Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2009


http://www.rollmech.com 

Rollmech 1999 yılında Bursa’da kurulmuş ve sırası ile Aries, Oxford Automotive ve Wagon Automotive Gruplarında yer aldıktan sonra Şubat 2009 tarihinden itibaren bağımsız bir firma olarak yoluna devam etmiş ve Haziran 2009 tarihinde ismini ROLLMECH Automotive San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Rollmech Automotive, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve Avrupa Otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olmayı hedefleyen genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Portföyümüzdeki tüm ürün ve prosesler konusundaki uzmanlık ve deneyimimiz, sektörün önde gelen firmaları için her konuda farklı ve yaratıcı çözümler bulabilmemizin en temel kaynağıdır.

Arge
 Arge ve mühendislik faaliyetlerimizi güçlendirerek, müşterilerimize, yenilikçi, katmadeğer sağlayan ve son ürünün tercih edilmesini sağlayan ürünler geliştirmek

Farklı Hizmet
 Müşteri beklentilerini aşan, yaratıcılığı ön plana çıkaran ve her zaman aykırı yaklaşımlar arayan bir hizmet anlayışını benimsemek

Marka
 Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda liderlik konusunda iddialı olarak, yarattığımız katma değer ile çevre,güvenlik ve sosyal sorumluluk projelerini desteklemek

Tercih Edilen
Tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak kabul etmek ve Çalışanlarımızın mutlu, huzurlu ve keyifli bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.    

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.rollmech.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Firmamızda '' Esnek Çalışma'' Saati Uygulaması yapılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Analisti Bursa Rollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
SAP AnalistiRollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisi, Endüstri Mühendisi veya ilgili bölümlerinden mezun SAP Analisti olarak yetiştirilmek üzere (Tercihen 1-2 yıl SAP çekirdek modüllerde tecrübeli)   İyi seviyede İngilizce bilen Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş
Kalite MühendisiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş
Kalite Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Otomotiv Sektöründe Kalite konusunda 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Teknik resim,tolerans,problem çözme,8D konularında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, ISO/TS 16949,ISO 14001,OHSAS 18001 eğitimlerini almış, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Erkek Adaylar için askerlik engeli olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Bursa Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş
CNC OperatörüRollmech Automotive San ve Tic A.Ş
Meslek yüksekokulu yada meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Talaşlı imalat konusunda tecrübeli, Teknik resim okuyabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı