Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.rekordokuma.com

Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.

Rekor Dokumacılık A.Ş. 1946 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin en gelişmiş ve en modern tesisleriyle başta döşemelik, perdelik ve tül olmak üzere her türlü dekorasyona yönelik kumaş dokuma sektöründe değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

    Modern teknoloji ve entegre tesislerinin büyüklüğünden dolayı 35.000 m2 ’lik Rekor 1’e ilave, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan “Bursa Organize Sanayi Bölgesi”ndeki 52.000 m2’si kapalı, toplam 100.000 m2’lik Rekor 2’de, 2003 yılından beri faaliyette bulunmaktadır. 

    İlk tekstil üreticilerinden biri olan Rekor Dokumacılık; 65 yıllık tecrübesi, tüm faaliyetlerinde kullandığı ileri teknolojisi ve eğitimli genç dinamik kadrosu ile yılda 8.400.000 metre kumaş üretebilmektedir. Kendi bünyesinde yıllık 1800 ton şönil ve fantezi iplik üretimi, armürlü ve jakarlı dokuma, iplik ve kumaş boyama prosesleri ve tüm apre işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca; iplik, boya, dokuma ve apre proseslerinin her aşamasında kendi laboratuarlarında her türlü analizi yapabilme yeteneğine sahiptir. Tüm işlemlerini bir çatı altında toplayan Rekor, rekabeti her daim bir adım önde tutarak zamanında, kaliteli, güvenilir ve üstün hizmet kalitesiyle bilinmektedir.

    Son teknoloji ile donatılmış Ar-Ge, tasarım bölümleri ve bilgisayar destekli sistemlerin kullanılmasıyla sürekli değişen dünya trendlerini takip ederek kalite, desen ve renk kombinasyonlarında çeşitlilik yaratılması, müşterilerine bedelsiz desen yapma hizmeti vermesi, herkese uygun fiyat ve geniş kalite yelpazesi sunabilmesi, konusunda eğitimli ve profesyonel olan kadro ile müşteri isteklerinin en kısa sürede değerlendirilmesi Rekor’un tercih edilme nedenlerindendir.

     Firma potansiyelini iyi değerlendirerek her zamankinden daha rekabetçi ve sürekli değişen bir pazara uyum sağlayarak, esneklik ve üretimini arttıran dinamik bir sistem içinde olan Rekor ürünleri, hem yerli pazarda satılmakta olup hem de dünya çapında 50 ülkeyi kapsayan uluslar arası pazara ihraç edilmektedir. Rekor’un klasik, lüks ve modern dizaynları içeren kendine özgü geniş koleksiyonuna Türkiye’de; İstanbul, Bursa, İnegöl, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da, Avrupa’da ise Londra’da bulunan kendine ait toplam 9 mağazasından ulaşmak mümkündür.

     65 yıldır müşterilerine hizmet veren Rekor’un çalışma kültürü, karşılıklı güven ve güçlü ilişkiler üzerine inşa edilmiştir. Yenilikçi bir anlayış ile en yüksek kalite döşemelik, perde ve tül üretimi yapmasının yanı sıra, en üstün hizmet kalitesi sunmak da şirketimizin çalışma felsefesi olarak benimsenmiştir. Rekor Dokumacılık bugün güçlü kökleri ile insana yatırım yapan, çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir aile olmuştur. Geleceğe emin adımlarla yürüyen Rekor, nesiller boyunca devam etmiş uzmanlığı ve tecrübeli kadrosu ile günümüzde de yaşam tarzlarında fark yaratan bir marka olmayı sürdürmektedir. Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Elemanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Satış ElemanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu olmak,Daha önce bir yıl iş deneyimi olmak,Erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir,B sınıf ehliyet sahibi olmak,SRC 4 tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Satış DanışmanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Florya Mağazamızda Görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Döşemelik kumaş ve tül perde satışı konusunda en az üç yıl deneyimli,Döşemelik kumaş veya tül konusunda müşteri portföyü olanMağazacılık sektöründe satış deneyimi olanÖn muhasebe konusunda bilgi sahibiMüşteri memnuniyeti ilkesini benimsemişİnsan ilişkileri, iletişim ve liderlik becerileri güçlüEhliyet sahibiAskerliğini tamamlamışBay  personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Uzmanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi İşlem Destek UzmanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Tekstil sektörünün yenilikçi ve öncü firmalarından olan Rekor Dokumacılık A.Ş. , ilke ve hedeflerini paylaşacak 'MUHASEBE BİLGİ İŞLEM DESTEK UZMANI 'arıyor.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Network,sistem ve donanım konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetmiş ve yönetim becerileri gelişmiş, Sanal platform kurulum ve yönetimi konusunda bilgi sahibi, Windows server ürünlerine hakim, (Active Directory, Exchange, WSUS, RDS, DNS, DHCP) Firewall(Fortigate-Fortinet), Antivirüs, Spam Protection, Proxy, IDS/IPS, NAC, DLP vb. güvenlik ürün ve teknolojilerinde tecrübe sahibi, Backup ve veri koruma teknolojilerini bilen, yenilikleri araştıran, EMC Disk sistemleri ve SAN konularında bilgi sahibi, Kurumun LAN ve WAN ağlarını tasarlayıp yönetebilecek Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen ve takım ruhuna sahiplik, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Logo Tıger ve muhasebe programları konusunda tecrübeli, Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Teknikeri Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Tekstil TeknikeriRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
  Üniversitelerin Tekstil Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden Mezun Etkin Bilgisayar kullanımına sahip Genç,aktif,dinamik,yeniliklere açık  30 yaşını aşmamış  Bayan  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Satış Destek UzmanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Portföyü bulunan, Minimum 3 yıl benzeri bir pozisyonda çalışmış,  Tercihen Üniverste mezunu Şirketi temsil edebilecek ve planlı  müşteri ziyaretleri yapabilecek, Bursa' da ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı