Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.rekordokuma.com

Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.

Rekor Dokumacılık A.Ş. 1946 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin en gelişmiş ve en modern tesisleriyle başta döşemelik, perdelik ve tül olmak üzere her türlü dekorasyona yönelik kumaş dokuma sektöründe değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

    Modern teknoloji ve entegre tesislerinin büyüklüğünden dolayı 35.000 m2 ’lik Rekor 1’e ilave, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan “Bursa Organize Sanayi Bölgesi”ndeki 52.000 m2’si kapalı, toplam 100.000 m2’lik Rekor 2’de, 2003 yılından beri faaliyette bulunmaktadır. 

    İlk tekstil üreticilerinden biri olan Rekor Dokumacılık; 65 yıllık tecrübesi, tüm faaliyetlerinde kullandığı ileri teknolojisi ve eğitimli genç dinamik kadrosu ile yılda 8.400.000 metre kumaş üretebilmektedir. Kendi bünyesinde yıllık 1800 ton şönil ve fantezi iplik üretimi, armürlü ve jakarlı dokuma, iplik ve kumaş boyama prosesleri ve tüm apre işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca; iplik, boya, dokuma ve apre proseslerinin her aşamasında kendi laboratuarlarında her türlü analizi yapabilme yeteneğine sahiptir. Tüm işlemlerini bir çatı altında toplayan Rekor, rekabeti her daim bir adım önde tutarak zamanında, kaliteli, güvenilir ve üstün hizmet kalitesiyle bilinmektedir.

    Son teknoloji ile donatılmış Ar-Ge, tasarım bölümleri ve bilgisayar destekli sistemlerin kullanılmasıyla sürekli değişen dünya trendlerini takip ederek kalite, desen ve renk kombinasyonlarında çeşitlilik yaratılması, müşterilerine bedelsiz desen yapma hizmeti vermesi, herkese uygun fiyat ve geniş kalite yelpazesi sunabilmesi, konusunda eğitimli ve profesyonel olan kadro ile müşteri isteklerinin en kısa sürede değerlendirilmesi Rekor’un tercih edilme nedenlerindendir.

     Firma potansiyelini iyi değerlendirerek her zamankinden daha rekabetçi ve sürekli değişen bir pazara uyum sağlayarak, esneklik ve üretimini arttıran dinamik bir sistem içinde olan Rekor ürünleri, hem yerli pazarda satılmakta olup hem de dünya çapında 50 ülkeyi kapsayan uluslar arası pazara ihraç edilmektedir. Rekor’un klasik, lüks ve modern dizaynları içeren kendine özgü geniş koleksiyonuna Türkiye’de; İstanbul, Bursa, İnegöl, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da, Avrupa’da ise Londra’da bulunan kendine ait toplam 9 mağazasından ulaşmak mümkündür.

     65 yıldır müşterilerine hizmet veren Rekor’un çalışma kültürü, karşılıklı güven ve güçlü ilişkiler üzerine inşa edilmiştir. Yenilikçi bir anlayış ile en yüksek kalite döşemelik, perde ve tül üretimi yapmasının yanı sıra, en üstün hizmet kalitesi sunmak da şirketimizin çalışma felsefesi olarak benimsenmiştir. Rekor Dokumacılık bugün güçlü kökleri ile insana yatırım yapan, çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir aile olmuştur. Geleceğe emin adımlarla yürüyen Rekor, nesiller boyunca devam etmiş uzmanlığı ve tecrübeli kadrosu ile günümüzde de yaşam tarzlarında fark yaratan bir marka olmayı sürdürmektedir. Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kıdemli Bütçe ve Raporlama Uzmanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Kıdemli Bütçe ve Raporlama UzmanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
1- Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, Maliye vb.) mezun,2- Maliyet muhasebesine hakim,3- Yönetim Muhasebesi, Bütçeleme ve Raporlama bilgisine sahip, stok dengesini kuracak,4- Nakit akışı yönetimi ve bankalar ile ilgili işlemlerin yürütülmesinde tecrübeli,5- Stok sayımı ve kontrolünü yapacak,6- İyi derecede MS Office programları kullanabilen, dikkatli ve detaylara önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, yazılı ve sözlü olarak kendini ifade yeteneği mevcut bulunan,7- Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, pozitif yaklaşıma sahip, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, disiplinli, titiz, dikkatli, takipçi,8- Bayan veye bay eleman9- Bay adaylar için askerlik şartı aranmaktadır10- B sınıfı ehliyet tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müşteri Temsilcisi Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Müşteri TemsilcisiRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Müşteri Portföyü bulunan, İyi derecede Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen, Dış ticaret konusunda en az iki yıl  tecrübeli, MS ofis programlarını etkin kullanabilen, Bursa' da ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe PersoneliRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimi olan,Tek düzen hesap planına vakıf,Muhasebe paket programlarını kullanım konusunda deneyimli (Logo-Tiger programını etkin kullanabilen tercih sebebidir.)E-fatura ve E-defter uygulamalarına hakim,Stok takibi yapabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına uygun,Sorumluluk sahibi, verilen görevleri aksatmadan yürütebilecek,Evrak dosyalama, iş takibi, sözleşme ve arşivleme konusunda titiz,Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış,Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı