Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.rekordokuma.com

Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.

Rekor Dokumacılık A.Ş. 1946 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin en gelişmiş ve en modern tesisleriyle başta döşemelik, perdelik ve tül olmak üzere her türlü dekorasyona yönelik kumaş dokuma sektöründe değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

    Modern teknoloji ve entegre tesislerinin büyüklüğünden dolayı 35.000 m2 ’lik Rekor 1’e ilave, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan “Bursa Organize Sanayi Bölgesi”ndeki 52.000 m2’si kapalı, toplam 100.000 m2’lik Rekor 2’de, 2003 yılından beri faaliyette bulunmaktadır. 

    İlk tekstil üreticilerinden biri olan Rekor Dokumacılık; 65 yıllık tecrübesi, tüm faaliyetlerinde kullandığı ileri teknolojisi ve eğitimli genç dinamik kadrosu ile yılda 8.400.000 metre kumaş üretebilmektedir. Kendi bünyesinde yıllık 1800 ton şönil ve fantezi iplik üretimi, armürlü ve jakarlı dokuma, iplik ve kumaş boyama prosesleri ve tüm apre işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca; iplik, boya, dokuma ve apre proseslerinin her aşamasında kendi laboratuarlarında her türlü analizi yapabilme yeteneğine sahiptir. Tüm işlemlerini bir çatı altında toplayan Rekor, rekabeti her daim bir adım önde tutarak zamanında, kaliteli, güvenilir ve üstün hizmet kalitesiyle bilinmektedir.

    Son teknoloji ile donatılmış Ar-Ge, tasarım bölümleri ve bilgisayar destekli sistemlerin kullanılmasıyla sürekli değişen dünya trendlerini takip ederek kalite, desen ve renk kombinasyonlarında çeşitlilik yaratılması, müşterilerine bedelsiz desen yapma hizmeti vermesi, herkese uygun fiyat ve geniş kalite yelpazesi sunabilmesi, konusunda eğitimli ve profesyonel olan kadro ile müşteri isteklerinin en kısa sürede değerlendirilmesi Rekor’un tercih edilme nedenlerindendir.

     Firma potansiyelini iyi değerlendirerek her zamankinden daha rekabetçi ve sürekli değişen bir pazara uyum sağlayarak, esneklik ve üretimini arttıran dinamik bir sistem içinde olan Rekor ürünleri, hem yerli pazarda satılmakta olup hem de dünya çapında 50 ülkeyi kapsayan uluslar arası pazara ihraç edilmektedir. Rekor’un klasik, lüks ve modern dizaynları içeren kendine özgü geniş koleksiyonuna Türkiye’de; İstanbul, Bursa, İnegöl, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da, Avrupa’da ise Londra’da bulunan kendine ait toplam 9 mağazasından ulaşmak mümkündür.

     65 yıldır müşterilerine hizmet veren Rekor’un çalışma kültürü, karşılıklı güven ve güçlü ilişkiler üzerine inşa edilmiştir. Yenilikçi bir anlayış ile en yüksek kalite döşemelik, perde ve tül üretimi yapmasının yanı sıra, en üstün hizmet kalitesi sunmak da şirketimizin çalışma felsefesi olarak benimsenmiştir. Rekor Dokumacılık bugün güçlü kökleri ile insana yatırım yapan, çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir aile olmuştur. Geleceğe emin adımlarla yürüyen Rekor, nesiller boyunca devam etmiş uzmanlığı ve tecrübeli kadrosu ile günümüzde de yaşam tarzlarında fark yaratan bir marka olmayı sürdürmektedir. Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Laboratuvar Stajyeri Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Laboratuvar StajyeriRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu olmak,Meslek Lisesi tercih sebebidir,Bayan Tekstil,Kimya dallarında okumuş veya en az bir yıl çalışmış olmak.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Elemanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Satış ElemanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu olmak,Daha önce bir yıl iş deneyimi olmak,Erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir,B sınıf ehliyet sahibi olmak,SRC 4 tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kartela Elemanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Kartela ElemanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Kartela bölümünde çalışmak üzere;Meslek Yüksek okulu veya lise mezunuİleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahip,etiketleme programı kullanabilecekMüşterilere, kartela dağıtım işlemlerini takip edebilecekBayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Mühendisi Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Arge MühendisiRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
1- Tercihen Üniversitelerin Tekstil, Güzel Sanatlar gibi ilgili fakülte bölümlerinden yada MYO'dan mezun,2- Döşemelik kumaş varyantlandırmasında yetiştirilmek üzere,3- Arşiv kayıt yapabilecek,4- Araştırma ve geliştirme yönü kuvvetli,5- Pratik düşünebilen ve çözüm odaklı çalışan,6- Dikkatli, planlı ve detaylı çalışan,7- Ekip çalışmasına uyumlu,8- İletişimi kuvvetli,9- Sorumluluk sahibi,10- 25-35 yaşlarında,11- Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağazalar Müdürü Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Mağazalar MüdürüRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,.Mevcut mağazaların yönetilmesinde etkin rol oynayacak,.Rakamsal düşünebilen,analizlerini sayısal verilerle destekleyebilen,.İnsan ilişkileri,iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü,çözüm ve sonuç odaklı,.Koordine ve kontrol becerileri gelişmiş,.Yoğun iş temposunu seven ve ayak uyduran,.Araştırma ve geliştirme becerisi olan,.Sözlü ifade edebilme becerisi gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,.Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,.MS Office programlarına hakim,.Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat SorumlusuRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Dış Ticaret veya İşletme bölümünden mezun İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Sipariş alımından sevkiyata kadar olan süreci takip edebilecek, Sevk ettiği ürünlerin takip ve kontrolünü yapabilecek İhracat prosedürlerine ve süreçlerine hakim Yurt dışı ürün sevkiyatını yapabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen bir takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Elemanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Satış Pazarlama ElemanıRekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Döşemelik kumaş ve tül perde satışı konusunda en az bir yıl deneyimli,Döşemelik kumaş veya tül konusunda müşteri portföyü olanMağazacılık sektöründe satış deneyimi olanMüşteri memnuniyeti ilkesini benimsemişİnsan ilişkileri, iletişim ve liderlik becerileri güçlüEhliyet sahibiAskerliğini tamamlamışBay eleman
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı