahil oldu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 38
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Muhasebe Elemanı - Antalya Antalya Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
Mağaza Muhasebe Elemanı - AntalyaDoğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
Antalya Aspendos'ta bulunan DOĞTAŞ Mobilya Satış mağazamızda tam zamanlı olarak çalışacak; siparişlerin girilmesi, raporlama, kasa hareketlerinin işletilmesi ve takibi, satış ekibine destek olunması vb. gibi görevleri yerine getirecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj&Sevkiyat Elemanı - Antalya Antalya Doğtaş Kelebek Mobilya
Montaj&Sevkiyat Elemanı - AntalyaDoğtaş Kelebek Mobilya
Antalya Aspendos'ta bulunan Doğtaş Mağazamızın, Montaj&Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Düz Lise Mezunu, Lojistik, sevkiyat, montaj işlerinde deneyimli, Marangozlluk bilgisi olan, Ehliyeti, SRC belgeli (Ticari araç kullanma belgesi) olan  Askerliğini yapmış, konusunda tecrübeli Bay çalıma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Yurt Dışı Satış Sonrası Hizmetler UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 4 yıl deneyimli, Seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Müşteri Hizmetleri UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu Çağrı merkezi alanında en az 3 yıllık ekip liderliği tecrübesi Müşteri odaklı bakış açısı Mevzuatlar konusunda bilgi sahibi Dokümantasyon, raporlama ve analiz becerisi Analitik bakış açısı ve hızlı problem çözme becerisi Ekip çalışmasına yatkın İyi seviyede MS Office bilgisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuki İşler Takip Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Hukuki İşler Takip UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Hukuki süreçlerde deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Konusunda en az 4 yıl deneyimli,Çözüm odaklı,Bayi ve Mağazaların Hukuki Süreç Takibini yapacak, Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Bağcılar İstanbul(Avr.) Doğtaş Kelebek Mobilya
Mağaza Müdürü - BağcılarDoğtaş Kelebek Mobilya
İstanbul Bağcılar'da bulunan DOĞTAŞ Mobilya Mağazasında çalışmak üzere ;*En az lise tercihen üniversite mezunu,*Mağazacılık ve perakende sektöründe 3-5 yıl deneyimli (Mobilya ve dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli olan adaylar tercih nedenidir)*Satış süreçlerine hakim,*Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş,*Perakende, satış ve pazarlama alanlarında kariyer hedefi olan,*MS Office programlarına hakim*Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,*Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,*İkna kabiliyeti olan,*Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Mağaza Müdürü” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Lojistik UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu, Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az Lojistik alanında en az 3 yıllık iş deneyimiİleri seviyede SAP bilgisi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Analitik ve ticari bakış açısına sahip, İkna, müzakere ve iletişim becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kurtköy İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - KurtköyDoğtaş Kelebek Mobilya
KELEBEK Mobilya Kurtköy Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,''Mağaza Satış Danışmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Engelli PersonelDoğtaş Kelebek Mobilya
Tercihen Önlisans veya Lisans mezunu Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Envanter ve Stok Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Envanter ve Stok UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin İktisadi ve İdari bölümlerinden mezun Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az 3 yıllık iş deneyimi MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Sistematik dokümantasyon ve raporlama yapma konusunda yetkin Organizasyon, planlama, problem çözme ve takip konusunda yetkin Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Çanakkale Doğtaş Kelebek Mobilya
Yazılım UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         ABAP programlama diline hakim,·         SAP projelerinde aktif görev alacak,·         Interfaces, data migration, entegrasyon, report painter, SAP script, BAPI, ALE, Idoc konularına hakim,·         Tercihen Visual Basic, .net bilgisi olan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen,·         Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif,·         Seyahat engeli bulunmayan,Yazılım Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Bursa Bursa Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı-BursaDoğtaş Kelebek Mobilya
Bursa'da bulunan DOĞTAŞ Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Döşemeli Ürünler Üretim Mühendisi Çanakkale Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş.
Döşemeli Ürünler Üretim MühendisiDoğtaş Kelebek Mobilya A.Ş.
·         Üniversitelerin Endüstri Müh. Ağaç İşleri Endüstri Müh. bölümlerinden mezun,·         Metot etüdü ve zaman etüdü konularında bilgi sahibi,·         Ürün maliyetlendirme konusunda bilgi sahibi,·         Kanban, 5S, OEE, hat dengelemesi, Poka Yoke üretim sistemleri konusunda bilgi sahibi,·         Autocad veya solidworks programını kullanabilen,·         Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İletişim becerisi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışÜretim Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Panel Üretim Mühendisi Çanakkale Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş.
Panel Üretim MühendisiDoğtaş Kelebek Mobilya A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Müh., Makine Müh., Ağaç İşleri Endüstri Müh. bölümlerinden mezun,Üretim Bölümlerinde kariyer hedefleyen, Üretim proseslerini öğrenmeye hevesli ve proses iyileştirme çalışmaları yapabilecek,Araştırmacı ve Yenilikleri takip eden, Analiz ve Raporlama yapabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Biga ’da ikamet eden/ edebilecek olan, Üretim Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Eğitim UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Sorumlu olduğu pozisyonların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek veri toplama araçlarını geliştirir, organizasyonel, mesleki ve kişisel eğitim ihtiyaçlarını belirler.İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimleri tasarlar. Kurum içi ve kurum dışı eğitim kaynaklarını belirleyerek eğitim planlarını hazırlar, eğitim verir ve gerekli organizasyon-dokümantasyon süreçlerini talep/takip eder.Organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda sorumlu olduğu pozisyonların mesleki ve davranışsal gelişimine katkı sağlamak için eğitim ve geliştirme programlarını hazırlar, uygular, takip eder.Eğitim programlarının değerlendirilip geliştirilmesi için kullanılacak olan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştirir, uygular, takip eder.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
İç Denetim Kıdemli UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,  İç Denetim ve finansal denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Süreç, risk, kontrol ve risk bazlı iç denetim kavramlarına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
MimarDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az 2 yıllık iş deneyimi Archkitchen, AutoCad, 3D Max programlarına hakim MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi Organizasyon, planlama ve takip konusunda yetkin Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir İzmir Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - İzmirDoğtaş Kelebek Mobilya
İzmir Karabağlar'da bulunan KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Bölge Satış MüdürüDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Hizmet sektöründe deneyimli ve satış tecrübesi olan İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan Analitik düşünme becerisi yüksek ve sonuç odaklı İkna ve müzakere yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Çanakkale, İstanbul(Avr.)... Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
Genel BaşvuruDoğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
İçinde yer aldığı sektörlerde dinamik, öncü ve yenilikçi yapısı ile gelişen kuruluşumuza katılacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz; Siz de Doğtaş Kelebek ailesine katılmak istiyorsanız özgeçmişinizi oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz."Genel Başvuru" ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda tutulacak ve niteliklerinize uygun fırsatlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.Doğtaş Kelebek İnsan Kaynakları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İskenderun Hatay Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - İskenderunDoğtaş Kelebek Mobilya
Hatay İskenderun Merkez'de bulunan DOĞTAŞ ve KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Hatay Hatay Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - HatayDoğtaş Kelebek Mobilya
Hatay'da bulunan DOĞTAŞ ve KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yaz Dönemi Üniversite Stajyerleri İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Yaz Dönemi Üniversite StajyerleriDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören·         Haziran - Temmuz - Ağustos dönemlerinde staj yapabilecek·         SGK'sı okul tarafından yapılacak olan ve zorunlu stajı bulunan·         Etkin iletişim becerisine sahip·         Öğrenmeye ve gelişime açık·         Takım ruhu olan, takımın bir parçası olabilecek·         Profesyonel iş hayatına girip pek çok yeni bilgi öğrenmek isteyen
Stajyer        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
ResepsiyonistDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarına hakim Etkin iletişim becerisine sahip Planlama ve organizasyon yeteneği güçlüErkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Görevlisi - Engelli İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Ofis Görevlisi - EngelliDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Tercihen Önlisans veya Lisans mezunu·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli·         Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan·         Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar (Uluslararası Pazarlar) İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Mimar (Uluslararası Pazarlar)Doğtaş Kelebek Mobilya
·         Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun·         Tercihen Perakende / Home Art sektörlerinde en az 2 yıllık iş deneyimi·         Archkitchen, AutoCad, 3D Max programlarına hakim·         MS Office programlarına hakim, özellikle Excel bilgisi·         Organizasyon, planlama ve takip konusunda yetkin·         Yurtdışı seyahat engeli olmayan·         Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Nevşehir Nevşehir Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - NevşehirDoğtaş Kelebek Mobilya
Nevşehir'de yeni açılacak olan KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Gebze Kocaeli Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı-GebzeDoğtaş Kelebek Mobilya
DOĞTAŞ Mobilya Kocaeli / Gebze Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,''Mağaza Satış Danışmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurulum Takip Uzmanı İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Kurulum Takip UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış Sonrası operasyonlar konusunda deneyimli, Konusunda en az 4 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İZMİR İzmir Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - İZMİRDoğtaş Kelebek Mobilya
İzmir Kısıkköy, Forum, Manavkuyu, Karabağlar,Balçova, Çiğli ve Mavi Şehir'de bulunan DOĞTAŞ Mobilya Mağazalarımızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Manavgat Antalya Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı - ManavgatDoğtaş Kelebek Mobilya
Antalya Manavgat'ta bulunan KELEBEK Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Network ve Veri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Doğtaş Kelebek Mobilya
Network ve Veri UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversite mezunu CRM süreç ve uygulamalarını bilen, veri madenciliği, modelleme ve segmentasyon gibi projelerde görev almışİşletim Sistemleri (Windows, Android, IOS) ve Destek Sistemleri (Yedek alma ve yedekten dönme, Active Directory, Office 365,EMS, Anti Virus, Filewall, VMWare) konularında bilgi sahibiMS SQL ve Oracle veri tabanları konusunda canlı sistemlerde deneyimliPL/SQL, T-SQL, C#, ASP.NET  dillerinden en az birine hakimWeb servis, windows servis uygulamaları konusunda bilgi sahibiWordpress ile site adminliği konusunda bilgi sahibiErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Manisa Manisa Doğtaş Kelebek Mobilya
Satış Danışmanı-ManisaDoğtaş Kelebek Mobilya
Manisa Merkez'de yeni açılacak olan DOĞTAŞ ve KELEBEK Mobilya Mağazalarımızda çalıştırılmak üzere;•En az lise mezunu,•En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,•Mobilya perakende satış tecrübesi olan,•Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli,•Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl,•İkna kabiliyeti olan,•Mağazacılık çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,''Mağaza Satış Danışmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Yöneticisi İstanbul(Asya) Doğtaş Kelebek Mobilya
Yazılım YöneticisiDoğtaş Kelebek Mobilya
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programları kullanımında yetkin, ABAP programlama dilinde deneyim sahibi, SAP projelerinde aktif görev almış, Proje yönetimi ve ekip yönetimi ve koordinasyonu Planlama, kontrol ve organizasyon yeteneği Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Düzce Doğtaş Kelebek Mobilya
Lojistik UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Düzce’de ikamet eden veya edebilecek,·         Lisans mezunu,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyetine sahip,·         MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Lojistik konusunda en az 2 yıl tecrübeli,·         Analitik düşünebilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Düzce Doğtaş Kelebek Mobilya
Planlama UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Düzce’de ikamet eden veya edebilecek olan,·         Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Orman Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyetine sahip,·         MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Düzce Doğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
Satınalma UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya A.Ş
·         Lisans mezunu,·         Konusunda en az 5 yıllık deneyim sahibi,·         Mobilya sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi,·         SAP (MM modülü ve Satınalma ekranlarına hâkim) konusunda tecrübeli,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         MS Office programını iyi seviyede kullanabilen çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Tedarik Kalite Kontrol Uzmanı Bursa Doğtaş Kelebek Mobilya
Dış Tedarik Kalite Kontrol UzmanıDoğtaş Kelebek Mobilya
·         Mühendislik fakültelerinin Orman Endüstri, Ağaç İşleri veya ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen mobilya sektöründe 2 yıl deneyimli,·         B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanan,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Sorumluluk alabilen,·         Takım çalışmasına yakın,·         İnegöl ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Dış Tedarik Kalite Kontrol Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı